Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Caut ceva interesant!    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Andrei_Codrin
Cont Sters

Inregistat: 07-04-2009
Mesaje: 3
Mi-ar placea sa gasesc o nebunatica pana in 47 de ani, cu sanii plini de dorinta de a fi supti si linsi, cu clitorisul intarit de la atata frecat si vulva uda de nerabdarea intalnirii cu o aventura! Imi folosesc limba, penisul si alte jucarii cu multa pasiune, la tine acasa, fara nici un fel de inhibitie si prejudecati! Ma gasesti la adresa de mail: date de ***

08-04-2009 14:02:12
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Bine zici, cumetre, fiindca si io am auzit ca, brusc, de la 47 la 48 de anishori :rolleyes:, fomeile se trec subit, le cad tzitzele pe genunchi :D:D si li se usuca organu' al carui nume nu-L INDIC !!! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-04-2009 14:55:01)


08-04-2009 14:54:33
   
?? lea72
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2009
Mesaje: 20
nuj ce fel de femei a intalnit omul extremelor sau ce a auzit el si de la cine dar toate sunt niste speculatzii misogine!

08-04-2009 15:01:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

lea72 a scris:

nuj ce fel de femei a intalnit omul extremelor sau ce a auzit el si de la cine dar toate sunt niste speculatzii misogine!

Breee Lea72, aveam ceva pretentzii de la neuronu' matale, ce naibilii !!! :D
...Tradus adica: chiar n-ai sexizat :D:D ironia replicii lu' JE, apropo de fixismul cifrei "47" ?! :rolleyes:
Clar, incepe deja sa-mi para rau ca n-am plecat d-acilea la postarea nr. 5.000... :(

P.S. Crede-ma (sau nu :D) c-am intilnit (in sens biblic, normal ;)) in prea lunga-mi viatza chiar TOATE tipurile de femei imaginabile !!!
Daca intilnirile astea au lasat cumva (sau nu :D) ceva semne in structura lor intima, asta-i insa cu totul alta discutie. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-04-2009 15:51:00)


08-04-2009 15:45:55
   
?? lea72
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2009
Mesaje: 20
desi ,trebuie sa recunosc,mi-a facut o deosebita placere sa va tachinez(pacat ca nu ati observat)nu vreau sa fiu cauza plecarii dvs de pe acest forum (sau una dintre cauze) ,nu de alta dar parca vad ca-mi atrag energii negative din partea admiratoarelor/admiratorilor dvs (vezi ilustrul Toparceanu-"Blesteme"):D,va rog sa-mi acceptati scuzele si promit solemn ca de acum inainte inchid guritza cu limba cu tot (chiar daca s-ar putea sa-mi musc buzele).
P.S.: cu privire al neuronul la care ati ridicat oarece pretentii nu este cazul ....e "bun dobandit" dinainte de....:D,asha ca ...fiecare cu neuronul lui! o zi frumoasa va urez si ...nu uitatzi ca va astept la adunat scoici:D:D:D


08-04-2009 17:36:32
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Xtremul a scris:


lea72 a scris:

nuj ce fel de femei a intalnit omul extremelor sau ce a auzit el si de la cine dar toate sunt niste speculatzii misogine!

Breee Lea72, aveam ceva pretentzii de la neuronu' matale, ce naibilii !!! :D
...Tradus adica: chiar n-ai sexizat :D:D ironia replicii lu' JE, apropo de fixismul cifrei "47" ?! :rolleyes:
Clar, incepe deja sa-mi para rau ca n-am plecat d-acilea la postarea nr. 5.000... :(

P.S. Crede-ma (sau nu :D) c-am intilnit (in sens biblic, normal ;)) in prea lunga-mi viatza chiar TOATE tipurile de femei imaginabile !!!
Daca intilnirile astea au lasat cumva (sau nu :D) ceva semne in structura lor intima, asta-i insa cu totul alta discutie. :)

Da" in structura TA intima...au lasat ceva semne?:)... daca n-au lasat semne..nu le-ai intalnit pe cele potrivite;)

Ultima modificare facuta de hotbrain (11-04-2009 07:41:28)


11-04-2009 00:41:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ceva-mi spune ca nu vorbesti de semne pe git ;) lasate, draga minte clocotitoare... :D:D
Nu cred c-au lasat, serios acum, prea multe semne... bune :D, si din partea mea spre ele nici macar atit.
Fiindca acu-s convins, dupa o (prea) lunga viatza, ca fiecare omuletz cum se naste, asa si moare,
cu structura lui bine definita (includ aici caracterul si genetica... sufleteasca asadar) inca de la primul urlet !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-04-2009 03:42:51)


