Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 ... 81
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

alina-buc a scris:

ON topic : ma deranjeaza faptul ca daca flirtez cu un barbat incep sa simt ceva pt el. Aproape ca ma indragostesc,asa ca aveti grija ,,,voi cei care flirtati cu mine pe aici,,,ca s-ar putea sa ,,va dau regim preferential. Si poate afla nevestele voastre ,,,

Daca nu afla ca au cont pe matrimoniale...n-au cum sa afle urmarile...zic eu...;)


14-12-2008 19:47:15
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

alina-buc a scris:

ON topic : ma deranjeaza faptul ca daca flirtez cu un barbat incep sa simt ceva pt el. Aproape ca ma indragostesc,asa ca aveti grija ,,,voi cei care flirtati cu mine pe aici,,,ca s-ar putea sa ,,va dau regim preferential. Si poate afla nevestele voastre ,,,


Com se numesc Femeile care se "indragostesc" Usor?


20-12-2008 09:30:35
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Peste tot se spune ca economia e in recesiune.
Am fost la restaurant Joi (nu fineri/sambata) si era plin, plin, chiar daca locul a fost foarte scump.
Apoi, incearca sa faci om rezervatie la munte pentru Craciun sau Revelion 09, pentru citeva zile: 100, 200 sau 300 de Euroi pe noapte.
Suma nu m-a deranjeaza, ci faptul ca, inca nu se poate furniza serviciile care sa fie justificate de suma ceruta.
Asta


20-12-2008 09:36:17
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

NJD a scris:

Peste tot se spune ca economia e in recesiune.
Am fost la restaurant Joi (nu fineri/sambata) si era plin, plin, chiar daca locul a fost foarte scump.
Apoi, incearca sa faci om rezervatie la munte pentru Craciun sau Revelion 09, pentru citeva zile: 100, 200 sau 300 de Euroi pe noapte.
Suma nu m-a deranjeaza, ci faptul ca, inca nu se poate furniza serviciile care sa fie justificate de suma ceruta.
Asta

Apoi,stii cum e...omul de sarbatori nu mai sta sa socoteasca daca e scump sau ieftin...isi face o placere pur si simplu!!!!


20-12-2008 11:16:36
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Observ ca am devenit foarte "simpatic" administratorului site-ului (sau celui care decide in legatura cu cele inscrise in profil), deoarece vad ca in fiecare zi mai sterge cate ceva. Transmit pe aceasta cale, lui si primului sau ascendent feminin direct, niste "urari" care nu sunt tocmai in spiritul Craciunului, ci chiar dimpotriva...

...

P.S. Mestere, asta se adauga la faptul ca nu pot atasa fotografii profilului. Daca te distreaza chestiile astea, te avertizez ca deja se apropie pragul dincolo de care ma voi decide ca merita sa acord niste timp chestiei asteia... si (crezi sau nu) atunci nu stiu cine se va mai distra, dar in orice caz nu tu...

Ultima modificare facuta de traven (22-12-2008 23:17:29)


22-12-2008 23:03:33
   
diorella
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-11-2008
Mesaje: 141

NJD a scris:


alina-buc a scris:

ON topic : ma deranjeaza faptul ca daca flirtez cu un barbat incep sa simt ceva pt el. Aproape ca ma indragostesc,asa ca aveti grija ,,,voi cei care flirtati cu mine pe aici,,,ca s-ar putea sa ,,va dau regim preferential. Si poate afla nevestele voastre ,,,


Com se numesc Femeile care se "indragostesc" Usor?


Romantice!  Da' barbatii care profita de ele, stii cum se numesc? :)


23-12-2008 00:41:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Probabil le fel ca toti ailaltzi: PORCI :D:D

23-12-2008 00:56:02
   
diorella
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-11-2008
Mesaje: 141

tasha 1951 a scris:


alina-buc a scris:

ON topic : ma deranjeaza faptul ca daca flirtez cu un barbat incep sa simt ceva pt el. Aproape ca ma indragostesc,asa ca aveti grija ,,,voi cei care flirtati cu mine pe aici,,,ca s-ar putea sa ,,va dau regim preferential. Si poate afla nevestele voastre ,,,

Daca nu afla ca au cont pe matrimoniale...n-au cum sa afle urmarile...zic eu...;)


Pai, daca se indragosteste, s-ar putea chiar alina-buc sa le furnizeze informatia necesara (de o maniera cat mai convingatoare). Domnisoara face foarte bine ca semnaleaza ca situatia ar putea iesi de sub control, la un moment dat. Sa stie omul la ce sa se astepte.

