Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sugestii / Cred ca ar fi bine sa.....    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Eu vreau sa pot sa-mi pun un avatar pe forum.

DIXIT


08-02-2005 16:52:27
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Eu vreau ca ea sa NU poata sa-si puna un avatar pe forum.

Ultima modificare facuta de gpoint_69 (09-02-2005 01:18:18)


09-02-2005 01:17:39
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
hahahahahaha.........auzi dar modificari de ce ai facut? Te-ai emotionat? :)

DIXIT


09-02-2005 02:29:15
   
?? cleanaway
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 120
Latex, bici, cizme, =)
La cine se depune cererea ???


09-02-2005 02:59:04
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
La mine bineinteles...ce marime porti sa ti le trimit prin posta. Te deranjeaza daca cizmele au tocul inalt? Nu-ti recomand daca ai varice. Si bonus pt indrazneala ta....un furou de piele intoarsa :) :) :)
pup iu

DIXIT


09-02-2005 03:16:29
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Aaaaaa...si pe langa avatar animat mai vreau si semnatura automata sa nu mai scriu la mana tot timpul acest "DIXIT"
Sefuuuuu, citesti ce cer io aici cu insistenta?

DIXIT


09-02-2005 03:34:04
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
Robert poti baga si un videochat pe site?

09-02-2005 17:01:40
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
sa vad cu cine vorbesc, bineinteles daca respectiva persoana doreste asta sau are webcam .nu sa alerg la messenger-uri sau netmeeting-uri.

09-02-2005 17:03:29
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Ioanam ai idee ce inseamna videochat? Sau la ce te referi cand spui videochat?

DIXIT


09-02-2005 22:37:45
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
karmacoma......daca doresti amanunte contacteaza-ma in privat.....o sa iti dau exemple in asa fel incit sa nu fac reclama gratuita aici pe forum.

robert? raspunzi la intrebare?


10-02-2005 00:00:55
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Reclama la videochat? sau anumite site-uri?

DIXIT


10-02-2005 01:43:39
   
?? cristelo
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 3
ioanam >super idee

10-02-2005 02:22:53
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
<dixit> la site-uri ma refer

10-02-2005 03:11:30
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
ioanam "dixit" vine din latina si s-ar traduce ceva gen "am spus" "litera de lege" deci nu e numele meu. Acum eu stiu ca siturile de videochat nu au "iesire" in tzara la noi dar poate ma inshel. In afara de asta nu vad cum un site care ofera asemenea servicii s-ar putea include in asta. Explica-mi tu te rog ca poate gresesc

DIXIT


10-02-2005 04:14:13
   
?? Robert
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2004
Mesaje: 87
Citesc tot si notez

10-02-2005 11:19:40
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
<dixit> am fost pe un site www......ro, care era de vinzare intr-un timp si am descoperit acolo un programel free-download prin care daca aveai webcam puteai sa iei contact vizual numai cu cei de pe site. de obicei daca vreau sa ma vad cu cineva intru pe yahoo mesenger si de acolo lansam webcam-ul.Am incercat si pe netmeetingul din windows si merge de asemenea..dar este un pic peste mina..pentru ca acolo sunt alte id-uri decit cele de pe site, se pot creea foarte usor altele si nu de multe ori am vorbit cu aceeasi persoana care avea conturi multiple.
asta este o situatie. la prograne si siteuri nu ma pricep...dar o sa ma interesez.


10-02-2005 13:37:22
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
<dixit> unde iti pot trimite un printscreen?

10-02-2005 14:52:02
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
ioanam...repet "dixit" inseamna altceva. Am explicat mai sus. In alta ordine de idei stiu despre ce spui acum...merci de informatii :)

DIXIT (care nu e numele meu) :)