13-04-2009 03:23:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

lea72 a scris:

desi ,trebuie sa recunosc,mi-a facut o deosebita placere sa va tachinez(pacat ca nu ati observat)nu vreau sa fiu cauza plecarii dvs de pe acest forum (sau una dintre cauze) ,nu de alta dar parca vad ca-mi atrag energii negative din partea admiratoarelor/admiratorilor dvs (vezi ilustrul Toparceanu-"Blesteme"):D,va rog sa-mi acceptati scuzele si promit solemn ca de acum inainte inchid guritza cu limba cu tot (chiar daca s-ar putea sa-mi musc buzele).
P.S.: cu privire al neuronul la care ati ridicat oarece pretentii nu este cazul ....e "bun dobandit" dinainte de....:D,asha ca ...fiecare cu neuronul lui! o zi frumoasa va urez si ...nu uitatzi ca va astept la adunat scoici:D:D:D

1. Utilizarea premeditata :rolleyes: a pluralului de politetze are 1001 fatzete nu doar psihanalitic decelabile, ci si avantajoase pentru sexul frumos mai ales, draga Lea... n-am insa timp acu-acu' sa-ti si explic de ce (varianta mea, ca p-aia clasica o stii poate).
Si cind zic "sexu' frumos" nu ma refer doar la o partida pe cinste de cotzaiala !!! :D:D
2. Normal ca si matalutza, draga duduie (aoileu, nasol suna forma asta "semipoliticoasa" :D, nu?) poti fi subtila in plan secund, doar oboseala cronica din ultima vreme (pacat ca dobindita NU in urma culegerii de scoici ;)) ma mai chioraste si pe mine uneori (deshi in tzara orbilor, tot nu-i prea bine).
Asa ca scuzele-s din directia mea de data asta. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-04-2009 03:34:41)


13-04-2009 03:27:59
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31

Xtremul a scris:

Ceva-mi spune ca nu vorbesti de semne pe git ;) lasate, draga minte clocotitoare... :D:D
Nu cred c-au lasat, serios acum, prea multe semne... bune :D, si din partea mea spre ele nici macar atit.
Fiindca acu-s convins, dupa o (prea) lunga viatza, ca fiecare omuletz cum se naste, asa si moare,
cu structura lui bine definita (includ aici caracterul si genetica... sufleteasca asadar) inca de la primul urlet !!! :D

TE-A dezamagit cineva?


15-04-2009 13:06:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

dana6969 a scris:


Xtremul a scris:

Ceva-mi spune ca nu vorbesti de semne pe git ;) lasate, draga minte clocotitoare... :D:D
Nu cred c-au lasat, serios acum, prea multe semne... bune :D, si din partea mea spre ele nici macar atit.
Fiindca acu-s convins, dupa o (prea) lunga viatza, ca fiecare omuletz cum se naste, asa si moare,
cu structura lui bine definita (includ aici caracterul si genetica... sufleteasca asadar) inca de la primul urlet !!! :D

TE-A dezamagit cineva?

Daaaa... paaaa :D:D


15-04-2009 15:19:02
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Xtremul a scris:


lea72 a scris:

desi ,trebuie sa recunosc,mi-a facut o deosebita placere sa va tachinez(pacat ca nu ati observat)nu vreau sa fiu cauza plecarii dvs de pe acest forum (sau una dintre cauze) ,nu de alta dar parca vad ca-mi atrag energii negative din partea admiratoarelor/admiratorilor dvs (vezi ilustrul Toparceanu-"Blesteme"):D,va rog sa-mi acceptati scuzele si promit solemn ca de acum inainte inchid guritza cu limba cu tot (chiar daca s-ar putea sa-mi musc buzele).
P.S.: cu privire al neuronul la care ati ridicat oarece pretentii nu este cazul ....e "bun dobandit" dinainte de....:D,asha ca ...fiecare cu neuronul lui! o zi frumoasa va urez si ...nu uitatzi ca va astept la adunat scoici:D:D:D

