Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / sex    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? ruven
Cont Sters

Inregistat: 14-03-2008
Mesaje: 1
daca esti femeie si pretinzi ca sti sa te futi,vino la mine!

06-05-2008 15:02:29
   
?? kalinka
Cont Sters

Inregistat: 30-04-2007
Mesaje: 60
De ce? Sa te futa ca o doamna?

06-05-2008 15:21:44
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

ruven a scris:

daca esti femeie si pretinzi ca sti sa te futi,vino la mine!


Mestere, ce sa zic, ai reusit sa-ti tragi in cap un intreg incarcator prin intermediul unei singure fraze.
Chiar si o vaga activitate neuronala ar fi fost suficienta pentru a constientiza faptul ca postarea si profilul sunt ca nuca si peretele. Ca si cum, fiind cu ph-ul mare ;) ( adica prost ... da' hotarat :D:D < sa "vanezi" ceva,orice :rolleyes: > ), tragi la intamplare un glont in intuneric, din arma pe care o ai asupra ta pentru ca de fapt esti de paza in depozitul de explozibil.
Cum mama zmeilor se imbumba pretentiile din profil < ar dori : "o doamna si cu acest cuvant am spus totul " (apropo, sunt 2 cuvinte) > cu penibilul "stil":rolleyes::rolleyes: al "abordarii" din postare ? ... ( dealtfel si reactia Kalinkai este elocventa in acest sens :D:D ) ; ...probabil la fel cum se potriveste si pretentia de "educat" :rolleyes::rolleyes: . Sau nu te refereai la maniere, faceai afirmatia in sensul de scolit ? Pai atunci ar cam trebui sa stii forma corecta a verbului ( timpul prezent, persoana a doua singular ) ; ... sau nu ?!? :rolleyes::rolleyes:
Iar cu privire la nedumeririle legate de aparitia comentariului meu vizavi de invitatia care de fapt se adreseaza femeilor, explicatia e simpla ... e doar o modalitate de a te face sa intelegi ( cat de cat :D ) prin ce difera forumul de spatiul alocat profilului personal.

Ultima modificare facuta de moebius (06-05-2008 18:46:11)


06-05-2008 17:49:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sex in plex ! :D

06-05-2008 22:01:55
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

moebius a scris:


ruven a scris:

daca esti femeie si pretinzi ca sti sa te futi,vino la mine!


Mestere, ce sa zic, ai reusit sa-ti tragi in cap un intreg incarcator prin intermediul unei singure fraze.
Chiar si o vaga activitate neuronala ar fi fost suficienta pentru a constientiza faptul ca postarea si profilul sunt ca nuca si peretele. Ca si cum, fiind cu ph-ul mare ;) ( adica prost ... da' hotarat :D:D < sa "vanezi" ceva,orice :rolleyes: > ), tragi la intamplare un glont in intuneric, din arma pe care o ai asupra ta pentru ca de fapt esti de paza in depozitul de explozibil.
Cum mama zmeilor se imbumba pretentiile din profil < ar dori : "o doamna si cu acest cuvant am spus totul " (apropo, sunt 2 cuvinte) > cu penibilul "stil":rolleyes::rolleyes: al "abordarii" din postare ? ... ( dealtfel si reactia Kalinkai este elocventa in acest sens :D:D ) ; ...probabil la fel cum se potriveste si pretentia de "educat" :rolleyes::rolleyes: . Sau nu te refereai la maniere, faceai afirmatia in sensul de scolit ? Pai atunci ar cam trebui sa stii forma corecta a verbului ( timpul prezent, persoana a doua singular ) ; ... sau nu ?!? :rolleyes::rolleyes:
Iar cu privire la nedumeririle legate de aparitia comentariului meu vizavi de invitatia care de fapt se adreseaza femeilor, explicatia e simpla ... e doar o modalitate de a te face sa intelegi ( cat de cat :D ) prin ce difera forumul de spatiul alocat profilului personal.





am sa maruntesc si eu putin.
spre rusinea mea trebuie sa marturisec faptul ca am cam uitat regulile gramaticale si punctuatia (daca gresesc nu ma supar daca sint atentionat si promit sa-mi fac mea-culpa de rigoare) dar in descriere mi se pare ca exista o virgula in plus.
sint un tip virgula sincer virgula educat virgula... cumva a reusit sa prezinte faptul ca este un tip ca fiind o calitate.

ii place foarte mult sa fie iubit. se pare ca nu prea a avut parte(trauma afectiva)si tinjeste dupa asta.

vrea sa descopere lucruri noi alaturi de persoana iubita. se pare ca prea multe nu a vazut si te face se te intrebi daca nu cumva traieste inchis pe undeva iar faptul ca are nevoie de cineva alaturi de care sa o faca (neaparat persoana iubita adica cineva in care are incredere) sugereaza faptul ca poate (zic poate caci nu e placut) sufera de agorafobie.

statura atletica. nu stiam ca se poate si asa! banuiesc ca este corect daca spun ca am  180 galoane in loc de 180 cm.

bine facut. sau mai bine zis bine dospit... importat este ceea ce credem noi nu ce zice   lumea!



doreste o doamna dar si aici face mofturi! trebuie sa fie o doamna intre 21 si 32 ani.

sper ca nu am fost prea critic. de fapt sti ceva? nu ma intereseaza daca am fost! cum de altfel nu ma intereseaza faptul ca am scris cu litera mica dupa punct.

Ultima modificare facuta de evil (12-05-2008 02:28:22)


12-05-2008 02:12:21
   
?? kalinka
Cont Sters

Inregistat: 30-04-2007
Mesaje: 60
Marunteste, marunteste, ca maruntesti bine, cu sau fara puncte si virgule.

12-05-2008 21:39:28
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

kalinka a scris:

Marunteste, marunteste, ca maruntesti bine, cu sau fara puncte si virgule.



Maruntesc Maria Ta!


13-05-2008 00:13:33
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185

ruven a scris:

daca esti femeie si pretinzi ca sti sa te futi,vino la mine!


Deschizi cumva o asociatie al celor ce PRETIND?:D
Succes,atata timp cat n-o dati in fanatism si in viol.Putetzi fi utili,luptand pt legalizarea prostitutiei de ex.;)
Sint prea rau?

Ultima modificare facuta de ossy (18-05-2008 10:23:17)


18-05-2008 10:22:58
   
Pagini: 1    
Mergeti la