Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / A iubii pe cine nu merita    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 33
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
<< as dori sate cunosc frumoso >> (citat ilie-200007-cel-preafericit-cu duhul) ;)



Io as dori nu doar sate, ci si orashe sa cutreier cu frumosorella Onoyoko !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-05-2008 20:18:46)


23-05-2008 20:16:21
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Vino pe alinaalina3235,tu si cei care mai vor sa vb cu mine. Intru cam rar,dar sper sa te gasesc acolo,draga kawa.

24-05-2008 20:27:32
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

ilie 20007 a scris:


crinz03 a scris:


blondina2 a scris:

Speram sa fii tu langa mine,speram sa-mi asculti inima,speram sa imi spui ce e bine,speram sa fi tu DRAGOSTEA !



sunt de aceasi parere cu tine.

as dori sate cunosc frumoso


Esti citat de multe ori, revino pe forum, ar fi foarte vesel


03-07-2008 11:43:18
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.

03-07-2008 22:06:28
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

onoyoko a scris:

Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.


Ma Blondino, acum mi-a cazut fisa. Tu ti-ai schimbat nicul si ai pus poze false a unei pustoaice frumoase dar naravul stilul nu ti-l'ai schimbat. Oricum de cate ori te vad pe aici m-a gandesc ca businessul merge slab pentru tine dar daca gresesc scuza-ma.


03-07-2008 22:18:26
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

NJD a scris:


onoyoko a scris:

Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.


Ma Blondino, acum mi-a cazut fisa. Tu ti-ai schimbat nicul si ai pus poze false a unei pustoaice frumoase dar naravul stilul nu ti-l'ai schimbat. Oricum de cate ori te vad pe aici m-a gandesc ca businessul merge slab pentru tine dar daca gresesc scuza-ma.
Sa nu mai spui la nimeni. Ca ma rusinez.

Ultima modificare facuta de onoyoko (03-07-2008 22:30:49)


03-07-2008 22:29:45
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Ramane intre noi :)

03-07-2008 22:33:45
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi ,statzi fara grija .....

03-07-2008 22:35:00
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Ca eu daca ma rusinez,ma balbai,si nu cred ca vreti sa mmmmaa bbballlbbaaii cccaaanndd scccriuuu.

03-07-2008 22:40:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

onoyoko a scris:

Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.

Cam neclar, draga Ono... sint io, e conul NJD, sau "fantasticul" ilie200007 e chitros, ori sintem zgirciti amintrei ??? :D:D

Doar nu-mi amintesc sa fi fost impreuna la vreo circiuma si sa te fi lasat acolo "garantzie" ... :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (05-07-2008 01:07:46)


05-07-2008 01:05:11
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.

Cam neclar, draga Ono... sint io, e conul NJD, sau "fantasticul" ilie200007 e chitros, ori sintem zgirciti amintrei ??? :D:D

Doar nu-mi amintesc sa fi fost impreuna la vreo circiuma si sa te fi lasat acolo "garantzie" ... :)

Nu ma refeream la cineva anume,ci la ceea ce a devenit iubirea,o moneda de schimb. Adica,ai bani,te iubesc,nu mai ai bani,nu mai am nici eu iubire.


05-07-2008 22:16:26
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

onoyoko a scris:


Xtremul a scris:


onoyoko a scris:

Ca sa fiu on topic : te-am iubit,dar nu te mai iubesc,esti cam zgarcit. Asta e adevarata dezamagire in dragoste.

Cam neclar, draga Ono... sint io, e conul NJD, sau "fantasticul" ilie200007 e chitros, ori sintem zgirciti amintrei ??? :D:D

Doar nu-mi amintesc sa fi fost impreuna la vreo circiuma si sa te fi lasat acolo "garantzie" ... :)

Nu ma refeream la cineva anume,ci la ceea ce a devenit iubirea,o moneda de schimb. Adica,ai bani,te iubesc,nu mai ai bani,nu mai am nici eu iubire.



