Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Pagini Personale / ce cred eu despre situl asta?!...    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
URA! URA !URA!  (ASTEA SUNT URALE DE BUCURIE)ura de trei ori

27-02-2005 20:55:35
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
da si nu?? mi separe sau patul ala din poza e roz?...nu e si perna?

27-02-2005 20:57:18
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Renule te uiti dupa asortari? Perna e la mine....:)

27-02-2005 21:00:41
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
oauuu!! mi-o areti si mie?

27-02-2005 23:06:12
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Mda.Si persoanele cu injuraturi vin si pleaca.Si cred ca ne face placere sa-i ironizam,sa-i facem sa-si dea seama ca nu prea le au cu ganditul.;)Hehe.Deci eu chiar imi doresc sa mai treaca pe-aici si din aia.Am ocazia sa-mi descarc niste chestii,rautatzi.

28-02-2005 08:42:49
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Pai descarca-te altfel mai ossy....nu asteptand de-al de picolino :) Sa-ti dau o idee? :)))))

28-02-2005 23:38:23
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 30-01-2005
Mesaje: 879
hai ossy sa te auzim..eu te cred ca esti un romantic...si cred ca iti sta bine asa!

01-03-2005 00:34:35
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
Acum douo zile am descoperit acest forum si daca am dormit cateva ore. se pare ca ma-ti captivat in totalitate., dar parca lipsesc fete, ...

01-03-2005 05:55:09
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
k bine ai venit si ma bucur ca-ti place familia noastra. Sunt fete, eu, rosalina, EAA, da_si_nu, felure30, lighting.....si altele...scuze celor omise. Si mai avem de gand sa ne inmultim :)

01-03-2005 09:49:11
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185

Karmacoma a scris:

Pai descarca-te altfel mai ossy....nu asteptand de-al de picolino :) Sa-ti dau o idee? :)))))


Karma>Nu tr sa-mi dai pt ca ma servesc eu singur de cate ori privesc spre ochii tai.;)
Ia cauta-te si vezi cate ti-au disparut?:D


02-03-2005 02:20:49
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Ossy.....poate iti fac o surpriza intr-o zi si ai sa cauti tu ceva si n-ai sa mai gasesti :D :D

02-03-2005 10:37:24
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Ce?Ce?Ce?:)
Mintzile? Sufletul? Viitorul?Tineretzea? Sau...hormonii?:D :D


03-03-2005 03:08:28
   
?? LIONHEART
Cont Sters

Inregistat: 09-02-2005
Mesaje: 17
Hellooo..sa nu mi-o luati in nume de rau..stiti ca eu nu jignesc si nu supar pe nimeni..dar..stau si ma intreb......in loc sa postati biletele aici offline...nu e mai bine sa va adunati live pe chat si sa discutam cu totii pe fata?Si fara sa mai dati kick aiurea la oameni care doar saluta si se poarta politicos??Eu am patit asta de la tine.>Robert..si fara vinea..cu toate motivele alea de copil mic pe care mi le-ai aruncat..ba m-ai si jignit..mi-ai dat cu sictir ca la ultimul gunoi netrebnic de pe aici....si mai ai pretentie la dementii aia de pe caht care jignesc si injura oamenii nevinovati!?Daca tu faci asta cu userii..ce pretentii mai ai la ei??Eu te-am respectat si te respect..ca pe toti de altfel..mi-am oferit mereu ajutorul..si drept rasplata..mi-ai dat cu sictir...si te mai iei si dupa uele ca.... si ca....si ma dai afara aiurea...intreaba lumea sa vezi ce parere au despre mine..pe cine am jignit eu sau acostat aiurea cu mesaje obscene pe acest site sau chat??/Iti multumesc oricum pt toata jignirile si kickurile fara sens....si sa mai stii ceva de la mine...eu sunt intr-adevar unul din oamenii buni si prieteni..care ti-ar fi fost alaturi la nevoie...dar..asa ai ales tu...
Aaaa...si inca ceva...sa stii ca eu aduc oaameni aici si peste tot mereu...unde gasesc un site sau chat care imi place..invit oamenii...prieteni buni mie si cu bun simt...nu fac ce ai spus tu...nu fur useri si nu iti fac concurentya..ti-am mai spus asta mereu....eu nu detin nici chat nici site personal.....deci..cade acuzatia ta cu furtul sau reclame./....imi pare rau ca ma consideri dusman si ma jignesti fara sens....nimeni nu m-a dat afara vreodata si nu m-a jignit pe net vreodata...dar asa e...bine faci..rau gasesti..poate intr-o zi ai sa-ti dai seama ca ai gresit in privinta mea....
Eu va doresc succes in continuare in tot ce faceti..atat am avut de spus...si nu ma mai amestec..doar am sa citesc cand am timp..dar am sa-mi vad de treaba.e mai bine..e adevarata vorba aceea:"facerea de bine e....."...
Va doresc numai bine si imi pare rau ca te porti asa Robert cu oamenii...si ameninti aiurea..nu vrau sa redau aici ce ai spus..dar..nu e frumos..bafta in continuare.
Pt restul prietenilor de aici...micutul leu va saluta cu respect si va doreste numai bine acolo unde sunteti fiecare..ciaoooo ;)
P.S. - Scuze pt pomelnicul asta.....am vrut sa stiti parerea mea...promit sa nu va mai deranjez aici pe forum cu nimic...ouut.


