Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 ... 81
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

marianmandache a scris:

Mai ,TRAve'ngat,adicalea tu iti permiti sa scrii in bascalie ,iar eu daca o fac
ma subliniezi . Si din aceste sublinieri ,oricine isi da seama cat  jigodism
zace in tine . Cere-ti scuze ,licetiatule (?)
P.S.
Este adevarat ca, refuzat fiind de femei ( vezi doamne,gura ta emana un miros pestilential) ,te-ai refugiat pe acest forum ?






Mosulica, sincer, nici nu stiu ce sa fac, sa rad de penibilitatea ta, sau sa ma intristez in fata unor dovezi atat de evidente ale unei senilitati extrem de avansate?!?... E clar ca n-ai voie afara din locuinta decat cu insotitor, insa ma mir ca ti-e permis si accesul la calculator fara supraveghere.:D:D:D

...Da', pana la urma, cine te impiedica, Dandanache, sa corectezi "cu rosu" greselile mele, ehm?!?... Sa fie vorba, oare, de caracterul tau nobil :rolleyes: ?!?... :D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (20-10-2009 21:47:55)


20-10-2009 21:23:54
   
whocares
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-08-2009
Mesaje: 91

cami49 a scris:


whocares a scris:

Tasha, ce-ar fi sa rafoiesti paginile din urma ale forumului.. Ai sa constati ca Pan nu s-a luat decat de tine... (ceea ce indirect confirmi mai sus.. "Cami mi-a luat doar apararea"). In cazul asta.. nu ar fi mai bine sa-i spui Cameliei (?) sa se abtina de la comentarii si sa nu se amestece in conflicte care o depasesc... intrucat nu cunoaste decat o parte implicata?

Ti-am cerut parerea "dulceata?"NU-mi place sa sfatuiesc si nici nu primesc sfaturi.Tu de ce te amesteci? asa cum ai facut tu acum,asa am procedat si eu.Am dreptul la opinie,de aceea se numeste Forum,si nimeni nu are dreptul sa nu permita cuiva sa posteze aici.Iti pare absurd???Who cares??



Sa avem iertare! Nu TI-am adresat nicio vorba.. niciodata. Prin urmare, nu TI-am dat sfaturi, nu te-am cenzurat... Nu te cunosc. Interventia mea era catre Tasha... si, daca nu sunteti acceasi persoana (exclus, desigur)... as prefera sa-mi raspunda tot ea. Pentru ca o cunosc.
Exact despre asta era si vorba.. Sa facem afirmatii, acuzatii, glume,  sa ne injuram intre noi (fiecare dupa posibilitati) pentru ca ne cunoastem.
Ti se pare ceva iesit din comun sau lipsit de logica? Who cares???


20-10-2009 21:45:57
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



:D:D:D... Dandanache, acu' ti-am vazut si "operele" :rolleyes: din zona joculetelor :D:D:D... Pai, bine mai T-Rex de plastelina, chiar atat de stupid sa fii incat, dupa manjirea clantelor cu pasta de dinti (ca sa nu zic altceva :rolleyes: ), sa mai aduci in discutie infantilismul?!? :D:D:D
...Hai, ramai cumintel acolo, chiar daca nu mai ai de multisor cu ce... sa te joci in nisip :rolleyes::rolleyes:; ... si sa speram ca de data asta asistenta va fi mai atenta si nu vei mai apuca sa-ti mananci (tot) continutul pampersului ca sa-l regurgitezi pe forum :rolleyes::rolleyes:.

P.S. Dupa ce am luat la cunostinta ultimele-ti pozne, repet, insa extrem de serios: ...nici nu stiu ce sa fac, sa rad de penibilitatea ta, sau sa ma intristez in fata unor dovezi atat de evidente ale unei senilitati extrem de avansate(?!?)...

Ultima modificare facuta de traven (21-10-2009 00:17:03)


20-10-2009 22:01:15
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

cami49 a scris:

,se scrie reesapata,
cu un singur "e"(de la educatie)se scrie la tine la mahala.

Literato, dupa corectura ce mi-o aplicasi aici, nu mai e nimic de zis.
Stii, e o vorba care-i sfatuieste pe cei ca mine sa se fereasca de a intra-n polemici cu indivizi asemenea tie, asta pentru ca prostii au tendinta sa coboare interlocutorul la nivelul lor si acolo-l bat de-i merg fulgii, ca de!... au experienta.
Io nu ma risc, cucoana.


