Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / supervedetele sitului...sau se cred ele...    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 ... 6
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59
...mai frate, cand vad niste poze ale unora dintre "ele", carora, pardon, numai fatza nu li se vede.... incepe sa mi se faca lehamite ca facem parte din acelasi sex...
Asa se cunoaste un tip? sa ii arati tot ce ai..pana in cel mai adanc punct? :)
Si eu care ma crizez, ca barbatii vor doar sex!  Pai ce naiba? Normal ca vor...doar aici e super-oferta!!
Aici nu ma intereseaza parerea barbatilor care se dau in vant dupa astfel de "curci", ci  a celorlalti...fie ei barbati sau femei!


26-05-2005 01:01:02
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
de acord..cu tine...eu zic sa incepem cu blondina2!

Ultima modificare facuta de renu (26-05-2005 01:33:35)


26-05-2005 01:33:15
   
?? WhiteRaven
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 1442
nik!

Ultima modificare facuta de WhiteRaven (20-06-2007 21:22:03)


26-05-2005 03:20:08
   
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59
Eu zic ca blondina2, nu chiar asa "exagerata"! oricum....e ceva....
dar sunt unele....pe care poti face examen ginecologic, clar!!
pai si de barbati..ce sa mai zic....! oameni seriosi, neneaca, nu gluma care catuta, "relatie serioasa"....sa avem pardon, si mai sunt unele care mai si cred! lol


26-05-2005 12:53:12
   
?? Biologic
Cont Sters

Inregistat: 01-04-2005
Mesaje: 8

marijuana a scris:

...mai frate, cand vad niste poze ale unora dintre "ele", carora, pardon, numai fatza nu li se vede.... incepe sa mi se faca lehamite ca facem parte din acelasi sex...
Asa se cunoaste un tip? sa ii arati tot ce ai..pana in cel mai adanc punct? :)
Si eu care ma crizez, ca barbatii vor doar sex!  Pai ce naiba? Normal ca vor...doar aici e super-oferta!!
Aici nu ma intereseaza parerea barbatilor care se dau in vant dupa astfel de "curci", ci  a celorlalti...fie ei barbati sau femei!



Ai auzit de ''reclama sufletul comertului'' ?


26-05-2005 17:06:43
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
Stiti cum se zice? Nu conteaza ce se vorbeste despre tine,important e ...sa se vorbeasca. ASA macar sti ca lumea nu te-a uitat.  Marijuana,pana sa-ti vad poza numele tau imi inspira o fata care nu are nici in clin nici in maneca cu feminitatea.Poate gresesc eu,dar pe cea care canta si isi spunea Marijuana,eu asa o vedeam. Si parerea mea este ca nu ti se potriveste nic-kul asta,te dezavantajeaza. VA aduceti aminte de cea care aparea la televizor ca ea ar fii garda de corp a vedetelor,si isi spunea Nichita? Se inspirase de la numele acelei gagici super misto dintr-un film american,numai ca romanca noastra era super naspa,drogata si grasa ca un urs. Si tot asa nu i se potrivea numele,atunci cand iti alegi un nick sau o porecla cred ca trebuie sa fie o asemanare intre cele doua persoane. Apropo de nichita noastra,ci-ca intr-un timp avea bordel cu fete de mana a 3-a,acum mai stie cineva ceva de ea?

26-05-2005 17:35:42
   
?? [George]
Cont Sters

Inregistat: 11-02-2005
Mesaje: 51

marijuana a scris:

Eu zic ca blondina2, nu chiar asa "exagerata"! oricum....e ceva....
dar sunt unele....pe care poti face examen ginecologic, clar!!
pai si de barbati..ce sa mai zic....! oameni seriosi, neneaca, nu gluma care catuta, "relatie serioasa"....sa avem pardon, si mai sunt unele care mai si cred! lol


E, lasa Marijuana ca si tu ti-ai acoperit ochii in imaginea care te insoteste ;)


26-05-2005 17:47:12
   
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59

blondina2 a scris:

