Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / ce cautam de fapt noi aici?    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 6 7 8 9
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Eu sunt amabila de felul meu fara sa urmaresc interese ,asta sa va fie clar...daca ar fi asa n-as face-o pe forum as facea-o in privat,unde de ce sa nu recunosc sunt abordata suficient fara sa fiu macar amabila...=)

09-09-2008 08:25:41
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

Xtremul a scris:

Revezi please textul original ;), ma chere SS: mihaela_f e "sclupturala" :D (in profilu' ei precizeaza asta de vreo 100 de ani) :D:D

Nu mai zic nimic de moartea clara a laudatorilor ;), ca iar ajung cu ea in cripta (la Sapintza, daca ati uitat ;))
si ma chinuie mai ceva ca Lilith, nimfomana! :D

Mon cher ami, n_ai cautat mai la "fundu' intelesului";) :D...nu_i aia cu "imi ofer flori"! ...ieste vorba de piatra (si/sau de pe mormantu' nostru :D :D) care cauta o dalta iscusita pt a vedea lumina ;) :D


09-09-2008 08:54:21
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Revezi please textul original ;), ma chere SS: mihaela_f e "sclupturala" :D (in profilu' ei precizeaza asta de vreo 100 de ani) :D:D

Nu mai zic nimic de moartea clara a laudatorilor ;), ca iar ajung cu ea in cripta (la Sapintza, daca ati uitat ;))
si ma chinuie mai ceva ca Lilith, nimfomana! :D

Mon cher ami, n_ai cautat mai la "fundu' intelesului";) :D...nu_i aia cu "imi ofer flori"! ...ieste vorba de piatra (si/sau de pe mormantu' nostru :D :D) care cauta o dalta iscusita pt a vedea lumina ;) :D


Tu pari a fi leita Tits mouse, gresesc?


09-09-2008 10:02:59
   
?? vasy44
Cont Sters

Inregistat: 11-02-2008
Mesaje: 11
din fericire,vibratorele nu pot tine loc intodeauna de ....inlocuitor!!!!!tot naturalul,e mai bun!!!!!!chiar si bateriilr duracell se mai duc!

09-09-2008 12:11:21
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

unikaa a scris:

O belea gasesc si eu? Ca tot nu stiu de fapt ce caut eu pe aici!!!:D :D :D



Zice gura tirgului ca e unul care umbla cu cana dupa tine :D :D Na sa vezi beleaua dracului :D :D :D
HIC!


09-09-2008 14:36:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

evil a scris:


unikaa a scris:

O belea gasesc si eu? Ca tot nu stiu de fapt ce caut eu pe aici!!!:D :D :D



Zice gura tirgului ca e unul care umbla cu cana dupa tine :D :D Na sa vezi beleaua dracului :D :D :D
HIC!

Ai grija atunci...sa nu dai cumva de belea...mai ales daca cana e plina...;)


09-09-2008 17:17:12
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Ce caut eu aici...? Pai m-am obisnuit cu voi, sunteti prietenii mei virtuali ,voua va pun intrebarile care ma framanta,voua va povestesc aventurile mele erotico-matrimoniale .

10-09-2008 19:45:26
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Foarte bine....noi ne-am obisnuit deja cu stilul tau...=)
onoyoko a scris:

Ce caut eu aici...? Pai m-am obisnuit cu voi, sunteti prietenii mei virtuali ,voua va pun intrebarile care ma framanta,voua va povestesc aventurile mele erotico-matrimoniale .


10-09-2008 20:09:00
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
D-evil..daca umbla numai cu cana e bine..sa nu umble si cu salteaua..ca atunci e beleaua dracului! :D :D :D

11-09-2008 10:06:38
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

NJD a scris:


mihaela_f a scris:


Xtremul a scris:

Revezi please textul original ;), ma chere SS: mihaela_f e "sclupturala" :D (in profilu' ei precizeaza asta de vreo 100 de ani) :D:D

Nu mai zic nimic de moartea clara a laudatorilor ;), ca iar ajung cu ea in cripta (la Sapintza, daca ati uitat ;))
si ma chinuie mai ceva ca Lilith, nimfomana! :D

Mon cher ami, n_ai cautat mai la "fundu' intelesului";) :D...nu_i aia cu "imi ofer flori"! ...ieste vorba de piatra (si/sau de pe mormantu' nostru :D :D) care cauta o dalta iscusita pt a vedea lumina ;) :D


Tu pari a fi leita Tits mouse, gresesc?

