Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 76 77 78 79 80 81
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
Maiii printesa de ce ti faci sange rau?!!! Tu nu sti ca nimic nu se compara cu tineretea?! Dar potzi si aici sa gasesti un avantaj ; astea tinere si fragede sunt proaste rauuuu :) Nu ti tine de cald intzelepciunea dobandita in timp?!!! Cauta atunci un elefant cu trompa-n sus ...are efect imediat dar nu si de durata...sti tu ca doar nu degeaba ai imbatranit;)

02-12-2009 10:30:03
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
o sa fiu injurata rau si balacarita de generatzia frageda...dar asta nu va face decat sa mi intareasca vorbele :)

02-12-2009 10:32:14
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai elefant ca mine ,n-ai sa gasesti !

02-12-2009 12:48:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

kamin a scris:

o sa fiu injurata rau si balacarita de generatzia frageda...dar asta nu va face decat sa mi intareasca vorbele :)


Kamin , numai acum vad ca ti-ai sters contul...ce pacat...dar sa stii ca nu te-am uitat deloc , chiar daca n-am mai vorbit cu tine . Tu ramai aceeasi pentru mine . Stii tu cum...nu spunem pe Forum .
Cine sa te blacareasca pe tine , Kaminus ?? Tu esti o...minune de OM !!


02-12-2009 18:23:46
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

In zona stinga sub  50$ se afla numele mareanilor si xtremului .Asta ca sa stiti pe unde va aflati baieti....

Ultima modificare facuta de whitesnow (02-12-2009 20:34:36)


02-12-2009 20:31:51
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ce proasta esti !

02-12-2009 20:46:41
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
:D :D Hai ma marean ca doar nu te-ai suparat din atita lucru :D :D :D
Lasa , nu toti barbatii se nasc  dotati. Mai conteaza si cit de cititi sint, cit de finuti ect. Tu oricum le ai pe toate peste medie :D :D :D


02-12-2009 20:48:56
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Nu sunt citit. MA ard in bulan,sug bani,tot ce vspui despre mine e adevarat
Ei si ? Tot nu poti nega ca te-am facut .Cum mai strigai "in toate gaurile'.
HAI CU SCANDALUL !


02-12-2009 20:59:37
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

marianmandache a scris:

Nu sunt citit. MA ard in bulan,sug bani,tot ce vspui despre mine e adevarat
Ei si ? Tot nu poti nega ca te-am facut .Cum mai strigai "in toate gaurile'.
HAI CU SCANDALUL !



Cine striga mai mareane ca eu tot nu stiu, vorbesti de Stela ? :D :D :D
Ce crocodil esti :D :D :D Baga bai interlo-pule ca te ascultam cu urechile pina la cur :D :D :D


02-12-2009 21:05:42
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Si tu esti o STELA ! Adica ,toate .

02-12-2009 21:10:58
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Ia zi cu cit m-ai platit, hai da amanunte ca eu nu mai tin minte

02-12-2009 21:11:04
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ne-am iubit sincer ,deci ,fara bani
Hai sa discutam in particular pe mess


02-12-2009 21:19:05
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Vezi aia zic, deja te terminasi.

02-12-2009 21:40:34
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Minti,nenorocito !Tu erai terminata !
  HAI PE MESS !


02-12-2009 21:58:51
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

titmouse a scris:

...
Moebius era o dulceata de baiat , il tachinam ca mi-era drag de el....era mereu atat de ...de bun si de sensibil .
Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza...




:):D...Eh, nu eram chiar "o dulceata de baiat" :) nici ca Moebius , ...iar ca argument in directia asta, e destul sa citesti, daca ai chef si/sau rabdare :), replicile de pe topicul "Despre scoli si minti odihnite", din cadrul sectiunii "Discutii diverse", unde tonul nu era foarte diferit, chiar daca modul de adresare era, evident, cu totul altul; ... asta, tocmai pentru ca replicam unei persoane careia, chiar daca nu prea am gasit motive sa o simpatizez, nu pot sa nu-i recunosc destule calitati care sa o situeze la un nivel aflat undeva chiar pe la celalalt capat al spectrului valorii personale, fata de pozitia ocupata (...de exemplu) de "mesterul" Mandache :rolleyes: ...Insa, daca tot am ajuns sa fac referire la ipochimen, pe care eu il provocasem la un duel cu floreta, iar el a inceput sa dea cu ciomagul  (...in balta, evident :):D ), am sa incerc sa ma abtin de la a-l mai ataca, fiindca Alba ca Zapada, in varianta... pugilistica :rolleyes::D a basmului :rolleyes: ( ...daca tot s-a laudat nea omu’ ca a fost boxer :rolleyes: ), s-a napustit asupra acestui... pitic :rolleyes: (in ceea ce priveste I.Q.-ul, cel putin :rolleyes::D), cu "croseuri" si "uppercuturi" care l-au cam bagat "in corzi", dandu-i acum ocazia sa simta, la randul sau, "gustul" echivalentului in vulgaritate al loviturilor "sub centura".

Completand, insa, ideea exprimata la inceputul postarii, as spune ca, daca am lasat, totusi, (si) acea impresie ;):D, “de vina” ;) a fost faptul ca pe atunci ma adresam, in principal, acelor cateva (putine :( ) persoane dintre cele care postau  pe acest forum, in fata carora ridic oricand palaria (... macar una simbolica, fiindca nu posed in garderoba respectivul articol vestimentar  ;):)). Intre timp, e adevarat ca au mai aparut inca vreo 3-4 persoane pe care le incadrez in categoria celor "vizate" ;):) de aprecierea continuta in gestul cu palaria ;):), insa, dupa cum se poate observa, apar, mult mai multi, cei a caror "apreciere" :rolleyes: nu poate fi facuta decat cu un (...macar verbal) "shut in... dos :rolleyes::rolleyes:".

