Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / scuze    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? hara_cata
Cont Sters

Inregistat: 31-12-2007
Mesaje: 536
ce-i ce ma cunosc spun ca sint  iesita din comun de toleranta ...asa ca nu voi spune nimic.:D  :D:D

Sa ma ierti tu floare ca mereu te-am rupt,
Fiintelor dragi,eu te-am daruit.
Sa ma ierti pamint ca te calc in picioare,
Si nu simt nimic,  cind pe tine te doare

Ultima modificare facuta de hara_cata (07-01-2008 02:40:48)


07-01-2008 02:39:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Imi cer scuze pentru tonul adoptat in ultima vreme.
Se pare ca s-a indragostit Tristetea de mine...=)
Acum cand primavara isi pune amprenta ...acum cand ghioceii spun "te iubesc"...acum cand
pasarelele in trilul lor ne indeamna la viata , la bucurie la fericire.... =)
Iar lacrimile mele , mereu fierbinti , incearca sa-mi spele ochii de dor...
Dar cum sa scap de el?
M-am nascut din dor ...traiesc in dor ...si-mi este dor!
Mereu imi va fi dor , de dor !


08-03-2008 14:20:31
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Azi plutesc zambete in aer

Imi cer scuze tuturor pt. "agresivitatea" din ultimul timp , nu am fost un exemplu de tolerantza :)

In special lui Alintatura


08-03-2008 15:52:19
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Imi cer scuze ca nu-mi cer scuze ! hihihi boshorog misogin shi nesimtzit ce mi-s !

08-03-2008 18:34:34
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

Imi cer scuze ca nu-mi cer scuze ! hihihi boshorog misogin shi nesimtzit ce mi-s !

Se poate altfel?
N-ai fi tu sa-ti ceri scuze...desi fatza de funny ai facut-o =) si te felicit cu acest post,pentru gest =)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (08-03-2008 20:32:59)


08-03-2008 20:32:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nu am aplicat in viata niciodata criteriul prietenul prietenului meu este prietenul meu ........madam funny repet este nasulie rau arata oribil ! urata infatuata boccie se imbraca ca o tzaranca shi vorbeshte ca o matza leshinata yahhhhhhh - bleahhhhh
tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Imi cer scuze ca nu-mi cer scuze ! hihihi boshorog misogin shi nesimtzit ce mi-s !

Se poate altfel?
N-ai fi tu sa-ti ceri scuze...desi fatza de funny ai facut-o =) si te felicit cu acest post,pentru gest =)


08-03-2008 22:36:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Breee cumetre, o femeie dupa mine nu conteaza cum se imbraca, ci cum se dezbraca !!! :D:D

08-03-2008 22:58:53
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Nu stiu ce-ti veni acuma...Ciudatule...zau asa!
E 8 martie si azi ar trebui sa spui numai de bine despre oricare dintre noi...=(


08-03-2008 23:07:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
bleahhhhhhhh shi daca dupa ce se dezbraca .. afara vopsit gardul inauntra bau mutantul eeeeeeeeeee
Xtremul a scris:

Breee cumetre, o femeie dupa mine nu conteaza cum se imbraca, ci cum se dezbraca !!! :D:D


08-03-2008 23:13:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
tasha mama io sunt costant in spuneri nu prea ma aplec cum bate vantul ! dar oricum e nasoala rau !
tasha 1951 a scris:

Nu stiu ce-ti veni acuma...Ciudatule...zau asa!
E 8 martie si azi ar trebui sa spui numai de bine despre oricare dintre noi...=(


