Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / A iubii pe cine nu merita    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 33
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Doamne-fereste,pan te nimereste! Deaia iau eu calciu,ca nu cumva.....

12-08-2008 22:40:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:

Doamne-fereste,pan te nimereste! Deaia iau eu calciu,ca nu cumva.....

Hai ca m-ai facut sa rad!
=D=D


12-08-2008 22:42:43
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Am o amica care are o dilema. S-a angajat cu ceva timp in urma intr-o firma unde ii placea tare mult,avea si salariu bun,numai ca dupa vreo doua luni de flirt cu seful ei si-a dat seama ca s-a indragostit de el. Ma intreba ce sa faca ,am sfatuit-o sa ii spuna si lui asta. Si asa a facut,numai ca seful ei se pare ca vroia doar flirt,nu vroia sa aibe o relatie cu o subalterna, si i-a spus ca intre ei nu va fii nimic,ca el o respecta doar ca si angajata lui. Ea ma intreba: atunci de ce a mai flirtat cu mine,de ce m-a facut sa ma indragostesc daca nu vroia nimic de la mine? Si eu o vedeam ca sufera,se gandea mereu la el, ea chiar se indragostise. Pana la urma a fost nevoita sa isi dea demisia,nu suporta sa il vada in fiecare zi iar el sa o trateze cu indiferenta. Si asa a pierdut un loc de munca bun,voi ce parere aveti de treaba asta,oare de ce a flirtat el cu ea daca atunci cand ea i-a spus ca s-a indragostit de el,el a dat bir cu fugitii?

16-08-2008 20:28:17
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:

Am o amica care are o dilema. S-a angajat cu ceva timp in urma intr-o firma unde ii placea tare mult,avea si salariu bun,numai ca dupa vreo doua luni de flirt cu seful ei si-a dat seama ca s-a indragostit de el. Ma intreba ce sa faca ,am sfatuit-o sa ii spuna si lui asta. Si asa a facut,numai ca seful ei se pare ca vroia doar flirt,nu vroia sa aibe o relatie cu o subalterna, si i-a spus ca intre ei nu va fii nimic,ca el o respecta doar ca si angajata lui. Ea ma intreba: atunci de ce a mai flirtat cu mine,de ce m-a facut sa ma indragostesc daca nu vroia nimic de la mine? Si eu o vedeam ca sufera,se gandea mereu la el, ea chiar se indragostise. Pana la urma a fost nevoita sa isi dea demisia,nu suporta sa il vada in fiecare zi iar el sa o trateze cu indiferenta. Si asa a pierdut un loc de munca bun,voi ce parere aveti de treaba asta,oare de ce a flirtat el cu ea daca atunci cand ea i-a spus ca s-a indragostit de el,el a dat bir cu fugitii?

Mai bine asa...o sa-i treaca....toate trec pe lumea asta...=)


17-08-2008 09:50:06
   
gya_gergely
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-08-2008
Mesaje: 5
buna

17-08-2008 16:19:12
   
gya_gergely
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-08-2008
Mesaje: 5
ce faceti?eu sunt noua venita.si as vrea sa vb si eu despre cum e sa suferi in dragoste.e supar nashpa.

17-08-2008 16:20:38
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Incearca pe topicule "hello", nu trebuie sa mimezi nestiinta sau lipsa de experienta.
Sau poate ca te refereai ca tema topicului este " buna" !!!

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (17-08-2008 16:23:04)


17-08-2008 16:22:40
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

gya_gergely a scris:

ce faceti?eu sunt noua venita.si as vrea sa vb si eu despre cum e sa suferi in dragoste.e supar nashpa.


Ce ma bucur ca sint si noi veniti/venite pe acest forum.Iti recomand sa discuti si cu colibri.Este tot nou venit pe acest forum.
Si inca ceva,nu te declara telenovelista pina nu treci de "botez"
:D :D :D :D hihihihhi !!!!

Postari placute in continuare

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (17-08-2008 17:26:59)


17-08-2008 16:25:19
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
botez?

17-08-2008 17:23:06
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Da, adica pina nu se pisa toti in capul tau sau asa zisul  botezl focului in care te iau toti forumistii la caterinca sa vada din ce plamada esti..

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (17-08-2008 17:28:11)


17-08-2008 17:26:30
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Bety cea urata a scris:

Da, adica pina nu se pisa toti in capul tau sau asa zisul  botezl focului in care te iau toti forumistii la caterinca sa vada din ce plamada esti..



imi pare cam antic obiceiul ,sa nu zic retardat ,da poate mai sunt inca unii ramasi cu mintea blocata.Francmasonii sa nu uite ca nu sunt proprii lor stapani ,ci supusii altora pe care nici nu-i cunosc.Inteleg totusi ca sunt multi ce au nevoie si cauta stapan.