Gresesti! ;)


11-09-2008 11:13:23
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

mihaela_f a scris:


NJD a scris:


mihaela_f a scris:


Mon cher ami, n_ai cautat mai la "fundu' intelesului";) :D...nu_i aia cu "imi ofer flori"! ...ieste vorba de piatra (si/sau de pe mormantu' nostru :D :D) care cauta o dalta iscusita pt a vedea lumina ;) :D


Tu pari a fi leita Tits mouse, gresesc?

Gresesti! ;)



Mihaelusaaaaaaaa... , dublura albaneza ,de ce zice lumea prin targ ca suntem "leit" ??? tu vezi vreo asemanare intre noi doua in felul de-a scrie ?eu sa-ti spun drept...nu vad asemanari intre noi doua. Tre' sa citesc mai cu atentie pe forum ce postezi tu ca stii vorba aia : cand doi iti spun ca esti beat du-te si te culca . NJD este a doua persoana care banuieste ca suntem una si aceeasi .

Ultima modificare facuta de titmouse (11-09-2008 12:34:03)


11-09-2008 12:32:27
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


NJD a scris:



Tu pari a fi leita Tits mouse, gresesc?

Gresesti! ;)



Mihaelusaaaaaaaa... , dublura albaneza ,de ce zice lumea prin targ ca suntem "leit" ??? tu vezi vreo asemanare intre noi doua in felul de-a scrie ?eu sa-ti spun drept...nu vad asemanari intre noi doua. Tre' sa citesc mai cu atentie pe forum ce postezi tu ca stii vorba aia : cand doi iti spun ca esti beat du-te si te culca . NJD este a doua persoana care banuieste ca suntem una si aceeasi .

Stai linistita Tits, nu seamana cu tine la scris, tu esti de mare energie si enstuziasm.
Eu m-am referit la asemanarea din profil (Alaba/33/rac) la aspectul fizic, din poza.
Dar probabil ca sunt multe fete in Alba cu profil asemanator, si aci pe 3x. Oricum sa ai o zi buna.


11-09-2008 13:50:37
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

tasha 1951 a scris:


evil a scris:


unikaa a scris:

O belea gasesc si eu? Ca tot nu stiu de fapt ce caut eu pe aici!!!:D :D :D



Zice gura tirgului ca e unul care umbla cu cana dupa tine :D :D Na sa vezi beleaua dracului :D :D :D
HIC!

Ai grija atunci...sa nu dai cumva de belea...mai ales daca cana e plina...;)



Tashica draga eu doar o cafea sper sa reusesc sa primesc de la MAAAAREA Preotesa ca la altceva nu sper...nu sint demn si nu ma ridic la nivelul ei ca sa visez si la altceva :( (hihihi aceasta afirmatie este o nascocire pishihologica si o amestecatura de comportament al victimei si apel la instinctul matern-protectiv :D :D ......momeala a fost aruncata! sa vedem rezultatele :)  )
HIC!

Ultima modificare facuta de evil (11-09-2008 14:41:46)


11-09-2008 14:41:01
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

titmouse a scris:


mihaela_f a scris:


NJD a scris:



Tu pari a fi leita Tits mouse, gresesc?

Gresesti! ;)



Mihaelusaaaaaaaa... , dublura albaneza ,de ce zice lumea prin targ ca suntem "leit" ??? tu vezi vreo asemanare intre noi doua in felul de-a scrie ?eu sa-ti spun drept...nu vad asemanari intre noi doua. Tre' sa citesc mai cu atentie pe forum ce postezi tu ca stii vorba aia : cand doi iti spun ca esti beat du-te si te culca . NJD este a doua persoana care banuieste ca suntem una si aceeasi .