07-03-2005 04:38:40
   
?? LIONHEART
Cont Sters

Inregistat: 09-02-2005
Mesaje: 17
Ce cred eu despre acest site???Pai...e un site super..imi place..de asta m-am si inscris aici..si mi-am adus si prieteni..fete si baieti..
Dar..exista un dar...
Administratorul lasa de dorit..sa nu te superi pe mine Robert si sa nu crezi ca te jignesc sau am ceva cu tine..eu nu sunt unul din personajele negative de pe site..dar am o lista plina cu ele....cate injuraturi mi-am luat pt ca am stiut sa aplic regulamentul si nu am inchis ochii la jignirile asupra userilor pe chat....dar..nu-ti pasa....trebuia doar sa arati ce putere ai tu....stii la ce ma refer....nu ma "zmiorcai" cum gresit ai inteles....ci ma plang de abzurile pe care le faci asupra mea.....fara sens..nu am gresit cu nimic..daca ai plecat urechea la gluma lui brenda cu care ma cunosc de atata timp si ai luat de buna..e treaba ta..dar nu asa se procedeaza...cum se face ca pe cei care jignesc nu-i vezi si nu esti niciodata prezent sa faci ordine???intreaba lumea ce parere are despre mine ca om..si mai vorbim...si eu sunt moderator pe alte chaturi..in tara si chiar in alte doua tari...dar nu am abuzat niciodata de functia aia...eu intai dau avertisment..incerc sa aplanez..si apoi aplic "forta"...dar se pare ca tu nu stii sa moderezi prea bine niste probleme...scuza-ma...crede-ma..sincer..chiar iti eram prieten si mi-am oferit ajutorul pt ca mi-a placut siteul..dar m-ai dezamagit.si verbal si ca fel de a te comporta
Sper sa nu mi-o iei in nume de rau si nici sa interpretezi aiurea ce am spus...eu nu jignesc oameni si nu fac rau in jurul meu nici live nici virtual.....in rest...totul e ok....
Un salut pt toti prietenii de aici si cei care ma cunosc.,..va doresc numai bine.....
Ciaooo ;)


07-03-2005 05:03:44
   
?? Robert
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2004
Mesaje: 87

LIONHEART a scris:

Ce cred eu despre acest site???Pai...e un site super..imi place..de asta m-am si inscris aici..si mi-am adus si prieteni..fete si baieti..
Dar..exista un dar...
Administratorul lasa de dorit..sa nu te superi pe mine Robert si sa nu crezi ca te jignesc sau am ceva cu tine..eu nu sunt unul din personajele negative de pe site..dar am o lista plina cu ele....cate injuraturi mi-am luat pt ca am stiut sa aplic regulamentul si nu am inchis ochii la jignirile asupra userilor pe chat....dar..nu-ti pasa....trebuia doar sa arati ce putere ai tu....stii la ce ma refer....nu ma "zmiorcai" cum gresit ai inteles....ci ma plang de abzurile pe care le faci asupra mea.....fara sens..nu am gresit cu nimic..daca ai plecat urechea la gluma lui brenda cu care ma cunosc de atata timp si ai luat de buna..e treaba ta..dar nu asa se procedeaza...cum se face ca pe cei care jignesc nu-i vezi si nu esti niciodata prezent sa faci ordine???intreaba lumea ce parere are despre mine ca om..si mai vorbim...si eu sunt moderator pe alte chaturi..in tara si chiar in alte doua tari...dar nu am abuzat niciodata de functia aia...eu intai dau avertisment..incerc sa aplanez..si apoi aplic "forta"...dar se pare ca tu nu stii sa moderezi prea bine niste probleme...scuza-ma...crede-ma..sincer..chiar iti eram prieten si mi-am oferit ajutorul pt ca mi-a placut siteul..dar m-ai dezamagit.si verbal si ca fel de a te comporta
Sper sa nu mi-o iei in nume de rau si nici sa interpretezi aiurea ce am spus...eu nu jignesc oameni si nu fac rau in jurul meu nici live nici virtual.....in rest...totul e ok....
Un salut pt toti prietenii de aici si cei care ma cunosc.,..va doresc numai bine.....
Ciaooo ;)





Hai las-o moarta ca dai in plins deja. Ti-am mai zis, cel mai mult urasc cind cineva face reclama la alte site-uri concurente.  Zi merci ca n-a fost mai rau. Vezi-ti de treaba pe celelalte chat-uri unde lumea te respecta (precum spui).  Aici nu mai e cazu'


07-03-2005 05:11:42
   
?? LIONHEART
Cont Sters

Inregistat: 09-02-2005
Mesaje: 17
Crede-ma..ca nu am lacrimi..eu nu plang prietene....iar de respectul de aici...am vazut ca nu e cazul...am vazut...
Mersi..pt ce....scuze..nu ma milogesc de nimeni...las-o balta...suna a amenintare pe banii mei...crede-ma ..nu e cazul...nu prezint un pericol pt nimeni aici...ma confunzi rau de tot...am incheiat si cu forumul vostru..amenintari peste tot..se pune pumnul in gura la fiecare vorba....sa fim seriosi....oki...eu nu mai scriu...nu are rost...acum chiar m-ai lamurit...mersi mult...o noapte placuta iti doresc.
Ciaooo ;)


07-03-2005 05:21:12
   
salomeea
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-03-2005
Mesaje: 19
as vrea sa-mi dau cu parerea in problema lui lion..., dar nu cunosc. aici pare sa vb frumos, dar cine stie. pe adm il admir pt ca stiu ca eu (mea culpa) i-am vb si mai putin .. sa zicem normal, si totusi nu s-a razbunat. asa ca... adevarul pare intotdeauna a fi la ...mijloc.
ce nu-mi place la forum are 'interfata' mai putin prietenoasa; pare greoi, pe cind chat-ul e mai simplist. e drept ca asta face si diferenta, caci ar fi prea de tot ca fiecare 'bleojditor' care 'ia  10 min la sala' sa zburde pe aici spre a-si flutura ideile "marete".
am si o propunere catre cei ce supravegheaza ( sal ed), suprimati rautatile (sigur va dati seama dupa 2 sau 5 replici cit de "prietenos" e fiecare utilizator) si injuriile, cit ar fi ele cu stelute; luati-le up-grade-ul!
in incheiere tin sa remarc felul in care scrie karma.. si chiar ossy. keep it up!


