Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / A iubii pe cine nu merita    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 33
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

Lake,Lake...de ce nu pui o poza ,macar sa vedem degetele-ti vrajite....fara morcov....acolo asa....o sprinceana....dealtfel esti un romantic....iubaret de frumusetile amorului....si...de ce nu,inteligent...te felicit...ramai pe forum...


La cererea lu' spectatorii, care este şi mă iubeşte, am pus două poze. Ele conţine atât o sprânceană cât şi degete, aşa cum s-a cerut. Tot la cerere, am eliminat morcovul.
Inteligenţa şi iubirea frumuseţilor amorului nu am reuşit să le încarc! :D


13-11-2007 21:27:41
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275

tasha 1951 a scris:

o fi!!!...de vreme ce ai inspiratie pe forum...sunt sigura ca ai si la pat...=D=D=D

ba nu, ba nu!
nu stiu cum o fi dragul de Mache in pat, ca sa fiu o draguta am sa spun ca sint nitel curioasa.. :)... sa-mi deseneze.. dar
stiu sigur ca cei care stau pe forum zi si noapte (si stiu cel putin citeva persoane pe care le vezi cam la orice ora din cele 24 care esista).... acelea nu au tocmai motive sa mai stea si prin alte parti.. reale. Unde nu da dumnezeu.. nu da si gata! :D


13-11-2007 21:28:05
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

smileyface a scris:


tasha 1951 a scris:

o fi!!!...de vreme ce ai inspiratie pe forum...sunt sigura ca ai si la pat...=D=D=D

ba nu, ba nu!
nu stiu cum o fi dragul de Mache in pat, ca sa fiu o draguta am sa spun ca sint nitel curioasa.. :)... sa-mi deseneze.. dar
stiu sigur ca cei care stau pe forum zi si noapte (si stiu cel putin citeva persoane pe care le vezi cam la orice ora din cele 24 care esista).... acelea nu au tocmai motive sa mai stea si prin alte parti.. reale. Unde nu da dumnezeu.. nu da si gata! :D


Mulţumesc pentru că ai fost drăguţă cu mine! Mi-a ridicat, zău aşa.
Moralul.
Oricum, în materie de "la pat" prefer să prestez, decât să povestesc / scriu / desenez :)
Uneori rămân cu preferatul...


13-11-2007 21:31:19
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275
stiu, Mache.. de-asta sintem pe forum  :)

13-11-2007 21:32:49
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

smileyface a scris:

stiu, Mache.. de-asta sintem pe forum  :)


Că dacă am presta, nu am fi pe forum, nu? :D :D :D


13-11-2007 21:34:09
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
te-am citit :suplu,dinamic,in forta....cu umor,tandru,incapatanat,viril,cu idei fixe uneori,f gospodar,ordonat,fara prejudecati la pat dar ea sa inceapa prima(usor timid),manios,consecvent,probleme cu stomacul...nu te vei ingrasa prea mult si vei trai vreme lunga....ai doua servicii,doua iubite ,doua case...o viata pe care ti-o stie lumea si cealalta care te feresti sa nu ti-o afle nimeni...alura de profesor .


Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

Lake,Lake...de ce nu pui o poza ,macar sa vedem degetele-ti vrajite....fara morcov....acolo asa....o sprinceana....dealtfel esti un romantic....iubaret de frumusetile amorului....si...de ce nu,inteligent...te felicit...ramai pe forum...


La cererea lu' spectatorii, care este şi mă iubeşte, am pus două poze. Ele conţine atât o sprânceană cât şi degete, aşa cum s-a cerut. Tot la cerere, am eliminat morcovul.
Inteligenţa şi iubirea frumuseţilor amorului nu am reuşit să le încarc! :D


13-11-2007 21:34:28
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

te-am citit :suplu,dinamic,in forta....cu umor,tandru,incapatanat,viril,cu idei fixe uneori,f gospodar,ordonat,fara prejudecati la pat dar ea sa inceapa prima(usor timid),manios,consecvent,probleme cu stomacul...nu te vei ingrasa prea mult si vei trai vreme lunga....ai doua servicii,doua iubite ,doua case...o viata pe care ti-o stie lumea si cealalta care te feresti sa nu ti-o afle nimeni...alura de profesor .


