Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Astept o domnisoara sa-mi scrie !!!    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
In speranta ca poate mai exista si persoane serioase pe acest site ,unde sunt inregistrat de patru luni de zile, si "culmea" este ca nu am primit nici un raspuns, de avea macar niste discutii cu posibila viitoare prietena ,am recurs si la aceasta metoda de a scrie pe forum ,poate in acest mod reusesc sa captez si eu atentia voastra de a-mi scrie .
Pozele sunt reale ,la fel si profilul inregistrat pe site .
Asa ca astept domnisoarele sa-mi scrie ,si sigur primesc un raspuns din partea mea ,bineinteles daca se incadreaza conform cerintelor mele specificate din acest site .

Si cum speranta moare ultima ,astept sa vad daca inca nu se dezminte !
Multumesc pentru intelegere .

 
     



Cristian

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (17-04-2006 02:05:24)


24-01-2006 01:47:45
   
?? Otilianul
Cont Sters

Inregistat: 21-01-2006
Mesaje: 15
he he...pai exact despre asta vroiam sa-ti spun"MAN"...in afara de chat si forum nu exista nik de fapt...poti sa te holbezi cat vrei la monitorul tau in speranta ca....dar nu tre sa fiu yo in masura sa...totusi asteapta

24-01-2006 02:32:34
   
?? cezara73
Cont Sters

Inregistat: 29-09-2005
Mesaje: 763

Cristi28Dj a scris:

In speranta ...Si cum speranta moare ultima ,astept sa vad daca inca nu se dezminte! Multumesc pentru intelegere .
PS:
      Raspuns primesc doar domnisoarele cu varsta intre 19 si 27 ani !!!
     Cititorilor nu pot sa le raspund indiferent ce v-or scrie !!!
Cristian

Vezi, asta-i cusurul tau! Amice, esti idiot!
PS: Nu ma incadrez in limita de virsta impusa de nu stiu ce rationament (la fel de cretin precum creierul ce-l emana) asa ca, nu-mi raspunde.


24-01-2006 13:14:09
   
?? Cric
Cont Sters

Inregistat: 22-01-2006
Mesaje: 106
Ce paradoxal, astepti o domnisoara sa-ti scrie, si cand colo, te-ai trezit cu ditamai doamna care te injura !

:D


30-01-2006 03:53:22
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Presupun ca nu am primit nici un mesaj de la domnisoare ,intrucat ,e lesne de dedus ;decand am deschis acest subiect de discutie nu mi-a scris nici una dintre ele asta insemnand ca in Romania nu prea mai avem asa ceva .
Ma gandeam ca daca in ziua de azi doresti asa ceva ,atunci trebuie sa i-ti faci o prietena inca de la gradinita ,asta ca sa fii sigur ca este domnisoara cu toate ca nici acest lucru s-ar putea sa nu mai fie de actualitate.
Totusi daca mai exista domnisoare pe acest site le rog sa ma contrazica.



Cu respect
              Cristian P.


23-03-2006 22:40:51
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Da' de ce nu incerci sa le scrii tu? Doar asta e treaba ta, doar nu astepti sa te invite la masa si dupa aia la ea acasa?

23-03-2006 22:43:32
   
?? diana30
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2006
Mesaje: 462
Lasa-l sa spere,,nu-i lua ceea ce i-a mai ramas ! DAR decat sa-si piarda timpul aici ,mai bine sa sune la telefonul erotic ,acolo nu il contrazice nimeni,si va auzii exact ceea ce vrea sa auda ! VA fi iubit si apreciat pentru minutele petrecute la o sueta cu o  "draguta domnisoara"  ,si mai mult decat atat,va fi rugat sa nu inchida telefonul prea repede ,deoarece vocea lui excitanta provoaca fiori . Atunci intr-adevar va sti ca a gasit persoana care sa il iubeasca,,,asa ,,in ciuda noastra ,,ca nu-i dam nici o speranta ! EL asta vrea,sa-l lasam sa spere,sa nu-i deschidem ochii ,haideti sa-l lasam sa caute luminita de la capatul forumului !

