Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Masini / masinii tuningate...    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
=D=D...imi place  Kawa...impaciuitorul...o alta valenta descoperita la tine...spiritul samaritean..=D=D

28-09-2007 02:01:36
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
auzi ma rahat in ploaie mai du-te in mortii ma-tii de imbecil !....si ia-o si pe bosoroaga aia grasa care umbla dupa bani pe la televiziuni !....basinosule !!!!
amza a scris:

Fiindca spui tu esti la primele comentarii pe forum iti spun eu:exista subiecte cu sectiuni...dar citeste mai mult pe forum si vei vedea cit de mult se respecta...cit priveste ''uniii'' nu te retine trebuia sa spui direct ca faci referire la mine...nu fii sigur sa sint'''strainii de cauza''...si daca nu te-ai putut abtine....te scuz.
iubittul a scris:


Euryanthe a scris:

Constat ca disputa continua! SUCCES BAIETI!


nu este nicio disputa..eu nu ma pricep la forum in general, sunt primele mele comentarii forumistice...insa ceea ce nu pot intelege e cum de pot unii sa sustina aici niste idei de care nu sunt foarte siguri, ba mai mult chiar, sunt aproape straini de cauza..
De fapt si de drept aici era vb de tunning si nu de istoria BMW...
scuze, dar nu m-am putut abtine..


28-09-2007 02:15:53
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
fa dobitoaco nu mai te caca de sus pe aici ca poate chiar ma enervezi si le spun la astia cum a fost treaba cu kanal d !!! cred ca daca ai sti cine sunt ai ramane inlemnita ......vita dezaxata !
tasha 1951 a scris:

=D=D...imi place  Kawa...impaciuitorul...o alta valenta descoperita la tine...spiritul samaritean..=D=D


28-09-2007 02:19:33
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
esti un mare prost ... nu are cum sa fie uimita

28-09-2007 04:28:01
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Soryn a scris:

esti un mare prost ... nu are cum sa fie uimita

subscriu...desi am hotarit ca vis-a-vis de acest individ nu mai am nicio replica...IGNOR!


28-09-2007 12:36:59
   

Euryanthe
Femeie

Membru pe deplin

Inregistat: 30-08-2007
Mesaje: 1169

psihiatria a scris:

fa dobitoaco nu mai te caca de sus pe aici ca poate chiar ma enervezi si le spun la astia cum a fost treaba cu kanal d !!! cred ca daca ai sti cine sunt ai ramane inlemnita ......vita dezaxata !
tasha 1951 a scris:

=D=D...imi place  Kawa...impaciuitorul...o alta valenta descoperita la tine...spiritul samaritean..=D=D


  Iti ofer o alternativa:
  Poti lua o "masina intergalactica" (apropo de topic!) si disparea definitiv de pe acest forum! Cu tot respectul, dar, observ ca nu renunti in a folosi doar cuvinte urate! Multumesc!


28-09-2007 16:01:58
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

psihiatria a scris:

fa dobitoaco nu mai te caca de sus pe aici ca poate chiar ma enervezi si le spun la astia cum a fost treaba cu kanal d !!! cred ca daca ai sti cine sunt ai ramane inlemnita ......vita dezaxata !
tasha 1951 a scris:

=D=D...imi place  Kawa...impaciuitorul...o alta valenta descoperita la tine...spiritul samaritean..=D=D


Ce e val ca valul trece...
Tu ramai la toate rece :D... Tashika draga! ;)

Ei... nu chiar la toate, intelegi tu... ;)

Ultima modificare facuta de kawacadabrantul (29-09-2007 01:27:46)


29-09-2007 01:16:04
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

Euryanthe a scris:


psihiatria a scris:

fa dobitoaco nu mai te caca de sus pe aici ca poate chiar ma enervezi si le spun la astia cum a fost treaba cu kanal d !!! cred ca daca ai sti cine sunt ai ramane inlemnita ......vita dezaxata !
tasha 1951 a scris:

=D=D...imi place  Kawa...impaciuitorul...o alta valenta descoperita la tine...spiritul samaritean..=D=D


  Iti ofer o alternativa:
  Poti lua o "masina intergalactica" (apropo de topic!) si disparea definitiv de pe acest forum! Cu tot respectul, dar, observ ca nu renunti in a folosi doar cuvinte urate! Multumesc!