A propos, e plin forumul de naivi care considera ca aici gasesc "amor fara complicatii". Nu stiu, poate doar de Craciun, in calitate de minune divina... Altfel, ar trebui avertizati ca amorul da complicatii grave!


23-12-2008 01:05:04
   
diorella
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-11-2008
Mesaje: 141

Xtremul a scris:

Probabil le fel ca toti ailaltzi: PORCI :D:D


Asa se numesc "toti altii"? Nu stiam! :)

P.S. N-ai ghicit. NJD stie insa, sunt sigura.


23-12-2008 01:08:22
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
....barbatii nu sunt porci!=)
Orice actiune are si reactiune....daca o femeie ajunge sa spuna despre un barbat asa ori a fost tratata rau ori vorbeste din istorie...
Xtremul glumeste evident cand denumeste asa un barbat care place o femeie romantica,ca sa nu zic,femela porcului..=D=D=D


23-12-2008 07:38:03
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Eram pe  hol si venea inspre mine din celalalt capat un barbat urmarit de un sobolan. Cind a ajuns in dreptul meu ca sa-l apar/salvez, cu piciorul incordat am tras una sa-l strivesc pe sobolan, si m-am trezit. M-a enerveaza ca nu stiu, l-am omorit sau nu.? :)

08-01-2009 13:43:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

tasha 1951 a scris:

....barbatii nu sunt porci!=)
Orice actiune are si reactiune....daca o femeie ajunge sa spuna despre un barbat asa ori a fost tratata rau ori vorbeste din istorie...
Xtremul glumeste evident cand denumeste asa un barbat care place o femeie romantica,ca sa nu zic,femela porcului..=D=D=D


Un lucru-i  sigur : prima mea iubire-a fost un PORC !


08-01-2009 17:33:49
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

titmouse a scris:


tasha 1951 a scris:

....barbatii nu sunt porci!=)
Orice actiune are si reactiune....daca o femeie ajunge sa spuna despre un barbat asa ori a fost tratata rau ori vorbeste din istorie...
Xtremul glumeste evident cand denumeste asa un barbat care place o femeie romantica,ca sa nu zic,femela porcului..=D=D=D


Un lucru-i  sigur : prima mea iubire-a fost un PORC !

Pacat....=(


08-01-2009 17:35:44
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 17-11-2008
Mesaje: 42

titmouse a scris:

Un lucru-i  sigur : prima mea iubire-a fost un PORC !


Si tu draga Tit l-ai iubit pe Ghitza?...:D


08-01-2009 19:49:06
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

unikaa a scris:


titmouse a scris:

Un lucru-i  sigur : prima mea iubire-a fost un PORC !


Si tu draga Tit l-ai iubit pe Ghitza?...:D

Daaaaa....L-au iubit cam multe pe Ghita...=)


08-01-2009 20:36:20
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Ma deranjeaza ca un strat fin de polei a acoperit tot ce nu misca in zona......mersul pe jos este o adevarata aventura.....aluneca ingrozitor....iar mersul cu masina este o adevarata sinucidere.....politia a oprit temporar circulatia in zona!!!

14-01-2009 11:37:11
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Daca n-ar ploua,ar fi absolut magnific totul,ploaia insa ma cam deranjeaza,nu pot admira totul din masina..

03-02-2009 09:54:22
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Ma dezaranjeaza faptul ca Administratorul nu mai baga 'fo lucratoare sa posteze in contra sau turbata, sa incinte forumul precum pe vremea Ciudateniilor.
Asta


05-02-2009 08:28:19
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

NJD a scris:

Ma dezaranjeaza faptul ca Administratorul nu mai baga 'fo lucratoare sa posteze in contra sau turbata, sa incinte forumul precum pe vremea Ciudateniilor.
Asta


Daaaaaaaaaaaaaaaaaa. Asta DA .
Domnu' Adminu' , sau ce esti...ma rog , ca nu stiu exact ce esti
Domnu'Adminu' , ne mai bagi te rog frumos fo' doi-trei lucratori turbati care sa posteze si sa ne incite ?
Vreau incitatie ! Vreau contra !

