Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / De ce intram pe chat? / de ce femeile prefera sa traiasca cu un barbat insurat?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 8
?? Mysterious
Cont Sters

Inregistat: 01-08-2009
Mesaje: 333

tasha 1951 a scris:


seherezade a scris:

Poate pentru ca un barbat insurat n-o sa aiba atatea pretentii de la ele?Iti lasa libertatea, doar nu se asteapta ca doar el sa fie in viata ta :D

Hehehe...parca poti sa stii?pot fi chiar mai posesivi decat ai crede!=)

Nu stiu daca,doamna,nu as vrea sa va contrazic,dar eu cred ca nu,cauta doar distractie..........un loc unde sa evadeze.......cand si cum au chef!;)


07-08-2009 17:27:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Poti sa ma contrazici...nu-i niciun bai...doar ca am vazut cazuri unde chiar faceau caz de libertatea celei in cauza,desi,deh!!!el era mai insurat decat se poate, cu copii si  tot ce vrei...dar deh!dorea si o amanta pe care s-o poata monitoriza...

07-08-2009 17:33:45
   
?? Mysterious
Cont Sters

Inregistat: 01-08-2009
Mesaje: 333

tasha 1951 a scris:

Poti sa ma contrazici...nu-i niciun bai...doar ca am vazut cazuri unde chiar faceau caz de libertatea celei in cauza,desi,deh!!!el era mai insurat decat se poate, cu copii si  tot ce vrei...dar deh!dorea si o amanta pe care s-o poata monitoriza...

Intrebarea ar fi:daca facea doar de faza,s-o faca pe amanta sa se simta importanta,indispensabila??????


07-08-2009 18:03:10
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Asta numai el poate sti...oameni si oameni..ce sa zic?

07-08-2009 18:59:44
   
sciaraluminita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-08-2009
Mesaje: 6
doresch pe chat direct sa intru

28-08-2009 00:29:40
   
sciaraluminita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-08-2009
Mesaje: 6
va rog logatima lac,chat

28-08-2009 01:29:38
   
sciaraluminita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-08-2009
Mesaje: 6
barbatii,se folosesc de femeile frumoase asa ca nu conteaza ptei

28-08-2009 01:31:37
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

sciaraluminita a scris:

barbatii,se folosesc de femeile frumoase asa ca nu conteaza ptei

Se folosesc de alea proaste =D


28-08-2009 15:20:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

hotbrain a scris:


sciaraluminita a scris:

barbatii,se folosesc de femeile frumoase asa ca nu conteaza ptei

Se folosesc de alea proaste =D

D-aia alea "destepte" ramin, in general, SINGURE. :D:D


28-08-2009 17:56:26
   
?? casca_nova
Cont Sters

Inregistat: 04-11-2009
Mesaje: 85
Cine de cine se foloseste, unul de altul sau va exista mereu un individ care foloseste sau se vrea folositoru?
Aoleu!


16-12-2009 22:24:44
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:


hotbrain a scris:


sciaraluminita a scris:

barbatii,se folosesc de femeile frumoase asa ca nu conteaza ptei

Se folosesc de alea proaste =D

D-aia alea "destepte" ramin, in general, SINGURE. :D:D

Bashca nefutute.
Noroc ca pe lume mai exista si d-astia ca mine, suflete caritabile...


16-12-2009 22:42:31
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

Xtremul a scris:


hotbrain a scris:


sciaraluminita a scris:

barbatii,se folosesc de femeile frumoase asa ca nu conteaza ptei

Se folosesc de alea proaste =D

D-aia alea "destepte" ramin, in general, SINGURE. :D:D

Da, raman singure cand si cu cine vor ele, mama draga... =D=D


16-12-2009 22:49:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
PPan, dear, insinuezi ca atunci cind am avut chef de una mica, am facut pe proasta? Aoleu!!!

Ultima modificare facuta de SandieShaw (16-12-2009 22:54:35)


16-12-2009 22:54:01
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Vai de mine, se poate?!!!
Singurul impediment l-am gasit in formularea "una mica" si cum nu joc la categoria asta, trebuia sa caut prin vecini sau pe la cunostinte...


16-12-2009 23:22:49
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

PeterPan 63 a scris:

Vai de mine, se poate?!!!
Singurul impediment l-am gasit in formularea "una mica" si cum nu joc la categoria asta, trebuia sa caut prin vecini sau pe la cunostinte...


pai, moncher, eu, mare amatoare de exprimari cu dublu inteles, iti spun ca in principiu, cind esti mic si necajit (adica handicapant de desteapta), incepi cu cereri "mici-mici"


16-12-2009 23:28:11
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

soundwave a scris:


Xtremul a scris:


hotbrain a scris:


Se folosesc de alea proaste =D

D-aia alea "destepte" ramin, in general, SINGURE. :D:D

Da, raman singure cand si cu cine vor ele, mama draga... =D=D

Heeei...
Hot Brain , te-ai intors , da ?
Bine-ai   re-venit !


