Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Societate / Pozele Danielei Gyorfi-ce parere aveti?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Eu cred ca e o incalcare a intimitatii.Chiar daca e persoana publica, intimitatea trebuie totusi respectata. Si mai ales nu inteleg de ce se face atat tam-tam pe marginea acestor poze in care ea ii face sex oral unui tip. De parca ea ar fi inventata asta sau nu 90% dintre femei fac.
Toata lumea o arata cu degetu de parca a prins-o dand in cap cuiva si furandu-i pensia

DIXIT


09-02-2005 03:51:32
   
?? pupici4you
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2005
Mesaje: 84
Treaba ei, viata ei. Oare de ce pe nimeni nu intereseaza ca si d-ra X face acelasi lucru sau chiar mai multe? Pt ca Daniela e persoana publica. Si ce daca, oare nu are dreptul la viata privata? Ce nu inteleg eu e cum s-au facut fotografiile. Observandu-le bine se cunoaste ca o camera de filmat a fost "montata" in camera respectiva. Rusinica.

09-02-2005 20:15:06
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Pai bebelusha a patzit aceeasi chestie si multe altele...cristina si altele. "Prietenii" astia sunt foarte binevoitori uneori :)

DIXIT


09-02-2005 22:43:31
   
?? andreas3
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 42
Nu avem legislatie in domeniu.In mod normal,ar trebui sa platesti gras de tot daca te bagi in viata omului.Fin

10-02-2005 02:25:52
   
?? cleanaway
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 120
Personalitatile, indiferenet din ce domeniu stau tot timpul in vizorul presei care va trece intotdeuna peste barierele bunului simt. Aceste persoane nu mai beneficiaza de sfera personala iar dupa parerea me sint toti constienti de aceasta. Multi dintre ei se afiseaza in mod voit si asta numai din cauza publicitati. Pe de alta parte mai exista si aspectul financiar pe care il urmareste cel care hraneste presa.
Publicul are ce sa citeasca si cu ce sa-si clateasca ochii, iar presa are ce sa tiparesaca si pe deasupra mai cistiga si nise bani "cĀ“e la vie".
In cazul Danielei (trecutul ne-a arata ca si persoane mai prominente au fost lovite de aceeasi soarta ex. Paris Hilton) ni se confirma ca si celor prominenti le place sexul oral.
Mie mi se pare normal nu inteleg de ce atita agitatie.


10-02-2005 04:14:02
   
?? pupici4you
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2005
Mesaje: 84
de ce atata agitatie? pt ca e persoana publica. de fapt nu stiu pe cati ii intereseaza chestia asta. mie mi s-a parut...ceva...chiar nu m-a interesat prea mult. dar in romania vanatoarea de vedete si de senzatii tari din vietile lor particulare sare o limita care ar trebui sa existe, pot spune chiar limita bunului simt. insa...din cate stiu eu...si daca gresesc va rog sa-mi spuneti, Andreea Marin si cred ca si Andreea Raicu au castigat procese de acest gen.

10-02-2005 16:20:43
   
?? aleodor
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2005
Mesaje: 49
pozele danielei gyorfi???!!ce e asa un lucru extraordinar! parca asta ar trebui sa ne intereseze la cineva ,fie el si vip ! pozele nu reprezinta omul,din contra il poate aduce intr-o alta c infatisare care poate nu-l reprezinta ca om! aiureli cu acele poze ale celor care vor sa arate ca au corp frumos sau sa-si etaleze calitatile,daca le au cu adevarat,sexuale! acele poze sunt pt obsedatii...etc

11-02-2005 01:17:52
   
?? cleanaway
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 120
Din pacate vinatoarea de vedete si de personalitati se practica in tota lumea si nu numai in Romania. Sint cu totul de acord ca sfera personala sa fie un tabu si asta pentru toate fiintele umane care traiesc pe planeta noastra. Dar din pacate realitatea este alta.
Putem sa discuta despre asta dar nu vom putea schimba nimic.


