Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Despre oameni deosebiti    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 ... 7
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Intamplator sau nu, ma aflu si eu printre randurile studentilor de la Drept din Bucuresti si am ocazia sa fiu in jurul unor oameni deosebiti ,precum Corneliu Turianu ,Tudorel Butoi ,fiul regretatului om si mari personalitati G. Beleiu, precum si a multor alti oameni extraordinari ai acestui neam romanesc .
Nu intamplator am ales acest forum ,pentru ca unii din noi suntem mai interesati sa accesam site-urile matrimoniale decat alte multe  adrese din domeniul cultural !
Am 27 de ani si va spun cu mana pe inima ca pana la aceaste varsta nu am reusit sa am o prietena adevarata ,pe care sa o intereseze Omul de langa ea si nu interesele materiale ; poate parea ilar ce spun dar asta este adevarul !
Cand esti un om deosebit ,ori esti considerat prost ,ori un fraier care nu stie sa se afirme !!! Am deschis aceasta discutie in speranta ca poate mai exista si femei interesate de barbatii de langa ele, si nu doar de starea materiala (ma refer la cele necasatorite) si care sa stie sa aprecieze sincertatea si nu falsele aspecte exterioare .
As putea sa va spun multe lucruri legate de psihologia omului ,de comportamentele simulate si de spiritul dreptatii, dar nu prea i-si au rostul pe acest site .
Acelora dintre domnisoare sau tinere, care vor sa ma sustina pot sa-mi scrie la www.date de *** si voi incerca sa raspund tuturor .
In incheiere as mai mentiona faptul ca prin aceasta nu urmaresc sa devin mai important sau interesant decat sunt ,ci doar de a gasii si alte persoane deosebite cu care sa pot impartasi lucrurile imprtante ,carora majoritatii  dintre noi sunt invizibile .


Cu mult respect pentru toti cititorii mei .
    Cristian P.


30-11-2005 01:51:11
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Iti doresc din tot sufletul sa_ti gasesti jumatatea, Cris! Asa cum esti si cum meriti tu!
Mult succes! Ai incredere: EXISTA ! ...Si va sti sa te gasesca ! Si vei sti so recunosti!
.....Ganduri bune, cher !:)


30-11-2005 05:08:01
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Hai lasa abureala samariteana...mi-l si imaginez pe asta....pai ce, femeia trebuie sa-l gaseasca pe el? Uita-te bah pe TVR Cultural si lasa-ne pe noi superficialii semi-analfabeti in pace!

30-11-2005 07:48:18
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
sjf: topicul era pentru oameni. deosebiti! ;) :rolleyes:

30-11-2005 21:39:28
   
?? kawa-sutra
Cont Sters

Inregistat: 02-08-2005
Mesaje: 588
Mda...multi oameni sint, din pacate, deosebiti... in rau!

30-11-2005 21:51:08
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
si_n bine! da' "aia" se pierd. DupE virgule...desigur...

30-11-2005 22:14:48
   
?? kawa-sutra
Cont Sters

Inregistat: 02-08-2005
Mesaje: 588

andreeas74 a scris:

si_n bine! da' "aia" se pierd. DupE virgule...desigur...

Binele e o chestie nuantzata pentru fiecare, a74 cherie... Unii, chiar bunutzi, se retrag in carapacea lor in fata constringerilor si conditionarilor lumii asteia, d-aia dam atit de rar de ei, noi astilalti! Sau cind dam de ei, nu stim sa-i pastram.


30-11-2005 22:25:51
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
mda..si desigur..

