Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Bancuri / fun    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
O femeie avea un amant in timp ce sotul ei era
plecat la serviciu.
Intr-o zi, fiul ei de 9 ani se ascunde in sifonierul
de la ea din camera.
Sotul ei vine acasa pe neasteptate, asa ca ea il
ascunde pe amant tot in sifonier.
Baietelul spune "E intuneric aici."
Barbatul sopteste "Da, este."
Baiatul -"Am o minge de baseball."
Barbatul -"Foarte bine."
Baiatul -"Vrei s-o cumperi ?"
Barbatul -"Nu, multumesc."
Baiatul -"Tata e afara."
Barbatul -"OK, cat costa ?"
Baiatul - "250$"
Peste o saptamana, cei doi nimeresc din nou impreuna
in sifonier.
Baiatul -"E intuneric aici." Barbatul -"Da, este."
Baiatul -"Am o manusa de baseball."
Barbatul -"Cat vrei pe ea?"
Baiatul -"750$"
Barbatul -"Fie."
Dupa cateva zile, tatal ii spune baiatului "Ia-ti
mingea si manusa si
hai afara sa jucam baseball."
Baiatul spune "Nu pot. Le-am vandut."
Tatal intreaba "Si cu cat le-ai vandut?"
Fiul raspunde "1000$"
Tatal spune "Nu e frumos sa-ti jefuiesti prietenii
asa. Le-ai vandut pentru mult prea mult. Te duc la biserica, trebuie
sa te spovedesti".
Se duc la biserica si tatal il pune pe baietel sa intre in confesionar
si inchide usa. Baiatul spune "E intuneric aici."
Preotul spune "Iar incepi ?"


17-07-2008 00:22:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ATENTIE: Prostia e contagioasa!!!
In atentia cititorilor, continutul este un rip off al cartii "Fie'ne tranzitia usoara" - un volum cu cele mai bune perle romanesti din mass-media romaneasca, drepturile de autor apartinand in intregime autorului Radu Paraschivescu.
I) Varii:
1. Omul este o persoana umana. Gheorghe Hagi
2. Nu mai e mult pana mai e foarte putin. Gigi Becali
3. Sper ca lucrurile astea nu au nici o legatura cu gripa aviatica. Loredana Gro(a)za
4. Adi de Vito si Virgil Iantu au devenit tatici in aceeasi zi, desi nu sunt casatoriti. (CRISTIAN GROZA)
5. Ouale lui Adrian Nastase sunt de gaina. Ion Iliescu (Ilievici)
6. Ma pis pe Uniunea Europeana. Florin Calinescu
7. Iti multumim, Mihai Leu. Iti multumim din suflet si te sarutam peste tot. Ionel Stoica
8. Rog poporul roman sa stea cu mainile si picioarele departate ca sa'l patrund cu energia mea. Constantin Mudava
9. Batea ploaia cu o grindina mare cat singurul testicul al lui Oliviu Gherman. Corneliu Vadim Tudor
10. Am citit Manualul razboinicului luminii cu doua markere. Cu galben am subliniat pasajele care mi'au placut si unde m'am identificat cu eroul cartii, iar cu verde pe cele care nu mi'au placut si nu le'am citit (?). Gigi Becali
11.Uniunea Europeana este din ce in ce mai atenta si mai interesata nu doar de imbunatatirea calitatii legislatiei, ci si de diminuarea democratiei.
(Traian Basescu)
12.Decat o democratie bolnava, mai bine o dictatura sanatoasa. (Corneliu Vadim Tudor)
13.Ceea ce este dramatic pentru mine este ca sunt un om care semneaza mai mult decat citeste. (Adrian Nastase)
14.Ascultati-ma ce va spun, noi de-a lungul istoriei am schimbat patul, nu tipa. Ma scuzati ca vorbesc asa, dar am fost operat de rusine. (Dumitru Dragomir)
15.Fiecare politician se poate autotesta. Te duci pe trotuar, te opresti langa stalpul din statia de autobuz si vezi cati oameni iti spun buna ziua si care e diferenta dintre tine si stalp. (Traian Basescu)
16.Ceea ce trebuie sa facem in acest moment este sa oprim stoparea declinului. (Mircea Geoana)
17.Politicienii nu iubesc electoratul. Pai, nu va iubim nici noi pe voi, bre!(Mircea Dinescu)
18.Nu-mi aduc aminte de ce am dormit in parlament. (Dionisie Bucur)
19.Sunt convins ca ceea ce o sa le propun bucurestenilor o sa aiba incredere in mine. (Marian Vanghelie)
20.Am promis ca pe tradatorul asta de Dan Voiculescu o sa-l distrug pana cand o sa-l nenorocesc. (Gigi Becali)
21.PSD nu este numai un partid de derbedei si de golani. (Sorin Oprescu)
22.Am vorbit cu varu-meu Giovanni si cu Victor sa facem un partid care sa fim mai tari ca fratii Kennedy. Am fi condus Romania. Dar n-au vrut, fraierii. (Gigi Becali)
23.Deci, eu ca presedinte de sedinta am iesit din logica normala si va propun
la vot toate amendamentele. Va rog eu mult de tot. Chiar daca iese un fel de varza. (Nicolae Vacaroiu)
24.Exista aici, in aceasta sala, tineri care au murit in Revolutia din decembrie 1989. (Viorel Catarama)
25.Suntem si noi oameni si, ca totii oamenii, parasim sedintele. (Oliviu Gherman)
26.La noi, sefii de partide sunt ca vacile in India. (Antonie Iorgovan)
27.Suntem saraci. Suntem foarte saraci. (GEORGE COPOS)
28.Nevasta-mea este o femeie care, oricate greseli as face, tot o iubesc. (VALI VIJELIE)
29.Romania este tara unde aviatia e la pamant, iar agricultura e in aer. (CORNELIU VADIM TUDOR)
30.Dinamo este situata perfect intre Spitalul de Urgenta si Circul de Stat. (NICOLAE BADEA)
31.Cine se va dovedi ca a avut un angajament cu Securitatea va fi dat afara, in frunte cu mine. DAN VOICULESCU)
32.Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita, iar golul i-l dedic lui. (ALEXANDRU BALTOI)
33.Bai, nu va-ngramaditi toti in partea aia, ca se rastoarna terenul cu voi. (CONSTANTIN TEASCA)
34.Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat
mai multe ar fi suficiente. (GABRIEL BOSTINA)
35.Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist. (NICOLAE VACAROIU)
36.Am revenit in direct cu telespectatorii nostri. Intre timp, ne-am inmultit aici in studio. (MIHAELA RADULESCU)
37.Nu ma deranjeaza faptul ca s-a blocat circulatia in piata Rasdaq, fiindca nu locuiesc in zona. (FIZZ)

