Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Cluburi / Cluburi.    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
Priveam cu ani in urma cum un romanas de al nostru se falea ca este membru in nush ce mare club de golf.....
Da..si bunicul era membru in Dacia club..ei si ?
Moda cluburilor exclusiviste.....?
Am auzit ca ar exista citeva cluburi ale swinger-ilor, ale homoxesualilor, cluburi ale partidelor, cluburi care nu numai ca au clienti..dar care se si vad in situatia sa ii mai refuze pe cite unii...
Cluburi pentru tineret...cluburi sportive....chat club....
oare o sa ne organizam si noi romanii in cluburi dupa moda vesticilor ?
in cluburi si grupuri ? ( nu neaparat ale alcoolicilor anonimi ori ale dependentilor de imaginea shakirei....


20-12-2006 06:26:36
   
?? WhiteRaven
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 1442
nik!

Ultima modificare facuta de WhiteRaven (23-06-2007 03:30:37)


20-12-2006 20:01:22
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
de fapt....
facem un club ..privat..
unde putem, face ce vrem noi......in asa fel ca plolitia sa vina doar daca are mandat...

orice facem noi acolo....de bunavoie....ca membrii ai clubului ( asociatie nonprofit ? ) este treaba noastra...
nu ?


20-12-2006 20:16:36
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
daca vrem udam si canapeaua.....nu incalcam legile...mama nu se supara..

20-12-2006 20:17:12
   
?? danyg_26
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2006
Mesaje: 2
daca vreti petreceri private

07-02-2007 22:44:23
   
?? danyg_26
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2006
Mesaje: 2
hai sa le facem cu de toate

07-02-2007 22:45:08
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
ai ceva de oferit ? ceva de impartit.....
sau vrei si tu..sex gratis acasa la ea ?


07-02-2007 22:52:17
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

da_si_nu a scris:

daca vrem udam si canapeaua.....nu incalcam legile...mama nu se supara..

cred ca e obisnuita, cu micul tau defect, (de a face pipi in pat), sarmana !


08-02-2007 12:18:04
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
te oftici..tu luai batatie de fiecare data..mai mult..cred ca de aia o si urasti....

08-02-2007 12:51:24
   
?? cox28
Cont Sters

Inregistat: 09-10-2006
Mesaje: 29
Pana nu v-ati intepat, nu v-ati lasat...

08-02-2007 16:14:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

cox28 a scris:

Pana nu v-ati intepat, nu v-ati lasat...

"INTEPAT" e prea putin spus,ia da tu back,si ai sa te convingi...;)=D


20-02-2007 15:48:50
   
?? tzaranu
Cont Sters

Inregistat: 06-03-2007
Mesaje: 53
cluburi eu vreu un club cum este clubul labirint undeva intre romana si victoriei cine stie cunoaste

13-03-2007 09:31:10
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002

cox28 a scris:

Pana nu v-ati intepat, nu v-ati lasat...


se spune ca cine comenteaza de pe margine.....se si imagineaza in locul protagonistilor.... :)
ca la fotbal......( din tribune toti stiu strategia, toti ar fi marcat...)


31-03-2007 16:12:12
   
?? baracuda
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

da_si_nu a scris:

de fapt....
facem un club ..privat..
unde putem, face ce vrem noi......in asa fel ca plolitia sa vina doar daca are mandat...

orice facem noi acolo....de bunavoie....ca membrii ai clubului ( asociatie nonprofit ? ) este treaba noastra...
nu ?

ai o deosebita imaginatie, probabil ca democratia este inteleasa gresit de tine, dar nu uita pe toti ne vede cineva !


31-05-2007 12:30:50
   
?? WhiteRaven
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 1442
nik!

Ultima modificare facuta de WhiteRaven (23-06-2007 03:30:27)


01-06-2007 00:46:30
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
tu nu ai citit.....tot.....

pe toti ne vede sau aude sau citeste cineva......probabil Zeus.....sau cum se numeste noua tehnologie pusa la dispozitie de cia ?

am facut un fisier in excel in care imi calculez variantele strategiilor de joc  pe care sa le adopt in cazul unui renumit joc online.....
fisierul trimis prin email....nu mai poate fi deschis....DE CE ?

banala explicatie.....


in fisier apar cuvintele heroina, amfetamina, hasis ect....asa ca yahoo s-a sezizat si mi-a blocat fisierul.....

