Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / of    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? cata30
Cont Sters

Inregistat: 20-02-2008
Mesaje: 4
au doamne ce ma doare capul....dupa atata alcool ma duc la manastireee

09-03-2008 23:50:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Te-ai dilit frate ?....pai acolo trebuie sa ai antrenament nu gluma .... ai baut vreodata vin popesc ? .....hihihi !

10-03-2008 03:17:46
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Am si eu un of...legat de forum evident ...mai precis de userii lui...oare ce s-o fi intamplat cu Xtremul?
   Personal imi lipseste ...forumul era mai vesel cu el!Sper sa-i fie bine...sa nu fie bolnav!=(


20-03-2008 00:47:24
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

Am si eu un of...legat de forum evident ...mai precis de userii lui...oare ce s-o fi intamplat cu Xtremul?
   Personal imi lipseste ...forumul era mai vesel cu el!Sper sa-i fie bine...sa nu fie bolnav!=(


Sunt intrebarea si respectiv temerea pe care le am si eu. Mi se pare stranie si ingrijoratoare lipsa Xtremul-ui, pentru ca in urma cu cateva luni chiar si din strainatate a reusit prietenul nostru sa tina legatura cu noi.


20-03-2008 02:00:56
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:

Am si eu un of...legat de forum evident ...mai precis de userii lui...oare ce s-o fi intamplat cu Xtremul?
   Personal imi lipseste ...forumul era mai vesel cu el!Sper sa-i fie bine...sa nu fie bolnav!=(


Sunt intrebarea si respectiv temerea pe care le am si eu. Mi se pare stranie si ingrijoratoare lipsa Xtremul-ui, pentru ca in urma cu cateva luni chiar si din strainatate a reusit prietenul nostru sa tina legatura cu noi.

Ma gandesc ca este bolnav,altfel chiar nu vad cum ar fi rezistat sa nu ne citeasca,sa nu ne dea un semn de viata...un semn ca il mai interesam...=(


20-03-2008 02:33:13
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

alintatura a scris:


Mi se pare stranie si ingrijoratoare lipsa Xtremul-ui, pentru ca in urma cu cateva luni chiar si din strainatate a reusit prietenul nostru sa tina legatura cu noi.

Nenica, de ce-oti fi asa prapastioase ?!!! De ce nu ganditi ca omu'  s-a-nchis intr-un 'ogeac  c-o pustoaica de f'o  op'sh'pe anishori  sh-acu-i  face felu'   cu strigaturi ?
Da-i, Extremule, da-i shi sa ai spor !!!


20-03-2008 10:06:31
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

P. Pan 63 a scris:


alintatura a scris:


Mi se pare stranie si ingrijoratoare lipsa Xtremul-ui, pentru ca in urma cu cateva luni chiar si din strainatate a reusit prietenul nostru sa tina legatura cu noi.

Nenica, de ce-oti fi asa prapastioase ?!!! De ce nu ganditi ca omu'  s-a-nchis intr-un 'ogeac  c-o pustoaica de f'o  op'sh'pe anishori  sh-acu-i  face felu'   cu strigaturi ?
Da-i, Extremule, da-i shi sa ai spor !!!

Da Doamne sa fie asa cum spui tu!;)
Personal m-as bucura sa-i fie bine!


20-03-2008 22:06:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:


P. Pan 63 a scris:


alintatura a scris:


Mi se pare stranie si ingrijoratoare lipsa Xtremul-ui, pentru ca in urma cu cateva luni chiar si din strainatate a reusit prietenul nostru sa tina legatura cu noi.

Nenica, de ce-oti fi asa prapastioase ?!!! De ce nu ganditi ca omu'  s-a-nchis intr-un 'ogeac  c-o pustoaica de f'o  op'sh'pe anishori  sh-acu-i  face felu'   cu strigaturi ?
Da-i, Extremule, da-i shi sa ai spor !!!

