Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Sex in trei - destinat fetelor    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? nazdravana2008
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2008
Mesaje: 5
Am si eu o dorinta arzatoare de a face sex in trei cu iubitul meu si inca o fata. El mi-a povestit cum este, pt. k a mai facut si mi s-a parut super misto numai din ce mi-a zis. Doar ca inca n-am gasit fata.. Poate se baga cineva?..

08-02-2008 04:14:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ma bag eu, dupa ce mi-oi face schimbare de sex! :D:D

Serios acum, pisi, desi esti libera sa accepti ce vrea muskiuletzul tau (sau al vostru, na), nu cred ca e vorba de iubire intre tine si "iubitul" tau. :(
Nici macar o adiere de asa ceva. :)... Animalul din el te-a convins, vad, dar finalul o sa te convinga mai bine... si mai dureros ;) (sufleteste, nu doar pe la sfinctere) :D:D

Lingere usoara, anyway !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-02-2008 04:39:54)


08-02-2008 04:38:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:

Ma bag eu, dupa ce mi-oi face schimbare de sex! :D:D

Serios acum, pisi, desi esti libera sa accepti ce vrea muskiuletzul tau (sau al vostru, na), nu cred ca e vorba de iubire intre tine si "iubitul" tau. :(
Nici macar o adiere de asa ceva. :)... Animalul din el te-a convins, vad, dar finalul o sa te convinga mai bine... si mai dureros ;) (sufleteste, nu doar pe la sfinctere) :D:D

Lingere usoara, anyway !!! :D

Bagacios mai esti!
Ba stai tu frumos la locul tau ca devenim geloase,noi cele veterane pe forum!;)
=D=D

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (08-02-2008 05:55:22)


08-02-2008 05:55:07
   
?? nazdravana2008
Cont Sters

Inregistat: 08-02-2008
Mesaje: 5

Xtremul a scris:

Ma bag eu, dupa ce mi-oi face schimbare de sex! :D:D

Serios acum, pisi, desi esti libera sa accepti ce vrea muskiuletzul tau (sau al vostru, na), nu cred ca e vorba de iubire intre tine si "iubitul" tau. :(
Nici macar o adiere de asa ceva. :)... Animalul din el te-a convins, vad, dar finalul o sa te convinga mai bine... si mai dureros ;) (sufleteste, nu doar pe la sfinctere) :D:D

Lingere usoara, anyway !!! :D


In primul rand, cred ca nu ai citit prea bine topicul acestei discutii: "destinat femeilor". In al doilea rand, pb. mea ce vreau, eu sunt o fire foarte deschisa si vreau sa experimentez multe. Si in al treilea rand, sunt sigura k va iesi foarte bine!


08-02-2008 11:21:05
   
?? viccraft
Cont Sters

Inregistat: 25-07-2007
Mesaje: 144
Degeba ai tzi-ai tras tu "topic shmeker" ca tot o sa tzi-o traga baietzii buni... :D :D. Shi ne bukura inkrederea ta k o sa iasa f. bine.
Ma gandesc totusi...
Oare nu esti tu cumva vreun baiat de baiat deghizat in femeie de femeie, plin de speranta sa gaseasca doua fraiere dornice de "iexperimente", pe care sa le aduci la un loc crezand ca o sa te bage si pe tine in seama daca tot esti pe acolo?
Daca m-am pacalit, macar baga si tu niste poze ca sa fii credibil(a). Si sa stie si fetele de ce crezi tu ca o sa fie bine de bine.


08-02-2008 14:38:27
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
este de incadrat la poponari bulangii ! hihihihi !
viccraft a scris:

Degeba ai tzi-ai tras tu "topic shmeker" ca tot o sa tzi-o traga baietzii buni... :D :D. Shi ne bukura inkrederea ta k o sa iasa f. bine.
Ma gandesc totusi...
Oare nu esti tu cumva vreun baiat de baiat deghizat in femeie de femeie, plin de speranta sa gaseasca doua fraiere dornice de "iexperimente", pe care sa le aduci la un loc crezand ca o sa te bage si pe tine in seama daca tot esti pe acolo?
Daca m-am pacalit, macar baga si tu niste poze ca sa fii credibil(a). Si sa stie si fetele de ce crezi tu ca o sa fie bine de bine.


08-02-2008 15:44:57
   
Pagini: 1    
Mergeti la