08-03-2008 23:14:23
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
io am urmatoarea clasificare la muieri :
alea frumoase shi proaste .....imi sunt toatal indiferente
alea frumoase shi deshtepte ......nu exista asha ceva
alea urate shi deshtepte .......am toata admiratzia pentru ele
alea urate shi proaste ..........care-mi inspira un mare sentiment de mila doar ca atunci cand mai sunt shi cu nazuri de mari printzese ma apuca pishatul cu bolta !
shi mai este :gajicile mishto, faine la vorba shi comportament doar ca astea sunt rara avis !
CIUDATUL SA a scris:

tasha mama io sunt costant in spuneri nu prea ma aplec cum bate vantul ! dar oricum e nasoala rau !
tasha 1951 a scris:

Nu stiu ce-ti veni acuma...Ciudatule...zau asa!
E 8 martie si azi ar trebui sa spui numai de bine despre oricare dintre noi...=(


08-03-2008 23:24:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Rara avis?
NICI CHIAR ASA!!!:x
Mai sa fie, esti chiar asa dur cu femeile tocmai azi?=(
In fine,nu ma deranjeaza clasificarea ta pentru ca eu personal nu ma regasesc in nici una...=D=D
Dar vis-a-vis de funny tot trebuie sa-ti ceri scuze,parol!
Mie asa mi se pare elegant,sa recunosti greseala,nu doare sa spui ca-ti pare rau...asta asa pentru linistea mea!

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (09-03-2008 05:01:32)


09-03-2008 01:55:36
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:

Azi plutesc zambete in aer

Imi cer scuze tuturor pt. "agresivitatea" din ultimul timp , nu am fost un exemplu de tolerantza :)

In special lui Alintatura


De ce in special mie?


09-03-2008 12:52:27
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Alintatura a scris:


De ce in special mie?


Am sa-ti raspund eu....pentru ca Sorin te-a perceput la inceput altfel si acum dupa o vreme si-a dat seama ca esti speciala...=)


09-03-2008 13:02:18
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


Alintatura a scris:


De ce in special mie?


Am sa-ti raspund eu....pentru ca Sorin te-a perceput la inceput altfel si acum dupa o vreme si-a dat seama ca esti speciala...=)


Ma scuzi, draga Tasha, dar ma intereseaza raspunsul lui, nu al tau!


09-03-2008 13:07:26
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Alintatura a scris:


Ma scuzi, draga Tasha, dar ma intereseaza raspunsul lui, nu al tau!

Am dat raspunsul pentru ca discutasem cu Soryn despre acest lucru pe messenger,nu fac afirmatii gratuite...dar ma rog o sa-ti raspunda el mai precis,scuze daca m-am bagat unde nu-mi fierbe oala..=(


09-03-2008 13:38:38
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


Alintatura a scris:


Ma scuzi, draga Tasha, dar ma intereseaza raspunsul lui, nu al tau!

Am dat raspunsul pentru ca discutasem cu Soryn despre acest lucru pe messenger,nu fac afirmatii gratuite...dar ma rog o sa-ti raspunda el mai precis,scuze daca m-am bagat unde nu-mi fierbe oala..=(


Crede-ma ca refuzul meu de a considera un raspuns de la tine nu se datoreaza unor simple fitze. ...Scuzele sunt o treaba a naibii de serioasa, dupa parerea mea, obligandu-l pe cel care le primeste. Tocmai de aceea, inainte de a le primi, trebuie sa le inteleg bine de tot.  Cu atat mai mult, cu cat mi s-au oferit in mod special. :)

O dupa-amaiaza frumoasa tuturor!


09-03-2008 14:44:12
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Deci am cerut scuze tuturor, pt. "agresivitatea" mea si in mod special tie alintatura ,pt ca te-am perceput gresit uneori si am fost mai dur cu tine.

tin sa precizez ca nu retractez ideile exprimate,  doar imi cer scuze pt. modul in care m-am exprimat :D

Ultima modificare facuta de Soryn (09-03-2008 18:43:49)


09-03-2008 18:41:42
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Soryn a scris:

Deci am cerut scuze tuturor pt. "agresivitatea" mea si in mod special tie alintatura pt ca te-am perceput gresit uneori si am fost mai dur cu tine.