Ultima modificare facuta de titmouse (05-02-2009 10:37:09)


05-02-2009 10:36:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi

05-02-2009 11:08:03
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

Xtremul a scris:

Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi


Uite aici :D :
 

O seara romantica inceputa cu o sticla de vin rosu discutii.. priviri..de jur imprejur lumanarele, muzica ambientala sa se auda prin casa ...
Masajul si cateva sarutari line pe trup,te fac sa simti mai libera, mai frumoasa, dorita…Parca te vad intinsa pe un pat mare dublu.....iar mainile mele sa te maseze peste tot, sa imi trec buricele degetelor peste coapse...peste sani..pe umeri...si sa te ung cu crema..pe tot trupul sa iti soptesc la ureche ceva frumos...si sa te zgarai usor pe spate, pe fese,dupa care sa iti ating sanii jucandu-ma cu sfarcurile cu vf.limbii...
Te-as lasa sa picuri ceara pe trupul meu ...sa te joci cu mine..sa il alinti...mangaindu-l...cum doresti tu pe moment.. ma exciti si asta ma face sa imi doresc sa intru in tine....adanc foarte adanc sa ma simti...in tine...cum zvacneste...senzatiile ...sa te faca....sa gemi....sa ma doresti mai adanc in tine...sa simti vibratia...si sa tremuri de fericire....aceste prime momente sa ne duca catre o noapte frumoasa de dragoste in care doar noi doi simtim ca existam pe Lume, unul pentru celalalt. Armonia si atingerile de dupa...ne fac mai zambitori, mai veseli, mai buni...apoi sa incepem din nou lent/usor/lin apoi din ce in ce mai repede sa vrei sa te trag de par...putin mai tare...sa te excit / sa gemi usor la ureche...sa imi infig unghiile in pielea ta...si tu sa strangi in maini cearceaful sa gemi puternic sa te uiti fix in ochii mei si sa imi spui printre buze ca ma doresti, ca ma vrei...si eu apoi sa te iau, sa fiu acolo sa ma simti si sa ajungem amandoi la extaz...
Lasa numar de telefon.
Bogdan



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul 


Pe culmile excitatiei? sau Pe culmile disperarii?! :rolleyes:...Da' faza cu ..."sa picuri ceara..." imi placu (as adapta_o ;) !!

Ultima modificare facuta de mihaela_f (06-02-2009 02:53:03)


06-02-2009 02:52:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Aoileu, finalu', draga miha_f, e cam ca nuca-n perete (Lasa nr. de tel). :D:D Pleosc!
D-aia cred ca restu-i de fapt copy-paste. ;)
Cine vrea insa "originale", sa vina la JE !!! :D:D hihihi


06-02-2009 04:09:47
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi


Uite aici :D :
 

O seara romantica inceputa cu o sticla de vin rosu discutii.. priviri..de jur imprejur lumanarele, muzica ambientala sa se auda prin casa ...
Masajul si cateva sarutari line pe trup,te fac sa simti mai libera, mai frumoasa, dorita…Parca te vad intinsa pe un pat mare dublu.....iar mainile mele sa te maseze peste tot, sa imi trec buricele degetelor peste coapse...peste sani..pe umeri...si sa te ung cu crema..pe tot trupul sa iti soptesc la ureche ceva frumos...si sa te zgarai usor pe spate, pe fese,dupa care sa iti ating sanii jucandu-ma cu sfarcurile cu vf.limbii...
Te-as lasa sa picuri ceara pe trupul meu ...sa te joci cu mine..sa il alinti...mangaindu-l...cum doresti tu pe moment.. ma exciti si asta ma face sa imi doresc sa intru in tine....adanc foarte adanc sa ma simti...in tine...cum zvacneste...senzatiile ...sa te faca....sa gemi....sa ma doresti mai adanc in tine...sa simti vibratia...si sa tremuri de fericire....aceste prime momente sa ne duca catre o noapte frumoasa de dragoste in care doar noi doi simtim ca existam pe Lume, unul pentru celalalt. Armonia si atingerile de dupa...ne fac mai zambitori, mai veseli, mai buni...apoi sa incepem din nou lent/usor/lin apoi din ce in ce mai repede sa vrei sa te trag de par...putin mai tare...sa te excit / sa gemi usor la ureche...sa imi infig unghiile in pielea ta...si tu sa strangi in maini cearceaful sa gemi puternic sa te uiti fix in ochii mei si sa imi spui printre buze ca ma doresti, ca ma vrei...si eu apoi sa te iau, sa fiu acolo sa ma simti si sa ajungem amandoi la extaz...
Lasa numar de telefon.
Bogdan



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul 


Pe culmile excitatiei? sau Pe culmile disperarii?! :rolleyes:...Da' faza cu ..."sa picuri ceara..." imi placu (as adapta_o ;) !!