25-03-2006 23:33:06
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Hahaha!!!

26-03-2006 16:08:36
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

26-03-2006 16:16:34
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055

Cristi28Dj a scris:

Presupun ca nu am primit nici un mesaj de la domnisoare ,intrucat ,e lesne de dedus ;decand am deschis acest subiect de discutie nu mi-a scris nici una dintre ele asta insemnand ca in Romania nu prea mai avem asa ceva .
Ma gandeam ca daca in ziua de azi doresti asa ceva ,atunci trebuie sa i-ti faci o prietena inca de la gradinita ,asta ca sa fii sigur ca este domnisoara cu toate ca nici acest lucru s-ar putea sa nu mai fie de actualitate.
Totusi daca mai exista domnisoare pe acest site le rog sa ma contrazica.



Cu respect
              Cristian P.


Domnisoara inseamna nemaritata, nu virgina...si sunt convins ca gasesti si virgine, nu vezi cate boccii sunt pe site?


31-03-2006 18:10:04
   
?? purcelusul
Cont Sters

Inregistat: 31-03-2006
Mesaje: 1
Cristi ai incercat sa iesi la "rampa" si tu cu ceva ce-si doresc fetele ?
pe mine pana pe la vreo 19 ani ma batea vantul ce slab eram, de vreo 6 sani fac sala si e suficient sa prind de buci vreo gagicutza si... ma aleg cu o pereche de palme :) , dar cum palmele se dau din dragoste... e logic... sunt toate nebune dupa mine.
Si inca un sfat, renunta la "baremuri" n-are nimic daca e mai in varsta, ce are... gaina batrana...


01-04-2006 01:34:11
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

purcelusul a scris:

Cristi ai incercat sa iesi la "rampa" si tu cu ceva ce-si doresc fetele ?
pe mine pana pe la vreo 19 ani ma batea vantul ce slab eram, de vreo 6 sani fac sala si e suficient sa prind de buci vreo gagicutza si... ma aleg cu o pereche de palme :) , dar cum palmele se dau din dragoste... e logic... sunt toate nebune dupa mine.
Si inca un sfat, renunta la "baremuri" n-are nimic daca e mai in varsta, ce are... gaina batrana...


bun sfat !!! dar eu nu i-mi permit sa iau palme pt. ca la mine se interpreteaza altfel!


14-04-2006 23:13:12
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
Inca o astepti pe domnisoara?? Inseamna ca ai rabdare , nu jucarie! loooool! :D:D:D

15-04-2006 19:16:37
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

andreeas74 a scris:

Inca o astepti pe domnisoara?? Inseamna ca ai rabdare , nu jucarie! loooool! :D:D:D


..cum rabdarea este o mare virtute am de gand sa merg pana la capat sau cel putin incerc !


16-04-2006 21:07:24
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
...astept in continuare mesaje de la dv. cu riscul de a fi apreciat gresit fata de ceea ce am scris ,dar cum rabdarea este o virtute incerc si eu sa rezist atacurilor voastre fata de acest subiect . Pana acum cred ca am vorbit frumos si nu am ofensat pe nimeni dar unii dintre dv. doresc sa ma atace pe la spate ceea ce nu este nici etic nici moral .
Poate mi-ar place sa vorbesc si eu mai "de cartier" dar pozitia mea nu-mi permite acest lucru si de aceea si in continuare am sa scriu ca si pana acum.

Scumpe domnisoare va invit sa-mi scrieti cu riscul de a fi considerat deplasat ,dar cum v-am invitat, poate unii dintre dv. nu-mi v-or mai scrie ceea ce au scris (stiu dansii despre ce vorbesc) si poate v-or venii cu sugestii mai demne de apreciat decat au facut-o pana acum.

