Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 ... 81
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Carol38 a scris:

Dumnezeule,esti hidoasa la suflet....mai aratare,nu ne putem duela,un duel inseamna o confruntare dintredoi oameni si cu arme egale,una din armele de aici ar trebui sa fie logica,tu aduci vorba de infruntare...adica fiecare cu ce are(lauda in cazul tau),scuze ca nu te pot suprima la propriu,ai merita-o,dar cu-i foloseste in afara viermilor si a popilor....si asa tot nu asi lua in calcul o infruntare cu tine...cum ar spune circotasii....nai cu cine mai,intelegi,tu esti o femeie,nu poate fi vorba de asa ceva

Ia treci tu frumos la barul virtual,unde tocmai te asteapta o masa alaturi de Zi33...oferta este din partea casei....spre impacare...va pup!!!!=)


07-11-2008 15:43:11
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


zitreishtrei a scris:

... iar daca e sa luam "bob numarat" insultele sevite unul altuia, tot ii sunt datoare lui Carol, si nu as vrea sa plece in voiaj fara sa ma fi achitat fata de el... :D

Replica asta a ta, draga z33 (vad ca-n aceeasi nota rautacioasa :rolleyes:) mi-a povocat initzial trezirea brusca a dracusorului de pe umarul sting, :D care ma sfatuia sa simulez ca "m-as da PE BUNE" :D la tine, doar ca sa pot aplica in practica dupa aia diverse strategii de imblinzire a scorpiei !!! :D:D

Ingerashul de pe umarul drept ;) m-a oprit insa la timp.
Asta-i viatza - n-ai deci norocul asta, m-ai pierdut !! :D:D hihihi

Completare... chiar finala: NOROCUL chiar ca ni-l SCRIEM cumva (la propriu :D), inclusiv pe forumuri... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 15:57:35)


07-11-2008 15:56:45
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Carol38 a scris:

Dumnezeule,esti hidoasa la suflet....mai aratare,nu ne putem duela,un duel inseamna o confruntare dintredoi oameni si cu arme egale,una din armele de aici ar trebui sa fie logica,tu aduci vorba de infruntare...adica fiecare cu ce are(lauda in cazul tau),scuze ca nu te pot suprima la propriu,ai merita-o,dar cu-i foloseste in afara viermilor si a popilor....si asa tot nu asi lua in calcul o infruntare cu tine...cum ar spune circotasii....nai cu cine mai,intelegi,tu esti o femeie,nu poate fi vorba de asa ceva

Sa m-apuc si eu, sa-ti corectez postarea ? Nu are rost, in schimb o pastrez, folosind citatul , posteritatii, drept exemplu pentru ce insemna "cultura" anului de gratie 2008.


07-11-2008 16:13:27
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

tasha 1951 a scris:


Draga mea Zi33,sa nu fie cu suparare dar daca eu simt ca cineva imi este inferior apoi crede-ma nu ma rup in figuri cu el,il ignor pur si simplu...asa ca parerea mea este ca devreme ce ai constatat asta,procedeaza ca atare...n-are rost sa te risipesti...;)

M-am lovit mult prea des de indivizi asemanatori lui Carol38 ca pot ramane insensibila la tot ce reprezinta ! Nu inteleg decat limbajul batei si, daca e nevoie, trebuie sa le arati ca nu iti e straina nici forma asta de comunicare.


07-11-2008 16:19:28
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Xtremul a scris:


Replica asta a ta, draga z33 (vad ca-n aceeasi nota rautacioasa :rolleyes:) mi-a povocat initzial trezirea brusca a dracusorului de pe umarul sting, :D care ma sfatuia sa simulez ca "m-as da PE BUNE" :D la tine, doar ca sa pot aplica in practica dupa aia diverse strategii de imblinzire a scorpiei !!! :D:D

Ingerashul de pe umarul drept ;) m-a oprit insa la timp.
Asta-i viatza - n-ai deci norocul asta, m-ai pierdut !! :D:D hihihi

Daca ar fi sa pariez pe vreunul dintre dracusorii tai, l-as alege pe cel de pe umarul drept. Sigur as castiga !


07-11-2008 16:22:06
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

zitreishtrei a scris:


tasha 1951 a scris:


Draga mea Zi33,sa nu fie cu suparare dar daca eu simt ca cineva imi este inferior apoi crede-ma nu ma rup in figuri cu el,il ignor pur si simplu...asa ca parerea mea este ca devreme ce ai constatat asta,procedeaza ca atare...n-are rost sa te risipesti...;)

M-am lovit mult prea des de indivizi asemanatori lui Carol38 ca pot ramane insensibila la tot ce reprezinta ! Nu inteleg decat limbajul batei si, daca e nevoie, trebuie sa le arati ca nu iti e straina nici forma asta de comunicare.