17-08-2008 17:34:30
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Antic sau nu se petrece pe acest forum>de fapt cei care fac asta nu mai sint nici ei noi pe acest pamint.Vor sa isi precizeze de la inceput fortele si ierarhia pe acest forum ( vezi treaba cu impartirea functiiolor in Bunkeriada) .

Un fel de pisu de ciine pe roata masinii sau la radacina boschetului de pe terenul viran.


17-08-2008 17:51:28
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


onoyoko a scris:

Sandie,te iubesc,iar tie tasha iti cer mii de scuze daca te-am ranit cu neincrederea mea. Recunosc ca nu mai cred in nimic,dar unii oameni poate ca merita increderea semenilor.

Nu e cazul Ono...sa-mi ceri scuze....eu nu ma supar pe nimeni...chiar n-am de ce,si chiar daca o fac imi trece foarte repede...fiecare e liber sa creada ce vrea,zau asa!=)
Sa fii sanatoasa asta iti doresc!=)


Hmmm, Tasha, draga! Ce-mi trece mie prin cap acum, prin cine stie ce amalgam de asociatii, e ca o persoana care nu se supara pe nimeni nu prea inspira incredere. :D

In cu totul alta ordine de idei, draga Ono, omul este o fiinta ale carui dispozitii evolueaza ciclic. Azi traiesti prea intens, te implici prea tare, maine te vei prabusi in indiferenta. Peste un timp, vei fi gata sa te implici iar, inca si mai tare, intr-o maniera mai sofisticata. Asa e normal si asa evolezi. Pana la urma, cel mai rau e sa te intepenesti intr-o anumita stare.
Ai dreptate ,draga aly, Tu esti fosta funny?

17-08-2008 20:58:02
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

onoyoko a scris:

Am o amica care are o dilema. S-a angajat cu ceva timp in urma intr-o firma unde ii placea tare mult,avea si salariu bun,numai ca dupa vreo doua luni de flirt cu seful ei si-a dat seama ca s-a indragostit de el. Ma intreba ce sa faca ,am sfatuit-o sa ii spuna si lui asta. Si asa a facut,numai ca seful ei se pare ca vroia doar flirt,nu vroia sa aibe o relatie cu o subalterna, si i-a spus ca intre ei nu va fii nimic,ca el o respecta doar ca si angajata lui. Ea ma intreba: atunci de ce a mai flirtat cu mine,de ce m-a facut sa ma indragostesc daca nu vroia nimic de la mine? Si eu o vedeam ca sufera,se gandea mereu la el, ea chiar se indragostise. Pana la urma a fost nevoita sa isi dea demisia,nu suporta sa il vada in fiecare zi iar el sa o trateze cu indiferenta. Si asa a pierdut un loc de munca bun,voi ce parere aveti de treaba asta,oare de ce a flirtat el cu ea daca atunci cand ea i-a spus ca s-a indragostit de el,el a dat bir cu fugitii?
  Hei,vreau parerile voastre despre chestia asta,parerile si sfaturile eventual.

17-08-2008 20:59:15
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Cu permisiunea ta draga Ono o sa incep eu...in stilul meu destul de grosier....mai poate ala era homo si voia doar sa faca corp comun cu cei ce sint penetrati(glumesc bineinteles)am avut si eu momente ca tot omul in care chiar daca mi se punea pasarica pe masa o refuzam cu un aer superior(mi-au trecut slava Domnului),stii tu indragosteala etc,ar mai fi problema banilor,poate doamna soata este aia cu ceva mosteniri ...si nu se face ca sa iti  f u ti norocul inainte de termen pentru o taietura cu pretentii de indragosteala(stiut fiind ca femeia indragostita calca cu brio in strachini),de obicei se filtreaza cu o femeie ca sa obtii alte interese(in cazul lui datul pe goarna,turnator neplatit)ea fiind doar o treapta care sa il ajute in urcarea in ierarhie,in momentul cind ea a dat-o in indragosteli si-a dat seama ca devine o nicovala si a refuzat propunerea ei,concluzie ,ea nu a corespuns nevoilor lui...automat bagi chestia cu fidelitatea

17-08-2008 21:17:12
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Sfaturi...zii sa se rezolve cu un prieten de-al lui ca in filme si sa faca in asa fel sa auda si el cu lux de amanunte..sa-si dea cu tesla ca a ratat asa ceva

17-08-2008 21:21:02
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Carol38 a scris:

Cu permisiunea ta draga Ono o sa incep eu...in stilul meu destul de grosier....mai poate ala era homo si voia doar sa faca corp comun cu cei ce sint penetrati(glumesc bineinteles)am avut si eu momente ca tot omul in care chiar daca mi se punea pasarica pe masa o refuzam cu un aer superior(mi-au trecut slava Domnului),stii tu indragosteala etc,ar mai fi problema banilor,poate doamna soata este aia cu ceva mosteniri ...si nu se face ca sa iti  f u ti norocul inainte de termen pentru o taietura cu pretentii de indragosteala(stiut fiind ca femeia indragostita calca cu brio in strachini),de obicei se filtreaza cu o femeie ca sa obtii alte interese(in cazul lui datul pe goarna,turnator neplatit)ea fiind doar o treapta care sa il ajute in urcarea in ierarhie,in momentul cind ea a dat-o in indragosteli si-a dat seama ca devine o nicovala si a refuzat propunerea ei,concluzie ,ea nu a corespuns nevoilor lui...automat bagi chestia cu fidelitatea
Fii mai clar,de ce a flirtat el cu ea daca nu o vroia? De ce a facut-o sa creada ca de ea depinde ca ei sa inceapa o relatie?

17-08-2008 21:21:50
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Imi pare rau daca sint mai burienos in exprimare...deci,probabil ea avea un post care ii putea da anumite informatii lui,sau sai acopere oarece porcarioare(in cadrul firmei)in cazul asta cum poti duce pe cineva de nas(a se citi sa treaca de partea ta,sa nu te dea in git)ii dai o poveste siropoasa ii faci curteo lasi sa spere(chiar daca nu te intereseaza ca fizic)si intre timp ea sperind iti acopera rahaturile...dupa ce ti-ai vazut sacii in caruta ii dai chestia cu fidelitatea,este doar un scenariu,nu detin adevaruri dar eu asa as face

17-08-2008 21:46:49
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
Depinde ce intelege tipa ca inseamna flirtul,de obicei e o placere feminina pentru a-si incerca puterea de seductie si tot din punctul lor de vedere nu le angajeaza la nimic.De ce nu ar face si barbatii la fel?

Daca ia facut placere sa glumeasca,sa petreaca niste momente placute fara sa se angajeze intr-o relatie complicata , nu vad ce i se poate reprosa.

Un patron inteligent nu are relatii  amoroase sau sexuale cu angajatele,deci e posibil sa faca parte din cei inteligenti.

Daca-si respecta nevasta si  mai ales daca o iubeste,daca e multumit si fericit cu ce-i ofera...de ce ar strica totul pt. ...cine stie ce fenomen :D

pare sa fie un fenomen aparte, daca doar pt niste glume a facut un intreg circ si spectacol,cum ar fi fost daca ar fi avut o relatie cu ea?Banuiesc sa o fi citit deja cu ce gen de tipa are a face ;)


18-08-2008 00:38:00
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358
marea problema a femeilor : isi iau dorintele drept realitatzi

Avantajos pt. ea sa se indragosteasca ,functii mai importante,salariu mai mare

sau; "am uitat sa iau pilula si am ramas gravida"...viitorul asigurat ;)

Supararea ei este pt ca nu i-a functionat planul ,deci obligata sa-si caute alta victima mai putin inteligenta sau cu probleme afective.

Ultima modificare facuta de stromboli (18-08-2008 01:12:11)


18-08-2008 00:58:19
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Un barbat atit cit stiu nu consuma energie fara scop,lucrul este clar,la prima strigare a vrut sa o penetreze,ce la facut sa abandoneze ideea,lipsa de incredere in ea(varianta cu pilula a lui stromboli) sau deja se folosise de cucoana (cum am mai zis,altfel decit sexual)...acuma daca memoria nu-mi joaca feste mai Ono parca si tu te angrenasei in ceva similar,nu cumva esti tu patita,daca da probabil tipul te-a citit ca nu iti place sa faci pasul inapoi si nu a vrut sa riste...parerea mea

18-08-2008 16:23:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:


spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


Nu e cazul Ono...sa-mi ceri scuze....eu nu ma supar pe nimeni...chiar n-am de ce,si chiar daca o fac imi trece foarte repede...fiecare e liber sa creada ce vrea,zau asa!=)
Sa fii sanatoasa asta iti doresc!=)


Hmmm, Tasha, draga! Ce-mi trece mie prin cap acum, prin cine stie ce amalgam de asociatii, e ca o persoana care nu se supara pe nimeni nu prea inspira incredere. :D

In cu totul alta ordine de idei, draga Ono, omul este o fiinta ale carui dispozitii evolueaza ciclic. Azi traiesti prea intens, te implici prea tare, maine te vei prabusi in indiferenta. Peste un timp, vei fi gata sa te implici iar, inca si mai tare, intr-o maniera mai sofisticata. Asa e normal si asa evolezi. Pana la urma, cel mai rau e sa te intepenesti intr-o anumita stare.
Ai dreptate ,draga aly, Tu esti fosta funny?

