Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Intalnirile chat-istilor / ce preferati? fata in fata sau ascunsi dupa monitore    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27
sunt doar curios sa i-mi fac o parere, eu prefer fata in fata, asa i-ti dai seama mai bine de o persoana cum este si ce vrea, chiar daca exista si dezamagiri, mai bine mai repede decat sa conversezi un timp de sa -ti faci o impresie buna despre o persoana si p'orma afliu ca nu-i e ceea ce credeai!

22-12-2005 18:27:47
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Va tot "amenintz" cu astfel de povestiri.. dar, recunosc.. mi-e o lene sa bat cimpii... Dar, daca tot mi-ai servit-o la plasa am sa va povestesc din experientza mea si a altora (la care am fost martora si de la care am primit acceptul sa scriu aici).
O sa vorbesc la modul impersonal pentru ca imi este mult mai simplu asa. Oricum, unele intimplari sint destul de vechi (2 - 3 ani).. si nu conteaza ce mi s-a intimplat mie... Se poate repeta oricui...nu?

Ultima modificare facuta de fun-funny (23-12-2005 00:54:14)


23-12-2005 00:47:35
   
?? kawa-sutra
Cont Sters

Inregistat: 02-08-2005
Mesaje: 588
Uau, asteptam de mult vremea confesiunilor, fie ele impersonale, funny dear!!!

23-12-2005 00:52:47
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Kawa, kawa... sper sa nu fiu singura care postez aici... Desi nu m-ar deranja...
Cred ca ar fi interesant sa fie povestite si experientele voastre, ale barbatilor...
In fine.. incep in citeva minute... ca trebuie sa pun de cafea... :D


23-12-2005 00:56:09
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
As incepe prin a va povesti ce spun ei, cum fac ei atunci cind vor sa scape de o fata (femeie).. Asta mi-a spus-o un pilot.. (Zefli.. uite ca spun si povestea cu pilotul! :D)...
In fine, formula cea mai uzuala este pregatita din timp, atunci cind, de regula, nu ai vazut persoana in poza.. sau nu esti foarte sigur ca este cea pe care ai vazut-o. Ii spui in mometul in care aranjezi intilnirea telefonic... ca nu poti sta mult... ai treaba...
Poti ruga un prieten sa te sune si inventezi o convorbire cu o "lucrare" urgenta, iti ceri scuze.. si dispari. Nu inainte de a parea foarte suparat, dezamagit ca o parasesti... Fii un domn, nu?


23-12-2005 01:06:11
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
In cazul in care persoana cu care te intilnesti NU este cea din poza pe care ti-a aratat-o sau, diferentza este atit de mare incit este clar ca a fost o minciuna...ai dreptul sa faci cale intoarsa fara alte cuvinte. In fond, in momentul in care ati stabilit intilnirea mai avea o sansa sa spuna adevarul, nu?

23-12-2005 01:08:27
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Una peste alta, cind am "descoperit" eu chatul.... aveam, ca si acum.. mania de a discuta mult timp... De fapt, nici nu ma gindeam la intilniri... (am spus eu pe un alt topic ca sint ingrozitor de timida...;))... Numai ca, ma "atasham" de persoanele cu care discutam, deveneam dependenta de.... tema aleasa... Ei insa.. se plictiseau.. si, de cele mai multe ori... venea formula..."Hai sa discutam face to face... sa-ti arat.. nu stiu ce..." :D In fine... ca sa raspund si topicului... nu cred ca merita sa pierzi mult timp cu discutiile virtuale... Dezamagirea va fi proportionala cu timpul pierdut in fatza monitorului...

23-12-2005 01:12:24
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ce n-am intzeles :"Dezamagirea va fi proportionala cu timpul pierdut in fatza monitorului..."
  De ce, dezamagirea ? De ce nu poate fi o placere ? Chiar o surpriza placuta ?


