Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 81
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Asta e PPan...oi fi gresit si eu...dar faptul ca ai infirmat o banuiala de-a mea..e ok!
   Ca doar nu credeai ca eu o sa stau fara vorbe cu buna mea prietena...trebuia sa vorbim si noi ceva ca intre prietene...;)
   Deh,o barfulita mica mai incape...ca doar oameni suntem?sau poate chiar am nimerit-o si te-ai suparat pe bune?=)
   Ideea cam asta era...dar daca tu vrei s-o dezvolti....liber!...poti s-o faci..poti chiar sa deschizi un topic nou...ca cine stie poate pe cineva o interesa si persoana ta!=)...si cine stie te incadrezi vorba ta, in nota generala o profilelor!=)


24-03-2008 21:42:40
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:

Asta e PPan...oi fi gresit si eu...dar faptul ca ai infirmat o banuiala de-a mea..e ok!

Nu, nu-i nici pe departe ok !
Daca barfa ta s-ar lega de vreme, de strabismul lui Basescu sau silicoanele Zavorancei, da, ar fi, insa din clipa-n care faci vorbire asupra ce-ti imaginezi tu c-ar exista ori ca s-ar ascunde-n spatele nick-ului P.Pan si dai temei o tenta vituperanta, deja e mai mult decat suparatror !


25-03-2008 10:00:47
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

P. Pan 63 a scris:


tasha 1951 a scris:

Asta e PPan...oi fi gresit si eu...dar faptul ca ai infirmat o banuiala de-a mea..e ok!

Nu, nu-i nici pe departe ok !
Daca barfa ta s-ar lega de vreme, de strabismul lui Basescu sau silicoanele Zavorancei, da, ar fi, insa din clipa-n care faci vorbire asupra ce-ti imaginezi tu c-ar exista ori ca s-ar ascunde-n spatele nick-ului P.Pan si dai temei o tenta vituperanta, deja e mai mult decat suparatror !

Mda...sa fii tu sanatos de cate ori  cele scrise de tine au fost suparatoare in ce ma priveste...dar ma rog,fiecare om scrie si gandeste dupa cum il duce mintea...pe mine atat ma duce(=( )...ce ma deranjeaza e ca  de-o vreme gasesti pentru fiecare ceva de spus dar cand e vorba de tine te vezi cel mai bun(si faci asta nu numai pe acest forum...stii ca ne mai intalnim si pe alte meleaguri virtuale),promit insa ca din acest moment am sa ignor orice post al tau,chiar nu doresc sa polemizez cu nimeni si mai ales cu tine(stim noi de ce!)


25-03-2008 10:14:34
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Fals, din nou !
Intalnirile pe alte meleaguri virtuale sunt accidentale, cata vreme pasiunile si domeniile de interes difera.
Ca tu m-oi ignora, nu pot decat sa te felicit si mi-as dori sa fii consecvanta extrapoland optiunea si in real, nu doar in mica lume virtuala a forumului de fata. Ca eu o sa te ignor, nu pot promite, dat fiind faptul ca, asa cum am mai spus-o, probabilitatea unui comentariu sau raspuns la una din postarile tale , e data de frecventa si numarul afisharii unui nick sau altul si cum al tau e omniprezent, de aici concluzia...


25-03-2008 10:50:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Am primit acum acest mesaj:
'TRAIM IN TARA NIMANUI!!. Ieri dup-amiaza pe bulevardul Kiseleff a fost accidentata mortal o studenta LA NICI 2 METRI DE 3 POLITISTII CARE DIRIJAU TRAFICUL!! POLITISTII NICI NU S-AU OPRIT DIN DIRIJAT!!! VENEA O COLOANA OFICIALA!!! INCREDIBIL!!! http://www.***/watch?v=nQ6qDQUVNdw DA MAI DEPARTE!!! VORBESTE!!! SCRIE!!! COMENTEAZA!!! NU IGNORATI IMBECILISMUL UNOR OAMENI!!!'
stiti ceva despre asta?