Cine face legatura , chiar si criticand in aparenta, intre bani si iubire  nu cred ca stie cu ce se 'mananca "acest sentiment, atat de mediatizat pe lumea asta dar atat de putin cunoscut . Cei putini , alesi de soarta sa inteleaga iubirea, nici macar nu simt nevoia sa vorbeasca despre ea ...pur si simplu nu le mai ramane timp...cum spunea si Aly , undeva pe aici...


06-07-2008 17:28:08
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!

06-07-2008 22:05:20
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...


06-07-2008 22:07:45
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

titmouse a scris:


onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...
Poate ca mi-am pierdut eu increderea in oameni,poate ca prea suspectez pe oricine,si tocmai de aceea nu gasesc iubirea adevarata. Cred ca ar trebui sa fiu mai umila,poate iubirea nu este pentru cei aroganti si neincrezatori ca mine. Intr-adevar,atunci cand am cunoscut iubirea,am stiut sa dau,pe cand acum m-am invatat doar sa primesc,ca si cum totul mi se cuvine. Trebuie sa cobor intre oameni,sa reinvat prietenia cu oamenii simpli. Oare voi putea singura,sau e nevoie sa ma ajute cineva ?

06-07-2008 22:16:30
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627

titmouse a scris:


onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...

Pai detaliaza un pic mai TIT,hai ca poate deveni un subiect ferbinte


08-07-2008 11:06:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:


onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...


08-07-2008 12:56:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Wooooow FIERBINTE ?....898989 pitzigoiul e fierbinte ! hihihi

08-07-2008 12:57:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Wooooow FIERBINTE ?....898989 pitzigoiul e fierbinte ! hihihi

E pe rotisor deja :D pitzigoala, cu penaju-n flacari ? :D:D


08-07-2008 13:17:17
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa vina pomperii
Penele sa-i stinga...............
hihihi


08-07-2008 15:38:52
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:


onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...


Cauta-ma cand ti se trezeste interesu'....


08-07-2008 20:23:50
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:


onoyoko a scris:

Dar credeti ca mai exista iubire dezinteresata? Ei bine,eu nu cred!


Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...

Pai cam asa e treaba,imaginati-va voi ,barbatii ca ati cunoscut pe una care nu are de nici unele,chiar ti-o bagi in casa si ii oferi totul pe mana,toata munca ta? Fara sa vina si ea cu ceva ? Asa si la noi,femeile,cum dracu sa ma indragostesc de unul care nu are macar atat cat am eu? Ca doar nu sunt fundatie de binefacere! Iar daca vezi ca si el/ea are cate ceva ,te mai gandesti si la dragoste,iar daca nu,nu!


08-07-2008 21:12:26
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
dragostea nu ar trebui conditionata de nimic,sentimente ar trebui sa fie mai presus,dar azi cind este asa de greu sa te realizezi te intrebi;ma iubeste pe mine omul sau banii mei?
onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:



Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...

Pai cam asa e treaba,imaginati-va voi ,barbatii ca ati cunoscut pe una care nu are de nici unele,chiar ti-o bagi in casa si ii oferi totul pe mana,toata munca ta? Fara sa vina si ea cu ceva ? Asa si la noi,femeile,cum dracu sa ma indragostesc de unul care nu are macar atat cat am eu? Ca doar nu sunt fundatie de binefacere! Iar daca vezi ca si el/ea are cate ceva ,te mai gandesti si la dragoste,iar daca nu,nu!


08-07-2008 22:16:13
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:



Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...

Pai cam asa e treaba,imaginati-va voi ,barbatii ca ati cunoscut pe una care nu are de nici unele,chiar ti-o bagi in casa si ii oferi totul pe mana,toata munca ta? Fara sa vina si ea cu ceva ? Asa si la noi,femeile,cum dracu sa ma indragostesc de unul care nu are macar atat cat am eu? Ca doar nu sunt fundatie de binefacere! Iar daca vezi ca si el/ea are cate ceva ,te mai gandesti si la dragoste,iar daca nu,nu!

Cand iubesti nu stiu daca mai stai sa socoti...ce are ,cat are si daca se merita.....asta e parerea mea!