ALY ESTE ALY...IAR FUNNY ESTE FUNNY...a nu se confunda...eu le cunosc personal pe fiecare si sunt total diferite...=)


18-08-2008 20:47:36
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Eu va iubesc pe voi forumisti ,dar nu o meritati prea va-ti dat raniti in ultima vreme(ce capricioasa este si iubirea asta)

20-08-2008 08:51:53
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Cred ca nici macar toate comorile lumii adunate la un loc, toate rasariturile si apusurile lumii nu ne dau sentimentul implinirii si vesniciei ca o clipa de dragoste adevarata.
Se spune ca mintea si inima omeneasca sunt universuri tainice in care se ascund posibilitati si puteri nebanuite. Uneori, datorita poverilor vietii, in ele se declanseaza miscari uriase ale fortelor irationale, care-l fac pe om capabil de orice fapta necugetata a carei urmari nu mai pot fi reparate...


21-08-2008 13:26:31
   
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6

blondina2 a scris:

VI sa intamplat vreodata sa va indragostiti rau de tot de o persoana care la prima vedere este chiar ceea ce cautati..ca dupa un timp sa va dati seama ca de fapt nu este nici pe departe cel de care te-ai indragostit...cel care ai fii vrut sa fie,si totusi sa nu poti pune capat relatiei ?  EI bine,mie mi sa intamplat..vroiam sa termin acea legatura,dar nu puteam,simteam cum tresar la fiecare telefon al lui,chiar daca imi propusesem sa nu-i mai raspund ! Stiam ca ma ranit,ca nu merita iubirea mea,dar eram ca o carpa in fata lui,ma inmuiam toata...si el simtea chiar daca ma dadeam eu mare...IAR in momentele intime..ce sa mai zic..mai are rost sa spun ca-l iubeam cu trupul si cu sufletul,ca ii aratam toata iubirea de care eram in stare?  DAR cu toate astea ,stiam ca nu ma merita,ca ii place ca il iubesc,si din aceasta cauza ma ranea,crezand ca iubirea asta nu va avea si un final. II era greu sa creada cand ii spuneam ca fac eforturi sa-l uit...VREAU sa-mi povestiti si voi despre iubiri din acesttea atat de intense..cand simteati ca va sufocati..ca nu puteti iesi dintr-o relatie...pentru ca il ( o) iubeai prea mult.  SI cum sa sfarsit,pentru ca totul are un sfarsit,mai bun sau mai rau...VA PUP.


a iubi pe cine nu merita? este pe acest site si pe altele un barbat din mures, cu identitate falsa... e inregistrat cu mai multe nume.... Ca indiciu are doua semne. doi negi in partea stanga a nasului. Un nemernic incurabil, o tipa de om, minte de rupe tot. Poze isi face numai din profil ca sa nu i se vada semnele. Alt indiciu e plin pe corp in special pe fese, picioare, maini de puncte, duluri de grasime.... Aveti mare grija, nu cred ca il poate intrece cineva in nemerniciile lui... Nu poti sa crezi de ce e in stare sa spuna si sa faca si toate astea cu convingere ca sa fie crezut... mare grija... Are si multe nr. de tel...


22-08-2008 23:59:05
   
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6

blondina2 a scris:


k;k; Ady a scris:

Nu stiu daca am iubit pe cine-va care nu merita ,..important  este ca am iubit. Acum ce mai conteaza daca a meritat sau nu....faptul ca din aceasta  iubire a rezultat un copil,...cred ca iubirea mea nu a fost zadarnica.

CE sa zic..aceasi situatie intalnita ..poate prea des...din pacate...eu chiar ma gandesc ..de ce naiba l-am iubit? DAr ..asta e...
viata merge inainte...



cine era respectivul? da un indiciu? poate el cel de care vorbeam si eu, un aiurit mincinos, unul cu diverse identitati....


23-08-2008 00:04:43
   
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6
atentie.... vezi BARBATUL CU DOUA SEMNE, NEGI PE PARTEA STANGA A NASULUI... minte de rupe... devoreaza tot cu minciuna, nemernicia, hotia, etc., etc.,, bate orice record la excroci sentimentali, etc.,   Spuneti tuturor pe toate site-urile... isi schimba id-urile.... ca sa nu fie recunoscut... mare atentie.... nu poate concepe o minte sanatoasa de ce poate fi in stare cineva.... Succes... Aveti grija de voi... Identificati persoanele ce va ies in cale prin toate mijloacele, nu e nici greu, nici imposibil, nu iau nici timp verificarile... Nu va lasati prada unui excroc...

23-08-2008 00:19:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai matalutza alinutza1 :D ai facut acum portretul-robot a 99% din barbatii de pe site-urile de casatoriale !!! :D:D

Asa ca avertismentele astea patetice nu cred sa-si aiba rostul pentru femeile oneste (tot de pe casatoriale, si tot 1%) :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-08-2008 00:30:00)


23-08-2008 00:28:38
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Alinuta 1 spune ce stii despre barbatii cu alunita pe staga,spre terminarea mustatei,sunt la fel cu cei descrisi mai sus,sau chiar mai rau?