Stiti cum se zice? Nu conteaza ce se vorbeste despre tine,important e ...sa se vorbeasca. ASA macar sti ca lumea nu te-a uitat.  Marijuana,pana sa-ti vad poza numele tau imi inspira o fata care nu are nici in clin nici in maneca cu feminitatea.Poate gresesc eu,dar pe cea care canta si isi spunea Marijuana,eu asa o vedeam. Si parerea mea este ca nu ti se potriveste nic-kul asta,te dezavantajeaza. VA aduceti aminte de cea care aparea la televizor ca ea ar fii garda de corp a vedetelor,si isi spunea Nichita? Se inspirase de la numele acelei gagici super misto dintr-un film american,numai ca romanca noastra era super naspa,drogata si grasa ca un urs. Si tot asa nu i se potrivea numele,atunci cand iti alegi un nick sau o porecla cred ca trebuie sa fie o asemanare intre cele doua persoane. Apropo de nichita noastra,ci-ca intr-un timp avea bordel cu fete de mana a 3-a,acum mai stie cineva ceva de ea?


Nick-ul nu l-am ales la intamplare....mi s-a dat, si nu are nici o treaba nici cu drogul, nici cu tipa!


26-05-2005 19:08:41
   
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59
si plus ca aici nu e vorba  nici de mine, nici e Marijuana, nici de alde Nichita! e vorba de cele ..mai putin imbracate!

26-05-2005 19:11:19
   
?? [George]
Cont Sters

Inregistat: 11-02-2005
Mesaje: 51

marijuana a scris:

si plus ca aici nu e vorba  nici de mine, nici e Marijuana, nici de alde Nichita! e vorba de cele ..mai putin imbracate!


Anumitor fete le sta bine mai putin imbracate.
Un pic iritata?


26-05-2005 21:36:57
   
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59

[George] a scris:


marijuana a scris:

si plus ca aici nu e vorba  nici de mine, nici e Marijuana, nici de alde Nichita! e vorba de cele ..mai putin imbracate!


Anumitor fete le sta bine mai putin imbracate.
Un pic iritata?


nu! ar trebui?:)


26-05-2005 22:51:21
   
?? rhadooo
Cont Sters

Inregistat: 14-04-2005
Mesaje: 1
multe dintre poze nici nu sunt reale!!!

26-05-2005 23:55:47
   
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59
eh..sa stii ca unele sunt chiar foarte reale!
....ba ca sunt de VIDEOCHAT, ba ca e home...dar sunt reale.... Ca o mai vezi si pe Angelina Jolie, asta e alta treaba;)


27-05-2005 01:40:11
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
vreau nu vreau ma leg iarasi de blondina2!....nu de pozele ei!..la care daca te uiti cu atentie nu sunt ale aceleasi persoane toate!..ci multitudinea de copy date la mesajele altora fara nici un pic de comentariu!

27-05-2005 09:23:01
   
?? WhiteRaven
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 1442
nik!

Ultima modificare facuta de WhiteRaven (20-06-2007 21:24:44)


27-05-2005 16:59:44
   
?? lauraMagic
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2005
Mesaje: 483
Marineeeeee!!!!!
Adu crayonul si o tipla !!!!
Aicilea cica dau autografe viditili !!!!
Marinee!!!!ascute dracu crayonul ala!!!!
Ca uite astia dau copy!!!!
Marineee!!!! baga-te in fata ca eu am stat la rind de ieri seara!!!!!
Marineee!!!! Ia trei kile de copy la pachet!!! Marineee!!!
Ia gagiule si pentru matusa Caramela macar un pachet.!!!
Marineeee!!!! Ia mina din geanta gagicii!!!! Am curatat-o eu deja!!!


30-05-2005 12:58:19
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Mie unul nu imi plac de pers care spun ca...cauta o relatie serioasa, dar ...au poze care nu cred ca spun cit de serioasa se vrea acea rel, nu vreau sa spun mai multe, oricum consider ca acele pers care se afla cu musca pe caciula, isi dau seama ce si cum, anyway bine ca nu caut femei pe acest site, ci doar...imi place sa imi expun timpeniile pe forum hi hi hi bine e sa fii idiot :P Multam!

