Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / sant mai putin barbati cei care....    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 ... 13
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
CREDETI ca cei care se duc la emisiuni gen   din dragoste   pentru a-si demonstra iubirea pentru o femeie sant mai putin barbati,nu sant destul de puternici ca barbati,ca isi pierd demnitatea daca fac asta? Am auzit pareri de genul asta din partea barbatilor si de aceea vreau sa stiu parerea voastra. DAR cred ca orice femeie se simte flatata daca i se demonstreaza iubire in fata tuturor.dar nu am sa detaliez..va astept pe voi s-o faceti. Chiar sant curioasa ce spun barbatii...dar si femeile...V_AR placea sa vi se faca o astfel de surpriza? SA vi se declare iubire intr-o emisiune,,sau chiar o cerere in casa torie..de ce nu..?   VA PUP.

25-04-2005 23:19:40
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
Despre ce demniatate vorbesti? Eu nu cred asa ceva..cum sa-ti pierzi demnitatea, daca te duci sa-ti marturisesti iubirea fata de persoana iubita. in fata a cateva milioane de oamenii...daca nu o faci dai dovada de lasitate...bine-nteles daca este cazul...cand iubesti nimic nu te opreste sa faci si astfel de gesturi sau marturisiri...pro.

26-04-2005 02:16:37
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Ehh sid era doar asa o chestie zisa de mine. In primul rind sper sa nu fiu singurul care posteaza la acest topic, si nu cred ca am sa fiu :P dar sa fiu sincer, nu mi ar placea sa ma vada o tara intreaga, cit sunt eu de tolomac sa apar eu pe acolo, nu de alta dar astfel de emisiuni ma amuza mai tare decit vacanta mare,asa ca... no way Multam!

26-04-2005 02:22:58
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
hi,hi,hi ma tin cu mana de burta Cata:)

26-04-2005 02:32:42
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 25-04-2005
Mesaje: 28
Cu sigurantza nu mi-ar placea sa ma vada o tara intreaga cu el in genunchi, facindu-mi declaratii. M-ar inhiba si nu as avea nici o reactie.
Dar cred ca mult mai penibil este cind vine ea cu burta la gura sau cu "rodul iubirii" in brate si, umilindu-se, cersind, injurind, implorind... alearga dupa un el insurat, cu 10 - 20 de ani mai in virsta.
Sau cind vine el dupa o saptamina de betie si ii promite ei ca nu-i va mai umfla ochii, ca nu-i va mai trimite tot neamul la origine etc etc etc.


26-04-2005 15:20:07
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

fun-funny a scris:

Cu sigurantza nu mi-ar placea sa ma vada o tara intreaga cu el in genunchi, facindu-mi declaratii. M-ar inhiba si nu as avea nici o reactie.
Dar cred ca mult mai penibil este cind vine ea cu burta la gura sau cu "rodul iubirii" in brate si, umilindu-se, cersind, injurind, implorind... alearga dupa un el insurat, cu 10 - 20 de ani mai in virsta.
Sau cind vine el dupa o saptamina de betie si ii promite ei ca nu-i va mai umfla ochii, ca nu-i va mai trimite tot neamul la origine etc etc etc.

   Lasand la o patre faptul ca te-ai inhiba...daca il iubesti crezi ca ti-ar placea o astfel de declaratie publica..nu ai raspuns... VA PUP.


26-04-2005 18:00:11
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:

Ehh sid era doar asa o chestie zisa de mine. In primul rind sper sa nu fiu singurul care posteaza la acest topic, si nu cred ca am sa fiu :P dar sa fiu sincer, nu mi ar placea sa ma vada o tara intreaga, cit sunt eu de tolomac sa apar eu pe acolo, nu de alta dar astfel de emisiuni ma amuza mai tare decit vacanta mare,asa ca... no way Multam!

DAR daca femeia pe care o iubesti vrea sa ii demonstrezi facand tocmai ceea ce tie nu iti place? ADICA sa-i dovedesti iubire ....in fata natiunii? Si pune situatia ca daca nu te-ai duce-o ..ai pierde-o...ce-ai face?