11-02-2005 01:53:00
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Eu as face ceva...i-as prinde pe ei (acei fotografi) la curve si le-as trimite poze sotiilor lor :)
Ma gandesc...s-ar gudura? :)

DIXIT


12-02-2005 04:52:26
   
?? aleodor
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2005
Mesaje: 49
eu cred ca sunt alte  lucruri mai importante care ar trebui sa stirnesca interesul oamenilor,nu fotografii cu cei care trag pe nas,sau care eu mai stiu pe cine reguleaza! sunt chestii comerciale ,de scandal! se pare ca la asta se pricep cel mai bine oamenii in ultimul timp!disper cind aud pe chat,"vai ce bine arati in poza!" de parca pozele te reprezinta in fata unei persoane care nu te cunoaste

12-02-2005 18:05:31
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
Pe mine, sincera sa fiu m-a uimit reactia Danielei.... Cred ca nu s-ar fi facut atita tam-tam daca ar fi spus: Da, e ok, imi place sexul oral! Cui nu-i place? Eventual bunicii... Iar scirbele de paparazzii (care intre noi fie vorba cred ca adora genul asta de sex) ar fi trebuit sa stie ca sexul oral se preda la orele de sexologie, ca face parte din viata noastra, ca nu este - sau nu mai este - considerat o perversiune de catre nici o minte deschisa. Sa ne maintim emisiunea lui Bebe de pe postul acasa... Ipocrizie? Rautate?

21-03-2005 18:19:16
   
?? Azahara
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2005
Mesaje: 1
Am vazut si eu pozele danielei...si nu mi se pare nimik anormal...nu stiu...cei care au facut pozele asa isi castiga viata...nu de-aia se numesc paparazzi nu?Asta face parte din munca lor si mai ales ca se castiga f bine ...Nu stiu care ar fii fost reactia danielei ptr ca nu sunt in tara momentan dar peste tot in lume se fac poze de-astea si poate ca in Romania e ceva mai tabu.In occident nimeni nu dezminte poze in care se vede clar ce facea persoana respectiva.E o chestie normala si asa ar trebui vazuta si in Romania. Asta e parerea mea. Kisses 2all

21-03-2005 19:38:53
   
?? Azahara
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2005
Mesaje: 1
Orikum sunt misto pozele :)))))

Ultima modificare facuta de Azahara (21-03-2005 19:42:36)


21-03-2005 19:39:16
   
?? GORRE
Cont Sters

Inregistat: 23-03-2005
Mesaje: 8
Parerea mea este ca tota chestia cu pozele e publicitate  gratuita.

24-03-2005 18:46:47
   
?? GORRE
Cont Sters

Inregistat: 23-03-2005
Mesaje: 8
Daca nu reuseste sa ramana in atentzia lumii prin muzica asha cu sigurantza ramane:))

24-03-2005 18:51:59
   
?? catalin287
Cont Sters

Inregistat: 30-03-2005
Mesaje: 1349
In general cei care mai fac astfel de lucruri, sau impacturi, se dovedeste ca a fost doar o atragere, a atentiei opiniei, asupra unei pers, care intra in umbra, nu intotdeauna e adevarat, dar cam asa se intimpla Multam!

15-04-2005 04:35:54
   
?? GIULIO
Cont Sters

Inregistat: 14-01-2005
Mesaje: 177
karmacoma pot spune ca 99,9% din femei fac sex oral,cit tu gorre ceea ce ai spus nu are delog logica,fiecare face ceea ce doreste si mai ales ceea ce il satisface si cum spunea karmacoma intimitatea nu trebuie sa fie vulnerata si chiar as fi curios sa stiu daca nevestele celor ce au facut aceste fotografii nu fac sex oral

21-04-2005 08:45:05
   
?? Robin-Hood
Cont Sters

Inregistat: 26-03-2005
Mesaje: 214
Mai voi alt subiect nu ati gasit decat vedetele ! V-ati gandit ca au si ele viata la fel ca noi sentimente si cam tot ce avem si noi ! A unele vedete m-ai au si suces ( iar pe asta nu il are ori si cine ) Deci eu va zic sa lasati vedetele si sa va vedeti se placerile voastre carnale ! ( Parerea mea ;) )

27-04-2005 13:07:45
   
?? manice
Cont Sters

Inregistat: 23-04-2005
Mesaje: 5
Robin ai dreptate frate.despre altii ne pricepem sa ne dam cu parerea numai cand trebuie sa vorbim despre noi este mai greu .E clar ca e facatura dintr-o data Daniela devine pudica si nu atat de indignata(sau mai putin)de faptul ca i s-a incalcat drepturile...Ca tot e tranzitia grea ne luam cu altele si uitam de problemele reale .