20-10-2009 23:03:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

niladam a scris:


titmouse a scris:

La culcare Nilaaaaaaa !!


Cu cineeeee ?

Cu SEFA ta, normal ;) - se poarta doar, asa poate mai scapi de corvoada, hiper-cosmo-serife - si intri, ce-i drept, la altele.
Dar mai placute macar. :D:D


20-10-2009 23:32:41
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ce dracului ii tot dai cu pampersul ala .Ai impresi ca esti singurul purtator?
Il mai si arati .
Ce sa-ti subliniez? Tu crezi ca,forumistii nu stiu ca te mai scapi pe tine,ca esti mitocan,motiv pt care nu reusesti sa ai si tu pe cineva (de sex feminin) ? Nu te da mai inteligent decat esti (esti ?)
Asta e ultimul mesaj pe care ti-l adresez . Te las cu sustinatorii tai(nu sunt multi) , ridicoli ca si tine.


21-10-2009 06:27:37
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Whocares,noi am avut o discutie privata,mi-ai cerut ceva,respect dorinta ta...asta pentru ca ai fost una dintre cele mai dragi fiinte de pe acest forum,n-am sa mai ating cu nicio vorba persoana ta,sa fii sigura de asta,iar de raspuns,prefer s-o las asa...=)

21-10-2009 10:20:33
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



Dandanache, esti un foarte bun exemplu de "vede scobitoarea din ochiul altuia in locul barnei din ochiul sau"; ...si, ca argument, ar fi suficient faptul ca lansezi, in stanga si-n dreapta, acuzatii de mitocanie, in timp ce postarile tale abunda in invective de cea mai joasa speta.
Eu am pastrat tonul zeflemitor si o relativa decenta a nivelului de exprimare chiar daca a crescut aciditatea, pe cand tu ai inceput, efectiv, sa faci spume la gura si "sa-ti ridici poalele-n cap". Exemplele cuprinzand "epitetele" (...venind in avalansa si dupa exact "principiul" :rolleyes: pe care l-am citat introductiv) sunt nenumarate, insa mentionez doar repetatele trimiteri la defecatie si coprofagie, care sunt, efectiv, laitmotivurile principale ale "replicilor" :rolleyes: tale (...foarte probabil o expunere mai mult sau mai putin voluntara a unora dintre principalele tale surse de complexe si frustrari, de aceea ti-am si dat cateva "retururi" in directia respectiva).

In orice caz, nu interpreta mesajul asta ca pe o incercare de a ajunge la vreun armistitiu; ...nu depun absolut nici un efort in directia respectiva fiindca, dupa tembelismul pe care l-ai manifestat (si) in cadrul topicelor din sectiunea jocuri, m-am convins ca esti prea stupid ca sa merite. 

P.S. Au americanii o expresie: "idiot-savant". Nu stiu daca ti-e familiara semnificatia sintagmei, insa, sa stii ca ti se aplica pefect (...evident, daca renuntam la... savant :rolleyes::D:D:D)

P.P.S. N-ai aparut cu lista femeilor pe care zici ca le-am jignit. Oare, tot caracterul tau nobil :rolleyes::rolleyes: te impiedica sa o faci publica (...aceeasi nobilitate care te impiedica sa-mi corectezi greselile :D), sau eliminandu-i pe, dupa cum spuneam, mens minuscularius din subspecia careia ii apartii, ai ramas scarpinandu-te, trist si debusolat, in crestet... sau la pampers (de fapt, cam tot aia ar fi :rolleyes: ), ...ehm :rolleyes: ?!?

Ultima modificare facuta de traven (21-10-2009 12:02:30)


21-10-2009 11:34:22
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

whocares a scris:


cami49 a scris:


whocares a scris:

Tasha, ce-ar fi sa rafoiesti paginile din urma ale forumului.. Ai sa constati ca Pan nu s-a luat decat de tine... (ceea ce indirect confirmi mai sus.. "Cami mi-a luat doar apararea"). In cazul asta.. nu ar fi mai bine sa-i spui Cameliei (?) sa se abtina de la comentarii si sa nu se amestece in conflicte care o depasesc... intrucat nu cunoaste decat o parte implicata?

Ti-am cerut parerea "dulceata?"NU-mi place sa sfatuiesc si nici nu primesc sfaturi.Tu de ce te amesteci? asa cum ai facut tu acum,asa am procedat si eu.Am dreptul la opinie,de aceea se numeste Forum,si nimeni nu are dreptul sa nu permita cuiva sa posteze aici.Iti pare absurd???Who cares??