Ma rog,e problema ta,eu doar ti-am sugerat!;)
=)


07-11-2008 16:29:40
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Daca urasc ceva mai mult decat prostia, doar bunele intentii le-as trece pe lista.
O intrebare : cine e Sandi ? Am cautat pe forum dar n-am gasit userul si, dupa cum te adresezi celorlalti, cred ca esti cea care ma poate lamuri.
Multumesc.


07-11-2008 16:42:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

zitreishtrei a scris:

Daca urasc ceva mai mult decat prostia, doar bunele intentii le-as trece pe lista.
O intrebare : cine e Sandi ? Am cautat pe forum dar n-am gasit userul si, dupa cum te adresezi celorlalti, cred ca esti cea care ma poate lamuri.
Multumesc.

Nimic mai simplu!
Dai click pe profilul meu si o gasesti pe lista mea de prieteni:Sandie Shaw este nick name-ul ei...=)
Pentru mai multe lamuriri,pot sa-ti spun ca este o fata de nota 10...nu este numai prietena mea virtuala ci si reala...=)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (07-11-2008 18:21:28)


07-11-2008 16:46:26
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Doamneeeee ! M-am stricat de ras !
@ Carol38 - cumetre, ti-ai bagat in plug cu dracu si ai gasit beleaua !
@ Extremule, zic zau ca exact acelasi lucru mi-l soptea si mie dracushoru', da' tot la fel, m-am oprit la vreme. :D
Neica, singura muiere care ar intrece-o-n spirit, macar pe saitu'  asta, nu-i alta decat Doamna Profesoara. In ce priveste incrancenarea si perseverenta, mi-o amintesc pe Clitoridia, atat. N-as spune ca s-a "reincarnat", insa daca aflu ca-s surori ori macar neamuri, nu m-ar surprinde.
@ zitreishtrei  - stimata doamna, rogu-va sa nu luati in seama cele scrise si daca v-au deranjat - fara voie din parte-mi ! - preaumil imi cer iertare. Doar curatzam pushca si vorbeam prostii...
:D


07-11-2008 16:58:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Sandie ShAw, nu ShOw :) e nickul amicei noastre comune, draga Tasha !!!

zitreishtrei a scris:


Xtremul a scris:


Replica asta a ta, draga z33 (vad ca-n aceeasi nota rautacioasa :rolleyes:) mi-a povocat initzial trezirea brusca a dracusorului de pe umarul sting, :D care ma sfatuia sa simulez ca "m-as da PE BUNE" :D la tine, doar ca sa pot aplica in practica dupa aia diverse strategii de imblinzire a scorpiei !!! :D:D

Ingerashul de pe umarul drept ;) m-a oprit insa la timp.
Asta-i viatza - n-ai deci norocul asta, m-ai pierdut !! :D:D hihihi

Daca ar fi sa pariez pe vreunul dintre dracusorii tai, l-as alege pe cel de pe umarul drept. Sigur as castiga !

In spiritul postarii tale, dar si a cumatrului PPan, l-am ales deja pe ingerash si... chiar am iesit in cashtig !!! ;)
Clar insa ca cineva tre'sa si piarda...:D:D hihihi
NU doar fiindca prinde bine chiar scorpiilor, crede-ma, cind si cind si-o imblinzire... :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 17:16:40)


07-11-2008 17:04:01
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
In nu mai tin minte ce volum de-al lu' Karl May ( va dati seama ca-s niste ani de la lectura lor ! ), era o scena in care eroul se straduia, alaturi de inca unul, sa prinda un mustang. Partenerul sau, care se vroia a fi si un fel de mentor, alesese deja calul vizat, un fel de catar cu picioarele mici si greabanul mare, gandind ca-i rezistent si tine la efort. Neofitul (sa-i zicem asa), s-a repezit , nici mai mult, nici mai putin, decat la cel mai aratos armasar din turma si asta in hohotul de ras al "mentorului". Intrigat de reactia astuia, i s-a explicat :
- Nu zic ca-i imposibil de prins, insa n-ai sa-l imblanzesti nicicand ! Astia mai degraba mor decat sa tina shaua-n spate.