In speranta ca nu am ofensat pe nimeni va astept sa-mi scrieti si va doresc Un Paste fericit alaturi de cei dragi precum si Sarbatori fericite ,iar in viitor sa auzim numai de bine !!!

Cristian P.


16-04-2006 21:42:23
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
La Multi Ani ,de Sfintii Imparati Constantin si Elena !

Tuturor acelora care astazi isi sarbatoresc ziua, multa fericire alaturi de cei dragi si implinirea tuturor dorintelor !


21-05-2006 14:19:09
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

diana30 a scris:

Lasa-l sa spere,,nu-i lua ceea ce i-a mai ramas ! DAR decat sa-si piarda timpul aici ,mai bine sa sune la telefonul erotic ,acolo nu il contrazice nimeni,si va auzii exact ceea ce vrea sa auda ! VA fi iubit si apreciat pentru minutele petrecute la o sueta cu o  "draguta domnisoara"  ,si mai mult decat atat,va fi rugat sa nu inchida telefonul prea repede ,deoarece vocea lui excitanta provoaca fiori . Atunci intr-adevar va sti ca a gasit persoana care sa il iubeasca,,,asa ,,in ciuda noastra ,,ca nu-i dam nici o speranta ! EL asta vrea,sa-l lasam sa spere,sa nu-i deschidem ochii ,haideti sa-l lasam sa caute luminita de la capatul forumului !

ce rea esti ! dar nu pot sa te contrazic ! mai ales ca imi place limbajul tau:)


21-05-2006 17:56:24
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

eu nu numai ca m-am gandit dar chiar stiu :un kkt !scuzata fie-mi expresia


21-05-2006 17:57:51
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

In primul rand e greu sa stii ce e bine si rau pentru altcineva si apoi mai e problema . ..care ar fi vointa si daca e impotriva   nu??? ca uite asa se ajunge la viol :))))))))))))

Ultima modificare facuta de waldan (23-05-2006 01:22:52)


23-05-2006 01:21:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

eu nu numai ca m-am gandit dar chiar stiu :un kkt !scuzata fie-mi expresia


Daca iubesti pe cineva si te preocupa binele sau, nu crezi ca merita sa inghiti kkt-ul asta, chiar daca confirmarea gestului nu vine imediat?


23-05-2006 12:20:04
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

waldan a scris:


SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

In primul rand e greu sa stii ce e bine si rau pentru altcineva si apoi mai e problema . ..care ar fi vointa si daca e impotriva   nu??? ca uite asa se ajunge la viol :))))))))))))


Daca crezi sincer ca si asa se ajunge la viol, iarta-ma, dar mi se pare ca ai sacrificat cam mult ca sa nu conduci dacia lu' tata...


23-05-2006 12:25:16
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
mare deserviciu iti faci, draga Cristi... prin toate aceste topicuri .. twins.., prin aroganta cu care raspunzi, prin stilul de 'cainii latra, caravana trece'...
sint curioasa cite mesaje de iubire, prietenie.. ai primit.
nu atit de curioasa incit sa-ti astept si raspunsul...


23-05-2006 15:55:17
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

SandieShaw a scris:


waldan a scris:


SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

In primul rand e greu sa stii ce e bine si rau pentru altcineva si apoi mai e problema . ..care ar fi vointa si daca e impotriva   nu??? ca uite asa se ajunge la viol :))))))))))))


Daca crezi sincer ca si asa se ajunge la viol, iarta-ma, dar mi se pare ca ai sacrificat cam mult ca sa nu conduci dacia lu' tata...


Ok atunci hai sa dau exemple.Eu cred ca daca fac dragoste cu vecina(care e vaduva)ai fac un bine,ea nu vrea deloc sa o ajut (desi se uita gales la tot ce poarta pantalon )Daca o ajut putin oare cati ani iau. .. . . . .??
Cat despre sacrificii eu ma refeream doar la gramatica.Educatia daca exista nu o poti sacrifica si daca nu exista nu ai ce sacrifica pentru ca la varsta la care se preda nu prea ai notiunea de sacrificiu.