Wow! După cum ai început, credeam că eşti mama Omida! (no offense)
Dar, spre final, ai vorbit despre alte persoane :) Taie "mânios", "două servicii", "două iubite", "două case", "o viaţă pe care te fereşti să nu ţi-o afle nimeni", chestia cu "profesorul"... La "viril" nu comentez, femeile pot să o facă, nu eu :)


13-11-2007 21:47:48
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
pupa fata pe Lake...cel cu voie buna...."sa tragem o betie ca viata nu e rea/mai cred in omenie /mai toarna vin si bea".....


Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

te-am citit :suplu,dinamic,in forta....cu umor,tandru,incapatanat,viril,cu idei fixe uneori,f gospodar,ordonat,fara prejudecati la pat dar ea sa inceapa prima(usor timid),manios,consecvent,probleme cu stomacul...nu te vei ingrasa prea mult si vei trai vreme lunga....ai doua servicii,doua iubite ,doua case...o viata pe care ti-o stie lumea si cealalta care te feresti sa nu ti-o afle nimeni...alura de profesor .


Wow! După cum ai început, credeam că eşti mama Omida! (no offense)
Dar, spre final, ai vorbit despre alte persoane :) Taie "mânios", "două servicii", "două iubite", "două case", "o viaţă pe care te fereşti să nu ţi-o afle nimeni", chestia cu "profesorul"... La "viril" nu comentez, femeile pot să o facă, nu eu :)


13-11-2007 21:52:09
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
in principiu am nevoie de tine....sa fac copii,sa merg la mare,sa invatam sa murim frumos.Tu,cel daruit mie de Dumnezeu ,am nevoie de tine,simt si fara tine as fi cam pustie....Nu ma vait ,cui i-ar folosi milogeala mea?....daca vii in mine fa-o ca esti scanteie din mine ....daca nu ...du iubirea mai departe si ramanem amici.Sa nu ma sufoci ,ador libertatea ,fara gelozii si orgolii ca sari pe geam singur.Ai ceva pe suflet spune tot ...iti voi fi si prietena si sora si mamica ocrotitoare si iubita si nebunatica,...dar spune tot,de ma vei minti acelasi geam te asteapta-vei sari singur.


Daca plangi ,iti voi saruta lacrima ,daca razi in hohot de iubire iti voi saruta genunchii...dar daca esti intunecat lasa-ma frate sa cresc langa oameni luminosi...


onoyoko a scris:


onoyoko a scris:

In principiu n-am nevoie de tine asa ca nu-ti cer nimic. Prin urmare, nici tu sa nu-mi ceri. Daca stau prin preajma ta, o fac pentru ca vreau, nu pentru ca imi trebuie. De aici, daca esti tampit, e simplu sa nu mai vreau.

Nu ma milogesc. Vreau sa ramai si vrei sa ramai, foarte bine. Iese ceva frumos. Vrei sa pleci, pleaca.

Spre surprinderea ta, nu esti indispensabil si se poate respira foarte bine si fara tine in preajma.

Nu ma sufoca. Daca ma sufoci, te incui in debara si te las sa mori de foame si de sete.

Nu suport crizele de orice fel. Nu suport tipetele, injuriile, chestiile aruncate, sparte si venele care-ti palpaie pe frunte. Nu suport nici sa taci si sa strangi din dinti. Ador sa discutam. Daca nu esti in stare, alta sansa nu vei mai avea.

Nu-mi place sa fiu dusa cu vorba. Daca nu esti in stare sa-mi spui clar si concis ce ai in cap, lalai-o cu altcineva.