26-04-2005 18:04:21
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

k;k; a scris:

Despre ce demniatate vorbesti? Eu nu cred asa ceva..cum sa-ti pierzi demnitatea, daca te duci sa-ti marturisesti iubirea fata de persoana iubita. in fata a cateva milioane de oamenii...daca nu o faci dai dovada de lasitate...bine-nteles daca este cazul...cand iubesti nimic nu te opreste sa faci si astfel de gesturi sau marturisiri...pro.

AI dreptate...sant convinsa ca orice femeie ar fii miscata de gestul tau  . CRED ca atunci cand iiubesti cu adevarat,faci orice..sau aproape orice,,,iar asta ...zic eu...nu ar fii chiar atat de greu de facut.  VA PUP.


26-04-2005 18:06:35
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

k;k; a scris:

hi,hi,hi ma tin cu mana de burta Cata:)
   TARE esti zapacit...dar ia in calcul aceasta posibilitate..gandeste-te ca ti-ar cere-o o femeie pe care o doresti mult...ce ai face?    VA PUP.

26-04-2005 18:08:38
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Daca vrea sa ii demonstrez, ii demonstrez eu si fara sa mi vada altii fata capis? nu este necesar sa trec prin chinuri groaznice, pt asa ceva blondina2 Multam!

26-04-2005 18:18:06
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

k;k; a scris:

hi,hi,hi ma tin cu mana de burta Cata:)



Bai... kk, ma bucur cind cineva se amuza asa de copios pe seama mea :P eu sper sa se mai amuze si altii, ca deh... asta este rolul unui clovn, hi hi hi un salut din vechea troie pt kk oleee:)) mai vb. Multam!


26-04-2005 18:20:23
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 25-04-2005
Mesaje: 28
Nu, blondina, m-am gindit destul... NU MI-AR PLACEA O DECLARATIE DE  DRAGOSTE IN FATA A MILIOANE DE OAMENI!!!! Asa cum nu-mi place nici sexul in grup.... :(((

26-04-2005 18:29:04
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

fun-funny a scris:

Nu, blondina, m-am gindit destul... NU MI-AR PLACEA O DECLARATIE DE  DRAGOSTE IN FATA A MILIOANE DE OAMENI!!!! Asa cum nu-mi place nici sexul in grup.... :(((

   Te inteleg...asta esti tu...santem diferiti...chiar nu ar fii bine sa gandim toti la fel.   VA PUp.


26-04-2005 18:31:56
   
?? Camelya
Cont Sters

Inregistat: 22-04-2005
Mesaje: 33
toate vreti declaratii de dragoste in fata a milioane de oameni... dar am si eu o intrebare (stupida) pentru ce vrei asta? crezi ca prin acest gest te va iubi mai mult, ca va fi intotdeauna cu tine? eu cred ca e deajuns sa stii tu ca el te iubeste si de multe ori el iti demonstreaza acest lucru (numai ca noi femeile vrem si mai mult), tu doar trebuie sa fi atenta cu el; ai sa vezi ca in momentul in care tu faci primul pas si ii arati (demonstrezi) cat de mult il iubesti ai sa primesti de 10 ori, nu de 1 milion de ori mai mult inapoi. mai intai tu trebuie sa arati dragostea ta si vei vedea ceea ce vei primi te va multumi deplin; asa ca nu aruncati mingia la baieti in teren pentru ca nu ar fi corect, totul se joaca in doi.

26-04-2005 20:18:48
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769

blondina2 a scris:


k;k; a scris:

hi,hi,hi ma tin cu mana de burta Cata:)
   TARE esti zapacit...dar ia in calcul aceasta posibilitate..gandeste-te ca ti-ar cere-o o femeie pe care o doresti mult...ce ai face?    VA PUP.

Daca erai mai atenta, observai ca radeam de ce a postat  Catalin mai sus. Tu nu citesti postarile pe rand, iar in acelas timp sa faci legatura intre ele. Mai intai imi dai dreptate pentru raspunsul meu referitor l-a subiect, iar in imediatul moment ma faci zapacit. Nu stiu exact pe unde se plimba si zapaceala asta.


27-04-2005 00:05:19
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Ei na si tu kk, fata ea singura a zis ca este blonda nu eu, doamne fereste, dar trebuie sa o intelegem, ca eu zic cu totii facem greseli, uitate la mine cit sunt de aiurit, citeodata postez anumite lucruri care nu au nici o leg, de ce? pt ca sunt tolomac cum am zis mai sus, asa ca... Acum blondina de data asta, este iertata :P Multam!