Ultima modificare facuta de da_si_nu (01-06-2007 12:38:04)


01-06-2007 12:33:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Alo, alo, vezi ca Zeus parca-i Base :D lately... si e cam slab cu vederea si tare de-o ureche :D:D

22-02-2008 18:15:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
auliuuuuuuuuuuu ce bate campiiiiiiiiiii ! moaaaaaaaaaaaaaaaaaaama paranoia !
da_si_nu a scris:

tu nu ai citit.....tot.....

pe toti ne vede sau aude sau citeste cineva......probabil Zeus.....sau cum se numeste noua tehnologie pusa la dispozitie de cia ?

am facut un fisier in excel in care imi calculez variantele strategiilor de joc  pe care sa le adopt in cazul unui renumit joc online.....
fisierul trimis prin email....nu mai poate fi deschis....DE CE ?

banala explicatie.....


in fisier apar cuvintele heroina, amfetamina, hasis ect....asa ca yahoo s-a sezizat si mi-a blocat fisierul.....


22-02-2008 18:24:31
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

auliuuuuuuuuuuu ce bate campiiiiiiiiiii ! moaaaaaaaaaaaaaaaaaaama paranoia !
da_si_nu a scris:

tu nu ai citit.....tot.....

pe toti ne vede sau aude sau citeste cineva......probabil Zeus.....sau cum se numeste noua tehnologie pusa la dispozitie de cia ?

am facut un fisier in excel in care imi calculez variantele strategiilor de joc  pe care sa le adopt in cazul unui renumit joc online.....
fisierul trimis prin email....nu mai poate fi deschis....DE CE ?

banala explicatie.....


in fisier apar cuvintele heroina, amfetamina, hasis ect....asa ca yahoo s-a sezizat si mi-a blocat fisierul.....

M-ai bagat si pe mine pe acel joc...doar ca mie nu mi-ai spus de ce esti asa tare,tu calculai variantele strategiilor...de aia erai pe locul doi ...=)


24-02-2008 10:37:57
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Shansele sunt foarte mari sa mergem pe la cluburile studentesti pe care te frecventam, si sa nu recunoastem pe nimeni. :) Absolut pe nimeni, nici macar fostele noastre umbre.

22-03-2008 14:15:24
   
?? dora28
Cont Sters

Inregistat: 02-06-2006
Mesaje: 3
hmmm

08-06-2008 20:01:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cluburi/cluburi??? Si un "hmmm" atit de elocvent in plus... :D:D

Pe pariu ca esti lesby ?? :rolleyes: (ca altfel eructai si tu ceva cu aere de inteligentza macar... ;))
Si ca n-o sa mai comentezi nik-nik pe topicul asta, dupa ce-ai aruncat piatra-n balta ??