11-02-2005 00:10:36
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
poate face misto de tine si iti da un nick la nick.prea vrei ca ce spui tu sa fie ascultat.vrei sa fi autoritara? ce este cu acest "dixit". poate fata este stresata de chestia asta.Sau crezi ca ochelarii tin loc de experienta? pune o foto fara ochelari si pune altceva care sa arate ca esti o femeie si atit.Ma enerveaza expresia"aceasta inghetata de analizez si tocmai raspund ceva inteligent la aberatiile voastre". Mina aceea semicrispata pusa intre tine si noi folosita parca pentru a creea un baraj intre tine si restul lumii .Esti inteligenta,Ai trasaturi frumoase si daca nu ai probleme cu parul ( ai libertatea de ati alege frezura-dar ce alegi aia esti sau vrei sa pari) arata ca esti femeie nu o tipa masculinizata .uita-te la ioana.priveste fix, doar schiteaza un zimbet si atit.Tot inghetata dar nu arata desteptaciune evidenta sau frumusete fortata.Barem alte tipe isi arata curul sau sinii.Dar sunt ale lor si le admir pt curaj.Nu poza te face desteapta sau ascultata.Aici suntem in virtual. O poza aleasa de noi este incercarea de a ne reprezenta, asa cum ne place.Daca iti place sa faci pe desteapta lasa doar poza sa o arate.Poza ioanei ( sa ma scuze fata asta) era la indemina si m-am referit la ea ca fiind cea mai apropiata mie vizual.
Si apropo......de ce nu lasi fetele sa isi faca ochi dulci?  Vrei sobrietate pe site? Vrei adevar ? Pai nu pt ochi dulci sunt aici?Conteaza cum? Sau te deranjeaza cind se face referire la tine?Este vreo idee pe care nu o suporti? Invata sa suporti si parerea altora.Ce este aceea "litera de lege"?. Un moderator adevarat nu ar spune asa ceva in veci, un moderator nu da verdicte....adevarul apartine fiecaruia .Tu subliniaza si tempereaza, da intelesuri si trage lumea spre site.Nu enerva si nu da retete sau nu dicta cu litera ta de lege.Nu esti Winetou  sa intaresti ce spui. te credem si fara semnatura ta.am zis .
Daca imi raspunzi fa-o cu scuze, argumenteaza sau taci.
Nu vreau cearta sau jigniri.Smecherii sau 'ai gresit cind ai scris..."nu toata lumea de aici o fi avind carte asa ca tine...dar nici nu da lectii, nu cred ca esti chiar asa de grozava.

AM ZIS


11-02-2005 21:54:27
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42
Eu nu cred ca donschoara moderator iese in evidenta doar prin acel "DIXIT",chiar daca nu are prea  mare aplicare acolo unde il foloseste.PT.Karmacoma:
Formula DIXI si nu DIXIT,era folosita pe vremuri de filosofi si de juristi la incheierea argumentarilor si a pledoariilor.Prin ea se subliniaza ca s-a spus TOT ce-a fost de spus la o anumita tema . "Dixi et animam levavi" AVE


11-02-2005 22:33:22
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402

arina_p a scris:

poate face misto de tine si iti da un nick la nick.prea vrei ca ce spui tu sa fie ascultat.vrei sa fi autoritara? ce este cu acest "dixit". poate fata este stresata de chestia asta.Sau crezi ca ochelarii tin loc de experienta? pune o foto fara ochelari si pune altceva care sa arate ca esti o femeie si atit.Ma enerveaza expresia"aceasta inghetata de analizez si tocmai raspund ceva inteligent la aberatiile voastre". Mina aceea semicrispata pusa intre tine si noi folosita parca pentru a creea un baraj intre tine si restul lumii .Esti inteligenta,Ai trasaturi frumoase si daca nu ai probleme cu parul ( ai libertatea de ati alege frezura-dar ce alegi aia esti sau vrei sa pari) arata ca esti femeie nu o tipa masculinizata .uita-te la ioana.priveste fix, doar schiteaza un zimbet si atit.Tot inghetata dar nu arata desteptaciune evidenta sau frumusete fortata.Barem alte tipe isi arata curul sau sinii.Dar sunt ale lor si le admir pt curaj.Nu poza te face desteapta sau ascultata.Aici suntem in virtual. O poza aleasa de noi este incercarea de a ne reprezenta, asa cum ne place.Daca iti place sa faci pe desteapta lasa doar poza sa o arate.Poza ioanei ( sa ma scuze fata asta) era la indemina si m-am referit la ea ca fiind cea mai apropiata mie vizual.
Si apropo......de ce nu lasi fetele sa isi faca ochi dulci?  Vrei sobrietate pe site? Vrei adevar ? Pai nu pt ochi dulci sunt aici?Conteaza cum? Sau te deranjeaza cind se face referire la tine?Este vreo idee pe care nu o suporti? Invata sa suporti si parerea altora.Ce este aceea "litera de lege"?. Un moderator adevarat nu ar spune asa ceva in veci, un moderator nu da verdicte....adevarul apartine fiecaruia .Tu subliniaza si tempereaza, da intelesuri si trage lumea spre site.Nu enerva si nu da retete sau nu dicta cu litera ta de lege.Nu esti Winetou  sa intaresti ce spui. te credem si fara semnatura ta.am zis .
Daca imi raspunzi fa-o cu scuze, argumenteaza sau taci.
Nu vreau cearta sau jigniri.Smecherii sau 'ai gresit cind ai scris..."nu toata lumea de aici o fi avind carte asa ca tine...dar nici nu da lectii, nu cred ca esti chiar asa de grozava.