Ultima modificare facuta de traven (03-12-2009 00:36:00)


03-12-2009 00:05:56
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:


titmouse a scris:

...
Moebius era o dulceata de baiat , il tachinam ca mi-era drag de el....era mereu atat de ...de bun si de sensibil .
Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza...


http://img339.imageshack.us/img339/9887 ... ng2.th.jpg

:):D...Eh, nu eram chiar "o dulceata de baiat" :) nici ca Moebius , ...iar ca argument in directia asta, e destul sa citesti, daca ai chef si/sau rabdare :), replicile de pe topicul "Despre scoli si minti odihnite", din cadrul sectiunii "Discutii diverse", unde tonul nu era foarte diferit, chiar daca modul de adresare era, evident, cu totul altul; ... asta, tocmai pentru ca replicam unei persoane careia, chiar daca nu prea am gasit motive sa o simpatizez, nu pot sa nu-i recunosc destule calitati care sa o situeze la un nivel aflat undeva chiar pe la celalalt capat al spectrului valorii personale, fata de pozitia ocupata (...de exemplu) de "mesterul" Mandache :rolleyes: ...Insa, daca tot am ajuns sa fac referire la ipochimen, pe care eu il provocasem la un duel cu floreta, iar el a inceput sa dea cu ciomagul  (...in balta, evident :):D ), am sa incerc sa ma abtin de la a-l mai ataca, fiindca Alba ca Zapada, in varianta... pugilistica :rolleyes::D a basmului :rolleyes: ( ...daca tot s-a laudat nea omu’ ca a fost boxer :rolleyes: ), s-a napustit asupra acestui... pitic :rolleyes: (in ceea ce priveste I.Q.-ul, cel putin :rolleyes::D), cu "croseuri" si "uppercuturi" care l-au cam bagat "in corzi", dandu-i acum ocazia sa simta, la randul sau, "gustul" echivalentului in vulgaritate al loviturilor "sub centura".

Completand, insa, ideea exprimata la inceputul postarii, as spune ca, daca am lasat, totusi, (si) acea impresie ;):D, “de vina” ;) a fost faptul ca pe atunci ma adresam, in principal, acelor cateva (putine :( ) persoane dintre cele care postau  pe acest forum, in fata carora ridic oricand palaria (... macar una simbolica, fiindca nu posed in garderoba respectivul articol vestimentar  ;):)). Intre timp, e adevarat ca au mai aparut inca vreo 3-4 persoane pe care le incadrez in categoria celor "vizate" ;):) de aprecierea continuta in gestul cu palaria ;):), insa, dupa cum se poate observa, apar, mult mai multi, cei a caror "apreciere" :rolleyes: nu poate fi facuta decat cu un (...macar verbal) "shut in... dos :rolleyes::rolleyes:".

Salut ,Travene !
Ba ,da shukar le mai aduci din condei !Chiar imi placi ! (ca barbat).La varsta mea nu mai tin cont de e una sau de e altul .Senilache te admira si te-ar dori ca prieten intim
Acum sunt incalzit ,dupa sticluta de formol pe care am raso.Neuronii (aia putini pe care-i mai am)joaca in voie .Vorba parasutei aleia,ti-as trage-o la "ochiul maro"
timp in care poti pastra casca pe capatzana. Una peste altul si tie iti place sa te contrezi cu mine.Nu de alta ,da' sa nu zica forumisti ca ESTI MAI PROST decat mine
Pe mine nu ma deranjeaza ce gandeste mintea uneia care aduce cu ANA PAUKER


03-12-2009 09:18:46
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Knockoutache, iar te-ai ciocnit de tocul usii?!?...:D:D:D
Nu-ti mai ajunge... "centura" :rolleyes: ...de campion absolut al "greilor" (...de cap, evident :rolleyes::D:D)?!?... Acu' te lansezi cu forte sporite in lupta pentru titlurile reunite I.G. si P.G. (adica imbecilul si, in acelasi timp si penibilul galaxiei)?!?... Pai bine mai, jalnica si in acelasi timp groteasca imitatie de homo sapiens (...accentul fiind pus pe homo :rolleyes::D, atat datorita declaratiilor tale :rolleyes::rolleyes:, cat si faptului ca sapiens "...de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere!" :rolleyes::D:D:D), ...chiar atat de stupid sa fii, incat sa nu realizezi ca trebuia, demult, "sa arunci prosopul" (...vezi chestia cu eutanasia :rolleyes::D:D:D) si sa incetezi a mai falfai, ca pe un (vezi Doamne! :rolleyes: ) drapel :rolleyes: , ultimul tau pampers zdrentuit?!?...Apropo, retardache, vezi ca scutecul Pampers este de unica folosinta, iar o folosire nu inseamna sa-l porti neintrerupt timp de un an :rolleyes::D:D:D.

Pe cine si, mai ales, cu ce (!!! :rolleyes: ) vrei sa mai impresionezi (pozitiv) pe aici, ehm?!?...