Titisorrr, or fi ele ceva asemanari in exprimare( pur intamplatoare, d'altfel...probabil spirit ludic usor nuantat, asezonat :D) si faptul ca eu sunt mai veche p'aci , de unde si  ipoteza de_a avea mai multe versiuni :D :D .Noi suntem Eu, fiecare in felul ei (prietenii stiu de ce ;) )... doar nu ne_om impiedica in argumente !


11-09-2008 15:12:44
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

evil a scris:


tasha 1951 a scris:


evil a scris:




Zice gura tirgului ca e unul care umbla cu cana dupa tine :D :D Na sa vezi beleaua dracului :D :D :D
HIC!

Ai grija atunci...sa nu dai cumva de belea...mai ales daca cana e plina...;)



Tashica draga eu doar o cafea sper sa reusesc sa primesc de la MAAAAREA Preotesa ca la altceva nu sper...nu sint demn si nu ma ridic la nivelul ei ca sa visez si la altceva :( (hihihi aceasta afirmatie este o nascocire pishihologica si o amestecatura de comportament al victimei si apel la instinctul matern-protectiv :D :D ......momeala a fost aruncata! sa vedem rezultatele :)  )
HIC!

Nu-i rea incercarea, dracusor psihanalist (i-ai cumparat si sufletu' lu' Freud cred :D),
succes la pescuit sirene ;), da' cred ca MP Unikaa nu-i chiar asa simplu de momit... :D:D


11-09-2008 16:37:05
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Xtreme' draga..usor de momit nu sint,da mai stii? cand te pui cu dracul..si isi mai baga si coada,si un om cu capul pe umeri isi pierde increderea in logica cea mai sanatoasa :D :D :D..

P.S..Apropos de asemanarea dintre mihaela_f si titmouse..eu nu vad niciuna(exceptie profil)...stilul lui mihaela_f e mult mai aproape de a lui andreeas74...iar tit e inconfundabila :)

Ultima modificare facuta de unikaa (11-09-2008 17:09:50)


11-09-2008 17:09:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
De acord cu tine, Mareatza Preoteasa ;), nu-i nicio apropiere de stil intre dragele forumiste Miha_f si TIT.
Iar faptul ca ar fi "din Alba" :D e o coincidentza intr-un singur sens
(asta ca sa vedeti ca-s nu doar XT-CT, adica Xtremul Capu'Trebii, ci si SH - adica Sharla Batrina :D:D):

Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-09-2008 17:33:32)


11-09-2008 17:18:53
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Xtreme' draga..usor de momit nu sint,da mai stii? cand te pui cu dracul..si isi mai baga si coada,si un om cu capul pe umeri isi pierde increderea in logica cea mai sanatoasa :D :D :D..

P.S..Apropos de asemanarea dintre mihaela_f si titmouse..eu nu vad niciuna(exceptie profil)...stilul lui mihaela_f e mult mai aproape de a lui andreeas74...iar tit e inconfundabila :)

Dada, banuiam io ca nu-i simpla momirea ta, atentie la Evil totusi, draga Unikaaa, cana aia cu care te alearga :D nu-i pentru cafea,
acolo vrea D-evil doar sa-ti versi sufletzelul, ca sa-l vampirizeze :rolleyes: parshivul de el o eternitate -
AFURISESTE-L  deci cu cadelnitza-n freza !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-09-2008 17:32:24)


11-09-2008 17:31:32
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

Xtremul a scris:

De acord cu tine, Mareatza Preoteasa ;), nu-i nicio apropiere de stil intre dragele forumiste Miha_f si TIT.
Iar faptul ca ar fi "din Alba" :D e o coincidentza intr-un singur sens
(asta ca sa vedeti ca-s nu doar XT-CT, adica Xtremul Capu'Trebii, ci si SH - adica Sharla Batrina :D:D):

Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)


Ce barbati impaciuitori! ...pai, se poate, sa faceti voi comparatii incomparabile?!! :D :D
Mon cher Xtrem eu sunt din Alba, nu mi_e rusine d'asta... ca habitez la capatul pamantului e altceva ;) ... ne t'enquite pas, ramane cum am stabilit! :D :D:D