1. Utilizarea premeditata :rolleyes: a pluralului de politetze are 1001 fatzete nu doar psihanalitic decelabile, ci si avantajoase pentru sexul frumos mai ales, draga Lea... n-am insa timp acu-acu' sa-ti si explic de ce (varianta mea, ca p-aia clasica o stii poate).
Si cind zic "sexu' frumos" nu ma refer doar la o partida pe cinste de cotzaiala !!! :D:D
2. Normal ca si matalutza, draga duduie (aoileu, nasol suna forma asta "semipoliticoasa" :D, nu?) poti fi subtila in plan secund, doar oboseala cronica din ultima vreme (pacat ca dobindita NU in urma culegerii de scoici ;)) ma mai chioraste si pe mine uneori (deshi in tzara orbilor, tot nu-i prea bine).
Asa ca scuzele-s din directia mea de data asta. :)
  De cate ori aud 'duduie" imi vine in minte Olguta din "La Medeleni".Deci..Lea da, duduie ba.=)=)=)

Ultima modificare facuta de hotbrain (17-04-2009 10:21:40)


17-04-2009 10:21:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Io, cind aud vorbulitza "duduie", imi vin in minte vorbele Tariceanului:
"Economia duduie!!!" :D:D

Or dudui poate, dar "economiile" lui si-ale basestilor/ hrebenciucilor/ fenechiilor/ patricilor de prin bancile elvetziene... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-04-2009 11:54:11)


21-04-2009 11:50:22
   
dana6969
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-01-2009
Mesaje: 31
O blonda si o bruneta te asteapta pe tine ,domnul generos, www.matrimoniale3x.ro.726.126

04-05-2009 16:04:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

dana6969 a scris:

O blonda si o bruneta te asteapta pe tine ,domnul generos, www.matrimoniale3x.ro.726.126

F.te-m-as in ea de Criza, deocamdata! :D:D
Mai ales ca-i si gratis asta... ;)


04-05-2009 20:15:43
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

dana6969 a scris:

O blonda si o bruneta te asteapta pe tine ,domnul generos, www.matrimoniale3x.ro.726.126


Fai, fata, hai sa-ti pun o intrebare, dar nu te froissa: tu stii ce insemna forumul in civilizatia stramosilor nostri (printre altele si ai tai, pesemne)? Dar termenul latin de mercatus? Vezi vreo diferenta intre notiuni?
1. Daca nu, atunci fa-i/ne romaneste.
2. Daca da, ce mama padurii le tot amesteci, de-ti vinzi produsul stind la taclale cu cetatea?


04-05-2009 23:17:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:


dana6969 a scris:

O blonda si o bruneta te asteapta pe tine ,domnul generos, www.matrimoniale3x.ro.726.126


Fai, fata, hai sa-ti pun o intrebare, dar nu te froissa: tu stii ce insemna forumul in civilizatia stramosilor nostri (printre altele si ai tai, pesemne)? Dar termenul latin de mercatus? Vezi vreo diferenta intre notiuni?
1. Daca nu, atunci fa-i/ne romaneste.
2. Daca da, ce mama padurii le tot amesteci, de-ti vinzi produsul stind la taclale cu cetatea?

...Mercatus? :rolleyes: Termenul Intermercato (piatza fotbaliatorilor :D) poate-poate l-ar intzelege, chere SS...;)
Si "a froissa" o fi ceea ce simte Frosa cind i-o trage instalatoru'?! :D:D

Serios acu', ce spuseshi tu e de bun simtz, aceeasi chestie am incercat si io sa-i explic zii-33-ei, oripilata de prezentza mea pe anumite topicuri rezervate :rolleyes: (dupa mintea ei toxica :D) alora de se invita reciproc la acuplari (homo ori hetero, egal) prin guitzaturi :D monosilabice, infestind :x forumul (si nu chatul privat) cu pustiul lor neuronal si sufletesc. :(


05-05-2009 12:40:01
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Nu ma pot abtine sa nu trag cu ochiul la ce scrieti voi dragilor,si aici ma refer la tine Sandie si la Xtremul ,VA CITESC in continuare,ma amuza terbil cite-o replica de-a voastra....si da!mercatus este termenul,cam asta inteleg unii care incearca sa-si vinda pielea pe forum,nu ma mai mir... intr-o agora ca si internetul se intampla tot ce vrei si ce nu vrei!!...stai fara grija Sandie nu se froisseaza nici unul dintre cei care isi pun pe tava totul...dimpotriva!!!
Ar trebui deschis un topic cu agora-sex...sa liciteze cei interesati...:rolleyes:

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (05-05-2009 13:04:11)


05-05-2009 13:03:42
   
?? zitreishtrei
Cont Sters

Inregistat: 05-11-2008
Mesaje: 241

Xtremul a scris:


SandieShaw a scris:


dana6969 a scris:

O blonda si o bruneta te asteapta pe tine ,domnul generos, www.matrimoniale3x.ro.726.126


Fai, fata, hai sa-ti pun o intrebare, dar nu te froissa: tu stii ce insemna forumul in civilizatia stramosilor nostri (printre altele si ai tai, pesemne)? Dar termenul latin de mercatus? Vezi vreo diferenta intre notiuni?
1. Daca nu, atunci fa-i/ne romaneste.
2. Daca da, ce mama padurii le tot amesteci, de-ti vinzi produsul stind la taclale cu cetatea?