23-12-2005 01:17:37
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Ea.. Bucuresti. El... Timisoara. Au vorbit vreo doua luni pe chat, pe mess, pe webcam... La un moment dat s-a pus problema intilnirii. Prietenii (tot virtuali).. i-au atras atentia ca tipul este casatorit.... Se crease o adevarata nebunie... Ea nu si nu, ei da si da... In momentul in care ea pleca (impreuna cu mine :D) spre Timisoara.. era convinsa ca a gasit barbatul vietii ei si ca noi, ceilalti ii vrem doar raul...
Primul semn de intrebare s-a pus atunci cind, cei care il cunosteau foarte bine.. au observat ca nu se indreptau spre casa lui ci in cealalta parte a orasului. Dupa 24 de ore... fata ma suna si ma anuntza ca pleaca spre Bucuresti...
Bineinteles ca, tipul era casatorit, avea un copil de 11 ani.. iar casa in care o dusese era inchiriata ad-hoc... de la un celibatar...
Morala? Sa zicem ca... uneori este bine sa pleci urechea si la gura lumii...


23-12-2005 01:18:52
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904

P. Pan 63 a scris:

Ce n-am intzeles :"Dezamagirea va fi proportionala cu timpul pierdut in fatza monitorului..."
  De ce, dezamagirea ? De ce nu poate fi o placere ? Chiar o surpriza placuta ?

Pan, apropo de ce spune in prim apostare initiatorul topicului.. la asta ma refeream... Te poti atasa de cea cu care vorbesti... cu cit vorbesti mai mult cu atit te atasezi mai mult... Si apoi.. vine bomba!!! Nu este ea, nu este asa cum ai imaginat-o...
Vorbeam numai de esecuri... Nuntzile cu persoane care s-au cunoscut pe net.. sint la Stiri, nu? :)


23-12-2005 01:21:18
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Si, tot apropo de asta... uite o intimplare a unui tip din Arad.. Ea, din Craiova. Tipul, desi casatorit (!).. mare fustangiu pe net... Se indragostea dupa doar o zi de chat virtual... Imi povesteste ca... i se pusese rau la inima o fata din CV... Si ea nutrea sentimente profunde pentru el...
Paranteza: culmea este ca toate aceste sentimente sint sincere, nu? Chiar crezi ca iubesti persoana de dincolo de monitor...!!!
Revenind, ea pleaca spre Arad. Intrucit era vara... s-au plimbat prin parcuri, au stat la terasa.. si sus in tren si Cara-te acasa!!! Ma rog, cu gestul nu cu vorba... :)
In momentul in care s-au intilnit... tipul a trecut peste faptul ca ea nu mai semana cu Andreea MArin (ca in poza pe care i-o trimisese)... i-a placut oricum cind a coborit din tren... Surpriza mare a fost cind fata a zimbit... Avea acel zimbet care dezveleste intreaga gingie... nu stiu cum se cheama medical... Si nu tocmai o dantura perfecta... :(....


23-12-2005 01:28:08
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Un mos.. pentru atmosfera, nu?


23-12-2005 01:47:28
   
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27
naspa, asta e pana acum, partea proasta este ca mie cel putin mi-e jena sa ii spun din prima ca nu i-mi place si mai pierd ceva timp macar sa vad daca putem fi prieteni nicidecum sa fie vb de mai mult. daca nu i-ti place o persoana nu poti face altceva cu ea nu??? mai naspa este cand persoana cu , care te intalnesti te place ca nu stii ce sa ii spui decat mai vb si pe urma nu o mai suni. dar cred ca nu stii niciodata ce se poate intampla pana la urma, poate vom intalni si ceea ce ne place, naspa o sa fie daca nu ne place ea pe noi si tot asa... cam greu cu netu asta, se pare ca e mai mult vrajeala, dar eu sunt adeptul ca mai bine sa ne intalnim vedem persoana si daca nu ne place asta e mai incercam.

23-12-2005 01:50:53
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Sa inteleg ca ne-am lamurit cu totzii si ca nu mai doriti sa cititi din experientza altora???