Ultima modificare facuta de mihaela_f (12-09-2008 02:33:21)


12-09-2008 02:02:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Cautam putina distractie,pur si simplu...mai mult consider ca ar fi chiar periculos sa asteptam...;)

12-09-2008 08:27:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

unikaa a scris:

Xtreme' draga..usor de momit nu sint,da mai stii? cand te pui cu dracul..si isi mai baga si coada,si un om cu capul pe umeri isi pierde increderea in logica cea mai sanatoasa :D :D :D..

P.S..Apropos de asemanarea dintre mihaela_f si titmouse..eu nu vad niciuna(exceptie profil)...stilul lui mihaela_f e mult mai aproape de a lui andreeas74...iar tit e inconfundabila :)

Matreata Preoteasa , nici eu pe tine nu te-as putea confunda cu altcineva , as putea sa-ti recunosc felul de a scrie dintr-o mie...sa nu crezi , pe sfantul sigiliu , c-am uitat ca pe 2 sept. a fost aniversarea ta si Anul Nou bunkeristanez...atata doar ca mie in cea mai mare partea a timpului nu-mi prea mai merge computerul si chiar n-am timp si che sa-l tot car la reparat . E tarziu sa-ti  spun la Multi Ani ? Bine . La Multi Ani Mareata Preoteasa !


12-09-2008 11:17:02
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

De acord cu tine, Mareatza Preoteasa ;), nu-i nicio apropiere de stil intre dragele forumiste Miha_f si TIT.
Iar faptul ca ar fi "din Alba" :D e o coincidentza intr-un singur sens
(asta ca sa vedeti ca-s nu doar XT-CT, adica Xtremul Capu'Trebii, ci si SH - adica Sharla Batrina :D:D):

Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)

Salut Prea Maaare Cap Al Trebii...mie sa-ti spun drept imi cam place de Mihaela_f. Poate primi si ea o fonctie in Bunkeristania ? Mi-ar placea...Are simtul umorului si mai putine vanitati decat  multi de pe-aici...astea sunt singurele asemanari dintre noi doua .
In rest , numai de bine ! Va citesc in continuare , cand am timp si merge computerul . Pe tine , Peter Pan , Niladam , Evil , Unika , Mihaela_f , Sandi Sou .Imi lipseste Cyudatul . Schimburile voastre de replici erau  absolut sclipitoare . Erati pur si simplu...sclipitori !
ps. Bunicii mei sunt din Alba .

Ultima modificare facuta de titmouse (12-09-2008 11:42:37)


12-09-2008 11:39:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Se aproba, draga TIT: mihaela_f, prin decret sigilat/imbulinat :D, e numita de azi incolo: MINISTRA POSTEI  !!! ;)
...Si telecomunicatiilor, evident. Cred ca ar coafa-o. :rolleyes:
Fiindca posta (pe stil vechi, cu postalioane/cai -curieri etc) o sa fie din nou necesara, Internetul fiind varza dupa 2012. :)

Hai sa-i dam si lui Bety o fonctie insa ;) - hmmm...
ca tot e pasionata de survival/situatii de urgentza, io zic s-o facem Ministra Urgentzelor Urgente. :D (M.U.U. :D:D)


Ultima modificare facuta de Xtremul (12-09-2008 15:46:20)


12-09-2008 15:41:40
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

titmouse a scris:


Xtremul a scris:

De acord cu tine, Mareatza Preoteasa ;), nu-i nicio apropiere de stil intre dragele forumiste Miha_f si TIT.
Iar faptul ca ar fi "din Alba" :D e o coincidentza intr-un singur sens
(asta ca sa vedeti ca-s nu doar XT-CT, adica Xtremul Capu'Trebii, ci si SH - adica Sharla Batrina :D:D):

Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)

Salut Prea Maaare Cap Al Trebii...mie sa-ti spun drept imi cam place de Mihaela_f. Poate primi si ea o fonctie in Bunkeristania ? Mi-ar placea...Are simtul umorului si mai putine vanitati decat  multi de pe-aici...astea sunt singurele asemanari dintre noi doua .
In rest , numai de bine ! Va citesc in continuare , cand am timp si merge computerul . Pe tine , Peter Pan , Niladam , Evil , Unika , Mihaela_f , Sandi Sou .Imi lipseste Cyudatul . Schimburile voastre de replici erau  absolut sclipitoare . Erati pur si simplu...sclipitori !
ps. Bunicii mei sunt din Alba .

