Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Daca am un ghimpe, el este... / Salut, vrei sa vorbesti si cu mine ?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

lincar5: salut vrei sa vorbesti si cu mine
cLitoriDIA: nu Dar te asteptai la raspunsul asta, oricum  =)
lincar5: clar
lincar5: imi place ca esti agresiva


Vrajit: ce mai faci
cLitoriDIA: n-ai murit inca, ma ?
Vrajit:  nu inca ma mentin
Vrajit: tot asa nervoasa esti ?
cLitoriDIA: Bha.. e vara.. e cald... ii plin de pi******e pe plajele patriei ... de ce nu te duci ,tu, sa dai cu bunghiu si sa ma abandonezi frumusel ?
cLitoriDIA: Care parte din profilul meu, EXPLICIT, dealtfel, nu reusesti sa o procesezi ?
Vrajit: da vreau sa vad un shou lesbi
Vrajit: sau esti vreun bulangiu notoriu
cLitoriDIA: bha  Du-te dracului . Am sa te iubesc in lipsa; ok ?
Vrajit: auzi ....pe bune daca nu esti cu capul
Vrajit: parca te as f***

  Incercam un colt al "colectionarului" ? - sa adunam tot ce poate fi mai aberant, mai lipsit de sens dar, din pacate, real ?! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (28-07-2005 08:55:12)


27-07-2005 17:28:13
   
?? Dogfriend
Cont Sters

Inregistat: 07-07-2005
Mesaje: 6
Ha,Clitoridia...marfa!simpatici replici....keep up the good job!:)

27-07-2005 17:54:56
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Sanchiu.  :)
Sa inteleg ca am reusit sa deschid Cutia Pandorei ?


27-07-2005 20:52:26
   
?? GIULIO
Cont Sters

Inregistat: 15-07-2005
Mesaje: 13
clitoridia din p[acate astefel de astfel de postari vei mai avea parte,de,daca numai la astfel de dialoguri ii duc capul pe unii

27-07-2005 21:20:55
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Hehehe... si inca ce clar m-am convins de asta. Insa sunt ardeleanca incapatanata si prefer sa privesc, in continuare, "the bright side of life"

27-07-2005 21:24:33
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

De la: danieloo
Data: 27 Jul 2005 19:13
Subiect: Re: Re: Re: Re: esti foarte tare ,frate!
Mesaj:
sa ti-o trag si ma pis pe pozele tale.vroiam sa te f*t si sa-ti dau la m**e pe 2 milioane,ca doar asta urmaresti c***va prost crescuta!
> >

> > arati bine.nu-i poza ta?
Vrei poze nebunaticule ?
> M-ai dezamagit profund. Get the f*** off
>

> > > > ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place!Felicitari parintilor tai ca au facut asa fata draguta!
> > > > ne intalnim?:
> > > Pen' ce ? shock:
> > > 


Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (28-07-2005 08:59:19)


27-07-2005 22:17:35
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

marelerosu: hello
cLitoriDIA:  Egzista si rasa asta ? Eu stiam doar de Marele :-)Alb
:marelerosu: uite ca exista
marelerosu:
marelerosu: as vrea sa-ti vad poza de la "private" mi-o trimiti?
cLitoriDIA: Esti colectionar ?
Si daca eu iti zic ca as vrea sa te vad cand iti spinteci stomacul iti faci seppuku on-line sa te vad pe messenger?
marelerosu: lasa povestile,i-mi trimiti niste poze hot?
cLitoriDIA: Dacum nu. Imediat , sa traitzi. Dar sa stai relaxat, sa nu amortesti


28-07-2005 16:53:31
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

cLitoriDIA: Hai, cara-te frumushel; fara sa trantesti usa dupa tine
®ege: siktir smekerito........sa ai parte numai de tarfe......bagaboante,,,si de boli venerice
cLitoriDIA:  Hai , ba, nu te enerva; te las sa pui mana duminika, dupa slujba; se rupe req' ceva in tine si te mai am si pe coonstintsa
cLitoriDIA: Hai, ia-ma de mana si spune-mi "tu"
®ege: ok,,,,,de akord.....dar o sugi si tu la kontrapartida,,,deal?
®ege: hai pune-ti frunet ta plapanda pe burikul meu
cLitoriDIA: De'acu tu chiar te iei in serios koishor ; hai , fugi dupa paine; tanti' are treaba
®ege: tanti nu vrea in lok sa-mi kumpere o acadea sa-i pupe kokoselul baiatului,,,makar pana ajakulez,,pls tanti draga,,promit sa-ti stropes omuletul
®ege: masturbeaza-te lesbyanko...........o sa mori in boli venerice
cLitoriDIA: Hahahaha
Bha ! Ia-tz' ajakularea si emotioneaza-te putin mai incolo; pe cat posibil, in mijlokul intersectiei; pe mine m-ai plictisit destul ptr o singura zi.
®ege: baga-ti vibratoru`n pasarika....excita-te......atat poti.....moldovencele astea,,of of