Eu de ce nu primesc mesaje dintr-acestea ??????am deja privirea fixa...
Auu, care n-am avut eu noroc pe lumee !!!!
Albanezo , imprumuta-mi-l si mie . Cat ceri ?
Iti dau la schimb un pindileu...ala de l-am primit de la Tasha in schimbul lui El_Diablero... pe care l-am primit de la tine in schimbul lui Hipeercoopu' Nila

Ultima modificare facuta de titmouse (06-02-2009 09:07:22)


06-02-2009 09:02:58
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

titmouse a scris:

Eu de ce nu primesc mesaje dintr-acestea ??????
Auu, care n-am avut eu noroc pe lumee !!!!
Albanezo , imprumuta-mi-l si mie . Cat ceri ?
Mi-l dai pe Bogdan la schimb cu un pindileu ?


sint convinsa ca ai primit o droaie, doar ca la titlu mesaj scria: "te f...ti?" si, cu dezgust, l-ai sters... :D:D


06-02-2009 09:07:46
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
intrebare: de ce ati adus vorba despre mesaje de felul asta pe topicul de fata? chiar va deranjeaza?

06-02-2009 09:09:21
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

SandieShaw a scris:

intrebare: de ce ati adus vorba despre mesaje de felul asta pe topicul de fata? chiar va deranjeaza?

Acuma...nu ma deranjeaza foarte tare dar cu siguranta imi lasa un gust amar pret de cateva secunde .

Sandie Show , te rog frumos sa-mi spui si mie cum se scrie corect : "a crea" sau "a creea" ?
Eu am creeat sau
Eu am creat ?


06-02-2009 09:14:13
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

titmouse a scris:

Sandie Show , te rog frumos sa-mi spui si mie cum se scrie corect : "a crea" sau "a creea" ?
Eu am creeat sau
Eu am creat ?


a crea-creare, creez, creeaza, creat
e simplu, radacina verbului este cre... la ea se adauga sufixele conjugarii
aceeasi conjugare cu verbul a lucra-lucrare... cind ai dubii, fa comparatia

comparatia nu merge insa la verbele neregulate a vrea, a vedea, a prevedea... ei, gust mai dulceag, oleaca? :D:D


06-02-2009 09:27:57
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Eu am zis citeva cuvinte asa, retoric, cu intentia sa o salvez pe Tasha din menghina de fier a lui Pan, ca o stoarcea de mai sa iasa palinca din ea. Dar imi place la voi trei cum va duce Imaginatia :) pe cimpiiile visurilor :)
Nu m-a deranjeaza :)



titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi


Uite aici :D :
 

O seara romantica inceputa cu o sticla de vin rosu discutii.. priviri..de jur imprejur lumanarele, muzica ambientala sa se auda prin casa ...
Masajul si cateva sarutari line pe trup,te fac sa simti mai libera, mai frumoasa, dorita…Parca te vad intinsa pe un pat mare dublu.....iar mainile mele sa te maseze peste tot, sa imi trec buricele degetelor peste coapse...peste sani..pe umeri...si sa te ung cu crema..pe tot trupul sa iti soptesc la ureche ceva frumos...si sa te zgarai usor pe spate, pe fese,dupa care sa iti ating sanii jucandu-ma cu sfarcurile cu vf.limbii...
Te-as lasa sa picuri ceara pe trupul meu ...sa te joci cu mine..sa il alinti...mangaindu-l...cum doresti tu pe moment.. ma exciti si asta ma face sa imi doresc sa intru in tine....adanc foarte adanc sa ma simti...in tine...cum zvacneste...senzatiile ...sa te faca....sa gemi....sa ma doresti mai adanc in tine...sa simti vibratia...si sa tremuri de fericire....aceste prime momente sa ne duca catre o noapte frumoasa de dragoste in care doar noi doi simtim ca existam pe Lume, unul pentru celalalt. Armonia si atingerile de dupa...ne fac mai zambitori, mai veseli, mai buni...apoi sa incepem din nou lent/usor/lin apoi din ce in ce mai repede sa vrei sa te trag de par...putin mai tare...sa te excit / sa gemi usor la ureche...sa imi infig unghiile in pielea ta...si tu sa strangi in maini cearceaful sa gemi puternic sa te uiti fix in ochii mei si sa imi spui printre buze ca ma doresti, ca ma vrei...si eu apoi sa te iau, sa fiu acolo sa ma simti si sa ajungem amandoi la extaz...
Lasa numar de telefon.
Bogdan