Ultima modificare facuta de waldan (23-05-2006 20:51:37)


23-05-2006 20:48:47
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
Ceri prea mult de la oameni, nu poti gasi aici ceea ce cauti, pentru ca nu poti sa vezi decat ceea ce ti se spune. Ai de ales. Crezi si risti. Nu crezi si pieri. Experientele bune sau rele poti sa le gasesti, experimentezi si aici. Viata inseamna si net, dar netul nu este real.

23-05-2006 23:45:13
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

XA poeta a scris:

Ceri prea mult de la oameni, nu poti gasi aici ceea ce cauti, pentru ca nu poti sa vezi decat ceea ce ti se spune. Ai de ales. Crezi si risti. Nu crezi si pieri. Experientele bune sau rele poti sa le gasesti, experimentezi si aici. Viata inseamna si net, dar netul nu este real.


Pai daca cer mult si primesc ce primesc ma gandesc ce ar fi sa cer putin :)))
Nici viata nu e todeauna reala dar asta nu ma impiedica sa o traiesc .


23-05-2006 23:48:45
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158
eu i-as scrie lui cristi, pe bune! dar n-am contul upgradat si nu pot trimite si nici citi mesaje.
loool.........


23-05-2006 23:56:23
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

waldan a scris:


XA poeta a scris:

Ceri prea mult de la oameni, nu poti gasi aici ceea ce cauti, pentru ca nu poti sa vezi decat ceea ce ti se spune. Ai de ales. Crezi si risti. Nu crezi si pieri. Experientele bune sau rele poti sa le gasesti, experimentezi si aici. Viata inseamna si net, dar netul nu este real.


Pai daca cer mult si primesc ce primesc ma gandesc ce ar fi sa cer putin :)))
Nici viata nu e todeauna reala dar asta nu ma impiedica sa o traiesc .


Ai mereu sansa sa alegi. Alegerea ta trebuie sa fie teoretic cea mai buna. Asuma-ti pana la capat ceea ce spui, faci, scrii, traiesti! Asuma-ti alegerea si nu o justifica.


23-05-2006 23:59:39
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Hei . . . .mie nu mia fost niciodata frica cat despre teorie hmm . . .ar trebui si cam atat.Restul se numeste adaptare.

24-05-2006 00:02:05
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

ramony20 a scris:

eu i-as scrie lui cristi, pe bune! dar n-am contul upgradat si nu pot trimite si nici citi mesaje.
loool.........

ati trebuie parola aia cu sms ???


24-05-2006 00:02:38
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158

waldan a scris:


ramony20 a scris:

eu i-as scrie lui cristi, pe bune! dar n-am contul upgradat si nu pot trimite si nici citi mesaje.
loool.........

ati trebuie parola aia cu sms ???

yeap, dar parca n-as da dolarii pentru cristi. Nu inca! Dar, cum imi vine inspiratia, zau ca o fac si pe-asta! :)


24-05-2006 00:07:01
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

ramony20 a scris:


waldan a scris:


ramony20 a scris:

eu i-as scrie lui cristi, pe bune! dar n-am contul upgradat si nu pot trimite si nici citi mesaje.
loool.........

ati trebuie parola aia cu sms ???

yeap, dar parca n-as da dolarii pentru cristi. Nu inca! Dar, cum imi vine inspiratia, zau ca o fac si pe-asta! :)

Sa te vad :)))) cu upgrade s-a rezolvat de nr mai vb

Ultima modificare facuta de waldan (24-05-2006 00:39:18)


24-05-2006 00:28:16
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

cezara73 a scris:


Cristi28Dj a scris:

In speranta ...Si cum speranta moare ultima ,astept sa vad daca inca nu se dezminte! Multumesc pentru intelegere .
PS:
      Raspuns primesc doar domnisoarele cu varsta intre 19 si 27 ani !!!
     Cititorilor nu pot sa le raspund indiferent ce v-or scrie !!!
Cristian

Vezi, asta-i cusurul tau! Amice, esti idiot!
PS: Nu ma incadrez in limita de virsta impusa de nu stiu ce rationament (la fel de cretin precum creierul ce-l emana) asa ca, nu-mi raspunde.