  Si acelasi personaj absolut aparte, astazi:

®ege: CE FACI FAH?
®ege: te dai la fund?....taman am venit de la skoala akuma.....am papat si acum stau pe net,te excita asta?
cLitoriDIA: De la ce skoala, coishor ? E vacanta... Iti dai corigentele ?
®ege: pisdulika mika...la skoala de sex...iau meditatii.....nu-mi dai tu....?... sunt restant la oral..te bagi?
cLitoriDIA: Si ce nevoie ai de mine ? Autosuge-te. E visul oricarui mascul sa si-o linga singur; daca te antrenezi cu seriozitate ai sa reusesti
®ege: nu te bagi?
®ege: sexoaso lesbianka....ai amutit?,,,,hai k io ies la joaka ku kopilashii......deci nu ma rezolvi si pe mine ku o partida de sex ,,oral,anal,,cum vrei tu


Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (28-07-2005 17:58:23)


28-07-2005 16:57:09
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

IFLSMULF: cand spermez ma uit la fata ta!
cLitoriDIA: Ce fashi ba retardule ? Ba dromaderule, te mai rabda planeta ?
IFLSMULF: de ce nu? si de fapt sunt labagiule, labarule, etc
cLitoriDIA: si nu ii tot un drac ? aia nu's kokoshati sau cum ? Bha koitsse, stie mam'ta ca iti plateste netul ca sa te irosesti pe faiantssa din baie ?
IFLSMULF: dar mi-o fac in fata monitorului uitandu-ma la fete. nu mi-ai citit la profil? eu imi fac laba si ma uit la fete! si pt tine am irosit o gramada de sperma
cLitoriDIA: bha, iti bagi familia in faliment  Reprofileaza-te pe reviste sau.. cumparat'ts un binoclu; e mai ieftin.
IFLSMULF: dar ce crezi ca e asa de scump netu asta? atata bucurie am sie...fetitzele de pe net la care ma uit si imi fac laba....si in plus pun alocatia
cLitoriDIA: lol ; clar. Ma mai ia si politia  Hai, muta pe Cartoon ca e 7 juma;LaRideri
IFLSMULF:  mai bine ma uit dupa fete
IFLSMULF: hai ca ai fost tare! te las si mersi ca ai vb cu mine
cLitoriDIA: ???
IFLSMULF: pai nu toate fetele la carele spun ca-mi fac laba si ma uit la ele vb cu mine


28-07-2005 16:59:41
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

DragoS20: seara,ce mai faci frumoaso?
DragoS20: nu vrei sa mai vb cu mine, nu de alta da ne intelegeam bine
DragoS20: mamaaaa,s-a umplut de curve pe aici...nu mai imi place....
cLitoriDIA: Mam'ta ce fache bha saracila ? Bine, Sanatoasa? Ia s'o'ntrebi tu nu tot din gaura de umplut ai iesit ?
DragoS20: auzi nu zice tu de mama....gaura de umplut esti tu poate....si dak te ataci inseamna k esti si tu curvapai pe foamea asta nici nu ma mir...
DragoS20: stai tu linistiti k nu sunt mai sarac k tine!
DragoS20: dak iti flutur o hartie pe la nas pun pariu k imi cazi in genunchi in fata si sa vezi gura umpluta!
cLitoriDIA: Sa te lase tanti sa pui limba la savarina ? Sau ce vrei, de fapt, macio lavãre?
DragoS20: dak asta intelegi tu...mamaaa da ce e cu cuvintele astea pe tine park erai o elevata sau asa se agata clientii acum...?
DragoS20: ia zi pe bune acum...care e tariful?
cLitoriDIA: Bha. A cata oara ma deranjezi tu inutil si a la Ferentari ? A ? Ia da-mi un refresh... Ejti nasol, ai par de sluga si nas de Fane Spoitoru plus ca arati ca abia scapat din Rebreanu. Gata blestemat de glie.
DragoS20: ocrii sunt strugurii cand nu ajungi la ei,este?
DragoS20: oricum esti lezbi asa k nu ma intereseaza parerile tale....
cLitoriDIA: De ce te superi cand ti se spune sa te sinucizi ? De ce nu mergi la Antipa sa te jertfesti pe altarul stiintei ? Doneaza-te uraciune !! Te pun frumos in borcanash si te arata la lume
DragoS20: si un apartament in ferentariu asta unde zici tu k stau eu costa cat un bloc in ccatu ala de sibiu!
DragoS20: dak iti dam 100e ne lasi pe mine si inca 2 prieteni sa te facem posta?
cLitoriDIA: Lol. Mai pupaza din tei Ce e cu hipercomplexele astea de superioritate pe tine ? Du-te copilash; singur sau cu prietenii , bate ferentariu pana iti pica pingeaua . Eu te voi iubi in lipsa; bine ?
DragoS20: ferentariu....
cLitoriDIA:  Ce scrie, bha, jos in stanga, pe dosul bancnotei de 100 de euro ? Ia zi tu repede , aici : nu te vede nimeni si daca sti, dup'aia te las sa uzi si canapeaua
DragoS20: tu cred k ai avut niste probleme in copilarie de ai ajuns asa.... sechele...e clar...macar dak ai avea de ce sa suferi...
cLitoriDIA: Hai, uimeste-ma. CE SCRIE ?
DragoS20: si poate asa urat cum sunt apar in niste reclame in strainatate...cu nasu asta de fane spoitoru'
DragoS20: de ce vrei sa stii si tu sa te lauzi la prieteni?
cLitoriDIA: Hahahahaha Varzosule, , suna un prieten bha. Pana atunci abandoneaza-ma
DragoS20: te abandonez ce draq sa fac cu tine...dak nu ai acceptat pretul ma duc sa mai dau la sapa putin poate merge cu 200!
cLitoriDIA: Coishor, sa te cauti pe forum la "Salut, vrei sa vorbesti si cu mine ?" si... smile =)  YO  're on chendid chemra'
=) =) =)