Cam asa si cu ce zisashi tu, Extremule... ;)

PS. Isi aminteste careva din ce carte-i scena asta ? Chiar mi-ar place s-o recitesc.


07-11-2008 17:23:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Era chiar in Winnetou, compadre. :)
Ca sa fiu realist un pic, pierdem poate si noi cite ceva, "calaretzii" :D cind renuntzam uneori la imblinzirea "iepelor iremediabile". :D:D
Ratiunea invinge deci, da' ne chinuie poate pe urma iluzia c-am fi reusit totusi inshauarea iepei turbulente... :D:D

P.S. Cu senzatia asta am ramas, sincer, luna trecuta - cind am lasat pe un coleg mai tinar sa testeze un "armasar violent" :D
(Suzuki B-King, 183 CP, 0-100 km/h in 2.8 secunde).
Dupa aia, ma auto-psihanalizam pe mine-ma :D daca.... chiar am imbatrinit in asa hal ;), ori doar "ratziunea a invins" ?!  (cunoscindu-ma ca "inca dement" cumva si, evident, preferind sa previn unele riscuri din fasha. :rolleyes:)

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 17:52:56)


07-11-2008 17:30:13
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Cine dracu sa-si doreasca asa ceva, mon vieux ?!!!
Coaste rupte, maini scrantite, picioare sucite, plus c-ai sta mai mult in praf, pe jos, decat calare ; asta-i tot de ce ai avea parte.
Nu nenica, nu-i de mine ! Hai, nu zic nu, e placut sa faci o tura, da p-orma-i dai drumu'  sa pasca, ca niciodata n-ai sa stii cand se-ntoarce si te mushca, cand te azvarle din sha !
:D :D :D


07-11-2008 17:38:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Corect - vezi completarea la postarea-mi de mai sus, compadre, pentru o psihanaliza completa. :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 17:42:45)


07-11-2008 17:41:27
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:


Dupa aia, ma auto-psihanalizam pe mine-ma :D daca.... chiar am imbatrinit in asa hal ;), ori doar "ratziunea a invins" ?!  (cunoscindu-ma ca "inca dement" cumva si, evident, preferind sa previn unele riscuri din fasha. :rolleyes:)

Nu, mon vieux, nici una, nici cealalta, noi doar ne-am nascut intelepti si, odata cu anii, am devenit genii .
(Extremule, citesc de o juma'  de ora si rad intr-una ! Dupa ce m-oi potoli si cand o sa am o clipa libera, poate reusesc sa postez un fragment dintr-o carte a lui Sven Hassel ; e vorba de singura tentativa de insuratoare a Micutului)


07-11-2008 17:47:16
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Ultima postare pe seara asta,scuze, dar am fost in trafic cu masina
cap de pluta ia de compara:tu,chioara,dar zici ca eu sint avorton,tu,conduci un pix,eu o nava,(sincer ,nu ti-as da pixul meu sa mi-l conduci )eu am intemeiat o familie,tu...stii mai bine ce ai si cum esti,mai zero barat esti prea goala de continut,cu tot cu virgulele tale,nu uita ti-am dar o idee ca sa fii vedeta la ora 17,dute planet corectind postarile sa le arati posteritatii


07-11-2008 17:52:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
La asta cu geniile :D (care este) nu pot decit sa achiesez, compadre !!! (observi si ce vocabular genial am - "achiesez" :D:D)

Acu'serios insa (macar ca mentinere a tonusului in pauza "meciului" :D, pina apare si combatanta z 33 ;)):
Fiecare omuletz are tendintza naturala de-a se cred mai cu motz decit e, de iluzia asta (desharta marire, clar :D) putini scapa...
...Exigentzi cu altii, sau mai bine cu noi insine ?? :rolleyes:
Iata o intrebare cu raspuns clar, dar (aproape) niciodata aplicat, din pacate. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 18:01:43)


07-11-2008 17:55:17
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Carole, in materie de sfaturi, nici la serviciu, nici la primire - c-asa-i in tenis - da'  recunosc cu mana pe inima ca nu m-as rusina sa pierd o confruntare cu o muiere aidoma lu'  zitreishtrei.
Si sii de ce ? Astea-s doar exceptiile, mon vieux, spre norocul nostru...

Insa gata ! Io m-ashez cuminte-n coltzishoru'  meu si nu mai scotz un sunet !


