Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / de ce atatea femei frumoase cauta alte femei???    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27
ce se intampla fratilor? le e frica de perpetuarea speciei? sau se pare ca vibratoarele sunt la putere?

22-12-2005 17:25:11
   
?? Maydaya
Cont Sters

Inregistat: 14-01-2006
Mesaje: 5
de ce se intampla asta...... am incercat sa-mi imaginez macar cum ar fi, si tot nu reusesc...
probabil cauza e mentalitatea de piata, atat de accentuata in tara noastra acum.... multa lume traieste dupa principiul ''foloseste si arunca''
unele tipe or fi facand-o din cauza asta, curiozitate prosteasca, sa incerce ce vad la tv etc., altele, din cauza ca ele au fost folosite si date la o parte, de unii barbati

adevarul e ca femeile sunt diferite de barbati, nu doar fizic: intr-o relatie, barbatii cauta sex, femeile cauta afectiune si stabilitate... fiecare ia ce are nevoie de unde poate, si de unde i se ofera

Ultima modificare facuta de Maydaya (10-03-2006 17:47:08)


10-03-2006 17:45:41
   
?? luckyluck3
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2005
Mesaje: 25
am o prietena lesby! stiti cum a ajuns asa? din cauza unui barbat care o batea, isi batea joc de ea si o folosea pe post de aprata de facut laba! pai cum sa nu o ia razna?
cu parere de rau , dar mai sunt si masculi din astia care fac de ras tagma purtatorilor de pantaloni!


18-04-2006 11:55:35
   
?? cipi26
Cont Sters

Inregistat: 16-04-2006
Mesaje: 1
si totusi sunt si barbati multi homo, dar fetele nu prea zic nimic de asta asa ca de ce sa ne batem capul. Si oricum sincer vorbind e mult mai atragator sa vezi doua femei cum fac dragoste decat doi barbati care "si-o pun". Nu credeti?

18-04-2006 12:19:12
   
?? forro 3
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2006
Mesaje: 4
aloo

18-04-2006 19:21:36
   
?? Ares_
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2006
Mesaje: 9
cipi ...din pacate trebuie sa ii dau dreptate lui lucky....o gramada de barbati sunt altfel decat ar trebui...eu sunt mai realist si spun ca foarte multi procedeaza altfel decat ar trebui.... femeile cred si asta este opinia mea personala...prefera lesbianismul ca o metoda de retragere din calea celor care se aseamana cu exemplarele care odata "le-au taiat aripile" Sensibilitatea feminina este cu mult peste cea masculina...iarasi o parere personala....cauzele nu cred ca pot fi tratate la fel...atunci cand vorbim despre lesby si homo...

Ultima modificare facuta de Ares_ (23-04-2006 04:24:01)


23-04-2006 04:22:10
   
?? luckyluck3
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2005
Mesaje: 25
corect, ares!
insa putini au curaj sa recunoasca atunci cand gresesc!!!
ia sa vedem: exista vreun barbat care sa puna pe prim plan placerea partenerei ?
si nu a lui?
este vreun barbat care sa fie multumit ca partenera lui a avut un orgasm de nota 10+ chiar daca el nu a reusit sa termine?
este?


23-04-2006 05:52:27
   
?? arakis
Cont Sters

Inregistat: 22-04-2006
Mesaje: 9

luckyluck3 a scris:

corect, ares!
insa putini au curaj sa recunoasca atunci cand gresesc!!!
ia sa vedem: exista vreun barbat care sa puna pe prim plan placerea partenerei ?
si nu a lui?
este vreun barbat care sa fie multumit ca partenera lui a avut un orgasm de nota 10+ chiar daca el nu a reusit sa termine?
este?


mai gasit!!!!!!!!
sincer imi plac femeile care fac dragoste intre ele ,dar asa ca aperitiv ,inainte sa intre Baiatu' la ele, IAR DACA FEMEIA MEA NU E MULTUMITA MA DUC SI MA PUSC DECAT SA O VAD ASA! DAR NU A FOST INCA CAZUL ,CEL PUTIN IN PAT!!!!!!!!!!