...simte-te bine si in continuare dar nu in subiectul meu de discutie ;cat despre ceea ce ai scris, no comment :(la fel de cretin precum creierul ce-l emana), iti apartine nu, citatul ?(tot ce spui poate fi folosit impotriva ta )


24-05-2006 01:30:15
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

fun-funny a scris:

mare deserviciu iti faci, draga Cristi... prin toate aceste topicuri .. twins.., prin aroganta cu care raspunzi, prin stilul de 'cainii latra, caravana trece'...
sint curioasa cite mesaje de iubire, prietenie.. ai primit.
nu atit de curioasa incit sa-ti astept si raspunsul...


...daca din ce am scris eu reiese aroganta ,va rog sa-mi transcrieti si mie citatele de unde ea reiese si va voi da explicatii suplimentare !


24-05-2006 01:32:16
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

ramony20 a scris:


waldan a scris:


ramony20 a scris:

eu i-as scrie lui cristi, pe bune! dar n-am contul upgradat si nu pot trimite si nici citi mesaje.
loool.........

ati trebuie parola aia cu sms ???

yeap, dar parca n-as da dolarii pentru cristi. Nu inca! Dar, cum imi vine inspiratia, zau ca o fac si pe-asta! :)


...mai pisi ,tu faci "misto " de mine ? sigur ,nu stii cu cine stai de vorba ,si cand o sa aflii ....!


24-05-2006 01:34:57
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

XA poeta a scris:


waldan a scris:


XA poeta a scris:

Ceri prea mult de la oameni, nu poti gasi aici ceea ce cauti, pentru ca nu poti sa vezi decat ceea ce ti se spune. Ai de ales. Crezi si risti. Nu crezi si pieri. Experientele bune sau rele poti sa le gasesti, experimentezi si aici. Viata inseamna si net, dar netul nu este real.


Pai daca cer mult si primesc ce primesc ma gandesc ce ar fi sa cer putin :)))
Nici viata nu e todeauna reala dar asta nu ma impiedica sa o traiesc .


Ai mereu sansa sa alegi. Alegerea ta trebuie sa fie teoretic cea mai buna. Asuma-ti pana la capat ceea ce spui, faci, scrii, traiesti! Asuma-ti alegerea si nu o justifica.


Despre ce fel de alegere vorbesti ,ca eu cateodata sunt "c-am tare de cap " si pana cade fisa .....


24-05-2006 01:37:26
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

XA poeta a scris:

Ceri prea mult de la oameni, nu poti gasi aici ceea ce cauti, pentru ca nu poti sa vezi decat ceea ce ti se spune. Ai de ales. Crezi si risti. Nu crezi si pieri. Experientele bune sau rele poti sa le gasesti, experimentezi si aici. Viata inseamna si net, dar netul nu este real.


...nu cer nimic de la oameni ci doar ceea ce vor ei sa-mi ofere ; si nu inteleg ce ai vrut sa spui prin "nu crezi si pieri" ? Ai auzit de " nimic nu se pierde ,totul se transforma" ?
Da ,net-ul nu este real ,este comunicare prin intermediul unei retele virtuale datorita tehnici si tehnologiei electronice de azi ,DAR ceea ce se comunica prin NET este foarte real pentru ca vine direct de la utilizatori ,pentru utilizatori (stii ca omul este o fiinta sociala si daca nu comunica ,indiferent prin ce mijloace ,este ca si cum ar ramane fara oxigen, mai ales voi fetele care cateodata vorbiti mai mult decat trebuie !)


