Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Cine si cum ne influenteaza in relatia de cuplu    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
As dori sa stiu parerea voastra despre
Cine si cum ne influenteaza in relatia de cuplu
....
Multumesc!
XA poeta


15-05-2006 01:53:07
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
In primul rand hrana !
O alimentatie necorespunzatoare afecteaza in mode negativ sistemul nervos ...
Si daca te lasa nervii, te gandesti numai la sex ... zic si eu asa ca sunt tot pe un site de matrimoniale :P


15-05-2006 02:53:35
   
?? dudismen
Cont Sters

Inregistat: 24-04-2006
Mesaje: 24
Sunt multi factorii care ne influenteaza relatia de cuplu.... Oboseala, stresul, fumatul, certurile ... sunt numai o parte din fenomele nocive care distrug armonia in cuplu.... as sta sa vb mai pe larg despre ele.... dar mai e timp......

15-05-2006 03:02:03
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

  Zefli a scris:

In primul rand hrana !
O alimentatie necorespunzatoare afecteaza in mode negativ sistemul nervos ...
Si daca te lasa nervii, te gandesti numai la sex ... zic si eu asa ca sunt tot pe un site de matrimoniale :P

ce spui despre "prieteni", parinti? socrii? servicu?

Ultima modificare facuta de XA poeta (15-05-2006 03:05:01)


15-05-2006 03:04:40
   
?? dudismen
Cont Sters

Inregistat: 24-04-2006
Mesaje: 24
prietenii ..??? Nu au cum sa-mi influenteze viata de cuplu... pt ca prietenii mei nu or sa stie ce fac , cum fac si cand fac cu partenera mea.... si prietenii e bine sa stie cat mai putin....

15-05-2006 03:06:10
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
cred ca esti cam naiv ...
habar n-ai ce poate face partenera ta cu prietenii tai ... crede-ma ca e in stare, oricat de fecioara se jura ca e ...


15-05-2006 03:19:12
   
?? dudismen
Cont Sters

Inregistat: 24-04-2006
Mesaje: 24
zefli ... Nu am spus ca nu stiu ce face ea cu prietenii..... stiu.... dar nu sunt gelos .... doar ca ...... eu am stiut inaintea ei ce se v-a intampla si cu cine v-a merge.... asa o puneam la incercare.... si ea pica ca proasta..... ce sa-i fac eu... pacat de ele ca femei... sunt frumoase.... dar din pacate nu au macar 1 neuron

15-05-2006 03:21:56
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
:D :D :D :D :D

Eu ma refeream asa in general, nu la tine ...


15-05-2006 03:25:59
   
borgia
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-05-2006
Mesaje: 1

dudismen a scris:

zefli ... Nu am spus ca nu stiu ce face ea cu prietenii..... stiu.... dar nu sunt gelos .... doar ca ...... eu am stiut inaintea ei ce se v-a intampla si cu cine v-a merge.... asa o puneam la incercare.... si ea pica ca proasta..... ce sa-i fac eu... pacat de ele ca femei... sunt frumoase.... dar din pacate nu au macar 1 neuron

                                                                                                                               hmmmmmmmm,daca eu am o calitate,atunci este ceea ce se cheama .......fidelitate...atunci cand incep o relatie consider ca merita toata atentia si,,fidelitatea mea.....niciodata nu am avut o relatie in afara celei oficiale........ciudat este ca uneori partenerii nu meritau atata respect....ma rog ,asta e un principui pe care il voi respecta intotdeauna


15-05-2006 14:32:23
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
Prieteni


Ei nu pot fi niciodata obiectivi, pentru ca vor fi de partea celui care le este mai apropiat. Ca si in cazul familiei, prietenii pot avea stiluri si conceptii de viata diferite si vor reactiona ca atare. Sfaturile lor pot fi bune, dar si rele. E bine sa te bazezi pe prieteni, dar nu-i lasa sa ia decizii in locul tau si nu pleca urechea la sfaturi de genul "e bine" sau "trebuie sa faci asa".


15-05-2006 23:41:25
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904

XA poeta a scris:

Cine si cum ne influenteaza in relatia de cuplu

Toti ne sau incearca sa ne influenteze. Atita timp cit relatia mea e o carte deschisa (datorita mie)... se creaza loby pentru interventia tertilor... Incepind cu parintii si terminind cu vinzatoarea de la buticul unde merg cel mai des, atita timp cit confesiunea mea priveste si dormitorul meu...