tin sa precizez ca nu retractez ideile exprimate ci doar imi cer scuze pt. modul in care m-am exprimat :D

Hai ca mi-ai placut ...=)
I-ai raspuns cam caragialeste cumva in genul"primesc sa se revizuiasca totul dar sa nu se schimbe nimic..."=D=D


09-03-2008 18:44:41
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:

Deci am cerut scuze tuturor, pt. "agresivitatea" mea si in mod special tie alintatura ,pt ca te-am perceput gresit uneori si am fost mai dur cu tine.

tin sa precizez ca nu retractez ideile exprimate,  doar imi cer scuze pt. modul in care m-am exprimat :D


"Deci"... ma gandeam eu. :D

Deci scuzele tale nu sunt pentru mine. (Iar daca recitind pe-aici vei constata ca "mai dur" oi fi fost de fapt cu Sandie sau cu Kamin, ma tem ca nici pentru ele nu sunt scuzele tale.) Intai, ca - cel putin pe mine - nu agresivitatea (ma) deranjeaza, ci mitocania, iar apoi ca felul in care se exprima cineva, in care scrie etc este aproape in exclisivitate treaba acestuia. In ce priveste ideile exprimate, te cred ca nu le poti retracta si iti apreciez sinceritatea - e clar ca ideile pe care nu le retractezi sunt "fixe" (si ca atare de inteles cum ajung sa le impuna unora o asa fidelitate: intr-o lume atat de mare si complicata, pot parea singurele lucruri care sunt gasite intotdeauna acolo unde sunt cautate :p).

Gestul tau de a cere scuze are insa meritul de a sublinia ca, in felul tau, esti un baiat bun si imi permite mie acum sa profit si sa-ti atrag atentia ca, in felul nostru, toti suntem buni. Ceea ce in nici un caz nu ne obliga sa manifestam vreo mila. Ba chiar dimpotriva.


10-03-2008 09:49:06
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
precum Farfuridi, iubesc "agresivitatea" dat ii urasc pe "agresivi"...dincolo de paradoxul comic caragialean, ceva noima ar fi in parafraza mea. Agresivitatea este totusi un ingredient al discutiilor de pe un astfel de forum... cind e bine temperata ea naste disputa si conflict...mai departe totul curge precum un bulgare de zapada...cel mai adesea sifonatii din aceasta rostogolire ies agresivii, mai ales atunci cind suportul ideatic al agresivitatii e precum zapada afinata...
m-am aflat si eu in treaba...imi cer scuze... :D:D


10-03-2008 12:16:32
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

alintatura a scris:


Soryn a scris:

Deci am cerut scuze tuturor, pt. "agresivitatea" mea si in mod special tie alintatura ,pt ca te-am perceput gresit uneori si am fost mai dur cu tine.

tin sa precizez ca nu retractez ideile exprimate,  doar imi cer scuze pt. modul in care m-am exprimat :D


"Deci"... ma gandeam eu. :D

Deci scuzele tale nu sunt pentru mine. (Iar daca recitind pe-aici vei constata ca "mai dur" oi fi fost de fapt cu Sandie sau cu Kamin, ma tem ca nici pentru ele nu sunt scuzele tale.) Intai, ca - cel putin pe mine - nu agresivitatea (ma) deranjeaza, ci mitocania, iar apoi ca felul in care se exprima cineva, in care scrie etc este aproape in exclisivitate treaba acestuia. In ce priveste ideile exprimate, te cred ca nu le poti retracta si iti apreciez sinceritatea - e clar ca ideile pe care nu le retractezi sunt "fixe" (si ca atare de inteles cum ajung sa le impuna unora o asa fidelitate: intr-o lume atat de mare si complicata, pot parea singurele lucruri care sunt gasite intotdeauna acolo unde sunt cautate :p).