30-11-2005 22:40:59
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Cristi, no ofense... Beleiu e departe de a fi fost un om extraordinar. Doar daca atunci cind l-am cunoscut eu... senilitatea sau doar plictiseala nu isi spuneau deja cuvintul. Restul... da, imi ramin in memorie ca dascali. ;)

30-11-2005 23:35:55
   
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Nu intamplator am deschis aceasta discutie despre oameni deosebiti ,in special pentru critici ,sa aibe si ei activitate ,ca tot vin sarbatorile si probabil fac si ei un ban pe seama noastra criticand gramatica texturilor !(oricum le doresc succes in continuare)
Un sfat prietenesc :aveti dreptul sa criticati cand sunteti aproape de perfectiune si nu este cazul multora dintre voi !
Revenind la subiectul discutiei va multumesc pentru aprecierile facute si pentru ca tot am deschis aceasta tema de discutie sa vorbim in special despre femeile deosebite :
cine sunt ele si mai ales ce vor de la noi barbatii ?
In primul rand (parerea este strict personala si i-mi apartine) vor stabilitate ,afectiune ,intelegere,si nu in ultimul rand un mod de viata superior cerintelor lor ;cateodata si eu i-mi doresc mai mult decat pot sa ofer ,dar revin cu picioarele pe pamant pentru ca traim in Romania si nu este cazul sa ne hazardam.
asa cum am precizat vorbesc despre femeile necasatorite ,iar doamnele care au institutia casatoriei o sa inteleaga acest lucru ,pentru ca nu e usor sa fii sotie ,mama ,bunica etc, si mai ales sa ai si o functie care solicita mult efort fizic si mental.
Asadar scumpe domnisoare ,daca cumva gresesc va rog sa ma contraziceti si sa argumentati si de ce nu am dreptate pentru ca data viitoare cand mai scriu sa stiu unde am gresit si sa tin cont si de parerile voastre mult mai inteligente decat ale mele.
Acum sa revenim la discutia noastra ;ce inseamna sa fii o persoana deosebita?
astept raspunsul vostru ,iar daca doriti o discutie intima ,sunt in baza de date a site-ului matrimoniale ,unde gasiti si adresa de e-mail.
varsta limitata este intre 19 si 27 de ani maxim 170 si neaparat sa fiti din Bucuresti !
Va pup dulce si va urez Sarbatori Fericite si un 1 DECEMBRIE Victorios!!!

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (24-05-2006 02:44:32)


30-11-2005 23:51:14
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Cris, eu zic ca orice femeie se crede deosebita.. pentru ca se cunoate in detaliu.
Si, daca tot ai permis sa fii contrazis, atunci da-mi voie sa spun o prima greseala pe care ai facut-o: ai limitat postarile... odata izgonind de pe acest topic barbatii... a doua oara... femeile peste 27 de ani...
Nu vad logica, asa ca ma retrag... desi mi-e teama ca topicul tau va deveni un bluf... :(


30-11-2005 23:56:20
   
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

fun-funny a scris:

Cristi, no ofense... Beleiu e departe de a fi fost un om extraordinar. Doar daca atunci cind l-am cunoscut eu... senilitatea sau doar plictiseala nu isi spuneau deja cuvintul. Restul... da, imi ramin in memorie ca dascali. ;)

era vorba despre fiul dansului !!!
oricum banuiesc ca esti la Drept asa ca te rog mai scrie-mi pt. ca avem multe de discutat in private .
Sarbatori Fericite si un 1 Decembrie glorios tie si familiei tale !!!


30-11-2005 23:56:55
   
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

fun-funny a scris:

Cris, eu zic ca orice femeie se crede deosebita.. pentru ca se cunoate in detaliu.
Si, daca tot ai permis sa fii contrazis, atunci da-mi voie sa spun o prima greseala pe care ai facut-o: ai limitat postarile... odata izgonind de pe acest topic barbatii... a doua oara... femeile peste 27 de ani...
Nu vad logica, asa ca ma retrag... desi mi-e teama ca topicul tau va deveni un bluf... :(

...cu exceptia fetelor de la Drept ,indiferent de varsta (am uitat sa precizez )!!!
astept sa-mi scrii in private pe e- mail .


01-12-2005 00:01:27
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Bine ma, Cristi !!!

Ce idee geniala ai avut cu topicu asta ...