31-05-2005 03:48:12
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
ador oamenii sinceri:D

31-05-2005 03:54:27
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

fun-funny a scris:

ador oamenii sinceri:D



Aoleuuu mama.... dar ce repede mai bughit? parca ai fi stat dupa colt sa ma prinzi :) oricum bine te am regasit fun :P Multam!


31-05-2005 03:59:55
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
te pup cata... acelasi cata... :)
ca sa fiu in topic, am intrat pentru ca am zarit undeva pe prima pagina ca il sustzii pe white... ei bine, si eu. :(
ops, nu prea sint in topic... :D


31-05-2005 04:03:16
   
geanina190
Femeie

Exclus

Inregistat: 25-05-2005
Mesaje: 43
eu iubesc de aici pe renu si pe blondina2 si pe catalin287 si pe fun funy dar nu iubesc drogul asta marijuana

01-06-2005 23:08:29
   
geanina190
Femeie

Exclus

Inregistat: 25-05-2005
Mesaje: 43
si sa nu va mai aud de rapiri ca nu au fost rapti au fost doar plecati de acasa

02-06-2005 01:12:47
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
so, are o poza nud... sau mai mult decit nud? Ei si! Cu ce ne deranjeaza pe noi asta? Ignoratzi.... e simplu!
... nici cei care isi pun astfel de poze ... nu ne cauta pe noi... si nici noi, cei care facem comentarii aici ... nu-i cautam pe ei....


02-06-2005 22:06:48
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
Ce sa fac daca barbatii ma iubesc? Nu pot decat sa le arat ce am mai frumos,si sa fac sex cat mai mult,poate stiati ca sexul de calitate contribuie la o stare generala buna si la un tonus de invidiat. Vreti sa va mint si sa spun ca nu fac sex daca imi place un barbat pt ca as fii pudica? Departe de mine gandul asta ,probabil ca atunci cand s-a impartit rusinea eu nu ma nascusem inca ,sau poate ca eram ocupata de erectia vreunui mascul . Viata mea inseamna iubire sub toate formele ei,iubesc vara cu marea si caldura ei,dar iubesc si iarna cu frigul care ma face sa caut caldura in bratele unui barbat .HA...ha...ha...! HAi ca v-am zis-o...! KISS for all.

Ultima modificare facuta de blondina2 (11-08-2005 00:55:24)


07-06-2005 19:59:48
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

blondina2 a scris:

Ce sa fac daca barbatii ma iubesc? Nu pot decat sa le arat ce am mai frumos,si sa fac sex cat mai mult,poate stiati ca sexul de calitate contribuie la o stare generala buna si la un tonus de invidiat. Vreti sa va mint si sa spun ca nu fac sex daca imi place un barbat pt ca as fii pudica? Departe de mine gandul asta ,probabil ca atunci cand s-a impartit rusinea eu nu ma nascusem inca ,sau poate ca eram ocupata de erectia vreunui mascul . Viata mea inseamna iubire sub toate formele ei,iubesc vara cu marea si caldura ei,dar iubesc si iarna cu frigul care ma face sa caut caldura in bratele unui barbat .HA...ha...ha...! HAi ca v-am zis-o...! KISS for all.


11-08-2005 02:25:33
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

marijuana a scris:

...mai frate, cand vad niste poze ale unora dintre "ele", carora, pardon, numai fatza nu li se vede.... incepe sa mi se faca lehamite ca facem parte din acelasi sex...
Asa se cunoaste un tip? sa ii arati tot ce ai..pana in cel mai adanc punct? :)
Si eu care ma crizez, ca barbatii vor doar sex!  Pai ce naiba? Normal ca vor...doar aici e super-oferta!!
Aici nu ma intereseaza parerea barbatilor care se dau in vant dupa astfel de "curci", ci  a celorlalti...fie ei barbati sau femei!