LE. Tot ce-i bolduit, reprezinta citarea lu' SandieShaw  -  ca sa n-avem vorbe !
Parc-o vaz c-apare si n-as vrea sa fiu taman io ala asupra caruia-i cashuna !
:D

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (07-11-2008 18:02:30)


07-11-2008 17:58:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Tot ca "shueta pina la gong": :D:D
De unde stii tu, bre cumetre carol38, ca adversara ta din coltzu' roshu :D are ochelari ca sticla de sifon ??? :rolleyes:
Ca-n profilu' d-acilea parc-ar avea biciclete :D de soare si-atit.


07-11-2008 18:04:19
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

P.S. Sandie ShAw, nu ShOw :) e nickul amicei noastre comune, draga Tasha !!!

zitreishtrei a scris:


Xtremul a scris:


Replica asta a ta, draga z33 (vad ca-n aceeasi nota rautacioasa :rolleyes:) mi-a povocat initzial trezirea brusca a dracusorului de pe umarul sting, :D care ma sfatuia sa simulez ca "m-as da PE BUNE" :D la tine, doar ca sa pot aplica in practica dupa aia diverse strategii de imblinzire a scorpiei !!! :D:D

Ingerashul de pe umarul drept ;) m-a oprit insa la timp.
Asta-i viatza - n-ai deci norocul asta, m-ai pierdut !! :D:D hihihi

Daca ar fi sa pariez pe vreunul dintre dracusorii tai, l-as alege pe cel de pe umarul drept. Sigur as castiga !

In spiritul postarii tale, dar si a cumatrului PPan, l-am ales deja pe ingerash si... chiar am iesit in cashtig !!! ;)
Clar insa ca cineva tre'sa si piarda...:D:D hihihi
NU doar fiindca prinde bine chiar scorpiilor, crede-ma, cind si cind si-o imblinzire... :D:D

Asa e,am gresit litera...=D=D
dar am corectat....;)


07-11-2008 18:25:59
   
?? Betty cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Xtremule, ia zi cum se numeste pozitia asta





poate iti faci ceva timp sa imi explici si mie cite ceva.


07-11-2008 18:37:05
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Corect - vezi completarea la postarea-mi de mai sus, compadre, pentru o psihanaliza completa. :D:D



   LASILOR ! NA !


07-11-2008 18:39:32
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Extremule , sa mor de pot sa ma abtin...a venit si ziua sa traiesc aceasta CLIPA ...uriasa pentru omenire :

    PETER PAN , semizeu'-n carne si oase ( scuze , ZEU pe de-a-ntregulea)
    sta cuminte intr-un colt .
    He , he ,......sunt razbunata...he..he...dulce clipa...


07-11-2008 18:50:52
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Betty cea urata a scris:

Xtremule, ia zi cum se numeste pozitia asta


http://img61.imageshack.us/img61/9913/motorgw8.jpg


poate iti faci ceva timp sa imi explici si mie cite ceva.



Prea Mare Cap , treci la topicul cu educatiunea sexuala si explica-i la fatuta pozitia , ce naiba !


07-11-2008 18:52:34
   
?? Betty cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Titmouse, poti participa si tu alaturi de mine la lectia respectiva.

07-11-2008 18:55:10
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Betty cea urata a scris:

Titmouse, poti participa si tu alaturi de mine la lectia respectiva.


Betisor , tu esti o generoasa...multumesc dar nu particip alaturi de alte fete la lectii de-astea decat teoretic , daca vrei .
Hai Extremule , ce naiba , vrei sa ramanem niste needucate ?
Educa-ma odata !


07-11-2008 18:57:50
   
?? Betty cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Pe acest forum am gasit ultimii TITANI ai masculinitatii.Precum bine zice Tit.
In rest vad ca fetele isi fac loc peste tot pe unde baietii erau multimajoritari.

Xtremule nu uita de ce anume ti-am solicitat.Sper sa nu treaca pagina pina nu vii cu raspunsul .La obiect nu evaziv sau la panarama.

Ultima modificare facuta de Betty cea urata (07-11-2008 19:10:09)


07-11-2008 19:05:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Betty cea urata a scris:

Pe acest forum am gasit ultimii TITANI ai masculinitatii.Precum bine zice Tit.
In rest vad ca fetele isi fac loc peste tot pe unde baietii erau multimajoritari.

Xtremule nu uita de ce anume ti-am solicitat.Sper sa nu treaca pagina pina nu vii cu raspunsul .La obiect nu evaziv sau la panarama.

1. Pozitia aratata servea la obtinerea unei aerodinamici mai bune-n cursul tentativelor de recorduri de viteza moto, acum citeva decenii - si nu se numeste-n vreun fel... savant anume, ci doar "culcat".