23-08-2008 01:27:14
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Carol38 a scris:

Un barbat atit cit stiu nu consuma energie fara scop,lucrul este clar,la prima strigare a vrut sa o penetreze,ce la facut sa abandoneze ideea,lipsa de incredere in ea(varianta cu pilula a lui stromboli) sau deja se folosise de cucoana (cum am mai zis,altfel decit sexual)...acuma daca memoria nu-mi joaca feste mai Ono parca si tu te angrenasei in ceva similar,nu cumva esti tu patita,daca da probabil tipul te-a citit ca nu iti place sa faci pasul inapoi si nu a vrut sa riste...parerea mea
Nu eu sunt cea patita,nu acum,nu in cazul asta,macar pe mine m-ar fi fu...   si m-ar fii abandonat,pe cand ea saracuta nu a avut parte de un f,,,  pe cinste. Ca asa se numeste atunci cand o faci cu cel pe care il iubesti. Pai nu?

23-08-2008 21:03:59
   
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6

marin67 a scris:

Alinuta 1 spune ce stii despre barbatii cu alunita pe staga,spre terminarea mustatei,sunt la fel cu cei descrisi mai sus,sau chiar mai rau?


Cel de care vb. ar fi bine sa se ascunda ca sarpele in pamant. Nu este un excroc sentimental, un mincinos sau un nemernic sa-l intreaca pe acest individ de cea mai joasa categ. Sunt convinsa de aceste lucruri....  E grizonat, fata cat de cat rotunda, barbie dubla, 2 negi pe stanga langa nas, un pic de burta, e ardelean mester la vorba, adica la fraierit si mintit... Etc, etc, etc, Vb. in cunostinta de cauza, eu l-am verificat prin toate mijloacele... de la nasterea lui pana in zilele noastre....si din multe surse reale... Sa primeasca tot ce face...


24-08-2008 15:38:54
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

alinuta1 a scris:


marin67 a scris:

Alinuta 1 spune ce stii despre barbatii cu alunita pe staga,spre terminarea mustatei,sunt la fel cu cei descrisi mai sus,sau chiar mai rau?


Cel de care vb. ar fi bine sa se ascunda ca sarpele in pamant. Nu este un excroc sentimental, un mincinos sau un nemernic sa-l intreaca pe acest individ de cea mai joasa categ. Sunt convinsa de aceste lucruri....  E grizonat, fata cat de cat rotunda, barbie dubla, 2 negi pe stanga langa nas, un pic de burta, e ardelean mester la vorba, adica la fraierit si mintit... Etc, etc, etc, Vb. in cunostinta de cauza, eu l-am verificat prin toate mijloacele... de la nasterea lui pana in zilele noastre....si din multe surse reale... Sa primeasca tot ce face...
E posibil sa il stiu si eu pe asta,cred ca l-am vazut pe webcam,dar el ce vrea de fapt? Mie imi zisese ca are copil,ca il creste singur,si daca nu vreau eu sa fiu mama copilului sau. Cand l-am luat la intrebari mai directe gen: de ce ti-a plecat nevasta,cum de a plecat si a lasat copilul cu tine, si a vazut ca nu "ma face din vorbe" mi-a zis ca o sa puna id-ul meu de mess pe toate siturile si o sa scrie ca sunt o cu rva. Fraierul,credea ca imi face vreun rau!

24-08-2008 19:14:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Pai matalutza alinutza1 :D ai facut acum portretul-robot a 99% din barbatii de pe site-urile de casatoriale !!! :D:D

Asa ca avertismentele astea patetice nu cred sa-si aiba rostul pentru femeile oneste (tot de pe casatoriale, si tot 1%) :D:D hihihi


P.S. Se scrie ESCROC si nu EXCROC. :D
Si oricum, crede-ma, mai escroace decit (unele ;)) femei nici Satana nu reuseste sa fie, daramite "geniul raului" :D din Atirnatzii din Deal al tau... :D:D

Concluzie: neeee leshi cu d-astea ??? :D:D
Ocupa-ti deci si tu timpul cu chestii mai utile (ca Onoyoko de exemplu :D:D, care uite cum reuseste macar sa aiba mereu cartela FULL ;))...
Serios acum, imposibil sa nu dai si tu de "peticul" tau, alinuta1, ca doar n-o fi lumea invadata de escroci... :rolleyes:
Gindeste deci pozitiv si basta !! :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (24-08-2008 19:35:20)


24-08-2008 19:19:37
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Pai matalutza alinutza1 :D ai facut acum portretul-robot a 99% din barbatii de pe site-urile de casatoriale !!! :D:D

Asa ca avertismentele astea patetice nu cred sa-si aiba rostul pentru femeile oneste (tot de pe casatoriale, si tot 1%) :D:D hihihi


P.S. Se scrie ESCROC si nu EXCROC. :D
Si oricum, crede-ma, mai escroace decit (unele ;)) femei nici Satana nu reuseste sa fie, daramite "geniul raului" :D din Atirnatzii din Deal al tau... :D:D
De ce femeile sunt numite escroace atunci cand profita de un fraier?