Nu plange! Mah, deci nu plange ca s-ar putea sa ma buseasca rasul si pe urma ramai cu impresia ca-s insensibila.Nu-mi face scene demne de telenovele ca iar incep sa rad. Pot participa si pasiv la spectacolele tale. Mai si aplaud la sfarsit daca vrei. Teatrul sa-l faci singur in baie, nu cu mine. Te duci in fata oglinzii, te desfasori, te plangi si zbieri sa vezi cat de bine ti-ar sta pe scena. Te poti si filma daca vrei ca sa vedem cat de telegenic esti. Doar nu juca teatru cu mine ca am invatat sa-l miros fatnastic de bine. E frumos la TNB, la TV, pe scena, dar nu intr-o discutie cu mine.

Concluzionand, sunt foarte sociabila, politicoasa, foarte comunicativa si deschisa posibilitatilor asa ca daca nu esti tampit, ne putem intelege de minune. Eu iti propun sa ma studiezi bine inainte de a relationa cu mine ca s-ar putea sa dai cu capul de prag daca nu te uiti bine.

Miros aburelile, miros prostia, miros cam tot ce pute in lumea asta asa ca daca te apropii la mai putin de 5 metri de mine, te voi mirosi si pe tine. Colcaie pamantul de oameni cu zambet frumos, vocabular ales si piele fina pe care daca o dai la o parte descoperi carne putrezita si viermi ca la ei acasa.

Asa ca nu fi tampit si plin de viermi!
Nu ma smiorcai si nu cersesc afectiunea sau atentia nimanui. Daca astepti sa ma rog de tine, fa-te comod, ia-ti un cico, ceva de rontait si asteapta pana te saturi.


13-11-2007 22:07:30
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Amin!

13-11-2007 22:19:29
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
mi-ai dat mat....1-0 pt tine....super...
Lake a scris:

Amin!


13-11-2007 22:21:12
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

mi-ai dat mat....1-0 pt tine....super...
Lake a scris:

Amin!


Şi la pauză schimbăm poziţiile? Ăăăă, scuze, porţile?


13-11-2007 22:29:46
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
deja sunt cu picioarele pe pereti,cu laptopul in brate si privirea la stiri....ce mai fac?...le desfac mai mult sau raman la un unghi numa bun de privit?

Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

mi-ai dat mat....1-0 pt tine....super...
Lake a scris:

Amin!


Şi la pauză schimbăm poziţiile? Ăăăă, scuze, porţile?


13-11-2007 22:36:48
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

deja sunt cu picioarele pe pereti,cu laptopul in brate si privirea la stiri....ce mai fac?...le desfac mai mult sau raman la un unghi numa bun de privit?

Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

mi-ai dat mat....1-0 pt tine....super...


Şi la pauză schimbăm poziţiile? Ăăăă, scuze, porţile?


WOW! (cu o figură pofticioasă) DĂ-MI ADRESA TA DE MESS CÂT MAI REPEDE!!!!


13-11-2007 22:53:01
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
mai pune-ti pofta-n cui,uite pozitia,nu-i /io nu-s asa bogata sa-ti dau camera indata,fara sa-mi dai un banut ,mic si sfant /de iubire si senin.
Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

deja sunt cu picioarele pe pereti,cu laptopul in brate si privirea la stiri....ce mai fac?...le desfac mai mult sau raman la un unghi numa bun de privit?

Lake a scris:



Şi la pauză schimbăm poziţiile? Ăăăă, scuze, porţile?


WOW! (cu o figură pofticioasă) DĂ-MI ADRESA TA DE MESS CÂT MAI REPEDE!!!!


13-11-2007 22:56:54
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

mai pune-ti pofta-n cui,uite pozitia,nu-i /io nu-s asa bogata sa-ti dau camera indata,fara sa-mi dai un banut ,mic si sfant /de iubire si senin


Aia se cheamă "a da ortu' popii"! :) Numai de acel bănuţ ştiu să fie mic şi sfânt...