28-03-2008 22:15:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Vazut la Stiri (azi am zacut acasa, nu la redactie :D) si, culmea, nu m-a surprins mai nimic - desi m-a revoltat, evident, chestia asta inimaginabila.
Mai ales ca biata fata fusese macelarita exact pe trecera de pietoni de la Kiseleff, de catre o Xtrem de "talentata" soferitza :x care, tinind cont de ultimul racnet de Audi A6 cu motor V8 pe care... incerca sa-l conduca, sint absolut convins ca nu va pati mare lucru... Prietenii stiu de ce, din pacate...!!!! :(:(:( Si permisele s-au obtinut si se mai obtin uneori, din pacate, se stie cum...
O sa ma-njurati sigur... unele, dar ramin la parerea ca masinile-s o arma letala :D:D in delicatele minutze feminin-feministe ;) (macar alea de peste 120-130 CP le-as interzice total fara un test de abilitati special - ideal ar fi, egal cerut de fapt femeilor cit si barbatilor).

Trecea doar Tariceanu, oameni buni - ceva neclar, eiii?! :x:x:x

Cred ca-i de fapt prima victima fatuca asta nevinovata care-a zacut, horcaind in coma, 25 de minute pina la sosirea Salvarii blocate de "restrictiile oficiale"- indirecta, dar totusi victima - a summitului asta kafkian :x

P.S. Imbecilismu-i legat strins DE SISTEM, de servilismul lui abject, de lipsa totala de drepturi cit de cit egale draga Tasha, nu-i doar asa, difuz, "al unor oameni" - politisti sau nu !!! :x Fiindca pe amaritii aia de caralii care pina la urma nu-s doctori chiar ii inteleg cumva - dac-ar fi incercat s-o deplaseze, puteau fi acuzati de omor din culpa, sa stii (am intrebat, curios sum sint, un fost coleg de liceu, acum procuror).

Bine ca bizonii au neuronul ocupat la maxim cu "judecarea" meciului Steaua-Rapid !!! :x

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-03-2008 23:10:23)


28-03-2008 22:50:10
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
o ambulanta in actiune a fost oprita deunazi fiindca trecea o coloana oficiala... peste putin timp, dupa precedentul timp numit summit o sa se devieze sau opreasca circulatia pe tot traseul cind coloana oficiala va trece... mai apoi si tramvaiele vor fi trase pe dreapta... cind vor trece basescu sau tariceanu sau cine pastele mumelor lor vor mai sta pe scaunele alea atunci... ati auzit sau citit cumva ca nea nicu a dat vreo reglementare oficiala pentru cultul personalitatii sale? doar  de aia se numeste cult...totalitatea ritualurilor si mentalitatilor create in jurul proslavirii unei persoane reale sau divine...

29-03-2008 00:00:11
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
oricum, ca sa nu ziceti ca nu v-am spus pe mine ma deranjeaza in cel mai inalt grad SUMMITUL Nerusinatilor, Arogantilor, Timpitilor, Opresorilor...

29-03-2008 00:08:13
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Da, si pe mine ma deranjeaza summit-ul asta. Cand vad peste tot indivizi inalti, tunsi periuta si vorbind limbi ininteligibile... mi se face frica :x

Ura, am invatat un emoticon nou, specific casatorialelor: :x :D

Ultima modificare facuta de spuneti-mi Aly (29-03-2008 00:19:27)


29-03-2008 00:10:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

spuneti-mi Aly a scris:

... specific casatorialelor: :x :D


hm... asta mi-aduce aminte de ceva/cineva...dar nu ma deranjeaza :D:D


29-03-2008 00:22:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
folclor cu summit:
"Nu vrem summit, nu vrem Bush,
Vrem pe Carla nud acush..."

Ultima modificare facuta de SandieShaw (29-03-2008 00:33:11)


29-03-2008 00:30:44
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
si-nc-o data tot asa:
"Nu vrem Bush, nu vrem Putin,
Base, Tari nu se-abtin...
Sarkozy si Merkel, stati!
Berbecutii sa-mpacati!


29-03-2008 00:45:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Asta cu "nu vrem putin" :D se potriveste la fix unelor dintre femei, chere Sandie...