24-08-2008 19:41:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai hotzului de hotz i-e frica :D:D draga Ono, nu stii vorba ?! ;)
Si oricum, bine i-ai facut "demonului de 2 lei" :D:D daca l-ai ushurat macar de-o cartela telefonica acolo... :D:D

P.S. Hai sa filosofez un pic pe aratura acum ;):
chiar daca am tocat poate averi pina acum cu fomeile, niciodata nu am "platit" efectiv vreun "serviciu":rolleyes:, parol.
Si daca o veni ziua cind asta o sa fie unica solutie la care-as mai putea sa recurg, aia o sa fie ULTIMA ZI din viatza, clar. :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (24-08-2008 19:55:47)


24-08-2008 19:50:36
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

P.S. Hai sa filosofez un pic pe aratura acum ;):
chiar daca am tocat poate averi pina acum cu fomeile, niciodata nu am "platit" efectiv vreun "serviciu":rolleyes:, parol.
Si daca o veni ziua cind asta o sa fie unica solutie la care-as mai putea sa recurg, aia o sa fie ULTIMA ZI din viatza, clar. :D:D


Mm, asta seamna mai mult a lauda de sine decat a filosofie :D


24-08-2008 22:25:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

spuneti-mi Aly a scris:


Xtremul a scris:

P.S. Hai sa filosofez un pic pe aratura acum ;):
chiar daca am tocat poate averi pina acum cu fomeile, niciodata nu am "platit" efectiv vreun "serviciu":rolleyes:, parol.
Si daca o veni ziua cind asta o sa fie unica solutie la care-as mai putea sa recurg, aia o sa fie ULTIMA ZI din viatza, clar. :D:D


Mm, asta seamna mai mult a lauda de sine decat a filosofie :D

Ba nu-i deloc lauda, ca nici platit de vreo tipa (inca) n-am fost... :D:D
Desi nici in cazul asta nu cred ca m-as fi dat mai rotund decit sint ;)

In plus, ce incercam io sa fac era de fapt filosofia "eludarii concretului" :rolleyes:
(mai putin savant: cu o tipa "pe bani" stii macar de la bun inceput cit te costa, spre deosebire de neveste/amante - era o vorba... :D:D)
In fine, aici intram pe teritoriul "calaririi" :D atacate de conul marin67 si aici nu ma bag.

Sau, ca variatie pe aceeasi tema, in general (dar nu ca regula inexorabila totusi ;)): TOTUL ARE UN PRET in vietzisoara asta
(inclusiv aia sexuala - fiindca nici la aia "sentimentala" nu ma mai bag sa analizez, ca ma doare deja capu' :D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-08-2008 00:26:29)


25-08-2008 00:13:58
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Sa va spun cum sta treaba cu calaritul afara,pt marinari binenteles.Cand vrei o femeie neaparat,te duci la bordel si platesti,cand cauti o femeie,te interesezi cam pe unde sunt locurile preferate ale femeilor singuratice,nu e tara sa nu aiba asa locuri(carciumi).SUNT CELE MUSULMANE.Si in cele locuri,in functie de varsta si de indemanare i-ti alegi o puicuta.
In tara nu am platit niciodata,si am avut destule victorii,dar am sa incerc sa vad cum e cu una platita,omul in viata trebuie sa le incerce pe toate,si cred ca am sa iau doua sa i-mi astampar curiozitatea pe deplin.Nu de alta,dar daca tot e atat de aproape dooms-day-ul,barem sa raman cu ceva amintiri(sa s-i le aminteasca cine?)

Ultima modificare facuta de marin67 (25-08-2008 01:42:27)


25-08-2008 01:36:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nimic nu se pierde din TRAIRILE noastre, cumetre, ti-o spune moshu !!! ;)
Nici macar din alea "cu doua puicutze"... :D:D Sau trei, in fine. :rolleyes:

Nu mai intru-n teoriile cu "arhiva universala a sufletelor" (care exista, Sir Arthur C. Clarke stia cel mai bine de ea, dar nu e singurul)
- nu va spun insa unde-i localizata precis, ca ati fi tentati sa va duceti acolo ca sa va "stergeti din catalog" nazbitiiile/pacatele :D:D,
deci nu intru in detalii fiindca iar ma acuza i-se-spune-inca-Aly :D de complicaraie inutila :D:D !!!