Ultima modificare facuta de fun-funny (23-12-2005 01:53:31)


23-12-2005 01:53:05
   
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27

fun-funny a scris:

Sa inteleg ca ne-am lamurit cu totzii si ca nu mai doriti sa cititi din experientza altora???

nu ne-am lamurit , vrem sa aflam mai multe pareri


23-12-2005 01:59:11
   
?? marianad
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2005
Mesaje: 11
"i-ti" "i-mi" se scriu legat;
i_want a scris:

sunt doar curios sa i-mi fac o parere, eu prefer fata in fata, asa i-ti dai seama mai bine de o persoana cum este si ce vrea, chiar daca exista si dezamagiri, mai bine mai repede decat sa conversezi un timp de sa -ti faci o impresie buna despre o persoana si p'orma afliu ca nu-i e ceea ce credeai!


23-12-2005 02:05:18
   
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27
da, merci

23-12-2005 02:20:56
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
Ok, eu o sa va povestesc ceva mai urit. Acum citiva ani mi-a cazut in miini un dosar cu o poveste cel putin ciudata. Femeia baga divort fiindca fusese infestata cu herpes genital de catre sotul ei. Acesta era un fan al virtualului si avusese nenumarate intilniri cu femei de pe site-uri de matrimoniale. Pentru cei care nu stiu, la barbati boala nu se manifesta in nici un fel, ei sint insa purtatori si pot transmite virusul. Oricum, de herpes genital INCA nu se scapa, iar l afemei se manifesta urit si dureros.
Asadar, ea intentase divortzul, stiindu-se nevinovata. Nu intru in amanunte ce si cum. Trageti voi concluzia.


23-12-2005 03:00:39
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
O alta poveste, la fel de bizara (o stiu de la Funny :D) este cu o fata care cauta "prietenie". Avea vreo 16 ani, parca, desi pe site trecuse 18. Se intilnea cu pusti (18 - 25 de ani) si, invariabil ii ducea acasa. Acolo, unii dintre ei au fost sodomizati, altii violati de ... femei!!!!!

23-12-2005 03:03:49
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
Inca ceva si va las.
NIMIC din ceea ce "vedeti" virtual nu este adevarat. Poate deveni doar daca va intilniti si stati cit mai mult de vorba. Sfatul este pentru cei care intr-adevar isi doresc o relatie serioasa. Nu stiu daca e bine sa va grabiti sa lasati virtualul. De regula, cei care sint pusi pe "fapte rele", sint cei care grabesc lucrurile.
Si, orice argumente vi se aduc in favoarea unei intilniri cit mai rapide, cintariti foarte bine lucrurile. Daca este sa fie norocul vietii tale, va fi.


23-12-2005 03:08:53
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
Funny, mai baga ceva cu moshul ca tare fad e forumul ;)

23-12-2005 03:09:39
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904


23-12-2005 04:08:15
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Asa o fi, ca prea ziceti cu foc !...Treaba-i asa : nu mi-a placut si nu-mi place chat-ul, n-am intrat pe-acolo, doar de vre-o doua-trei ori am privit "de pe margine"!...Multimea aia de emoticoane insirate in loc de cuvinte, miorlaiala si joaca stupida de-a bautul cafelei, lipsa ideilor, palavrageala fara tema si ilogica, toate astea le-am perceput ca fiind expresia prostiei in stare pura !
    Si totusi, site-ul mi-a oferit o surpriza placuta ! Intr-o postare de pe forum, am facut o referire la ce insemna distractia inainte de '89. Vorbeam de manifestarile gen "Poezia muzicii tinere", "Cum se numeau cei patru Beatles" de la Bulandra  ori concertele lui Sterian - Dumnezeu sa-l odihneasca !-, ale lui Andries, Alifantis, etc, din "Club A". Ca rezultat, cineva de pe forum mi-a trimis un mesaj in privat si uite-asa am regasit o cunostinta veche de mai bine de 25 de ani !!! Desi-i stabilita in Iasi, ne-am revazut  -  e drept ca doar pentru 1/2 de ora -  si bucuria, placerea, surpriza, au fost mari !