Gestul tau de a cere scuze are insa meritul de a sublinia ca, in felul tau, esti un baiat bun si imi permite mie acum sa profit si sa-ti atrag atentia ca, in felul nostru, toti suntem buni. Ceea ce in nici un caz nu ne obliga sa manifestam vreo mila. Ba chiar dimpotriva.



Mda , incep sa regret slabiciunea de 8 martie  :D , lipsa de tolerantza e specific forumului asta , deci o sa continui "adaptarea" mea la metodele voastre.

Cred ca ai inteles gresit ,e problema ta.

1) nu am de ce sa-mi cer scuze fata de sandie si kamin (Ai uitat pe cineva , oare de ce?)pt ca replicile mele nu sunt mai dure decat ale lor .

2) am cerut scuze cititorilor in general(nu doar celor care scriu de obicei pe aici) pt ca intr-un fel sau altul pot fi afectati.

3) am considerat ca tie ar trebui sa-ti cer scuze pt ca am exagerat o data (precizez : O DATA) in replicile adresate tie .

4) Daca tu crezi ca am nevoie de mila ta sau a altora , te inseli amarnic , sunt departe de asa ceva ...chiar asa ,ce mila si pt ce?

5) Daca nu stii sa apreciezi recunoasterea unor erori si le transformi in ..... ce vrei tu,ajuti la instaurarea "ideilor fixe".

Incep sa cred ca nu m-am inselat cu prima impresie,asta nu ma impiedica sa-ti cer scuze pt  ca am fost O DATA injust cu tine.O fac nu doar pt ca vreau sa-mi indrept greselile fata de tine sau oricine altcineva , ci si pt. constiintza mea.Daca pentru tine nu inseamna nimic si nu are nici o valoare ..... iarasi e problema ta .

Iti doresc tot binele din lume

Ultima modificare facuta de Soryn (10-03-2008 21:18:27)


10-03-2008 21:02:49
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
Este prea mic acest cuvant (scuze) pentru o greseala mare.
Foarte rar auzi o recunoaştere pĂ®nă la capăt, fără scuze, fără Ă®ncercarea de a da sfaturi sau a vorbi despre moralitate.


10-03-2008 21:42:01
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

adeel a scris:

Este prea mic acest cuvant (scuze) pentru o greseala mare.
Foarte rar auzi o recunoaştere pĂ®nă la capăt, fără scuze, fără Ă®ncercarea de a da sfaturi sau a vorbi despre moralitate.

Mon cher, moralitatea e aidoma unui elastic : tragi in dreapta, tragi in stanga, in sus, in jos , da-l dracu', ca nu se rupe ! Poti pati si pocinogu'  asta, da-i rar si-l repari la iuteala c-un regret. Cat despre scuze, personal le folosesc extrem de rar si-ndeosebi datorita faptului ca nu pot fi sincer cand o fac.
La ce-s bune, nenica ? Faptu-i consumat, ce-a fost de patimit, s-a tras, de-ai lovit omul si l-ai ranit, scuzele nu-s cataplasma de pus pe buba.
Shpilu-i ca-n ce scrisai mai sus, n-am pretentia de-a fi enuntzat un adevar absolut, insa-i adevarul meu si asta-i tot ce conteaza.


14-03-2008 11:22:12
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Scuzele sint semnul fara tagada a actiunii negindite

16-03-2008 16:57:31
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Carol38 a scris:

Scuzele sint semnul fara tagada a actiunii negindite


...sau gandite gresit ,greseala e omeneasca.....sau nu?chiar exista oameni care nu gresesc?poate doar care nu recunosc,le pica gradul daca se scuza.

mai e semn de buna crestere , bun simt ,corectitudine......iubire de adevar,dreptate,justitie

adevarul e ca pot face mult bine "victimelor" greselilor noastre ,acele  "cataplasme" sufletesti...dar daca nu ne pasa de altii ....aveti dreptate ,ce rost are.... "crestinilor"...sau poate nu sunteti? :D