16-05-2006 04:04:11
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
buticareasa ta e o cel mai pitoresc si benign factor de influentare... uita-te la mass-media... ce asalt grosier... ce putere a exemplului oferit de cuplurile mediatice/mediatizate... pai cind arunca Antena 1 f'o ghiulea despre cuplul celebru columbeanu & ??? se zguduie din temeli paturile matrimoniale din PAL melaminat ale apartamentelor de bloc din Romania

16-05-2006 04:15:23
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

  Zefli a scris:

:D :D :D :D :D

Eu ma refeream asa in general, nu la tine ...

dudi e un dulce dorit de toate femeile si ocolit cu grija de prieteni (atunci cand se afla in singuratatea lui)


17-05-2006 12:31:51
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

borgia a scris:


dudismen a scris:

zefli ... Nu am spus ca nu stiu ce face ea cu prietenii..... stiu.... dar nu sunt gelos .... doar ca ...... eu am stiut inaintea ei ce se v-a intampla si cu cine v-a merge.... asa o puneam la incercare.... si ea pica ca proasta..... ce sa-i fac eu... pacat de ele ca femei... sunt frumoase.... dar din pacate nu au macar 1 neuron

                                                                                                                               hmmmmmmmm,daca eu am o calitate,atunci este ceea ce se cheama .......fidelitate...atunci cand incep o relatie consider ca merita toata atentia si,,fidelitatea mea.....niciodata nu am avut o relatie in afara celei oficiale........ciudat este ca uneori partenerii nu meritau atata respect....ma rog ,asta e un principui pe care il voi respecta intotdeauna

bravos!vezi sa nu te loveasca vreodata amnezia !esti sigura ca starnesti pasiuni?nu de alta dar nu poti fi ispitita daca nu te cauta nimeni...in cazul asta e usor cu fidelitatea...cand ai sa fi in pielea unui sex-simbol atunci sa vi cu noi comentariii,te rog!


17-05-2006 12:34:26
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

XA poeta a scris:

Prieteni


Ei nu pot fi niciodata obiectivi, pentru ca vor fi de partea celui care le este mai apropiat. Ca si in cazul familiei, prietenii pot avea stiluri si conceptii de viata diferite si vor reactiona ca atare. Sfaturile lor pot fi bune, dar si rele. E bine sa te bazezi pe prieteni, dar nu-i lasa sa ia decizii in locul tau si nu pleca urechea la sfaturi de genul "e bine" sau "trebuie sa faci asa".

se pare ca notiunile tale despre lume in general sunt f.f.f. vagi...vb. de prieteni ,cunoscuti,amici,sau ce?puiut esti deja antipatica prin superficialitatea ta...mai prost e ca te straduiesti prea mult


17-05-2006 12:37:17
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
Daca nu as avea un gram de respect as putea in 3 fraze sa iti distrug aura falsa pe care incerci sa o creezi. Dar las prostia sa te guverneze, altfel raman eu cu ea!

18-05-2006 00:50:15
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

XA poeta a scris:

Daca nu as avea un gram de respect as putea in 3 fraze sa iti distrug aura falsa pe care incerci sa o creezi. Dar las prostia sa te guverneze, altfel raman eu cu ea!

Schimband registrul deja ai intrat in normalitate;consider ca ceea ce ai scris a fost doar o riposta,ar fi trist sa constat ca si crezi ceea ce ai scris in raspunsul tau.Cu simpatie,totusi,Sergiu.


18-05-2006 17:26:58
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

fi-a-mea a scris:


XA poeta a scris:

Daca nu as avea un gram de respect as putea in 3 fraze sa iti distrug aura falsa pe care incerci sa o creezi. Dar las prostia sa te guverneze, altfel raman eu cu ea!

Schimband registrul deja ai intrat in normalitate;consider ca ceea ce ai scris a fost doar o riposta,ar fi trist sa constat ca si crezi ceea ce ai scris in raspunsul tau.Cu simpatie,totusi,Sergiu.


daca vreau simpatie nu o pot cauta la tine ... da-mi parametri normalitatii tale sa vad cat de normal esti, stii ce inseamna normal? defineste....