23-04-2006 06:38:20
   
?? dormarunt
Cont Sters

Inregistat: 26-04-2005
Mesaje: 88
INTOTDEAUNA am pus orgasmul partenerei mele pe primul plan..asha am fost,sunt ..si voi fi...si,dak la inceputuri,nu era o problema[terminam amandoi..si inca simultan],mai nou,termin f greu..ca sa ma leg de un alt topic de pe aici,un act sexual cu mine dureaza o ora,o ora jumatate,cu mici intreruperi...pe parcurs,scorul orgasmelor e de 4-5 la 1 in favoarea ei...si,ca sa revin,climaxul femeii este mult mai fin,complex..si din aceste cauze,mai important,decat al nostru,fiind mai greu de obtzinut..dak va fi fericita cu tine,femeia aia te va mai chema in patul ei..asta-i morala...se aplica si nevestelor:in loc ''s-o doara capul''..va trage ea de tine ...la facut dragoste...nu la sex[e o mica-mare diferentza]....all the best!...

23-04-2006 14:27:41
   
?? anya}{
Cont Sters

Inregistat: 13-04-2006
Mesaje: 4
sunt 2 categ de femei : cele care cauta stabilitate si afectiune intr-o relatie si cele care "si-o pun" doar de dragul distractiei, de obicei cele din categ a2-a sunt cele preferate de majoritatea barbatilor.......pt "eliberare" ....de ce s-a ajuns la asta, nu stiu.....Cine vrea sa-si dea cu parerea despre asta sa nu ezite..:)

Ultima modificare facuta de anya}{ (23-04-2006 16:06:07)


23-04-2006 16:05:31
   
?? arakis
Cont Sters

Inregistat: 22-04-2006
Mesaje: 9

anya}{ a scris:

sunt 2 categ de femei : cele care cauta stabilitate si afectiune intr-o relatie si cele care "si-o pun" doar de dragul distractiei, de obicei cele din categ a2-a sunt cele preferate de majoritatea barbatilor.......pt "eliberare" ....de ce s-a ajuns la asta, nu stiu.....Cine vrea sa-si dea cu parerea despre asta sa nu ezite..:)


sa ajuns aici din cauza frustarilor acumulate si datorita acelei promovari tampite cum ca sexul e ceva rusinos ,tabu!!!!!!!


23-04-2006 17:44:53
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850

anya}{ a scris:

sunt 2 categ de femei : cele care cauta stabilitate si afectiune intr-o relatie si cele care "si-o pun" doar de dragul distractiei, de obicei cele din categ a2-a sunt cele preferate de majoritatea barbatilor.......pt "eliberare" ....de ce s-a ajuns la asta, nu stiu.....Cine vrea sa-si dea cu parerea despre asta sa nu ezite..:)

Prin natura ei femeia e mai inclinata spre sentiment; de aici si dualismul mai accentuat sentiment/placere; societatea a facut ca placerea sa piarda batalia in cazul femeilor.


23-04-2006 18:31:36
   
?? Ares_
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2006
Mesaje: 9

anya}{ a scris:


arakis a scris:


vaics a scris:

sunt 2 categ de femei : cele care cauta stabilitate si afectiune intr-o relatie si cele care "si-o pun" doar de dragul distractiei, de obicei cele din categ a2-a sunt cele preferate de majoritatea barbatilor.......pt "eliberare" ....de ce s-a ajuns la asta, nu stiu.....Cine vrea sa-si dea cu parerea despre asta sa nu ezite..:)



sa ajuns aici din cauza frustarilor acumulate si datorita acelei promovari tampite cum ca sexul e ceva rusinos ,tabu!!!!!!!


