Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Pareri / foarte multi analfabeti    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? liviut67
Cont Sters

Inregistat: 03-10-2006
Mesaje: 3
Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!

05-02-2007 17:24:43
   
ioana_cd
Femeie

Nou venit

Inregistat: 27-01-2007
Mesaje: 12

liviut67 a scris:

Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!


domnule Liviutz67, esti profesor de limba romana ? si eu vad multe greseli care-mi zgarie ochii, cateodata chiar si la copiii mei care sunt studenti. Ele se datoreaza faptului k persoanele respective scriu foarte repede, tasteaza gresit si nu se mai uita in urma. Eu sunt sigura k nu sunt inculti. Nu trebuie sa -i acuzam prea tare. Nu toata lumea are simtul limbii sau o gandire analitica sau pedanta ca sa vada greselile. Poate chiar eu- care sunt corector de meserie - s-ar putea sa am vreo greseala de tastare. Asta nu inseamna k trebuie sa ma faci inculta ! deci, fii mai iertator !


05-02-2007 17:56:13
   
?? liviut67
Cont Sters

Inregistat: 03-10-2006
Mesaje: 3
Nu sunt profesor de limba romana,ci sunt inginer,dar daca ma respect trebuie sa cunosc foarte bine gramatica limbii romane,altfel ma descalific!Nu este vorba de rautate si nici de graba cu care tastezi un mesaj,ci este vorba de "faultarea" limbii romane!Alte exemple iti dau:"sunt cel M-AI tare",etc

06-02-2007 09:54:08
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

liviut67 a scris:

Nu sunt profesor de limba romana,ci sunt inginer,dar daca ma respect trebuie sa cunosc foarte bine gramatica limbii romane,altfel ma descalific!Nu este vorba de rautate si nici de graba cu care tastezi un mesaj,ci este vorba de "faultarea" limbii romane!Alte exemple iti dau:"sunt cel M-AI tare",etc

Foarte de acord cu tine....!!!


06-02-2007 10:57:02
   
?? lauraMagic
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2005
Mesaje: 483

liviut67 a scris:

Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!



Pai si ce arii analfabetismul cu dorintilii de a cunioaste fimei ?
ita la tinii       !! Zau asa, Adicatilea Marin al mie nu arii voie sa se reproduca ? Uitii ca a gasit-o pi Majica care se trajii mai ghini ca alia cu cartii!!
Ori poati tu bajete, vrei sa spui ca ti diranjiaza prostia unora di pia icia ? Pai si pi minii, dar ce sa fac ? Sa votiez cu Hitler ?
NU prostii triebuiesc stirpiti, ci nesimtitii !!!!

Ita ce si aprinsii Majica mia! Bravo fah, haidii ca iti dau bani sa ti duci la Metro sa iti iei toalii

Ultima modificare facuta de lauraMagic (06-02-2007 16:52:25)


06-02-2007 16:51:26
   
?? liviut67
Cont Sters

Inregistat: 03-10-2006
Mesaje: 3
Si analfabetii au dreptul la femei,dar sa nu se mai expuna public!

06-02-2007 17:04:24
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

liviut67 a scris:

Si analfabetii au dreptul la femei,dar sa nu se mai expuna public!

ba s-o faca! Numai asa ne putem feri de ei .. :)


06-02-2007 18:37:49
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

liviut67 a scris:

Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!

n-am timp acum, draga Liviu, sa-ti argumentez unde gesesti, dar ma voi intoarce intr-una din aceste zile.. ;)
ca-i plina lumea de ei.. sint de acord... :)


06-02-2007 18:41:20
   
?? edge
Cont Sters

Inregistat: 12-02-2007
Mesaje: 109

liviut67 a scris:

Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!