10-07-2008 08:52:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Iubiti-va prietenii si chiar strainii. Iubiti chiar si copacii, pietrele. Important este sa iubiti. Iubiti tot ce faceti. Cand veti intelege ca totul este sacru, nu veti mai tanji dupa iubire, caci aceasta se va revarsa asupra voastra de pretutindeni. Cand energia ascensioneaza, energia sexuala este transformata si isi schimba calitatea. Nevoia de sex devine din ce in ce mai mica, iar nevoia de iubire din ce in ce mai mare.Barbatii marea majoritate a lor nu sunt decat copii, doritori de a fi iubiti, dar nu de a iubi. Perfectiunea este rareori privita ca produsul propriu al iubirii adulte, desi nimic altceva nu poate eleva iubirea deasupra nivelelor puerile sau animalice. Omul nu stie, nici chiar atunci cand este plin de dorinta de a iubi, care ar fi binele obiectului iubirii sale Iubirea a creat lumea, dar nu toate lucrurile sale sunt magnifice...

27-07-2008 08:31:40
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Cred ca este gresit sa spui “ai intilnit” persoana potrivita, cind normal ar fi sa spui ca “ai ales” o anumita persoana. Desi poate parea pragmatism rusinos, pina la urma viata se constituie dintr-o succesiune de alegeri. Daca ti le asumi, recunosti acest lucru, daca nu, dai vina pe soarta,pe parinti, pe prieteni. Ai incercat vreodata sa te convingi ca esti indragostit cind, de fapt, tot ce voiai era SEX cu acea persoana? Ai fost vreodata intr-o relatie cu o persoana care era total nepotrivita pentru tine,dar ti-ai dat seama de asta abia luni sau chiar ani mai tirziu?

27-07-2008 08:32:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Va observ :

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (28-07-2008 01:03:48)


27-07-2008 14:28:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

CIUDATUL SA a scris:

Va observ :

Mai bine nu ne-ai mai observa si ne-ai lasa in plata Domnului!=(

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (28-07-2008 08:40:21)


28-07-2008 08:40:02
   
?? will.tell
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Ti-am cautat peste tot postarile despre ceea ce a fost la canal D si ceea ce s-a discutat pe acolo.
Am vazut cit de puternica este comunitatea forumistilor, cum o televiziune si-a modificat planurile si actiunile in functie de cei care te-au votat.Inseamna ca sint o forta.Iata de ce  UNII sint foarte incrincenati sa puna mina, sa dirizeze, manipuleze aceasta forta.


28-07-2008 09:45:11
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

will.tell a scris:

Ti-am cautat peste tot postarile despre ceea ce a fost la canal D si ceea ce s-a discutat pe acolo.
Am vazut cit de puternica este comunitatea forumistilor, cum o televiziune si-a modificat planurile si actiunile in functie de cei care te-au votat.Inseamna ca sint o forta.Iata de ce  UNII sint foarte incrincenati sa puna mina, sa dirizeze, manipuleze aceasta forta.

Mda...asa este,insa acea televiziune a jucat murdar in final...voturile au fost masluite...trebuia atins targhetul emisiunii...ori eu am spus clar ca nu-mi place nimeni si ca atare nici vorba de casatorie...=(
   ORICUM NICI CEI CARE S-AU CASATORIT NU SUNT IMPREUNA...AU DIVORTAT!=(


28-07-2008 15:24:08
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
O relatie reusita daca este sa se intample e un lucru minunat; daca nu, oricum ramanem cu implinirile noastre pe alte planuri, cu realizarile cu care ne putem mandri, cu clipele frumoase pe care ni le-am construit singure. Si cel putin stim sigur ca nu ne-am consumat toata energia intr-o directie pe care nu prea ai cum sa o influentezi, ca nu ne-am pus automat in situatia de a depinde de altcineva pentru a fi fericite.

03-08-2008 02:14:10
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D
titmouse a scris:



Da, Onoyoko , mai exista iubire dezinteresata...si inchipuie-ti ca n-are nimic de-a face cu prostia...