Asa deci?...pe mine m-ai uitat?se pare ca nu ma mai iubesti cum sustineai...=(


12-09-2008 19:09:12
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Se aproba, draga TIT: mihaela_f, prin decret sigilat/imbulinat :D, e numita de azi incolo: MINISTRA POSTEI  !!! ;)
...Si telecomunicatiilor, evident. Cred ca ar coafa-o. :rolleyes:
Fiindca posta (pe stil vechi, cu postalioane/cai -curieri etc) o sa fie din nou necesara, Internetul fiind varza dupa 2012. :)

Hai sa-i dam si lui Bety o fonctie insa ;) - hmmm...
ca tot e pasionata de survival/situatii de urgentza, io zic s-o facem Ministra Urgentzelor Urgente. :D (M.U.U. :D:D)
Bine te-ai gandit!Desi parca eu i-as fi dat o functie mai grea,zic eu ca face face fatza...e fata isteata!=)

12-09-2008 19:11:03
   
?? openn
Cont Sters

Inregistat: 12-09-2008
Mesaje: 1
pai aici cautam pentru ca in alta parte suntem deficitari,suntem timizi,suntem stresati,suntem noi,aici ne putem ascunde sub ub nick

12-09-2008 20:07:33
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
vreau sa fiu ministra distractiei

13-09-2008 00:25:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

ibiutza a scris:

vreau sa fiu ministra distractiei

Poate te-oi numi Ministra Dixtractiei ;) in Bunkeristania Ibiutzo, daca-mi faci si tu macar o reducere cindva la "prestatii"... :D:D
Hmmm... da' cine mai munceste-atuncea ? Nu doar cu gura :D, ca tine... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-09-2008 00:31:55)


13-09-2008 00:30:11
   
?? ibiutza
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 130
smechere

13-09-2008 00:32:18
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

ibiutza a scris:

smechere

asa e ibiutza,Xtremul nu e capu' trebii chiar degeaba...;)
=D=D


13-09-2008 08:44:00
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

tasha 1951 a scris:


Asa deci?...pe mine m-ai uitat?se pare ca nu ma mai iubesti cum sustineai...=(



Nu trebuie sa te superi Tashica draga ca nu esti singura omisa...... Moebius lipseste sau poate ca era ascuns sub fusta si nu il vedea hihihi
HIC!


15-09-2008 10:35:46
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Xtremul a scris:


Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)



hihihi vezi matale ca uneori vezi doar ce vor altii sa vezi.(ce varza a iesit) Imi aduc aminte ca a aparuse un The Evil din Cluj dupa care a trecut la Bucuresti...deci chestia aia cu Alba nu e valabila...vezi? hihihi
HIC!


15-09-2008 10:58:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

evil a scris:


Xtremul a scris:


Din pura comoditate (ca sa nu-i zic lene :D), toti/toate care nu vor sa "dezvaluie" ;) vezi-Doamne locatia lor REALA
scriu Alba, asta fiind primul judetz din lista optiunilor !!! ;)
:rolleyes: Nu mai comentez/psihanalizez acum optiunea lor, ca n-am timp acuma.