Iubesc analfabetii cu multi bani si masini de dai in banga.Si totusi femeile nu merge la barbatii cu adevarat culti care stiu sa scrie corect , ci un i sau cu 2 i.
Vezi ca este posibil , ce sa fac eu daca asa te-a invatat acasa si la scoala , ce sa fac eu daca ai crezut ca daca stii sa scrii si sa citesti vei avea bani si vei fi iubit de femei .
Dezamagirea doare mai rau decit speri.Esti revoltat pe buna dreptate.Te-au uitat in senat si in parlament ?
Da, asta a fost si alegerea ta.


12-02-2007 16:33:19
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

edge a scris:


liviut67 a scris:

Cum este posibil ca toti analfabetii sa intre pe chat si mai vor sa cunoasca si femei,cand ei nu stiu cand se scrie cu un singur"i",cu doi de"i",etc si au si studii superioare pe deasupra!



Iubesc analfabetii cu multi bani si masini de dai in banga.Si totusi femeile nu merge la barbatii cu adevarat culti care stiu sa scrie corect , ci un i sau cu 2 i.
Vezi ca este posibil , ce sa fac eu daca asa te-a invatat acasa si la scoala , ce sa fac eu daca ai crezut ca daca stii sa scrii si sa citesti vei avea bani si vei fi iubit de femei .
Dezamagirea doare mai rau decit speri.Esti revoltat pe buna dreptate.Te-au uitat in senat si in parlament ?
Da, asta a fost si alegerea ta.

ignor


14-02-2007 04:02:55
   
?? bosss
Cont Sters

Inregistat: 26-12-2005
Mesaje: 861
noi nu! te asteptam pe chat sa te facem sclavul nostru :D

14-02-2007 04:05:39
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

bosss a scris:

noi nu! te asteptam pe chat sa te facem sclavul nostru :D


IGNOR


14-02-2007 05:06:08
   
?? bosss
Cont Sters

Inregistat: 26-12-2005
Mesaje: 861
sictir :D :D

14-02-2007 05:11:37
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

bosss a scris:

sictir :D :D

BREE MUIATI SUNT POSMAGII?


15-02-2007 03:33:51
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

liviut67 a scris:

Nu sunt profesor de limba romana,ci sunt inginer,dar daca ma respect trebuie sa cunosc foarte bine gramatica limbii romane,altfel ma descalific!Nu este vorba de rautate si nici de graba cu care tastezi un mesaj,ci este vorba de "faultarea" limbii romane!Alte exemple iti dau:"sunt cel M-AI tare",etc


Prefer analfabetii care au ceva de spus decat perfectionisti care nu stiu decat sa vaneze greselile altora , sunt copii romani crescuti in alte tari care isi doresc uneori sa discute cu romani din romania si da peste obsedati de gramatica ce-i face sa le fie sila sa mai discute, mai sunt straini ce se chinuie sa invetze romaneste pt ca au cunoscut romani deosebiti si vor sa cunoasca mai bine tara noastra ... aceeasi istorie ,romani plecati de 20-30 de ani ce au uitat multe nu doar ortografie si gramatica ,  trebuie sa va dea  explicatii amanuntite .... bleah , putin conteaza din ce motiv scriu cu greseli unii,cum spunea cineva tot pe acest forum "nu forma ci continutul conteaza"

crizele perfectionistilor nu ma indeamna sa ma corectez, dimpotriva ....

Se stie cat de anapoda scriu medicii , oare tot asa crize faceti cand va scrie retzeta pt farmacie? tot analfabeti ii considerati ?

am impresia ca sunt unii care au ramas inca pe bancile scolii(psihologic)  ... e limita pe care nu o pot depasi? sau e singurul mod in care pt sa se afirme? sa-si arate inteligentza?