Pai cam asa e treaba,imaginati-va voi ,barbatii ca ati cunoscut pe una care nu are de nici unele,chiar ti-o bagi in casa si ii oferi totul pe mana,toata munca ta? Fara sa vina si ea cu ceva ? Asa si la noi,femeile,cum dracu sa ma indragostesc de unul care nu are macar atat cat am eu? Ca doar nu sunt fundatie de binefacere! Iar daca vezi ca si el/ea are cate ceva ,te mai gandesti si la dragoste,iar daca nu,nu!




Sex in plex :D si Jiji Becali are cite ceva ce faci te mai gindesti?
HIC!


03-08-2008 02:46:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

CIUDATUL SA a scris:

Va observ :

Oare?;)


03-08-2008 08:18:19
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

sarabela a scris:


onoyoko a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Daaaaaaaaaa EXISTA !!!! PITZIGOALO TE IUBESC NEINTERESAT ( dar nishte zestre ai shi matali ?)    hihihi :D:D:D

Pai cam asa e treaba,imaginati-va voi ,barbatii ca ati cunoscut pe una care nu are de nici unele,chiar ti-o bagi in casa si ii oferi totul pe mana,toata munca ta? Fara sa vina si ea cu ceva ? Asa si la noi,femeile,cum dracu sa ma indragostesc de unul care nu are macar atat cat am eu? Ca doar nu sunt fundatie de binefacere! Iar daca vezi ca si el/ea are cate ceva ,te mai gandesti si la dragoste,iar daca nu,nu!

Cand iubesti nu stiu daca mai stai sa socoti...ce are ,cat are si daca se merita.....asta e parerea mea!


intzelegere sa fie ca restul se fac,cand vrei prea multe ... nu te alegi cu mai nimic

onoyoko,te indragostesti de el sau de ceea ce are  ? cred ca barbatii sunt mai putin materialisti decat femeile ,cand e vorba de construit o familie.

au ceva sau nu au, putin conteaza,daca pun carca impreuna sa faca de atunci incolo...e cel mai important.Daca asteapta unu de la altul sau fiecare asteapta sa faca celalalt,se alege praful de tot


03-08-2008 14:43:51
   
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6

blondina2 a scris:

VI sa intamplat vreodata sa va indragostiti rau de tot de o persoana care la prima vedere este chiar ceea ce cautati..ca dupa un timp sa va dati seama ca de fapt nu este nici pe departe cel de care te-ai indragostit...cel care ai fii vrut sa fie,si totusi sa nu poti pune capat relatiei ?  EI bine,mie mi sa intamplat..vroiam sa termin acea legatura,dar nu puteam,simteam cum tresar la fiecare telefon al lui,chiar daca imi propusesem sa nu-i mai raspund ! Stiam ca ma ranit,ca nu merita iubirea mea,dar eram ca o carpa in fata lui,ma inmuiam toata...si el simtea chiar daca ma dadeam eu mare...IAR in momentele intime..ce sa mai zic..mai are rost sa spun ca-l iubeam cu trupul si cu sufletul,ca ii aratam toata iubirea de care eram in stare?  DAR cu toate astea ,stiam ca nu ma merita,ca ii place ca il iubesc,si din aceasta cauza ma ranea,crezand ca iubirea asta nu va avea si un final. II era greu sa creada cand ii spuneam ca fac eforturi sa-l uit...VREAU sa-mi povestiti si voi despre iubiri din acesttea atat de intense..cand simteati ca va sufocati..ca nu puteti iesi dintr-o relatie...pentru ca il ( o) iubeai prea mult.  SI cum sa sfarsit,pentru ca totul are un sfarsit,mai bun sau mai rau...VA PUP.



Da poate e tipul cu identitatea ascunsa... cel care devoreaza femeile in serie fara sa se prinda... Atentie verificati pana in panzele albe... nu doar de suprafata... nu va lasati duse... de orice mare vrajitor mester la vorba...