27-04-2005 01:23:34
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

Camelya a scris:

toate vreti declaratii de dragoste in fata a milioane de oameni... dar am si eu o intrebare (stupida) pentru ce vrei asta? crezi ca prin acest gest te va iubi mai mult, ca va fi intotdeauna cu tine? eu cred ca e deajuns sa stii tu ca el te iubeste si de multe ori el iti demonstreaza acest lucru (numai ca noi femeile vrem si mai mult), tu doar trebuie sa fi atenta cu el; ai sa vezi ca in momentul in care tu faci primul pas si ii arati (demonstrezi) cat de mult il iubesti ai sa primesti de 10 ori, nu de 1 milion de ori mai mult inapoi. mai intai tu trebuie sa arati dragostea ta si vei vedea ceea ce vei primi te va multumi deplin; asa ca nu aruncati mingia la baieti in teren pentru ca nu ar fi corect, totul se joaca in doi.


Uite aici o fata, care gindeste super bine, de 3 ori Super Bine, gindeste asa ca mine, daca ar sti ea ce am zis eu despre mine hi hi hi in fine, ce vreau sa zic estem urmatoarea chestie, ca nu trebuie sa te duci in fata natiunii sa faci o declaratie , cind poti fain frumos, poti  sa vii in fiecare zi cu o floare,  ei nu chiar in fiecare zi ,dar mai des decit de obicei, si aici ma refer 8 martie, si ziua ei, si sa ii spui cit de mult o iubesti, si o pretuiesti, eu zic ca asta face mult decit sa te duci in fata natiunii, iar daca nu te pretuieste pt asa ceva, clar nu te iubeste cu adevarat, parerea mea.Oricum Camelya a ziso Super, mai vino pe la noi cami, ca uite mai dai lectii pe aici, inclusiv mie :P Multam!


27-04-2005 01:57:56
   
?? IVAA
Cont Sters

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 195
...hmm ....ok ... am citit tot .... si acum ma gandesc sa le iau pe rand ....:
....daca iubesti pe cineva cu adevarat ...il iubesti cu bune si rele ... nu-l obligi sa faca lucruri care nu ii plac numai pentru ca vrei sa iti demonstreze eu stiu ce .... in fata natiunii ....
...cat despre aceste declaratii in fata a "milioane" (hi hi hi  - milioane de oameni - ma tin cu mainile de burta de ras, nu se uita atat de multi oameni la tv dar asta e un alt subiect)  mi se par ok a atunci cand vin pe nestiute ..... spontan ...atunci cand chiar simti ca asta trebuie sa faci ..nu neaparat barbat fiind ....chiar si femeie..nu e nimic rau in a-ti dezvaluii sentimentele ...chiar eu un act de curaj ....dar atunci cand e vorba de emisiunile din romania sunt implicati bani, prosti, tarani si inca alte cateva chestii de foarte prost gust ...care nu fac decat sa minimalizeze tot mesajul ...
cat despre a demonstra cat de mult iubesti pe cineva ...asta e cu totul altceva ...un alt subiect ...poate il discutam ..pe un topic dedicat lui ....


27-04-2005 17:25:03
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

IVAA a scris:

...hmm ....ok ... am citit tot .... si acum ma gandesc sa le iau pe rand ....:
....daca iubesti pe cineva cu adevarat ...il iubesti cu bune si rele ... nu-l obligi sa faca lucruri care nu ii plac numai pentru ca vrei sa iti demonstreze eu stiu ce .... in fata natiunii ....
...cat despre aceste declaratii in fata a "milioane" (hi hi hi  - milioane de oameni - ma tin cu mainile de burta de ras, nu se uita atat de multi oameni la tv dar asta e un alt subiect)  mi se par ok a atunci cand vin pe nestiute ..... spontan ...atunci cand chiar simti ca asta trebuie sa faci ..nu neaparat barbat fiind ....chiar si femeie..nu e nimic rau in a-ti dezvaluii sentimentele ...chiar eu un act de curaj ....dar atunci cand e vorba de emisiunile din romania sunt implicati bani, prosti, tarani si inca alte cateva chestii de foarte prost gust ...care nu fac decat sa minimalizeze tot mesajul ...
cat despre a demonstra cat de mult iubesti pe cineva ...asta e cu totul altceva ...un alt subiect ...poate il discutam ..pe un topic dedicat lui ....