Da Doamne sa fie asa cum spui tu!;)
Personal m-as bucura sa-i fie bine!


Bine nu prea mi-i ma chere Tasha, dar nici la 2,50 m adincime inca nu-s! :D

Ipoteza optimista ;) a cumatrului Pan se-apropie un pic de realitatea initiala a inceputului absentei mele de pe forum, restul perioadei - cu mult mai putin, din pacate (sau din fericire?! - cine mai stie...)

Iar logica (impecabila, ca... aproape-ntotdeauna ;)) a dragei de Aly dovedeste doar paradoxul inaplicabilitatii ratiunii in mai tot ce tine de viatza asta ca o atza :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-03-2008 00:19:28)


21-03-2008 00:18:13
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:


P. Pan 63 a scris:


Nenica, de ce-oti fi asa prapastioase ?!!! De ce nu ganditi ca omu'  s-a-nchis intr-un 'ogeac  c-o pustoaica de f'o  op'sh'pe anishori  sh-acu-i  face felu'   cu strigaturi ?
Da-i, Extremule, da-i shi sa ai spor !!!

Da Doamne sa fie asa cum spui tu!;)
Personal m-as bucura sa-i fie bine!


Bine nu prea mi-i ma chere Tasha, dar nici la 2,50 m adincime inca nu-s! :D

Ipoteza optimista ;) a cumatrului Pan se-apropie un pic de realitatea initiala a inceputului absentei mele de pe forum, restul perioadei - cu mult mai putin, din pacate (sau din fericire?! - cine mai stie...)

Iar logica (impecabila, ca... aproape-ntotdeauna ;)) a dragei de Aly dovedeste doar paradoxul inaplicabilitatii ratiunii in mai tot ce tine de viatza asta ca o atza :D


LOL, bine (ti-)ai revenit! :) Ai inteles, sper: in jur de 9 aprilie. ...A nu se intelege ca injur de 9 aprilie :D

Aceeasi politicoasa, Aly


21-03-2008 04:48:27
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:


Da'  alambicat esti, fratioare !
Sa-ntelegem ca ti-a daunat sanatatii fragezimea celor op'sh'pe  anishori ?!... N-ar fi un cap de  tzara, c-o dai pe purisance si-ti revii.
Sa fii sanatos, cumetre si nu uita ca daca dupa ce-ai trecut de patruzeci, te scoli si  nu te doare nimic, inseamna ca esti mort...


21-03-2008 10:10:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Multzam de urari, cumetre!
Hai s-o dau insa un pic si-n meandrele concretului(vorba lui Ilici Iliescu).:D Compadre Pan, nu-s deloc tipul de om grijuliu cu propria-i persoana si ipohondru nici atit (altfel traim steril 100 de ani si habar n-avem cu ce folos, nu?). De fapt doar simulam ca traim, dac-o ardem prea "aseptic" cred eu ;) - nu aia, nu aia...

Vine insa cite-o vreme cind ne incaleca, fara preaviz, diverse betesuguri; la mine-i un diabet timpit (de stres cica) si cu simptome nashpa rau (inclusiv hipo/hiperglicemii cu "ruperi de film" bruste). Chestie cam nasoala, macar din motivul ca ocupatia mea actuala implica si datul la limita cu diverse masini/motoare. :(

Io fiind nu doar Xtrem, ci si Xperimental :D (in ciuda meclei de contabil anost) am fost curios sa vaz, cu orice risc, ce-mi mai functioneaza si ce nu in noile conditii, dupa ce credeam ca m-am echilibrat cumva cu oarece combinatii dieta/pastile. Asa aflai ca nu mai pot sa beau cafea, de exemplu (nu ca n-as avea voie, n-o mai suport si basta).