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (23-12-2005 22:54:08)


23-12-2005 22:53:06
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Crezi c-or sa mai apara si altii ?  Bre, doamna profesoara, parca ziceai si talica de ceva experiente in tema ?...;)

25-12-2005 23:17:56
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Daca n-o mai fi vreo ala doamna pro pe site, si eu sunt cea vizata, experientele mele sunt mult mai hard apropo de cum se schimba / sau cum descoperi oamenii dupa un timp (nah, barbatii, ca la ei ma refer) si astea nu-s mediate de virtual, ci s-au intamplat live. Da de nu te superi, nu prea ma simt starnita in seara de Craciun sa vb despre asta.

25-12-2005 23:25:37
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Se tot vorbeste de chatul acestui site. Cu luni bune in urma (sa nu uitam ca are doar un an!!!)... cei care intrau acolo formau un fel de casta... Media de virsta era spre 30 de ani, emoticoanele de azi  nu existau, nici vip-ul... Aparitia chatului-vip spune multe... :(
Am cunoscut in primavara - vara oameni din toata tara intr-o "escapada" la iarba verde, la gratar... cu care sper sa ramin prietena cit mai mult timp.. Este adevarat ca distantza si problemele familiale ale celor mai multi dintre noi ne impiedica sa tinem legatura...
(Vine ea caldura din nou.. :D).. dar, pentru acele zile in care am fost impreuna... real si in care am lasat nickurile si ne-am spus pe nume... a meritat secunda inscrierii mele pe chat.


27-12-2005 01:23:52
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
CARE din voi a luat salariul?

27-12-2005 02:56:51
   
?? i_want
Cont Sters

Inregistat: 24-03-2005
Mesaje: 27
ascunsi inca in spatele monitoarelor!!! :)

29-12-2005 15:32:07
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Asa, va spuneam de o prietena... si un El... E vorba de acest site de matrimoniale, asa ca nu voi da prea multe amanunte... ;)
Amindoi din Bucuresti. Din partea lui a fost dragoste la prima vedere. Ea a avut nevoie de citeva intilniri pentru a spune ca este alesul. Povestea de amor nebun a durat vreo 6 luni.. timp in care ea nu stia despre el... decit ceea ce ii spusese, ce putea deduce din povestirile lui..., o adresa aproximativa... si un banal nr de mobil la care, de cele mai multe ori el nu era de gasit.
Dupa cele 6 luni in care se vorbea de mutat impreuna, de casatorie si alte lucruri lumesti... el a inceput sa fie gasit din ce in ce mai greu...Si, cum lumea-i mica... si binevoitoare intotdeauna... un prieten comun ii face fetei dezvaluiri complete: tipul este insurat si cu doi copii. :x... Si doar i-am spus de nenumarate ori... :(


18-01-2006 12:02:22
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Si mai am o povestire in tolba.. ;)
Ea din Bucuresti, el din Timisoara... Vreo citeva luni discutii lungi la telefon si mirc..., apoi el incepe sa faca.. 'naveta'... in week-end-uri inca vreo doua luni... Vine revelionul, el nu da semne sa mai plece... Amorezat pina peste cap.. decide singur ca vrea sa se insoare si sa se mute in capitala... la Ea, desigur. Cu chiu cu vai.. fata il trimite acasa, la serviciu.. In februarie revine mai hotarit ca niciodata... Ea cedeaza cu conditia ca intr-o luna de zile el sa-si gaseasca serviciu in Bucuresti. In acest rastimp el aranjeaza transportul lucrurilor sale de la TM... o duba de maxi-taxi...
Dupa un an de zile de trintor... fata reuseste sa-l dea afara cu politia... A costat-o 3000 de dolari (tinuti in sifonier pentru zile negre) si Dacia.. pe care nu a mai gasit-o in spatele blocului...
:x :x