08-06-2008 20:23:26
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Hai mai sa va zic io de Cluburi, c'am fost la 2 Sambata.
Pentru ca sa-i razbun pe Romanii aventurieri care au plecat in tara lui Don Cervantes sa se lupte cu Morile de Capsuni, vineri am luat pe Alejandro la munca de jos dar nobila, de a pune niste caramizi mari si grele ca de plumb la ultimul Bunker in constructie, in munti vestici fara nume.
Sambata seara  dupa munca, zic hai sa mergem sa halim ceva si p'orma ceva activitate. Pe la 11;30 dupa ce ne baturam cu aia (pe bani)din Clubul de Biliard(tv etc), zice parteneru"nu stii fu'un Club sau ceva unde sunt si spanioli?"  "Stiu", zic dar nu am fost niciodata inauntru, hai sa merem. Ajunsi acolo, la margine de oras, parcarea era plina, semn bun. Intram. Plin pana la refuz. Hai la bar, zice pr'etenu. In momentul cand ajungem, arunc o privire si, Hopaaaa, o privire la fel de mirata (ce faci Tu intr-un club ca asta) mi se intoarce dintr-un chip foarte dragut. Zinbesc, arunk un "buna", comand doua beri (cu ultimi marunti). Ma uit la scena, ce si cum danseaza grupurile infocate, trag berea pe gat, (ba da ce preturi au astia, gandesc) si merg chiar langa doamna unde era un pik de loc in spatele ei, sa mai comand o bere, si zic la Doamna in Alb: " vad ca ai paharul gol pot sa-ti ofer o bautura?" ...."Nu, ca conduc"......zice. In cazul asta nu insist, dar as putea conduce Io. La al doilea "nu multumesc", iau restu' de la suta Eu (sunt sigur ca a ginit-o), o iau agale spre scena de dans, de unde pot observa mai bine, miscarile. Vorbind cu pretenu' despre "gagica aia cea mai mistho", care mai zic e cea mai Eleganta, dau o privire roata, o vad pe "Lady in White" facandu-mi un semn, cu degetul aratator, Opaaa ia uite la gasit pe un Vino'n'coace. M-a conformez, ma introduc, se introduce, de unde?...............bla, bla,bla. Itr-o doara o intreb, stii sa dansezi asa (adica sa dai din cur/fund sexos in ritmul muzicii) ? "Nu". Bine, nu'i problema, nici eu nu stiu dar invat repede. Dar, Vrei, sa incerci ? Iarasi un "Nu, dar sora mea ar vrea sa danseze cu prietenul tau" .  Vino Alexutza, fac semn (ca ti-am gasit cearceaf, :) in gand). Dupa introducerile de rigoare, cei doi  iau vant spre spatiul rezervat dansului ( si gloaba lu' Fat Frumos dupa o portie de Jar, a prins Aripi, mai stii? tot in gand). Eu in picioare Dama in Alb pe scaun mai vorbim,  mai trag o bere, Ea cu un pahar nou, pe jumatate (imi place tipa asta, cum fak, ca sa I'o pun, tot in gand). Ai un telefon ceva? O carte de vizita?  "Nu, dar tu?"  Eu n'am la mine (nu port cu blugi) dar am in masina, vin imediat. Nu, lasa, zice. Insist, vin imediat. Si chiar m-am intors imediat. Cine-i malai mare 2 si jumatate, fratele? Nu si el intreba cine esti tu, Sotul? , E multa lume azi, daca ies nu mai pot reintra. Lasa, pe servetel e ok, zice Dama in Alb. In acel moment, incepe o melodie noua, si hai la dans, zice. M-a conformez din nou, si o urmez (wow, ce corp mancai'as curu ei). Cercul/ringul  e plin. Nu poti sa arunci un ac, dar dupa ce zbatandu-ma-n figuri, calcai fo' doi, se facu loc. Ce BeyoncĂ© , ce Shakira , Linda (asa o cheama) se onduia ca un Sarpe, chiar mai rau. In timp de 2 melodii Pun mana pe ea, o pipaiesc, :)  (wow, ie piatra. O las sa-si faca damblalele cu mine, daca vrea, dar eu, acum as pune-o acum, pe mesele astea, pe bar, pe jos ca'n melodia aia). Revenim la bar, vorbim. La revedere, suna-ma, plecam, separat.  Ajung la masina primul, plec si trag paralel cu Ea, cobor, intind o carte de vizita, iar ciao, Ea se urca in masina ei (Jag Vaden Plus), eu plec.
Toata Duminica am asteptat telefonul Damei in Alb, Linda, ai che linda, tot facand planuri unde s'o scot si cum sa i-o pun. Nimic. Nici un telefon. Nici nu imi trecuse prin cap/minte ca s-ar putea sa nu m-a sune. Aveam totul (planul, adica sa-l dau naibi de bunker pentru o zi/noapte) pregatit. Luni m-am mai obisnuit cu dezamagirea ( am scapat o sansa, unde am gresit, trebuia sa fiu mai persistent, aaa stiu unde sa o gasesc sambata viitoare sau alta).
Azi m-am mai racorit si m-a gandesc;  ce dreac am, de ce nu-mi vad de bunkeru' meu....... de ce am crezut ca Ea mi se Cuvenea, ce idiot sunt, cand o sa termin cu astea, cand o sa refuz sau sa nu fac avansuri, cand o sa-mi traga Viata sau Altcineva o lectie s-o tin minte.
Club.
Nu o caut pe Linda pana dupa Euro.
Club Club Club


10-06-2008 08:39:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pe la Clubul de la Roma a fost careva cu ISARESCU ??? :D:D:D

12-06-2008 02:06:35
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
N-a fost cine shtie ce de capul lui ...au batut aia campii cu nu shtiau ce fortze mishca batranul continent !

12-06-2008 02:16:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
:D:D:D:D...........in COR !