03-08-2008 16:06:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

alinuta1 a scris:


blondina2 a scris:

VI sa intamplat vreodata sa va indragostiti rau de tot de o persoana care la prima vedere este chiar ceea ce cautati..ca dupa un timp sa va dati seama ca de fapt nu este nici pe departe cel de care te-ai indragostit...cel care ai fii vrut sa fie,si totusi sa nu poti pune capat relatiei ?  EI bine,mie mi sa intamplat..vroiam sa termin acea legatura,dar nu puteam,simteam cum tresar la fiecare telefon al lui,chiar daca imi propusesem sa nu-i mai raspund ! Stiam ca ma ranit,ca nu merita iubirea mea,dar eram ca o carpa in fata lui,ma inmuiam toata...si el simtea chiar daca ma dadeam eu mare...IAR in momentele intime..ce sa mai zic..mai are rost sa spun ca-l iubeam cu trupul si cu sufletul,ca ii aratam toata iubirea de care eram in stare?  DAR cu toate astea ,stiam ca nu ma merita,ca ii place ca il iubesc,si din aceasta cauza ma ranea,crezand ca iubirea asta nu va avea si un final. II era greu sa creada cand ii spuneam ca fac eforturi sa-l uit...VREAU sa-mi povestiti si voi despre iubiri din acesttea atat de intense..cand simteati ca va sufocati..ca nu puteti iesi dintr-o relatie...pentru ca il ( o) iubeai prea mult.  SI cum sa sfarsit,pentru ca totul are un sfarsit,mai bun sau mai rau...VA PUP.



Da poate e tipul cu identitatea ascunsa... cel care devoreaza femeile in serie fara sa se prinda... Atentie verificati pana in panzele albe... nu doar de suprafata... nu va lasati duse... de orice mare vrajitor mester la vorba...

Bun sfatul,mai greu insa de urmat...vorbele dulci cam de plac noua femeilor...;)


03-08-2008 17:33:18
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ufff....cel mai trist e cand gasesti persoana potrivita, acea persoana prin care simti ca traiesti, cu care te intelegi doar din priviri......... acea pasiune pe care doar in filme o vezi si nu crezi ca ai putea sa o traiesti vreodata ........... si cu toate acestea ..........sa stii ca niciodata nu veti putea sa fi impreuna......... e cel mai sfasietor lucru ...=(

03-08-2008 19:18:14
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Nu poti sti niciodata daca cel sau cea de care te indragostesti este persoana potrivita....trebuie doar sa iti asumi riscul sa afli asta....daca o faci, ai doua posibilitati, ori ai gasit-o ori se poate intampla sa iesi ranit din acea relatie...dar cum in viata nimic nu se castiga fara sa iti asumi un risc e firesc sa incerci sa afli daca ai facut sau nu alegerea potrivita....de cate ori nu ne-am indragostit fiecare dintre noi si nu am sperat ca e pentru totdeauna?

03-08-2008 19:26:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Marin Preda spunea: “Daca dragoste nu e, nimic nu e!”. M-am intors perioada asta pe cararea timpului… N-am avut o viata usoara, dar sunt multumita ca am trecut cum-necum peste toate. Din unele experiente am invatat ceva, din altele nu. Stiu ca am urit o perioada (si regret asta!), am iubit cu incapatinare, pasional si neconditionat, am plins, am iertat, am certat, m-am umilit… O viata ca a oricarui om....=)

08-08-2008 14:37:50
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Stapana sexy si dura te asteapta pe tine ,sclavul, sa ii lingi picioarele, si sa primesti pedeapsa pentru ca nu esti ascultator. 0733.741.676

09-08-2008 22:55:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Alta clona distructiva, bre ??? :rolleyes:

10-08-2008 00:16:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Alta clona distructiva, bre ??? :rolleyes:

Nu, mon cher e ono ...a noastra,au apucat-o nabadaile...;)
S-a intors din concediu...=)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (10-08-2008 14:28:56)


10-08-2008 14:28:07
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ea...sau persoana careia i-a dat parola...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (10-08-2008 19:35:11)


10-08-2008 19:34:59
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

SandieShaw a scris:

ea...sau persoana careia i-a dat parola...

