Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sex / 69 sau doggy style?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? badtm
Cont Sters

Inregistat: 09-02-2009
Mesaje: 1
care e pozitia preferata a femeilor?

31-03-2009 12:59:34
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

badtm a scris:

care e pozitia preferata a femeilor?
69 sau doggy style?

How much is that doggy in the window ??? ;)
69 RON, ca-i la reducere... :D:D (chiar daca are limba catifelata)

Breee, pozitia preferat a fomeilor, asculta acilea de la unu' trecut prin... destule :D, e aia "calare pe problema" in toate sensurile :(, incluzindu-l pe ala material.
Fiindca rarissim mi-a fost dat sa nu... dau :D de "femeia-crampon"; in definitiv, in toti/toate zace dracushoru' ala care-ar vrea sa controleze totul - natural, cu senzatia ca "ne vrea binele" ;) cica...
Rarele :rolleyes: femei nu doar destepte, ci si intuitive realizeaza insa ca libertatea absoluta e singura retzeta de pastrare a omului placut/dorit linga ele.
Fiindca-s poate capabile si de perceptia relativitatii/fluiditatzii vietzii, in care mai nimic nu are garantzia vesniciei.
P.S. Aolica :D, ete unde-am ajuns cu filosofarea, cind saracu' om era si el doar curios in ce pozitie-i e mai confortabil un pic unui biet l_indic !!! :D:D:D
In plus, luat de valul nebunelii programului meu actual, am si uitat ca asta ar trebui sa fie de fapt ultima mea postare...:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (31-03-2009 15:19:22)


31-03-2009 14:02:57
   

cri32
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-12-2008
Mesaje: 22
te-ai razgandit in privinta depasirii pragului de 5000?

31-03-2009 14:43:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

cri32 a scris:

te-ai razgandit in privinta depasirii pragului de 5000?

Da, m-am sucit :rolleyes: (poate si fiindca am gasit solutia postarii fara reinnoirea contului, alegind optiunea aia cu 60 de contacte).
Iar cum, sexuale :D sau nu, "contactele" astea sint practic inexistente prin zona asta 127.0.0.1 in cazul meu (si-n Pustia Biblica erau cred mai multe fomei demne de interes :D:D, chiar daca aici sint vreo 20.000), e clar ca moshu' de mine :D o sa poata posta linistit pe forumul asta apatic pina la adinci batrinetzi. ;), vobind / incontrindu-ma cu mine-ma in principal (mai sint, evident, si rare exceptii, ca-n orice regula - nu le numesc insa, fiindca li se urca la cap si le ies laudele-n frunte sub forma de cornitze :D:D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (31-03-2009 15:58:09)


31-03-2009 15:37:08
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Eşti ca sfârşitul lumii... ba în 2000, ba în 2012... :):):)

31-03-2009 21:03:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
... Vezi ca doar asa reusesc sa va mai scot din amortzeala, ei ??? :D
Sfirsitul lumii (in sensul terminarii formei sub care o cunoastem acum :rolleyes:) va fi exact intr-o zi de noiembrie... 2013, cumetre Lake !!!

Pina atunci or sa mai fie insa destule "operatii estetice" incercate pe baba :D Geea, cu rezultate cam hidoase insa.
Reformarea cvasicompleta a... multor chestii (nu intru-n detalii, altfel cine 'reaku o sa-mi mai citeasca operele :D la toamna ?!) o sa se termine undeva prin 2018-19.
Evident ca nimic nu se "termina" in esentza vreodata pe Terra ori in Univers, vorbesc doar de o stadializare relativa a evolutiei unor procese cit de cit cuantificabile - si care la fel de evident e ca n-or sa se deruleze uniform, simultan si cumva "la comanda" pe toata planeta (sau, mai precis, si... IN INTERIORUL intregii planete ;)).

Par date cetzoase astea, da' mai e totusi putzin pina departe...
In orice caz, primul contact ("false flag" totusi, cu scop exclusiv de manipulare prin psihoza indusa k lumea) cu unii E.T. o sa ne loveasca-n freza :D INAINTE de 2012 (in vara lui 2011 cel mai probabil) - serios vorbesc, si nu doar de la radio-shantz sau Erevan auzite, si nici de pe net culese, ci din simple calcule combinatorii personale ale unor linii temporale statistic previzibile.

P.S.1 Deja mass-media "traditionala" (inclusiv analisti-populisti gen Moise Guran, baiat simpatic de altfel si deloc prost) a inceput... chiar de AZI sa strecoare zvonuri despre necesitatea unei noi valute GLOBALE, care sa inlocuiasca dolarul. Si care necesitate "de criza", vezi-Doamne, va fi dezbatuta la apropiata reuniune G-20. :D:D hihihi... de doi ani imi iau bobirnace (nu aici insa, in zona asta preponderent cunnilingvistica :D:D) pe tema asta, considerata de unii amici (dintre care unu-i doctor in economie, btw), "fantezista". Nu-ti mai zic, coane Lake, ca... tot de AZI am inceput sa le administrez respectivilor "experti" :x castane, nu doar bobirnace... :D telefonic deocamdata.
Om trai deci (nu insa prea multi dintre noi, ca bate la okiu' lu' Marduk, care pare sa vrea curind o recolta consistenta de suflete :() si poate-om mai vedea... destule.

P.S.2 (ontopic macar o tzira, deh): Ma asteptam totusi la o replica apropo de pozitia secsuala preferata a femelelor umanoide. :rolleyes:
Doggy ori groggy :rolleyes:, pozitie "mura-n gura" ori cu dinsa-ntr-insa ?? :D:D
Traditzii... pur orale ori ramase-n anale nemuritoare ??? :D
Limbi... straine ori proptiri :D sanatoase in ciomege neaosh-nationale ?! :D
Nik-nik pe tema asta, eii ??? :rolleyes: ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (01-04-2009 01:18:51)


01-04-2009 00:02:00
   
Pagini: 1    
Mergeti la