Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / SEX LIFE - Spune si povestea ta !!    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? jojooz
Cont Sters

Inregistat: 18-02-2009
Mesaje: 6
http://sexlife.izymedia.net

Am vazut pe unele forum-uri si blog-uri cum lumea isi explica experientele despre sex sau dragoste , unele mai bune altele mai putin bune.. atunci ne-am gandit sa facem un site special pentru acesti oameni care simt nevoia sa isi impartaseasca experientele cu altii ,au nevoie de un sfat , de apreciere sau nu au cui sa povesteasca.

Citeste tot..

Problema cu orgasmul , ajutor!

Scris de fosty in Orgasm ( 06 Martie 2009 03:02 )

Am si eu o problema k multe alte femei...am aproape 18 ani,de un an si 5luni mi-am inceput viata sexuala si pot spune k imi iubesc prietenu si nu am inhibitii in pat!Totu mere perfect,preludiu exista cat de cat,prietenu meu dupa ce s-a descarcat o dat o duce ore in sir,amandoi ne-am documentat...dar nuj c se intmpla k nu pot sa ajung la orgsm si cred k poate ma gandesc prea mult la asta ma masturbez da dupa ma simt fff rau...eu credem ca... dar te masturbezi scad sansele de a avea orgasm:...da nu e asa se pare mi-a gasit punctul g si totusi patca la mn nu mere,nu are buton de ponire ptr k nu simt nimik...e ciudat si eu am inceput sa ma simt rau k nu pot ajunge la orgasm mai ales k am avut 2 pana aq,unu fara ajutor j unu cu ajutor....dak incerc sa ma ajut aq nu mai merge nuj dc nu mai pot,si suferim amandoi... Si ar mai fi ceva...nu am avut contacte sexuale inainte eram virgina teoretik,nu am folosit tampoane ,nimi....dar la primul contatct nu a cors snge,nimik,doar am simtit ca locul e mai ingust si incetu cu incetu s-a lrgit....c r putea sa fie?m-am dus la ginecolog dar tipa s-a purtat cu mn de prk eram ...in fine... As aprecia dak mia-ti recomnda ceva,un cabinet de planificari familiale...sau o ideee stiu k multe fete trec prin asta da uneori devine apasator merci!


SPUNE SI POVESTEA TA !!!

http://sexlife.izymedia.net


09-03-2009 14:08:45
   
Pagini: 1    
Mergeti la