Ei, zi tu acum cam ce-ar mai putea proba un barbat ca-i mai merge au ba in situatia asta?! :D:D Nasol a fost doar c-am testat, in paralel, si capacitatea de-a mai suge ceva alcohol si asta chiar mi-a pus capac, de era sa dau coltzu'  - desi la o cantitate nu chiar enorma. Concluzia: noroc ca mai suport macar tigarile!!! :D:D Pe linga femei, normal... ;)

Fiindca, la un singur viciu ramas, as fi riscat poate sa devin obsedat, mai stii??? ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-03-2008 16:27:44)


21-03-2008 15:48:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
<< LOL, bine (ti-)ai revenit!  Ai inteles, sper: in jur de 9 aprilie. ...A nu se intelege ca injur de 9 aprilie :D

Aceeasi politicoasa, Aly
>>

Vorbim ;)
Fiindc-oi fi eu Xtrem de direct citeodata, dar sint si cazuri cind sacul cu nuantze-i prea mare/plin pentru un forum...

Acelasi (?!) :D Xtrem

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-03-2008 17:08:08)


21-03-2008 17:05:01
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Umbli cu subtilitati,mon cher,Xtrem....;)
Daca iti arde de glumit, e ok!
Ma bucur ca ti-e bine!=)


22-03-2008 01:15:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bine-ar fi sa-mi fie bine, draga Tasha!
O sa glumesc si din cripta cred!!! (in pauzele dintre reprizele de amor cu scheletul sexy al mihaelei_f, fireste :D) Nu te lua deci dupa aparentze...

Serios acum: pericolul (am constatat in ultima vreme) nu cred ca-i sa-ti fie rau, ci chiar sa nu-ti mai pese de mai nimic - stadiu de care-s destul de aproape. :( Nu-s chiar paranormal, dar simt acut o criza de timp. Motiv pentru care, probabil, ma si grabesc mai abitir ca-n tinerete sa experimentez diverse chestii-trestii, cit oi mai fi in stare... vie. :D

Nu-s insa-n criza apropo de Planeta X (a lui Annunaki, zisa si Nibiru) care-o sa ne stearga totusi scafirliile :D prin 2012, o sa ne inverseze polii magnetici si alte alea - nu va alarmati, chiar daca-s date colaterale sigure in sensul asta: cam jumate din populatia Terrei o sa scape totusi cu viata! :D
Poate vreun guru ar zice ca detasarea asta-i buna pe cararea spre Nirvana :) - chestie care cred insa ca nu prea rimeaza cu omuletzii normali (oarecum ;)) cum sint pina la urma si eu.

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-03-2008 03:21:32)


22-03-2008 02:55:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Stiu ca exista imprevizibil, suisuri si coborasuri, moarte si incheiereā€¦ Stiu si mi le asum pe toate cu responsabilitatea omului(ops,iar o sa-mi spuna PPan ca gresesc numindu-ma om...;) ) care nu arunca in carca altuia propria stare de bine. Stiu ca oricate masuri de precautie as lua pot alege un drum care se poate dovedi a fi gresit conform asteptarilor mele de la viata. Dar ce legatura are iubirea cu toate astea??? Daca o relatie se intampla sa nu mai meargaā€¦ inseamna ca iubirea moare? Eu nu cred! Relatia moare nu fiindca nu mai exista iubire.... Ci fiindca nu mai exista drum comun. Visuri comune. Aspiratii comune....chestii,trestii cum le numesti tu Xtrem! Impartasire, comuniune. De-aia mor relatiile....=(
Hai,ca macar ne spunem of-ul pe forum si tot e ceva!=)


22-03-2008 03:40:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Noaptea se pare ca nu doar pisicul, ci si psihicul :D pare mai negru, chere Tasha!