28-07-2005 22:48:22
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
:)
cLitoriDIA: Te-ai prins ca daca eram barbat imi bateam pla de tine la ora asta, asa-i ? Ei sunt doar o biata tipa, in opinia ta. E si mai nasol, asa-i ? Uhhhhhh... this must hurt
DragoS20: am o nelamurire,poate ma lamuresti cu inteligenta ta...artificiale sau inchipuita...ce ai castigat cu faza aia de pe forum!?
DragoS20: nu esti tipa k dak erai tipa te bucurai si tu de ....ceva...esti lezbi.....
cLitoriDIA: Nici sa pierzi cu gratie nu sti. Pentru asa ceva chiar e nevoie sa fii barbat.
cLitoriDIA: LaRideri
cLitoriDIA: Ai mult prea multe nelamuriri pentru gustul meu
DragoS20: pai asta faci tu toata ziua mah ratato...acum am vazut pe forumm intri aici crezandu-te mare inteligenta si intri in conflict culumea
DragoS20: si te buciri k esti sustinuta de ceilalti onanisti
DragoS20: penibil...ce face singuratatea asta din om...
DragoS20: patetic!
DragoS20: vezi k teauda lumea pe forum fugi sa nu pierzi ceva....
cLitoriDIA: Ai mult prea multe nelamuriri pentru gustul meu
DragoS20: bine k a ajuns netul si la sibiu....sa te bucuri si tu k ai cu ce sa iti umpli timpul liber...
DragoS20: nu mai am nici o nelamurire,m-am linistit
DragoS20: chiar credeam k te duce capul la inceput...dar acum mi-am dat seama ce poti....
DragoS20: imi placea sa ma contrez cu tine...pareai interesanta......pacat..
cLitoriDIA: Doare rau kocalare; asa-i ?
cLitoriDIA: Trage pe nas; face bine la raceala si poate te va ajuta ca, pe viitor, sa fii mai putin nesimtit.

By request=D

DragoS20: a,si apropo nu am facut fotbal cum banuiesc k ,crezi!
DragoS20: tu ai fost nesimtita,eu nu am avut nimik cu tine si nici nu am....
DragoS20: dar asta e lumea,asa sunt oamenii!
cLitoriDIA: Af cors. Faptu ca iti atarna ceva intre picioare si locuiesti in Bucuresti iti dau toate drepturile de a imi zice tipa si de a imi oferi bani pentru a a te distra tu si prietenii; asa-i ?
DragoS20: nu,uite imi cer scuze dar tu ai inceput sa jugnesti...nu inteleg de ce toti din celelalte orase aveti ceva cu bucurestenii...in cele mai multe locuri unde mergeam cu echipa eram intampinati cu ostilitate...
DragoS20: si in fond nu facusem nimik nimanui...
DragoS20: si nici nu aveam de gand ce sa fac dak m-am nascut aici,am vreo vina!?dak ma nasteam in suceava sau in constanta sau in sibiu tot asa eram sa stii....
DragoS20: nu caonsider k am nimik in plus fata de ceilalti....si chiar nu am....
DragoS20: vrei sa incetezi,to rog chestia asta cu forumul....
DragoS20: am zis ce aveam de zis asa k....dar ultima parte in care mi-am cerut scuze si in care chiar am fost eu nu ai dat-o....ma rog....
cLitoriDIA: da-o tu. In ceea ce ma priveste, si daca ti-as accepta scuzele , nu am fost si nu sunt nici distractia si nici bataia de joc a nimanui. Tuturor celor care m-au salutat, pe prv le-am raspuns; macar si numai din politete.
cLitoriDIA: De ce oare, din cei foarte multi care mi-ai scris sunt doar cativa, mereu aceeasi , subiect pe acea rubrica a forumului ? Oare pentru ca, asa cum zici, eu v-am jignit prima ? Sau pentru ca ,la voi, respectul fata de semeni e ceva relativ ?


Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (28-07-2005 23:53:01)


28-07-2005 23:04:55
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

ICE DAN: Salutari de la bv
ICE DAN: hellllooooooooooo
ICE DAN: Nici tu nu vrei sa vb cu mine?DE CE???
ICE DAN: Tot nu vrei sa ...
ICE DAN: Voi face cumva sa te reclam daca nu vb cu mine


28-07-2005 23:50:11
   
?? Antonnis
Cont Sters

Inregistat: 21-05-2005
Mesaje: 3
Esti de-a dreptul de cea mai joasa speta. Desi inclin si eu sa cred, ca si multi altii, ca esti un purtator de penis nesatisfacut de propria-i manipulare manuala.

29-07-2005 04:36:32
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Antonnis, ia un loc...
Te gasesti pe subiectul "salut, vrei sa vorbesti cu mine" si nu am nimic impotriva sa discutam de ce crezi ca am ales gresit calea prin care doresc sa scap de "ghimpe". Ar trebui, poate, sa indur mai departe, in cea mai deplina tacere, mojicia si ordinariile "purtatorilor de penis" ?  :rolleyes:
Sa plang ?
Sa renunt la contul de pe acest site ?
Sa iti ofer parola de la contul meu 24 de ore si mai vorbim dupa aceea ?
Sa imi ajunga faptul ca acei ... purtatori , inca, imi ingaduie sa respir?
Sa nu iti mai sochez sensibilitatea cu realitatea... care este ?
Incearca sa imi explici, pe cat posibil, argumentat si fara derapaje isterice ce si mai ales De Ce afirmi (in)  cele de mai sus ? - iar in loc de final, la fel de calm, spune-mi ce crezi tu; fara sa te mai ascunzi dupa comodul "multi altii".
Si daca nu iti cer prea mult, cand prinzi ceva timp liber, defineste-mi putin termenul de "purtator de penis". Asta se refera la organul sexual masculin care, asa cum se zice uneori, se prelungeste inutil cu un barbat ? Sau doar la cei care au in proprietate organul respectiv dar inca nu (prea) stiu si ce inseamna a fi barbat ?
  Antonnis, tu din care dintre ipostaze ti-ai exprimat parerea vis-a-vis de mine ?

Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (29-07-2005 05:05:54)


29-07-2005 04:42:12
   
?? mihaitza72
Cont Sters

Inregistat: 01-06-2005
Mesaje: 18
Antonnis ai un zece .... dar nu prea merita sa pierzi vremea ... orice teorie ar incerca sa ne arunce in fata nu justifica purtarea ... si e chiar hilar sa fii agresor si sa te justifici ca victima ...a si pentru dogfriend ... incearca macar sa intelegi ce se intampla pe aici inainte de a posta ceva ...

29-07-2005 10:52:48
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Hai, lol.
mihaitza, se duce fata sa isi sape o gaura, sa isi caute o grota si sa se ascunda pentru a nu va mai agresa si invada universul copiat perfect din "Ferma Animalelor".
  Esti liber sa alegi oricare dintre cele 6 intrebari de mai sus si sa incerci sa ma uimesti.


29-07-2005 14:08:55
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

hardick: buna dimineata clito! ce mai faci? cum e vremea la Sibiu?
cLitoriDIA: sibiu dot ro. Jos in dreapta ai web cam-ul; sunt convinsa ca vei gasi toate informatiile necesare acolo .Succes.
hardick: Clito, sincer, daca te intreb ceva poti vrei sa-mi raspunzi?
cLitoriDIA: Nu. Nu sunt nici oracol nici emisiune stiintifica sau ceva de
genul  "dumneavoastra intrebati, eu va raspund". Try google
hardick: bine, de ce ai ales acest nick name: cLitoriDIA! Il ai mai mare? Stii, pentru un barbat, poate fi un motiv de excitare.
hardick: chiar si pentru o femeie
hardick: stii, fiecare cauta ceva pe site-ul acesta.
cLitoriDIA: Stiu. Te rog, opreste-te.


luca29: this is your real picture?
cLitoriDIA: This is really not your buisness Spare me
luca29: than why are you here?sorry if i bothered you
cLitoriDIA: Read more carefully my profile; I think that it's obvious what "womans only" means.
luca29: i read some of your answers (forum)mens are pigs isn't it?
cLitoriDIA: nope,just Humans. Like you, like me; nobody's perfect. Ti'e sila sa vorbesti in romana sau care e treaba?

  Sunt si oameni cu care te poti intelege.

Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (29-07-2005 15:33:51)


29-07-2005 15:32:26
   
?? mihaitza72
Cont Sters

Inregistat: 01-06-2005
Mesaje: 18
????? ce treaba are ... cu prefectura ... comentariul se potriveste .... ???? .... neclar mai incearca daca ai ceva de spus daca nu ... noapte buna....