Ultima modificare facuta de Soryn (16-03-2008 17:56:31)


16-03-2008 17:50:45
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Am zis de ,,actiuni,, pentru ca oricum produci unele daune fara sa stii,chiar daca te-ai scuza catre cine indrepti asta ...iar scuzele eu le consider un mod usor compensator al neatentiei(accidentale),pe cind greseala eu consider ca necesita pe linga parerile de rau sincere si oarece sprijin(scuze ca am gresit tinta cind am tras cu arma dar totusi dute singur la spital)...iar a gresi este omeneste ...dar compensarea uite ca ne poate,, scadea gradul,, ...parerea mea
Soryn a scris:


Carol38 a scris:

Scuzele sint semnul fara tagada a actiunii negindite


...sau gandite gresit ,greseala e omeneasca.....sau nu?chiar exista oameni care nu gresesc?poate doar care nu recunosc,le pica gradul daca se scuza.

mai e semn de buna crestere , bun simt ,corectitudine......iubire de adevar,dreptate,justitie

adevarul e ca pot face mult bine "victimelor" greselilor noastre ,acele  "cataplasme" sufletesti...dar daca nu ne pasa de altii ....aveti dreptate ,ce rost are.... "crestinilor"...sau poate nu sunteti? :D


17-03-2008 15:59:30
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:


Carol38 a scris:

Scuzele sint semnul fara tagada a actiunii negindite


...sau gandite gresit ,greseala e omeneasca.....sau nu?chiar exista oameni care nu gresesc?poate doar care nu recunosc,le pica gradul daca se scuza.

mai e semn de buna crestere , bun simt ,corectitudine......iubire de adevar,dreptate,justitie

adevarul e ca pot face mult bine "victimelor" greselilor noastre ,acele  "cataplasme" sufletesti...dar daca nu ne pasa de altii ....aveti dreptate ,ce rost are.... "crestinilor"...sau poate nu sunteti? :D


Parerea mea e ca scuzele pot face bine tuturor partilor implicate in incidentul la care se refera, dar mai ales celui care se scuza. Pentru asta insa, scuzele trebuie sa fie sincere si coerente. Ceea ce ar insemna ca cel care se scuza sa regrete cu adevarat fapta in cauza, pe care numai un concurs nefericit de imprejurari (depinand de el) ar fi facut-o posibila.  Foarte pe scurt, scuzele se cer fix in favoarea celui care se scuza si, atunci cand nu pot fi foarte bine argumentate, se acorda sau nu la fel ca un cadou. Daca nu se acorda, asta poate insemna mai multe. :D

Ultima modificare facuta de alintatura (17-03-2008 21:08:29)


17-03-2008 21:08:06
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
deci ,orice greseala ar face cineva fatza de tine , nu are nici un rost sa-si ceara scuze :D , in primul rand pt. ca nu te incalzeste pe tine cu nimic , iar in al doilea rand e considerat un profitor.Acum inteleg eu mai bine de ce in romania nu prea se foloseste.Consider ca e o deturnare in scopul dominarii , ceea ce lipseste victime reale macar de recunoasterea unei nedreptati.Deci pe langa faptul ca i se face o nedreptate , nici nu i se recunoaste acea nedreptate.

La urma urmei ce conteaza daca e scuzat sau nu , conteaza ca nu a facut o nedreptate in plus.

Dupa logica ta ar trebui,daca faci o crima, sa nu recunosti ca e o crima si totul e perfect intr-o lume perfecta.