Hihihi, :D:D - in orice caz, habar n-aveti voi ca nimic nu-mi scapa, sondez insondabilul,
ating adincurile nepatrunse ale gindirii oricui... hmmm, pazea, ca VA VAD !!!
;)



hihihi vezi matale ca uneori vezi doar ce vor altii sa vezi.(ce varza a iesit) Imi aduc aminte ca a aparuse un The Evil din Cluj dupa care a trecut la Bucuresti...deci chestia aia cu Alba nu e valabila...vezi? hihihi
HIC!
O fi ca la alba-neagra...;)=D=D

15-09-2008 11:05:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
LIPSESTE CAM DEMULT...MI-E DOR DE EL!
P e unde o fi umbland?
evil a scris:


tasha 1951 a scris:


Asa deci?...pe mine m-ai uitat?se pare ca nu ma mai iubesti cum sustineai...=(



Nu trebuie sa te superi Tashica draga ca nu esti singura omisa...... Moebius lipseste sau poate ca era ascuns sub fusta si nu il vedea hihihi
HIC!


15-09-2008 11:12:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Esenta acestui site este comunicarea. Nevoia de a impartasi cuiva prea plinul nostru de tristete sau fericire, ori experienta acumulata sunt doar doua din motivele pentru care suntem aici. In general, toti cei care se refugiaza intr-un astfel de spatiu, simt nevoia de comunicare ca pe ceva stringent. Este esential ca intr-o relatie sa ai cui sa impartasesti sentimentele, trairile, tristetile, bucuriile si daca jumatatea ta nu exista sau este absenta, atunci existenta internetului unde poti spune mai multe decat in mediul tau intim este locul unde sufletele se descarca, unde stii ca cineva va citi si va prelua din iubirea ta, din tristetea sau fericirea ta....
Din acest motiv cred ca suntem majoritatea pe acest site,spun asta pentru ca multi m-au intrebat in privat cam ce astept eu de la acest site...=)
Hm!sunt aici si persoane care nu cauta o relatie matrimoniala, "musai", vor doar comunicare si socializare... simt nevoia sa impartaseasca din experienta lor...Eu zic ca sunt destui tineri pe aici care au ce invata, atat din textele si modul unora  de a privi viata... Eu cand mi-am facut cont aici, am facut-o pur si simplu din curiozitate... acum constat pe zi ce trece ca nu este chiar un site "usor" de matrimoniale, sunt si oameni de o spiritualitate deosebita ,absolut speciali cu unii chiar am ramas prietena...
Ca unii din ei cauta si altceva... si intr-adevar asa este, .. dar asta este problema lor... e dreptul fiecaruia sa faca ce pofteste!
Oricum, aici, exista multa tristete, disperare, lipsa stringenta a unei relatii, lipsa comunicarii...
Sunt persoane care se agata de orice speranta... am studiat chiar niste situatii, din punct de vedere psihologic... Un EL care nu vrea decat sa se distreze, agata o EA...asta la vedere, atat cat merge... dupa care, ne dam seama din mesaje ca au trecut la alt nivel...nu trece mult si EA apare iar dezamagita de ceea ce i s-a intamplat, povestind cu lux de amanunte "teapa" pe care a luat-o...
Din pacate femeile, in general, sunt foarte disperate... si daca au si o anumita varsta... se agata de orice speranta...Eu cred ca o relatie serioasa nu se naste aici, sau ca sa nu generalizez, acelea sunt foarte, foarte putine... intradevar este greu dupa un esec sa gasesti pe cineva care sa ti se potriveasca... sa n-ai unde sa faci noi cunostinte... este cumplit...atunci, ce faci?... nu-ti ramane decat ultima speranta... NET-ul....=)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (21-09-2008 09:27:18)


20-09-2008 09:58:57
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Chiar imi place modul tau de a scrie si cum te exprimi(prin scris),eu nu am atita indeminare ca tine,spun asta ca sa nu crezi ca tin neaparat sa postez dupa tine,cit despre femeile sau barbatii disperati care se ,,conecteaza ''intre ei si apoi revin disperati sau cum or reveni ei ,parerea mea este ca ei nu cauta un om ci o fantasma,un anume tipar care sa se muleze pe dorintele lor de moment(iminente virstei la care sint)...relatiile serioase cum le numesti tu se nasc in general foarte greu,nu numai pe net ,sa ne uitam in jur si nu mai trebuie sa scrim sute de pagini,dar o data nascute trebuie sa le cultivam,ei bine Tashica,eu vad cum oamenii nu mai vor sa cultive,li se pare greu si dificil,cauta formate si stereotipuri(ma iubesti cumpara-mi masina,mi-a luat masina ..cit ma iubeste...)...trist intradevar,devenim atit de superficiali,ce cautam noi aici....formate(de succes fara munca)stereotipuri,superficialitate...cei care totusi inca mai cauta