29-07-2005 15:41:21
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

jhonn: ce picoare frumase ai?
cLitoriDIA: Asa se zice "buna seara" mai nou ?
jhonn: buna
cLitoriDIA: Pa
jhonn: cred ca ai un suflet foarte bun
jhonn: a fost un compliment
cLitoriDIA: E bine sa fii credincios. Te scapa de iad, poate.
In afara de ochiu' pe picioarele mele mai ai si alte dorintse ?
jhonn: esti foarte frumoasa
jhonn: cum te chiama?
cLitoriDIA: Duhu' Baltii. Si am sa vin la noapte sa iti manjesc putzulika cu namol daca ma mai deranjezi inutil.
jhonn: astept cu nerabdare
jhonn: ce faci acum?
jhonn: esti din sibiu?
jhonn: astept si pasarica pe privat
jhonn: la bucuresti se zice crema nu namol
cLitoriDIA: Eh ... se zic multe la Bucuresti. Invita-ma la Constanta; acolo se zice ca fetele trag clantza. Poate nu am fost suficient de clara; MA DERANJEZI INUTL . Incearca sa intelegi, nu imi convine
jhonn: da ce iti convine
jhonn: faci si clanta?
cLitoriDIA: Da tu pui botu ?
jhonn: care este tariful?
jhonn: in provincie este mai ieftin?
cLitoriDIA: nu'ti iau bani daca vrei sa te infruptzi din savarina neika; dar mai repede de aprilie 2006 nu mai am nimic liber; crezi ca imi poti ramane fidel pana atunci ?
jhonn: esti tiganca?
cLitoriDIA: doar bunica din partea tatalui a fost gitanca :in rest suntem neam curat de chinezoi
jhonn: jidanca sau tiganca ca nu am inteles
jhonn: daca esti trasa din jidanca inseamna ca ai suflet bun
jhonn: eu am stat 5 ani in israel cu jidani
cLitoriDIA: se vede pe tine zi-m noapte buna; ma duc sa ma joc in baie cu ratzusca
jhonn: si sunt foarte primitori nu stiu daca si tu esti la fel ca ei
jhonn: ce nu intelegi
jhonn: acum nu glumesc
cLitoriDIA: Bre, da crezi ca imi pasa ?
cLitoriDIA: Deja m-am prins ca mai si semnalizezi dupa ce ca esti prost; ce mai vrei de la mine ?
jhonn: eu nu mai glumeam acum jhonn: cu ce te ocupi?
jhonn: te joci cu ratusca
cLitoriDIA: awwwwwwww.... mi-ai sfaramat sufletul; esti dezamagirea vietsii mele. Ma faci tziganka, ma faci kurva.... stii tot si toate iar la final vii sa ma intrebi cu ce ma ocup; nici chiar de la tine nu ma asteptam la asa ceva.
cLitoriDIA: M-ai dezamagit crunt.
jhonn: ai o descriere foarte frumoasa
cLitoriDIA: 2 late  Lasa-ma sa sufar in tacere Tu du-te si te imbata ; vom deveni cuplul exemplar; ea korvetha, el betzivan. Scriem istorie !
jhonn: de ce
jhonn: tu ai vorbit urat nu eu
cLitoriDIA: de ce nu ?
jhonn: eu sunt un finut in general
cLitoriDIA: Asa-i ?
cLitoriDIA: Doar ca nu prea sti sa saluti si nici ca langa o femeie nu halesti semintze si nu te scarpini intre dintzi cu unghia de la desthu' mik; in rest, da esti super de treaba
jhonn: jargoanele se folosesc numai pe internet
cLitoriDIA: ahamz Deci sa ma saluti politicos e jargon si acum suntem in tren dar nu mi-am dat eu seama
cLitoriDIA: in 2005 conteaza doar care e mai animal ok; by Am un kaine akasa, nu mai vreau inca unul
jhonn: la 29 de ani crezi ca sunt batran de imi zici bre
cLitoriDIA: Nu. Dora ca eu prefer schnauzerii uriasi


mihaitza72, esti familiarizat cu termenul coerenta sau trebuie sa te rog sa imi demonstrezi?

Ultima modificare facuta de cLitoriDIA (29-07-2005 15:52:48)


29-07-2005 15:49:32
   
?? mihaitza72
Cont Sters

Inregistat: 01-06-2005
Mesaje: 18
nu cred ca e cazu' sa te fac sa intelegi ... oricum nu te mai grabi ... ai grija la "mesaj" ... dai inainte sparge' pe fraieri "ca e multi si prosti si merita unii " ...

29-07-2005 16:11:58
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Sa ma faci ???? :rolleyes: Pascut -am oile impreuna, pe vale, ori doresti sa ma inviti la Prefectura? :D
Stiam, eram aproape convinsa ca, in final va da glas si femeia ascunsa in tine :) :) :)


29-07-2005 16:36:54
   
?? mihaitza72
Cont Sters

Inregistat: 01-06-2005
Mesaje: 18
ops faci ce faci i tot la fak ajungi ... sa facem un ONG sa te ajute vad ca nu prea te descurci singura si ai nevoie...