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-03-2008 00:47:56)


29-03-2008 00:47:18
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

Asta cu "nu vrem putin" :D se potriveste la fix unelor dintre femei, chere Sandie...


dar nu vrem bouche...cum s-ar potrivi unora dintre femei? :D:D


29-03-2008 00:51:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
La intrebarea asta dilematica s-ar putea raspunde  doar oral, nu-n scris, ma chere SS !!!. :D:D

29-03-2008 00:54:22
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:

Am primit acum acest mesaj:
'TRAIM IN TARA NIMANUI!!. Ieri dup-amiaza pe bulevardul Kiseleff a fost accidentata mortal o studenta LA NICI 2 METRI DE 3 POLITISTII CARE DIRIJAU TRAFICUL!! POLITISTII NICI NU S-AU OPRIT DIN DIRIJAT!!! VENEA O COLOANA OFICIALA!!! INCREDIBIL!!! http://www.***/watch?v=nQ6qDQUVNdw DA MAI DEPARTE!!! VORBESTE!!! SCRIE!!! COMENTEAZA!!! NU IGNORATI IMBECILISMUL UNOR OAMENI!!!'
stiti ceva despre asta?

Tasha, daca vrei sa vezi imagini, intra pe site-ul antena3 (tv online)... dar imaginile te vor face sa te simti neputincioasa... mai bine renunta...


29-03-2008 01:19:00
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Dragilor, eu nu cred ca ce se vede acolo e neaparat indiferenta.

29-03-2008 01:33:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

spuneti-mi Aly a scris:

Da, si pe mine ma deranjeaza summit-ul asta. Cand vad peste tot indivizi inalti, tunsi periuta si vorbind limbi ininteligibile... mi se face frica :x

Ura, am invatat un emoticon nou, specific casatorialelor: :x :D


Vezi que si JE sint tuns periutza si vorbesc limbi ininteligibile !!! :D:D (trecem peste amanuntul inaltimii ;)).

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-03-2008 02:06:28)


29-03-2008 01:48:37
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

SandieShaw a scris:

folclor cu summit:
"Nu vrem summit, nu vrem Bush,
Vrem pe Carla nud acush..."

Vorba lu' Doriane :
- ma fut in el de summit si plec in Delta ! :D :D :D

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (29-03-2008 09:16:59)


29-03-2008 08:26:28
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.


30-03-2008 21:35:37
   
?? Doriane
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ai grija sa nu te suga tantarii!..te-as invidia....
P. Pan 63 a scris:


SandieShaw a scris:

folclor cu summit:
"Nu vrem summit, nu vrem Bush,
Vrem pe Carla nud acush..."

Vorba lu' Doriane :
- ma fut in el de summit si plec in Delta ! :D :D :D


30-03-2008 22:03:54
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

tasha 1951 a scris:

Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.

serios? :rolleyes:
ipocrizia .. nu te deranjeaza?


30-03-2008 22:38:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pentru madama fun-funy :ipocrizia ta nu ma deranjeaza doar ma face sa borasc ...ia un pishat cu bolta !
fun-funny a scris:


tasha 1951 a scris:

Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.

serios? :rolleyes:
ipocrizia .. nu te deranjeaza?


30-03-2008 23:01:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Tzantzaroaico ce eshti !
Doriane a scris:

ai grija sa nu te suga tantarii!..te-as invidia....
P. Pan 63 a scris:


SandieShaw a scris:

folclor cu summit:
"Nu vrem summit, nu vrem Bush,
Vrem pe Carla nud acush..."

Vorba lu' Doriane :
- ma fut in el de summit si plec in Delta ! :D :D :D


30-03-2008 23:01:51
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

P. Pan 63 a scris:


SandieShaw a scris:

folclor cu summit:
"Nu vrem summit, nu vrem Bush,
Vrem pe Carla nud acush..."

Vorba lu' Doriane :
- ma fut in el de summit si plec in Delta ! :D :D :D


...si noi pe voi... cum se spunea in tineretea mea...un sfat...f...e-te in el de summit, dar numai in sac de dormit, ca prognoza meteo spune -2 gr noaptea sapt viitoare... :D:D


30-03-2008 23:36:50
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Mda, ale tineretii noastre bancuri "negre", ma chere... ;)
Pustimea cred ca tre'sa afle si bancul: "Chinezii si rusii, prin '73, cind se certau ei pe la granitze. Rusii le-arata o pancarda cu texul: Sa ne pupati in cur! Pancarda chinezilor nu intirzie sa apara: Si noi pe voi !!!" :D

As deschide si-un topic cu privire la motivele REALE (oculte, cum altfel?) ale dezacordului ruso-chinez din perioada aia, dar inca am restantze la ala cu coana Lilith. ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-03-2008 23:45:02)


30-03-2008 23:42:58
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Pentru madama fun-funy


pentru musiu Ciudy: nu e necesar sa sari peste cal... nu vei obtine nimic, cu atit mai putin o nevasta "perfecta"...