AM ZIS


Mai draga mea, sa-ti explic niste chestii elementare. Ochelarii mi-i scot cand dorm si fac sex asta pt simplu motiv ca-s chioara. In alta ordine de idei misto de mine nu are cum sa faca, doar de ea daca eventual doreste si asta din simplu motiv ca daca ai mai participat pe un forum acolo poti sa-ti pui o "semnatura". Asta e semnatura mea "dixit" ca-ti place sau nu...e NUMAI problema ta. Nu incerc sa o fac pe desteapta...pur si simplu scriu unele pareri pe care le am..bune sau rele sunt parerile mele si in final este un forum in care fiecare spune ce gandeste. iti convine...foarte bine...nu-ti convine hushi la alta postare sau topic...e foarte simplu. Apoi...ca vad ca ai multe puncte in postarea ta...fetele pot sa-si faca ochi dulci pana crapa...io mi-am spus parerea asa  cum si ele isi pot spune parerea lor. Dar se pare ca esti avocatul lor deci ai scapat de corvoada asta.Poate nu ai inteles domnisoara....asta e un forum unde fiecare isi spune parerrea. Continui...moderator nu inseamna cineva care nu are dreptul la replica...daca ai citi mai bine si ai percuta mai bine ai vedea ca nu am jignit pe nimeni, nu dau verdicte ci doar pareri dar se pare ca nu stii care e diferentza. Deci draga mea bisexuala...sa-ti explice ceva...indiferent ca sunt moderator sau nu..pana una alta discutiile pe care le-am avut pe forumul asta, fara sa jignesc pe nimeni se pare ca te-au jignit pe tine. De ce? Faza e urmatoarea, eu am studii medii, deci nicidecum o tipa cu studii dar pana una alta eu stiu sa accept parerile celor din jur, stiu sa-mi recunosc limitele si sa zic "pas" atunci cand trebuie. Problemele tale nu ma intereseaza absolut deloc, si mai ales toate argumentele tale dau dovada ca mai bine te-ai muta pe chat. Atata timp cat nu esti in stare sa respecti parerile celor din jur nu te supara....esti o pupaza care arata cu degetul aruncand cu rahat cand nu stie ce sa mai spuna. Pana una alta nu am avut mari reclamatii de la cei de pe acest forum asa ca poate iti manifesti frustrarile in alta parte...dragule, ooopsss, drago  :)
Asa ca in incheiere te-as sfatui sa-ti stergi sangele de la nas din cauza tensiunii si sa accepti parerile celor din jur sau daca nu sa te duci in lumea ta....
Mi-s satula de cei ca tine

DIXIT (ASTA ASA CA SA TE OFTICI)


12-02-2005 04:30:34
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
iata cum face fata moderatorul la un atac verbal...(vezi topicul cu acest subiect).
A avut timp sa doarma, sa citeasca, sa manince, sa citeasca.Bine ca nu a avut si o teava la indemina.


12-02-2005 16:40:59
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Eu as vrea draga Robert sa-ti faci o sala de net si toti care intra pe forum sa fim in acea sala si daca eu ma supar pe Karma  sa pot sa ma ridic de la masa sa pun mana pe un scaun  sau pe bata, ciocam, tzeava, par etc si sa ma duc usor pe la spate si sa.....o pup.
Si mai vreau sa nu poata Karma sa-si puna avatar si sa nu poata sa-si puna semnatura automata.
DIXIT