12-06-2008 02:17:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
hihi, uite ca ma mai joc p-acilea, pina apare doar "Xtremism" pe toate topicurile... ;)

Jidovescu Isarescu (repet, din unica familie de evrei din Dragasani) stie - si FACE - muuult mai multe decit credem noi.
Si asta - nu doar de 19 anisori incoace... :x

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 02:22:44)


12-06-2008 02:21:43
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

NJD a scris:

Hai mai sa va zic io de Cluburi, c'am fost la 2 Sambata.
Pentru ca sa-i razbun pe Romanii aventurieri care au plecat in tara lui Don Cervantes sa se lupte cu Morile de Capsuni, vineri am luat pe Alejandro la munca de jos dar nobila, de a pune niste caramizi mari si grele ca de plumb la ultimul Bunker in constructie, in munti vestici fara nume.
Sambata seara  dupa munca, zic hai sa mergem sa halim ceva si p'orma ceva activitate. Pe la 11;30 dupa ce ne baturam cu aia (pe bani)din Clubul de Biliard(tv etc), zice parteneru"nu stii fu'un Club sau ceva unde sunt si spanioli?"  "Stiu", zic dar nu am fost niciodata inauntru, hai sa merem. Ajunsi acolo, la margine de oras, parcarea era plina, semn bun. Intram. Plin pana la refuz. Hai la bar, zice pr'etenu. In momentul cand ajungem, arunc o privire si, Hopaaaa, o privire la fel de mirata (ce faci Tu intr-un club ca asta) mi se intoarce dintr-un chip foarte dragut. Zinbesc, arunk un "buna", comand doua beri (cu ultimi marunti). Ma uit la scena, ce si cum danseaza grupurile infocate, trag berea pe gat, (ba da ce preturi au astia, gandesc) si merg chiar langa doamna unde era un pik de loc in spatele ei, sa mai comand o bere, si zic la Doamna in Alb: " vad ca ai paharul gol pot sa-ti ofer o bautura?" ...."Nu, ca conduc"......zice. In cazul asta nu insist, dar as putea conduce Io. La al doilea "nu multumesc", iau restu' de la suta Eu (sunt sigur ca a ginit-o), o iau agale spre scena de dans, de unde pot observa mai bine, miscarile. Vorbind cu pretenu' despre "gagica aia cea mai mistho", care mai zic e cea mai Eleganta, dau o privire roata, o vad pe "Lady in White" facandu-mi un semn, cu degetul aratator, Opaaa ia uite la gasit pe un Vino'n'coace. M-a conformez, ma introduc, se introduce, de unde?...............bla, bla,bla. Itr-o doara o intreb, stii sa dansezi asa (adica sa dai din cur/fund sexos in ritmul muzicii) ? "Nu". Bine, nu'i problema, nici eu nu stiu dar invat repede. Dar, Vrei, sa incerci ? Iarasi un "Nu, dar sora mea ar vrea sa danseze cu prietenul tau" .  Vino Alexutza, fac semn (ca ti-am gasit cearceaf, :) in gand). Dupa introducerile de rigoare, cei doi  iau vant spre spatiul rezervat dansului ( si gloaba lu' Fat Frumos dupa o portie de Jar, a prins Aripi, mai stii? tot in gand). Eu in picioare Dama in Alb pe scaun mai vorbim,  mai trag o bere, Ea cu un pahar nou, pe jumatate (imi place tipa asta, cum fak, ca sa I'o pun, tot in gand). Ai un telefon ceva? O carte de vizita?  "Nu, dar tu?"  Eu n'am la mine (nu port cu blugi) dar am in masina, vin imediat. Nu, lasa, zice. Insist, vin imediat. Si chiar m-am intors imediat. Cine-i malai mare 2 si jumatate, fratele? Nu si el intreba cine esti tu, Sotul? , E multa lume azi, daca ies nu mai pot reintra. Lasa, pe servetel e ok, zice Dama in Alb. In acel moment, incepe o melodie noua, si hai la dans, zice. M-a conformez din nou, si o urmez (wow, ce corp mancai'as curu ei). Cercul/ringul  e plin. Nu poti sa arunci un ac, dar dupa ce zbatandu-ma-n figuri, calcai fo' doi, se facu loc. Ce BeyoncĂ© , ce Shakira , Linda (asa o cheama) se onduia ca un Sarpe, chiar mai rau. In timp de 2 melodii Pun mana pe ea, o pipaiesc, :)  (wow, ie piatra. O las sa-si faca damblalele cu mine, daca vrea, dar eu, acum as pune-o acum, pe mesele astea, pe bar, pe jos ca'n melodia aia). Revenim la bar, vorbim. La revedere, suna-ma, plecam, separat.  Ajung la masina primul, plec si trag paralel cu Ea, cobor, intind o carte de vizita, iar ciao, Ea se urca in masina ei (Jag Vaden Plus), eu plec.
Toata Duminica am asteptat telefonul Damei in Alb, Linda, ai che linda, tot facand planuri unde s'o scot si cum sa i-o pun. Nimic. Nici un telefon. Nici nu imi trecuse prin cap/minte ca s-ar putea sa nu m-a sune. Aveam totul (planul, adica sa-l dau naibi de bunker pentru o zi/noapte) pregatit. Luni m-am mai obisnuit cu dezamagirea ( am scapat o sansa, unde am gresit, trebuia sa fiu mai persistent, aaa stiu unde sa o gasesc sambata viitoare sau alta).
Azi m-am mai racorit si m-a gandesc;  ce dreac am, de ce nu-mi vad de bunkeru' meu....... de ce am crezut ca Ea mi se Cuvenea, ce idiot sunt, cand o sa termin cu astea, cand o sa refuz sau sa nu fac avansuri, cand o sa-mi traga Viata sau Altcineva o lectie s-o tin minte.
Club.
Nu o caut pe Linda pana dupa Euro.
Club Club Club