2. Io prefer pozitii de calarire :D (a iepelor, clar :D) mai moderne (cum ar fi aia in spatele tzevilor de esapament ) :D:D

3. Abia mai fac fatza cu reumatismele mele la O SINGURA CURSANTA ;) - asa ca: mai rasfirate, fetele moshului !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 19:37:12)


07-11-2008 19:30:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Betty cea urata a scris:

Pe acest forum am gasit ultimii TITANI ai masculinitatii.Precum bine zice Tit.
In rest vad ca fetele isi fac loc peste tot pe unde baietii erau multimajoritari.

Xtremule nu uita de ce anume ti-am solicitat.Sper sa nu treaca pagina pina nu vii cu raspunsul .La obiect nu evaziv sau la panarama.

Hai ca m-ai facut curioasa si pe mine...;)
=D=D


07-11-2008 19:32:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Betty cea urata a scris:

Titmouse, poti participa si tu alaturi de mine la lectia respectiva.


Betisor , tu esti o generoasa...multumesc dar nu particip alaturi de alte fete la lectii de-astea decat teoretic , daca vrei .
Hai Extremule , ce naiba , vrei sa ramanem niste needucate ?
Educa-ma odata !


Xtremul a scris:


Betty cea urata a scris:

Pe acest forum am gasit ultimii TITANI ai masculinitatii.Precum bine zice Tit.
In rest vad ca fetele isi fac loc peste tot pe unde baietii erau multimajoritari.

Xtremule nu uita de ce anume ti-am solicitat.Sper sa nu treaca pagina pina nu vii cu raspunsul .La obiect nu evaziv sau la panarama.

1. Pozitia aratata servea la obtinerea unei aerodinamici mai bune-n cursul tentativelor de recorduri de viteza moto, acum citeva decenii - si nu se numeste-n vreun fel... savant anume, ci doar "culcat".

2. Io prefer pozitii de calarire :D (a iepelor, clar :D) mai moderne (cum ar fi aia in spatele tzevilor de esapament ) :D:D

3. Abia mai fac fatza cu reumatismele mele la O SINGURA CURSANTA ;) - asa ca: mai rasfirate, fetele moshului !!! :D:D:D


Atentie maxima, draga pitzigoala, c-am redevenit brusc Xtremist ;) de vreo juma'de ora... :D
Si nu-i deloc exclus, pe linia asta, sa... chiar imi vina ideea sa te EDUC :rolleyes: o tzira !! :D:D hihihi
Chiar daca nu prin cursuri colective (ca-n predarea swingului :D n-am, sincer, acreditare ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 19:54:14)


07-11-2008 19:48:47
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Se schimba datele problemei, motiv de editare....

Ultima modificare facuta de zitreishtrei (09-11-2008 09:28:28)


07-11-2008 19:58:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ca sa redevenim ontopic: pe JE il deranjeaza cind e "somat" sa raspunda repejor si-n conditii sever controlate :rolleyes: la una-alta, si pe urma aia/alea care someaza... shomeaza !!! :(  :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 20:08:20)


07-11-2008 20:06:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Tot ca "shueta pina la gong": :D:D
De unde stii tu, bre cumetre carol38, ca adversara ta din coltzu' roshu :D are ochelari ca sticla de sifon ??? :rolleyes:
Ca-n profilu' d-acilea parc-ar avea biciclete :D de soare si-atit.


Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 20:19:03)


07-11-2008 20:10:15
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Tot ca "shueta pina la gong": :D:D
De unde stii tu, bre cumetre carol38, ca adversara ta din coltzu' roshu :D are ochelari ca sticla de sifon ??? :rolleyes:
Ca-n profilu' d-acilea parc-ar avea biciclete :D de soare si-atit.

Am luat la cunostinta, Xtremul, am citit tot ce s-a scris aici cat am lipsit, nu era necesar sa "citezi citarea"... :D


07-11-2008 20:13:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu tu, ci carol38 trebuia sa ia la cunostintza...
Si nu doar el, ci si ALTELE. :D:D

Xtremul a scris:

Ca sa redevenim ontopic: pe JE il deranjeaza cind e "somat" sa raspunda repejor si-n conditii sever controlate :rolleyes: la una-alta, si pe urma aia/alea care someaza... shomeaza !!! :(  :D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (07-11-2008 20:21:27)


07-11-2008 20:18:16
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Lasa-l sa ramana "in trafic", e mai bine pentru el.