12-02-2005 17:17:13
   
?? arina_p
Cont Sters

Inregistat: 10-02-2005
Mesaje: 159
(pt karmacoma)  Este conform cu ce ai spus mai sus....am dreptul sa am o parere despre tine(personala), am dreptul sa spun ce gindesc si ca atare tu fiind moderator ,daca nu iti convine ce spun nu pleci "husi pe alt topic".Eu trebuie sa ies pt ca tu esti fixata bine aici.Esti singura care nu tace si care nu iese..(de aici a rezultat acel DIXIT al tau).Macar din diplomatie puteai alege alta semnatura decit  "am zis si asa ramine."  Asa pun eu problema.Daca biata fata cu problema atacului verbal de la topicul respectiv ar fi facut ca tine  (husi in alta parte) de mult ar fi ramas fara slujba.Cind te-am intrebat despre administatorul siteleui am facut-o in cunostiinta de cauza.Este propietar face ce doreste cum doreste, chiar poate sa iti dea tie dreptul de a face ce doresti aici.Dar acel dixit deranjeaza.Este ca si cum te-ai plimba cu teava in mina ....si ai spune : "cine nu este de acord, ma supara sau face ceva ce nu imi place MIE (vezi doamne cine esti tu KARMACOMA cu 700 de postari), sau imi recomanda ceva care m-ar deranja -ca le stiu pe toate doar- , este vai de mama lui."
Daca ai atita putere nu o afisa ostentativ la primul atac asupra ta.Nu o afisa nici Fara motiv asa doar ca iti place.
Spun si repet : Putei alege si ceva de genul....Karma este cu voi (STARWARS)....sau variante dupa gustul tau.Daca eu sunt antipatica este ok.Se rezolva foarte usor.Dar daca tu risti sa devi antipatica este cu totul altceva.Sunt emisiuni la tv placute pina cind apare cutare moderator sau pina dispare respctivul...asta iti spun si fara pic de diplomatie.
te-ai descri singura si ai aratat ca esti tare, dirza si neinfluetabila, dar vezi ca asta duce la incapatinare si de aici poate apare inconveniante nu pentru mine.Te zbati si lupti , muncesti si meriti sa culegi roadele muncii tale.
<ce spun eu nu este litera de lege>


12-02-2005 17:21:15
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Ma fetele lu' tata da va incinserati tare de tot.Cum lipsesc putin de pe forum fetele aste gata gata sa se ia de par,sau de paruit.O stiti paia de cind eram copii?pace pace intre doua.............Mai bine jucam un sotron ceva,sau decit sa ne certam mai bine un cintec vesel sa cintam.Ala cu am cravata mea sunt pionier.........Dragele mosului hai c-am sa fac pe mediatorul intre voi.Io zic sa va dati mina,nu una altei peste fata ci pur si simplu sa va imbratisati.Ca nu vedeti si voi ce grea e viata asta,vreti voi sa ne-o facem si mai grea?
Lasind gluma la o parte eu declar conflictul inchis.Voi?


12-02-2005 17:28:15
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Ca-ti place sau ca nu-ti place acest "DIXIT" al meu chiar nu ma intereseaza. Nu-ti convine, citeste pana desupra lui. Acest "DIXIT" a fost si inainte de acele 700 postari pana cand am ajuns "marele" moderator. E semnatura mea care-mi place si nu am de gand sa o schimb. Deci sper ca ai priceput asta si subiectul pe tema asta s-a incheiat. Apoi inca o data ca poate ti-a scapat....sunt topicuri, subiecte pe care nu le abordez pt ca pur si simplu nu am "pregatirea" necesara, lucru pe care il si recunosc...deci nu sunt eu atotstiutoarea. Pana una alta tu esti singura deranjata de acest "DIXIT" al meu si de persoana mea. Acum ca sa nu mai lungim vorba. "DIXIT" ramane, eu raman, moderator sau nu...tu alegi.
Cu astea fiind spuse, Shiva poftim...conflict incheiat.

DIXIT


12-02-2005 19:15:34
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Asa este , conflict incheiat. Am inceput sa va iubesc fetelor (care sunteti) !!!!

DIXIT


12-02-2005 20:16:13
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Si, draga Robert, eu mai vreau, ca atunci cand Karmacoma mai scrie ceva pe forum, tu ca administrator, sa stergi tot ce scrie si sa lasi numai semnatura (pe care sa nu poata sa si-o puna automat)

DIXIT


12-02-2005 20:40:13
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
aaaa....si mai vreau si io ceva...vreau si io 3 conturi cu acelasi ip din orase diferite :) :)

DIXIT


12-02-2005 20:43:16
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Da, atunci si eu vreau draga Robert sa faci tu o minune sa ne stergi pe toti si sa ramana pe acest site(forum) doar EL (adica, arina_p ; ioanam ; tomb rider si da_si_nu ) adica unul singur care sa vorbeasca numai cu el.
Iar pt noi ceilalti , cei cu ip-uri false, cei care ne dam fete si suntem baieti si cele care se dau baieti si sunt fete, s afaci un alt site sa vorbim si noi in liniste , fara onanisti frustrati printre noi.