Nu suntem buni "judecatori" daca nu incercam sa i intelegem pe cei  judecati si mai ales daca nu putem sa ne punem in locul lor .... parerea mea

Ultima modificare facuta de Soryn (21-09-2007 15:13:01)


21-09-2007 15:06:51
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
auzi ba soryn din toate postarile care le ai pe aici se vad clar urmatoarele chestii :
1.esti un agramat, un analfabet si-un sarac cu duhul de exceptie !
2.esti un sarac de om care daca-l cauti in buzunare abia gasesti 10 lei - genul ala de papagal care intra in restaurant si dupa ce sta 1 ora cu meniul in fata comanda o apa plata !
3. esti un gainar gen smecherasii astia care o ard din cand in cand prin strainatate de fac romania de ras !
Asa ca mai du-te-n mortii ma-tii shi nu te mai caca de sus pe aici ca-i vai mama ta de sarac cu duhul ce esti ! basinosule !

Soryn a scris:


liviut67 a scris:

Nu sunt profesor de limba romana,ci sunt inginer,dar daca ma respect trebuie sa cunosc foarte bine gramatica limbii romane,altfel ma descalific!Nu este vorba de rautate si nici de graba cu care tastezi un mesaj,ci este vorba de "faultarea" limbii romane!Alte exemple iti dau:"sunt cel M-AI tare",etc


Prefer analfabetii care au ceva de spus decat perfectionisti care nu stiu decat sa vaneze greselile altora , sunt copii romani crescuti in alte tari care isi doresc uneori sa discute cu romani din romania si da peste obsedati de gramatica ce-i face sa le fie sila sa mai discute, mai sunt straini ce se chinuie sa invetze romaneste pt ca au cunoscut romani deosebiti si vor sa cunoasca mai bine tara noastra ... aceeasi istorie ,romani plecati de 20-30 de ani ce au uitat multe nu doar ortografie si gramatica ,  trebuie sa va dea  explicatii amanuntite .... bleah , putin conteaza din ce motiv scriu cu greseli unii,cum spunea cineva tot pe acest forum "nu forma ci continutul conteaza"

crizele perfectionistilor nu ma indeamna sa ma corectez, dimpotriva ....

Se stie cat de anapoda scriu medicii , oare tot asa crize faceti cand va scrie retzeta pt farmacie? tot analfabeti ii considerati ?

am impresia ca sunt unii care au ramas inca pe bancile scolii(psihologic)  ... e limita pe care nu o pot depasi? sau e singurul mod in care pt sa se afirme? sa-si arate inteligentza?

Nu suntem buni "judecatori" daca nu incercam sa i intelegem pe cei  judecati si mai ales daca nu putem sa ne punem in locul lor .... parerea mea


21-09-2007 16:53:30
   
toohot
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-05-2007
Mesaje: 46
Cu riscul de a alimenta disputa existenta, sa nu uitam ca intr-o lume virtuala ca cea de pe acest forum, modul in care scriem si elocventa in exprimare reprezinta o carte de vizita.

21-09-2007 17:32:23
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
"lumea virtuala"nu reprezinta posibilitatea mitomanilor,saracilor si onanistilor sa-si dea cu parerea .......soryn asta e-un amarat de gaozar fomist care cred ca o arde pe undeva prin strainatate si vine pe aici sa-si expuna pseudo-intelegenta de cacat ! sa se duca in bani mea sa mai invete la gramatica si dupa aceea sa aiba tupeul sa traga-n taste !
toohot a scris:

Cu riscul de a alimenta disputa existenta, sa nu uitam ca intr-o lume virtuala ca cea de pe acest forum, modul in care scriem si elocventa in exprimare reprezinta o carte de vizita.


21-09-2007 17:56:53
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
gigolo de-un rahat shi doi bani !
psihiatria a scris:

"lumea virtuala"nu reprezinta posibilitatea mitomanilor,saracilor si onanistilor sa-si dea cu parerea .......soryn asta e-un amarat de gaozar fomist care cred ca o arde pe undeva prin strainatate si vine pe aici sa-si expuna pseudo-intelegenta de cacat ! sa se duca in bani mea sa mai invete la gramatica si dupa aceea sa aiba tupeul sa traga-n taste !
toohot a scris:

Cu riscul de a alimenta disputa existenta, sa nu uitam ca intr-o lume virtuala ca cea de pe acest forum, modul in care scriem si elocventa in exprimare reprezinta o carte de vizita.