11-03-2005 03:57:43
   
?? Fulgu
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 14
ce cred eu despre situl asta...? cred ca este un mijloc meskin de a face bani pe spinarea unor oameni usor introvertiti, care se ascund in spatele unor monitoare din cauza asaltului mediatic care ne impune tot felul de standarde despre cum sa fim si ce sa purtam. oameni care nu se pot adapta curentelor stilistice actuale din diverse motive, dar care sunt totusi OAMENI! iar acest sit le cere bani pentru a le satisface nevoie de socializare... si pt intretinerea sperantei ca intr-o buna zi vor gasi o relatie de calitate... pe internet... meskin, de 3 ori meskin

11-03-2005 13:27:01
   
?? mike@
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 3
este un site bun!

11-03-2005 17:43:50
   
?? mike@
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 3
este un site bun, am spus, dar.... poate sa-mi explice cineva cum draq beneficiez de upgrade-ul pe care l-am facut si nu se vede nici o shimbare? am ales var. recomandata, am primit si parola si totusi i-mi spune ca nu am efectut nici o plata.
va rog f. mult sa-mi spuneti si mie ca sunt incepator chiar dc. nu asta este "tema."
Va multumesc!!!


11-03-2005 18:02:39
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Te-as ajuta cu placere dar nu stiu cum.Probabil s-a intamplat o eroare si doar robert te-ar putea ajuta.Sant convins ca o face daca vede problema ta.;)

12-03-2005 01:59:45
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185

Fulgu a scris:

ce cred eu despre situl asta...? cred ca este un mijloc meskin de a face bani pe spinarea unor oameni usor introvertiti, care se ascund in spatele unor monitoare din cauza asaltului mediatic care ne impune tot felul de standarde despre cum sa fim si ce sa purtam. oameni care nu se pot adapta curentelor stilistice actuale din diverse motive, dar care sunt totusi OAMENI! iar acest sit le cere bani pentru a le satisface nevoie de socializare... si pt intretinerea sperantei ca intr-o buna zi vor gasi o relatie de calitate... pe internet... meskin, de 3 ori meskin


Nu esti putzin prea suparat?Eu nu vad care-i problema daca se plateste,atata timp cat nu te obliga nimeni.


12-03-2005 02:02:17
   
?? sailor2005
Cont Sters

Inregistat: 07-02-2005
Mesaje: 178
Eu cred ca pi saitul asta sunt prea putini oameni la ora asta, drept pentru care imi iau si eu jucariile si ma duc acasa, ca am stat destul la birou pana la ora asta.

12-03-2005 02:16:12
   
ed
Barbat

Administrator

Inregistat: 09-03-2005
Mesaje: 150

mike@ a scris:

este un site bun, am spus, dar.... poate sa-mi explice cineva cum draq beneficiez de upgrade-ul pe care l-am facut si nu se vede nici o shimbare? am ales var. recomandata, am primit si parola si totusi i-mi spune ca nu am efectut nici o plata.
va rog f. mult sa-mi spuneti si mie ca sunt incepator chiar dc. nu asta este "tema."
Va multumesc!!!



am vorbit cu robert, care momentan nu are cum sa verifice situatia in care te afli. in principiu, cunoscand sistemul, ar fi trebuit sa introduci parola "corecta" si trebuia sa ai acces la serviciile oferite de acest up-grade. dar daca ai orice problema legata de aspectul asta ne poti da mesaj si vom incerca sa remediem imediat erorile. cand se intoarce o sa-i dau datele tale si o sa verifice corectitudinea lor. daca ai dreptate te vom recompensa pentru asteptarea ta.