Si-n plus nici nu sintem macar pe topicul ala obositor de plicticos cu bunkere si alte aiureli... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-08-2008 01:56:18)


25-08-2008 01:47:31
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Acum stiu,sau cred ca stiui cine ne monitorizeaza fiecare miscare.Nu inteleg cum vine chestia cu acuzele de compliciozitate inutila?

25-08-2008 01:53:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Vezi topicul dedicat, cumetre (in fine, ala "paralel" cu dusmanii si sobolanii parca :D:D).
E si asta o opinie si o respect, chiar daca n-o aprob ;)
(ca prea o ardem aiurea in multe directii) :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-08-2008 01:56:52)


25-08-2008 01:55:47
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Da,era de fapt complicaraie,dar viata toata e complicata,plina de enigme,dar cum spui,sa nu mai ratacim in toate directiile.

25-08-2008 02:40:34
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

Xtremul a scris:

Pai hotzului de hotz i-e frica :D:D draga Ono, nu stii vorba ?! ;)
Si oricum, bine i-ai facut "demonului de 2 lei" :D:D daca l-ai ushurat macar de-o cartela telefonica acolo... :D:D

P.S. Hai sa filosofez un pic pe aratura acum ;):
chiar daca am tocat poate averi pina acum cu fomeile, niciodata nu am "platit" efectiv vreun "serviciu":rolleyes:, parol.
Si daca o veni ziua cind asta o sa fie unica solutie la care-as mai putea sa recurg, aia o sa fie ULTIMA ZI din viatza, clar. :D:D
Pai cine a zis "demonului de 2 lei???

Ultima modificare facuta de onoyoko (25-08-2008 19:50:39)


25-08-2008 19:50:15
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

onoyoko a scris:


Xtremul a scris:

Pai hotzului de hotz i-e frica :D:D draga Ono, nu stii vorba ?! ;)
Si oricum, bine i-ai facut "demonului de 2 lei" :D:D daca l-ai ushurat macar de-o cartela telefonica acolo... :D:D

P.S. Hai sa filosofez un pic pe aratura acum ;):
chiar daca am tocat poate averi pina acum cu fomeile, niciodata nu am "platit" efectiv vreun "serviciu":rolleyes:, parol.
Si daca o veni ziua cind asta o sa fie unica solutie la care-as mai putea sa recurg, aia o sa fie ULTIMA ZI din viatza, clar. :D:D
Pai cine a zis "demonului de 2 lei???

Daca asa reusesti si in realitate cum o faci pe forum(stii sa "imbarligi "lumea)te cred ca femeile sunt topite dupa tine...;)
=D=D


26-08-2008 17:40:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Postarea de mai jos era "vrajeala" care credeam c-o sa fie de fapt comentata/contestata. :rolleyes:
Vazind insa lipsa reactiilor, pot sa va spun linistit :D si locatia "arhivei universale a sufletelor":
e undeva in constelatia Sirius, bine pazita de atacuri/hackereli ;) (mai multe batalii spatiale teribile s-au dus pentru "pradarea" ei)
si se-nvecineaza de fapt cu "locul" (ghilimele necesare, fiind... zona nefiind chiar un... loc ;)) unde-s amplasate si Raiul, si Iadul.



Xtremul a scris:

Nimic nu se pierde din TRAIRILE noastre, cumetre, ti-o spune moshu !!! ;)
Nici macar din alea "cu doua puicutze"... :D:D Sau trei, in fine. :rolleyes:

Nu mai intru-n teoriile cu "arhiva universala a sufletelor" (care exista, Sir Arthur C. Clarke stia cel mai bine de ea, dar nu e singurul)
- nu va spun insa unde-i localizata precis, ca ati fi tentati sa va duceti acolo ca sa va "stergeti din catalog" nazbitiiile/pacatele :D:D,
deci nu intru in detalii fiindca iar ma acuza i-se-spune-inca-Aly :D de complicaraie inutila :D:D !!!

Si-n plus nici nu sintem macar pe topicul ala obositor de plicticos cu bunkere si alte aiureli... ;)

P.S. Mi-ai dat oricum o idee, ma chere, sa-ncerc SI abureli "colective" cu 2-3 puicutze :D
(vorba cumatrului marin67, care lupta inteleg de ceva vreme cu fantezia asta chinuitoare :D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (26-08-2008 21:44:38)


26-08-2008 18:02:30
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Postarea de mai jos era "vrajeala" care credeam c-o sa fie de fapt comentata/contestata. :rolleyes:
Vazind insa lipsa reactiilor, pot sa va spun linistit :D si locatia "arhivei universale a sufletelor":
e undeva in constelatia Sirius, bine pazita de atacuri/hackereli ;) (mai multe batalii spatiale teribile s-au dus pentru "pradarea" ei)
si se-nvecineaza de fapt cu "locul" (ghilimele necesare, fiind... zona nefiind chiar un... loc ;)) unde-s amplasate si Raiul, si Iadul.