HA! HA! HA! :D:D:D...rad cu pofta amintindu-mi de postarea in care amenintai, in stanga si-n dreapta, cu... “cutite in gat” :rolleyes::rolleyes::D:D:D... Pai bine, mai, samurai de latrina :D, daca tot te pretinzi dibaci in manuirea acestui gen de arme albe, de ce nu ne faci o frumusica demonstratie de... harachiri, ...ehm?!?... Sa vezi cum in locul huiduielilor cu care esti obisnuit, te-ai alege atunci cu... aplauze “la scena deschisa” :D:D:D!!!... Eh, ce zici de chestia asta?!? ...

Deci, hai, lanseaza-ti ultimul... "BANZAI!!!" ... :D:D:D

Sayonara!!!... sau si mai bine... Kokubetsu!!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (03-12-2009 13:38:13)


03-12-2009 11:27:44
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai asta care ai capul plin de neuroni(asta e motivul acelei caschete,sa nu
pierzi din ei) ,ce te face sa crezi ca esti inteligent ?Faptul ca imi spui retardache (spre amuzamentul hahalerelor) ? Ba ,da multa minte iti mai trebuie .Ai auzit (a scris) pe cineva ,dandu-ti dreptate ? N-am auzit si nici
n-am  vazut (in scris) pe cineva luandu-ti parte  .Acum pe bune ,tie iti place sau ma rog ,iti face placere ce scrii ? Stilul tau te face superior ,destept sau mai bun decat  altii ? Felul tau de a scrie ,ma duce cu gandul la Rica venturiano .Bati campii  .E problema ta Chiar ,n-ai nici un D-zeu !


03-12-2009 12:30:12
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Penibilache, oprobriul fata de tine a fost exprimat de catre majoritatea persoanelor care posteaza (cat de cat) constant pe forum (si nu numai de catre acestea :D:D:D) ...si a imbracat toate formele posibile, incepand de la detasarea superioara a intelectualului rafinat (Romanticide sau SandieShaw) pana la recenta balacareala in cadrul careia esti pus cu botul pe labe de catre Whitesnow. Pai, daca si la nivel de invective dai din colt in colt, smiorcaindu-te, ce pretentie sa mai am de la tine chiar si la o palida replica care sa poata concura macar cu intelectul unui elev de clasa a doua, ehm?!? 

Revenind, insa,  la idea exprimata anterior, cred ca era destul de clar, chiar si pentru un mens minuscularius cum esti tu, ca singura, hai sa-i spunem aliata, iti era Tasha, care cred insa ca s-a lamurit pana si ea ce caracter jegos ai, in momentul in care tu, "Mare om!!!...Mare caracter!!!" :rolleyes::rolleyes::D:D ai adus-o in discutie cu scopul de a te disculpa (???) sau de a o folosi ca pe un fel de paratrasnet in ideea de a imparti avalansa de palme dupa ceafa si suturi in zona care, dupa cum marturisesti, iti place atat de mult  …la altii :rolleyes::rolleyes: (???)

…Si, fara gluma, chiar ma intreb cat de lipsit (si) de simtul ridicolului poti sa fii daca dupa faza amenintarilor cu… “cutite in gat”  :rolleyes::D:D:D:D (…apropo, las-o mai moale cu programele care afiseaza ca si conditie a vizionarii de catre cei sub 12 ani, acordul parintilor :D:D:D; …treci pe canalele de desene animate, pana te mai stabilizezi un pic, macar emotional, fiindca psihic... hmmm :rolleyes::rolleyes: ), deci, dupa ipostaza ninja de mahala (...ca sa nu ma repet cu latrina :D:D:D ), apari cu aiureli de genul  “Forumisti din toate topicurile,uniti-va ! Toti o cunoasteti pe tipa asta .” :D:D:D:D:D…  Pai bine mai, zmeul(ach)e de… plastelina (..ca sa nu folosesc  cuvantul  desemnand materia pentru care cel mai cunoscut eufemism este un desert turcesc :rolleyes: ), …acu’, cand cineva iti da replica la nivelul la care ar trebui sa te simti, in sfarsit, in largul tau, vii plangand sa ne arati ca... “ai facut buba”?!? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Hai, fii cumintel si ia-ti in seara asta ratia de antipsihotice (...si alcool sanitar :rolleyes: ) pe intreaga luna; ...toata lumea va fii multumita (...si cu atat mai mult Scaraoschi, care abia asteapta sa te supuna la un inimaginabil de sadic supliciu: ...te va obliga sa scrii ceva cat de cat inteligent :rolleyes::rolleyes: si, ...culmea(!!!) , ...corect gramatical :rolleyes: ... :D:D:D:D:D:D:D:D)

Ultima modificare facuta de traven (15-12-2009 13:50:18)


03-12-2009 18:19:27
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Jegos esti tu !jegosule !Ai impresia ca ,daca ai renuntat la" pampers"
ai devenit matur .O tii ,una si buna:...ache;....ache ;....ache  etc .
Esti limitat ,mai baiatule .Ce treaba ai tu cu gramatica ,mai Rica ? Chiar
nu ai de ce te lua .Bati campii ,jegosule !Analizeaza-ti penibilele mesaje si ai sa observi ,banalitatea lor.Daca si asta e umor ,atunci nu stii ce e umoare.Jalnic .Asta te caracterizeaza Jalnic cu J de la jegos .