07-11-2008 20:20:33
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

zitreishtrei a scris:


stromboli a scris:

Sa fi sarac nu cred ca e o alegere,nu toti ne descurcam la fel, nu toti avem aceleasi capacitati,nu toti suntem oportunisti , nu toti traim suferintele la fel dar .... TOTI avem dreptul la respect si la o viata demna.
Unii din noi , preferam simplitatea , stralucirea altora ne face sa ne doara ochii,ne obosesc ..... sau poate ar trebui eliminati? Saracii? :D

Bine, si parerea ta care ar fi ? Sa-i ghilotinam pe cei bogati, asa cum faceau la 1789 cu nobilii ?
Nu-mi denatura afirmatiile, stromboli, ti-ai dat seama prea bine incotro bateau cuvintele mele.


Era vorba de saraci nu de bogati...confruntari spirituale .... mai bine zis monologuri oportuniste.


07-11-2008 22:02:22
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Tradu-mi "monologuri oportuniste", ca biata-mi minte de femeie e incapabila sa priceapa sintagma asta ...

07-11-2008 22:12:54
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ma deranjeaza niste tineri care nu pricep ca eu nu sunt pe acest site pentru aventuri....ufff!!!=(

08-11-2008 06:41:59
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Postare editatata pe motiv de "c-asa vreau eu" !

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (08-11-2008 21:04:30)


08-11-2008 21:04:07
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
OK OK! Eu unde vir coada?

Si ca sa fiu on topic ... ma enerveaza la culme WINDOWS-ul si nu am bani sa-mi iau un Mac...si nici vointa sau timpul sa invat sa lucrez pe Linux...
:x :x :x
HIC!

Ultima modificare facuta de evil (08-11-2008 21:35:42)


08-11-2008 21:30:16
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241
Faptul ca mi se fac modificari in profil, fara sa mi se ceara acordul !
Am specificat, de nu mai stiu cate ori, varsta celor care ma pot contacta, 33-38, insa ma trezesc ca apare afisat 18-80 !!! Ce dracu sa fac cu pustii si nici aptitudini de asistenta la un azil de batrani, nu am !


12-11-2008 09:30:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pe mine ma enerveaza... cei pe care-i enerveaza :D detalii d-astea minore cum ar fi "virsta STRICT dorita a partenerului/ei" din amaritele astea de profiluri care oricum nu-nseamna mai nimic in confruntarea finala (daca asta iegzista, evident ;)) cu REALUL.

Sa nu mai zic cit de tare ma enerveaza (ghrrrr, mrrrr :D) prejudecatile... acelorasi oameni ziditzi in betonul propriilor limite maniheiste. Nuantzez insa opinia mea - ca sigur or sa-mi sara unii-n cap pe motiv ca am criticat de ex. relatia Monicaco/Urinel Columbel :D de citeva ori: motivul nu era insa deloc diferentza de virsta, ci doar clara conotatzie materialista a relatiei lor

Hai sa fiu mai clar si la obiect, fiindca tot se zice ca prietenii nu tre' sa ne pupe-n cur :D si implicit sa ne laude invariabil, indiferent de situatie (nu ca asta cu laudele reciproce ;) ar fi situatia uzuala cu amica mea virtuala z33 ;)):

Pai cum poti tu sa crezi vreodata, z33 fata moshului :D, ca un ciumpalac de... sa zicem 39-40 de ani (sau 30-31) se exclude aprioric din "lista potentialilor tai parteneri adecvati" doar din motivul nu doar anemic, ci si meschin in definitiv al unor cifre inscrise-n buletin, eiii ??? :rolleyes:

Hai sa nu ma "inervez" :D totusi prea tare si sa-ti explic eroarea ta funciara macar din p.d.v obiectiv-stiintific, daca strimbi poate din nas la argumentele "idealiste" ;) (alea gen "tineretzea spirituala conteaza" etc). Fiindca VIRSTA BIOLOGICA a oamenilor e atit de diferita... la aceeasi "virsta birocratica" asa cum nu poti sa-ti inchipui, draga z33 !!! Nu intru in detalii prea savante, dar mostenirea genetica favorabila-i un factor decisiv aici, pe linga altele secundare (mod de viatza, dieta etc).