28-04-2005 10:22:01
   
?? asica
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2005
Mesaje: 1
Dupa parerea mea are si fata de sex oral,cred ca a facut acest gest numai si numai din placere,faptul ca i-a fost incalcata intimitatea este o alta problema.

14-05-2006 11:23:43
   
?? fi-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

pupici4you a scris:

Treaba ei, viata ei. Oare de ce pe nimeni nu intereseaza ca si d-ra X face acelasi lucru sau chiar mai multe? Pt ca Daniela e persoana publica. Si ce daca, oare nu are dreptul la viata privata? Ce nu inteleg eu e cum s-au facut fotografiile. Observandu-le bine se cunoaste ca o camera de filmat a fost "montata" in camera respectiva. Rusinica.

"Pt ca Daniela e persoana publica. Si ce daca, oare nu are dreptul la viata privata?"DE CE MAI PUI INTREBARI DACA AI RASPUNSUL?teoretic o persoana publica are dreptul la viata privata ;practic ,fiind persoana publica,isi asuma riscul de ai fi incalcata intimitatea.Ceea ce nu se accepta in lumea asta de kkt este ca persoanele publice si-au vandut imaginea in mod implicit si pt. asta primesc bani nu gluma .


17-05-2006 14:04:54
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

fi-a-mea a scris:


pupici4you a scris:

Treaba ei, viata ei. Oare de ce pe nimeni nu intereseaza ca si d-ra X face acelasi lucru sau chiar mai multe? Pt ca Daniela e persoana publica. Si ce daca, oare nu are dreptul la viata privata? Ce nu inteleg eu e cum s-au facut fotografiile. Observandu-le bine se cunoaste ca o camera de filmat a fost "montata" in camera respectiva. Rusinica.

"Pt ca Daniela e persoana publica. Si ce daca, oare nu are dreptul la viata privata?"DE CE MAI PUI INTREBARI DACA AI RASPUNSUL?teoretic o persoana publica are dreptul la viata privata ;practic ,fiind persoana publica,isi asuma riscul de ai fi incalcata intimitatea.Ceea ce nu se accepta in lumea asta de kkt este ca persoanele publice si-au vandut imaginea in mod implicit si pt. asta primesc bani nu gluma .

noi toti dupa parerea mea ii facem reclama gratuita sau mai bine zis incconstienta si cand spun acest lucru ma gandesc la MUTU


22-05-2006 16:29:56
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685
te-am intrebat ceva fun funny si iti multumesc ca ai fost sincera, intrebarea mea era daca iti place sexul oral, iar raspunsul a fost, " Da, e ok, imi place sexul oral! Cui nu-i place? Eventual bunicii... ". tine-o tot asa, e problema ta, dar ai grija la camerele de filmat !

04-02-2007 19:37:29
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

costelino1 a scris:

te-am intrebat ceva fun funny si iti multumesc ca ai fost sincera, intrebarea mea era daca iti place sexul oral, iar raspunsul a fost, " Da, e ok, imi place sexul oral! Cui nu-i place? Eventual bunicii... ". tine-o tot asa, e problema ta, dar ai grija la camerele de filmat !





fun-funny a scris:

Pe mine, sincera sa fiu m-a uimit reactia Danielei.... Cred ca nu s-ar fi facut atita tam-tam daca ar fi spus: Da, e ok, imi place sexul oral! Cui nu-i place? Eventual bunicii... Iar scirbele de paparazzii (care intre noi fie vorba cred ca adora genul asta de sex) ar fi trebuit sa stie ca sexul oral se preda la orele de sexologie, ca face parte din viata noastra, ca nu este - sau nu mai este - considerat o perversiune de catre nici o minte deschisa. Sa ne maintim emisiunea lui Bebe de pe postul acasa... Ipocrizie? Rautate?



Tu. nu m-ai intrebat pe mine nimic.. iar EU  nu ti-as raspunde tie ... la nicio intrebare...


04-02-2007 19:51:23
   
Pagini: 1    
Mergeti la