12-03-2005 02:57:17
   
?? LIONHEART
Cont Sters

Inregistat: 09-02-2005
Mesaje: 17
Mesaj pt salomeea
---------------------
Te rog frumos..daca nu ma cunosti,nu-ti da cu parerea...nici despre mine nici despre altii pe care nu-i cunosti,oki???E mai bine,crede-ma....nici eu nu-mi dau cu parerea despre tine..
Am o vorba..."nu ma musca daca nu te tin dintii....eu voi musca de doua ori mai rau"... ;)
Daca nu cunosti subiectul si nu esti implicata,te rog..stai deoparte....aici e vorba de niste confuzii..nu despre jigniri...lumea ma cunoaste prea bine....si numai cine ma cunoaste cu adevarat poate comenta despre mine....deci....stai lin ;)
Daca vrei sa stii cine sunt,si vrei sa afli ceva..ma poti intreba direct....sun o carte deschisa..sunt un prieten bun pt toti...si imi place sa ajut unde am ocazia....si am destul bun simt sa nu ma bag unde nu-mi fierbe oala..si am pretentia la acelasi lucru si de la altii.
Te respect,desi nu te cunosc....iti doresc sa-ti gasesti ceea ce cauti aici...eu nu caut nimic.,doar ma distrez...dar te rog frumos..nu mai face afirmatii la adresa mea daca nu ma cunosti si nu stii despre ce  e vorba...nu-mi plac oamenii care se baga in treburile mele..si care vorbesc despre mine sau in numele meu.Ciaooo ;)


13-03-2005 21:36:10
   
?? Fulgu
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 14
@ossy: right back at ya...! si la bordel se plateste...

14-03-2005 22:05:51
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
Kajagoogoo...........tu ce cauti aici?   stai la aer daca aici te sufoci.  de fapt nu cred ca vei mai aparea.

16-04-2005 19:01:10
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Pai sa va zic cum am intrat eu pe forum, eram in cautere de ceva informatii in legatura cu jocul warcraft, cine il stie are idee despre ce joc vb, in timp ce se deschidea pagina, m am dus pe google si de sanchi am scris "vreau femei" si a aparut multe adrese de situri, printre care si matrimoniale, am intrat, am vazut, am creat un cont, si...uitati ma aici cum bat cimpii pe la ora asta, este adevarat ca ar fi mult mai interesant, daca ar posta mai multi pe aic,i dar poate cu timpul cine stie :PMultam!

17-04-2005 06:23:25
   
?? tanya15
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2005
Mesaje: 119
e un site supertare!! i love it!!
aici poti sa vb cu o multime de pers, despre orice!!
de aici poti sa inveti multe....
va sarut dulce pe toti...pt ca vreau sa ma culc...sunt obosita!!
kisSseSs my favorites


20-04-2005 03:44:35
   
?? Robin-Hood
Cont Sters

Inregistat: 26-03-2005
Mesaje: 214
E un sit tare ! dar sa formam o echipa s-a starpim falsurile din profile !

20-04-2005 07:29:40
   
?? k;k;
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 769
Sunt de aceeas parere cu tine Robin.   dar cum putem face asa ceva?

26-04-2005 07:47:18
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227

catalin287 a scris:

Pai sa va zic cum am intrat eu pe forum, eram in cautere de ceva informatii in legatura cu jocul warcraft, cine il stie are idee despre ce joc vb, in timp ce se deschidea pagina, m am dus pe google si de sanchi am scris "vreau femei" si a aparut multe adrese de situri, printre care si matrimoniale, am intrat, am vazut, am creat un cont, si...uitati ma aici cum bat cimpii pe la ora asta, este adevarat ca ar fi mult mai interesant, daca ar posta mai multi pe aic,i dar poate cu timpul cine stie :PMultam!



Catalin, in conditiile in care cineva isi da cu parerea (oricare ar fi ea) si apare un ... dobitoc ca renu si arunca injurii, crede-ma ca tzi se taie. MAi cu seama ca nu te cunoaste, nu ai schimbat nici macar un salut cu el, nu ai facut nici un comentariu la postarile lui...
Site-ul ar fi superb fara astfel de specimene. :(((


28-04-2005 00:24:47
   
?? tanya15
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2005
Mesaje: 119

fun-funny a scris:


catalin287 a scris:

Pai sa va zic cum am intrat eu pe forum, eram in cautere de ceva informatii in legatura cu jocul warcraft, cine il stie are idee despre ce joc vb, in timp ce se deschidea pagina, m am dus pe google si de sanchi am scris "vreau femei" si a aparut multe adrese de situri, printre care si matrimoniale, am intrat, am vazut, am creat un cont, si...uitati ma aici cum bat cimpii pe la ora asta, este adevarat ca ar fi mult mai interesant, daca ar posta mai multi pe aic,i dar poate cu timpul cine stie :PMultam!



