Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / fanteziii    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
cele mai nastrusnice fantezii le au indragostitii,nebunii,poetii si betivii!

dudismen a scris:

Aveti fantezii ??? daca da ... puteti spune aici cu cine , cu ce ... etc tot ce va trece prin minte... astept prima fantezie .... dupa care o sa postez si eu una de a mea ....


29-05-2007 01:44:44
   
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625

Cezara-Irenne a scris:

cele mai nastrusnice fantezii le au indragostitii,nebunii,poetii si betivii!...indragostitul se pierde repede ,nebunul te tine o noapte,poetul te desfoaie toata,betivul o trage fara teama si simt....off..bine ca am scapat !

dudismen a scris:

Aveti fantezii ??? daca da ... puteti spune aici cu cine , cu ce ... etc tot ce va trece prin minte... astept prima fantezie .... dupa care o sa postez si eu una de a mea ....


Ultima modificare facuta de Cezara-Irenne (29-05-2007 01:47:42)


29-05-2007 01:46:59
   
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
Ioane...poi daca ar fi asa...intr-o saptamana ai ajunge ca luneta....tras,cocosat,cu barbatia in coma!


vaics a scris:


SandieShaw a scris:


IOAN 44 a scris:

Fantezia la care visez eu: sa fiu intr-un harem si sa am cate 3, 4femei pe zi dar de fiecare data altele.




scuza-ma, esti lesbiana? cam asa se intelege din exprimarea fanteziei tale...

Sau poate paznic eunuc :D


29-05-2007 02:05:05
   
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2006
Mesaje: 1625
nici-un motiv...cui?celor de pe interneturi?sunt deja "fantezisti."..
sweet1971 a scris:

Dati-mi un motiv pt care v-as impartasi fanteziile mele . DAR nu cred ca exista asa ceva . ( Motivul. )


29-05-2007 02:29:19
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Anatomia bestiei este complicata! Este suficient sa fii animal!, sa iti traiesti viata in forma aceasta ingennunchiata ... Este grandios sa mergi in picioare.
Este uluitor, devine dureros de firesc sa nu te clatini!
Insa firescul a murit inainte de a se naste...
Este bestial de frumos sa capeti nume!
Este dumnezeiesc sa ai un nume al TAU numai al tau... Si dupa ce ai primit un nume al tau, sa intelegi ca cel care s-a ridicat di regn are marea responsabilitate de a fi OM!!! DE A FI UMAN...


29-05-2007 19:01:15
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

Anatomia bestiei este complicata! Este suficient sa fii animal!, sa iti traiesti viata in forma aceasta ingennunchiata ... Este grandios sa mergi in picioare.
Este uluitor, devine dureros de firesc sa nu te clatini!
Insa firescul a murit inainte de a se naste...
Este bestial de frumos sa capeti nume!
Este dumnezeiesc sa ai un nume al TAU numai al tau... Si dupa ce ai primit un nume al tau, sa intelegi ca cel care s-a ridicat di regn are marea responsabilitate de a fi OM!!! DE A FI UMAN...


Draga Tasha, este foarte frumos ce spuneai aici, ma mira doar ca un asemenea gand ti-a fost trezit tocmai de topicul acesta.  ...Si imi mai trece prin gand ca sexul se poate dovedi arta abia cand partenerii cauta sa descopere si sa guste frumusetea pana in profunzimile bestiilor din ei insisi.


13-02-2008 01:27:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Se insista prea mult pe perioada de curtare si prea putin pe dezvoltarea unei relatii parteneriale. Se trezesc tot mai multi oameni casatoriti care peste trei luni sau un an sau doi se trezesc langa niste straini si simt nevoia sa evadeze, sa divorteze...

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (13-02-2008 01:35:21)


13-02-2008 01:31:44
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

Se insista prea mult pe perioada de curtare si prea putin pe dezvoltarea unei relatii parteneriale. Se trezesc tot mai multi oameni casatoriti care peste trei luni sau un an sau doi se trezesc langa niste straini si simt nevoia sa evadeze, sa divorteze...


Stii, Tasha, oamenii pur si simplu nu stiu sau nu pot sa se opreasca din cautari. Se spune de exemplu ca fericirea nu exista sau ca nu rezista, dar adevarul e ca, desi toti avem o idee mai mult sau mai putin precisa despre ce ar insemna lupta pentru fericire, prea putini isi pun problema luptei pentru pastrarea fericirii. De-aia si e e "mai bine"-le dusmanul "bine"-lui, nu? :)


13-02-2008 01:47:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Anatomia bestiei este complicata! Este suficient sa fii animal!, sa iti traiesti viata in forma aceasta ingennunchiata ... Este grandios sa mergi in picioare.
Este uluitor, devine dureros de firesc sa nu te clatini!
Insa firescul a murit inainte de a se naste...
Este bestial de frumos sa capeti nume!
Este dumnezeiesc sa ai un nume al TAU numai al tau... Si dupa ce ai primit un nume al tau, sa intelegi ca cel care s-a ridicat di regn are marea responsabilitate de a fi OM!!! DE A FI UMAN...