O... banare (simpla, intragalactica) :D ar fi mult mai buna, draga Eury!
Desi postarile astea veninoase mai aduc poate cite o pata de culoare pe forum (cam maro totusi, din pacate :D)....

Ultima modificare facuta de kawacadabrantul (29-09-2007 01:27:08)


29-09-2007 01:18:44
   

Euryanthe
Femeie

Membru pe deplin

Inregistat: 30-08-2007
Mesaje: 1169

kawacadabrantul a scris:


Euryanthe a scris:


psihiatria a scris:

fa dobitoaco nu mai te caca de sus pe aici ca poate chiar ma enervezi si le spun la astia cum a fost treaba cu kanal d !!! cred ca daca ai sti cine sunt ai ramane inlemnita ......vita dezaxata !


  Iti ofer o alternativa:
  Poti lua o "masina intergalactica" (apropo de topic!) si disparea definitiv de pe acest forum! Cu tot respectul, dar, observ ca nu renunti in a folosi doar cuvinte urate! Multumesc!


O... banare (simpla, intragalactica) :D ar fi mult mai buna, draga Eury!
Desi postarile astea veninoase mai aduc poate cite o pata de culoare pe forum (cam maro totusi, din pacate :D)....


...pata este deadreptul NEAGRA, dragul meu kawa!
Sunt deacord cu petele de culoare,dar nu si cu mitocaniile!


29-09-2007 03:33:20
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
esti exact asa cum te-ai descris  inodor,incolor,insipid...lumea s-a cam plicitisit  de caracterul tau coleric...a...sa nu uit...tiriimias coaiele pe coliva matii....
psihiatria a scris:

auzi ma rahat in ploaie mai du-te in mortii ma-tii de imbecil !....si ia-o si pe bosoroaga aia grasa care umbla dupa bani pe la televiziuni !....basinosule !!!!
amza a scris:

Fiindca spui tu esti la primele comentarii pe forum iti spun eu:exista subiecte cu sectiuni...dar citeste mai mult pe forum si vei vedea cit de mult se respecta...cit priveste ''uniii'' nu te retine trebuia sa spui direct ca faci referire la mine...nu fii sigur sa sint'''strainii de cauza''...si daca nu te-ai putut abtine....te scuz.
iubittul a scris:



nu este nicio disputa..eu nu ma pricep la forum in general, sunt primele mele comentarii forumistice...insa ceea ce nu pot intelege e cum de pot unii sa sustina aici niste idei de care nu sunt foarte siguri, ba mai mult chiar, sunt aproape straini de cauza..
De fapt si de drept aici era vb de tunning si nu de istoria BMW...
scuze, dar nu m-am putut abtine..


30-09-2007 10:55:54
   

Euryanthe
Femeie

Membru pe deplin

Inregistat: 30-08-2007
Mesaje: 1169

amza a scris:

esti exact asa cum te-ai descris  inodor,incolor,insipid...lumea s-a cam plicitisit  de caracterul tau coleric...a...sa nu uit...tiriimias coaiele pe coliva matii....
psihiatria a scris:

auzi ma rahat in ploaie mai du-te in mortii ma-tii de imbecil !....si ia-o si pe bosoroaga aia grasa care umbla dupa bani pe la televiziuni !....basinosule !!!!
amza a scris:

Fiindca spui tu esti la primele comentarii pe forum iti spun eu:exista subiecte cu sectiuni...dar citeste mai mult pe forum si vei vedea cit de mult se respecta...cit priveste ''uniii'' nu te retine trebuia sa spui direct ca faci referire la mine...nu fii sigur sa sint'''strainii de cauza''...si daca nu te-ai putut abtine....te scuz.