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul 


Pe culmile excitatiei? sau Pe culmile disperarii?! :rolleyes:...Da' faza cu ..."sa picuri ceara..." imi placu (as adapta_o ;) !!


Eu de ce nu primesc mesaje dintr-acestea ??????am deja privirea fixa...
Auu, care n-am avut eu noroc pe lumee !!!!
Albanezo , imprumuta-mi-l si mie . Cat ceri ?
Iti dau la schimb un pindileu...ala de l-am primit de la Tasha in schimbul lui El_Diablero... pe care l-am primit de la tine in schimbul lui Hipeercoopu' Nila


06-02-2009 10:31:52
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi


Uite aici :D :
 

O seara romantica inceputa cu o sticla de vin rosu discutii.. priviri..de jur imprejur lumanarele, muzica ambientala sa se auda prin casa ...
Masajul si cateva sarutari line pe trup,te fac sa simti mai libera, mai frumoasa, dorita…Parca te vad intinsa pe un pat mare dublu.....iar mainile mele sa te maseze peste tot, sa imi trec buricele degetelor peste coapse...peste sani..pe umeri...si sa te ung cu crema..pe tot trupul sa iti soptesc la ureche ceva frumos...si sa te zgarai usor pe spate, pe fese,dupa care sa iti ating sanii jucandu-ma cu sfarcurile cu vf.limbii...
Te-as lasa sa picuri ceara pe trupul meu ...sa te joci cu mine..sa il alinti...mangaindu-l...cum doresti tu pe moment.. ma exciti si asta ma face sa imi doresc sa intru in tine....adanc foarte adanc sa ma simti...in tine...cum zvacneste...senzatiile ...sa te faca....sa gemi....sa ma doresti mai adanc in tine...sa simti vibratia...si sa tremuri de fericire....aceste prime momente sa ne duca catre o noapte frumoasa de dragoste in care doar noi doi simtim ca existam pe Lume, unul pentru celalalt. Armonia si atingerile de dupa...ne fac mai zambitori, mai veseli, mai buni...apoi sa incepem din nou lent/usor/lin apoi din ce in ce mai repede sa vrei sa te trag de par...putin mai tare...sa te excit / sa gemi usor la ureche...sa imi infig unghiile in pielea ta...si tu sa strangi in maini cearceaful sa gemi puternic sa te uiti fix in ochii mei si sa imi spui printre buze ca ma doresti, ca ma vrei...si eu apoi sa te iau, sa fiu acolo sa ma simti si sa ajungem amandoi la extaz...
Lasa numar de telefon.
Bogdan



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul 


Pe culmile excitatiei? sau Pe culmile disperarii?! :rolleyes:...Da' faza cu ..."sa picuri ceara..." imi placu (as adapta_o ;) !!


Eu de ce nu primesc mesaje dintr-acestea ??????am deja privirea fixa...
Auu, care n-am avut eu noroc pe lumee !!!!
Albanezo , imprumuta-mi-l si mie . Cat ceri ?
Iti dau la schimb un pindileu...ala de l-am primit de la Tasha in schimbul lui El_Diablero... pe care l-am primit de la tine in schimbul lui Hipeercoopu' Nila


Tit soro, pe asta nu ti_l dau in ruptu' capului! De ce?! Pentru ca nu_l posed! :D  Acuma serios, genul asta de relatari chiar nu_mi plac!


