Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Postezi deci existi...    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 4 5 6 7
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

cami49 a scris:


PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:


Mai handicap,cine dracu se tine dupa un juma de om ca tine,tu nu vezi ce vocabular de maidanez ai??? Stiu din surse sigure ca nu prea ai facut pipi cand erai mic,deci eu nu am curiozitati la specimene ca tine.Eu am dat cu ochii de respectivul madular al sotului meu si sunt convinsa ca tu ca a lui ai vazut doar prin reviste.

Dulceatzo, nu-mi amintesc sa te fi futut si sa nu-ti fi platit, nici mooie sa-ti fi dat si sa nu-ti fi placut, asa ca sursele de care pomenesti nu-mi par chiar atat de sigure... :D
Cat despre vocabular prea multe nu-s de zis, cata vreme vorbeste ciobu' catre oala sparta.

Incerc sa ma conformez la stilul tau ca sa ne intelegem caci tu cu manierele stai prost.,iar de hemoroizii mei nu te lua,caci i-am lasat acolo special pt.tine,sa te muste de nas cand o sa ma pupi in curulet.De fanteziile tale sexuale ce sa mai discutam......cine nu are se lauda!!!!!! Asta este ultimul raspuns,m-am injosit suficient facand astfel de dialoguri cu o astfel de persoana.Tu esti negru in cerul gurii si in suflet,nu ti-a ramas nimic bun in tine.Mare pacat......din cand in cand aratai ca esti un tip citit!!!!!,daca nu aratai atata aroganta si rautate te puteai face iubit si respectat pe aici.

wow...wow....wow....atat..restul intelege fiecare ce poate.....


15-03-2009 15:18:57
   
Pagini: 1 ... 4 5 6 7    
Mergeti la