Prin natura ei femeia e mai inclinata spre sentiment; de aici si dualismul mai accentuat sentiment/placere; societatea a facut ca placerea sa piarda batalia in cazul femeilor.


anya....un posibil raspuns la intrebarea ta..."De ce s-a ajuns la asta?" poate fi...din cauza dezamagirilor...... Dezamagirile sunt dureroase.....si se imprima adanc. Tristetea poate constitui produsul dezamagirilor....majoritatea barbatilor despre care vorbesti....au cautat initial si cel mai probabil au trait...clipe frumoase...si-au dorit si ei stabilitate si afectiune.....fiecare insa a tradus ulterior aceste stari diferit....unii au dezamagit, altii au fost dezamagiti.... Stabilitatea si afectiunea.....dragostea.....increderea....sunt cuvinte frumoase....sunt stari inaltatoare care trebuiesc insa ancorate in realism. Actul sexual in sine poate fi produsul iubirii in cazul ideal....poate fi o necesitate fiziologica....de ce nu....poate fi finalizarea unei fantezii...sau poate fi linistea de dupa furtuna emotionala provocata de catre instinct... in mod sigur nu se asociaza cu iubirea....care exista cu sau fara actul sexual in sine...(daca exista) Cred ca "majoritatea" alege cea de-a doua varianta prin prisma celor spuse mai sus....este frustrant sa fi dezamagit...sau dezamagesti la randu-ti.... iar aici isi face loc pragmatismul....in favoarea distractiei....ceea ce nu este deasemenea ceva rau....cu conditia ca ambele parti sa joace cinstit.


Cata dreptate aveti amandoi arakis si vaics....sunt intru totul de acord!

Cat despre intrebarea lui lucky...asa definesc eu orgasmul meu....cand femeia de langa mine a avut orgasm ...nu are nici o legatura cu ejacularea.... cine confunda orgasmul barbatesc cu ejacularea...consider ca se insala....

Ultima modificare facuta de Ares_ (23-04-2006 21:05:08)


23-04-2006 20:54:15
   
?? arakis
Cont Sters

Inregistat: 22-04-2006
Mesaje: 9
suntem pe aceiasi lungime de unda ,ares!!!!!!!!

24-04-2006 06:34:07
   
?? luckyluck3
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2005
Mesaje: 25

anya}{ a scris:

sunt 2 categ de femei : cele care cauta stabilitate si afectiune intr-o relatie si cele care "si-o pun" doar de dragul distractiei, de obicei cele din categ a2-a sunt cele preferate de majoritatea barbatilor.......pt "eliberare" ....de ce s-a ajuns la asta, nu stiu.....Cine vrea sa-si dea cu parerea despre asta sa nu ezite..:)

ia sa vedem, anya!
toti cautam stabilitate si afectiune la inceput intr-o relatie!
ceilalti forumisti si-au exprimat cateva deja pareri care corespund cu ale mele!
dar te-as intreba : cate ,, relatii stabile" ai avut pana acum?
ai un corp frumos, esti simpatica foc, si , dupa ce-am citit, esti si isteata!
d'aia zic : ,, ce inseamna o relatie stabila" ptr tine?
ceva de genul : cunosti un baiat care corespunde in masura de 90% cu exigentele tale!
sau mai mult!
ca sa nu-l scapi, il iei de barbat! iubirea cea mare a intrat in viata ta!
mai apoi apar grijile zilnice: bani de paine, de intretinere ( in cazul in care aveti deja locuinta voastra),vine un copil, doi, apar ridurile, intervine oboseala zilnica, apar micile discutii care degenereaza in marile discutii, sau certuri, sanii se lasa, creste burtica lui si se face butoias de bere, si tot asa.
afectiunea ramane, stabilitatea la fel!
apoi , inevitabil apare acea durere de cap deja consacrata: lasa-ma, ma doare capul! sau n-am chef! sau sunt obosita!
si atunci ce face barbatul vietii tale? la inceput timid, dar mai apoi din ce in ce mai hotarat, se uita la un fundulet mai tanar, mai zglobiu si mai dornic!
iar TU incepi sa-l privesti mai atent pe colegul de la biroul de alaturi, care nu are burtica, sau pe cel care iti livreaza cosmeticele care te ajuta sa ramai frumoasa, sau pe x sau y...
EL tot pe tine te iubeste, dar nu va avea sentimentul ca te inseala daca o pune de o distractie scurta cu colega de serviciu, cu vecina de la doi, sau cu chelnerita de la barul unde-si face siesta zilnica cu colegii sau prietenii!
este si EL multumit, este mai linistit, vina acasa cu sacosele pline ( si inima impacata ), daca te ,,doare capul " nu mai sare din pat ca sa fumeze tigara dupa tigara, s.a.m.d.
iar TU, ca o fata isteata, il mirosi, si te hotarasti: lasa ca ma razbun eu!
si uite-asa apare furnizorul de cosmetice(e tanar si miroase frumos), sau instalatorul, sau seful, sau cine mai stie cine!
si atunci te intreb : UNDE ESTE STABILITATEA?
afectiunea ramane, ati construit impreuna o familie, aveti doi copii frumosi pe care vreti sa-i cresteti frumos si crestineste, dar sunteti dispusi amandoi sa va ,,sacrificati" tineretea si frumusetea voastra pentru ei???????????
raspunde pertinent, fara sa acuzi barbatii ca ar fi principalii vinovati, ca ma dezamagesti!!!!!