06-02-2009 19:41:12
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Si io vreau... excitatie turbata !!! :D:D hihihi


Uite aici :D :
 

O seara romantica inceputa cu o sticla de vin rosu discutii.. priviri..de jur imprejur lumanarele, muzica ambientala sa se auda prin casa ...
Masajul si cateva sarutari line pe trup,te fac sa simti mai libera, mai frumoasa, dorita…Parca te vad intinsa pe un pat mare dublu.....iar mainile mele sa te maseze peste tot, sa imi trec buricele degetelor peste coapse...peste sani..pe umeri...si sa te ung cu crema..pe tot trupul sa iti soptesc la ureche ceva frumos...si sa te zgarai usor pe spate, pe fese,dupa care sa iti ating sanii jucandu-ma cu sfarcurile cu vf.limbii...
Te-as lasa sa picuri ceara pe trupul meu ...sa te joci cu mine..sa il alinti...mangaindu-l...cum doresti tu pe moment.. ma exciti si asta ma face sa imi doresc sa intru in tine....adanc foarte adanc sa ma simti...in tine...cum zvacneste...senzatiile ...sa te faca....sa gemi....sa ma doresti mai adanc in tine...sa simti vibratia...si sa tremuri de fericire....aceste prime momente sa ne duca catre o noapte frumoasa de dragoste in care doar noi doi simtim ca existam pe Lume, unul pentru celalalt. Armonia si atingerile de dupa...ne fac mai zambitori, mai veseli, mai buni...apoi sa incepem din nou lent/usor/lin apoi din ce in ce mai repede sa vrei sa te trag de par...putin mai tare...sa te excit / sa gemi usor la ureche...sa imi infig unghiile in pielea ta...si tu sa strangi in maini cearceaful sa gemi puternic sa te uiti fix in ochii mei si sa imi spui printre buze ca ma doresti, ca ma vrei...si eu apoi sa te iau, sa fiu acolo sa ma simti si sa ajungem amandoi la extaz...
Lasa numar de telefon.
Bogdan



Raspundeti la mesaj | Stergeti mesajul 


Pe culmile excitatiei? sau Pe culmile disperarii?! :rolleyes:...Da' faza cu ..."sa picuri ceara..." imi placu (as adapta_o ;) !!


Eu de ce nu primesc mesaje dintr-acestea ??????am deja privirea fixa...
Auu, care n-am avut eu noroc pe lumee !!!!
Albanezo , imprumuta-mi-l si mie . Cat ceri ?
Iti dau la schimb un pindileu...ala de l-am primit de la Tasha in schimbul lui El_Diablero... pe care l-am primit de la tine in schimbul lui Hipeercoopu' Nila

Nu cere si ai sa primesti,o sa ai cand nici nu te astepti,fii rabdatoare inca nu e randul tau.


06-02-2009 22:46:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ontopic (Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!) ;)

Ca forumul asta merge iegzact ca Romanica :rolleyes: - fiecare vorbeste cam de unul singur (atunci cind vorbeste :D - fiindca-n ultimele doua zile mai mult se tace, vad. :().

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-02-2009 13:17:48)


09-02-2009 12:50:57
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Ontopic (Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!) ;)

Ca forumul asta merge iegzact ca Romanica :rolleyes: - fiecare vorbeste cam de unul singur (atunci cind vorbeste :D - fiindca-n ultimele doua zile mai mult se tace, vad. :().

No spune si tu , Prea Mare Cap al Trebii !!
De pe ce lume-i fata asta care mi-a raspuns mai sus si mi-a scris sa am rabdare ca  musai o sa primesc !!! daca nu cer ...

Doamne , tulai !
Cred ca raspunsul asta al persoanei care posteaza sub nickul Cami_49 trebuia postat la "Maaaaaare ti-e gradina , Doamneeee" !
Inutil sa mai intreb da' totusi intreb : femeile astea chiar nu pricep nimic ? nik , nik ??


09-02-2009 17:18:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Fiecare cu tarlaua ;) lui de pricepere, draga Tit !
Io zic ca tre'sa mai si cerem ca sa primim una-alta :D (ba chiar sa cerem  de la viatza mai mult, ca sa primim macar 51% din cit cerem).


09-02-2009 18:04:12
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ca Tasha nu mai posteaza, indiferent de nick, de citeva zile... asta ma deranjeaza si ingrijoreaza totodata... Tashic-o, say something...

15-02-2009 13:10:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cind esti in Nirvana Imolei :D, vorbele devin caduce si poate chiar futile :D:D, chere SS...