Ultima modificare facuta de Carol38 (20-09-2008 11:03:48)


20-09-2008 11:03:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bine punctat, de ... ambii amindoi (si Tasha, si Carol38). :)

20-09-2008 14:53:09
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Uite Tashica draga ca de data asta nu te contrazic,dar vreau sa-ti spun ca eu intru aici pe acest site nu ca nu am cu cine vorbi,cu ai mei copii si sotie vorbesc seara de seara(cand nu e net e tlf),la fel cu prietenul si colegul meu de clasa, care e aici pe platforma.Nu ca nu am o relatie buna cu ei,e chiar ff buna,ei sunt sufletul meu si eu cred,al lor(fara coleg).Sunt singurul roman aici.pe o raza de cine stie cate sute de km,toti i-mi sunt prieteni,cine sunt prietenii mei?Intru pe site pt ca i-mi place cafeaua Unikai,i-mi place cum scrie X-tremul.cum sta la panda PP63 sau Moebus,cum scria Ciudy,cum viseaza Timoteus,sau mai pe scurt cum spune pe site,ma simt bine aici.

Ultima modificare facuta de marin67 (21-09-2008 05:04:53)


21-09-2008 05:00:06
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

marin67 a scris:

Uite Tashica draga ca de data asta nu te contrazic,dar vreau sa-ti spun ca eu intru aici pe acest site nu ca nu am cu cine vorbi,cu ai mei copii si sotie vorbesc seara de seara(cand nu e net e tlf),la fel cu prietenul si colegul meu de clasa, care e aici pe platforma.Nu ca nu am o relatie buna cu ei,e chiar ff buna,ei sunt sufletul meu si eu cred,al lor(fara coleg).Sunt singurul roman aici.pe o raza de cine stie cate sute de km,toti i-mi sunt prieteni,cine sunt prietenii mei?Intru pe site pt ca i-mi place cafeaua Unikai,i-mi place cum scrie X-tremul.cum sta la panda PP63 sau Moebus,cum scria Ciudy,cum viseaza Timoteus,sau mai pe scurt cum spune pe site,ma simt bine aici.

Ha!...uite ca v-am provocat pe toti...incetul cu incetul o sa ne cunoastem mai bine...=)
Hai sa trecem pe la cafenea ca vad ca e locul unde se deschid limbile...;)


21-09-2008 09:25:59
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

armina31 a scris:

ce dracu cautam noi aici? chiar asa nu mai putem stabili contacte  decat prin intermediul mailului? nu mai suntem in stare de apropiere, sa ne imprietenim rapid... cred ca eu personal m-am bosorogit de tot!
voi?

Noi nu, pentru ca am invatat sa spunem "Hello"


04-12-2008 10:32:34
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

NJD a scris:


armina31 a scris:

ce dracu cautam noi aici? chiar asa nu mai putem stabili contacte  decat prin intermediul mailului? nu mai suntem in stare de apropiere, sa ne imprietenim rapid... cred ca eu personal m-am bosorogit de tot!
voi?

Noi nu, pentru ca am invatat sa spunem "Hello"

Atunci ,HELLO!!!!! =)


05-12-2008 15:53:40
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61
Forumul este o scoala gratuita in care poti fi profesor si elev in acelasi timp.

21-02-2009 01:09:39
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

adeel a scris:

Forumul este o scoala gratuita in care poti fi profesor si elev in acelasi timp.

Mon vieux, hai sa ne incadram in rationamente de bun simt.
Ne jignim nu doar inteligentza ci si minimul respect de sine cand asimilam termenul "scoala" acestui spatiu in care abunda invitatiile la tras de limbi si de supt pwli!


21-02-2009 21:19:07
   
Pagini: 1 ... 6 7 8 9    
Mergeti la