24-04-2006 10:51:01
   
?? luckyluck3
Cont Sters

Inregistat: 20-06-2005
Mesaje: 25
ares, este adevarat ca ejacularea nu are nici o legatura cu orgasmul.
un barbat poate avea acel ,, orgasm cerebral" de care se tot vb!
dar, asa cum am mai spus, tu esti o exceptie de la regula!
restul de masculi, daca nu-si dau drumul , nu mai poti vb cu ei o luna!
si ghici cine e vinovat de asta???????????
ai dreptul la trei incercari!!!


24-04-2006 10:54:02
   
?? Ares_
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2006
Mesaje: 9
in viziunea lor....femeia...

24-04-2006 21:54:20
   
?? arakis
Cont Sters

Inregistat: 22-04-2006
Mesaje: 9

luckyluck3 a scris:

ares, este adevarat ca ejacularea nu are nici o legatura cu orgasmul.
un barbat poate avea acel ,, orgasm cerebral" de care se tot vb!
dar, asa cum am mai spus, tu esti o exceptie de la regula!
restul de masculi, daca nu-si dau drumul , nu mai poti vb cu ei o luna!
si ghici cine e vinovat de asta???????????
ai dreptul la trei incercari!!!



pai daca esti barbat , tu esti cel care controlezi situatia! si nu cred ca o femeie dupa ce ai facut 3 ore cu ea dragoste, daca rezista, si a avut nu stiu cate orgasme,o mai intreseaza daca ai ejaculat sau nu !ce zici?


25-04-2006 00:16:46
   
?? gigo
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143

dormarunt a scris:

INTOTDEAUNA am pus orgasmul partenerei mele pe primul plan..asha am fost,sunt ..si voi fi...si,dak la inceputuri,nu era o problema[terminam amandoi..si inca simultan],mai nou,termin f greu..ca sa ma leg de un alt topic de pe aici,un act sexual cu mine dureaza o ora,o ora jumatate,cu mici intreruperi...pe parcurs,scorul orgasmelor e de 4-5 la 1 in favoarea ei...si,ca sa revin,climaxul femeii este mult mai fin,complex..si din aceste cauze,mai important,decat al nostru,fiind mai greu de obtzinut..dak va fi fericita cu tine,femeia aia te va mai chema in patul ei..asta-i morala...se aplica si nevestelor:in loc ''s-o doara capul''..va trage ea de tine ...la facut dragoste...nu la sex[e o mica-mare diferentza]....all the best!...


Presupun ca sunt mai multe cauze pentru care vine mai greu orgasmul, tatae ... Oricum cred ca singura explicatie pentru performatele tale este talentul. Esti talentat, adica ai acea predispozitie naturala, pentru sex ... oops, vroiam sa zic dragoste ... ai multa rabdare, spui numai lucruri frumoase femeilor, etc ... Plus ca experienta chiar conteaza ...

Ziceam si eu asa, ca sa judecam si din alte perspective ...


25-04-2006 04:28:57
   
?? Ares_
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2006
Mesaje: 9
LOL desi n-am fost casatorit niciodata cred ca toti barbatii si-ar dori de la nevestele lor in pat mai mult sex decat dragoste.....
Putin sex...multa dragoste....mari sanse de divort. BALANS...asta e cuvantul.....


27-04-2006 04:28:14
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Chiar nu intelegi ca pe femei nu le intereseaza sexul ??? Ele vor doar dragoste ...