03-12-2009 20:59:06
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


:D:D:D:D Hai, măi Măndăchiţă :rolleyes::rolleyes:....:D:D:D, de ce eşti răuţ şi nu-ţi iei pastiluţele aşa cum ţi-a zis nenea Travenu' :(:(:(, ehm ?!?...:D:D:D

...Hai, nu mai fă spumiţe :rolleyes: la boticuţ :rolleyes::D:D:D; ...ia antipsihoticuţele cele atât de frumuşel colorate şi, când simţi că urmează să faci năniţă , vezi că ţi-am pus pernuţa pe... butucuţul călăuţului :D:D:D!!!



...Eh, acu' nu-mi mai poţi reproşa că n-am încercat şi cu... binişorul :D:D:D; ...nu-i aşa, tâmpiţel drăgălaş ce eşti, mâncate-ar mama (...pădurii :D:D:D)!!!

Ultima modificare facuta de traven (03-12-2009 23:13:04)


03-12-2009 21:22:50
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Travene,taverne !  -Am fost agasat toata viata de oameni ca tine care vorbesc papagaliceste, repetand cuvinte si expresii luate de la altii dupa ureche fara a se gandi la sens si care accepta simple asocieri de idei ca un substitut facil pt logica .Adevarul e ,ca esti un tip cumsecade si din cand in cand chiar inteligent.Te mai prostesti  cu cate un pampers sau cu cate o cashcheta.Acum fie vorba intre noi (doi) :FUTU_TE_N  mama sa te fut !
Citatul (ca fiind al tau,nenorocitule de plagiator nesimtit si nerusinat) cu creioanele colorate ,de la Bety cea urata  l-ai luat.
Plagiatorule cu facultate ,mai baga cu spirtu' si alte aiureli din astea
Asta enivelul tau .Lasa subtilitatile in seama altora(ca mine ?) .


04-12-2009 10:21:42
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Cutitache :D:D:D, esti doar un sobolan batran, captiv in cusca ale carei gratii sunt tocmai drasticele limitari pe care le ai pe toate planurile; ...iar eu te zgandaresc cu un betisor, cu un amuzament (...lejer sadic) rezultand din ridicolul spectacol pe care il ofera efectul combinat al propriei tale neputinte (intelectuale si nu numai :rolleyes::D:D ) si al "ferocitatii" :D:D:D:D:D:D:D:D pe care, in cretinitatea ta, esti convins ca o afisezi.

Asa ca, sobolan(ach)e decrepit, daca expunerea propriei tale imbecilitati iti face bine la orgoliu, fa-ti in continuare jalnicele tumbe, chiar daca penibilitatea ta nu mai starneste amuzamentul ci doar o imensa lehamite.

P.S. Referitor la chestia cu creioanele colorate (???) si cu citatul copiat de la Betty (???) ...autoare e doar fenomenala-ti cretinitate, sau primeste si ajutorul unui (...al catelea?!? :rolleyes: ) delirium tremens, ...ehm?!?

Hai, imbecilache, lumineaza-ne, de la ce ti se trag halucinatiile coloristice (...si nu numai :rolleyes::D)?!? ...Uite, am sa fiu generos si am sa accept o explicatie avand la baza miile de pumni primiti in cap pe cand erai sac de antrenament (...chiar daca-i evident ca tampenia ti-e congenitala :rolleyes::rolleyes::D:D:D )!!!...


...Si, jalnica scursura, in cazul unei competitii intre noi doi in ale scrisului, eu m-as alege cu... premiul Pulitzer :rolleyes::),
iar tu cu o "croaziera" :rolleyes::rolleyes: ...in canalizare :D:D:D:D:D:D!!!

Ultima modificare facuta de traven (06-12-2009 21:37:31)


04-12-2009 14:55:19
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai ,taverna imputita ce esti.Esti si las si mincinos .Citind una din postarile
acelei femei ,care se adresa Xtremul-ui ,am citit chestia cucreioanele colorate ,iar tu ,plagiatorule ti-le-ai insusit.Esti un gunoi taverna macabra .Chiar vrei sa-ti spun acum si unde si la ce postare era ?Tu stii foarte bine,n-o mai face pe prostul .Nu enevoie.Scursura esti tu,vrei sa-ti pomenesc si de ce ? (Ascunzi mult mai multe ca mine,dar fii atent,te voi afla )Nu vreau sa mai atac colateral.Intelegi la ce fac referire!
Eu ,oricum nu am sa cedez.Tu te vei face de CACAT.Ai rabdare !


04-12-2009 15:53:11
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


:D:D:D:D Delirache, in locul defecatului pe gura, mai bine fa-ne martori la postarea aia... Chiar vreau sa vad cum te faci din nou de materia cu care-ti umpli Pampers-ul :D:D:D:D:D!!!

Ultima modificare facuta de traven (04-12-2009 16:24:02)


04-12-2009 16:12:03
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

http://img339.imageshack.us/img339/9887 ... ng2.th.jpg

:D:D:D:D Delirache, in locul defecatului pe gura, mai bine fa-ne martori la postarea aia... Chiar vreau sa vad cum te faci din nou de materia cu care-ti umpli Pampers-ul :D:D:D:D:D!!!

Vorbesti de pampersul ala pe care l-ai ascuns ,din motive oculte ? Vorba lui Iliescu:
mai PROSTANACULE !
Ai rabdare .


04-12-2009 16:19:27
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


HA! HA! HA! :D:D:D:D:D:D... Observand ca ai postat pe topicul "ultima carte citita", chiar ma pregatisem pentru un shoc major (...in cazul in care nu ar fi fost vorba de Abecedar :rolleyes: ); ...insa, slava Domnului (!!!) am fost scutit de o asemenea teribila incercare :D:D:D:D:D...

