Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Doresc o relatie sexuala cu o fata fara prejudecati    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Precizarea limitei inferioare de virsta era doar pentru delimitarea clara de... coruperea de minore, coane vaics ! ;)
Ce voiai sa zic? De la 48 la 98 de anisori ?! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-02-2009 14:48:13)


03-02-2009 14:46:33
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

vaics a scris:

ai talente pedagogice extremule de poftesti doar la junioare? si mai ales rabdare sa le inveti ale erotismului secrete? :D

Daaaaa . Extremul nu consuma decat fragezimi ...he...he..pedagog de scoala noua :
"ce iaste sexul ?
....
No , ca-z ce iaste , ca-z doar nu iaste vreun lucru mare !
....
Treci la loc , loaza...sa-i spui muma-tii sa treaca pe la mine ...


03-02-2009 18:07:46
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Pai, coane, in cazul asta nu pot decat sa-ti urez in mod de-a dreptul... traditional (ca in pragul unui an nou, da' merge si-acu', dat fiind contextul ;):D):
"Cele BUNE :rolleyes:;) sa se-adune!!!..." :D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (03-02-2009 22:13:53)


03-02-2009 19:03:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


vaics a scris:

ai talente pedagogice extremule de poftesti doar la junioare? si mai ales rabdare sa le inveti ale erotismului secrete? :D

Daaaaa . Extremul nu consuma decat fragezimi ...he...he..pedagog de scoala noua :
"ce iaste sexul ?
....
No , ca-z ce iaste , ca-z doar nu iaste vreun lucru mare !
....
Treci la loc , loaza...sa-i spui muma-tii sa treaca pe la mine ...

Pai nuuuuu... de ce ma rupi din context si nu ma citezi si pe mine, pitzigoala ? :D:D
Acu' folosesc (serios) o complexa formula de calcul (cu ceva astrologie mestecata la foc mic :D la ceas de seara in fiertura de busuioace, asistat si de ele-ielele ;)) si-mi da rezultate variabile, da' niciodata virste mai mici de 18 anisori ! ;)
Numarul 33 (da' nu "zii33" :D:D) imi iese, culmea, cel mai des... :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-02-2009 19:27:48)


03-02-2009 19:24:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Pai, coane, in cazul asta nu pot decat sa-ti urez in mod de-a dreptul... traditional (ca in pragul unui an nou, da' merge si-acu', dat fiind contextul;):D):
"Cele BUNE :rolleyes:;) sa se-adune!!!..." :D:D:D

Ce-mi doresc eu mie, dulce Romanie, asta ti-o doresc si tie, traven badie !!! :D:D:D


03-02-2009 19:25:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Gypy a scris:

si de ce nu cauti si in provincie?
Crezi ca doar in Bucuresti poti gasii? mai vino la vest
, e tenta mai apuseana

Hai sa raspund de fapt si singurei postari intr-adevar interesante ;) de fapt...
VINEEEEEEE BAIATUUUUUU !!! :D
In ciuda reumatismelor :D si altor hibe, cum as putea sa rezist unei asemenea propuneri, ei ?! ;)
(detalii nu aici, totusi - ne vede lumea :rolleyes: si-si schimba impresia despre seriosii de noi, nu? ;))


03-02-2009 19:32:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


titmouse a scris:


vaics a scris:

ai talente pedagogice extremule de poftesti doar la junioare? si mai ales rabdare sa le inveti ale erotismului secrete? :D

Daaaaa . Extremul nu consuma decat fragezimi ...he...he..pedagog de scoala noua :
"ce iaste sexul ?
....
No , ca-z ce iaste , ca-z doar nu iaste vreun lucru mare !
....
Treci la loc , loaza...sa-i spui muma-tii sa treaca pe la mine ...

Pai nuuuuu... de ce ma rupi din context si nu ma citezi si pe mine, pitzigoala ? :D:D
Acu' folosesc (serios) o complexa formula de calcul (cu ceva astrologie mestecata la foc mic :D la ceas de seara in fiertura de busuioace, asistat si de ele-ielele ;)) si-mi da rezultate variabile, da' niciodata virste mai mici de 18 anisori ! ;)
Numarul 33 (da' nu "zii33" :D:D) imi iese, culmea, cel mai des... :D:D hihihi

Sa te citez  ?Intr-ale erotismului ?
Nu pot , prea Mare Cap Al Trebii , ca tu esti...tu esti Floarea Noastra de Caisa care-mi parjoleste amintirile de culoare verde crud ,odata cand sedeam eu pe-o sofeoza avand pe umeri o lizeoza de lana roza , pianul negru din eben cu partituri de Betoven creea antren , un macfarlan  galben paros cazut in neglije pe jos era frumos , etuuri  mici de ruj pe neceseser flacoane de parfum pe secreter  stateau lejer , catre budoar dadea scara de stuc cu balustrada dintr-un lemn de nuc  vechi si caduc , damasc  matasuri si brocart , discursul la metoda de Decart , O mon Dieu , o mon Dieu ..... quelle art , quelle art !!!!!!!!!

ps. Balada Chansonului .
     Cum se scrie  "a creea" ,  cu doi de "e" ??

Ultima modificare facuta de titmouse (04-02-2009 11:19:23)


04-02-2009 11:17:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pe tema "crea/creea" era sa ma parui :D cu o dna. corectoare de citeva ori, ca ma corecta cind hais, cind cea :D
E c-un singur "e" zic io insa. - exact ca-n formula "daca iubire E"... ;)


04-02-2009 11:27:58
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Pe tema "crea/creea" era sa ma parui :D cu o dna. corectoare de citeva ori, ca ma corecta cind hais, cind cea :D
E c-un singur "e" zic io insa. - exact ca-n formula "daca iubire E"... ;)

Mi-a iesit nervii pe ochi din cauza acestui "e" de la "a creea" . Mie imi suna corect "a creea" cu DOI DE E , dupa cum se citeste ar trebui scris cu doi de "e" .
in sfarsit , mult timp mi-a fost rusine sa intreb pe forum cum se scrie corect da' decat sa raman proasta...
Iti doresc o zi buna , Floarea Noastra De Caisa...
Semneaza : Procuroarea Piersicuta

Ultima modificare facuta de titmouse (04-02-2009 11:32:53)


04-02-2009 11:31:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pentru putzin si cu maxima placere, Procuroare-autoare-de-postari-aiuritoare ;) (citeodata macar).

P.S. Abia acu' vaz io pe ce topic ne conversaram noi doi:
"Doresc o relatie sexuala cu o fata fara prejudecati" :rolleyes:
:D:D:D


04-02-2009 16:25:11
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la