21-09-2007 17:57:53
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
deci repet ... deoarece a apelat o cunostinta de-a mea i-am citit absolut toate postarile ....este doar un biet "ratat de rahat cu basini la cap " ....un fassssss ( a se citi :basina de om )

21-09-2007 18:02:43
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
la indemnul unui f.bun amic am rasfoit virtualele pagini ale forumului........pute romania de neamprostie ,incultura si grandomanie !....m-am tavalit de ras !

21-09-2007 18:07:52
   
?? Tu-Dora
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ca sa razi de un biet incult ,grandoman,prost..cum afirmi ,fara a-i acorda un ajutor in a-l indruma acolo unde-i bine ....inseamna ca tu esti cel incult,neputincios...oare ce-i inveti pe nebuni acolo in cabinetul de psihiatrie ...sa arunce cu piatra sau sa studieze piatra?
psihiatria a scris:

la indemnul unui f.bun amic am rasfoit virtualele pagini ale forumului........pute romania de neamprostie ,incultura si grandomanie !....m-am tavalit de ras !


21-09-2007 19:22:39
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

psihiatria a scris:

deci repet ... deoarece a apelat o cunostinta de-a mea i-am citit absolut toate postarile ....este doar un biet "ratat de rahat cu basini la cap " ....un fassssss ( a se citi :basina de om )


alt cretin ... te plateste sa fi nesimtit , sa insulti? vrei sa spui ca e o analiza psihologica ce spui tu?  nu vrei sa stii daca ai "ghicit" sau nu? daca tu esti psihiatru sau macar psiholog iti dau 5000 de euro ... cadou , pt ca e de mirare zau ...


"amicul" tau nu cumva e ciudatul? care de baiat destept ce e mi-a dat posibilitatea sa-i schimb parola la cont?

Ultima modificare facuta de Soryn (21-09-2007 23:48:28)


21-09-2007 23:16:11
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

toohot a scris:

Cu riscul de a alimenta disputa existenta, sa nu uitam ca intr-o lume virtuala ca cea de pe acest forum, modul in care scriem si elocventa in exprimare reprezinta o carte de vizita.



ai dreptate .... e greu sa ma abtin sa nu-i intorc cu varf si indesat , in privat cred ca e mai corect fatza de voi , tre sa fi mai nesimtit ca nesimtitii ca sa inteleaga cat de josnici sunt


21-09-2007 23:30:57
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
mortii ma-tii de pederast sa vezi ce glont in cap iti bag gand ajung la tine ! cacanar jegos de 2 lei o sa-ti tai coaiele ca marocani ! bine ca te-am gasit ca te caut din 2003 !
Soryn a scris:


toohot a scris:

Cu riscul de a alimenta disputa existenta, sa nu uitam ca intr-o lume virtuala ca cea de pe acest forum, modul in care scriem si elocventa in exprimare reprezinta o carte de vizita.



ai dreptate .... e greu sa ma abtin sa nu-i intorc cu varf si indesat , in privat cred ca e mai corect fatza de voi , tre sa fi mai nesimtit ca nesimtitii ca sa inteleaga cat de josnici sunt


23-09-2007 02:17:21
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
sugi bani de coclit sa vezi ce-ti umplu capul de gloante ai uitat de datorie ?acum te-am gasit
vin cat de curand dupa tine
Soryn a scris:


psihiatria a scris:

deci repet ... deoarece a apelat o cunostinta de-a mea i-am citit absolut toate postarile ....este doar un biet "ratat de rahat cu basini la cap " ....un fassssss ( a se citi :basina de om )


alt cretin ... te plateste sa fi nesimtit , sa insulti? vrei sa spui ca e o analiza psihologica ce spui tu?  nu vrei sa stii daca ai "ghicit" sau nu? daca tu esti psihiatru sau macar psiholog iti dau 5000 de euro ... cadou , pt ca e de mirare zau ...