24-05-2006 01:44:12
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

SandieShaw a scris:


waldan a scris:


SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....

In primul rand e greu sa stii ce e bine si rau pentru altcineva si apoi mai e problema . ..care ar fi vointa si daca e impotriva   nu??? ca uite asa se ajunge la viol :))))))))))))


Daca crezi sincer ca si asa se ajunge la viol, iarta-ma, dar mi se pare ca ai sacrificat cam mult ca sa nu conduci dacia lu' tata...



...un raspuns inteligent !!! BRAVO X3 !!!


24-05-2006 01:45:22
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

fun-funny a scris:

mare deserviciu iti faci, draga Cristi... prin toate aceste topicuri .. twins.., prin aroganta cu care raspunzi, prin stilul de 'cainii latra, caravana trece'...
sint curioasa cite mesaje de iubire, prietenie.. ai primit.
nu atit de curioasa incit sa-ti astept si raspunsul...

...inca ceva :mesajele de prietenie si iubire le primesc in mod "private " iar despre curiosi se spune ca "mor repede" !


24-05-2006 01:47:08
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

24-05-2006 01:51:29
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
Chiar asa, ce tot aveti cu omu asta ???
Vrea sex sau aventuri ca sa-l catalogati voi cum vreti ?
Nu a cerut decat prietenia unor fete, ce-i asa de rau in chestia asta ?


24-05-2006 02:00:15
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Cristi28Dj a scris:

Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

Gata deja m-a apucat un tremur paralitic galopant asa ca alerg sa-ti caut ceva domnisoare ca pe aici sau cam terminat.Poate mai au pe stoc la scoala generala dar numai clasele 1-4 ca mai sus pierd timpul.Tu fa-ti repede rost de niscaiva carti cu poze ca am auzit ca se dau in vant dupa asa ceva . . . :))))))

Ultima modificare facuta de waldan (24-05-2006 05:22:43)


24-05-2006 05:20:51
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92

SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....


tanara 19 ani ajunge la reanimarea unui spital de provincie noaptea tarziu deja in moarte cerebrala. medicul de garda plictisit de o prea lunga garda verifica pulsul, constata decesul si o trimite la morga in vederea autopsierii. peste noapte unul din ingrijitori constata ca tipa mai e inca caldutza si.... da sa actioneze. junioara virgina prob shocul suficient de mare se trezeshte urland.

dilema. atat morala cat si juridica. e de condamnat ingrijitorul? in fond a facut un certificat de deces inutil. viol? poate, probabil. dar consecintzele fericite. profanare? pai de.... cam nu prea era moarta. etc.


24-05-2006 11:25:00
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92
povestea e poate si o sugestie pt autorul topicului? sigur e  ontopic.

24-05-2006 11:26:20
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

mishu35 a scris:


SandieShaw a scris:

V-ati gindit vreodata cum e sa faci bine cuiva impotriva vointei sale? Alambicata moralitate....


tanara 19 ani ajunge la reanimarea unui spital de provincie noaptea tarziu deja in moarte cerebrala. medicul de garda plictisit de o prea lunga garda verifica pulsul, constata decesul si o trimite la morga in vederea autopsierii. peste noapte unul din ingrijitori constata ca tipa mai e inca caldutza si.... da sa actioneze. junioara virgina prob shocul suficient de mare se trezeshte urland.

dilema. atat morala cat si juridica. e de condamnat ingrijitorul? in fond a facut un certificat de deces inutil. viol? poate, probabil. dar consecintzele fericite. profanare? pai de.... cam nu prea era moarta. etc.


..da este de condamnat si stii si de ce ? daca vrei sa afli pune-te tu in locul tinerei de 19 ani si pe urma sa-mi spui ca nu l-ai condamna !