29-07-2005 17:07:55
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
lul
F.A.Q s-a inventat - zadarnic- pentru cei asemeni tie.


29-07-2005 17:29:41
   
?? mihaitza72
Cont Sters

Inregistat: 01-06-2005
Mesaje: 18
ma interbi sau te intrebi ?

29-07-2005 17:34:46
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

cristi68p: ai primit mesajul?
cristi68p:
cristi68p: ceau
cLitoriDIA: Ce-i aia ? "ceau " ?
cristi68p: e un fel de salut.o manifestare de bucurie ca te vad
cLitoriDIA: Pai de ce nu iti fluturi coada mai bine ? Poate ma bucur si eu
cristi68p: voi cum va salutati in sibiu?
cLitoriDIA: Cu batha, direct in cap. Pe la spate.
cristi68p: hai mai...nu puteti fi chiar asa barbari
cristi68p: cine te-a invatat sa fii asa violenta?>
cLitoriDIA: In tara aia unde stai pe capota masinii si iti faci poze cu stikla de bere in mana nu e la fel ca la noi, in Romania ?
cristi68p: uite,noi pe aici sintem mai prietenosi
cristi68p: si daca nu-ti place in romania,de ce nu pleci?
cLitoriDIA: Mdah... am sa incerc sa retin acel zery friendli "ceau". Acum te pot ruga sa ma lasi sa imi vad de ale mele ?
cristi68p: dar promiti ca atunci cind totusi ai timp,putin,sa mai stam de vb?
cLitoriDIA: Nicidecum. Nu e mai simplu sa promiti tu ca nu ma mai sacai inutil ?
cristi68p: stii bine ca te voi sacai tot timpul.azi am avut noroc.ti-am smuls cam 6 fraze.si de ma zbat nitel,nu chiar asa mult,as putea afla cam tot despre tine.ca de felul meu....sint curios
cLitoriDIA: O.K. Hai k reformulez. Zbate-te mai incolo. Platitudinile si curiozitatile tale lesinate ma impresioneaza neplacut.


29-07-2005 17:37:53
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

Vrajit: largo :"))))
Vrajit: iar dau de tine pe aici ?
Vrajit: coardo
cLitoriDIA: copil prost si coshuros
Vrajit: olaritule
cLitoriDIA: ????
Vrajit: mai futa te si tu poate iti revii
....................
Vrajit: ce faci draga ?pe mine ma astepti ?)
Vrajit: hai fah ma poate imi fac conturi cu nume de fata
cLitoriDIA: lol Fane Spoitoru ! Te-au eliberat ? :-)))))
Vrajit: daca eram ala ....veneam peste tine ....faceam bani cu tine ))))
Vrajit: asa faci singura ...
cLitoriDIA: N-ai tu treaba. Si nici nu ma doare pe mine capu' ca mananci ceai cu biskuiti. Ti-am mai spus, nu sunt mama ranitilor de le 3 X : ma lasi sa imi fac integrama acum ?
Vrajit: nu se poate
Vrajit: tre sa mi platesti taxa )
Vrajit: mai bine ai da un anunt in ziar
cLitoriDIA: n-ai tu treaba
.................
Vrajit: ce faci reptila ?
cLitoriDIA: AAAAaaaa..... herr von Labishtein ; ejti viu, inca
Vrajit: eu da ..el nu ...nu ma ajuti sa mi moara o data ?)
Vrajit: in tine
cLitoriDIA: ce scarbos de pliktisitor poti sa fii.... tot nu te lasa liber pe plaja, coishor ?