18-01-2006 12:20:38
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Neica, da'  mai vesele, n-ai ?!!! :x Ca-mi pica greu d-astea , servite la prima ora, pe inima goala....:x:x:x

18-01-2006 12:38:37
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Ba am, dar nu-mi place sa vorbesc de viata mea intima... :) :) :D

18-01-2006 12:42:42
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
On topic: fata in fata:

El si ea, un cuplu stabil, cu acte, 20 de ani casnicie.
El plecat in strainatate, citeva zile, urmand a sosi la miezul noptii acasa.
Ea, face curatenie sa gaseasca sotul caminul aranjat. Din neatentie, agata cu tija aspiratorului o oglinda prinsa nu prea constiincios pe plafonul unui holisor, oglinda-i cade-n cap ei, din fericire se sparge in bucati din impactul cu teasta. Hemoragie, panica, ea singura, cheama salvarea tinind mina pe crestet sa nu curga sange. Salvarea ca de obicei intirzie, apoi la urgenta, astapta la rind (alte cazuri si mai grave) se rezolva, copci, radiografie, nu s-a spart osul, dar sperietura zdravana, ameteli.... Ajunge acasa, el ajunsese si statea intr-n fotoliu. Ea povesteste ce s-a-ntamplat, el impasibil in fotoliu, neridicandu-se nici un minut. Ea se apuca sa adune resturile dezastrului cu oglinda, el in fotoliu. Ea surescitata si de la accident si de la atitudinea lui, se mai fataie prin casa. Dupa o juma' de ora, el din fotoliu o someaza sa se culce naibii ca-i obosit de la drum si-l deranjeaza miscatul prin casa.

Stop cadru. In bagaje lui se lafaia o sticla de Veuve Cliquot, sampanie fina. El avea o amanta, cu gusturi fine, foarte atenta sa nu pateasca vreun accident casnic.

Sechela: s-au despartit, normal, si-a trebuit ca ea sa-si sparga capul ca sa-si dea seama ca el era "dus" din viata ei.


18-01-2006 13:07:04
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Gata ! Io p-aici nu mai trec, ca ma cufuresc dracu', de tot !....:x:x:x

18-01-2006 13:46:30
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
Zau, daca imi vine vreo poveste adevarata in minte si care sa aiba si happy-end...
Mai stiu o tipa cu un tip.... El o iubea, l-ar fi iubit si ea daca nu ar fi aflat ca tipul se injecta la greu... :D


19-01-2006 15:03:40
   
@ngel
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2005
Mesaje: 88
hai ca va spun eu o poveste cu happy end .. si care are legatura si cu chatul... Ea din Buc... El din TM... au inceput print-o discutie simpla pe chat... discutia a urmat in conferinte(mess), apoi mai in particular... pana cand in luna aprilie a anului trecut ea s-a hotarat sa faca pasul cel mare... un drum catre EL... Ea s-a intors si ochii ei au inceput sa prinda sclipire.. lumina.. si in mai putin de 2-3 luni EL s-a mutat in Buc... Stau impreuna.. sunt impreuna si in ziua de azi.. Le urez o viata lunga si plina de bucurii... EA a luat "tot" ce era mai bun pe chatul asta... FELICITARILE mele doamna... ;).. le meriti din plin...

21-01-2006 02:11:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Haleluia, draga @angel, iata si pentru noi, luminita de la capatul chatunelului....;)

21-01-2006 02:19:49
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904

@ngel a scris:

hai ca va spun eu o poveste cu happy end .. si care are legatura si cu chatul... Ea din Buc... El din TM... au inceput print-o discutie simpla pe chat... discutia a urmat in conferinte(mess), apoi mai in particular... pana cand in luna aprilie a anului trecut ea s-a hotarat sa faca pasul cel mare... un drum catre EL... Ea s-a intors si ochii ei au inceput sa prinda sclipire.. lumina.. si in mai putin de 2-3 luni EL s-a mutat in Buc... Stau impreuna.. sunt impreuna si in ziua de azi.. Le urez o viata lunga si plina de bucurii... EA a luat "tot" ce era mai bun pe chatul asta... FELICITARILE mele doamna... ;).. le meriti din plin...