Mai hiperbolizez si eu, mai dramatizezi si tu, mai moralizeaza hitru si cumatrul Pan, mai baga lumea-n ceatza-n joaca si Alintatura, mai versifica nitzel Doriane, mai chicoteste lubric Ciudy SA, se mai spovedeste un pic Onoyoko si uite-asa ne mai evolueaza neuronu' macar, daca nu si sufletzelul cumva...;)

Oricum, nu cred ca discutia noastra era despre relatii vii, moarte sau in coma (daca ma uit de fapt la prima postare a topicului asta, risc sa ma-ngras din nou de ris :D - de unde-am plecat si unde-am ajuns, care va sa zica).

Asta nu-nseamna ca n-ai zis bine, in principiu, ce-ai zis. Teoretic adica, fiindca de ceva vreme nu mai cred in mecanisme asa-zis clasice (de fapt livresti - ne-au cam buimacit se pare atitea carti citite ;)) nici in domeniul asta al magnetismului interuman, cu poli la fel de ametiti ca unii dintre noi.

Concluzia-i de fapt tot aia de la-nceput: of, ce ma mai doare capu'! :D:D
Dar la manastire tot nu ma duc (inca)... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-03-2008 05:32:50)


22-03-2008 05:10:36
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Daca topicul are titlul acesta eu zic ca putem spune off-urile de orice natura...nu?Vad ca mai nou sunt multi romani plecati departe care intra pe forumul nostru...
Dragut din partea voastra....!!!Sincer sa va spun m-am atasat foarte mult de acest forum si mi-am facut multi prieteni....recunosc,chiar si catziva dusmani pe undeva dar ii plac si pe ei!Sa stiti ca sunt foarte multi romani pe acest forum,membrii chiar activi care discuta din strainatate....As spune ca 10% dintre noi traiesc in strainatate dar dorul de a discuta si in limba romana i-au atras si atasat si mai mult de acest forum ...sa nu fim rai cu ei,taindu-le calea si atacandu-i cu greselile gramaticale pe care le mai scapa...
    De fapt ce vreau sa va spun este ca aici,pe acest forum,adica pe forumul  3ics,poate e singurul loc unde mai vorbesc(scriu) romaneste...
   Vreau sa va doresc tot binele din lume si sa fiti uniti in ale cunoasterii si descoperirii adevarului mult cautat...mai am un mesaj "subliminal" pentru o persoana deja mult prea draga mie....TOT BINELE DIN LUME SA-TI LUMINEZE VIATA!!!Paste fericit,acolo unde esti!=)


22-03-2008 15:19:33
   
?? un suras
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Ultimul meu of fiind... alintata-rau, va anunt pe aceasta cale :) :) :) ca mi-am schimbat numele de scena. :D

22-03-2008 18:21:06
   
?? un suras
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Hmm, si cred ca o sa-l mai schimb o data.

Ultima modificare facuta de un suras (22-03-2008 18:22:56)


22-03-2008 18:22:39
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
esti cam criptica...nu am inteles legatura cu alintata-rau...

22-03-2008 19:32:11
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

SandieShaw a scris:

esti cam criptica...nu am inteles legatura cu alintata-rau...

Of!...parca daca le-am intelege pe toate ne-am simti mai bine?
nu cred!=)


22-03-2008 20:13:08
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

SandieShaw a scris:

esti cam criptica...nu am inteles legatura cu alintata-rau...


Niciuna, sper eu, de-acum. ...Pana sa-mi schimb nick-ul, puteam parea ca ne alintam impreuna, Doamne fereste!


22-03-2008 21:27:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
de ce nu? femeile solidare obisnuiesc sa se alinte... nu e un pacat si nici o alunecare de la legea firii....

22-03-2008 21:30:46
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Sandie, nu-sh cum sa-ti explic mai bine, dar mie tocmai ideea unei anumite solidaritati imi repugna.

22-03-2008 21:34:44
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
solidaritatea e de un singur fel, dar lasind-o la o parte... chestia asta cu nick-urile voastre provoaca la speculatii, chiar si pe una ca mine care se indeamna greu la birfe si coterii...