17-12-2009 09:14:33
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

titmouse a scris:


soundwave a scris:


Xtremul a scris:


D-aia alea "destepte" ramin, in general, SINGURE. :D:D

Da, raman singure cand si cu cine vor ele, mama draga... =D=D

Heeei...
Hot Brain , te-ai intors , da ?
Bine-ai   re-venit !

Eee..pai mi-a fost dor de unii dintre voi =)=). Da" nu m-am intors..am plecat. Hihi..adica m-am mutat cu catel si purcel la Koln si dupa ce m-am instalat mi-am dat seama ca mi-e dor de voi =). Te tzuk, Tit, prieteneste  (sa nu care cumva sa crezi alte alea.. =D=D ) si calduros, nu ca pe aici, rece, rece..=)

Ultima modificare facuta de soundwave (18-12-2009 07:05:30)


17-12-2009 19:38:08
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Hei, Hotbrain, te-ai intors sau ai plecat, ma bucur ca esti aici. :)

17-12-2009 21:41:04
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

soundwave a scris:


titmouse a scris:


soundwave a scris:


Da, raman singure cand si cu cine vor ele, mama draga... =D=D

Heeei...
Hot Brain , te-ai intors , da ?
Bine-ai   re-venit !

Eee..pai mi-a fost dor de unii dintre voi =)=). Da" nu m-am intors..am plecat. Hihi..adica m-am mutat cu catel si purcel la Koln si dupa ce m-am instalat mi-am dat seama ca mi-e dor de voi =)


Sa'mna!!! ;)...

Sigur a ajuns acolo si... purcelul :rolleyes::);)?!?... Nu de alta, da' e unul care-i ramas de capul lui pe aici si grohaie pe forum :rolleyes::rolleyes:... De fapt, scuze, e clar ca fac o confuzie, celui de care zic nu i se mai poate aplica de multa vreme diminutivul :rolleyes:;):D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (17-12-2009 21:57:27)


17-12-2009 21:55:38
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:


soundwave a scris:


titmouse a scris:


Heeei...
Hot Brain , te-ai intors , da ?
Bine-ai   re-venit !

Eee..pai mi-a fost dor de unii dintre voi =)=). Da" nu m-am intors..am plecat. Hihi..adica m-am mutat cu catel si purcel la Koln si dupa ce m-am instalat mi-am dat seama ca mi-e dor de voi =)


Sa'mna!!! ;)...

Sigur a ajuns acolo si... purcelul :rolleyes::);)?!?... Nu de alta, da' e unul care-i ramas de capul lui pe aici si grohaie pe forum :rolleyes::rolleyes:... De fapt, scuze, e clar ca fac o confuzie, celui de care zic nu i se mai poate aplica de multa vreme diminutivul :rolleyes:;):D:D:D:D

Daca si pe topicul asta dai dovada de lipsa de caracter ,chiar esti PORC .Sa nu uit:
pt ce (cineva din familia ta a fost la puscarie in anii '70 ? Stii ce inseamna F.A.O  ?
Eu nu am ce pierde ,tu esti acela .Chiar imi pare rau ,pt familiata ,dar tu vrei sa ajungem aici . Daca e nevoie ,venim cu amanunte .


18-12-2009 03:34:20
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

marianmandache a scris:

  ....


...Eh, abia ce-am apucat sa pomenesc de el si deja a aparut grohaindu-si ineptiile.

Guiţache, dupa ce-ai infectat 'şpe topice cu elucubratiile tale de alienat in cadrul carora nu faceai altceva decat sa regurgitezi fecale, acu', vezi Doamne(!!!) :rolleyes:, te simti vexat ca am pomenit de tine si in afara topicului unde-ti iei ratia zilnica de şuturi in dos?!? (...sau in mutra, nu mai stiu, ca la tine-s tare greu de deosebit :rolleyes::rolleyes: )...

Ia zi, gunoiule, cat de pueril/senil trebuie sa fii incat sa te tot pretezi la acelasi joc cretin constand in a face afirmatii tampite legate de aiuristice informatii pe care (...afisand, in dobitocenia ta, o siguranta cladita doar pe mitomanie), pretinzi ca le-ai avea despre toata lumea,  ...ehm?!?

...Si, lepadatura, sa inteleg ca zilele astea iar nu ti-ai luat antipsihoticele, insa nu te mai crezi Napoleon, ci vreun... Robert Mueller :rolleyes:?!?