Dupa cum am intuit ,parerile sant impartite....DAr scrieti in continuare ,,am sa citesc totul.......


27-04-2005 19:02:23
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:

Ei na si tu kk, fata ea singura a zis ca este blonda nu eu, doamne fereste, dar trebuie sa o intelegem, ca eu zic cu totii facem greseli, uitate la mine cit sunt de aiurit, citeodata postez anumite lucruri care nu au nici o leg, de ce? pt ca sunt tolomac cum am zis mai sus, asa ca... Acum blondina de data asta, este iertata :P Multam!

CE mi-ai luat apararea....ca un adevarat cavaler.....ce pot sa spun?  MULTUMESC.


27-04-2005 19:03:49
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:

Daca vrea sa ii demonstrez, ii demonstrez eu si fara sa mi vada altii fata capis? nu este necesar sa trec prin chinuri groaznice, pt asa ceva blondina2 Multam!

CHinuri groasnice,,,de parca ai naste..acelea sant chinuri groasnice..nu sa te duci la o emisiune....SI cum zici ca i-ai demonstra...?  EXEMPLE.....


27-04-2005 19:07:42
   
Wild`Rose
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-04-2005
Mesaje: 30
/
catalin287 a scris:


Camelya a scris:

toate vreti declaratii de dragoste in fata a milioane de oameni... dar am si eu o intrebare (stupida) pentru ce vrei asta? crezi ca prin acest gest te va iubi mai mult, ca va fi intotdeauna cu tine? eu cred ca e deajuns sa stii tu ca el te iubeste si de multe ori el iti demonstreaza acest lucru (numai ca noi femeile vrem si mai mult), tu doar trebuie sa fi atenta cu el; ai sa vezi ca in momentul in care tu faci primul pas si ii arati (demonstrezi) cat de mult il iubesti ai sa primesti de 10 ori, nu de 1 milion de ori mai mult inapoi. mai intai tu trebuie sa arati dragostea ta si vei vedea ceea ce vei primi te va multumi deplin; asa ca nu aruncati mingia la baieti in teren pentru ca nu ar fi corect, totul se joaca in doi.


Uite aici o fata, care gindeste super bine, de 3 ori Super Bine, gindeste asa ca mine, daca ar sti ea ce am zis eu despre mine hi hi hi in fine, ce vreau sa zic estem urmatoarea chestie, ca nu trebuie sa te duci in fata natiunii sa faci o declaratie , cind poti fain frumos, poti  sa vii in fiecare zi cu o floare,  ei nu chiar in fiecare zi ,dar mai des decit de obicei, si aici ma refer 8 martie, si ziua ei, si sa ii spui cit de mult o iubesti, si o pretuiesti, eu zic ca asta face mult decit sa te duci in fata natiunii, iar daca nu te pretuieste pt asa ceva, clar nu te iubeste cu adevarat, parerea mea.Oricum Camelya a ziso Super, mai vino pe la noi cami, ca uite mai dai lectii pe aici, inclusiv mie :P Multam!


27-04-2005 19:14:40
   
Wild`Rose
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-04-2005
Mesaje: 30
Am vrut de fapt sa incerc sa-l parodiez putin pe domnul Catalin,dansul in urma mesajului pe care l-a trimis Camelya(Cami-cum o alinta dansul) a incercat sa ne convinga pe noi ca aceasta domnita gandeste intr-adevar Super Bine, scris chiar asa ..chiar ca el .Modestia se pare ca urla in dansul.

Bineinteles ca saracul in urma acestui mesaj este cam indecis si nehotarat in ceea ce priveste urmatoarele lucruri :
- a darui flori .Pana aici toate bune si frumoase, nimic care sa ma faca sa ma gandesc la ceva necurat.Eh ..abia acum incep lucrurile sa se complice .In ce sens ?Pai stati sa vedeti .De dat flori, dau ..dar cand ?S-o fac la o ocazie mai speciala sau in fiecare zi?Prima data s-a gandit dansul ca ar merge zilnic, apoi ..calculand si gandindu-se ca tre` sa scoata o suma destul de frumusica din buzunar a renuntat la idee ,sustinand ca ce`i prea mult strica si mai bine dom`le da flori iubitei de 8 martie si de ziua ei (dar oare stie cand e ziua ei?) ..Bravo, Cami ..i-ai dat o lectie pe care n`o sa uite prea curand ...