...Mercatus? :rolleyes: Termenul Intermercato (piatza fotbaliatorilor :D) poate-poate l-ar intzelege, chere SS...;)
Si "a froissa" o fi ceea ce simte Frosa cind i-o trage instalatoru'?! :D:D

Serios acu', ce spuseshi tu e de bun simtz, aceeasi chestie am incercat si io sa-i explic zii-33-ei, oripilata de prezentza mea pe anumite topicuri rezervate :rolleyes: (dupa mintea ei toxica :D) alora de se invita reciproc la acuplari (homo ori hetero, egal) prin guitzaturi :D monosilabice, infestind :x forumul (si nu chatul privat) cu pustiul lor neuronal si sufletesc. :(

Da..., hai sa ne excrementam pe noi...
Xtremul si SandieShaw, daca nu ati aflat pana acum, va spun eu: exista n* domenii filozofice, culturale, sefeuri si multe, multe altele, insa cel de aici tocmai acestui scop ii e dedicat. Problema voastra e de fapt alta si tine, oarecum, de flatarea unui orgoliu mic, chinuit de complexe; va e mult mai usor sa pozati in intelectuali printre curve si labagii.
Adevarul e ca numarul anilor de scoala, studiile, nu exclud din capul locului apartenenta la una sau chiar ambele categorii.


10-05-2009 01:00:01
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Iar te-a futut si nu tia platit?

10-05-2009 11:20:48
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

zitreishtrei a scris:

Da..., hai sa ne excrementam pe noi...
Xtremul si SandieShaw, daca nu ati aflat pana acum, va spun eu: [...] va e mult mai usor sa pozati in intelectuali printre curve si labagii.
Adevarul e ca numarul anilor de scoala, studiile, nu exclud din capul locului apartenenta la una sau chiar ambele categorii.


Oho, spitereasca de Cale Mayor, te-ai resuscitat excrementindu-te? Eu bagasem de seama ca atunci cind te c...ci apare o presiune de sus in jos, spre vasul de clo, nu de jos in sus spre culmile semete ale forumului.. m-am inselat pesemne...
La subiect acum: desigur ca exista ce spui mata, speciile onanie intelectuala si prostitutie intelectuala, iarta-ma ca ti le amintesc, cu siguranta ca le cunosti temeinic, caci esti tu insati o intelectuala, iar diferenta intre un intelectual si un neintelectual este ca ultimul doar face, pe cind primul, intelectualul nost' carevasazica, face, dar musai si conceptualizeaza si reflecteaza interior asupra a ceea ce face...


10-05-2009 13:43:53
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

zitreishtrei a scris:


Xtremul a scris:


SandieShaw a scris:



Fai, fata, hai sa-ti pun o intrebare, dar nu te froissa: tu stii ce insemna forumul in civilizatia stramosilor nostri (printre altele si ai tai, pesemne)? Dar termenul latin de mercatus? Vezi vreo diferenta intre notiuni?
1. Daca nu, atunci fa-i/ne romaneste.
2. Daca da, ce mama padurii le tot amesteci, de-ti vinzi produsul stind la taclale cu cetatea?

...Mercatus? :rolleyes: Termenul Intermercato (piatza fotbaliatorilor :D) poate-poate l-ar intzelege, chere SS...;)
Si "a froissa" o fi ceea ce simte Frosa cind i-o trage instalatoru'?! :D:D

Serios acu', ce spuseshi tu e de bun simtz, aceeasi chestie am incercat si io sa-i explic zii-33-ei, oripilata de prezentza mea pe anumite topicuri rezervate :rolleyes: (dupa mintea ei toxica :D) alora de se invita reciproc la acuplari (homo ori hetero, egal) prin guitzaturi :D monosilabice, infestind :x forumul (si nu chatul privat) cu pustiul lor neuronal si sufletesc. :(

Da..., hai sa ne excrementam pe noi...
Xtremul si SandieShaw, daca nu ati aflat pana acum, va spun eu: exista n* domenii filozofice, culturale, sefeuri si multe, multe altele, insa cel de aici tocmai acestui scop ii e dedicat. Problema voastra e de fapt alta si tine, oarecum, de flatarea unui orgoliu mic, chinuit de complexe; va e mult mai usor sa pozati in intelectuali printre curve si labagii.
Adevarul e ca numarul anilor de scoala, studiile, nu exclud din capul locului apartenenta la una sau chiar ambele categorii.