DIXIT


12-02-2005 20:49:48
   
?? tombraider
Cont Sters

Inregistat: 11-02-2005
Mesaje: 5
ce comentezi tu acolo.? gpoint69 esti dus mama..?

12-02-2005 20:54:28
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Nimic dragule, m-a lua valul si aiurez! Te rog nu baga in seama un biet om, care nu stie ce vorbeste si din cauza foamei si oboselii plus batranetii delireaza.
Ai mila de mine si nu ma judeca aspru, caci indatorat iti voi ramane toata viata si daca mai imi dai si o bucata de paine si un ban cand ajung prin Brasov, ori tu ori arina_p ori ioanam, ori da_si_nu, atunci voi fi pururea recunoscator.


12-02-2005 21:04:04
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Gpoint daca fetele astea au acelasi IP nu inseamna ca e una si aceeasi. :) Si vezi ca gresesti ca una e din DEVA. Deci ia niste cursuri de-ale Ip-urilor si apoi vorbeste :) :)

DIXIT


12-02-2005 21:26:23
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Care din EI e din Deva ? Hi Hi Hi !!! Am un "filing" ca DRAGUL de ELE o sa-si mai faca si alte conturi aici si tot cu poze din astea frumoase. Hai ca a inceput sa-mi placa.

13-02-2005 20:44:26
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Deocamdata s-a lasat linistea. Vom vedea...

DIXIT


13-02-2005 22:14:05
   
?? aleodor
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2005
Mesaje: 49
in sectorul asta nu pot spune nimic! nu prea imi plac scandalurile!!!

14-02-2005 01:06:42
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Nici mie dar au luat sfarsit....sper

DIXIT


14-02-2005 01:22:52
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42
Multi ca se evite scandaluri in alta parte,le provoaca aici si gaaata,cateva persoane dragi noua sunt scutite, cel putin o perioada, de nervii nostri....

14-02-2005 02:59:58
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Asta ar fi varianta de oscar...aia buna. Din pacate adevarul e altul. Mult mai usor sa arunci cu rahat decat sa te conformezi topicurilor si sa spui ceva daca intr-adevar ai ceva de spus

DIXIT


14-02-2005 03:52:18
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42
decat sa-l mananci,mai bine arunca-l.....Intelepciune romaneasca,veche!

14-02-2005 03:56:21
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Andreas io stau cu un picior in usa sa plec la culcare si tu ma intarati la vorba.
Piei ispita

DIXIT


14-02-2005 03:59:38
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42

Karmacoma a scris:

Andreas io stau cu un picior in usa sa plec la culcare si tu ma intarati la vorba.
Piei ispita

DIXIT

Lucram maine cumva?


14-02-2005 04:04:39
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
La 4 ma trezesc ca la 5.30 plec la brasovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
si e 1 ceasu....mi-e rau
gata somn usor si te pupic pe botic...pe maine

DIXIT


14-02-2005 04:06:49
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42

Karmacoma a scris:

La 4 ma trezesc ca la 5.30 plec la brasovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
si e 1 ceasu....mi-e rau
gata somn usor si te pupic pe botic...pe maine

DIXIT

Somn Usor,oriunde te-ai afla.....aici pe forum.


14-02-2005 04:10:16
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
<gpoint69> si tu esti plecat azi?

14-02-2005 14:32:53
   
?? gpoint_69
Cont Sters

Inregistat: 05-02-2005
Mesaje: 307
Care-i treaba Ioana draga, ti-era dor de mine si n-am stiut eu?!?!

16-02-2005 04:22:08
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
uita-te la mine la profil.....a dou poza este pt tine

16-02-2005 05:37:19
   
?? ioanam
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2005
Mesaje: 32
si pentru oricine doreste sa o vada

16-02-2005 05:38:31
   
?? Robert
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2004
Mesaje: 87
ioanam, referitor la a doua poza din profilul tau:  daca mai adaugi poze care nu sunt cu persoana ta -> out!

16-02-2005 14:37:10
   
?? eu_ioanam
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 1
Robert multumesc ca ai aparut.Daca imi dai voie sa apar pe site..adica in top acolo unde eram si la online..
o sa sterg
probabil ca sunt prima persoana (probabil si singura) care pune poze aiurea si de acea imi cer scuze.este corect sa imi acorzi a daua sansa.MULTUMESC.


16-02-2005 15:44:48
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la