Xtremul a scris:

Nimic nu se pierde din TRAIRILE noastre, cumetre, ti-o spune moshu !!! ;)
Nici macar din alea "cu doua puicutze"... :D:D Sau trei, in fine. :rolleyes:

Nu mai intru-n teoriile cu "arhiva universala a sufletelor" (care exista, Sir Arthur C. Clarke stia cel mai bine de ea, dar nu e singurul)
- nu va spun insa unde-i localizata precis, ca ati fi tentati sa va duceti acolo ca sa va "stergeti din catalog" nazbitiiile/pacatele :D:D,
deci nu intru in detalii fiindca iar ma acuza i-se-spune-inca-Aly :D de complicaraie inutila :D:D !!!

Si-n plus nici nu sintem macar pe topicul ala obositor de plicticos cu bunkere si alte aiureli... ;)

P.S. Mi-ai dat oricum o idee, ma chere, sa-ncerc SI abureli "colective" cu 2-3 puicutze :D
(vorba cumatrului marin67, care lupta inteleg de ceva vreme cu fantezia asta chinuitoare :D).

Smecherul,i-auzi...doua trei puicute,de parca una nu ti-ar ajunge...
Acuma na,cine poate, vorba ceea"cioante roade"...sa-ti vezi visul cu ochii Xtremule!=D=D


27-08-2008 07:24:15
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266

Xtremul a scris:

Postarea de mai jos era "vrajeala" care credeam c-o sa fie de fapt comentata/contestata. :rolleyes:
Vazind insa lipsa reactiilor, pot sa va spun linistit :D si locatia "arhivei universale a sufletelor":
e undeva in constelatia Sirius, bine pazita de atacuri/hackereli ;) (mai multe batalii spatiale teribile s-au dus pentru "pradarea" ei)
si se-nvecineaza de fapt cu "locul" (ghilimele necesare, fiind... zona nefiind chiar un... loc ;)) unde-s amplasate si Raiul, si Iadul.



Xtremul a scris:

Nimic nu se pierde din TRAIRILE noastre, cumetre, ti-o spune moshu !!! ;)
Nici macar din alea "cu doua puicutze"... :D:D Sau trei, in fine. :rolleyes:

Nu mai intru-n teoriile cu "arhiva universala a sufletelor" (care exista, Sir Arthur C. Clarke stia cel mai bine de ea, dar nu e singurul)
- nu va spun insa unde-i localizata precis, ca ati fi tentati sa va duceti acolo ca sa va "stergeti din catalog" nazbitiiile/pacatele :D:D,
deci nu intru in detalii fiindca iar ma acuza i-se-spune-inca-Aly :D de complicaraie inutila :D:D !!!
  Nu-i chinuitor deloc,am incercato de mai ulte ori,nu am incercato in tara si am spus ca am de gand sa incerc.Am sa numar chiar,de cate ori sunt deasupra si de cate ori sub dansele,si am sa ma raportez intocmai,pser ca cu doua tot eu sa fiu de cele mai multe ori peste.
Si-n plus nici nu sintem macar pe topicul ala obositor de plicticos cu bunkere si alte aiureli... ;)

P.S. Mi-ai dat oricum o idee, ma chere, sa-ncerc SI abureli "colective" cu 2-3 puicutze :D
(vorba cumatrului marin67, care lupta inteleg de ceva vreme cu fantezia asta chinuitoare :D).


30-08-2008 01:29:10
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Ce draci am facut ca nu mi-a iesit postarea.Voiam sa spun cumetre X-trem ca nu e nici macar chinuitor,am facuto de cateva ori pe unde am bantuit,nu si in tara,dar am s-o fac si am sa si numar de cate ori sunt peste si de cate ori sub.Nu am numarat ultima oara,dar sper sa fiu tot eu deasupra de cele mai multe ori,nici nu are cum altfel sa fie.

30-08-2008 01:35:05
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Se spune ca este mai bine sa fii iubit si sa fi suferit decat sa nu fi iubit deloc. Asta spun si eu...
De multe ori secatuita de atatea rani care si-au lasat amprenta pe inima mea am zis Gata! NU mai vreau sa iubesc! Nimeni nu merita dragostea mea! Tuturor peroanelor carora le-am oferit-o mi-au lasat doar rani adanci si usturatoare care se vindeca asa greu! ...si cu toate acestea...
...puterea de a iubi se gaseste inca in inima mea si fiecare rana ma ajuta sa daruiesc mai multa si mai multa dragoste oamenilor din jurul meu...=)


30-08-2008 09:28:26
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Dar dupa toate deceptiile care au fostin viata ta ...cum ramine cu suflatul in iaurt...

30-08-2008 09:34:50
   
Pagini: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 33    
Mergeti la