Ghiuj imbecil, hai, mars inapoi in latrina unde-ti faci plinul cutiei craniene!!! :x

Ultima modificare facuta de traven (18-12-2009 08:17:21)


18-12-2009 06:50:33
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

Romanticide a scris:

Hei, Hotbrain, te-ai intors sau ai plecat, ma bucur ca esti aici. :)

Si eu ma bucur de primire =)


18-12-2009 07:06:15
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

traven a scris:


soundwave a scris:


titmouse a scris:


Heeei...
Hot Brain , te-ai intors , da ?
Bine-ai   re-venit !

Eee..pai mi-a fost dor de unii dintre voi =)=). Da" nu m-am intors..am plecat. Hihi..adica m-am mutat cu catel si purcel la Koln si dupa ce m-am instalat mi-am dat seama ca mi-e dor de voi =)


Sa'mna!!! ;)...

Sigur a ajuns acolo si... purcelul :rolleyes::);)?!?... Nu de alta, da' e unul care-i ramas de capul lui pe aici si grohaie pe forum :rolleyes::rolleyes:... De fapt, scuze, e clar ca fac o confuzie, celui de care zic nu i se mai poate aplica de multa vreme diminutivul :rolleyes:;):D:D:D:D

Ma duc sa verific, mama draga =), da" al meu porc sigur nu mai grohaie..e taiat, parlit, transat =D


18-12-2009 07:10:28
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:


marianmandache a scris:

  ....


...Eh, abia ce-am apucat sa pomenesc de el si deja a aparut grohaindu-si ineptiile.

Guiţache, dupa ce-ai infectat 'şpe topice cu elucubratiile tale de alienat in cadrul carora nu faceai altceva decat sa regurgitezi fecale, acu', vezi Doamne(!!!) :rolleyes:, te simti vexat ca am pomenit de tine si in afara topicului unde-ti iei ratia zilnica de şuturi in dos?!? (...sau in mutra, nu mai stiu, ca la tine-s tare greu de deosebit :rolleyes::rolleyes: )...

Ia zi, gunoiule, cat de pueril/senil trebuie sa fii incat sa te tot pretezi la acelasi joc cretin constand in a face afirmatii tampite legate de aiuristice informatii pe care (...afisand, in dobitocenia ta, o siguranta cladita doar pe mitomanie), pretinzi ca le-ai avea despre toata lumea,  ...ehm?!?

...Si, lepadatura, sa inteleg ca zilele astea iar nu ti-ai luat antipsihoticele, insa nu te mai crezi Napoleon, ci vreun... Robert Mueller :rolleyes:?!?

Ghiuj imbecil, hai, mars inapoi in latrina unde-ti faci plinul cutiei craniene!!! :x

Mai,IDIOTULe de TRAVEN, initial am crezut ca faci parte din DERBEDEII lui Nicuta Tanase .Ai crescut (am vzut ca ai abandonat pampersul si tare rau ai facut,acum iti put  excrementele pana pe brb ) ,ai trecut la IDIOTUL de TRAVEN

Hai ma,nu te supara ,noi ne asemanam . Nu vezi ca am acaparat atentia tuturor ?
Ar fi pacat sa incetam in a arunca cu laturi ,unul in celalalt .Mai ales acum ca vin si sarbatorile .Cu ocazia asta ,poate mai intra si altii in troaca noastra


18-12-2009 08:50:03
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Dupa, asa cum spuneam, jocul cretin constand in a face afirmatii tampite legate de aiuristice informatii pe care (...afisand, in dobitocenia ta, o siguranta cladita doar pe mitomanie), pretinzi ca le-ai avea despre toata lumea,
asta ar fi a doua in sirul "tehnicilor" :rolleyes::rolleyes: tale de secatura:
...pe de-o parte pretinzi "victoria" :rolleyes: atunci cand cineva, scarbit de imbecilitatea-ti marsava, inceteaza a ti se mai adresa, iar pe de alta parte, cand replicile devin destul de "contondente" incat sa le simta pana si un rinocer tampit ca tine, incepi sa pretinzi aberante asemanari.

Pai, mai abjectache, in vreme ce tu, dupa cum am mai afirmat, afectat de o buimaceala imbecila, nu faci altceva decat sa receptionezi in crestet rahatul pe care il arunci in sus, inspre un nivel in afara “razei de actiune” a rahiticelor (...sau, mai degraba, rahaticelor :rolleyes: :rolleyes::D) tale potentze, eu n-am nevoie  pentru a te lapida decat sa las sa cada pietrele spre nivelul tau; ...la inceput mai mici, insa dat fiind faptul ca stratul de scarnavie cu care te acoperi a fost destul de gros pentru a te proteja,  am trecut la cele de marime medie, care ajung sa fie resimtite pana si de seaca-ti capatana (...chiar si in conditiile unei obisnuinte in a primi pumni in mutra).