27-04-2006 23:12:55
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
De unde ai scos-o si pe asta !?

28-04-2006 00:17:35
   
?? Ares_
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2006
Mesaje: 9
s-ar fi putut sa fie un mesaj ironic....sau pe bune....who knows!
daca-i pe bune...mai este de invatat... ;)


28-04-2006 03:12:39
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Asta e arma lor si ar trebui sa le-o respectam ... Pentru ca oricum altceva nu prea ai ce face ... :P

E pe bune ... Dragostea este arma femeilor si ar trebui sa bagati la cap chestia asta ... :D


28-04-2006 04:04:40
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Zefli a scris:

Chiar nu intelegi ca pe femei nu le intereseaza sexul ??? Ele vor doar dragoste ...


Din nou (a cata oara ?!) trebuie sa fiu de acord cu Zefli !  De unde atata intzelepciune la varsta lui ?!!! Sau o fi doar concluzia unui studiu statistic facut pe site-ul asta ? Oricum, nu conteaza, cota de admiratie ramane aceeasi.
E de ajuns sa citesti profilele, sa zabovesti asupra "Ar dori" si "In cautare de", o sa va convingeti ca majoritatea femeilor, chiar si cele cu tariful la ora, sunt in cautare de dragoste si ofera acelasi lucru, remunerat ori nu...
  Da-i  'nainte, Zefli, lumineaza-ne si arata-ne calea... :D:D:D


28-04-2006 15:17:18
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92
:-?. nu sunt mult prea convins de asta. adica cum ca femeile ar cauta exclusiv dragoste. la nivel declarativ da. daca au de ales intre dragoste si sex ... de cele mai multe ori da. dar mi-sa intamplat, si stiu ca remarca ce vine e posibil sa ma coste jugulara,  sa bag seama ca femeile au nevoie de sex, de sport, tot atat cat avem si noi barbatzii. si mi-sa mai intamplat sa aflu ca in masura in care barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile, si cred ca in aceeasi masura si femeile practica sexul sportiv. diferenta e la nivel declarativ. ca sa estimezi relativ aproape de adevar partenerii unei femei ar tre sa inmultzeshti cu 10 numarul declarat iar la un barbat sa impartzi la 10. in plus o femeie de obicei isi declara doar iubirile adevarate si eterne "uitand" ca s-au intamplat si intamplari. in timp ce un barbat va declara un numar (no face, poate cu name, just number) uitand de lungile noptzi in care s-a dat cu capu de peretzi de dragul uneia care a disparut in neant si la lasat ... in soare.

Ultima modificare facuta de mishu35 (28-04-2006 16:40:44)


28-04-2006 16:38:28
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92
in plus nu vaz de loc, on topic, d c femeile si-ar arata mai multa dragoste, tandretze atentzie etc intre ele decat intr-o relatzie heteroxexuala.

28-04-2006 16:43:51
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

mishu35 a scris:

:-?. nu sunt mult prea convins de asta. adica cum ca femeile ar cauta exclusiv dragoste. la nivel declarativ da. daca au de ales intre dragoste si sex ... de cele mai multe ori da. dar mi-sa intamplat, si stiu ca remarca ce vine e posibil sa ma coste jugulara,  sa bag seama ca femeile au nevoie de sex, de sport, tot atat cat avem si noi barbatzii. si mi-sa mai intamplat sa aflu ca in masura in care barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile, si cred ca in aceeasi masura si femeile practica sexul sportiv. diferenta e la nivel declarativ. ca sa estimezi relativ aproape de adevar partenerii unei femei ar tre sa inmultzeshti cu 10 numarul declarat iar la un barbat sa impartzi la 10. in plus o femeie de obicei isi declara doar iubirile adevarate si eterne "uitand" ca s-au intamplat si intamplari. in timp ce un barbat va declara un numar (no face, poate cu name, just number) uitand de lungile noptzi in care s-a dat cu capu de peretzi de dragul uneia care a disparut in neant si la lasat ... in soare.


