Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Club Chat / buna buna    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? missybela
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2008
Mesaje: 2
buna

03-04-2008 22:06:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

missybela a scris:

buna


Bula! :D

Acu' serios, chiar niciun ciumpalac nu-i dispus sa faca "small-talk" cu tine pe chatul privat, draga missybela ?!

Ori poate-o fi vreun mesaj criptat in alea 4 litere trintite de tine hodoronc-tronc aici si-s eu prea retardat ca sa-l inteleg?

Fiindca pe cimpia asta virtuala numita forum nu-i doar mumos, ci si logic sa postezi un topic (tema de discutie): "buna buna" mi se pare ca poa'sa fie orice altceva in afara de tema de dezbateri, zau. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-04-2008 22:16:47)


03-04-2008 22:15:58
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
buna de bani ?......hihihi !
Xtremul a scris:


missybela a scris:

buna


Bula! :D

Acu' serios, chiar niciun ciumpalac nu-i dispus sa faca "small-talk" cu tine pe chatul privat, draga missybela ?!

Ori poate-o fi vreun mesaj criptat in alea 4 litere trintite de tine hodoronc-tronc aici si-s eu prea retardat ca sa-l inteleg?

Fiindca pe cimpia asta virtuala numita forum nu-i doar mumos, ci si logic sa postezi un topic (tema de discutie): "buna buna" mi se pare ca poa'sa fie orice altceva in afara de tema de dezbateri, zau. :)


03-04-2008 23:52:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
buna de mataranga ?
CIUDATUL SA a scris:

buna de bani ?......hihihi !
Xtremul a scris:


missybela a scris:

buna


Bula! :D

Acu' serios, chiar niciun ciumpalac nu-i dispus sa faca "small-talk" cu tine pe chatul privat, draga missybela ?!

Ori poate-o fi vreun mesaj criptat in alea 4 litere trintite de tine hodoronc-tronc aici si-s eu prea retardat ca sa-l inteleg?

Fiindca pe cimpia asta virtuala numita forum nu-i doar mumos, ci si logic sa postezi un topic (tema de discutie): "buna buna" mi se pare ca poa'sa fie orice altceva in afara de tema de dezbateri, zau. :)


03-04-2008 23:53:35
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
O fi ... dar decat buni .. de gura !!!  Ia bagati voi aci' la moshu' ce v-ar placea sa vi se spuna sub forma de "salut" ? Hello, hola, ave cezar, ... ori ca la acest summit : bine ati venit dom'le presedinte !

04-04-2008 11:43:39
   
Pagini: 1    
Mergeti la