24-05-2006 23:50:39
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

waldan a scris:


Cristi28Dj a scris:

Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

Gata deja m-a apucat un tremur paralitic galopant asa ca alerg sa-ti caut ceva domnisoare ca pe aici sau cam terminat.Poate mai au pe stoc la scoala generala dar numai clasele 1-4 ca mai sus pierd timpul.Tu fa-ti repede rost de niscaiva carti cu poze ca am auzit ca se dau in vant dupa asa ceva . . . :))))))


... pentru  specialistii care gestioneaza acest site ; cum reuseste acest waldan sa scrie pe forum si apoi apare cu cont sters ,scriind din nou si bineinteles avand contul sters , nu poate fi accesat !


24-05-2006 23:54:34
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

waldan a scris:


Cristi28Dj a scris:

Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

Gata deja m-a apucat un tremur paralitic galopant asa ca alerg sa-ti caut ceva domnisoare ca pe aici sau cam terminat.Poate mai au pe stoc la scoala generala dar numai clasele 1-4 ca mai sus pierd timpul.Tu fa-ti repede rost de niscaiva carti cu poze ca am auzit ca se dau in vant dupa asa ceva . . . :))))))


...daca ai sa deschizi DEX-ul si ai sa cauti la cuvantul domnisoara ,ai sa fii surprins sa citesti ,ce inseamna !


24-05-2006 23:56:42
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

Cristi28Dj a scris:


waldan a scris:


Cristi28Dj a scris:

Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

Gata deja m-a apucat un tremur paralitic galopant asa ca alerg sa-ti caut ceva domnisoare ca pe aici sau cam terminat.Poate mai au pe stoc la scoala generala dar numai clasele 1-4 ca mai sus pierd timpul.Tu fa-ti repede rost de niscaiva carti cu poze ca am auzit ca se dau in vant dupa asa ceva . . . :))))))


...daca ai sa deschizi DEX-ul si ai sa cauti la cuvantul domnisoara ,ai sa fii surprins sa citesti ,ce inseamna !


Ce te faci tu oare dupa ce dezbraci o fata . . . . . ..deschizi DEX_ul ?? :))))))))) Sa sti ca ai sa fi surprins de cate chestii interesante nu sant trecute acolo. :))))))
(Eu ma refeream la sensul larg dat cuvantului ,,domnisoara")  :)))))

Ultima modificare facuta de waldan (25-05-2006 04:36:04)


25-05-2006 04:35:13
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

Cristi28Dj a scris:


waldan a scris:


Cristi28Dj a scris:

Se pare ca multi inca nu vor sa inteleaga ca subiectul se numeste"ASTEPT O DOMNISOARA SA-MI SCRIE " si trebuie sa-i lamuresc ,ca daca vor neaparat sa ne duelam o sa o fac si pe asta ,dar nu aici ! ASA CA ,NU MA PROVOCATI , pentru ca o sa suportati consecintele .

Gata deja m-a apucat un tremur paralitic galopant asa ca alerg sa-ti caut ceva domnisoare ca pe aici sau cam terminat.Poate mai au pe stoc la scoala generala dar numai clasele 1-4 ca mai sus pierd timpul.Tu fa-ti repede rost de niscaiva carti cu poze ca am auzit ca se dau in vant dupa asa ceva . . . :))))))


... pentru  specialistii care gestioneaza acest site ; cum reuseste acest waldan sa scrie pe forum si apoi apare cu cont sters ,scriind din nou si bineinteles avand contul sters , nu poate fi accesat !

cand ti-ai rupt piciorul te-*ai lovit si la cap


25-05-2006 07:28:00
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685
eu sincer cred ca asa zisii specialistipun nume fictive si se dau drept persoanele respective pentru a mentine aces site

25-05-2006 07:36:51
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685
WALDAN AI MURIT
























waldan esti pe moarte


25-05-2006 10:24:58
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la