"amicul" tau nu cumva e ciudatul? care de baiat destept ce e mi-a dat posibilitatea sa-i schimb parola la cont?


23-09-2007 02:18:53
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
mda... vad ca tot n-a scapat forumul de individul asta... isi recupereaza datoriile pe forumuri, probabil ca recuperatorii cu sabiute si cutitase cer parai...

23-09-2007 03:34:36
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
ori e schizofren megaloman ... ori e schizofren pur si simplu :) , nu mai lucreaza la SRI , nici psihiatru nu mai e ..... acum e mafiot recuperator de datorii :D

Ultima modificare facuta de Soryn (23-09-2007 07:59:20)


23-09-2007 07:56:16
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
rasa matii de poponar sa vezi ce sex salabatec o sa fac cu curul tau !
Soryn a scris:

ori e schizofren megaloman ... ori e schizofren pur si simplu :) , nu mai lucreaza la SRI , nici psihiatru nu mai e ..... acum e mafiot recuperator de datorii :D


24-09-2007 00:47:21
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
auzi fa parasuta grasa vezi dracu de slaninile tale !
SandieShaw a scris:

mda... vad ca tot n-a scapat forumul de individul asta... isi recupereaza datoriile pe forumuri, probabil ca recuperatorii cu sabiute si cutitase cer parai...


24-09-2007 00:48:37
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
sa vezi ce recuperari fac cu tine ....salutari de la fosta nevasta !....ai copil nu ?mancamiai jegul de pe muste de pederast !
psihiatria a scris:

rasa matii de poponar sa vezi ce sex salabatec o sa fac cu curul tau !
Soryn a scris:

ori e schizofren megaloman ... ori e schizofren pur si simplu :) , nu mai lucreaza la SRI , nici psihiatru nu mai e ..... acum e mafiot recuperator de datorii :D


24-09-2007 00:51:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
psihiatria...te rog frumos sa ai putin respect fata de acest forum...nu te obliga nimeni sa intri sa citesti daca nu-ti place...:rolleyes:

24-09-2007 00:56:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Cea mai mare parte a problemelor noastre apar doar pentru ca nu le-am privit niciodata cu adevarat, nu ne-am indreptat niciodata atentia asupra lor pentru a vedea ce sunt ele in realitate. Incercati sa creati numai lucruri frumoase, nu aduceti la viata nimic urit. Nu aveti prea mult timp si nu aveti nici multa energie de pierdut. Avind o viata atit de scurta, avind o sursa de energie atit de mica, este pur si simplu stupid sa o pierdeti in tristete, in furie, in ura, in gelozie. Folositi-va energia in iubire, folositi-o in actiuni creatoare, in prietenie, in meditatie; indreptati-va spre ceva care sa va inalte. Si cu cit va inaltati mai mult, cu atit intilniti mai multe izvoare de energie care stau la dispozitia voastra. Depinde numai de voi.

24-09-2007 01:04:33
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:

psihiatria...te rog frumos sa ai putin respect fata de acest forum...nu te obliga nimeni sa intri sa citesti daca nu-ti place...:rolleyes:


oricum, nickul e bine ales... pina acum era ciudatul, st.quentin, mona-buc, dorina etc .etc.


24-09-2007 03:00:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Va trebui sa anunt webmasterul sa-l baneze...nu se mai poate ...depaseste orice limita...