Nu se mai discuta despre masini...pe aici?


02-10-2007 17:27:32
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275
ufff, ce noroc!
poti baga niste versuri, te rog?! :D :D


02-10-2007 23:41:11
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140

Euryanthe a scris:


amza a scris:

esti exact asa cum te-ai descris  inodor,incolor,insipid...lumea s-a cam plicitisit  de caracterul tau coleric...a...sa nu uit...tiriimias coaiele pe coliva matii....
psihiatria a scris:

auzi ma rahat in ploaie mai du-te in mortii ma-tii de imbecil !....si ia-o si pe bosoroaga aia grasa care umbla dupa bani pe la televiziuni !....basinosule !!!!


Nu se mai discuta despre masini...pe aici?

tot despre masini era vorba draga!!! =D


13-10-2007 04:13:18
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
MASINA o necesitate?Se pare ca da .O lume nebuna care este tot timpul pe fuga,si, in care in multe tari orasele au devenit stat in sta datorita intinderii si numarului mare de locuitori,conditionind deplasarea de masini...In''SOCUL VIITORULUI''cartea celebrului futurolog ALVIN TOFFLER este relatat cazul unui tinar  din AMERICA ,care,avind carnetul suspendat,se sinucide,dindu-si seama ce impact va avea asupra vietii lui,pierderea carnetului,motivind gestul lui prin faptul ca nu iti poti gasi serviciul fara masina,nu poti avea o prietena fara avea masina...you can't get laid without a car...Masina a devenit ce era alta data bicicleta fenomenul fiind ilustrat in filmul lui VIITORIO de SICA ""LADRI DE BICICLETE''-1948...FEMEILE din ziua de azi au devenit mai pretentioase:baiatu sa aiba masina limuzina,nu neparat BMW,dar limuzina sa fie...sa fie destept,cu bani,galant,intelegator,tandru,atent,viril,sa aibe o pozitie in societate,prestantza,sa faca amor doar cind vrea ea,daca nu EL NU O INTELEGE...rahat pansat...

Ultima modificare facuta de amza (19-12-2007 11:24:03)


15-12-2007 11:31:14
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Eu nu cred totusi ca-i asa o mare necesitate masina... desi fetele din epoca asta nu prea mai concep barbati "fara" (ar putea sa n-aiba nici p. :D , dar masina musai) !!!

Ba chiar era parca mai bine ca ultimul meu prieten n-avea masina, ne plimbam pe alei, ne inghesuiam tandru prin tramvaie, il mai chinuiam-testam cu ore de intilnire imposibile... ;)

Ultima modificare facuta de ane_mona (17-12-2007 17:51:20)


17-12-2007 17:49:58
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ai si tu dreptatea ta, da-ti zic sincer ca mai degraba m-as fute-ntr-un Matiz decat in tramvaiu shaish'pe...

18-12-2007 01:55:07
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208

P. Pan 63 a scris:

Ai si tu dreptatea ta, da-ti zic sincer ca mai degraba m-as fute-ntr-un Matiz decat in tramvaiu shaish'pe...


Corect, dar nu era un topic despre masculi fara hogeac, ;) don PPan!

P.S. Si eu m-as f.te in TOATE Matizurile... dar nu la propriu, am avut unul si-i de kko, nazuros, setos de benzina in oras si impotent :D:D
In plus, ai auzit tu de piesa "Un Matiz numit dorintza?" ;) Nu cred...

Ultima modificare facuta de ane_mona (18-12-2007 02:09:25)


18-12-2007 02:08:09
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Copila neichii, o dam in diverse si cadem in off topic ! Ce facem, ne rupem in figuri, ne dam spirituali, culti, educati ?
De piesa aia am auzit, am vazut si filmul cu Marlon Brando si Vivien Leigh , spilu-i ca desi fan al astuia, prefer untul pe paine si nu pe post de lubrifiant anal, ca-n "Ultimul tango la Paris". D-aia-ti spun : patru roti sh-o caroserie fac uneori cat un apartament la Waldorf Astoria !!!