Hahahaha ...i love this forum !:P


27-04-2005 19:23:29
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
Dar oare!?..femeia cum ar fi in stare sa-si demonstrze iubirea fata de un barbat???

28-04-2005 03:58:47
   
?? manice
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2005
Mesaje: 5
Nu, blondina, m-am gindit destul... NU MI-AR PLACEA O DECLARATIE DE  DRAGOSTE IN FATA A MILIOANE DE OAMENI!!!! Asa cum nu-mi place nici sexul in grup.... ((    ZICE FUN-FUNNY  @  SUNT DE ACORD CU EA.

28-04-2005 11:38:45
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

k;k; a scris:

Dar oare!?..femeia cum ar fi in stare sa-si demonstrze iubirea fata de un barbat???

CHIAR..iata o intrebare buna...poate sa faca si ea tot la fel ..o surpriza...de exemplu..sa-l insele cu altul,pentru ca dupa aia sa-i spuna..stii..de fapt mi-am dat seama ca tu esti mai bun la pat..nu stiu ce mi-a trebuit mie celalalt...  GLUMEAM.


28-04-2005 23:45:27
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

Wild`Rose a scris:

Am vrut de fapt sa incerc sa-l parodiez putin pe domnul Catalin,dansul in urma mesajului pe care l-a trimis Camelya(Cami-cum o alinta dansul) a incercat sa ne convinga pe noi ca aceasta domnita gandeste intr-adevar Super Bine, scris chiar asa ..chiar ca el .Modestia se pare ca urla in dansul.

Bineinteles ca saracul in urma acestui mesaj este cam indecis si nehotarat in ceea ce priveste urmatoarele lucruri :
- a darui flori .Pana aici toate bune si frumoase, nimic care sa ma faca sa ma gandesc la ceva necurat.Eh ..abia acum incep lucrurile sa se complice .In ce sens ?Pai stati sa vedeti .De dat flori, dau ..dar cand ?S-o fac la o ocazie mai speciala sau in fiecare zi?Prima data s-a gandit dansul ca ar merge zilnic, apoi ..calculand si gandindu-se ca tre` sa scoata o suma destul de frumusica din buzunar a renuntat la idee ,sustinand ca ce`i prea mult strica si mai bine dom`le da flori iubitei de 8 martie si de ziua ei (dar oare stie cand e ziua ei?) ..Bravo, Cami ..i-ai dat o lectie pe care n`o sa uite prea curand ...

Hahahaha ...i love this forum !:P


Baaaaaaaaaa, imi vine sa ma iau cu miinile de cap, si imi mai vine sa mi dau cu tst in cap, ca sa mi vina mintea la cap, in mod sigur eu cred ca sunt batut in cap. Pai... Mai Wild Rose mai citeste odata, si inca o data si... poate scap sa mi distrug capatina mea,:) mai, uite ca poate nu intelegi, am zis ca nu in fiecare zi sa dai flori, dar ...nici de 8 martie, sau de ziua ei, adica prin deductie logica, destul de des tre sa dai flori, poate acum ai sa intelegi si... apropo, eu nu prea stiu nici cind e ziua lui fratemiu, darmite a lui cristina, zii sa ti confirme Renu, ca el stie ce a patit cu mine, hi hi hi astept sa vad sentinta ta oare scap? :))) speranta este singura care mi a mai ramas hi hi hi Multam!


29-04-2005 00:30:10
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:


Wild`Rose a scris:

Am vrut de fapt sa incerc sa-l parodiez putin pe domnul Catalin,dansul in urma mesajului pe care l-a trimis Camelya(Cami-cum o alinta dansul) a incercat sa ne convinga pe noi ca aceasta domnita gandeste intr-adevar Super Bine, scris chiar asa ..chiar ca el .Modestia se pare ca urla in dansul.