24-09-2007 16:56:03
   
katerina67
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 2
parerea mea e,ca fiecare dintre noi poate sa-si exprime parerea in mod liber,cu toate ca si eu iubesc foarte mult limba romaneasca literara si gramatica corecta,insa sunt plecata de mult timp din tara si cu regret ca aud aceste raspunsuri pentru domnul Liviu,vreau sa va amintesc ca s-au schimbat multe in limbajul limbii ramane prin intermediul calculatorului,si nu ma deranjeaza asta,ma deranjeaza ca vor sa accepte si sa legalizeze limbajul folosit de copiii nostri,care au crescut mai mult in strada decat in casa.Naspa,gagica etc.,sunt cuvinte care fac limba romana de ras,nu cateva greseli de ortografie,care le facem toti oricat de destepti am fi.Cum cresc copiii nostri acum,trebuie sa ne ingrijoreze,pentru-ca noi suntem cei care le acceptam ignoranta pentru cultura naostra curata si ideala,noi le ignoram si chiar incurajam sa distruga adevarata limba romaneasca.Sa facem ceva pentru asta si sa ignoram amanuntele fara sens ale unei scrieri cu cateva litere in plus sau in minus.Asa ca domule Liviu,daca aveti amabilitatea sa-mi raspundeti,as vrea sa stiu,ce aveti de comentat in legatura cu ce am scris.Multumesc!

17-02-2008 15:39:28
   
katerina67
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 2
In ceea ce priveste raspunsurile unora,cred ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic conduita personala si apoi sa raspunda daca au ce,nu doar sa jigneasca,nu stii niciodata cine e la capatul firului,si nu cred ca au dreptul la o parere,atat timp cat aceasta nu este sustinuta inteligent sau macar decent.

17-02-2008 15:46:20
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Am un singur comentariu la topicul asta:

Natia care-si stilceste limba e sortita disparitiei! :(

Ce sa mai filosfez pe tema PRECIZIEI SI NUANTZELOR COMUNICARII INTRE OAMENI COMPLECSI?!... :x


17-02-2008 16:08:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
cred ca la 40 ani o "suge"-rezi cam mult ....apropos de ce ai divortzat tanti .....precis ca barbatul era un nenorocit shi tu o icoana !   bleah cate bashini shi gaze la cap !
katerina67 a scris:

In ceea ce priveste raspunsurile unora,cred ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic conduita personala si apoi sa raspunda daca au ce,nu doar sa jigneasca,nu stii niciodata cine e la capatul firului,si nu cred ca au dreptul la o parere,atat timp cat aceasta nu este sustinuta inteligent sau macar decent.


17-02-2008 16:20:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
apropos tanti fulga comunicare in zilele noastre inseamna in primul rand viteza shi precizia transmisiei de informatziii dar tu fiind o biata fosila comunista care acum ai dat shi tu de net .........vii shi zbang cu mamaliga in geam profesoara sexului gramatical .....!!!!!!!   bleah ca hiihihi mi-e greatza sa spun ! completeaza intai profilul ...poate bagi shi-o poza ca sa vedem pe boccelimea ta shi dupa aceea da-tzi cu  pareri gramaticale ....
CIUDATUL SA a scris:

cred ca la 40 ani o "suge"-rezi cam mult ....apropos de ce ai divortzat tanti .....precis ca barbatul era un nenorocit shi tu o icoana !   bleah cate bashini shi gaze la cap !
katerina67 a scris:

In ceea ce priveste raspunsurile unora,cred ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic conduita personala si apoi sa raspunda daca au ce,nu doar sa jigneasca,nu stii niciodata cine e la capatul firului,si nu cred ca au dreptul la o parere,atat timp cat aceasta nu este sustinuta inteligent sau macar decent.


17-02-2008 16:25:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
auliuuuuuuu acum vazui ........intelegentza ?.......moaaaaaaaaaaaama cata intelegentza emana postarea ta ....hai sictir de la un individ diabolic de intelegent .....nataroaico !
CIUDATUL SA a scris:

apropos tanti fulga comunicare in zilele noastre inseamna in primul rand viteza shi precizia transmisiei de informatziii dar tu fiind o biata fosila comunista care acum ai dat shi tu de net .........vii shi zbang cu mamaliga in geam profesoara sexului gramatical .....!!!!!!!   bleah ca hiihihi mi-e greatza sa spun ! completeaza intai profilul ...poate bagi shi-o poza ca sa vedem pe boccelimea ta shi dupa aceea da-tzi cu  pareri gramaticale ....
CIUDATUL SA a scris:

cred ca la 40 ani o "suge"-rezi cam mult ....apropos de ce ai divortzat tanti .....precis ca barbatul era un nenorocit shi tu o icoana !   bleah cate bashini shi gaze la cap !
katerina67 a scris:

In ceea ce priveste raspunsurile unora,cred ca ar trebui sa-si revizuiasca un pic conduita personala si apoi sa raspunda daca au ce,nu doar sa jigneasca,nu stii niciodata cine e la capatul firului,si nu cred ca au dreptul la o parere,atat timp cat aceasta nu este sustinuta inteligent sau macar decent.