15-02-2009 13:26:28
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Ei, nici asa, n-o fi doar pe corabia sirenelor.... :D:D

15-02-2009 13:34:07
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Deci, ce ma deranjeaza pe mine acum... cind ministrul de interne (Nica), intr-o conferinta de presa despre siguranta cetatenilor, isi incepe orice raspuns cu DECI... simt pe linga git raceala unui tais... :x:x

15-02-2009 13:35:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Futilitatea :D  cam lesbiana a sirenelor nu cred sa aiba vreo tangentza cu duoul tasha-cami, draga Sandie... ;)

15-02-2009 13:38:21
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
...la fel, cind Base zice despre parteneriatul cu maghiarimea din CV si HG... "mi-ar place sa..." pai ce le cerea mai la vale e sa invete micutii maghiari limba romana... pai dara, dom'le, batrinii lupi de mare cind vor vorbi curat romaneste? :x:x

15-02-2009 13:38:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mi-ar place... ar apare... :x deeeci, ei, politicienii, sint aia care este :D, draga Sandie; cred io ca oamenii cu bun-simtz nu-s structural :( capabili sa-si aleaga "meseria" asta (si-ar fi oricum scuipati repejor afara din sistem :x)

15-02-2009 13:42:06
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
nu ma ingrijoreaza, pentru sanatatea sistemului politic de la noi, atit lipsa bunului simt, cit lipsa exercitiului intelectual.. asta e grav, ca se face politica cam la nivelul "deal-urilor" din saloanele de masaj, cluburi, piete si ale locuri fara pretenti in utilizarea unui nivel mai saltat al functiilor cerebrale...

15-02-2009 14:05:30
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

SandieShaw a scris:

ca Tasha nu mai posteaza, indiferent de nick, de citeva zile... asta ma deranjeaza si ingrijoreaza totodata... Tashic-o, say something...

M-A DERANJAT o defectiune la laptopul Cameliei,in rest multumesc din suflet pentru grija pe care mi-o porti draga Sandie,iti doresc o seara implinitoare,cu multa bucurie in suflet.
Ma simt excelent la Imola,dovada si faptul ca am prelungit sederea mea aici cu inca o saptamina...va doresc tuturor sa aveti parte macar o data in viata de prieteni atat de primitori si speciali ca si Cami 49,sa fiti iubiti!
Este cea mai frumoasa vacanta din viata mea!=)


18-02-2009 17:53:46
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Aiurea de tot ce se intampla in Italia,romanii sunt vanati de carabiniri,iar ce ma deranjeaza e ca platesc cei cu bune intentii,nu mi se pare corect,am vazut pe canalele italienesti indignarea italienilor vis-a-vis de romani,ne vor arsi de vii....huuuh!!!!te apuca groaza! si cand te gandesti ca totul e din cauza unor oameni de doi bani care ne strica imaginea...pe strada romanii se abtin sa vorbeasca romaneste,n-au de unde sa stie care ar fi la o adica reactia celor din jur...=(
   Daca totul mi s-a parut de vis pina la Valentine's day cand s-a intamplat violul comis de cei doi romani,apoi azi o spun cu toata sinceritatea:VREAU ACASA!!!!


20-02-2009 09:26:48
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Pe mine ma deranjeaza ca "o tot dam cotita"si ne ferim sa spunem ca 90% dintre infractiunile comise in tara si afara au autori TIGANI.....ne tremura chilotii pe noi ca vezi Doamne europenii sa nu ne considere xenofobi.....aceiasi europeni care nu se sfiesc sa ne condamne direct pe toti la gramada......uitati-va la unguri cum au procedat in cazul Cozma.....desi s-a lasat cu demisia unor oficialitati au spus tare si raspicat ca tiganii sunt de vina si trebuie luate masuri drastice de anihilare a manifestarilor antisociale ale acestei etnii!:x:x:x

20-02-2009 12:08:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Asa-i, chiar daca n-o fi "politically correct", ar trebui sa se spuna mai deschis unele chestii! :(
Mdeh, cei care controleaza media (stim noi cine) n-au insa vreun interes... ba chiar dimpotriva (discriminarea... POZITIVA :D a minoritatilor ii avantajeaza clar si pe ei, astia care mai regizeaza cind si cind cite-o mica "criza" de prin birourile lor din banci, corporatii vampirice :x si alte locuri... oculte)

Ne meritam insa cumva (ca medie) soarta de "vampirizatzi" :D, daca sintem atit de comozi si apatici... :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-02-2009 13:11:52)


20-02-2009 13:10:24
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Ontopic (Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!) ;)

Ca forumul asta merge iegzact ca Romanica :rolleyes: - fiecare vorbeste cam de unul singur (atunci cind vorbeste :D - fiindca-n ultimele doua zile mai mult se tace, vad. :().