Fiind deja (mult prea) clar ca pricepi greu si uiti repede, ma vad silit sa repet pana pricepi:
...Ghiuj imbecil, mars inapoi in latrina unde-ti faci plinul cutiei craniene!!! :x

Ultima modificare facuta de traven (19-12-2009 19:21:55)


18-12-2009 12:37:30
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Dom'le, incep sa cred ca harjoana asta transtopica si transtematica va provoaca niscaiva orgasme la nivel muscular (biceps, triceps, cariceps, ce-o fi) sau neuronal, al'minteri nu-mi explic incrancenarea.
Tin sa remarc faptul ca daca lectura a fost oarecum placuta in prima faza, interesanta mai apoi, sfarseste in desuetitudine si chiar lezeaza retina oricui reuseste sa urmareasca mai mult de cinci, hai sase, maxim, postari pe acelasi calapod si asta datorita repetarii obsesive ale acelorasi termeni, ba chiar figuri de stil (care stil?).
Ori incercati sa largiti aria invectivelor, ori va slefuiti artistic vocabularul polemic, ori incetati sfada, ori v-alegeti un singur topic si continuati linistiti, nederanjati-nederanjanti acolo.
Weekend placut!


18-12-2009 14:24:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

PeterPan 63 a scris:

Dom'le, incep sa cred ca harjoana asta transtopica si transtematica va provoaca niscaiva orgasme la nivel muscular (biceps, triceps, cariceps, ce-o fi) sau neuronal, al'minteri nu-mi explic incrancenarea.
Tin sa remarc faptul ca daca lectura a fost oarecum placuta in prima faza, interesanta mai apoi, sfarseste in desuetitudine si chiar lezeaza retina oricui reuseste sa urmareasca mai mult de cinci, hai sase, maxim, postari pe acelasi calapod si asta datorita repetarii obsesive ale acelorasi termeni, ba chiar figuri de stil (care stil?).
Ori incercati sa largiti aria invectivelor, ori va slefuiti artistic vocabularul polemic, ori incetati sfada, ori v-alegeti un singur topic si continuati linistiti, nederanjati-nederanjanti acolo.
Weekend placut!

Petrica,mi se pare logic ce spui .De aceea te rog ,avand in vedere ca il cunosti de foarte mult timp ,sa-i comunici ca sunt dispus sa ne balacarim pe un topic ales de el .
Nici eu nu inteleg tragica lui incordare de a ma elimina ,recurgand la mijloace disperate
si cuvinte lipsite de logica .E frumos ,mai Petrica ,sa-mi spuna mie ,om batran cu par la  ...:Alcool sanitar ,cand eu beau numai Diana pt frectie .Si asta n-ar fi nimic ; Sa incep fiecare fraza cu :ma numesc....ca si cum as fi fost de multe ori la dezalcolizare .Am fost o sigura data ,intrand in  coma alcoolica ,dar atunci eram minor si nu aveam cunostintele
lui traven de acum.Suntem in derizoriu,dar ne place .


18-12-2009 14:51:48
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

PeterPan 63 a scris:

Dom'le, incep sa cred ca harjoana asta transtopica si transtematica va provoaca niscaiva orgasme la nivel muscular (biceps, triceps, cariceps, ce-o fi) sau neuronal, al'minteri nu-mi explic incrancenarea.
Tin sa remarc faptul ca daca lectura a fost oarecum placuta in prima faza, interesanta mai apoi, sfarseste in desuetitudine si chiar lezeaza retina oricui reuseste sa urmareasca mai mult de cinci, hai sase, maxim, postari pe acelasi calapod si asta datorita repetarii obsesive ale acelorasi termeni, ba chiar figuri de stil (care stil?).
Ori incercati sa largiti aria invectivelor, ori va slefuiti artistic vocabularul polemic, ori incetati sfada, ori v-alegeti un singur topic si continuati linistiti, nederanjati-nederanjanti acolo.
Weekend placut!



Coane, sincer, prefer sa ma abtin de la a replica. Daca asta-i interpretarea pe care o dai unei incercari de salubrizare a forumului prin descotorosirea de gunoiul Mandache, nu-mi ramane decat sa iti urez distractie placuta, in continuare, cu acest vierme, care, din punctul meu de vedere, poate de-acum sa-si manifeste imbecilitatea in deplina libertate!!!...