Subscriu!
Asta atrage tipul intru cunoastere! Bine zis "tipul"!...Ca un barbat adevarat...se.."excita" si_n "fata" unui creier "brici"! Nu numai unei poze prea_nude! :)))Parerea mea este ca ....exista o selectie! Naturala! Graul se cerne de neghina! In final...castiga...cel care a avut sita mai ...deasa ! :) :p ;)


11-08-2005 02:29:34
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
Adevarul e ca femeia care arata bine, arata bine si mai imbracata si mai dezbracata,dar atata timp cat are ceva frumos de ce sa nu arate?  ca doar nu mai santem pe vremea lui bunica sa ne punem basma in cap. Chiar si eu ca femeie admir pe strada cate o tipa care arata bine si e ingrijita,si incerc sa observ ce se poarta si cu ce mi-ar sta si mie bine.Mai ales ma uit la prezentatoarele de stiri cu ce se imbraca,si ma iau dupa ele.

11-08-2005 02:40:48
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

blondina2 a scris:

Adevarul e ca femeia care arata bine, arata bine si mai imbracata si mai dezbracata,dar atata timp cat are ceva frumos de ce sa nu arate?  ca doar nu mai santem pe vremea lui bunica sa ne punem basma in cap. Chiar si eu ca femeie admir pe strada cate o tipa care arata bine si e ingrijita,si incerc sa observ ce se poarta si cu ce mi-ar sta si mie bine.Mai ales ma uit la prezentatoarele de stiri cu ce se imbraca,si ma iau dupa ele.


Hey! N_ai prins ideea! Numai un ipocrit poate sa sustina contrariul postarii tale! Ideea era ca nu numai aspectul fizic conteaza foarte mult intr_o relatie! Daca unui trup perfect i se adauga minte ascutitza si ...suflet(simtire, traire)...ATUNCI abia , totul e desavarsit ! Stim insa cu totii, ca perfectiunea nu exista..nici macar in operele de arta ale celor mai prestigiosi...artisti! ...:)))) :p


11-08-2005 02:46:38
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
ASA e,ca desi cunosc barbati care arata bine ,nu ma atrag pentru ca ...nu sant genul meu,ca sa nu spun altceva....! Se spune ca    ; nu-i frumos ce e frumos,e frumos ce-mi place mie ; .

11-08-2005 02:54:30
   
?? Mushuru
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2005
Mesaje: 16
Ce mai incolo si incoace blondina e desavarsita...

11-08-2005 03:55:47
   
?? tedoresc33
Cont Sters

Inregistat: 30-07-2005
Mesaje: 110
Eu cred ca ceri prea mult , andreeas74: trup perfect, minte ascutita si suflet...unde gasesti o astfel de combinatie "bomba"? Probabil in telenovele.Stii ce incanta cel mai mult un barbat? Fizicul! Acesta este cel care se vede...inteligenta si sufletul...rahat...nu au nici o valoare in ochii unui barbat(decat daca acea femeie ii este partenera de viata pe termen nelimitat). Pentru secvente de "Carpe diem", cel care castiga este trupul perfect de care tocmai aminteai.

11-08-2005 10:23:25
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

tedoresc33 a scris:

Eu cred ca ceri prea mult , andreeas74: trup perfect, minte ascutita si suflet...unde gasesti o astfel de combinatie "bomba"? Probabil in telenovele.Stii ce incanta cel mai mult un barbat? Fizicul! Acesta este cel care se vede...inteligenta si sufletul...rahat...nu au nici o valoare in ochii unui barbat(decat daca acea femeie ii este partenera de viata pe termen nelimitat). Pentru secvente de "Carpe diem", cel care castiga este trupul perfect de care tocmai aminteai.