Ce s-ar intampla daca ar face toti barbatii la fel ?
Eu zic sa o facem ...

Urmeaza:

Despre oameni deosebiti II

Cine e urmatoru ?


01-12-2005 00:23:19
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Eu cred ca oamenii deosebiti stiu ca IMI nu se scrie I-MI....

01-12-2005 03:42:49
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Uffffff.............Ce bine ca imi dai voie sa te critic, desi imi sugerezi sa ma abtin (asta nu imi place). Ce ma faceam eu daca nu imi ofereai sansa asta ???

01-12-2005 03:46:55
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fun-funny a scris:

Cris, eu zic ca orice femeie se crede deosebita.. pentru ca se cunoate in detaliu.
Si, daca tot ai permis sa fii contrazis, atunci da-mi voie sa spun o prima greseala pe care ai facut-o: ai limitat postarile... odata izgonind de pe acest topic barbatii... a doua oara... femeile peste 27 de ani...
Nu vad logica, asa ca ma retrag... desi mi-e teama ca topicul tau va deveni un bluf... :(



fun-dear, cred ca a mai vrut sa scrie si pe-aia cu 90-60-90 da' avea tastatura "pionier" si scrierea literala a numeralelor cardinale... deh...


01-12-2005 03:49:55
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Si ca sa imi exprim parerea in continuare, vreau sa-ti spun ca e un sentimentalism fals si ridicol sa spui "va pup dulce".

Zefli:  Topicul meu se va numi Despre mine, omul deosebit. In prima parte nu las pe nimeni sa posteze, o sa compun eu tot felul de chestii. Pe Despre mine, omul deosebit II va las si pe voi sa ma admirati, ca o sa-mi fie destul de greu sa ma apreciez singur, sunt prea multe chestii de spus si n-o sa prididesc.

Ultima modificare facuta de sjf (01-12-2005 03:55:57)


01-12-2005 03:53:24
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

sjf a scris:

Si ca sa imi exprim parerea in continuare, vreau sa-ti spun ca e un sentimentalism fals si ridicol sa spui "va pup dulce".

Zefli:  Topicul meu se va numi Despre mine, omul deosebit. In prima parte nu las pe nimeni sa posteze, o sa compun eu tot felul de chestii. Pe Despre mine, omul deosebit II va las si pe voi sa ma admirati, ca o sa-mi fie destul de greu sa ma apreciez singur, sunt prea multe chestii de spus si n-o sa prididesc.



Mata mai bine ai vedea de on-topic la "Cum agatam o..." Sunt eu, "ceailalanta"


01-12-2005 04:04:09
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Ce invidiosi sunteti cand unii isi gasesc fericirea pe aici ...

As vrea sa fac ceva in semn de protest dar sunt in criza de idei.

Oricum PROTESTEZ !!!!


01-12-2005 04:16:52
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055

SandieShaw a scris:


sjf a scris:

Si ca sa imi exprim parerea in continuare, vreau sa-ti spun ca e un sentimentalism fals si ridicol sa spui "va pup dulce".

Zefli:  Topicul meu se va numi Despre mine, omul deosebit. In prima parte nu las pe nimeni sa posteze, o sa compun eu tot felul de chestii. Pe Despre mine, omul deosebit II va las si pe voi sa ma admirati, ca o sa-mi fie destul de greu sa ma apreciez singur, sunt prea multe chestii de spus si n-o sa prididesc.



Mata mai bine ai vedea de on-topic la "Cum agatam o..." Sunt eu, "ceailalanta"


Vezi ca daca ma superi nu te mai primesc in manualul meu interactiv.


01-12-2005 04:22:26
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Zefli a scris:

Ce invidiosi sunteti cand unii isi gasesc fericirea pe aici ...

As vrea sa fac ceva in semn de protest dar sunt in criza de idei.

Oricum PROTESTEZ !!!!



vezi ca s-a eliberat locu' la GREVA


01-12-2005 04:24:05
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Magicianule, pe voluntarii din public nu te superi cu una-cu-doua, ca ramai fara iepurasi...