Ultima modificare facuta de traven (18-12-2009 15:20:55)


18-12-2009 14:52:04
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

Dupa, asa cum spuneam, jocul cretin constand in a face afirmatii tampite legate de aiuristice informatii pe care (...afisand, in dobitocenia ta, o siguranta cladita doar pe mitomanie), pretinzi ca le-ai avea despre toata lumea,
asta ar fi a doua in sirul "tehnicilor" :rolleyes::rolleyes: tale de secatura:
...pe de-o parte pretinzi "victoria" :rolleyes: atunci cand cineva, scarbit de imbecilitatea-ti marsava, inceteaza a ti se mai adresa, iar pe de alta parte, cand replicile devin destul de "contondente" incat sa le simta pana si un rinocer tampit ca tine, incepi sa pretinzi aberante asemanari.

Pai, mai abjectache, in vreme ce tu, dupa cum am mai afirmat, afectat de o buimaceala imbecila, nu faci altceva decat sa receptionezi in crestet rahatul pe care il arunci in sus, inspre un nivel in afara “razei de actiune” a rahiticelor (...sau, mai degraba, rahaticelor :rolleyes: :rolleyes::D) tale potentze, eu n-am nevoie  pentru a te lapida decat sa las sa cada pietrele spre nivelul tau; ...la inceput mai mici, insa dat fiind faptul ca stratul de scarnavie cu care te acoperi a fost destul de gros pentru a te proteja,  am trecut la cele de marime medie, care ajung sa fie resimtite pana si de seaca-ti capatana (...chiar si in conditiii unei obisnuinte in a primi pumni in mutra).


Fiind deja (mult prea) clar ca pricepi greu si uiti repede, ma vad silit sa repet pana pricepi:
...Ghiuj imbecil, mars inapoi in latrina unde-ti faci plinul cutiei craniene!!! :x

DA .Pricep greu ,probabil asta e motivul pt care nu inteleg  GALGAIALA ta ironica de
savant dispretuit, in gatlejul tau imbacsit de nicotina si amfetamine .
Observ intuitiva ta antipatie pt CULTURA  ,coborand la nivelul meu (?). Ma maguleste
atentia ta.Mai, IDIOTULe de TRAVEN, tu nu scrii ,tu vrei sa rezolvi problema cu mine .
Adica ,determinandu-ma catre CONT STERS . Ex: CIUDATUL , STROMBOLI , BETY  si
altii. Greu cedez, tinand cont ca nu sunt inteligent . IDIOTULe de TRAVEN !


18-12-2009 15:06:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mie, serios, imi pare chiar utila (mereu e cite ceva de-nvatzat, nu ?! ;)) lupta asta virtuala... si evident totalmente inegala :D - in care constructiile abstracte :rolleyes: se diversifica, prind noi contururi si devin pe zi ce trece mai abisal-percutante (de-o parte). :D:D

Hmmm... probabil ca doar dracushorul de pe umarul sting :rolleyes: imi spune asta, fiindca-n mod "normal" (da' ce, am zis io vreodata c-as fi normal ? :D) negativismul de orice gen ar trebui sa-mi repugne. :rolleyes: Iar lungimea rezbelului :D pare intr-adevar Xcesiva...

Las' ca-mi cumpar poate o "indulgentza" :D de la popa din cartier, cind l-oi intini prin zona stringind birurile de Sarbatori...:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-12-2009 15:16:44)


18-12-2009 15:11:11
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Sincer, in rezbelul asta, eu nu citesc decat postarile lui Traven.Si acest lucru mi se pare mai mult decat util. :):):)

18-12-2009 19:09:58
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

Sincer, in rezbelul asta, eu nu citesc decat postarile lui Traven.Si acest lucru mi se pare mai mult decat util. :):):)

Asa si este normal. Iti mai imbogatesti si tu VOCABOLAROL .In singuratatea ta ,chiar simti nevoia unor expresii nobile ,delicate si inteligente .


18-12-2009 19:46:08
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

Sincer, in rezbelul asta, eu nu citesc decat postarile lui Traven.Si acest lucru mi se pare mai mult decat util. :):):)

Dom'le, incep sa cred ca harjoana asta transtopica si transtematica va provoaca niscaiva orgasme [ de la P Pan citire ]
Ma gandeam la ce ti-ar fi tie util .


18-12-2009 19:57:07
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Ce-i, puisor? Esti tu suparat ca nu-ti citesc postarile? Lasa, nu fii trist, vine Mosul in curand si-ti indeplineste dorinta arzatoare de a disparea toti forumistii, sa poti fi, in sfarsit, number one across the nation. I-ai scris sa aduca niste cutite, sa-ti fie cadoul asa cum iti doresti? :):):)
Hai, nu te bosumfla, copilush, vezi doar ca, daca ti-am raspuns, clar am citit ce-ai "scris". Tu continua , baietas, cand o sa cresti mare, o sa intelegi multe dintre lucrurile pe care nu le pricepi acum. Asa se intampla cand ne maturizam. Stiu ca e greu de crezut acum, dar poti sa intrebi si alti adulti, iti vor spune acelasi lucru.

