Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / ajutati'ma va rog ...    
Autor
Mesaje Pagini: 1
Maria16
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-06-2009
Mesaje: 2
Am 15 ani , am prieten d 1 an si ceva , vorbim orice si despre sex si sunt tentata sa ma culc cu el insa imi este frica , ne iubim mult si ne intelegem bine insa nu stiu ce sa fac ... un raspuns va rog ... :)

21-06-2009 01:52:23
   
Maria16
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-06-2009
Mesaje: 2
Am uitat sa scriu mai sus ... sunt ft dezvoltata , din punct de vedere fizic sunt ok.

21-06-2009 01:54:56
   
?? slewy
Cont Sters

Inregistat: 04-12-2006
Mesaje: 2
nu are de ce sa-ti fie frica,trebuie sa te ia incet,sa se poarte frumos cu tine,sa te excite foarte bine,eeventual sa te linga,si apoi o sa mearga bine..

21-06-2009 08:32:13
   
?? slewy
Cont Sters

Inregistat: 04-12-2006
Mesaje: 2
intelegi?

21-06-2009 08:32:46
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Lasa-te condusa de ceea ce simti, dar sa nu faceti fara prezervativ... o sa fie bine

21-06-2009 11:44:45
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Maria16 a scris:

Am 15 ani , am prieten d 1 an si ceva , vorbim orice si despre sex si sunt tentata sa ma culc cu el insa imi este frica , ne iubim mult si ne intelegem bine insa nu stiu ce sa fac ... un raspuns va rog ... :)

Iubito, ce-ar fi sa te sfatuiesti cu mama ta?


21-06-2009 14:54:51
   
?? bgdcloud
Cont Sters

Inregistat: 19-06-2009
Mesaje: 3
Daca il iubesti pe prietenul tau si el pe tine si vreti sa faceti dragoste, ce crezi ca te opreste? Dorinta ta de a face dragoste cu el iti poate da certitudinea ca vrei sa incepi viata sexuala. am vazut ce varsta ai; sper ca peste 18 ani. Iar sarcina poate fi evitata prin mijloace de contraceptie (prezervativ, pastile, etc.).

21-06-2009 19:11:07
   
mariciui
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2008
Mesaje: 10
va fi ok nu te teme

21-06-2009 21:15:01
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

mariciui a scris:

va fi ok nu te teme

E un copil, ce dracu', cum poti sa-i spui ca e ok sa faca sex la 15 ani?


22-06-2009 07:11:49
   

Adela Ilie
Femeie

Nou venit

Inregistat: 30-05-2009
Mesaje: 39
la 15 ani eu ma jucam cu putza in nisip..nu intrebati a cui:))...glumesc:).Eu cred ca ai timp destul si pentru asa ceva...traieste-ti copilaria ca nu te vei mai intalni cu ea plus ca orice lucru inceput prea dvrm nu iese asa cum trebuie.Fiecare lucru in viata asta are un rost...daca hotaram sa le facem in alt timp decat acela care trebuie ,lucrurile pot sa nu iasa cum ne dorim si sa fim dezamagiti.Mai asteapta...daca acest baiat te iubeste,te va astepta atat cat tu ai nevoie...uite..in cazul meu...a asteptat dupa mine 2 ani jumatate :)) (nu zic acum sa-l chinui prea rau,dar...gandeste totul foarte bine ca sa nu regreti mai tz).

22-06-2009 10:17:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Recunosti deci ca... l-ai chinuit prea rau ?! :D:D
...Doi ani jumate, auzi !!?? ;) Si Sisif ar fi renuntzat poate... :D:D

(nu mai adug ca la mine marja rabdarii are limita superioara :rolleyes: fixata la doua ore jumate... :D:D - fiindca oricum  nicio tipa nu-mi rezista mai mult - hihihi, iar aiurez, clar :D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-06-2009 12:12:25)


22-06-2009 11:17:39
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Gandeste-te foarte bine daca esti tentata sau iti doresti cu adevarat :)

Sa stiti ca generatia asta cam la varsta asta isi incepe viata sexuala, se dezvolta mult mai devreme din punct de vedere fiziologic decat noi la vremea noastra, cu un an sau mai devreme .

Ultima modificare facuta de seherezade (22-06-2009 11:31:46)


22-06-2009 11:31:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

seherezade a scris:

Gandeste-te foarte bine daca esti tentata sau iti doresti cu adevarat :)

Sa stiti ca generatia asta cam la varsta asta isi incepe viata sexuala, se dezvolta mult mai devreme din punct de vedere fiziologic decat noi la vremea noastra, cu un an sau mai devreme .