18-05-2006 23:56:31
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

XA poeta a scris:

As dori sa stiu parerea voastra despre
Cine si cum ne influenteaza in relatia de cuplu
....
Multumesc!
XA poeta


Cred ca timpul.Eu sant tot timpul pe fuga intodeauna am ceva de facut si ochii care nu se vad se uita.De multe ori devii mai apropiat de parteneri de afaceri decat de prietena ta pentru ca petreci mult mai mult timp cu ei.Culmea e ca cele mai lungi relatii le-am avut cu fetele de la birou. :)))


21-05-2006 00:39:48
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

fi-a-mea a scris:


XA poeta a scris:

Daca nu as avea un gram de respect as putea in 3 fraze sa iti distrug aura falsa pe care incerci sa o creezi. Dar las prostia sa te guverneze, altfel raman eu cu ea!

Schimband registrul deja ai intrat in normalitate;consider ca ceea ce ai scris a fost doar o riposta,ar fi trist sa constat ca si crezi ceea ce ai scris in raspunsul tau.Cu simpatie,totusi,Sergiu.

normal e atunci (in cazul de fata) cand nu te straduiesti din rasputeri sa arati ceea ce nu esti si nu te straduiesti sa schimbi ceea ce nu poate fi schimbat...se pare ca esti doar rea . dincolo de punct nu mai este nimic


21-05-2006 19:10:55
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

fun-funny a scris:


XA poeta a scris:

Cine si cum ne influenteaza in relatia de cuplu

Toti ne sau incearca sa ne influenteze. Atita timp cit relatia mea e o carte deschisa (datorita mie)... se creaza loby pentru interventia tertilor... Incepind cu parintii si terminind cu vinzatoarea de la buticul unde merg cel mai des, atita timp cit confesiunea mea priveste si dormitorul meu...


Pentru mine deja e clar.Deci daca vreau sa ma impac cu prietena mea trebuie sa duc flori la buticareasa sa ma culc cu maica-sa si sa beau cu taica-su. Uite vezi d"aia cand te desparti e bine sa ramai asa ???  :)


23-05-2006 01:28:05
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
Voi faceti ceva constructiv pe termen lung ca sa diminuati acesti factori sau mai corect sa-i modificati "genetic"?

28-05-2006 01:17:34
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

XA poeta a scris:

Voi faceti ceva constructiv pe termen lung ca sa diminuati acesti factori sau mai corect sa-i modificati "genetic"?

Pai cred ca trebuie sa ne intoarcem la intelepciunea populara din povesti,ca nu degeaba scrie acolo ... . . . . .au plecat peste noua mari si noua tari si au trait fericiti. . . .Deci se poate daca uiti sa te intorci din voaiajul de nunta !!! :)))))))))))))))


28-05-2006 20:41:07
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

waldan a scris:


XA poeta a scris:

Voi faceti ceva constructiv pe termen lung ca sa diminuati acesti factori sau mai corect sa-i modificati "genetic"?

Pai cred ca trebuie sa ne intoarcem la intelepciunea populara din povesti,ca nu degeaba scrie acolo ... . . . . .au plecat peste noua mari si noua tari si au trait fericiti. . . .Deci se poate daca uiti sa te intorci din voaiajul de nunta !!! :)))))))))))))))

mai waldane ! tu vorbesti la obiect si ea sofistica subiectul de dragul frectiei la un picior de lemn


07-06-2006 19:39:11
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 02-06-2006
Mesaje: 80

XA poeta a scris:

Voi faceti ceva constructiv pe termen lung ca sa diminuati acesti factori sau mai corect sa-i modificati "genetic"?


Da, sigur ca da ... Incercam sa-i modificam genetic ...

Bleah, bleah ...


08-06-2006 04:20:09
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002




Pai cred ca trebuie sa ne intoarcem la intelepciunea populara din povesti,ca nu degeaba scrie acolo ... . . . . .au plecat peste noua mari si noua tari si au trait fericiti. . . .Deci se poate daca uiti sa te intorci din voaiajul de nunta !!!



nu m-as baga " intelepciunea populara"  nu este pt noi...


10-06-2006 17:29:22
   
?? SIM_ONE62
Cont Sters

Inregistat: 12-02-2006
Mesaje: 249
....*daca dragoste nu e, nimic nu e*! ....shi atunci ne poate influientza oricine, oricum !!! Cand nu suntem in stare sa recunoashtem ca nu iubim indeajuns de puternic, dam vina pe....ORICINE,....ORICUM !!! ....*Iubirea se cere pazita\ de oarba ispita \ pazita cu zel, cu sabii de_otzel \ shi de EA \shi de EL\ la fel *!!! ( ...vechi, dar cat de...*actual*!)