30-03-2008 23:46:55
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

Mda, ale tineretii noastre bancuri "negre", ma chere... ;)
Pustimea cred ca tre'sa afle si bancul: "Chinezii si rusii, prin '73, cind se certau ei pe la granitze. Rusii le-arata o pancarda cu texul: Sa ne pupati in cur! Pancarda chinezilor nu intirzie sa apara: Si noi pe voi !!!" :D

As deschide si-un topic cu privire la motivele REALE (oculte, cum altfel?) ale dezacordului ruso-chinez din perioada aia, dar inca am restantze la ala cu coana Lilith. ;)


eiii, tot din teneretele noastre ... stii bancul cu sînii? sî ni pupi! :D:D


30-03-2008 23:49:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Lasa -ma ca-s la ciclu shi cand sunt la ciclu sunt turbat ...nu suport cacacioasele astea care se cred mari vip-uri cand ele de fapt sunt nishte zdrentze ......gata ! am incheiat subiectul !...nu mai intrasem de ceva timp pe aici shi in seara asta chiar aveam chef sa mai glumesc  shi io .....am intrat shi poc dau de zdreantza asta !
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pentru madama fun-funy


pentru musiu Ciudy: nu e necesar sa sari peste cal... nu vei obtine nimic, cu atit mai putin o nevasta "perfecta"...


30-03-2008 23:51:51
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

fun-funny a scris:


tasha 1951 a scris:

Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.

serios? :rolleyes:
ipocrizia .. nu te deranjeaza?

Ipocrita?....crezi ca sunt ipocrita?...ok...daca tu cea care m-ai cunoscut in realitate spui asta...e un semn mare de intrebare pentru mine...
Vreau sa-ti spun insa un singur lucru:niciodata nu te-am desconsiderat asa cum o faci tu acuma...sincer regret neintelegerea,in fine...este alegerea ta!
Nu l-am pus pe Ciudatul sa-mi vina in ajutor,consider ca sunt in stare sa-mi clarific singura problemele...si nu inteleg aversiunea lui impotriva ta...=(
In sfarsit ...am eu problemele mele suficiente,antipatiile si simpatiile de forum sunt problema fiecaruia la o adica!


30-03-2008 23:58:30
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Lasa -ma ca-s la ciclu shi cand sunt la ciclu sunt turbat ...nu suport cacacioasele astea care se cred mari vip-uri cand ele de fapt sunt nishte zdrentze ......gata ! am incheiat subiectul !...nu mai intrasem de ceva timp pe aici shi in seara asta chiar aveam chef sa mai glumesc  shi io .....am intrat shi poc dau de zdreantza asta !
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pentru madama fun-funy


pentru musiu Ciudy: nu e necesar sa sari peste cal... nu vei obtine nimic, cu atit mai putin o nevasta "perfecta"...


uite...eu nu am chef de scandal, dar cred ca funny are dreptate: faci o confuzie... eu o cunosc si in virtual si in real... dar ma rog, daca spui ca-ti iau hormonii razna...


31-03-2008 00:04:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
...Razna??? Hazna ar fi termenul mai exact !!! :D:D

31-03-2008 00:16:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Lasa -ma ca-s la ciclu shi cand sunt la ciclu sunt turbat ...nu suport cacacioasele astea care se cred mari vip-uri cand ele de fapt sunt nishte zdrentze ......gata ! am incheiat subiectul !...nu mai intrasem de ceva timp pe aici shi in seara asta chiar aveam chef sa mai glumesc  shi io .....am intrat shi poc dau de zdreantza asta !
SandieShaw a scris:



pentru musiu Ciudy: nu e necesar sa sari peste cal... nu vei obtine nimic, cu atit mai putin o nevasta "perfecta"...


uite...eu nu am chef de scandal, dar cred ca funny are dreptate: faci o confuzie... eu o cunosc si in virtual si in real... dar ma rog, daca spui ca-ti iau hormonii razna...

Asta asa e...si eu o cunosc pe funny si pot spune ca e ok...o fata fina care nu sare calu'...doar in cazuri extreme,in fine,ce ma deranjeaza e ca a fost o neintelegere,pur si simplu!=(


31-03-2008 00:25:46
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:

Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.