Bineinteles ca saracul in urma acestui mesaj este cam indecis si nehotarat in ceea ce priveste urmatoarele lucruri :
- a darui flori .Pana aici toate bune si frumoase, nimic care sa ma faca sa ma gandesc la ceva necurat.Eh ..abia acum incep lucrurile sa se complice .In ce sens ?Pai stati sa vedeti .De dat flori, dau ..dar cand ?S-o fac la o ocazie mai speciala sau in fiecare zi?Prima data s-a gandit dansul ca ar merge zilnic, apoi ..calculand si gandindu-se ca tre` sa scoata o suma destul de frumusica din buzunar a renuntat la idee ,sustinand ca ce`i prea mult strica si mai bine dom`le da flori iubitei de 8 martie si de ziua ei (dar oare stie cand e ziua ei?) ..Bravo, Cami ..i-ai dat o lectie pe care n`o sa uite prea curand ...

Hahahaha ...i love this forum !:P


Baaaaaaaaaa, imi vine sa ma iau cu miinile de cap, si imi mai vine sa mi dau cu tst in cap, ca sa mi vina mintea la cap, in mod sigur eu cred ca sunt batut in cap. Pai... Mai Wild Rose mai citeste odata, si inca o data si... poate scap sa mi distrug capatina mea,:) mai, uite ca poate nu intelegi, am zis ca nu in fiecare zi sa dai flori, dar ...nici de 8 martie, sau de ziua ei, adica prin deductie logica, destul de des tre sa dai flori, poate acum ai sa intelegi si... apropo, eu nu prea stiu nici cind e ziua lui fratemiu, darmite a lui cristina, zii sa ti confirme Renu, ca el stie ce a patit cu mine, hi hi hi astept sa vad sentinta ta oare scap? :))) speranta este singura care mi a mai ramas hi hi hi Multam!

Apropo de flori..macar daruiti-le in ghivece..sa tina mai mult..pai nu?


29-04-2005 23:07:41
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Ma si vad deja cum merg la costum si... cu ditamai ghiveciul in mina :)) cum imi rupe circa :) iar cind ajung acasa,  in loc gagica  sa mi de a un pup, ea  sa cheme salvarea hi hi hi nu mai pot de ris, asta e? nu ma pot abtine Multam!

30-04-2005 03:21:33
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:

Ma si vad deja cum merg la costum si... cu ditamai ghiveciul in mina :)) cum imi rupe circa :) iar cind ajung acasa,  in loc gagica  sa mi de a un pup, ea  sa cheme salvarea hi hi hi nu mai pot de ris, asta e? nu ma pot abtine Multam!
DA.......ma faci sa rad....zapacitule

30-04-2005 21:06:03
   
?? muller
Cont Sters

Inregistat: 30-04-2005
Mesaje: 1
mai traiesti?

30-04-2005 21:52:09
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

muller a scris:

mai traiesti?



Acum ...depinde la ce te referi? ca daca te referi la... blondina? ea traieste bine mersi fara griji :)) dar... daca te referi la mine? sa stii ca da, mai traiesc!! ... nu mai zic cum, ca sa nu rida iar blondina, ca poate... moare de ris si... am vrea sa mai stea o perioada pe aici.Multam!


30-04-2005 23:43:43
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:


muller a scris:

mai traiesti?



Acum ...depinde la ce te referi? ca daca te referi la... blondina? ea traieste bine mersi fara griji :)) dar... daca te referi la mine? sa stii ca da, mai traiesc!! ... nu mai zic cum, ca sa nu rida iar blondina, ca poate... moare de ris si... am vrea sa mai stea o perioada pe aici.Multam!

A>>>sa inteleg ca mi-ai duce dorul daca as disparea....


01-05-2005 22:47:49
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
blondino..blondino..vezi ca nu esti la subiect!

01-05-2005 22:54:10
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Ei renule, tre sa te contrazic pt ca blondina,  a rasp la un mes in care am postat eu ceva mai sus, no asta estem are dreptate ce sa i faci, a reusit sa fie in rind cu mes :P :) Multam!

02-05-2005 04:30:16
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
cata esti la concurs?..in curand o sa ajungi sa postezi singur!

02-05-2005 09:28:18
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

catalin287 a scris:

Ei renule, tre sa te contrazic pt ca blondina,  a rasp la un mes in care am postat eu ceva mai sus, no asta estem are dreptate ce sa i faci, a reusit sa fie in rind cu mes :P :) Multam!
   CA intotdeauna..atent la ce scriu eu,,, MULTUMESC  .