31-07-2005 03:57:19
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

amazon: cat face dragostea ta!!!??!!!
cLitoriDIA: M-ai salutat cumva si nu eram atenta ?
amazon: scuze !dar poate doar un prost ar putea sa creada in descrierea ta, pe care oricum nu ai facut_o singura si daca ar fi facuta de tine ai fi o usa de biserica ...dar totusi ai pierdut undeva;ceva te tradeaza !
cLitoriDIA: Absolut. Da-mi voie sa iti spun ca esti genial si m-ai uimit dincolo de orice inchipuire. Asadar , de ce vrei sa cumperi cand este atata gratuitate in Romania ?
amazon: nimic nu este gratis.......
cLitoriDIA: Dacum nu ? Prostia. La pachete, cu super-oferta. .
cLitoriDIA: Ai si un raspuns sau te retragi inainte de a deveni si mai penibil ?
amazon: doar un ignorant ar putea concepe notiunea de gratuiate....trebuie inteles un lucru simplu, daca oferi ceva trebuie sa primesti ceva in scimb( nu neaparat bani)dar ceva material sau spiritual.....altfel vei crea un vid care cu greu va putea fi acoperit
cLitoriDIA: Aham... Si unde anume, in profilul meu, ai dibuit partea in care se include oferta mea pentru cei asemeni tie ? Nu de alta dar sa nu mai derutez lumea, mai bine o modific.
amazon: prostia nu cunoaste limite tu crezi ca le stii pe toate. la ce te referi prin"si mai penibil"?
amazon: tot ce ti_am spus pana acum a fost de placere(gratis).si nu vreau sa te invat sa ai o minte mai perversa decat o ai.......sper sa intalnesti cat mai multi 'gutumani" credca ii meriti!
amazon: daca vrei sa mai vb. ma gasesti aici cu cea mai mare placere!
amazon: te-ai retras !nici nu ma ateptam la altceva.......oricum nu esti ceea ce vrei sa pari a fi!
cLitoriDIA:  e nevoie sa repet intrebarea ? sau mai mult de eschive semidocte nu reusesti sa azvarli nimic ?
cLitoriDIA: "Si unde anume, in profilul meu, ai dibuit partea in care se include oferta mea pentru cei asemeni tie ?"
amazon: ai stat cu DEX_ul sa cauti cuvinte inteligente dar care nu spun nimic ..........vreau sa vad ca iti doresti cu adevarat sa afli rsp. la aceea intrebare dar pina atunci cine stie...chiar ce zici ,putem sa vb. si intr_un limb. mai natural!
cLitoriDIA: Asta e limbajul meu natural; limba romana de generala si eventual, liceu
amazon::D :D :D


31-07-2005 04:00:55
   
?? cikin
Cont Sters

Inregistat: 11-04-2005
Mesaje: 4
buna

31-07-2005 05:10:49
   
?? cikin
Cont Sters

Inregistat: 11-04-2005
Mesaje: 4
ce faci pasaricooooooo

31-07-2005 05:11:32
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
cikin, iti vine sa crezi ca ai putut 2 mesaje si 4 cuvinte ? :rolleyes:

Thermocock: daca vrei sa-mi vezi p**a sculata pe camera contacteaza thermocock pe yahoo messenger


31-07-2005 05:18:16
   
?? cikin
Cont Sters

Inregistat: 11-04-2005
Mesaje: 4
de ce esti dura cu mine????????/

31-07-2005 05:26:33
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh, vai, tu... iarta-ma ! Ai dreptate
  -stai putin sa imi dau ochishorii peste cap si sa iau pozitia linguritza; asa, acum e ok: imagineaza-ti ca fata clipeste des,des si zambeste cu vinovatie, da ? -....
- Cirip-Cirip ... Cirip-Cirip....
A fost bine ? :rolleyes: :rolleyes:


31-07-2005 05:37:06
   
?? cikin
Cont Sters

Inregistat: 11-04-2005
Mesaje: 4
de ce nu-mi raspunzi yuby eu vreau sa vorbim

31-07-2005 05:42:24
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
mesaj primit pe privat

se pare ca oana1980 este mic copil...fata de chestia asta

De la: atos
Data: 02 Aug 2005 12:54
Subiect: Jumatatea ta
Mesaj: Buna,

Am vazut poza ta si cred ca esti o femeie frumoasa, cu mari sanse la fericire. Ma numesc Corina Toma si am o agentie matrimoniala (cenzurat) in Bucuresti. Agentia ofera doamnelor si domnisoarelor din Romania posibilitatea de a se casatori cu domni seriosi si instariti din Franta. Pentru a ne verifica serioazitatea, poti veni la sediul agentiei sau, pentru detalii preliminare, putem conversa pe mail sau telefon.

(cenzurat) / (cenzurat de mine)@127.0.0.1 sau 127.0.0.1

iata cateva date despre noi:

Servicii gratuite

Posibilitatea de a-si gasi partenerul mult visat prin intermediul agentiei dintre francezii aflati in baza de date a acesteia; Doamnele sunt alese dupa fotografii si portretul prezentat;

Promovarea doamnelor si domnisoarelor;

Realizarea de 4 fotografii de prezentare;

Realizare de scurta (3 minute) prezentare video;

Mailing cu barbatii care doresc sa o cunoasca mai bine;

Traducerea mesajelor in limba franceza;

Organizarea intalnirilor si vizionarilor la Bucuresti sau in orasul de resedinta al doamnelor;

Punerea la dispozitie a unui translator la prima vizionare;

O sedinta de consiliere in vederea casatoriei (stil, obiceiuri frantuzesti etc);

Consiliere in vederea realizarii formelor legale de casatorie cu un strain;


Reguli pt doamnele si domnisoarele care vor sa se inscrie:

Trimiterea a cel putin 2 fotografii (un portret, un plan intreg). (Nu se admit fotografiile nud !!)

Mailingul se face numai prin intermediu agentiei in limita de timp agreata.

Doamnele nu au nici o obligativitate sa corespondeze sau sa se intalneasca cu barbati pe care nu i-au placut.