No spune si tu , Prea Mare Cap al Trebii !!
De pe ce lume-i fata asta care mi-a raspuns mai sus si mi-a scris sa am rabdare ca  musai o sa primesc !!! daca nu cer ...

Doamne , tulai !
Cred ca raspunsul asta al persoanei care posteaza sub nickul Cami_49 trebuia postat la "Maaaaaare ti-e gradina , Doamneeee" !
Inutil sa mai intreb da' totusi intreb : femeile astea chiar nu pricep nimic ? nik , nik ??

Am mangaiat asa tare tasta X si ai luat foc??? Stai linistita draga Tit,eu sunt departe,raman toti pt.tine,nu sunt in cautare disperata.....eu caut doar prieteni,in rest nu-mi lipseste nimic!!!!!


20-02-2009 18:57:33
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
Trebuie sa recunosc ca ma numar printre cei carora le place viteza, nu insa si bautura. Am depasit de foarte multe ori viteza legala, mai ales acolo unde drumul mi-o permitea. Am observat insa ca pe masura ce capat experienta si numarul kilometrilor parcursi cu masini mai mult sau mai putin performante nu ma mai incanta asa de tare sa merg “cu cat poate masina”, nu mi se mai pare de o importanta covarsitoare sa bat recordurile de timp pe diferite distante si nu mai consider util sa demonstrez vitezistilor pe care-i intalnesc in drum ca sunt mai “tare” ca ei.

Ma deranjeaza viteza la volan.


21-02-2009 01:26:30
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

cami49 a scris:


titmouse a scris:


Xtremul a scris:

Ontopic (Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!) ;)

Ca forumul asta merge iegzact ca Romanica :rolleyes: - fiecare vorbeste cam de unul singur (atunci cind vorbeste :D - fiindca-n ultimele doua zile mai mult se tace, vad. :().

No spune si tu , Prea Mare Cap al Trebii !!
De pe ce lume-i fata asta care mi-a raspuns mai sus si mi-a scris sa am rabdare ca  musai o sa primesc !!! daca nu cer ...

Doamne , tulai !
Cred ca raspunsul asta al persoanei care posteaza sub nickul Cami_49 trebuia postat la "Maaaaaare ti-e gradina , Doamneeee" !
Inutil sa mai intreb da' totusi intreb : femeile astea chiar nu pricep nimic ? nik , nik ??

Am mangaiat asa tare tasta X si ai luat foc??? Stai linistita draga Tit,eu sunt departe,raman toti pt.tine,nu sunt in cautare disperata.....eu caut doar prieteni,in rest nu-mi lipseste nimic!!!!!


Io recunosc ca-s disperata de-a dreptul . Dar recunosc ca m-ai mai linistit .


21-02-2009 11:57:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D:D Hihihi, macar asa (artificial totusi cumva, ca JE nu pot fi, serios acu', vreun motiv) vaz ca se mai invioreaza o tzira forumashu' asta, mai dragele moshului... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-02-2009 12:24:48)


21-02-2009 12:24:29
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

:D:D Hihihi, macar asa (artificial totusi cumva, ca JE nu pot fi, serios acu', vreun motiv) vaz ca se mai invioreaza o tzira forumashu' asta, mai dragele moshului... ;)


Prea Mare Cap al Trebii , io-i vreau pe toti !!!!!!!!!!!!!!!
Unde-i albanezo-frantuzoiaca sa-i dau o veste mare...
Frantuzo , afla c-am primit si eu , enfin , un mesaj dintr-ala de-amor , cu cina romantica , lumanarele ,  mangaieri de-alea de-alea si picuraturi de ceara pe corp...
Na !
Pai ce mama naibii !


21-02-2009 17:38:19
   
Pagini: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 ... 81    
Mergeti la