13-11-2007 22:58:22
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
am specificat de iubire nu de adio!
Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

mai pune-ti pofta-n cui,uite pozitia,nu-i /io nu-s asa bogata sa-ti dau camera indata,fara sa-mi dai un banut ,mic si sfant /de iubire si senin


Aia se cheamă "a da ortu' popii"! :) Numai de acel bănuţ ştiu să fie mic şi sfânt...


13-11-2007 23:04:58
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

am specificat de iubire nu de adio!
Lake a scris:


Dori-Dodo a scris:

mai pune-ti pofta-n cui,uite pozitia,nu-i /io nu-s asa bogata sa-ti dau camera indata,fara sa-mi dai un banut ,mic si sfant /de iubire si senin


Aia se cheamă "a da ortu' popii"! :) Numai de acel bănuţ ştiu să fie mic şi sfânt...


Păi la ciobănaşul din "Mioriţa" nu era iubire cu adio? Că la moartea lui se iubea cu natura şi altele dintr-astea.


13-11-2007 23:07:50
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275
ops! stati asa ca nu-i asa! Eu nu pricep metaforele daca .. zaresc intii de toate vreo logica pe acolo.. :)
daca ortul se da.. la popa.. e .. de moarte
daca ortul sa da la fata.. nu-i caz penal? :rolleyes:


13-11-2007 23:09:54
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Zici tu ceva acolo... Dori dragă, e caz penal ce facem noi?

13-11-2007 23:14:33
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
iubiti-va mult,ca nu-i pacat de e sufletul curat....tineretea e de mare pret ...
Lake a scris:

Zici tu ceva acolo... Dori dragă, e caz penal ce facem noi?


13-11-2007 23:16:34
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

iubiti-va mult,ca nu-i pacat de e sufletul curat....tineretea e de mare pret ...
Lake a scris:

Zici tu ceva acolo... Dori dragă, e caz penal ce facem noi?


Era vorba de tine şi de mine aici. Cu Smiley mă iubesc pe alt topic :)


13-11-2007 23:18:09
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208

Dori-Dodo a scris:

iubiti-va mult,ca nu-i pacat de e sufletul curat....tineretea e de mare pret ...
Lake a scris:

Zici tu ceva acolo... Dori dragă, e caz penal ce facem noi?


De ce crezi asta? Departe de mine gandul...


13-11-2007 23:21:07
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Lake a scris:

Zici tu ceva acolo... Dori dragă, e caz penal ce facem noi?

mai degraba ...civil...;)


13-11-2007 23:27:01
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Cred că, în ziua de azi, ţine mai mult de dreptul comercial :) Cu contractele astea pre-nupţiale şi alte cele...

13-11-2007 23:30:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Lake a scris:

Cred că, în ziua de azi, ţine mai mult de dreptul comercial :) Cu contractele astea pre-nupţiale şi alte cele...

Pai cine e mai destept face unul prenuptial...ce-i sigur e sigur...nu?;)


13-11-2007 23:37:49
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

tasha 1951 a scris:


Lake a scris:

Cred că, în ziua de azi, ţine mai mult de dreptul comercial :) Cu contractele astea pre-nupţiale şi alte cele...

Pai cine e mai destept face unul prenuptial...ce-i sigur e sigur...nu?;)


Mă abţin :) Pentru mine iubirea e iubire, banii sunt bani; n-au treabă unele cu alele (aşa că nu îţi dau nici ţie, Dori! sic! dacă altfel nu vrei, mai bine renunţ :) )
Dar e un lucru perfect valabil pentru alte persoane, care văd viaţa altfel decât mine :)
Cu alte cuvinte, nu m-am abţinut! :D


13-11-2007 23:41:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Iubirea adevarata trebuie sa fie NECONDITIONATA!
Eu nu sunt manelista, ascult la luni de zile o manea si aia la altii nu la mine, dar tin minte tot timpul ce a cantat odata Gutza si e prea adevarat sa nu o spun - valabil cat vor exista oameni:
“Cand ai bani si o duci bine,
Toata lumea’i neam cu tine.
Cand n’ai bani si o duci rau,
Nimenea nu’i neamul tau!â€