Incearca Tranz Activ
...Natural. Cu efect laxativ!!
:D:D (desi clar ca nici un "natural screwing" :D nu ti-ar strica, mai draga zii-33...)

Adevaru-i ca "viermuirea diavolilor la vedere spre zilele din urma" :rolleyes:  prevestita de Daniil incepe sa dea semne si-n virtual; locul asta parca bantuit de-o vreme (forumul adicatelea) care era cindva o oaza de remontare, a devenit o reflexie fidela a haosului actual. :(
Nici vorba de "treziri evolutive" sperate de unii spre 2012 prin lumea in care adie doar vintu'simplificarii relatiilor de putere, cu un sistem victime/calau sexizabil :D pina si-n refularile astea forumistice fara obiect de fapt.
Poate remarci ca intru din ce in ce mai rar prin zona asta, zii-33 (dar nu din cauza ta - am doar trebi mai importante de rezolvat pe moment). Sint atit de benign ;) incit nici sa te urasc nu-s capabil, ma chiar distreaza incrincenarea ta fara sens, dar nici simpla ta ignorare (la care m-am gindit o vreme) nu cred ca-i o solutie in cazul tau.
Caz doar aparent pierdut - fiindca de fapt io mi-s convins ca tu ma iubesti de fapt :D:D atit de intens (si, normal, fara sperantza :D:D) incit doar o infinita disperare te impinge spre afirmatii necontrolate. ;)

Esti asadar iertata :) si poate-poate cindva, atunci cind ne-om metamorfoza :rolleyes: in fluxuri de energie pura (io - in curind, tu - peste vreo citeva eternitatzi :D:D) o sa ma indur sa-mi bag o tzira fotonii erectzi :D:D si-n gaura ta de potentzial :D:D:D (worm-hole ;)) care-i clar ca sufera al naibilii acu-acu de plictiseala vida.

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-05-2009 09:53:50)


12-05-2009 09:08:49
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Stiam ca nu poti sa fi malign...esti impaciuitor chiar si cand incerci sa ironizezi pe cineva,mon cher,si e clar ca si zi33 avea nevoie de aceasta replica...ce bine le stii tu pe toate!!!...ce sa zic?sper sa mai apuc bunkeriada sa-ti vad si talentele de" mare cap al trebii "cum te-a botezat titmouse...;)

12-05-2009 10:39:29
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Of mai X de ce atita vorbarie,e natinga omule,chiar nu intelegi cit sufera saraca,tinara zice ca este,hormonii joaca,bani ioc,biata fata

12-05-2009 19:11:51
   
?? iubareata
Cont Sters

Inregistat: 24-05-2009
Mesaje: 233
DORESC sa cunosc un domn deosebit,cu simtul umorului,rabdator,tandru. EXCLUS CEI CU POZE INDECENTE SI OBSEDATI DE SEX.Putem vb pe mess adriana.adriana68

Ultima modificare facuta de iubareata (24-05-2009 21:37:36)


24-05-2009 20:41:43
   
?? aditadani
Cont Sters

Inregistat: 18-01-2008
Mesaje: 30
caut fata pt o relatie sexuala.....discreta.....daca te intereseaza...as vrea sa te cunosc dar cum te gasesc...? astept raspuns la date de *** sau pe messenger la id aditadani te pup pa pa sau un numar de telefon...astept sa ne cunoastem

16-06-2009 10:04:07
   
mariciui
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2008
Mesaje: 10

aditadani a scris:

caut fata pt o relatie sexuala.....discreta.....daca te intereseaza...as vrea sa te cunosc dar cum te gasesc...? astept raspuns la date de *** sau pe messenger la id aditadani te pup pa pa sau un numar de telefon...astept sa ne cunoastem



cati ani ai esti instare sa ma satisfaci esti dotat


21-06-2009 21:47:23
   
Pagini: 1    
Mergeti la