Pai... daca-i tentata cred ca-si doreste cu adevarat! :D:D
Fiindca tot ce nu ne tenteaza in definitiv nici nu dorim "cu adevarat", nu? ;)

Cit despre fiziologie, treaba-i mai complicata o tzira, draga Sehe... chiar daca nubilitatea (posibilitatea procrearii) apare teoretic odata cu primul ciclu (11-12 ani uneori, adica intr-adevar mai devreme poate ca "pe vremuri"), sexu-i o problema mult mai complexa la OM decit la VACA, de exemplu... :D:D:D


22-06-2009 12:11:11
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


seherezade a scris:

Gandeste-te foarte bine daca esti tentata sau iti doresti cu adevarat :)

Sa stiti ca generatia asta cam la varsta asta isi incepe viata sexuala, se dezvolta mult mai devreme din punct de vedere fiziologic decat noi la vremea noastra, cu un an sau mai devreme .

Pai... daca-i tentata cred ca-si doreste cu adevarat! :D:D
Fiindca tot ce nu ne tenteaza in definitiv nici nu dorim "cu adevarat", nu? ;)

sexu-i o problema mult mai complexa la OM decit la VACA, de exemplu... :D:D:D


Oare nu te-nseli , Prea Mare Cap al Trebii ? Ba mie nu mi se pare deloc ca sexul este o problema  mult mai complexa la om decat la vaca !
Daca-ti scriu acum "hai sa ne-o punem" cat de complex ti se pare ?
Acum fa un calcul estimativ despre cate cirezi de vite ai intalnit doar aici , pe un singur forum .


22-06-2009 18:07:11
   

Adela Ilie
Femeie

Nou venit

Inregistat: 30-05-2009
Mesaje: 39

Xtremul a scris:

Recunosti deci ca... l-ai chinuit prea rau ?! :D:D
...Doi ani jumate, auzi !!?? ;) Si Sisif ar fi renuntzat poate... :D:D

(nu mai adug ca la mine marja rabdarii are limita superioara :rolleyes: fixata la doua ore jumate... :D:D - fiindca oricum  nicio tipa nu-mi rezista mai mult - hihihi, iar aiurez, clar :D)


si inca ce chinuri..groaznice :))

al naibilui sex simbol si papusha masculina ce esti..vezi? de aia te plac eu pe tine! :*


22-06-2009 20:00:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

titmouse a scris:


Xtremul a scris:


seherezade a scris:

Gandeste-te foarte bine daca esti tentata sau iti doresti cu adevarat :)

Sa stiti ca generatia asta cam la varsta asta isi incepe viata sexuala, se dezvolta mult mai devreme din punct de vedere fiziologic decat noi la vremea noastra, cu un an sau mai devreme .

Pai... daca-i tentata cred ca-si doreste cu adevarat! :D:D
Fiindca tot ce nu ne tenteaza in definitiv nici nu dorim "cu adevarat", nu? ;)

sexu-i o problema mult mai complexa la OM decit la VACA, de exemplu... :D:D:D


Oare nu te-nseli , Prea Mare Cap al Trebii ? Ba mie nu mi se pare deloc ca sexul este o problema  mult mai complexa la om decat la vaca !
Daca-ti scriu acum "hai sa ne-o punem" cat de complex ti se pare ?
Acum fa un calcul estimativ despre cate cirezi de vite ai intalnit doar aici , pe un singur forum .

Muuu !! :D:D (pardon, nuuu :D am vrut sa zic, draga Tit ;)).
Ai - ca de obicei - umor, da' tot complecs ramine secsu-n plecs :D intre umanoizi evoluatzi... ;)

Uite un singur exemplu (simplist... cu intentzie, ca n-am de gind sa-ti citez acu' din Freud, Jung ori Kraft-Ebbing):
Ai vazut vreodata o VACA facind secs oral :D:D, eiii ?!


P.S. ... S-o iau de buna totusi?! :rolleyes: Stii tu ce... :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2009 02:51:41)


23-06-2009 02:47:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Adela Ilie a scris:


Xtremul a scris:

Recunosti deci ca... l-ai chinuit prea rau ?! :D:D
...Doi ani jumate, auzi !!?? ;) Si Sisif ar fi renuntzat poate... :D:D

(nu mai adaug ca la mine marja rabdarii are limita superioara :rolleyes: fixata la doua ore jumate... :D:D - fiindca oricum nicio tipa nu-mi rezista mai mult - hihihi, iar aiurez, clar :D)


si inca ce chinuri..groaznice :))

al naibilui sex simbol si papusha masculina ce esti..vezi? de aia te plac eu pe tine! :*


Pacat ca mutzunake cu pupici nu-s pe-aici, da' gestu' conteaza.... :D
Ontopic: ajutati-ma careva, va roooog :rolleyes:, fetele moshului, sa scap odata de viatza asta amarita c-un infarct, o atentzie ;) (provocat, dar macar pe culmile Xtazului...:D:D)

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2009 02:58:48)


23-06-2009 02:58:23
   
Pagini: 1    
Mergeti la