Sa avem iertare! Nu TI-am adresat nicio vorba.. niciodata. Prin urmare, nu TI-am dat sfaturi, nu te-am cenzurat... Nu te cunosc. Interventia mea era catre Tasha... si, daca nu sunteti acceasi persoana (exclus, desigur)... as prefera sa-mi raspunda tot ea. Pentru ca o cunosc.
Exact despre asta era si vorba.. Sa facem afirmatii, acuzatii, glume,  sa ne injuram intre noi (fiecare dupa posibilitati) pentru ca ne cunoastem.
Ti se pare ceva iesit din comun sau lipsit de logica? Who cares???

Reciteste ultima fraza,te contrazici,o sfatuiai pe Tasha sa ma sfatuiasca pe mine.Eu cred ca voi cautati numai discordie si ce sunt figurile astea cu preferinte la raspuns?Ai invocat numele meu,ca atare am raspuns.Probleme??Daca tu ai mai multe nick-name-uri asta nu inseamna ca toti ne clonam,sunt mandra cu identitatea mea,ca atare mi-o pastrez,dupa cum vezi nu-mi este rusine sa-mi postez si fotografia.Dar TU????Crezi ca esti mai puternica si mai desteapta sub masca invizibilului sau al anonimatului??? In loc sa legam prietenii ne razboim pe merele din curtea vecinului.Ma intreb atunci pt.ce sunt aceste forumuri.Sau poate nu aveti vecini si atunci hai sa substituim.Am inteles ca esti o persoana de bine,oare schimbarea ta se datoreaza unor anume insatisfactii sufletesti?Hai sa ne ajutam unii pe altii,caci dialogul bata-l vina aduce liniste si pace.Mai bine ne facem prieteni decat dusmani.Ma rog,faci cum crezi,e alegerea ta.iti doresc numai bine si ai grija de tine.


21-10-2009 15:41:23
   

cami49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 07-02-2008
Mesaje: 123

PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:

,se scrie reesapata,
cu un singur "e"(de la educatie)se scrie la tine la mahala.

Literato, dupa corectura ce mi-o aplicasi aici, nu mai e nimic de zis.
Stii, e o vorba care-i sfatuieste pe cei ca mine sa se fereasca de a intra-n polemici cu indivizi asemenea tie, asta pentru ca prostii au tendinta sa coboare interlocutorul la nivelul lor si acolo-l bat de-i merg fulgii, ca de!... au experienta.
Io nu ma risc, cucoana.

Esti PROST!!!! nu incape indoiala,dar vorba batranilor nostri:Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.Asa ca FUDUL(ESTI)ETE cat vrei ca oricum nu ai cu ce.


21-10-2009 15:45:38
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

cami49 a scris:


PeterPan 63 a scris:


cami49 a scris:

,se scrie reesapata,
cu un singur "e"(de la educatie)se scrie la tine la mahala.

Literato, dupa corectura ce mi-o aplicasi aici, nu mai e nimic de zis.
Stii, e o vorba care-i sfatuieste pe cei ca mine sa se fereasca de a intra-n polemici cu indivizi asemenea tie, asta pentru ca prostii au tendinta sa coboare interlocutorul la nivelul lor si acolo-l bat de-i merg fulgii, ca de!... au experienta.
Io nu ma risc, cucoana.

Esti PROST!!!! nu incape indoiala,dar vorba batranilor nostri:Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.Asa ca FUDUL(ESTI)ETE cat vrei ca oricum nu ai cu ce.

Juri pe rosu?
Ia, hai sa-i intrebam si p-altii, cum ar fi, de exemplu, Dictionarul Explicativ al Limbii Romane:
 
REȘAPÁT, -Ă, reșapați, -te, adj. (Despre anvelopele roților) Căruia i s-a adăugat un nou strat de cauciuc. – V. reșapa.
Sursa: DEX '98

Cucoana, de ce nu te-oi rezuma la ce stii sa faci mai bine, adica la supt macaroane italienesti expirate?


21-10-2009 15:57:51
   
whocares
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-08-2009
Mesaje: 91

cami49 a scris:


whocares a scris:


cami49 a scris:


Ti-am cerut parerea "dulceata?"NU-mi place sa sfatuiesc si nici nu primesc sfaturi.Tu de ce te amesteci? asa cum ai facut tu acum,asa am procedat si eu.Am dreptul la opinie,de aceea se numeste Forum,si nimeni nu are dreptul sa nu permita cuiva sa posteze aici.Iti pare absurd???Who cares??