II) Texte muzicale:
1. S.O.S.,simt ca ma topesc/ Vreau mai multa gheata/ Sau poate o inghetata/ S.O.S., simt ca ma topesc/ Sa'l vanam pe soare/ Sa'l bagam la inchisoare. OOPS! & Stevie Bass
2. Nu e baiatul meu cu ochi caprui/ Acesta'i are albastru albastrui. Bambi
3. Am mai multe carduri/ Decat ma'ta farduri. Daddy Fizz
4. Sunt plecat acum/ Sunt in club/ Capu' face bum/ De la fum. Dance Control
5. Mi'a venit aseara/ Un miros de vara/ M'am simtit ca beata/ Si'am cazut pe scara. K-Risma


17-07-2008 00:23:30
   
?? france
Cont Sters

Inregistat: 08-07-2008
Mesaje: 13
esti tare

21-07-2008 13:41:17
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Tare de cap ca altcevaaaaaa .......e moale rau ! :D:D:D
france a scris:

esti tare


21-07-2008 13:59:28
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
O domnisoara intra intr-un sex shop:
-Vreau sa cumpar vibratorul roz, mmmm si pe cel galben, ... dar fie datimi-l va rog si pe cel rosu.
Vinzatorul:
Domnisoara cu primele doua nu e nici o problema... dar stingatorul nu e de vanzare. 

Un penis catre altul:
-Te vad cam incordat azi, ce ai?
-Stii cum e.. in curand am un examen oral


26-07-2008 10:46:42
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Maria a obtinut mĂ rire de salariu fĂ rĂ  sindicat  Maria, servitoarea, i-a cerut doamnei, mĂ rire de salariu. Doamna, ofuscatĂ , a-ntrebat-o: - Bine, Maria, ia spune-mi mie, de ce vrei sa-ti maresc salariul? - Sunt 3 motive pentru care vreau un salariu mai mare! Primul, este ca eu calc camasile mai bine decat dvs! - Cine ti-a spus asta? - Domnu'! - Aha! Si Maria continua: - Al doilea motiv este ca eu gatesc cu mult mai bine decat dvs!... - Asta nu-i adevarat! Cine ti-a spus prostia asta? - ...Tot domnu'... - Aaahaaa! - Si al 3-lea motiv este ca eu fac dragoste si mai bine decat dumneavoastra! Doamna, surprinsa si furioasĂ  acum, pe un ton insinuant: - Siiii? asta, tooot domnul ti-a spus-oOOO?! - Nuuu, doamnĂ ! Asta mi-a spus-o gradinarul!

21-08-2008 13:06:57
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la