Theo, dragule: vorbeam despre relativitatea perfectiunii! Citeste_ma cap _coada, nu in diagonala! Si..., mai vorbeam despre un altceva: despre O RELATIE! Nu despre ...ora_la_bordel_cronometrata! ...Sa_ti doresc sa ai parte de_o proasta frumoasa...???? Atunci sa_mi spui cand te aniversezi ca sa_ti sumpar si_o lesa! S_o utilizezi pe madama desavarsita...si s_o poti priponi, la plecarea din camera de executie...ca.., draga domnule, nu te vaz iesind cu proasta pe strasse...(daca esti un baiat cu lucire in creier! Numa' pentru ca...risti sa n_ajungi cu ea intreaga la destinatie, cazand in toate gropile...numeroase in aste zile democratice ! :))))) Nu_ti urez nimic! Succes in a gasi ce cauti ,singurel! ;) :p


11-08-2005 20:47:03
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
Sper ca nu ati inceput sa va certati....! Ca  de certuri pe forum m-am saturat ,si m-am saturat de mitocanii care vb de cate o persoana de parca ar cunoaste-o ,dar ei de fapt se stiu doar de pe forum sau chat. Cat de usor este sa barfesti pe aici,cand nimeni nu te stie cum esti tu in realitate,ca de fapt esti mult mai rau decat cel pe care il vorbesti de rau.ASta pt cei care nu au ce face decat sa caute cearta ,sa se ia de oameni ca boala de omul sarac  !

12-08-2005 18:33:47
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

blondina2 a scris:

Sper ca nu ati inceput sa va certati....! Ca  de certuri pe forum m-am saturat ,si m-am saturat de mitocanii care vb de cate o persoana de parca ar cunoaste-o ,dar ei de fapt se stiu doar de pe forum sau chat. Cat de usor este sa barfesti pe aici,cand nimeni nu te stie cum esti tu in realitate,ca de fapt esti mult mai rau decat cel pe care il vorbesti de rau.ASta pt cei care nu au ce face decat sa caute cearta ,sa se ia de oameni ca boala de omul sarac  !


Blondy, ma cherie, asta inseamna ca ti_ai facut simtita prezenta! Bucura_te! ;) ...Ai atras atentzia ! E ceva! Si inca ceva...vezi ce un alt topic..nope! chiar pe acesta..un anume domn, te_a declarat desavarsita! ...Vezi ce poti face in sensul asta ! Ca el...e mai emotiv! Dupe cum se observa! :))) ;) :p


12-08-2005 21:12:34
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
CE zapacita esti andreeas74...!  Multumesc de sfat..! Dar nu-mi place sa fac eu primul pas,sant o rasfatata ,barbatii m-au facut asa,,,! Si cu mine trebuie rabdare,nu gluma  ! Nu duc lipsa de aventuri,dar eu vreau sa iubesc,asta vreau eu,sa ma indragostesc,si e cam greu,dupa cum vad. Oricum,multumesc !  Kiss

13-08-2005 02:10:07
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

blondina2 a scris:

CE zapacita esti andreeas74...!  Multumesc de sfat..! Dar nu-mi place sa fac eu primul pas,sant o rasfatata ,barbatii m-au facut asa,,,! Si cu mine trebuie rabdare,nu gluma  ! Nu duc lipsa de aventuri,dar eu vreau sa iubesc,asta vreau eu,sa ma indragostesc,si e cam greu,dupa cum vad. Oricum,multumesc !  Kiss


o,la,la, Blondy, baby_girl! :))) pen' ce_mi multumesti?? ca m_ai ..ha,ha,ha, facut "zapacita"??? eeetteeteh la ea ! :))))Termina ca nu era un sfat! Mai degraba un indemn! :))) Pen' ca, fata mea, la capitolul rabdare....stau eextreeem de nashpa! Intreaba_l pe iubitul de Pan (Halipa!)....N_am cu mine...d'apai cu altii!!!!????..Hai,lasa! Gura_i de tine ! Sti cum e ...cu vorba romaneasca: "cica kainele care latra nu mushca"! ...Tu musti??? Si mana care te_a mangaiat???Iti taiem coltzii! :))) Chis iu tu! :)))) :p


13-08-2005 03:04:25
   
?? lauraMagic
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2005
Mesaje: 483
Se liches, nu se lichesc, se lichesc, nu se lichesc!
Marine tu ce zici Da ori Ba ?