17-02-2008 16:26:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Am un singur comentariu la topicul asta:

Natia care-si stilceste limba e sortita disparitiei! :(

Ce sa mai filosfez pe tema PRECIZIEI SI NUANTZELOR COMUNICARII INTRE OAMENI COMPLECSI?!... :x


Ma vad nevoit sa ma autocitez, in incercarea de stopare a urii gratuite (desharta :x incercare poate - ei si ???)

Fiindca, Ciudy cumetre, una-i sa fii ironic si subtil, alta-i sa fii mirlan! :(
N-as fi postat asta, daca n-as fi crezut ca ai destui neuroni ca sa-ntelegi ;)
Poti mult mai mult decit doar sa-njuri, sint convins !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-02-2008 22:21:47)


17-02-2008 22:21:02
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Am un singur comentariu la topicul asta:

Natia care-si stilceste limba e sortita disparitiei! :(

Ce sa mai filosfez pe tema PRECIZIEI SI NUANTZELOR COMUNICARII INTRE OAMENI COMPLECSI?!... :x


Ma vad nevoit sa ma autocitez, in incercarea de stopare a urii gratuite (desharta :x incercare poate - ei si ???)

Fiindca, Ciudy cumetre, una-i sa fii ironic si subtil, alta-i sa fii mirlan! :(
N-as fi postat asta, daca n-as fi crezut ca ai destui neuroni ca sa-ntelegi ;)
Poti mult mai mult decit doar sa-njuri, sint convins !!! :D

Unii lasa neuronii sa zburde....;)
cu voie sau fara voie....=)


19-02-2008 02:14:00
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
apropo de limba romana....
imi lipseste! cred ca este unul din¨"lucrurile" caruia ii simt lipsa cel mai mult...
sa nu faci tu nopti albe cu nimeni, sa nu faci tu joc de cuvinte... in limba ta...

ps. al doilea e ca nu am avut net :D


26-02-2008 15:47:54
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

fun-funny a scris:

apropo de limba romana....
imi lipseste! cred ca este unul din¨"lucrurile" caruia ii simt lipsa cel mai mult...
sa nu faci tu nopti albe cu nimeni, sa nu faci tu joc de cuvinte... in limba ta...

ps. al doilea e ca nu am avut net :D

Cred...e ingrozitor sa stai departe de limba ta materna...offf...cite nopti albe n-am mai facut si eu cu tine pe messenger....spuneam acelasi lucru in nshpe mii de feluri...despicam firu-n patru si abia atunci ne duceam la culcare...=(
   Mai fac asta cu Sandie uneori...mai rar insa...=)
Pe cand o conferinta in trei...ca data trecuta?=)


26-02-2008 21:18:48
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

(...) cite nopti albe n-am mai facut si eu cu tine pe messenger....spuneam acelasi lucru in nshpe mii de feluri...despicam firu-n patru si abia atunci ne duceam la culcare... (...)


Toate trei erati indragostite? :)


27-02-2008 00:38:24
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
da. doar ca una suferea mai mult ca cealalta ....

27-02-2008 00:40:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

fun-funny a scris:

da. doar ca una suferea mai mult ca cealalta ....

daaa.....ai dreptate!!!!
Dar,desi a fost asa,imi amintesc cu placere de acele vremuri...as vrea sa le mai pot retrai...=)


27-02-2008 01:57:43
   
Pagini: 1    
Mergeti la