Catalin, in conditiile in care cineva isi da cu parerea (oricare ar fi ea) si apare un ... dobitoc ca renu si arunca injurii, crede-ma ca tzi se taie. MAi cu seama ca nu te cunoaste, nu ai schimbat nici macar un salut cu el, nu ai facut nici un comentariu la postarile lui...
Site-ul ar fi superb fara astfel de specimene. :(((


!!!sunt de acord cu tine fun funny !!! :D


29-04-2005 13:06:06
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349

fun-funny a scris:


catalin287 a scris:

Pai sa va zic cum am intrat eu pe forum, eram in cautere de ceva informatii in legatura cu jocul warcraft, cine il stie are idee despre ce joc vb, in timp ce se deschidea pagina, m am dus pe google si de sanchi am scris "vreau femei" si a aparut multe adrese de situri, printre care si matrimoniale, am intrat, am vazut, am creat un cont, si...uitati ma aici cum bat cimpii pe la ora asta, este adevarat ca ar fi mult mai interesant, daca ar posta mai multi pe aic,i dar poate cu timpul cine stie :PMultam!



Catalin, in conditiile in care cineva isi da cu parerea (oricare ar fi ea) si apare un ... dobitoc ca renu si arunca injurii, crede-ma ca tzi se taie. MAi cu seama ca nu te cunoaste, nu ai schimbat nici macar un salut cu el, nu ai facut nici un comentariu la postarile lui...
Site-ul ar fi superb fara astfel de specimene. :(((


Mai ... poate ca sunt eu prea obosit la ora asta, si nu inteleg ce vrei sa zici, dar asta nu estem o problema, ca o discutam frumos si aflam ce ai vrut tu sa zici k? :)) In primul rind zici de renu, care e adevarat... citeodata mai arunca el asa cu noroi, dar... daca stii cum sa vb cu el, eu zic ca este baiat fain, si eu am mai avut ceva tangente cu el, dar... totusi ne vb pe mesenger, asta una la mina, si a doua la mina, ziceai ca nu ai facut nici un comentariu, la postarile lui, sa inteleg ca vb de mine ? Vb serios, chiar sunt obosit acum, si nu inteleg ce vrei sa spui, oricum daca esti amabila, sa mai imi explici odata ar fi super :P Multam!


01-05-2005 04:52:28
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
Cata, daca ai retzeta unui anume limbaj de folosit pt Renu, I buy it. :D Si, da este baiat fain, de acord. Iar eu ma refeream la Renu si la stilul lui de a comenta (uneori aiurea si nu tocmai elegant). De tine nu m-am legat inca :).

02-05-2005 07:24:18
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
Pai as vrea sa te legi de mine, asta asa ... numai de sanchi hi hi hi si... despre comentariile lui, care citeodata sunt deplasate ce sa zic, e adevarat si lucrul acesta, dar...nu ar trebui poate sa iei in seama chiar tot ceea ce spune el :) Multam!

03-05-2005 03:46:57
   
?? Mesteru'
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2005
Mesaje: 31
I-mi pare rau ca nu-mi permite timpul sa intru mai des. Siteul este OK.Dar pentru numele lui Dumnezeu ce aveti fratilor De va "contrati "in halul asta?Pina la urma bag seama ca nu este obligatoriu sa intrati daca ceva va nemultumeste.Mai multe divergente decit discutii pe subiecte.Pacat.Sint foarte multi care au ceva de spus si chiar o fac elegant.Nu dau nume pentru ca nu vreau sa accentuez polemica.Fiti fratilor mai toleranti.