In alta ordine de idei, astept, inca, sa citezi postarea despre care elucubrai adineaori.
Hai, sobolanache, nu te fa ca ai uitat, continua-ti stralucita demonstratie de imbecilitate.

Ultima modificare facuta de traven (04-12-2009 16:53:59)


04-12-2009 16:45:00
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

http://img339.imageshack.us/img339/9887 ... ng2.th.jpg

HA! HA! HA! :D:D:D:D:D:D... Observand ca ai postat pe topicul "ultima carte citita", chiar ma pregatisem pentru un shoc major (...in cazul in care nu ar fi fost vorba de Abecedar :rolleyes: ); ...insa, slava Domnului (!!!) am fost scutit de o asemenea teribila incercare :D:D:D:D:D...

In alta ordine de idei, astept, inca, sa citezi postarea despre care elucubrai adineaori.
Hai, sobolanache, nu te fa ca ai uitat, continua-ti stralucita demonstratie de imbecilitate.

Gata taverna groteasca ! Topicul :Cum sa supravietuiesti. Ghid de supravietuire;pag 13 ,postarea 15 din 28.102008  00:20;25. (Bety cea urata)
Verifica si recunoaste ca SOBOLONACHE nu minte !


04-12-2009 17:37:05
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



Bety cea urata a scris:


..neica , daca mai puneam inca un "t" m-as fi numit
"Betty_cea_urat" ceea ce nu era cum trebuie sa fie.
nici
Bettyceaurata  nu imi placea ( nu se vedea acel " urata " cu sensurile pe care le poate deschide)

Cum in mod sigur adminul nu ar schimba setarile forumului doar ca numele meu sa aiba 15 litere, am preferat sa scriu cu un singur "t".

Desigur pentru a intelege asta iti trebuie mai mult decit creioane colorate si public din Nemtia .

:D :D Chiar crezi ca sint "fata mosului" adica cea desteapta , nu "fata babei" cea neaspa ????  :D :D :D , pai asta chiar este un compliment.

Uite postez pentru tine o poezie de George Cosciug :

"A inceput de ieri sa cada
Cite un pampalau pe strada..."


Dobitache, am citat postarea la care faci referire.
In continuare voi cita postarea imbecilului galaxiei (...oare, cine crezi ca ar putea fi :rolleyes: ?!?):


marianmandache a scris:

Travene,taverne !  -Am fost agasat toata viata de oameni ca tine care vorbesc papagaliceste, repetand cuvinte si expresii luate de la altii dupa ureche fara a se gandi la sens si care accepta simple asocieri de idei ca un substitut facil pt logica .Adevarul e ,ca esti un tip cumsecade si din cand in cand chiar inteligent.Te mai prostesti  cu cate un pampers sau cu cate o cashcheta.Acum fie vorba intre noi (doi) :FUTU_TE_N  mama sa te fut !
Citatul (ca fiind al tau,nenorocitule de plagiator nesimtit si nerusinat) cu creioanele colorate ,de la Bety cea urata  l-ai luat.
Plagiatorule cu facultate ,mai baga cu spirtu' si alte aiureli din astea
Asta enivelul tau .Lasa subtilitatile in seama altora(ca mine ?) .



:D:D:D:D:D:D:D:D... Asta era... "asul tau din maneca" :rolleyes::D:D:D ?!?... Faptul ca si intr-o postare de-a altcuiva se face referire la creioane colorate?!?...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Retardache, felicitari, ma vad nevoit sa recunosc ca m-ai lasat fara cuvinte!!!
(...fiindca, pur si simplu, se dovedeste ca imbecilitatea ta a ajuns la un nivel la care a devenit inexprimabila :D:D:D:D:D:D:D).

Ultima modificare facuta de traven (04-12-2009 18:28:08)


04-12-2009 18:04:54
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:


Bety cea urata a scris:


..neica , daca mai puneam inca un "t" m-as fi numit
"Betty_cea_urat" ceea ce nu era cum trebuie sa fie.
nici
Bettyceaurata  nu imi placea ( nu se vedea acel " urata " cu sensurile pe care le poate deschide)

Cum in mod sigur adminul nu ar schimba setarile forumului doar ca numele meu sa aiba 15 litere, am preferat sa scriu cu un singur "t".

Desigur pentru a intelege asta iti trebuie mai mult decit creioane colorate si public din Nemtia .

:D :D Chiar crezi ca sint "fata mosului" adica cea desteapta , nu "fata babei" cea neaspa ????  :D :D :D , pai asta chiar este un compliment.

Uite postez pentru tine o poezie de George Cosciug :

"A inceput de ieri sa cada
Cite un pampalau pe strada..."


Dobitache, am citat postarea la care faci referire.
In continuare voi cita postarea imbecilului galaxiei (...oare, cine crezi ca ar putea fi :rolleyes: ?!?):


marianmandache a scris:

Travene,taverne !  -Am fost agasat toata viata de oameni ca tine care vorbesc papagaliceste, repetand cuvinte si expresii luate de la altii dupa ureche fara a se gandi la sens si care accepta simple asocieri de idei ca un substitut facil pt logica .Adevarul e ,ca esti un tip cumsecade si din cand in cand chiar inteligent.Te mai prostesti  cu cate un pampers sau cu cate o cashcheta.Acum fie vorba intre noi (doi) :FUTU_TE_N  mama sa te fut !
Citatul (ca fiind al tau,nenorocitule de plagiator nesimtit si nerusinat) cu creioanele colorate ,de la Bety cea urata  l-ai luat.
Plagiatorule cu facultate ,mai baga cu spirtu' si alte aiureli din astea
Asta enivelul tau .Lasa subtilitatile in seama altora(ca mine ?) .