Ups,NJD...si eu care te vedeam in alta maniera....dar imi place cum povestesti...asteptam si alte povestiri din alte cluburi frecventate de tine...asteptam deci sambata viitoare,poate devine mai incitanta...;)
Viata ne da oricum lectii in fiecare zi...pe unele  le insusim ,pe altele le uitam cu buna stiinta...=)


25-06-2008 22:49:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Eu, dimpotriva :D (adica oricum n-am inzteles mai nimic). :rolleyes:

25-06-2008 22:57:32
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:

Eu, dimpotriva :D (adica oricum n-am inzteles mai nimic). :rolleyes:

Vrei sa-ti traduc?
O fac cu placere...NJD...imi dai voie?;)


25-06-2008 23:06:04
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 05-12-2006
Mesaje: 413
Pe vremea mea le zicea discoteci..GOD...SINT ASA DE BATRIN...pe vremuri am fost in Lira-BUCURESTI SI SE ASCULTA NUMAI MUZICA ANILOR 80..FAIN RAU...Acum la TIMISOARA CLUB 130...

08-07-2008 21:48:35
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
pe vremuri am platit cu Lire la disco

12-07-2008 00:27:56
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

NJD a scris:

pe vremuri am platit cu Lire la disco

Stateai in strainatate pe vremuri?
ca altfel nu puteai detine valuta?!


15-07-2008 23:26:50
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Da am locuit mult in strainatate, in multe tari si vase, dar nu mai mut de 2 saptamani intr-un loc. Coletionar numismatic, bani si hartii expirate/nevaloroase, (am luat de acolo sau de la banca, :)) dar tu te duci chiar f mult inapoi, Io ziceam inainte sa intre si Cizma pe Euros

16-07-2008 00:14:28
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Cluburi ?!!!
Nenica, oi fi io batran (asa cum se sperie Amza c-ar fi), da'  cand privesc in urma si-mi amintesc de "Cum se numeau cei patru Beatles" si "Poezia muzicii tinere", facute de masonul Pittis prin '80-'84 la Bulandra, bag mana-n foc ca nu exista "club" cu asa o muzica in ziua de azi.


16-07-2008 18:00:49
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Nu stiu la ce te referi,  nu inteleg ori sunt prost ori tre sa-ti cer iertare. Adica sa cred ca nicaieri nu mai canta Beatles in clubur ?, e normal si nu vad nimic deosebit in asta. Nici  sirba in trasura sau Capra nu se canta. Nu e nimic rau cu muzica de astazi, care a evoluat, poate are dreptate Amza, noi am imbatranit. Dar poate tu te referi la Cluburi cu recital de poezii sau cantare Patriei. La C. Bulandra mergeream numai pentru spectacole de teatru.

17-07-2008 08:29:11
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
La disco, ultima data am fost in Regie. Acolo erau doua, una numita Vox, foarte ciudata/ intunecata/sumbra plina de acelasi fel de personaje majoritatea gipsy care se uitau la mine ca la felu' patru. Eram insotit de cele patru(four, quatro,fir) fetitze pe care le ridicasem dupamasa pe faleza la terasa. Am stat 5 minute, dupa care am intrat la studenti vizavii la Dumars. Alta securitate alta viatza alta muzica alta mancare de peste. Cert este ca si acolo dupa cateva la bord, m-a uitam lung la o blonda si ea la mine, ce dansa mult pe langa noi dar avea bautura la masa vecina care cred ca era ocupata de echipa nationala de polo, toti bine facuti. Nu mai merg la disco, nu sint intepenit in tim, in trecut. Evoluam schimbam viteza. Disco e pentru adolescenti/studenti dar daca m-a nimeresc intemtionat printr-un bar/club si muzica te scoala de pe scaun, am o dragutza langa mine si-o bere'n fata, nu stau mult pe ganduri, nu's chiar de lemn, dansez orice.
Hiiiii ha.
Drept Inainte


17-07-2008 08:32:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Dadushi din lac  la ......Cocoshatul ! hihihi ...daca tot Marcel o mai fi patron pe la Dumars....