18-12-2007 02:22:27
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Iarasi corect, PPan!
Nu ma dau insa rotunda la cele 48 de kg ale mele, si nici mimosa pudica nu-s ca sa ma prefac ca n-am zgaltzait niciodata arcurile vreunei caroserii in duo, prin poienile patriei... ;)
Prefer insa acum un minim confort, serios... indiferent de dans: tangou, mambou sau break-dance, la Paris sau Peris :D

Ultima modificare facuta de ane_mona (18-12-2007 02:40:08)


18-12-2007 02:39:10
   

Lotus
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 26-11-2005
Mesaje: 284

P. Pan 63 a scris:

Ai si tu dreptatea ta, da-ti zic sincer ca mai degraba m-as fute-ntr-un Matiz decat in tramvaiu shaish'pe...


  Matiz sa fie , ppane ! :D  ...sau, mai bine du-te-n padure !


18-12-2007 02:39:47
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ontopic acum, cred ca tuningul unei masini poate acoperi si fanteziile/nevoile erotice ale stapinului... pe strada mea, acum vreo trei ani, vara, era un arab care gestiona o dubleta de fete care faceau dupa miezul noptii tuning in draci soferilor de taxi si celor animati de orele tirzii ale noptilor racoroase...

18-12-2007 03:48:18
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
singura ti-ai dat acceptul caci totusi masina este o necesitate...cit despre testarea barbatului spui tu singura ..de ce trebuie sa fie teste?de ce nu este suficient sa deschizi ochii mari si sa il vezi cu calitati si defecte sa faci suma lor ce il definesc ca si individ si atunci sa iti pui intrebarea daca va pasalitzi.Pt cei ce nu-s ardeleni pasalitzi-potriviti.
ane_mona a scris:

Eu nu cred totusi ca-i asa o mare necesitate masina... desi fetele din epoca asta nu prea mai concep barbati "fara" (ar putea sa n-aiba nici p. :D , dar masina musai) !!!

Ba chiar era parca mai bine ca ultimul meu prieten n-avea masina, ne plimbam pe alei, ne inghesuiam tandru prin tramvaie, il mai chinuiam-testam cu ore de intilnire imposibile... ;)


Ultima modificare facuta de amza (20-12-2007 23:10:04)


20-12-2007 23:09:32
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Cu putintica atentie vedeai ca eu mi-s din alta epoca;)(dupa niste calcule simple, evident). Testarea la care fac referire era tocmai pentru a vedea potriveala (in ardelenesca ta poate pasalitzeala!!??:))

28-12-2007 20:35:17
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208

ane_mona a scris:

Cu putintica atentie vedeai ca eu mi-s din alta epoca;)(dupa niste calcule simple, evident). Testarea la care fac referire era tocmai pentru a vedea potriveala (in ardeleneasca ta poate pasalitzeala!!??:))


28-12-2007 20:35:53
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
ok ok este felul tau de a gindi nu mai comentez...
ane_mona a scris:


ane_mona a scris:

Cu putintica atentie vedeai ca eu mi-s din alta epoca;)(dupa niste calcule simple, evident). Testarea la care fac referire era tocmai pentru a vedea potriveala (in ardeleneasca ta poate pasalitzeala!!??:))


28-12-2007 23:12:08
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Chevy Volt, 2009
Foarte interesanta,chiar as pune pe lista de "dorintze"

http://farm3.static.***/2205/2173130708_8f62749f16.jpg?v=0

acolo unde sunt stele este      flickr   .  com

Ultima modificare facuta de NJD (19-03-2008 09:17:34)


19-03-2008 09:10:56
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la