Asa e si cu iubirea in ziua de azi:
Cand ai bani si o duci bine,
Eu iubeste mult la tine.
Cand n’ai bani si o duci rau,
Sa’mi bag p...'n c....u tau!
=D=D


13-11-2007 23:48:21
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

tasha 1951 a scris:

Iubirea adevarata trebuie sa fie NECONDITIONATA!
Eu nu sunt manelista, ascult la luni de zile o manea si aia la altii nu la mine, dar tin minte tot timpul ce a cantat odata Gutza si e prea adevarat sa nu o spun - valabil cat vor exista oameni:
“Cand ai bani si o duci bine,
Toata lumea’i neam cu tine.
Cand n’ai bani si o duci rau,
Nimenea nu’i neamul tau!â€

Asa e si cu iubirea in ziua de azi:
Cand ai bani si o duci bine,
Eu iubeste mult la tine.
Cand n’ai bani si o duci rau,
Sa’mi bag p...'n c....u tau!
=D=D


Vezi că ai greşit topicul cu ultimul vers :D E ăla cu "el+el".
Cine vrea, poate privi şi aşa lucrurile. Dar poţi şi doar să oferi iubire, necondiţionat (fără să aştepţi să primeşti ceva în schimb, inclusiv iubire) şi poţi să te bucuri de tot ceea ce primeşti.


13-11-2007 23:50:43
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208

Lake a scris:


tasha 1951 a scris:


Lake a scris:

Cred că, în ziua de azi, ţine mai mult de dreptul comercial :) Cu contractele astea pre-nupţiale şi alte cele...

Pai cine e mai destept face unul prenuptial...ce-i sigur e sigur...nu?;)


Mă abţin :) Pentru mine iubirea e iubire, banii sunt bani; n-au treabă unele cu alele (aşa că nu îţi dau nici ţie, Dori! sic! dacă altfel nu vrei, mai bine renunţ :) )
Dar e un lucru perfect valabil pentru alte persoane, care văd viaţa altfel decât mine :)
Cu alte cuvinte, nu m-am abţinut! :D



Pacat ca ma judeci gresit, nu banii conteaza intr-o relatie


13-11-2007 23:53:17
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Acuma parerea mea despre iubire..am expus-o la topicul consacrat..n-are rost sa ma repet...sau s-o spun in alta maniera...mi-a venit doar asa gandul nebun de a spune lucrurilor pe nume!

13-11-2007 23:56:00
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

ane_mona a scris:




Pacat ca ma judeci gresit, nu banii conteaza intr-o relatie


Nu te judec în nici un fel :) Dar la mine viaţa e o glumă superbă, de care mă bucur continuu; aşadar, glumesc continuu. Din partea mea, fiecare trăieşte aşa cum vrea. Eu mă bucur în continuare de ceea ce apare în viaţa mea.
Chestia aia cu banii am luat-o ca pe o glumă, oricum :)


13-11-2007 23:59:05
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275
on topic.. on topic.. on topic
Mache, nu merit sa fiu iubita de tine..
uita-ma :(
doar asa vei fi fericit!
iar eu ramin nemuritoare si rece :D


14-11-2007 00:00:54
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

smileyface a scris:

on topic.. on topic.. on topic
Mache, nu merit sa fiu iubita de tine..
uita-ma :(
doar asa vei fi fericit!
iar eu ramin nemuritoare si rece :D

Luceafar la genul feminin...=)


14-11-2007 00:02:23
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Ok, cine se supara, ramane fara nas. Te bucuri de tot ce apare in viata ta?

14-11-2007 00:02:38
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

ane_mona a scris:

Ok, cine se supara, ramane fara nas. Te bucuri de tot ce apare in viata ta?


Caut să fac asta, da.