Exista deci si "tineri nascuti obositi" :(, la fel cum sint si "batrini... verzi" ;) (nu cai-verzi-pe-pereti :D). Hai sa vin c-un exemplu real: am avut un strabunic d-asta... verde :D care nu doar ca a fost Xtrem de activ, ci chiar... mai creativ decit multi asa-zisi "tineri" pina cind a murit - la 102 ani, dar nu-n patu'lui, ci... calcat de tren :D:D (in timp ce alerga, evident, ca sa-l prinda pe numitul tren ;)) - chestie absolut "pe bune".

In Xtrema :D ailalta nu cred sa fie nevoie de vreun exemplu: multi/e "tineri/e" :rolleyes: chiar de pe situl asta sint dovada vie a sclerozarii mentale - si chiar fizice - precoce. Iar altii (din pacate-n procent minoritar) - exemple vii ale intzelepciunii... la fel de precoce. :)

...Sa-ti mai povestesc si despre cite fetiscane... fleshcait-celulitice :D:D am intilnit in (prea lunga-mi) viatza - si, evident, cite "babete apetisante" ;) ??? Hai c-o s-o fac si p-asta, daca limitarile tale (repet, maniheiste) - si clar ale majoritatii oamenilor traitori in epoca asta a aparentzelor si etichetelor preconcepute - au in vedere latura STRICT FIZICA a problemei. :rolleyes:. Desi, serios acu', as fi cam dezamagit sa am o prietena :D atit de marginita... :D:D hihihi

O s-o fac insa intr-un topic dedicat temei - fiindca-i clar nevoie si de asa ceva. ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-11-2008 13:29:57)


12-11-2008 10:41:05
   

manu22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-10-2008
Mesaje: 4

zitreishtrei a scris:

Faptul ca mi se fac modificari in profil, fara sa mi se ceara acordul !
Am specificat, de nu mai stiu cate ori, varsta celor care ma pot contacta, 33-38, insa ma trezesc ca apare afisat 18-80 !!! Ce dracu sa fac cu pustii si nici aptitudini de asistenta la un azil de batrani, nu am !

    dar ce conteaza draga ...toate virstele au "sintamintele"proactive in ceia ce priveste sex:noi trebuie sa fim PROF.


12-11-2008 12:01:15
   

manu22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-10-2008
Mesaje: 4

Xtremul a scris:

Pe mine ma enerveaza... cei pe care-i enerveaza :D detalii d-astea minore cum ar fi "virsta STRICT dorita a partenerului/ei" din amaritele astea de profiluri care oricum nu-nseamna mai nimic in confruntarea finala (daca asta iegzista, evident ;)) cu REALUL.

Sa nu mai zic cit de tare ma enerveaza (ghrrrr, mrrrr :D) prejudecatile... acelorasi oameni ziditzi in betonul propriilor limite maniheiste. Nuantzez insa opinia mea - ca sigur or sa-mi sara unii-n cap pe motiv ca am criticat de ex. relatia Monicaco/Urinel Columbel :D de citeva ori: motivul nu era insa deloc diferentza de virsta, ci doar clara conotatzie materialista a relatiei lor

Hai sa fiu mai clar si la obiect, fiindca tot se zice ca prietenii nu tre' sa ne pupe-n cur :D si implicit sa ne laude invariabil, indiferent de situatie (nu ca asta cu laudele reciproce ;) ar fi situatia uzuala cu amica mea virtuala z33 ;)):

Pai cum poti tu sa crezi vreodata, z33 fata moshului :D, ca un ciumpalac de... sa zicem 39-40 de ani (sau 30-31) se exclude aprioric din "lista potentialilor tai parteneri adecvati" doar din motivul nu doar anemic, ci si meschin in definitiv al unor cifre inscrise-n buletin, eiii ??? :rolleyes:

Hai sa nu ma "inervez" :D totusi prea tare si sa-ti explic eroarea ta funciara macar din p.d.v obiectiv-stiintific, daca strimbi poate din nas la argumentele "idealiste" ;) (alea gen "tineretzea spirituala conteaza" etc). Fiindca VIRSTA BIOLOGICA a oamenilor e atit de diferita... la aceeasi "virsta birocratica" asa cum nu poti sa-ti inchipui, draga z33 !!! Nu intru in detalii prea savante, dar mostenirea genetica favorabila-i un factor decisiv aici, pe linga altele secundare (mod de viatza, dieta etc).