15-08-2005 10:15:34
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
lauraMagic,se lichesc cu super glue...!

15-08-2005 19:42:29
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

lauraMagic a scris:

Se liches, nu se lichesc, se lichesc, nu se lichesc!
Marine tu ce zici Da ori Ba ?


Lora,cand termini petalele margaretei , sa ceri! Am una la botoniera! ;) :P


15-08-2005 22:24:42
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

blondina2 a scris:

lauraMagic,se lichesc cu super glue...!


nope! Blony, shchimba adezivul! e extirpat! :)))) :p


15-08-2005 22:25:59
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

andreeas74 a scris:


blondina2 a scris:

Sper ca nu ati inceput sa va certati....! Ca  de certuri pe forum m-am saturat ,si m-am saturat de mitocanii care vb de cate o persoana de parca ar cunoaste-o ,dar ei de fapt se stiu doar de pe forum sau chat. Cat de usor este sa barfesti pe aici,cand nimeni nu te stie cum esti tu in realitate,ca de fapt esti mult mai rau decat cel pe care il vorbesti de rau.ASta pt cei care nu au ce face decat sa caute cearta ,sa se ia de oameni ca boala de omul sarac  !


Blondy, ma cherie, asta inseamna ca ti_ai facut simtita prezenta! Bucura_te! ;) ...Ai atras atentzia ! E ceva! Si inca ceva...vezi ce un alt topic..nope! chiar pe acesta..un anume domn, te_a declarat desavarsita! ...Vezi ce poti face in sensul asta ! Ca el...e mai emotiv! Dupe cum se observa! :))) ;) :p


Sa fie vorba de mine .... :D  nu prea cred, dar...ma bag si yo ca mita in lapte, ca deh, asa se intimpla cind esti un biet iobag, anyway, andreas74, yo zic ca blondina stie sa atraga atentia din mai multe puncte de vedere, dupa cum bine sa vazut, atit aprecieri de bine, cit si ...de rau :D (stiu ca blondina nu se supara :) ) nu te lasa blondina, dai inainte cu tupeu :D  Multam!


16-08-2005 23:12:42
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
MUltumesc pentru incurajare,CATALINE ! NU duc lipsa de tupeu,dar nici de bun simt,si de multe ori ma fac ca nu vad rautatile scrise ,prefer sa ignor decat sa ma cobor....!  Intelegi tu....

18-08-2005 01:05:19
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
sa vorbim despre celebritate..sa vedem..care este treaba cu " supervedetele sitelui "?

celebritatea,,este o eticheta..lipita pe fruntea unor oameni....care in anumite momente ale viatii lor au fost...remarcabili...orice om inteligent....scapa intre doua fraze remarcabile..si citeva zeci de banalitati...

Asa...sa zic....cine sunt vedetele acestui site ..?
a facut cineva ceva remarcabil pe aici ..?


07-09-2005 06:21:46
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
....suntem la Scoala vedetelor si...n_am fost avertizati din debut?
Fiecare dintre noi suntem vedetele propriului eu! ...Ca UNUL prefera s-aiba coarnele mai inalte...e treaba lui ! VA DOBORA STACHETA! si nu constientizeaza descalificarea! ...Eu una va respect pe toti! Atat cat am reusit sa va percep pe fiecare ! Pe unul singur il si iubesc!  Sa fiti iubiti si fericiti! Ca meritam cu totii! :)


07-09-2005 18:48:18
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305

andreeas74 a scris:

....suntem la Scoala vedetelor si...n_am fost avertizati din debut?
Fiecare dintre noi suntem vedetele propriului eu! ...Ca UNUL prefera s-aiba coarnele mai inalte...e treaba lui ! VA DOBORA STACHETA! si nu constientizeaza descalificarea! ...Eu una va respect pe toti! Atat cat am reusit sa va percep pe fiecare ! Pe unul singur il si iubesc!  Sa fiti iubiti si fericiti! Ca meritam cu totii! :)