Degraba postatoriu si deloc rabduriu, iti pot exemplifica ideea bolduita, cu un user ce posteaza peste tot , in sectiunea lesby, gay, in cea a swingerilor, ce mai, oriunde !
Cat despre arogantza, proasta crestere, impolitete, io spui curat ca nu ma deranjeaza... :D


31-03-2008 00:29:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
neuronii nu hormonii doamna !
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Lasa -ma ca-s la ciclu shi cand sunt la ciclu sunt turbat ...nu suport cacacioasele astea care se cred mari vip-uri cand ele de fapt sunt nishte zdrentze ......gata ! am incheiat subiectul !...nu mai intrasem de ceva timp pe aici shi in seara asta chiar aveam chef sa mai glumesc  shi io .....am intrat shi poc dau de zdreantza asta !
SandieShaw a scris:



pentru musiu Ciudy: nu e necesar sa sari peste cal... nu vei obtine nimic, cu atit mai putin o nevasta "perfecta"...


uite...eu nu am chef de scandal, dar cred ca funny are dreptate: faci o confuzie... eu o cunosc si in virtual si in real... dar ma rog, daca spui ca-ti iau hormonii razna...


31-03-2008 00:32:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

P. Pan 63 a scris:


tasha 1951 a scris:

Ce ma deranjeaza cel mau mult? in primul rand, badarania sub orice forma ar aparea ea, "priceperea" (unora) la... tot si in tot, precum si coruptia care se intinde oriunde...de la cel mai mic functionar...
E intolerabila aroganta, proasta crestere, lipsa de bunavointa, impolitetea.... E regretabil a acestea sint doar "calitati" ale oamenilor si e si mai regretabil ca nu reusim sa ne insusim decit prea putin din perfectiunile naturii.

Degraba postatoriu si deloc rabduriu, iti pot exemplifica ideea bolduita, cu un user ce posteaza peste tot , in sectiunea lesby, gay, in cea a swingerilor, ce mai, oriunde !
Cat despre arogantza, proasta crestere, impolitete, io spui curat ca nu ma deranjeaza... :D

Da?....foarte bine !~
Du-te tot asa!=)
Te deranjeaza ca moderez acele topicuri?
Ar trebui sa-mi fie limitata zona de competenta?>


31-03-2008 00:33:54
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Xtremule te rog sa prezintzi aprobarea scrisa de a inlocuii R-ul cu H-ul ....daca nu ai o asemenea aprobare te amendez !  :))))))))
Xtremul a scris:

...Razna??? Hazna ar fi termenul mai exact !!! :D:D


31-03-2008 00:34:42
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:


Da?....foarte bine !~
Du-te tot asa!=)
Te deranjeaza ca moderez acele topicuri?
Ar trebui sa-mi fie limitata zona de competenta?>

Nici gadilat n-as fi ras atat !!! :D :D :D
Tu numesti replicile azvarlite-n zona aia, "moderare" ?!!!  "Zona de competenta" ?!!!
Zi-mi, sa nu mor prost : ce sau cata competenta ai in tema gay-lor ? Cata (cate) experienta de genul asta posezi ? Sa te-ntreb si de lesby ? De swingeri ?
Nenica, pacat ca nu se vinde simtul masurii in Obor, ca multora le lipseste si mare dever ar avea... :D :D :D


31-03-2008 00:45:24
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Printre indatoririle unui moderator sunt si cele de a initia noi discutii,a mentine interesul pt unele topicuri ,meserie grea sa impaci si capra si berbecul

Sa-ti dai cu parerea nu e necesar sa fi specialist intr-un domeniu , altfel moderatorii ar trebui sa fie specialisti in toate ,oare e nevoie sa fi prost ca sa intelegi ce si cum este "a fi prost"?

O parere e felul in care privim ,indiferent ca bun sau gresit ,o critica CONSTRUCTIVA ne poate ajuta sa privim mai corect ,mai aproape de realitate .Atunci cand critica este in bataie de joc ,cititorii raman cu un gust amar pe langa faptul ca nu au inteles nimic mai mult.

Ultima modificare facuta de Soryn (31-03-2008 23:35:42)


31-03-2008 23:33:38
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ma leshi ?... Ca de frectionari d-astea-s mai satul chiar si decat cartofii alora de la McDonald's !...

