Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / discutii reale    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? 0nu
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2006
Mesaje: 2
pe aceste forumuri speram sa se discute,pe linga discutii neprincipiale adica sex si altele si discuti,mai bine zis dialoguri constuctive pe anumite teme mai ales teme despre viata de zi cu zi,adica teme care sa imbunatateasca si sa imbogateasca gindirea celor care intra pe aceste forumuri,caci unii sint.....

06-01-2007 12:35:36
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
ok, onu, inteleg ca nu-ti place forumul asta...
curios!!!
faci referire la discutiile despre sex si "altele" desi, prima ta postare a avut loc tocmai la forumul despre sex... NU JUDEC!
ne spui ca ai dori discutii reale ... TEME care sa ne imbogateasca spiritul...
scuzat sa-mi fie tupeul de a-ti atrage atentia ca pe acest forum se discuta de ani buni despre absolut orice mintea omeneasca poate nascoci...
daca nimic din ce este aici nu te-a putut ajuta sa legi un dialog cu noi... atunci exista doua variante:
- nu ai rasfoit deloc / nu cu atentie forumul
- propune tema care tie iti imbogateste gindirea si mai vedem apoi ce iese...

Rugamintea mea ar fi sa sugerezi o tema aici... Cu siguranta ea exista si ar fi pacat sa repetam un topic.

Ultima modificare facuta de fun-funny (06-01-2007 13:26:44)


06-01-2007 13:26:29
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
mai mai....mai....

Onu, sper ca nu te-ai inhibat...., eh..asa uram noi bun venit celor noi...

cei care isi sterg contul prea repede ..inseamna ca oricum o faceau...
dar cei care raman si se incapatineaza sa posteze, bune sau rele, sunt forumistii nostrii...


se pare ca cei noi intotdeuna vor sa aduca modificari  si mai putin sa se adapteze....

mda este o varianta si asta...
din cite vad unii noi s-au acomodat ffff repede, ceea ce inseamna ca ori suntem pe gustul lor ori ca ne citesc de mult timp...  :D

ce zici...este asta o tema de discutie REALA ?

Ultima modificare facuta de da_si_nu (06-01-2007 19:30:39)


06-01-2007 19:28:51
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

0nu a scris:

pe aceste forumuri speram sa se discute,pe linga discutii neprincipiale adica sex si altele si discuti,mai bine zis dialoguri constuctive pe anumite teme mai ales teme despre viata de zi cu zi,adica teme care sa imbunatateasca si sa imbogateasca gindirea celor care intra pe aceste forumuri,caci unii sint.....


Cum sunt, ba ?
Uite-asa, de-al dracu, cautai si io sa vaz cu ce-ai imbogatit tu tematica si nivelul discutiilor si ce-mi fu dat sa vad ? Cum ai intrat, in prima ta postare i-ai si bagat uneia fitil de-mbarligare ... Acu, c-a tzinut cioaca ori nu, asta-i alta treaba si nici nu ma intereseaza, da' nu-mi veni mie cu pretentzii de-a gasi aici f'o agora ateniana, c-ai stiut bine pe ce ti-ai facut cont si anume, un sait de matrimoniale ! Asa ca de te-ai asteptat sa afli altceva decat ce-ai gasit, ori esti prost ori atat de naiv, incat varsta din profil nu-ti apartine, cum nu-mi apartine mie Casa Scanteii !!


07-01-2007 01:30:16
   
?? wscorpio
Cont Sters

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 579
e un topic ce nu isi are rostul,parerea mea ! ce ar fi atat de ireal , pt a putea posta in real ?

07-01-2007 05:15:39
   
Pagini: 1    
Mergeti la