Ultima modificare facuta de Romanticide (18-12-2009 20:08:53)


18-12-2009 20:07:07
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

marianmandache a scris:


Romanticide a scris:

Sincer, in rezbelul asta, eu nu citesc decat postarile lui Traven.Si acest lucru mi se pare mai mult decat util. :):):)

Dom'le, incep sa cred ca harjoana asta transtopica si transtematica va provoaca niscaiva orgasme [ de la P Pan citire ]
Ma gandeam la ce ti-ar fi tie util .

De ce, ai terminat-o cu propriile orgasme si acum te gandesti cu jind la ale altora?:):):) Sau e singurul subiect despre care oricine isi poate da cu parerea , in consecinta, ai si tu ceva de spus. Ia incearca sa iti exprimi macar o idee personala despre vreun subiect de pe aici care necesita folosirea a mai mult de un neuron. Pana acum n-ai facut-o, dar poate, cu putin noroc, iti reuseste macar o data.

Ultima modificare facuta de Romanticide (18-12-2009 20:22:21)


18-12-2009 20:20:40
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Uite si un banc pentru tine, poate cine stie, vei incepe sa gandesti inainte de-a posta ceva.

Măgarul către privighetoare:
- Tot cântăreaţă?
- Asta mi-e menirea! Dar tu, tot măgar?


18-12-2009 20:33:29
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

Uite si un banc pentru tine, poate cine stie, vei incepe sa gandesti inainte de-a posta ceva.

Măgarul către privighetoare:
- Tot cântăreaţă?
- Asta mi-e menirea! Dar tu, tot măgar?

Foarte subtil !
Faci ce faci si tot la animale cu madularul mare te gandesti .Am impresia ca esti obsedata sexual .Nu face bine singuratatea (in cazul tau ) .


18-12-2009 20:51:39
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Nu, iar nu te-ai prins despre ce-i vorba. Doar cei care isi scriu in profil ca sufera de priapism se gandesc la animale cu madularul mare. :):):)
Dar n-ai inspiratie chiar deloc? Exprimi o idee scoasa din tartacuta ta sau nu? Hai sa te vedem, alege un subiect, e plin forumul. N-ai si tu pareri personale despre ceva? Sau tu ai pareri numai despre ceilalti forumisti ( adica ti se pare, ca sigur n-ai inteles ce-am vrut sa zic). O opinie, ceva, despre un subiect, macar unul, ai?
Ok, s-a inteles foarte clar din postarile tale ca noi ceilalti suntem prosti. Acum arata-ne ce inseamna sa fii intr-adevar inteligent si exprima-ti propriile pareri despre subiecte. Sunt sigura ca ai citit foarte mult si ne poti uimi cu inteligenta ta. Trebuie sa ai niste pareri originale si care sa denote o capacitate profunda de analiza si de a sesiza nuantele . :):):) Iti asteptam opiniile.

Ultima modificare facuta de Romanticide (19-12-2009 02:29:48)


18-12-2009 21:00:29
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Numai rautatea m-a determinat sa recurg la invective ,vizavi de  cativa forumisti .Eu stiu si recunosc inteligenta la anumiti forumisti .Acum ,fie vorba intre noi,rautatea e o caracteristica ce apartine umanului .Daca nu as recunoaste inteligenta peste medie a unora , ex : Xtremul ,SS ,P.Pan sau
Hot ,ar trebui sa fiu de acord cu traven [ Ma numesc....] .Categoric ,nu intereseaza pe nimeni parerea mea laudativa ,la adresa unor(a). Unii s-ar  simti ,poate, jigniti .Nu stiu si chiar nu ma intereseaza .Eu nu am dat de inteles ,daca ai fost atenta ,ca voi sunteti  prosti ...si eu "viceversa".
Dar trebuie sa recunosti ,daca eu am sarit calul si sigur l-am sarit,acelasi
lucru l-a facut si traven .Singurul care a confirmat-o ,a fost P.Pan .
NU inseamna ca tu si alti cativa,nu ati sesizat ,dar asta spune multe
Numai de bine !