Le pardon opère l’inversion des rapports entre offensĂ© et offenseur (du moins quand il est demandĂ© Ă  la victime par celui qui  l’a offensĂ©e).

l’offenseur reconnaissant sa faute fait acte d’humilité devant celui qu’il avait offensé et se met en position de inferiorité
(poate asta e explicatia de ce nu se agreeaza scuzele)

Ultima modificare facuta de Soryn (17-03-2008 23:23:33)


17-03-2008 23:13:01
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:

deci ,orice greseala ar face cineva fatza de tine , nu are nici un rost sa-si ceara scuze :D , in primul rand pt. ca nu te incalzeste pe tine cu nimic , iar in al doilea rand e considerat un profitor.Acum inteleg eu mai bine de ce in romania nu prea se foloseste.Consider ca e o deturnare in scopul dominarii , ceea ce lipseste victime reale macar de recunoasterea unei nedreptati.Deci pe langa faptul ca i se face o nedreptate , nici nu i se recunoaste acea nedreptate.

La urma urmei ce conteaza daca e scuzat sau nu , conteaza ca nu a facut o nedreptate in plus.

Dupa logica ta ar trebui,daca faci o crima, sa nu recunosti ca e o crima si totul e perfect intr-o lume perfecta.


Le pardon opère l’inversion des rapports entre offensĂ© et offenseur (du moins quand il est demandĂ© Ă  la victime par celui qui  l’a offensĂ©e).

l’offenseur reconnaissant sa faute fait acte d’humilité devant celui qu’il avait offensé et se met en position de inferiorité
(poate asta e explicatia de ce nu se agreeaza scuzele)



Iar tragi concluzii fortate si eronate cu privire la "logica" mea. Scuzele coerente imi prind chiar foarte bine, pentru ca imi pot repara impresia despre cel care se scuza, deci sunt chiar recunoscatoare pentru ele. Cu cele incoerente insa chiar nu am ce face. In plus, e clar ca cine dispune de motivatii serioase pentru a se scuza nu e in nici un caz un profitor, ci doar o persoana care isi cere drepturile. Dragut este ca citatele date de tine mai sus imi dau de fapt dreptate. :)

Ca sa ne intelegem odata: crede-ma ca nu am simtit nici un moment ca prin spusele tale mi-ai fi facut vreodata mie vreun rau, ci doar ca iti faci rau tie. Acum, vezi tu, "spusele" inseamna si idei, si exprimare. Pentru exprimare - si mai ales pentru exprimarea in scris - mi se pare absurd sa te scuzi, odata ce nimeni si nimic nu ne poate obliga "sa ne dezbracam de caracter" si eventual de cunostinte de gramatica :D, sunt eu convinsa. Ideile fac rau mai ales celui care le detine. Intr-o discutie oarecare pe net, pe altii ele ii pot intrista in cel mai nefericit caz (altfel, pe altii ii pot si amuza, desigur). Si da, poate avea sens sa te scuzi pentru a-i fi intristat pe altii, numai ca tu nu pentru asta te scuzai, odata ce nu aveai de retractat nici o idee si mi te adresai in mod special mie.

Si cu asta, basta. ...Sper sa nu fie nevoie sa-ti mai fac si un desen ca sa intelegi ce spun, ca nu am posibilitatea asta.


18-03-2008 12:17:09
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Iar intelegi ce vrei tu si transformi ,distorsionezi ,deturnezi doar ca sa insulti,chiar crezi ca-ti da dreptate(citatele)?o spui cu tupeu dar cine te crede?:D

ar fi cazul sa citesti mai atenta,nu mai era DELOC vorba de scuzele mele fatza de tine(recunosc,o eroare,asta nu inseamna ca ma obsedeaza) ci de scuze in general,iti dai prea multa importantza si la topicul asta nu arati decat arogantza si obtuzitate ;)

chiar mai mult , incerci sa lasi impresia ca ma tin de capul tau ,cand eu doar imi dau cu parerea ,deci nu-mi da tu indicatii cand ,cum si ce , merci :)

Cand o sa fi capabila sa vezi si dincolo de gramatica poate o sa fi capabila de schimb de idei constructiv....succes :D

Ultima modificare facuta de Soryn (18-03-2008 14:25:33)


18-03-2008 14:12:57
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Bine :)

18-03-2008 21:52:48
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la