01-12-2005 04:33:40
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Pai nu sunt magician ca sa am rezerva de iepurasi...trebuie sa-i scot din palarie fara sa-i tin ascunsi undeva, nu? Altfel as fi doar iluzionist.

01-12-2005 04:36:15
   
?? NewJohnDoe
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
on topic; Doamna Sandy, iti prezint un omn deosebit:

   
Ofiter rezerva , doctor in economie,56 ani caut doamna serioasa cu cetatenie occidentala pentru casatorie , varsta 50-65 ani. Adresa mail : date de *** Telefon :0040744898276, Adresa Corespondenta: Localitatea Corbi , COD 117285, jud. Arges , Romania


ce zici :)


01-12-2005 04:47:56
   
?? NewJohnDoe
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Pacat ca n-a iesit si poza color in cut & paste de mai sus :) incerca adresa de jos:)

Uitasem Sif, tks, Uite si poza cu tot cu ziaru'......:

http://www.romanianvoice.net/classified ... amp;page=1

Ultima modificare facuta de NewJohnDoe (01-12-2005 05:21:30)


01-12-2005 04:51:16
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
ia linkul catre poza si pune-l in text.

01-12-2005 05:06:53
   
?? NewJohnDoe
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Sif, m-a intreb cum arata; renu, P.Pan sau eu in fo' 20 de ani, tu in 30. Dar se spune ca nu conteaza ambalajul, ci numai ce-i inauntru. Asta cred si eu, la computere, dar parca tot mai bine m-as incurca cu Da si Nu(beat sa fiu) decit cu urmatoarea doamna experta in cactusi, bineintzeles si ea, deosebita.
http://www.romanianvoice.net/classified ... amp;page=2

Ultima modificare facuta de NewJohnDoe (01-12-2005 05:39:51)


01-12-2005 05:33:50
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
http://www.romanianvoice.net/images/pic ... 865214.jpg

Asta?


01-12-2005 05:40:33
   
?? NewJohnDoe
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Nu Sif, ce de linga cactusi.
E decenta pentru o mama sau bunica, dar sa mai cauti ceva la vitsta astaaa, nu stiu, fiintza umana e foarte interesanta.

Sany mama, Andeea mami, care si pe unde sinteti , nu va recunosc in pozele alea, identificativa.

I'm just kidding, sper sa nu va suparati. Uite razbuna-ti va si pune-ti poza lu,  berbecu pe mine, eu nu m-a supar.
cya


01-12-2005 06:35:24
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

NewJohnDoe a scris:

on topic; Doamna Sandy, iti prezint un omn deosebit:

   
Ofiter rezerva , doctor in economie,56 ani caut doamna serioasa cu cetatenie occidentala pentru casatorie , varsta 50-65 ani. Adresa mail : date de *** Telefon :0040744898276, Adresa Corespondenta: Localitatea Corbi , COD 117285, jud. Arges , Romania


ce zici :)


Thanks for the tip. Do you charge?


01-12-2005 16:16:23
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

NewJohnDoe a scris:

Nu Sif, ce de linga cactusi.
E decenta pentru o mama sau bunica, dar sa mai cauti ceva la vitsta astaaa, nu stiu, fiintza umana e foarte interesanta.

Sany mama, Andeea mami, care si pe unde sinteti , nu va recunosc in pozele alea, identificativa.

I'm just kidding, sper sa nu va suparati. Uite razbuna-ti va si pune-ti poza lu,  berbecu pe mine, eu nu m-a supar.
cya


Daca mai aveati, guys, nevoie de identificare, eu sunt cactusul (de la recuzita).
Eu una n-am de ce sa ma supar. N-am spus in profile ca-mi caut "domn serios, manierat, cu cetatenie..., exclus fara doctorat...". poate ca sunt venita cu f'un grant capitalist sa shtudiez pe-acilea pe site. Cum ar suna "Submission and resilience of the gendered ego in virtual interchange"???? Asa ca va incurajez s-o tineti tot asa. Oricum imaginea pe care o asociez coteriei voastre de az'diminé (la ora la care barbatii adevarati pleaca la fabrica) este cea a mosilor din Muppets Show.