O fi o moda cu datul parolei,parca mai citisem mai deunazi ca cineva a dat parola de pe site(forum )cuiva de a postat tot felul de emoticoane...=(


10-08-2008 22:20:35
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Sandie,te iubesc,iar tie tasha iti cer mii de scuze daca te-am ranit cu neincrederea mea. Recunosc ca nu mai cred in nimic,dar unii oameni poate ca merita increderea semenilor.

12-08-2008 22:12:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:

Sandie,te iubesc,iar tie tasha iti cer mii de scuze daca te-am ranit cu neincrederea mea. Recunosc ca nu mai cred in nimic,dar unii oameni poate ca merita increderea semenilor.

Nu e cazul Ono...sa-mi ceri scuze....eu nu ma supar pe nimeni...chiar n-am de ce,si chiar daca o fac imi trece foarte repede...fiecare e liber sa creada ce vrea,zau asa!=)
Sa fii sanatoasa asta iti doresc!=)


12-08-2008 22:16:59
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


onoyoko a scris:

Sandie,te iubesc,iar tie tasha iti cer mii de scuze daca te-am ranit cu neincrederea mea. Recunosc ca nu mai cred in nimic,dar unii oameni poate ca merita increderea semenilor.

Nu e cazul Ono...sa-mi ceri scuze....eu nu ma supar pe nimeni...chiar n-am de ce,si chiar daca o fac imi trece foarte repede...fiecare e liber sa creada ce vrea,zau asa!=)
Sa fii sanatoasa asta iti doresc!=)


Hmmm, Tasha, draga! Ce-mi trece mie prin cap acum, prin cine stie ce amalgam de asociatii, e ca o persoana care nu se supara pe nimeni nu prea inspira incredere. :D

In cu totul alta ordine de idei, draga Ono, omul este o fiinta ale carui dispozitii evolueaza ciclic. Azi traiesti prea intens, te implici prea tare, maine te vei prabusi in indiferenta. Peste un timp, vei fi gata sa te implici iar, inca si mai tare, intr-o maniera mai sofisticata. Asa e normal si asa evolezi. Pana la urma, cel mai rau e sa te intepenesti intr-o anumita stare.

Ultima modificare facuta de spuneti-mi Aly (12-08-2008 22:27:13)


12-08-2008 22:27:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


onoyoko a scris:

Sandie,te iubesc,iar tie tasha iti cer mii de scuze daca te-am ranit cu neincrederea mea. Recunosc ca nu mai cred in nimic,dar unii oameni poate ca merita increderea semenilor.

Nu e cazul Ono...sa-mi ceri scuze....eu nu ma supar pe nimeni...chiar n-am de ce,si chiar daca o fac imi trece foarte repede...fiecare e liber sa creada ce vrea,zau asa!=)
Sa fii sanatoasa asta iti doresc!=)


Hmmm, Tasha, draga! Ce-mi trece mie prin cap acum, prin cine stie ce amalgam de asociatii, e ca o persoana care nu se supara pe nimeni nu prea inspira incredere. :D

In cu totul alta ordine de idei, draga Ono, omul este o fiinta ale carui dispozitii evolueaza ciclic. Azi traiesti prea intens, te implici prea tare, maine te vei prabusi in indiferenta. Peste un timp, vei fi gata sa te implici iar, inca si mai tare, intr-o maniera mai sofisticata. Asa e normal si asa evolezi. Pana la urma, cel mai rau e sa te intepenesti intr-o anumita stare.

Si la ce mi-ar folosi supararea?nu eu ma ingreunez cu ea?mai bine o scutur si merg mai departe...
Sa se supere altii daca asa le place!Clar!=)


12-08-2008 22:29:13
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Si sa te intepenesti mai ales cand vine nevasta-sa acasa! Sa ai penis-captivus la amant acasa,iar nevasta-sa sa cheme salvarea,iti dai seama ce misto?

12-08-2008 22:30:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:

Si sa te intepenesti mai ales cand vine nevasta-sa acasa! Sa ai penis-captivus la amant acasa,iar nevasta-sa sa cheme salvarea,iti dai seama ce misto?

Doamne fereste!!!!!
Nu-i amuzant deloc!


12-08-2008 22:38:12
   
Pagini: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 33    
Mergeti la