:D:D:D:D:D:D:D:D... Asta era... "asul tau din maneca" :rolleyes::D:D:D ?!?... Faptul ca si intr-o postare de-a altcuiva se face referire la creioane colorate?!?...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Dobitocule de taverna grotesca ,nu tu ma trimite-ai sa colorez ? Ce nu inmtelegi ?
Nu tu mi-ai scris in mesaje sa utilizez creioane colorate .O dai la intors ,mai jigodie ?
Acum vrei sa gasesc acel citat si in postarea ta la adresa mea ?
Vezi bai JAVRA ordinara,eu am puterea sa recunosc o greseala, tu nu .
'Ai sictir ! sau "vorba " profesoarei:MARS ZDREANTA !


04-12-2009 18:30:08
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Nulitache, e clar ca, pentru nivelul tau, chestia cu creioanele colorate pare o gaselnita fenomenala :D:D:D, de vreme ce ai impresia ca trebuie atribuita cuiva "paternitatea" acesteia. Sincer, incepe, pe langa scarba, sa-mi fie si mila de tine... Pe cuvant daca nu inregistrez, cu o oarecare surprindere (...totusi nu prea mare :D:D:D) ca incepi sa confirmi, in privinta limitarilor tale, tot ceea ce afirmasem initial doar ca o bataie de joc menita sa te conduca spre un atac vascular.

Incep, deja, sa realizez ca numindu-te "fenomenal de tampit", iti fac, de fapt, un compliment.

Ultima modificare facuta de traven (04-12-2009 18:49:34)


04-12-2009 18:43:39
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

http://img339.imageshack.us/img339/9887 ... ng2.th.jpg

Nulitache, e clar ca, pentru nivelul tau, chestia cu creioanele colorate pare o gaselnita fenomenala :D:D:D, de vreme ce ai impresia ca trebuie atribuita cuiva "paternitatea" acesteia. Sincer, incepe, pe langa scarba, sa-mi fie si mila de tine... Pe cuvant daca nu inregistrez, cu o oarecare surprindere (...totusi nu prea mare :D:D:D) ca incepi sa confirmi, in privinta limitarilor tale, tot ceea ce afirmasem initial doar ca o bataie de joc menita sa te conduca spre un atac vascular.

Incep, deja, sa realizez ca numindu-te "fenomenal de tampit" iti fac, de fapt, un compliment.

Bine ,draga Traven ! Probabil ca ceilalti forumisti ,sau macar o parte dintre ei,au inteles
despre ce e vorba .Nu ma mai deranjeaza nimic din ce vei mai scrie .Daca nici in fata unei probe evidente nu recunosti o mizerie scrisa ,crede-ma ca nu mai are sens sa-ti raspund .Poate fi si asta o satisfactie pt tine .


04-12-2009 19:00:22
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Poti sa fii linistit in privinta asta :D:D:D; ...sunt convins ca ceilalti forumisti au inteles inca de la primele tale replici... "despre ce e vorba"; ...dealtfel, nu putini (...daca ne raportam la cei care posteaza cat de cat constant) si-au si exprimat parerile, insa, "ajutat" fiind de "pielea groase" si IQ-ul (foarte) "subtire", nu prea ai dat semne ca ai priceput mesajul postarilor care ti-au fost adresate.

R.I.P. ...

Ultima modificare facuta de traven (04-12-2009 20:33:10)


04-12-2009 20:24:35
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

Poti sa fii linistit in privinta asta :D:D:D; ...sunt convins ca ceilalti forumisti au inteles inca de la primele tale replici... "despre ce e vorba"; ...dealtfel, nu putini (...daca ne raportam la cei care posteaza cat de cat constant) si-au si exprimat parerile, insa, "ajutat" fiind de "pielea groase" si IQ-ul (foarte) "subtire", nu prea ai dat semne ca ai priceput mesajul postarilor care ti-au fost adresate.

R.I.P. ...

Vezi tu,travene,eu realizez ca sunt prost (pt ca dialoghez cu tine) .In schimb tu ,nici macar nu realizezi cat esti de prost .Ce ai vrut sa spui cu "pielea groase" .Nu ma pricep la dezacorduri .Iar ai castigat !


05-12-2009 06:19:58
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Dobitache, in 'shpe postari, am gresit o litera (...greseala cu atat mai scuzabila cu cat e la "adapostul" ghilimelelor, dar, oricum, nu am nevoie sa joc cartea asta), ...chestie care ma reduce la nivelul agramatismului tau, nu-i asa?!?...:D:D:D

...Si, in alta ordine de idei, faptul ca realizezi ca esti prost (...fara paleativ) e doar un prim pas din lungul drum spre constientizarea imbecilitatii maxime. Rezolvarea problemelor incepe prin a recunoaste ca le ai; ...astfel incat, mergand pe "modelul" declaratiilor din cadrul societatii "Alcoolicilor anonimi" (...fara apropouri la etilismul tau, de data asta :rolleyes::D ), ar trebui sa incepi fiecare postare cu "formula":
"Ma numesc Marian-Mandache si sunt imbecil!!!"...:rolleyes:

Ultima modificare facuta de traven (05-12-2009 11:09:58)


05-12-2009 10:48:41
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

Dobitache, in 'shpe postari, am gresit o litera (...greseala cu atat mai scuzabila cu cat e la "adapostul" ghilimelelor, dar, oricum, nu am nevoie sa joc cartea asta), ...chestie care ma reduce la nivelul agramatismului tau, nu-i asa?!?...:D:D:D

...Si, in alta ordine de idei, faptul ca realizezi ca esti prost (...fara paleativ) e doar un prim pas din lungul drum spre constientizarea imbecilitatii maxime. Rezolvarea problemelor incepe prin a recunoaste ca le ai; ...astfel incat, mergand pe "modelul" declaratiilor din cadrul societatii "Alcoolicilor anonimi" (...fara apropouri la etilismul tau, de data asta :rolleyes::D ), ar trebui sa incepi fiecare postare cu "formula":
"Ma numesc Marian-Mandache si sunt imbecil!!!"...:rolleyes:

Problema e ca tu nu iti dai seama cat esti de prost si de ridicol .Nu ai puterea sa recunosti nimic .Cata lasitate ."barbat" (?) Am mai gasit citate pe topicuri,pe care le-ai preluat si mi le-ai servit ca fiind ale tale .Plagiator abject .Despre agramatisme sa vorbeasca altii (cei doi prieteni ai tai si fata aia ,hot.) Asa ,toti avem scapari .Pana si fetele (rom.si tit.)isi mai pun intrebari sau se recorecteaza .(Vezi postarile anterioare!)
Pana si asta cu ...ma numesc .....e de provenienta T.V. Fii original ,plagiatorule !
Inca odata ai dovedit nemernicia barbatiei tale .Tu si barbat (cu siguranta ,asta e motivul singuratatii tale + lasitate +rautate +++multa prostie )Asta ar trebui sa tepreocupe la anii tai ,de ce nu stau femeile cu tine ?
Ramai cu bine PLAGIATORULE !    sau poate iti face placere sa contiuam, in a te face de
CACAT .


05-12-2009 11:43:05
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Ai uitat sa incepi asa cum ti-am zis ca ar trebui.
Deci, hai, curaj: ...Ma numesc Marian Mandache si sunt imbeci!!!

Deja e clar ca incercarile de accedere la nivelul tau de comprehensiune sunt sortite esecului; ....e realmente imposibila o asemenea coborare (...pe o scala a intelectului, ar trebui ca Groapa Marianelor sa treaca, rusinata :rolleyes::D, la singularul masculin, Groapa Marianului :rolleyes: <Mandache> :D facand ca anterior mentionata sa para doar un flecustet :D:D:D).

Abisalule :D:D:D:D:D:D, ti-ai construit o realitate paralela, in care tu chiar ai impresia ca imi dai replica :D:D:D:D:D:D:D
...si in care, desigur, esti si mandru de tine :D:D:D:D:D:D.

Sobolanache, nu-i asa ca minuscula cusca a nimicniciei tale iti pare o intreaga lume?... :D:D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (05-12-2009 13:54:14)


05-12-2009 13:33:52
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

titmouse a scris:

Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza .


Eu cred ca mai degraba Traven aduce cu un samurai. :) 

"Dacă eleganţa este o ceremonie a forţei, atunci practicarea constantă a comportării elegante trebuie să aducă cu sine o rezervă şi un depozit de forţă. Manierele rafinate sunt depozit de forţă."


05-12-2009 13:53:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

Ai uitat sa incepi asa cum ti-am zis ca ar trebui.
Deci, hai, curaj: ...Ma numesc Marian Mandache si sunt imbeci!!!

Deja e clar ca incercarile de accedere la nivelul tau de comprehensiune sunt sortite esecului; ....e realmente imposibila o asemenea coborare (...pe o scala a intelectului, ar trebui ca Groapa Marianelor sa treaca, rusinata :rolleyes::D, la singularul masculin, Groapa Marianului :rolleyes: <Mandache> :D facand ca anterior mentionata sa para doar un flecustet :D:D:D).

Abisalule :D:D:D:D:D:D, ti-ai construit o realitate paralela, in care tu chiar ai impresia ca imi dai replica :D:D:D:D:D:D:D
...si in care, desigur, esti si mandru de tine :D:D:D:D:D:D.

Sobolanache, nu-i asa ca minuscula cusca a nimicniciei tale iti pare o intreaga lume?... :D:D:D:D:D:D

Renunta ,mai plagiatorule ,la aceasta platitudine in scris .Numai fufele se entuziasmeaza
de eleganta stilului tau de otel stri(c)at.Fii barbat si renunta  la aceste deghizari ,ce incearca sa-ti ascunda caracterul tau greu,tenebros si fricos.Simti nevoia sa fii incurajat
de doamne, satule de nr amenzilor primite la" locul de munca" ?
Indiferent ce vei scrie de acum inainte ,eticheta de PLAGIATOR te va urmari .
Sterge-ti contul ,intemeiaza-ti o familie ,fa ceva util ,PLAGIATORULE !


05-12-2009 15:55:52
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:


titmouse a scris:

Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza .


Eu cred ca mai degraba Traven aduce cu un samurai. :) 

"Dacă eleganţa este o ceremonie a forţei, atunci practicarea constantă a comportării elegante trebuie să aducă cu sine o rezervă şi un depozit de forţă. Manierele rafinate sunt depozit de forţă."