01-12-2005 16:27:55
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

NewJohnDoe a scris:

Nu Sif, ce de linga cactusi.
E decenta pentru o mama sau bunica, dar sa mai cauti ceva la vitsta astaaa, nu stiu, fiintza umana e foarte interesanta.

Sany mama, Andeea mami, care si pe unde sinteti , nu va recunosc in pozele alea, identificativa.

I'm just kidding, sper sa nu va suparati. Uite razbuna-ti va si pune-ti poza lu,  berbecu pe mine, eu nu m-a supar.
cya



astazi nu stiu "parola"! da' pot s_o spun p"a de eri? :rolleyes:


01-12-2005 18:28:41
   
alexyya
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-12-2005
Mesaje: 1
ce aveti ma?

01-12-2005 21:00:19
   
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Subiectul de astazi este  : "Printesa ,Printului Singuratic"

A fost odata ca niciodata ,un print singur si trist in regatul sau ,mistuit de grijile si supararile ,pe care supusii lui i le facea prin cetate;ba nu executau poruncile ,ba fugeau de raspundere ,ba cateodata comploteau impotriva printului ,zadarnicindu-i planurile de viitor pe care acesta vroia sa le puna in aplicare spre binele cetatii !
Numele lui era Cristian ,un print tanar ,caci nu implinise inca varsta de 28 de ani ,si  novice intrale dragostei taine, caci inca nu reusise sa dezlege acest mister uneori mistic ,de a putea intelege cum trebuie procedat pentru a cucerii o Printesa !
.....si din acest tainic motiv ,numai de el stiut ,era chinuit ziua si noaptea ,ba chiar uneori avea cosmaruri ,cum ca : ...se facea ca dusmanul lui de moarte un cavaler stramb la minte cu fata brazdata de taisurile sabiilor pe care le primise in lupte din cauza relelor pe care le facea ,urat la chip si soios ,urat mirositor ,i-si gasise aleasa inimi , o fata din popor asa de frumoasa precum luna de pe cer, inconjurata de norii pufosi si tandrii ce ii tineau trena pe bolta cereasca;era atat de frumoasa incat puteai sa juri ,privind la dansa ,ca este o Printesa adevarata !
....dintr-o data... sarii ca ars din pat siii...deschizand larg ochii si privind imprejur ,vazu ca totul nu fuse decat un vis ;...si totusi chiar si in vis cum putuse o asemenea hidosenie de om sa aibe langa el o femeie adevarata si...El un print modest si drept ,cu frica lui Dumnezeu si loial poporului sau nu reusea sa i-si gaseasca Printesa viselor sale caruia tot timpul ,ii simtea prezenta in jurul lui ,dar nu stia de unde sa o ia !
Sa fie vreun blestem aruncat asupra lui,sa fie o vraja maleefica ,sa fie soarta sau..cine stie mai ce ,care sa nu-l lase sa-si gaseasca aleasa inimi ? Stand pe tronul sau impozant in sala de judecata ,se gandii el si cugeta ,astfel incat ajunse la o concluzie in a-si gasii printesa viselor; asadar se gandii sa apeleze la acest site de matrimoniale ,unde se inscrise ca membru si unde i-si specifica si cerintele in legatura cu.... ,cum isi doreste sa fie printesa lui ,in speranta ca atentia printesei va cauta in baza de date Printul si..ii va scrie deandata ce va citii aceste umile randuri ale povestii lui triste pe care a scris-o aici .
Numele printului nu putea fi divulgat in intregime ,de aceea el folosii pseudonimul Cristian27dj cu care ,dealtfel se si inscrise in baza de date a site-ului,toate aceste taine ale viitorului de a folosii NET-ul ii fu divulgate de vrajitorul castelului sau in care domnea ,...dar care era sumbru ,trist si pustiu pentru ca, ca si stapanul sau nu avea si o stapana ,care sa-i rupa printului vraja de a nu mai fi singur si mahnit ca niciodata nu va putea sa-si gaseasca Printesa inimii lui si fara de care nu ar putea domnii cu adevarat peste supusii sai care si ei isi doreau ca printul sa fie fericit alaturi de aleasa inimii lui !
PS: de la Merlin...vrajitorul:
daca puteti sa-mi ajutati Printul ,voi care sunteti Printese, si in suflet Regine ,indrazniti si scrieti-i Printului meu un mesaj ,caci altfel nu stiu cum l-as mai putea ajuta sa nu se mai sfasie de atata inima rea ca nu va putea sa-si gaseasca aleasa inimii !
....aaaaa uitasem dragele mele sa va spun ca cine il va lua pe print de barbat va primii ce nici cu gandul nu a gandit ,si nici cu ochii n-a vazut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