Draga Tasha, este foarte frumos ce spuneai aici, ma mira doar ca un asemenea gand ti-a fost trezit tocmai de topicul acesta.  ...Si imi mai trece prin gand ca sexul se poate dovedi arta abia cand partenerii cauta sa descopere si sa guste frumusetea pana in profunzimile bestiilor din ei insisi.


Se aproba !!! :D

Cred de fapt ca bestiutza din mine mi-a dictat postarea... dar tot se aproba, chiar si-n stare de zombie! ;) :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-02-2008 02:12:36)


13-02-2008 02:03:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:

Se insista prea mult pe perioada de curtare si prea putin pe dezvoltarea unei relatii parteneriale. Se trezesc tot mai multi oameni casatoriti care peste trei luni sau un an sau doi se trezesc langa niste straini si simt nevoia sa evadeze, sa divorteze...


Corect, chere Tasha. Si mie mi-a luat o luna intreaga ridicarea gardului curtii primei case :D (curtare excesiva, evident ;) ), ca in final sa-i ramina totul exei si sora-sii ! :(:D (poveste horror, complicat de expus pe un forum)

Serios acum, chestia cu "casatoriile de proba" ar trebui sa fie regula!
Chiar una definitiva !!! :D:D:D (ce mai e nevoie si de Stare Civila si de divortzuri, nu??)

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-02-2008 02:09:42)


13-02-2008 02:06:23
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Anatomia bestiei este complicata! Este suficient sa fii animal!, sa iti traiesti viata in forma aceasta ingennunchiata ... Este grandios sa mergi in picioare.
Este uluitor, devine dureros de firesc sa nu te clatini!
Insa firescul a murit inainte de a se naste...
Este bestial de frumos sa capeti nume!
Este dumnezeiesc sa ai un nume al TAU numai al tau... Si dupa ce ai primit un nume al tau, sa intelegi ca cel care s-a ridicat di regn are marea responsabilitate de a fi OM!!! DE A FI UMAN...


Draga Tasha, este foarte frumos ce spuneai aici, ma mira doar ca un asemenea gand ti-a fost trezit tocmai de topicul acesta.  ...Si imi mai trece prin gand ca sexul se poate dovedi arta abia cand partenerii cauta sa descopere si sa guste frumusetea pana in profunzimile bestiilor din ei insisi.


Se aproba !!! :D

Cred de fapt ca bestiutza din mine mi-a dictat postarea... dar tot se aproba, chiar si-n stare de zombie! ;) :D


Zombii , cadavrele reanimate ...brrrrrr!....ma ia cu friguri!=(


13-02-2008 03:34:22
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:

Se insista prea mult pe perioada de curtare si prea putin pe dezvoltarea unei relatii parteneriale. Se trezesc tot mai multi oameni casatoriti care peste trei luni sau un an sau doi se trezesc langa niste straini si simt nevoia sa evadeze, sa divorteze...


Corect, chere Tasha. Si mie mi-a luat o luna intreaga ridicarea gardului curtii primei case :D (curtare excesiva, evident ;) ), ca in final sa-i ramina totul exei si sora-sii ! :(:D (poveste horror, complicat de expus pe un forum)

Serios acum, chestia cu "casatoriile de proba" ar trebui sa fie regula!
Chiar una definitiva !!! :D:D:D (ce mai e nevoie si de Stare Civila si de divortzuri, nu??)


"casatoriile de proba"....probabil ,unul din putinele lucruri pozitive ,aduse de democratie.dar exista si aici un mare risc: sa te obisnuiesti atat de mult cu "probatul";) ...incat sa uiti scopul initial:)   si atunci se numeste altfel...;)


.


13-02-2008 13:14:04
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:


Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:

Se insista prea mult pe perioada de curtare si prea putin pe dezvoltarea unei relatii parteneriale. Se trezesc tot mai multi oameni casatoriti care peste trei luni sau un an sau doi se trezesc langa niste straini si simt nevoia sa evadeze, sa divorteze...


Corect, chere Tasha. Si mie mi-a luat o luna intreaga ridicarea gardului curtii primei case :D (curtare excesiva, evident ;) ), ca in final sa-i ramina totul exei si sora-sii ! :(:D (poveste horror, complicat de expus pe un forum)

Serios acum, chestia cu "casatoriile de proba" ar trebui sa fie regula!
Chiar una definitiva !!! :D:D:D (ce mai e nevoie si de Stare Civila si de divortzuri, nu??)


"casatoriile de proba"....probabil ,unul din putinele lucruri pozitive ,aduse de democratie.dar exista si aici un mare risc: sa te obisnuiesti atat de mult cu "probatul";) ...incat sa uiti scopul initial:)   si atunci se numeste altfel...;)


.

Pai?...chiar vorbisem despre asta mai zilele trecute...a devenit un modus vivendi pentru tineretul de azi...=)


13-02-2008 16:09:57
   
?? aditadani
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2008
Mesaje: 30
sunt din pitesti si  Caut fata pt o relatie discreta sexuala.....te intereseaza? Astept sa vb aici sau pe mes la id aditadani sau beep la zero sapte sase patru sapte opt zero sapte patru patru

12-01-2010 08:06:43
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la