ASTA ASA E. POate ca as vrea sa fiu vedeta ,dar nu in ROmania,si in nici un caz pe forum,ce fel de vedeta sant eu de care se scriu si rautati si cuvinte defaimatoare? SE simte cineva amenintat de popularitatea mea? DACA da,va spun eu ca nu e cazul,sant persoane pe forum sau chat mult mai cunoscute decat mine,si cu vechi state de plata la acest site. ASA cum spune andreeas74,eu va iubesc pe toti ,si de multe ori v-am impartasit din bucuriile sau necazurile mele ,in speranta ca imi santeti prieteni,chiar daca doar aici. ANDREEAS74,dar cine e persoana pe care o iubesti,ne poti spune? Chiar m-ai facut curioasa !


07-09-2005 21:36:21
   
?? Alex_Bambo
Cont Sters

Inregistat: 07-09-2005
Mesaje: 1
buna blondina!

07-09-2005 22:02:32
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

blondina2 a scris:


andreeas74 a scris:

....suntem la Scoala vedetelor si...n_am fost avertizati din debut?
Fiecare dintre noi suntem vedetele propriului eu! ...Ca UNUL prefera s-aiba coarnele mai inalte...e treaba lui ! VA DOBORA STACHETA! si nu constientizeaza descalificarea! ...Eu una va respect pe toti! Atat cat am reusit sa va percep pe fiecare ! Pe unul singur il si iubesc!  Sa fiti iubiti si fericiti! Ca meritam cu totii! :)

ASTA ASA E. POate ca as vrea sa fiu vedeta ,dar nu in ROmania,si in nici un caz pe forum,ce fel de vedeta sant eu de care se scriu si rautati si cuvinte defaimatoare? SE simte cineva amenintat de popularitatea mea? DACA da,va spun eu ca nu e cazul,sant persoane pe forum sau chat mult mai cunoscute decat mine,si cu vechi state de plata la acest site. ASA cum spune andreeas74,eu va iubesc pe toti ,si de multe ori v-am impartasit din bucuriile sau necazurile mele ,in speranta ca imi santeti prieteni,chiar daca doar aici. ANDREEAS74,dar cine e persoana pe care o iubesti,ne poti spune? Chiar m-ai facut curioasa !


Blondy, eu declar ca esti favorita mea! Si nu e pentru prima data!...So: esti "vedeta" mea, mey! Si nu numai ! Ieri citeam din "virvirush"! Si a lui vedeta te_a declarat! ;) :p
Sa fii iubi, fata mea ! :)


07-09-2005 22:35:26
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 29-07-2005
Mesaje: 1021
sti cum se zice?..paduche la paduche trage..si din c...nu faci niciodata femeie de casa!

07-09-2005 23:14:47
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

renu a scris:

sti cum se zice?..paduche la paduche trage..si din c...nu faci niciodata femeie de casa!



:))) Mah, tu cauti menajera ??? Ai incercat la mica publicitate_gratuita??? :)))))
Sau vrei sa te_nsori, trigamule!? :))))) A cat_a oara??? :))))))}{


08-09-2005 00:03:01
   
?? IOOOandME
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2005
Mesaje: 16

renu a scris:

sti cum se zice?..paduche la paduche trage..si din c...nu faci niciodata femeie de casa!

renu-le...ne lashi mah draq sa traim si noi asa cum crezi tu ca suntem noi... lasa draq impresiile astea de tzaran cu 4 clase... mai bine mai citeste din cand in cand o carte asta daca stii ce e aia o carte...:D
PS. a nu se confunda cu o carte de joc !!
     exclusiv pt renu: ce mai face Mos Craciun?! cand iese la pensie ca sa ii iei tu locu?!


08-09-2005 00:53:16
   
Pagini:  1 2 3 4 ... 6    
Mergeti la