01-04-2008 00:03:18
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Ma deranjeaza admiratia deplasata a lui Tanase pentru avionul lui Bush....minute intregi de osanale de parca ar fi aterizat o nava extraterestra......am inteles... este cel mai performant avion din lume.....dar mai lasati-l dracului ca m-am saturat de el!:x

01-04-2008 22:28:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Corect, oricum traim zilele astea o slugarnicie generala pur si simplu scirboasa :x.
Pe de alta parte, chiar daca Airforce-One nu-i OZN, unii ocupanti de-ai lui nu-s chiar paminteni sadea... ;)


02-04-2008 02:35:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
REPTILIENI ?....hihihi :D
Xtremul a scris:

Corect, oricum traim zilele astea o slugarnicie generala pur si simplu scirboasa :x.
Pe de alta parte, chiar daca Airforce-One nu-i OZN, unii ocupanti de-ai lui nu-s chiar paminteni sadea... ;)


02-04-2008 02:44:24
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
eu cind ma uit la bush, vad un cowboy, si cind vad un cowboy, vad un vacar, si cind vad un vacar, vad un cioban... ei cu ciobanul, noi cu marinarul... acesti bolnavi care ne conduc nu mai e de actualitate... sint doar bieti peisani...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (02-04-2008 03:03:50)


02-04-2008 03:03:04
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Ma deranjeaza ca uni ciobani sunt subapreciati.

02-04-2008 11:23:05
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

Xtremul a scris:

Corect, oricum traim zilele astea o slugarnicie generala pur si simplu scirboasa :x.
Pe de alta parte, chiar daca Airforce-One nu-i OZN, unii ocupanti de-ai lui nu-s chiar paminteni sadea... ;)

Foarte bine spus, Extrem de bine.

Un Alt Extremist spunea asa:
Nu exista o tzara libera azi, care nu e, datorita Americii.
Nu stiu cu ce-l pot contrazice. Tu?

Ultima modificare facuta de NJD (03-04-2008 11:49:33)


02-04-2008 11:30:40
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
mi-e greata de cita ipocrizie m-a izbit zilele astea la samit... minciuna, ipocrizie, jocuri politice, interese mascate, daca doar in felul asta se poate mentine ordinea mondiala, mai bine emigram pe alta planeta si-o luam de la inceput...

05-04-2008 00:13:54
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
M-a deranjat ranjetul tamp al lui Basescu(se voia unul ironic!!!) in timp ce dadea declaratia pentru presa in compania lui Putin...parerea mea este ca nu-ti poti permite sa-l ironizezi pe "tar"cand te numesti Basescu numai daca-ti lipseste o doaga....ar trebui mult mai multa precautie cu marele vecin de la rasarit....se pare ca sefii aliatilor au inteles acest lucru...in alta ordine de idei(presimt ca o sa-mi pun multa lume in cap!) la acest summit singurul lucru cara m-a impresionat a fost atitudinea si prestatia lui Vladimir Putin.....un dusman demn de tot respectul!

05-04-2008 00:39:20
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
De ce il vezi dusman pe Putin ?...De ce nu il vezi ca pe un patriot care are grija de turma lui de betivi si puturosi,de la ce nivel a luat tara unde a adus-o si cu ce oameni si in ce climat,bravo lui ,cit despre dusman eu il consider logic ca intre ai lui si straini  alege pe ai lui asa cum sint,lucru care la noi este tocmai invers pupam cu placere orice cur strain...dar cind trebuie sa recunoastem valorile autohtone le recunoastem numai dupa ce mor

05-04-2008 12:12:01
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Dragii mei...ca fiecare dintre noi, avem in viata si ,,urcusuri’’ si ,,coborasuri’’...fiecare din noi scriem despre orice traire sufleteasca...!!
Dar asta nu poate da dreptul NIMANUI sa gandeasca despre cel ce isi scrie gandurile....ca ar ,,JUCA DUBLU’’...!!! Avem viata noastra...avem sentimentele noastre...iubim....urim...traim...asa cum ne-a fost dat...asa cum ne-a fost scris...!! Nimeni nu are dreptul sa ne ponegreasca sufletul...nimeni nu are dreptul sa intre in viata noastra fara sa i se permita...!!!


06-04-2008 01:36:41
   
Pagini: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 81    
Mergeti la