Poate ,NIKITA  boschetara.Nici aia nu are familie .Cum va duce pe voi gandul la Nichita
stazii ? Ce aveti in comun ?Odata si odata vom afla .
SAMURAI ?!? Te apuca si rasul .Poate ai vrut sa spui  saMUraI E .


05-12-2009 16:04:24
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
O lege a lui Murphy suna asa :
" Daca tot ce ai este un ciocan, toate lucrurile ti se vor parea cuie". E un "tip" ;) destept, Murphy asta.

Si un citat de Valeriu Butulescu pe care eu il transform in ghicitoare : "proprietate a unor creiere de a nu se lasa contaminate de vreo idee".

Ultima modificare facuta de Romanticide (05-12-2009 19:16:01)


05-12-2009 18:45:04
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

marianmandache a scris:

...


Cred ca nu trebuie sa-ti amintesc eu ca aprecierile fiecaruia sunt personale. Ma gandesc ca ai invatat atata lucru pana acum. Daca eu apreciez o persoana este pentru ca eu consider ca acea persoana merita si pentru ca pot sa apreciez lucruri de care imi faci impresia ca tu nici n-ai auzit.
Pe de alta parte, pana si tu esti apreciat de diverse persoane. Si cum cele care te apreciaza pe tine  sunt cu mult mai multe ( si nu pentru ca o zic eu, ci pentru ca un tip intr-adevar inteligent  o spune, referitor la constanta inteligentei si cresterea populatiei), n-ar trebui sa te deranjeze cand si altii sunt apreciati. Sigur, conteaza calitatea celor care te apreciaza, dar nu cred ca te impiedici tu in asemenea amanunte, mai ales ca ai demonstrat cu argumente solide ca aceasta calitate este un lucru insignifiant pentru tine.

Intr-o traducere clara : pe viitor, vezi-ti de treburile tale.

Ultima modificare facuta de Romanticide (05-12-2009 21:06:52)


05-12-2009 19:37:04
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Romanticide a scris:


titmouse a scris:

Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza .


Eu cred ca mai degraba Traven aduce cu un samurai. :) 

Asa este .  Ai dreptate .Traven e samuraiu' nost . Sa ne prezinte si bushidou-ul .


05-12-2009 20:00:56
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

titmouse a scris:


Romanticide a scris:


titmouse a scris:

Traven e ca ...ca otelul striat ! Ca un curatitor din "Nikita"-productia franceza .


Eu cred ca mai degraba Traven aduce cu un samurai. :) 

Asa este .  Ai dreptate .Traven e samuraiu' nost . Sa ne prezinte si bushidou-ul .


Scuze , am postat gresit . Deci , Traven sa ne prezinte Bushido-ul


05-12-2009 21:13:24
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Glumim noi, dar din cate am vazut eu din postari, cred ca  poate sa ne povesteasca despre Bushido. :)

Ultima modificare facuta de Romanticide (05-12-2009 21:22:14)


05-12-2009 21:22:00
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

O lege a lui Murphy suna asa :
" Daca tot ce ai este un ciocan, toate lucrurile ti se vor parea cuie". E un "tip" ;) destept, Murphy asta.

Si un citat de Valeriu Butulescu pe care eu il transform in ghicitoare : "proprietate a unor creiere de a nu se lasa contaminate de vreo idee".

Stii si "reciproca" legii ?  Cand ai un cui ,nu e musai sa umbli dupa ciocan.
Citatul  ce se vrea ghicitoare (unde e senul "?") nu prea l-am inteles . Contaminare
(medicina) ? Stiu si eu unul cu termeni din medicina despre inteligenta ,aceasta maladie
cerebrala putin raspandita pe acest forum : "unicul mijloc pt a ajunge la adevar" P.PAPINI   
Stii la ce fac referire ? La cine a inceput mascarada asta .


05-12-2009 21:26:40
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Cum spuneam in postarea anterioara: vezi-ti de treaba ta. Nu intentionez sa discut cu tine, pe langa faptul ca nu am avea subiecte comune de discutie, vorbim si limbi diferite.

Ultima modificare facuta de Romanticide (05-12-2009 21:36:29)


05-12-2009 21:33:16
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

titmouse a scris:


titmouse a scris:


Romanticide a scris:



Eu cred ca mai degraba Traven aduce cu un samurai. :) 

Asa este .  Ai dreptate .Traven e samuraiu' nost . Sa ne prezinte si bushidou-ul .


Scuze , am postat gresit . Deci , Traven sa ne prezinte Bushido-ul

Il vedeti  pe PLAGIATOR dadu-si viata pt voi ? Cata naivitate ,ca sa nu zic altfel


05-12-2009 21:41:42
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
E posibil sa "vobim'' limbi diferite,dar e sigur ca lb romana nu va este familiara .Sevede din consructia frazelor ,cam greoaie iar subordonarea propzitiilor in fraze ,putin deficitara (ca sa fiu indulgent )
Ciocul mic si jos nasul !


05-12-2009 21:48:11
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Nu inteleg limbajul rural-manelistic pe care il "vobesti" si pe care tu il numesti "limba romana".  Habar n-am ce-ai spus. Si nici nu ma intereseaza. Observ ca este nevoie sa repet pana pricepi : vezi-ti de treaba ta.

Ultima modificare facuta de Romanticide (05-12-2009 23:24:48)


05-12-2009 21:52:25
   
Pagini: 1 ... 76 77 78 79 80 81    
Mergeti la