Ultima modificare facuta de marianmandache (19-12-2009 09:29:08)


19-12-2009 09:27:20
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Nu stiu la ce ti-o fi folosit rautatea si saritul calului, dar macar recunosti si, oricat de proasta ar fi parerea pe care as avea-o despre tine, e de apreciat faptul ca ai recunoscut.
Crede-ma, nimeni nu asteapta laude sau confirmari din partea ta. Ai observat, sper, ca suntem adulti si-am aflat cu totii cam de multisor cine suntem si ce putem. Si mai sunt convinsa ca pe nimeni nu intereseaza viata ta personala. Aici e un FORUM si discutam, fiecare dupa posibilitati, idei.
In ce priveste postarea lui PeterPan, parerea mea e  ca a vrut sa spuna altceva. Nu insist, daca va crede de cuviinta, va da el insusi lamuriri.
Cu toata sinceritatea iti spun, invectivele si barfele de mahala merg pe chat ( ia uite, sunt chiar ontopic! :):):)  ), nu pe FORUM. Poate n-ar fi rau sa incerci, cand te mai apuca rautatea, acolo cu siguranta ai fi apreciat pentru ele, nu ca aici.
Acum, dupa ce ai atacat si ai jignit inutil destui pe-aici ( eu cred ca ai fost avertizat cat de "rai" sunt unii , oh nu, nu de catre cineva, sunt sigura ca ai citit multe topicuri inainte de-a scrie si te-a avertizat al saselea simt :D,  asa ca  te-ai gandit sa fii tu primul agresiv, sa le iei fata :):):) ) , nu crezi ca ne esti dator ;) cu pareri proprii despre subiecte ?
Repet : iti asteptam opiniile.

Ultima modificare facuta de Romanticide (19-12-2009 14:25:50)


19-12-2009 11:23:53
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
A propos de rautate ( si de cutite :D , ca asta a fost haioasa rau :):):) ) , nu ma pot abtine si-o sa-ti mai spun un banc. Sper sa te amuze la fel de mult, stii doar ca simtul umorului e direct proportional cu inteligenta.:):)

Un trecător trece pe lângă o poartă pe care scria "Atenţie câine rău". Spre mirarea lui când se uită în curte vede o javră mică şi amărâtă. Trecătorul întreabă:
- Dar cum poate un căţel atât de mic să fie rău?
Căţelul îi răspunde:
- Sunt lau, ca nu pap tot!

Ultima modificare facuta de Romanticide (19-12-2009 14:32:58)


19-12-2009 13:41:40
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Statzi dom'ne ! Ca prea m-atzi luat repede... :rolleyes: Ce-am intzeles :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 'io d'-aci... este ca in urma unui astfel de dialog... prefera sa traiasca cu un barbat insurat ? :rolleyes: Sau nu ? Fitzi mai explicitzi... in dialoguri

Ultima modificare facuta de niladam (19-12-2009 20:26:52)


19-12-2009 20:26:30
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Pai daca noua pagini nu te-au lamurit pana acum, ce astepti de la un biet "dialog" de pe a zecea pagina?

19-12-2009 21:14:27
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
No' atunci ma-'nsor, poate atunci prefera femeile sa stea... shi cu mine :rolleyes: . Da' o sa o fac de maine, c'-au zis la TV ca... de ma-'mpinge pacatu' s-o fac de astazi... ma taie :rolleyes: . "Ie unu' - Ignat care astazi ne cauta pe totzi... spre sacrificare. :rolleyes:

20-12-2009 08:42:15
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Mi se pare inaltator ca, pentru un scop atat de nobil, sa faci orice sacrificiu. Ma refeream la insuratoare, nu la sacrificare ;) . Unii ar spune ca-i acelasi lucru, da' parerea mea e ca pana nu le incerci pe amandoua, n-ai de unde sa stii. :):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (20-12-2009 09:42:10)


20-12-2009 09:32:34
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

A propos de rautate ( si de cutite :D , ca asta a fost haioasa rau :):):) ) , nu ma pot abtine si-o sa-ti mai spun un banc. Sper sa te amuze la fel de mult, stii doar ca simtul umorului e direct proportional cu inteligenta.:):)

Un trecător trece pe lângă o poartă pe care scria "Atenţie câine rău". Spre mirarea lui când se uită în curte vede o javră mică şi amărâtă. Trecătorul întreabă:
- Dar cum poate un căţel atât de mic să fie rău?
Căţelul îi răspunde:
- Sunt lau, ca nu pap tot!

Daca ai sti tu cati oameni ,extrem de inteligenti,nu au simtul umorului nu ai mai face caz de el . Ca veni vorba de inteligenta ,lau nu se scrie l-au ?


20-12-2009 10:06:05
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Nu exista oameni extrem de inteligenti care nu au simtul umorului. Cei extrem de inteligenti nu apreciaza umorul grosolan, ci pe cel fin, care nu e accesibil oricui. Si da, s-ar scrie despartit daca "l" ar fi pronume si "au" verb auxiliar.
Din postarea ta insa, se vede ca n-ai priceput bancul. Eu "traduceri" nu fac. Ar fi inutil.