02-05-2005 17:21:48
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
cataline cataline...,mai sti titlul subiectului?

Ultima modificare facuta de renu (02-05-2005 19:05:28)


02-05-2005 19:05:10
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

renu a scris:

cataline cataline...,mai sti titlul subiectului?
  Esti cu ochii pe el ca pe butelie mai renu....

02-05-2005 23:05:37
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

renu a scris:

cataline cataline...,mai sti titlul subiectului?


Din fericire inca nu sunt chiar asa de"Matur" incit sa nu mai stiu ce scriu hi hi hi Multam!


02-05-2005 23:15:23
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
hai cataline curaj..inca vreo 80 postari..hai curaj..

02-05-2005 23:19:53
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
:)) Hai ma renule, ma faci sa rid in ziua de pasti :)) dar sa stii ca inca mai am mult pina sa ajung matur, asa ca ...mai ai de asteptat hi hi hi MultaM!

02-05-2005 23:35:14
   
?? k;k; Ady
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769

blondina2 a scris:


k;k; a scris:

Dar oare!?..femeia cum ar fi in stare sa-si demonstrze iubirea fata de un barbat???

CHIAR..iata o intrebare buna...poate sa faca si ea tot la fel ..o surpriza...de exemplu..sa-l insele cu altul,pentru ca dupa aia sa-i spuna..stii..de fapt mi-am dat seama ca tu esti mai bun la pat..nu stiu ce mi-a trebuit mie celalalt...  GLUMEAM.

Da,..sigur,...sti cum se zice,....in gluma se spune adevarul.Atunci ce pretentie mai ai l-a un barbat?


04-05-2005 07:35:41
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

k;k; Ady a scris:


blondina2 a scris:


k;k; a scris:

Dar oare!?..femeia cum ar fi in stare sa-si demonstrze iubirea fata de un barbat???

CHIAR..iata o intrebare buna...poate sa faca si ea tot la fel ..o surpriza...de exemplu..sa-l insele cu altul,pentru ca dupa aia sa-i spuna..stii..de fapt mi-am dat seama ca tu esti mai bun la pat..nu stiu ce mi-a trebuit mie celalalt...  GLUMEAM.

Da,..sigur,...sti cum se zice,....in gluma se spune adevarul.Atunci ce pretentie mai ai l-a un barbat?


05-05-2005 15:21:04
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

renu a scris:

hai cataline curaj..inca vreo 80 postari..hai curaj..


06-05-2005 20:43:57
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
mai blondino? tu faci misto de noi? ed? ar trebui eject!

06-05-2005 23:03:22
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

renu a scris:

mai blondino? tu faci misto de noi? ed? ar trebui eject!

  De ce crezi asta? Ce te-a nemultumit,explica..macar sa nu mor proasta...


06-05-2005 23:33:04
   
?? acvaria
Cont Sters

Inregistat: 07-05-2005
Mesaje: 15

blondina2 a scris:


k;k; a scris:

Dar oare!?..femeia cum ar fi in stare sa-si demonstrze iubirea fata de un barbat???

CHIAR..iata o intrebare buna...poate sa faca si ea tot la fel ..o surpriza...de exemplu..sa-l insele cu altul,pentru ca dupa aia sa-i spuna..stii..de fapt mi-am dat seama ca tu esti mai bun la pat..nu stiu ce mi-a trebuit mie celalalt...  GLUMEAM.

imi place!!!!!  ha ha ha


07-05-2005 02:53:19
   
?? k;k; Ady
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
E bine ca va place,  dar un raspuns serios!?........pauza.........???

08-05-2005 02:37:04
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
Ady... oare se tine cont vreodata de toate demonstratiile de iubire ale unei femei? Sau au devenit intre timp doar ... datorii casnice...?!?! De ce cind un barbat aduce cafeaua la pat se considera ca face un gest de iubire? O femeie face cafeaua pt barbatul ei in fiecare zi... si nimeni nu o lauda pt asta....
In fine, as face orice este omeneste posibil pentru a-i demonstra...


08-05-2005 08:34:39
   
Pagini:  1 2 3 4 ... 13    
Mergeti la