:D... ce povesti minunate, angel-heart!!!... Sa mai spui de astia doi...ca suna bine. Si stai pe linga ei... sa te inseninezi si tu..;).


21-01-2006 13:40:40
   
@ngel
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2005
Mesaje: 88
fun-funny stau ca imi sunt dragi amandoi.. sau amanpatru...:d.. si normal daca si ei ma accepta... dar de stat voi sta.. ca doar le sunt si ... upss... mai bine ma abtin... :d

21-01-2006 15:43:33
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763
Voi doua si cu mine, bem o cafea zilele astea? De preferat la Funny acasa :D

24-01-2006 13:20:47
   
@ngel
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-04-2005
Mesaje: 88

cezara73 a scris:

Voi doua si cu mine, bem o cafea zilele astea? De preferat la Funny acasa :D


bem cafeaua... dar o vreau cu frisca... =D


24-01-2006 21:20:04
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
eu, parca tot as bea o cafea cu Sandie..:) Intr-o zi cu soare... pe un teritoriu neutru...

03-02-2006 13:59:20
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
funny, you know what's funny? incerc de-atata vreme sa-mi dau intalnire c-un tip la o cafea, si uite, am mai mare "succes" la femei... asa-mi trebuie dac-am spus ca-s feminista...
da' desigur, cu mare placere, oricand pe soare... teritoriu neutru? adeca Elvetia? n-ar fi mai bine Deutschland café? you name it...


03-02-2006 19:24:38
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Sa nu-mi zici ca n-oi fi primit pan-acu'   f'o invitatzie, ca nu te crez !...:D:D:D  Da'  poate talica 'l-asteptzi pe Fat-Frumos si asta cam intarzie, ca i-a ramas calu'  fara benzina ori n-a platit taxa pe drum....:D:D:D

04-02-2006 11:17:44
   
?? MonteC42
Cont Sters

Inregistat: 06-01-2006
Mesaje: 146

P. Pan 63 a scris:

Sa nu-mi zici ca n-oi fi primit pan-acu'   f'o invitatzie, ca nu te crez !...:D:D:D  Da'  poate talica 'l-asteptzi pe Fat-Frumos si asta cam intarzie, ca i-a ramas calu'  fara benzina ori n-a platit taxa pe drum....:D:D:D

Ba Pane,nu cumva tu..........n`ai platit taxa??????? :x ;)Si.........lasa,ba-lasa!!!!!!Nu le tot loa tu pa.......toate!!!!!!!!!!:D :D Mai lasa si altORA!!!!!!! ;) ;) (Nu da alta-da sa mai gasesc si eu cind.........reVIN!!!!!! ;) :D :D )


04-02-2006 17:50:27
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
N-am luat si nu iau nimic, nimanui, MonteC ! :(:(:(

04-02-2006 17:56:24
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904

SandieShaw a scris:

incerc de-atata vreme sa-mi dau intalnire c-un tip la o cafea, ...



08-02-2006 13:53:31
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
OK, funny, tell the guy I'd be delighted. His place. :)

Care-mi imprumuta si mie bodyguard-ul lui. N-as vrea sa ma prezint mai prejos. Sau se vor sesiza organele din oficiu? ;);)

Ultima modificare facuta de SandieShaw (08-02-2006 14:09:38)


08-02-2006 14:08:41
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904


08-02-2006 14:11:21
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Ok, buna idee. Tocmai ma gandeam sa apelez la Network of East-West Women (NEWW), cred ca mai sunt inca membra acolo, desi nu mi-am mai platit cotizatia. Da' poate iese un grant la drum de seara (in zatul din cafea).

08-02-2006 14:20:40
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la