Exista deci si "tineri nascuti obositi" :(, la fel cum sint si "batrini... verzi" ;) (nu cai-verzi-pe-pereti :D). Hai sa vin c-un exemplu real: am avut un strabunic d-asta... verde :D care nu doar ca a fost Xtrem de activ, ci chiar... mai creativ decit multi asa-zisi "tineri" pina cind a murit - la 102 ani, dar nu-n patu'lui, ci... calcat de tren :D:D (in timp ce alerga, evident, ca sa-l prinda pe numitul tren ;)) - chestie absolut "pe bune".

In Xtrema :D ailalta nu cred sa fie nevoie de vreun exemplu: multi/e "tineri/e" :rolleyes: chiar de pe situl asta sint dovada vie a sclerozarii mentale - si chiar fizice - precoce. Iar altii (din pacate-n procent minoritar) - exemple vii ale intzelepciunii... la fel de precoce. :)

...Sa-ti mai povestesc si despre cite fetiscane... fleshcait-celulitice :D:D am intilnit in (prea lunga-mi) viatza - si, evident, cite "babete apetisante" ;) ??? Hai c-o s-o fac si p-asta, daca limitarile tale (repet, maniheiste) au in vedere latura STRICT FIZICA a problemei. :rolleyes:. Desi, serios acu', as fi cam dezamagit sa am o prietena :D atit de marginita... :D:D hihihi

O s-o fac insa intr-un topic dedicat temei - fiindca-i clar nevoie si de asa ceva. ;)


12-11-2008 12:07:14
   

manu22
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-10-2008
Mesaje: 4
fa-o ""no limited""

12-11-2008 12:24:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

manu22 a scris:

fa-o ""no limited""

Bun sfat ;) - limitele-s doar in noi de fapt...


12-11-2008 12:34:01
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Xtremul a scris:


Hai sa nu ma "inervez" :D totusi prea tare si sa-ti explic eroarea ta funciara macar din p.d.v obiectiv-stiintific, daca strimbi poate din nas la argumentele "idealiste" ;) (alea gen "tineretzea spirituala conteaza" etc). Fiindca VIRSTA BIOLOGICA a oamenilor e atit de diferita... la aceeasi "virsta birocratica" asa cum nu poti sa-ti inchipui, draga z33 !!! Nu intru in detalii prea savante, dar mostenirea genetica favorabila-i un factor decisiv aici, pe linga altele secundare (mod de viatza, dieta etc).

Xtremul, doar nu ai pretentia ca ai stii tu ce imi trebuie mie, ce e mai bun pentru mine ?!...
... si nici nu imi amintesc sa fi cerut sfaturi, nici tie, nici altcuiva...
Dupa cum mi-o va permite timpul, voi incerca sa dovedesc ca toate cele scrise de mine in profil sunt logice si de neevitat intr-o posibil-eventuala selectie.


13-11-2008 07:54:52
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ma deranjeaza o durere de cap....dar,cine stie o sa spuneti pe fiecare deranjeaza tot ce are mai slab..asa ca...=(

13-11-2008 15:07:42
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

zitreishtrei a scris:


Xtremul a scris:


Hai sa nu ma "inervez" :D totusi prea tare si sa-ti explic eroarea ta funciara macar din p.d.v obiectiv-stiintific, daca strimbi poate din nas la argumentele "idealiste" ;) (alea gen "tineretzea spirituala conteaza" etc). Fiindca VIRSTA BIOLOGICA a oamenilor e atit de diferita... la aceeasi "virsta birocratica" asa cum nu poti sa-ti inchipui, draga z33 !!! Nu intru in detalii prea savante, dar mostenirea genetica favorabila-i un factor decisiv aici, pe linga altele secundare (mod de viatza, dieta etc).

Xtremul, doar nu ai pretentia ca ai stii tu ce imi trebuie mie, ce e mai bun pentru mine ?!...
... si nici nu imi amintesc sa fi cerut sfaturi, nici tie, nici altcuiva...
Dupa cum mi-o va permite timpul, voi incerca sa dovedesc ca toate cele scrise de mine in profil sunt logice si de neevitat intr-o posibil-eventuala selectie.

1. Citarile scoase din context nu pot duce decit la replici la fel de lipsite de noima... completa. ;)

2. N-am nicio pretentie (nici macar de la viatza, de la forumul asta nici atit), falfaiam :D doar si io p-acilea din aripa logicii anti-maniheiste.
Si oricum, la autosuficientza ta bazata pe... vant :D (si din plin demonstrata-n postarile de pina acum) nici nu m-as astepta sa ceri cuiva sfaturi.

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-11-2008 15:21:40)


13-11-2008 15:15:43
   
Pagini: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 ... 81    
Mergeti la