31-07-2005 19:05:13
   
mistery
Femeie

Nou venit

Inregistat: 02-08-2005
Mesaje: 1
este un sait super ok,dar unii inteleg gresit anumite chestii si incep sa devina aroganti si se baga singuri in seama.astfel subiectele devin mai contradictorii si deviaza de la subiect de cele mai multe ori ajungand tot la sex sau cum sa inseli sau de ce esti inselat.
atata timp cat este fara nume e ok


02-08-2005 13:12:34
   
?? cLitoriDIA
Cont Sters

Inregistat: 27-07-2005
Mesaje: 663
mistery, ma iertsi daca ma bag in seama aiurea dar, sex si sa inseli sunt cat se poate de banal omenesti. Nu ti s-ar parea ,mai degraba, absurd sa nu existe ca si tema de discutie sau/si deviatie-divagatie ? :rolleyes:

02-08-2005 17:54:52
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227

catalin287 a scris:

Pai as vrea sa te legi de mine, asta asa ... numai de sanchi hi hi hi si... despre comentariile lui, care citeodata sunt deplasate ce sa zic, e adevarat si lucrul acesta, dar...nu ar trebui poate sa iei in seama chiar tot ceea ce spune el :) Multam!


What about you, Cata? Ai vazut ce scrie sub userul tau?
Pina si Ed a realizat ca nu-ti mai tace gura... :D


09-09-2005 06:09:03
   
?? ilia
Cont Sters

Inregistat: 21-02-2006
Mesaje: 14
apropos de topic. nu imi place chiar deloc forumul, cu exceptia sectiunii despre filme....

14-03-2006 23:15:28
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685
salut baieti daca e ceva serios ramin si eu cit pot cu voi nu ma atrag nudurilede pe pagina de membrii, oricum ceva serios acolo nu poti discuta

20-05-2006 16:31:37
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

mistery a scris:

este un sait super ok,dar unii inteleg gresit anumite chestii si incep sa devina aroganti si se baga singuri in seama.astfel subiectele devin mai contradictorii si deviaza de la subiect de cele mai multe ori ajungand tot la sex sau cum sa inseli sau de ce esti inselat.
atata timp cat este fara nume e ok

ma scuzati va salut si pe voi fetele


20-05-2006 16:36:10
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

mistery a scris:

este un sait super ok,dar unii inteleg gresit anumite chestii si incep sa devina aroganti si se baga singuri in seama.astfel subiectele devin mai contradictorii si deviaza de la subiect de cele mai multe ori ajungand tot la sex sau cum sa inseli sau de ce esti inselat.
atata timp cat este fara nume e ok


Pai si aici ca peste tot fiecare cu ce-l doare si daca tot este matrimoniale cam ce am putea sa vorbim . . .. . .afaceri?? :)))


23-05-2006 01:33:46
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
waldan.. cauti sa te insori???

23-05-2006 15:48:52
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158
si eu sint curioasa, waldane!

23-05-2006 18:39:29
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Nu sant secretos asa ca am sa va spun adevarul pur si simplu.Am avut un mic accident de masina si am un picior in ghips pentru 45 zile.Prima oara am intrat pe site_ul asta ptr ca eram proaspat parasit asa ca mi-am luat o vacanta la Brasov si cum afara ningea non stop am stat mai tot timpul pe net.Cat despre ce caut chiar nu stiu.Poate prieteni poate o tipa sau cine stie.De fapt nu prea e important ce cauti cat ce gasesti si aici am regasit deja cativa din cei vechi cu care vb acum un an tot aici dar puteti citi postarile mai vechi.Daca mai aveti intrebari. . .. . . .. .

Ultima modificare facuta de waldan (23-05-2006 21:09:15)


23-05-2006 21:08:54
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158
eu nu mai am. Voi deduce de acum incolo. ;)

23-05-2006 23:38:00
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158
da, am recitit si ceva postari trecute azi la subiecte inchise. Exista acolo un topic deschis de o tipa salomeea.
Facind o paralela la o alta tipa care tot deschide topicuri eu nu inteleg un lucru: daca pun in discutie o tema oarecare, o problema vitala sau nu pentru mine, de ce mama dracului ii iau peste picior pe cei care IMI FAC CINSTEA sa acorde atentie topicului meu? sint citeva topicuri care nu au primit nici macar un raspuns si nu cred ca autorii lor s-au simtit bine.


23-05-2006 23:45:11
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Pentru ca e democratie faci ce vrei . . .. ati fac ce vreau :))))

24-05-2006 00:31:33
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la