La prima vizionare participa in mod obligatoriu si un reprezentant al agentiei cunoscator al limbii franceze

Ultima modificare facuta de da_si_nu (03-08-2005 19:42:45)


03-08-2005 19:40:46
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
chiar ma vede ?



date de contactdate de contactgiu: Imi place foarte mult sa-mi fac laba si sa ma uit la tine !!!
date de contactdate de contactgiu: Imi place foarte mult sa-mi fac laba si sa ma uit la tine !!!


03-08-2005 19:44:05
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
cred ca asta si-a prins degetul intre tastatura si mouse:

"De la: adrianio
Data: 02 Aug 2005 19:02
Subiect: Salut!
Mesaj: uau "


03-08-2005 19:46:04
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
aici m-a dat gata......


"De la: rutzu
Data: 19 Jul 2005 11:23
Subiect: Mai curand roz.
Mesaj: ? "


03-08-2005 19:47:27
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
:) :) :) :)  Si pe unde e necesar, vezi ca ai un buton- optiune interesant la inbox. Incepe , parca, cu Re

03-08-2005 21:05:14
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

De la: mishu35
Data: 03 Aug 2005 17:51
Subiect: :*
Mesaj: :*. ) ) )

mishu35  M054222
Barbat, 34 ani, Casatorit Bacau, Romania  :rolleyes: :rolleyes:


03-08-2005 21:06:38
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
am un mesaj de la  date de contactdate de contactgiu   ..
nu il mai deschid.......


04-08-2005 14:22:41
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
asta nu se deshidrateaza de atata spermat ?.......

cred ca a inceput sa produca ...saminta vietii...in cantitati industriale.....
macar aici pe forum stii ca nu iti sare in cap sa ca nu iti face o fotografie (de la buric) pe strada....
saracul.....o sa il las in pace......


04-08-2005 14:24:48
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663

De la: Long24cm
Data: 04 Aug 2005 12:16
Subiect: salut
Mesaj: draga cLitoriDIA, numele pe care ti l-ai ales este foarte sugestiv precum si cel pe care l-am ales eu. ce-ai zice daca 2 nume atat de sugestive s-ar intalni pentru o mai buna cunoastere si o aprofundare a etimologiei acestor caracteristici atat de importante pe care ni le-am ales drept nick?

Mwhahahahaha
Etimologia RuuuuuuuuuulllzzzzZZZZzzzzz....


04-08-2005 15:31:19
   
?? lauraMagic
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2005
Mesaje: 483
Marine este adivarat se zic fetili astea pacilea ?


Uiti un numi fain tu pentru fata noastra.
Etimolojia a Magicai a lui Marin


04-08-2005 16:08:40
   
?? trauma
Cont Sters

Inregistat: 18-07-2005
Mesaje: 125
mah... inainte de toate ... lolllll .... m-atzi distrat cat pt un an intreg... suntetzi penali...   iar pt clitorica ... un generos 10 x ... ishi merita fata...
  ... mah ... de cand cu chatul vostru tot mai multzi degeneratzi vad... greu mai e sa fii fata in ziua de azi ... cu totzi  "purtatorii" care se dau barbatzi ... a-i ignora e ca shi cum ai merge prin intuneric shi a calca pe gandacii de bucatarie ascultand acel sunet placut al tzestei sparte, strangand din dintzi ingretzoshata ...

                   hai pa ... mai stau cu ochii pe voi...   o vreme !
  *** tziu cu voi !!!   clitorico.... zglobie mai esthi fato ...  greu am mai dat de tine ... hi hi

Ultima modificare facuta de trauma (04-08-2005 17:03:17)


04-08-2005 16:53:09
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973
io tsin cu Dinamo, da nu ma vezi urland in gura mare nu?!? ...:D traumoooo ce mai zice Doza mah? fi-v'ar peretsii ai dreaq k atsi urlat tuoata nuoaptea :D Peace me! ;)

04-08-2005 17:04:32
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973
ahahahah clitorico ... ce zglobie ejti mei... ce face Axx??! :D poopa-l din partea mea! ;) mumusetse de baiat!

04-08-2005 17:06:12
   
?? trauma
Cont Sters

Inregistat: 18-07-2005
Mesaje: 125
aary ... astupa gaurile shi va fi mai linisthe ...

04-08-2005 21:24:20
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973
Ia inerveaza-te k pe ciat! :D vedem ce iese... Cum respunzi tu la diminutive prin clasicele "mm..., stf..., bagami-aj..., etc"... NEMNIA ASTA... sa citam un clasic... ;)

05-08-2005 18:07:43
   
?? trauma
Cont Sters

Inregistat: 18-07-2005
Mesaje: 125
aary... esthi un nemernic ca ti-ai sthers contul

06-08-2005 12:49:40
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
trauma, biheiv' fãu !
Nu mai mazgali ,aiurea, cu grafitti pe acilea.


06-08-2005 13:59:21
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la