02-12-2005 01:23:56
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
MAi bine vorbim despre Saguna, despre Deak, Carpenaru, Nistoreanu, ce zici? ;)

02-12-2005 01:26:49
   
?? cristian27
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Merlin..vrajitorul :......fiind cam batran uitai sa va dau si telefonul conceput de mine pentru print ..sa-l contactati;scrietii mesaje ,caci nu-i plac beep-urile
tel:www.matrimoniale3x.ro(nr.de tel. actualizat)
..am c-am incurcat vrajile si am eronat o cifra de tel;dupa 6 este 2 nu 3.

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (23-03-2006 22:47:30)


02-12-2005 01:55:52
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Esti pur si simplu disperat ?

Inteleg asta. Dar daca nu te suna nimeni, nu uita ca sunt 10 barbati pentru o femeie pe situ asta ...


02-12-2005 04:02:06
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
Edison...cred ca a fost un om deosebit......
am parcur intimplator....o carte despre viata lui....si am ramas placut impresionata....


03-12-2005 23:22:08
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 29-07-2005
Mesaje: 1021
folosesti si becul in loc de vibrator?

Ultima modificare facuta de renu (03-12-2005 23:23:19)


03-12-2005 23:23:08
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
iti dai seama ce nedreptate ?

tu stai nefutu...si altele..isi fac de cap....
pai sa nu mori de ciuda ?
de fapt la cit de tare ai crusta pe tine.....nimic nu iese la suprafata..decit cenusa si fumul..de la lava care iti arde sufletul....
dar nu-i nimic...si vulcanii mai erup.....


03-12-2005 23:29:31
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
despre oameni deosebiti, numai de bine! despre oameni comuni toleranta; despre oameni-neoameni: pe culmile disperarii.

04-12-2005 04:43:23
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Ai cunoscut multi   pe culmea disperarii ? Bolnavi cu trupul sau cu mintea  ? Uneori le este mai greu celor din jurul lor decit bolnavilor.

Ultima modificare facuta de andreeas74 (04-12-2005 04:51:01)


04-12-2005 04:48:45
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
:) Tu nu? :rolleyes:

04-12-2005 05:14:00
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Poate ca prea multi.....Si asta poate fi o problema....spinoasa as indrasni sa spun

04-12-2005 05:18:40
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
esti timida, deea? si nu te tratezi ? :rolleyes:

04-12-2005 05:25:49
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Nu ca da bine la barbati.Unora le place timidiatea, altora le place biciul.

04-12-2005 05:31:06
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
:) Biciul lui Dumnezeu? :rolleyes:

04-12-2005 05:36:49
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Altora jugul, dar depinde si ce iti place tie.

04-12-2005 05:38:19
   
?? NewJohnDoe
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
opa, oameni noi aici, dar si.......aaaa... deosebiti?

04-12-2005 13:53:32
   
Pagini:  1 2 3 4 ... 7    
Mergeti la