10-06-2006 21:34:20
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SIM_ONE62 a scris:

....*daca dragoste nu e, nimic nu e*! ....shi atunci ne poate influientza oricine, oricum !!! Cand nu suntem in stare sa recunoashtem ca nu iubim indeajuns de puternic, dam vina pe....ORICINE,....ORICUM !!! ....*Iubirea se cere pazita\ de oarba ispita \ pazita cu zel, cu sabii de_otzel \ shi de EA \shi de EL\ la fel *!!! ( ...vechi, dar cat de...*actual*!)

doamne...mare ti-e suferinta


11-06-2006 23:11:39
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Dar si tu, fi(i)-a mea, esti sensibil la durerile simple ale omului... stii cum sa nimeresti in chiar miezul lor....

11-06-2006 23:17:20
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SandieShaw a scris:

Dar si tu, fi(i)-a mea, esti sensibil la durerile simple ale omului... stii cum sa nimeresti in chiar miezul lor....

mi s-a scurtat degetelul cand am scris nick=ul...altminteri pe messenger poti sa vezi ca e scris Fii_a_meafirst...are si o istorioara nick-ul...are si multe altele;)


11-06-2006 23:21:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

Dar si tu, fi(i)-a mea, esti sensibil la durerile simple ale omului... stii cum sa nimeresti in chiar miezul lor....

mi s-a scurtat degetelul cand am scris nick=ul...altminteri pe messenger poti sa vezi ca e scris Fii_a_meafirst...are si o istorioara nick-ul...are si multe altele;)


Sint convinsa ca nick-ul tau are o geneza interesanta... (i) nu era nici ironie, nici repros... doar ca eu nu-mi pot permite sa scriu incorect, ca ma pindeste Simonica cu gramatica pentru uzul "fetelor"...


11-06-2006 23:31:13
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
care era totusi subiectul...ca m-am pierdut pe traseu:)

11-06-2006 23:33:48
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ceva cu.. cuplul biela-manivela...

11-06-2006 23:38:59
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SandieShaw a scris:

ceva cu.. cuplul biela-manivela...

sti ca daca nu-s lubrifianti e naspa,nu?apropos !cum stai :e pe cale naturala sau folosesti produsele din comert...?


11-06-2006 23:42:09
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

ceva cu.. cuplul biela-manivela...

sti ca daca nu-s lubrifianti e naspa,nu?apropos !cum stai :e pe cale naturala sau folosesti produsele din comert...?


Multumesc pentru grija ta... ne descurcam... Ma intreb insa ce ulei de mecanism ti s-ar potrivi tie, dear, ca ti se blocheaza mereu tastatura cind trebuie sa dublezi "i"-ul... :rolleyes::rolleyes:


11-06-2006 23:54:01
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SandieShaw a scris:


fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

ceva cu.. cuplul biela-manivela...

sti ca daca nu-s lubrifianti e naspa,nu?apropos !cum stai :e pe cale naturala sau folosesti produsele din comert...?


Multumesc pentru grija ta... ne descurcam... Ma intreb insa ce ulei de mecanism ti s-ar potrivi tie, dear, ca ti se blocheaza mereu tastatura cind trebuie sa dublezi "i"-ul... :rolleyes::rolleyes:

cel mai potrivit e cel din gaura neagra si umeda...de care ,ceea ce e drept, nu prea am avut parte de cam multa vreme...


12-06-2006 00:00:21
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Mda... asta ar putea explica... Oricum, nu cadea in "moment patetic" (e un alt topic pe forum, posteaza acolo...)... Zweig spunea ca intotdeauna cind o usa ti s-a inchis, o fereastra se va deschide pentru tine...

12-06-2006 00:10:44
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

SandieShaw a scris:

Mda... asta ar putea explica... Oricum, nu cadea in "moment patetic" (e un alt topic pe forum, posteaza acolo...)... Zweig spunea ca intotdeauna cind o usa ti s-a inchis, o fereastra se va deschide pentru tine...

iubita... ! butoiul cu melancolie il pastrez doar pt. momentele cand vreau sa sucesc gatul unei gasculite ...imi iese de minune! si apoi fereastra mea se pare ca se va deschide de azi intr-o saptamana cand mi se intoarce soata...din Spania ! :))


12-06-2006 00:16:39
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

Mda... asta ar putea explica... Oricum, nu cadea in "moment patetic" (e un alt topic pe forum, posteaza acolo...)... Zweig spunea ca intotdeauna cind o usa ti s-a inchis, o fereastra se va deschide pentru tine...

iubita... ! butoiul cu melancolie il pastrez doar pt. momentele cand vreau sa sucesc gatul unei gasculite ...imi iese de minune! si apoi fereastra mea se pare ca se va deschide de azi intr-o saptamana cand mi se intoarce soata...din Spania ! :))

Nu am inteles bine si scris . . .soata sau portofelul !!!