22-03-2008 21:52:01
   
?? Doriane
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
of...ā€¢    intrebari...dati-mi un raspuns de stiti...

ascultand melodiile tandre la ce ma gandeam oare oamenii pusi pe rautati nu percep mesajul notelor ,cuvintelor,melodia....cum poate sa faca rau?...cand o asemenea chemare te umanizeaza!

de ce exista gelozia in dragoste ,pentru ce?cui foloseste?

de ce nu reusim sa avem prieteni care sa se bucure si de realizarile noastre nu numai sa vina sa ne lege ranile?de ce?

de ce ,si cand ...avem grija de noi?cand?

de ce nu se da o lege ca fiecare atunci cand face buletinul sa cultive un copac ,...noi omoram oxigenul de sub picioare!

de ce cand iubesti esti luat de fraier,de ce?

hei,tu jandarm al lumii ,tu sef de stat,tu mamica buna si ocrotitoare ,tu copil nastrusnic...cand te-ai uitat in sufletul tau ultima oara?....si ce zice?plange sau zambeste ,rade sau nu-ti mai exista?


23-03-2008 00:10:10
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

spuneti-mi Aly a scris:

Sandie, nu-sh cum sa-ti explic mai bine, dar mie tocmai ideea unei anumite solidaritati imi repugna.

Aly...ce-ai facut mama draga...te-ai clonat?;)
cate nick-uri ai?=)


23-03-2008 00:51:16
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:

Aly...ce-ai facut mama draga...te-ai clonat?;)
cate nick-uri ai?=)


Unul singur, doar numele e nou.


23-03-2008 11:34:52
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:

Aly...ce-ai facut mama draga...te-ai clonat?;)
cate nick-uri ai?=)


Unul singur, doar numele e nou.

Ok....hai ca ai facut si tu putin divertisment...oricum suntem putini forumisti consecventi..asa am parut a fi mai multi...;)


23-03-2008 13:01:38
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Doriane a scris:

of...ā€¢    intrebari...dati-mi un raspuns de stiti...

ascultand melodiile tandre la ce ma gandeam oare oamenii pusi pe rautati nu percep mesajul notelor ,cuvintelor,melodia....cum poate sa faca rau?...cand o asemenea chemare te umanizeaza!

de ce exista gelozia in dragoste ,pentru ce?cui foloseste?

de ce nu reusim sa avem prieteni care sa se bucure si de realizarile noastre nu numai sa vina sa ne lege ranile?de ce?

de ce ,si cand ...avem grija de noi?cand?

de ce nu se da o lege ca fiecare atunci cand face buletinul sa cultive un copac ,...noi omoram oxigenul de sub picioare!

de ce cand iubesti esti luat de fraier,de ce?

hei,tu jandarm al lumii ,tu sef de stat,tu mamica buna si ocrotitoare ,tu copil nastrusnic...cand te-ai uitat in sufletul tau ultima oara?....si ce zice?plange sau zambeste ,rade sau nu-ti mai exista?


intreaba-le pe feministe ;) noua rasa superioara si solidara ,imposibil sa nu aiba raspunsul :D


23-03-2008 17:02:13
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:

intreaba-le pe feministe ;) noua rasa superioara si solidara ,imposibil sa nu aiba raspunsul :D


Asta fiind o idee care nu exprima nimic mai mult decat o antipatie de nestavilit fata de feministe. ...Daca te intreb ce hraneste si ce sustine un asemenea afect ma vei considera oare feminista sau nerespectuoasa? :D


25-03-2008 00:48:57
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
in fata celor care "e imposibil sa nu aiba raspunsul" e necesara o minima conditie; sa stii sa formulezi intrebarea :D:D

Ultima modificare facuta de SandieShaw (25-03-2008 01:34:40)


25-03-2008 01:34:06
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

spuneti-mi Aly a scris:


Soryn a scris:

intreaba-le pe feministe ;) noua rasa superioara si solidara ,imposibil sa nu aiba raspunsul :D