14-11-2007 00:06:38
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Ok, asa ramai vesnic tanar

14-11-2007 00:07:39
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

smileyface a scris:

on topic.. on topic.. on topic
Mache, nu merit sa fiu iubita de tine..
uita-ma :(
doar asa vei fi fericit!
iar eu ramin nemuritoare si rece :D


Sunt fericit oricum, dragă Smiley. Uite, un exemplu: sunt fericit că am putut să te cunosc (atât cât mi-a permis acest forum) şi că am putut purta cu tine discuţiile pe care le-am purtat.

PS: După cum îmi pare mie... nu prea eşti genul care rămâne "rece", când e cazul ;)


14-11-2007 00:08:31
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


14-11-2007 00:17:05
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


Toţi suntem puţin luaţi, cum zicea Pittiş.


14-11-2007 00:20:55
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275

tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!

n-am prea inteles al cui e baiul? :(
gata, te spun lui finul ca ma arunci in bratele lui mache... volens nolens..
si stii ceva? i-am aratat cu ce id intru acum :D
o sa vada singur ce faci
da, da.. lasa.. o sa vada..
de ce sa fiu eu piricioasa? :(


14-11-2007 00:27:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Lake a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


Toţi suntem puţin luaţi, cum zicea Pittiş.

Incercarea moarte n-are vorba soacra-mii...=D


14-11-2007 00:27:04
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

tasha 1951 a scris:


Lake a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


Toţi suntem puţin luaţi, cum zicea Pittiş.

Incercarea moarte n-are vorba soacra-mii...=D


ÃŽncercarea moarte n-are / Numai cel ce-ncearcă moare! :D


14-11-2007 00:30:32
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Uff...ce ma alergati...mi-ar trebui acel emoticon cu limba scoasa...sa  exprim starea...
nabadaiosilor...dar ma tin dupa voi....=D=D=D


14-11-2007 00:34:45
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

tasha 1951 a scris:

Uff...ce ma alergati...mi-ar trebui acel emoticon cu limba scoasa...sa  exprim starea...
nabadaiosilor...dar ma tin dupa voi....=D=D=D


???


14-11-2007 00:35:57
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
daca inima n-ar fi incapatoare de nebunii,ar pieri ca un pitigoi prins in lat

Lake a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


Toţi suntem puţin luaţi, cum zicea Pittiş.


14-11-2007 00:36:35
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750

Dori-Dodo a scris:

daca inima n-ar fi incapatoare de nebunii,ar pieri ca un pitigoi prins in lat

Lake a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!


Toţi suntem puţin luaţi, cum zicea Pittiş.


Interesantă comparaţie...


14-11-2007 01:08:47
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

smileyface a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!

n-am prea inteles al cui e baiul? :(
gata, te spun lui finul ca ma arunci in bratele lui mache... volens nolens..
si stii ceva? i-am aratat cu ce id intru acum :D
o sa vada singur ce faci
da, da.. lasa.. o sa vada..
de ce sa fiu eu piricioasa? :(


oups... ce tip tare "finul"...:):)


14-11-2007 02:20:51
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Finul ...da...tare tipul...si tu chiar il cunosti...nu era el mare forumist...dar na...fina face si pentru finu' fata pe forum...=)

14-11-2007 02:41:13
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275

SandieShaw a scris:


smileyface a scris:


tasha 1951 a scris:

E" hot-hot"..daca se impune...
doar ca...e cam luata..asta-i baiul!

n-am prea inteles al cui e baiul? :(
gata, te spun lui finul ca ma arunci in bratele lui mache... volens nolens..
si stii ceva? i-am aratat cu ce id intru acum :D
o sa vada singur ce faci
da, da.. lasa.. o sa vada..
de ce sa fiu eu piricioasa? :(


oups... ce tip tare "finul"...:):)


p i z m o a s - o :x :x


14-11-2007 03:04:38
   
Pagini: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 33    
Mergeti la