Cu exceptia formei (ortografie, gramatica etc. etc.), iti dau dreptate si indraznesc sa afirm ca e una din cele mai nuantate pozitii citite de mine pe forum. Am mai spus si altadata, exista un proces de emancipare sexuala a femeilor si diferentele in optiuni, comportament si practici sexuale/sentimentale nu sint atit de mari intre sexe.


28-04-2006 16:56:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Asa ca: VIVE L'AMOUR, VIVE LE SEXE!

28-04-2006 16:57:43
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

mishu35 a scris:

barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile,

Amice, procesul masturbarii feminine e net superior celei masculine, macar si pentru faptul ca nu poti compara o tehnica manuala cu una "digitala" !!!


28-04-2006 17:41:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

P. Pan 63 a scris:


mishu35 a scris:

barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile,

Amice, procesul masturbarii feminine e net superior celei masculine, macar si pentru faptul ca nu poti compara o tehnica manuala cu una "digitala" !!!


si unde mai pui ca digitalul poate fi si asistat


28-04-2006 17:52:19
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Bre, da'  bine le stii, parc-ai fi barbat !... :D:D:D

28-04-2006 23:55:51
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
De unde ai "scos-o" si pe-asta?... Ma refeream la specificul inefabil feminin.. Desi in curind poate o sa ma pricep si la diafanul masculin... tot e la moda bisexualitatea, efebismul, altele...

29-04-2006 01:37:56
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559

SandieShaw a scris:

Asa ca: VIVE L'AMOUR, VIVE LE SEXE!


Imi dai dreptate, fiindca pui pe primul loc dragostea si dupa aia sexul ...

;)


29-04-2006 02:01:32
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92

P. Pan 63 a scris:


mishu35 a scris:

barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile,

Amice, procesul masturbarii feminine e net superior celei masculine, macar si pentru faptul ca nu poti compara o tehnica manuala cu una "digitala" !!!


maestre aprope uitasem cat de profund potzi fi. ;). da ai dreptate. femeile prin natura lor sunt obligate sa puna ceva mai multa tehnica "digitala" in artizanat.


02-05-2006 11:34:14
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
Oare femeile prefera cybersexul? ca asta e digital 100% :D

02-05-2006 16:48:32
   
?? nevinovata
Cont Sters

Inregistat: 02-10-2005
Mesaje: 41

Zefli a scris:

Chiar nu intelegi ca pe femei nu le intereseaza sexul ??? Ele vor doar dragoste ...



Daaaaaaaaaaaaaaaaa!...amor!...nu sex!


07-05-2006 03:59:44
   
?? Hacker
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2006
Mesaje: 1
si baietii/barbatii pot face dragoste/amor cu o femeie... daca stiu cum.
Eu personal cred ca o lesbiana o se plictiseasca de lesbianism dupa ce il practica de la 1 la 5 ani, deci dupa acest timp ea va incerca sa faca dragoste cu un barbat


07-05-2006 20:21:56
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559

P. Pan 63 a scris:


mishu35 a scris:

barbatzii se pricep la artizanat facut cu mana proprie cam tot in aceeasi masura se pricep si femeile,

Amice, procesul masturbarii feminine e net superior celei masculine, macar si pentru faptul ca nu poti compara o tehnica manuala cu una "digitala" !!!


Poate din cauza asta femeile prefera vibratoarele, si nu barbatii in calduri ... E vorba tot de tehnica ...


08-05-2006 03:21:29
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92
:). nu zelfi. nu cred asta. cel mai adesea femeile doar declara ca prefera o dilda in locul unui mascul infierbantat. din cauza de cutume stupide sau din cine stie ce alt motiv. oricat de tehnica ar fi tehnica si oricat de buni ar fi acumulatorii tot nu se pot compara cu un mascul mediu dotat. evident tziu sa amintesc ca e doar o opinie presonala bazata doar pe o sumara observatzie a eternului feminin.

08-05-2006 20:37:49
   
?? next_lvl
Cont Sters

Inregistat: 02-10-2006
Mesaje: 80
unele se nasc, altele devin, altele au fost abuzate mai mult sau mai putin, altele sunt curioase si altele inebunesc de prea mult bine

25-10-2006 04:06:06
   
Pagini: 1    
Mergeti la