Asta fiind o idee care nu exprima nimic mai mult decat o antipatie de nestavilit fata de feministe. ...Daca te intreb ce hraneste si ce sustine un asemenea afect ma vei considera oare feminista sau nerespectuoasa? :D


feminismul ,la origine a fost organizatie cu idei umaniste apreciate de lumea intreaga (barbati si femei),fiind deturnata de extremiste(umilirea si injosirea gintei barbatesti in ansamblu) , la randul lor manipulate de alte lobby-uri.


cami49 a scris:


Xtremul a scris:

OK, de acord, fetele (mai ales NOI) au si ele rostul lor, chere Tasha... ;)

Nu de ortografia schioapa ma tem insa, ci doar de vesnicia vidului de idei !!! :D

Romanii au de carat in carca un pasiv urias de traditii care o eternizeaza pe femeie pe un etern loc doi.Desi se pretinde sentimental,mereu cu o romanta,mai nou cu o manea in coltul gurii,romanul nu ar ceda cu nici un chip din privilegii in favoarea femeii,care a demonstrat chiar si superioritate .


am o antipatie de nestavilit fatza de ipocrizie,egoism ,lipsa de tolerantza si in special rasismul de orice fel ,ma dezgusta .Banuiesc sa nu fie atinse toate feministele de acest rasism(sexism) dar o mare parte sigur este ;)

nu te consider feminista cu toate ca ai multe calitati pentru :D ai dreptul sa vorbesti despre ce vrei fara sa fi judecata "automatic"


25-03-2008 01:42:53
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

SandieShaw a scris:

in fata celor care "e imposibil sa nu aiba raspunsul" e necesara o minima conditie; sa stii sa formulezi intrebarea :D:D

Hai, ca mi-ai placut cum ai spus-o!
Bravo,Sorine!=)


25-03-2008 01:50:22
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:

in fata celor care "e imposibil sa nu aiba raspunsul" e necesara o minima conditie; sa stii sa formulezi intrebarea :D:D


suntem pe cale sa ne specializam si noi in "stiintza" comunicarii in care "exceleaza" femeile :D


25-03-2008 01:51:16
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


SandieShaw a scris:

in fata celor care "e imposibil sa nu aiba raspunsul" e necesara o minima conditie; sa stii sa formulezi intrebarea :D:D

Hai, ca mi-ai placut cum ai spus-o!
Bravo,Sorine!=)


Da, chiar! Bravo, Sorine! :) :) :)


25-03-2008 08:18:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

spuneti-mi Aly a scris:


tasha 1951 a scris:


SandieShaw a scris:

in fata celor care "e imposibil sa nu aiba raspunsul" e necesara o minima conditie; sa stii sa formulezi intrebarea :D:D

Hai, ca mi-ai placut cum ai spus-o!
Bravo,Sorine!=)


Da, chiar! Bravo, Sorine! :) :) :)

Mai gresesc si eu mai ,Aly...m-oi fi gandit si eu la vreun Sorin(;) ),ma iarta Sandie draga!


25-03-2008 10:22:55
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
Ce-aveti mai oameni buni ?!!! De ce sunteti asa de moracanosi si uraciosi?!
Parca aici ,toata lumea cauta o vorba buna ...de la eventuali prieteni!!!
N-am auzit pe nimeni "cerand "sa-si faca dusmani...


25-03-2008 13:13:08
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Vreau sa fii dushmanul meu ! ....nah acum ai auzit ?....hihihihi !
kamin a scris:

Ce-aveti mai oameni buni ?!!! De ce sunteti asa de moracanosi si uraciosi?!
Parca aici ,toata lumea cauta o vorba buna ...de la eventuali prieteni!!!
N-am auzit pe nimeni "cerand "sa-si faca dusmani...


25-03-2008 15:45:29
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
pai ...credeam ca deja sunt!!;)

25-03-2008 16:30:29
   
Pagini: 1    
Mergeti la