12-06-2006 00:32:32
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

waldan a scris:


fi-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:

Mda... asta ar putea explica... Oricum, nu cadea in "moment patetic" (e un alt topic pe forum, posteaza acolo...)... Zweig spunea ca intotdeauna cind o usa ti s-a inchis, o fereastra se va deschide pentru tine...

iubita... ! butoiul cu melancolie il pastrez doar pt. momentele cand vreau sa sucesc gatul unei gasculite ...imi iese de minune! si apoi fereastra mea se pare ca se va deschide de azi intr-o saptamana cand mi se intoarce soata...din Spania ! :))

Nu am inteles bine si scris . . .soata sau portofelul !!!

portofelul nu-l pot fute...


12-06-2006 00:36:52
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

fi-a-mea a scris:


waldan a scris:


fi-a-mea a scris:


iubita... ! butoiul cu melancolie il pastrez doar pt. momentele cand vreau sa sucesc gatul unei gasculite ...imi iese de minune! si apoi fereastra mea se pare ca se va deschide de azi intr-o saptamana cand mi se intoarce soata...din Spania ! :))

Nu am inteles bine si scris . . .soata sau portofelul !!!

portofelul nu-l pot fute...

looool deci te iubeste, pai daca s-a intors din spania la tine (internetist cu stat de plata ) s-ar putea spune ca fata asta e modesta tare . . .


12-06-2006 00:42:00
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
sigur e fata ????

12-06-2006 00:42:54
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

waldan a scris:

sigur e fata ????

nu fi marlan in privinta tertelor persoane...ca pot sa zic si eu ceva de cine te-a nascut


12-06-2006 01:01:03
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

fi-a-mea a scris:


waldan a scris:

sigur e fata ????

nu fi marlan in privinta tertelor persoane...ca pot sa zic si eu ceva de cine te-a nascut

din barbat sigur nu am iesit deci . .. . .e fata ????


12-06-2006 01:02:16
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

waldan a scris:


fi-a-mea a scris:


waldan a scris:

sigur e fata ????

nu fi marlan in privinta tertelor persoane...ca pot sa zic si eu ceva de cine te-a nascut

din barbat sigur nu am iesit deci . .. . .e fata ????

sa inteleg ca cine te-a conceput a divizat artificial ovulul...sau scuza-ma...poate esti mistic si te tragi din esenta divina..."divina" e mata ca te-a facut asa bou...sa nu intelegi gresit ! n-am jignit animalul m-am referit doar la perseverenta ta de a urmari gardul vopsit


12-06-2006 01:05:49
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

fi-a-mea a scris:


waldan a scris:


fi-a-mea a scris:


nu fi marlan in privinta tertelor persoane...ca pot sa zic si eu ceva de cine te-a nascut

din barbat sigur nu am iesit deci . .. . .e fata ????

sa inteleg ca cine te-a conceput a divizat artificial ovulul...sau scuza-ma...poate esti mistic si te tragi din esenta divina..."divina" e mata ca te-a facut asa bou...sa nu intelegi gresit ! n-am jignit animalul m-am referit doar la perseverenta ta de a urmari gardul vopsit

Deja inteligenta ta a rabufnit.Eu nu sant atat de mistic cat esti tu de aproape de stramosul nostru comun. . . . .


12-06-2006 01:23:42
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
Relatia de cuplu, poate fi influentata de consumul alcool, spre exemplu

09-09-2006 18:53:15
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

da_si_nu a scris:

Relatia de cuplu, poate fi influentata de consumul alcool, spre exemplu



ca si interesantele dicutii despre cosmetice :) :) (glumesc, nu consum alcol)


11-09-2006 15:15:54
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
nu ?
bun...inseamna ca la tine relatia de cuplu nu poate fi influentata( de tine) in urma consumului de alcool....

Ultima modificare facuta de da_si_nu (11-09-2006 23:32:21)


11-09-2006 23:31:38
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
doar spre mai bine :)

12-09-2006 22:27:40
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la