17-07-2008 09:44:17
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Simpla auditie a muzicii beatlesilor, a unor piese in interpretarea lui Bob Seger, Joan Jett, Emerson, Lake & Palmer, Bob Dylan, Bob Marley, se transforma intr-un act de cultura.
E drept,  aveai pe scena actori de talia unui Marcel Iures, Caramitru...


17-07-2008 20:09:59
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
CARPE DIEM my friend, "seize the day". live in the moment not the past.

18-07-2008 02:13:28
   
?? FLO7
Cont Sters

Inregistat: 06-09-2008
Mesaje: 1
interesant dar ma asteptam sa gasesc mai multe subiecte aici .. si poate si postate diverse cluburi prin care se mai strang utilizatorii acestui chat

06-09-2008 13:34:04
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Vila Bran Club

16-09-2008 10:13:00
   
?? Amador
Cont Sters

Inregistat: 14-02-2010
Mesaje: 12

da_si_nu a scris:

Priveam cu ani in urma cum un romanas de al nostru se falea ca este membru in nush ce mare club de golf.....
Da..si bunicul era membru in Dacia club..ei si ?
Moda cluburilor exclusiviste.....?
Am auzit ca ar exista citeva cluburi ale swinger-ilor, ale homoxesualilor, cluburi ale partidelor, cluburi care nu numai ca au clienti..dar care se si vad in situatia sa ii mai refuze pe cite unii...
Cluburi pentru tineret...cluburi sportive....chat club....
oare o sa ne organizam si noi romanii in cluburi dupa moda vesticilor ?
in cluburi si grupuri ? ( nu neaparat ale alcoolicilor anonimi ori ale dependentilor de imaginea shakirei....





Parerea mea este ca fiecare om simte nevoia sa apartina unui loc anume!Cred ca acest lucru sta,poate intr-un mod inconstient,in firea omului.


14-02-2010 21:20:13
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Asa e, oare de ce n-om avea noi zeci de mii de Shura Hall Club sau mii de Funducurtii Cafe?

15-05-2010 17:37:53
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
Sa ma laud si eu pe unde merg?
S-ar cadea ? Sau as parea prea fitzoasa ?


18-05-2010 00:12:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Te-ai lauda poate doar daca ne-ai povesti ca tu nu mergi, ci levitezi... :D:D

18-05-2010 08:16:58
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Exista substante care se scufunda in apa si altele care plutesc in aer .
Din prima categorie face parte si cocoselul erudit cu pussy giant in cap , iar substanta aceea este maronie, exact de culoarea kkt-ului :)).
Este atit de densa si plina de toxine isterico puturoase  ca nici macar nu poate pluti. Este un campion in densitate si orice cacat puturos si compact  il poate invidia.

ghici ciuperca ce este ?


07-07-2010 15:55:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Evident ca unicul neuron (si ala in coma :rolleyes:) al albei-ca-neaua-new-yorkeza !!! :D:D:D

07-07-2010 16:03:10
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Macar ala nu pute, nu strica aerul si nu deranjeaza pe nimeni atunci cind in caldura insuportabila a verii alergind pe motocicleta sa lase in urma pestilentiala-i urma.
Sfat pentru cocoseii xtremi de labili :) (nu te gindii la labii ca iar o iei razna)
de aerul poluat care il emani scapi spalindu-te nu fugind cu motorul de propiul miros


07-07-2010 16:25:34
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

whitesnow a scris:

Macar ala nu pute, nu strica aerul si nu deranjeaza pe nimeni atunci cind in caldura insuportabila a verii alergind pe motocicleta sa lase in urma pestilentiala-i urma.
Sfat pentru cocoseii xtremi de labili :) (nu te gindii la labii ca iar o iei razna)
de aerul poluat care il emani scapi spalindu-te nu fugind cu motorul de propiul miros

Un ascultător: Ce este un an lumină ?
Radio Erevan : Pe noi nu ne interesează, noi plătim consumul lunar.


09-10-2010 23:07:59
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la