Ultima modificare facuta de Romanticide (20-12-2009 10:25:27)


20-12-2009 10:13:15
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:

Nu exista oameni extrem de inteligenti care nu au simtul umorului. Cei extrem de inteligenti nu apreciaza umorul grosolan, ci pe cel fin, care nu e accesibil oricui. Si da, s-ar scrie despartit daca "l" ar fi pronume si "au" verb auxiliar.
Din postarea ta insa, se vede ca n-ai priceput bancul. Eu "traduceri" nu fac. Ar fi inutil.

Ai vazut ,mai ...,cum ai cazut in capcana ?Daca ai sti tu cati oameni ,extrem de iteligenti ,nu au simtul umorului ? S-au nu esti ,nici inteligenta ? Ce treaba are lau din context
cu l-au ,cel analizat de tine ? Asa ca ,aia cu simtul umorului ,las-o pt altii .
Acum chiar poti spune orice ; "non tangere " !


20-12-2009 16:32:21
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Te agiti degeaba. Nu-i vina mea ca tu nu poti sa intelegi un simplu banc. Si , oricat te-ai agita tu, eu n-am chef sa-ti "traduc". Roaga pe cineva sa-ti explice si tie si abia dupa ce te-ai asigurat c-ai inteles vorbesti ! Asa nu faci decat sa devii din ce in ce mai ridicol prin faptul ca, dupa ce ca nu intelegi nimic, mai si trancanesti aiurea. Din punctul meu de vedere e ok, sunt absolut convinsa ca toti ceilalti au inteles. Pricepi? TOTI CEILALTI AU INTELES ! Daca nu ma crezi, n-ai decat sa-i intrebi, desi nu cred ca s-ar gasi multi care sa-ti vorbeasca. Da' poate gasesti un suflet milos, cine stie?
Ar fi bine pentru tine ca, pe viitor, sa nu te mai bagi in discutiile oamenilor mari. Ma indoiesc ca ar exista cineva care ar avea un munte de rabdare sa-ti explice tie fiecare postare. Si daca nu ti se explica tu, ca de obicei, iti prinzi urechile pe-aici si mai calci si in strachini.
Ai retinut? Roaga pe cineva sa-ti explice si tie un amarat de banc ! Si dupa aia sa-ti explice si postarea mea. Abia atunci vei vedea cine a cazut in capcana, de fapt. Dar mult mai probabil ca nu te vei prinde niciodata despre ce-i vorba.
Stiu ca te doare ca nu poti intelege nimic si din acest motiv incerci cu disperare sa "tragi" discutiile in jos,jignindu-i pe toti ca sa fii si tu bagat in seama si  sa te iluzionezi ca ai  macar un simulacru de conversatie (  o cearta ca la usa cortului judecand dupa postarile tale de care sunt sigura ca esti tare mandru si probabil ca ai murit de ciuda ca nu s-a coborat nimeni la un astfel de nivel dar ti-am mai spus, asta se intampla numai pe chat) numita pompos...polemica ( Doamne, am ras cu lacrimi!). Dar vezi, oricat ai incercat, ai descoperit ca-i tot degeaba. Si-atunci incerci sa "salvezi aparentele" ( fara sa realizezi ca devii si mai ridicol decat erai deja) spunand despre ceilalti ca scriu lucruri fara inteles, cand de fapt, spunand asta , nu faci decat sa arati foarte clar ca tu esti singurul care nu pricepe nimic . Ghinionul tau ca nu reusesti sa pacalesti pe nimeni.  Cam asta-i.

Ultima modificare facuta de Romanticide (20-12-2009 22:53:11)


20-12-2009 18:32:14
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Uitasem : arata-ne inteligenta ta sclipitoare, cultura, spiritul superior prin opinii proprii despre subiecte. Inca mai asteptam. Pentru ca vezi tu, orice prost poate sa vorbeasca despre altii si de obicei prostii doar asta fac, ca atat ii duce capul. Cei inteligenti discuta idei. Asa ca, tu fiind inteligent, iti asteptam opiniile despre subiecte. Repet : opiniile despre subiecte. Revin : opiniile despre subiecte. Reiau : opiniile despre subiecte. Reamintesc : opiniile despre subiecte. Hai ca nu-i greu : o-pi-ni-i-le des-pre su-biec-te.

Ultima modificare facuta de Romanticide (20-12-2009 20:12:31)


20-12-2009 19:11:33
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6 7 ... 8    
Mergeti la