Sa avem iertare! Nu TI-am adresat nicio vorba.. niciodata. Prin urmare, nu TI-am dat sfaturi, nu te-am cenzurat... Nu te cunosc. Interventia mea era catre Tasha... si, daca nu sunteti acceasi persoana (exclus, desigur)... as prefera sa-mi raspunda tot ea. Pentru ca o cunosc.
Exact despre asta era si vorba.. Sa facem afirmatii, acuzatii, glume,  sa ne injuram intre noi (fiecare dupa posibilitati) pentru ca ne cunoastem.
Ti se pare ceva iesit din comun sau lipsit de logica? Who cares???

Reciteste ultima fraza,te contrazici,o sfatuiai pe Tasha sa ma sfatuiasca pe mine.Eu cred ca voi cautati numai discordie si ce sunt figurile astea cu preferinte la raspuns?Ai invocat numele meu,ca atare am raspuns.Probleme??Daca tu ai mai multe nick-name-uri asta nu inseamna ca toti ne clonam,sunt mandra cu identitatea mea,ca atare mi-o pastrez,dupa cum vezi nu-mi este rusine sa-mi postez si fotografia.Dar TU????Crezi ca esti mai puternica si mai desteapta sub masca invizibilului sau al anonimatului??? In loc sa legam prietenii ne razboim pe merele din curtea vecinului.Ma intreb atunci pt.ce sunt aceste forumuri.Sau poate nu aveti vecini si atunci hai sa substituim.Am inteles ca esti o persoana de bine,oare schimbarea ta se datoreaza unor anume insatisfactii sufletesti?Hai sa ne ajutam unii pe altii,caci dialogul bata-l vina aduce liniste si pace.Mai bine ne facem prieteni decat dusmani.Ma rog,faci cum crezi,e alegerea ta.iti doresc numai bine si ai grija de tine.



Iti raspund doar pentru ca mi te adresezi... si asa mi se pare civilizat. Nu vreau sa lungim "dialogul" asta.. nu duce la nimic bun.. atata timp cat esti ca un arici .. (nu gasec alt termen). Eu nu ma cert, ok? Daca poti scoate tepii .. discutam, daca nu.. ma voi opri aici.
Ma acuzi ca ti-am pomenit numele... Sper ca glumesti! :) N-as vrea sa-ti reamintesc de cate ori mi-ai pomenit numele (si in ce mod ai facut-o). Daca eu am trecut peste asta, considerand ca informatiile pe care le-ai primit.. au fost eronate (si nu rau intentionate) .. atunci poti trece si tu.  Poza cu mine? Iar glumesti.. :) E plin formul de poze cu mine... Ca nu am la profil acum.. e pentru singurul motiv ca nu "m-am scos la licitatie" pe 3x... Vorbesc aici cu oameni care ma stiu in carne si oase si pe care nu trebuie sa-i (mai) imprezionez cu chipul meu.
In rest, de acord cu tine.. prieteni si nu dusmani. Dar fiecare cu cine se aseamana.
Toate cele bune si tie!


21-10-2009 16:09:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ma deranjeaza  (asta nu-nseamna ca n-as fi permanent "deranjat mintal" :D:D) ca forumul s-a transformat (iar :x) intr-un gen de CHAT primitiv... :(
(pe multe alte topicuri, nu neaparat pe asta)

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-10-2009 09:25:04)


22-10-2009 09:22:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Asta cam asa este Xtremule...ne aruncam tot felul de mizerii pe forum,de parca n-am avea alte posibilitati,de parca criza asta a dat si-n vobele frumoase,calde care te lumineaza,iti insenineaza zilele...
Apropos,Pane,Cami gateste excelent,si nu macaroane expirate,ar dori multi sa aiba pe masa ce-si permite ea...
Este o gospodina excelenta,de unde macaroane expirate cand ea are propria ei afacere?=(
REFUZ sa cred ca te-ai referit la altceva,pentru ca mi s-ar parea o marlanie totul...
De ce suntem rai cu romanii plecati dincolo? de ce nu intelegem ca ei au dorul de socializare,vor sa citeasca romaneste,sa simta romaneste,dar din pacate vad ca ii dezamagim cu vorbele necumpatate si aruncate la intamplare...:rolleyes:
Asta e singurul lucru care ma deranjeaza....=(


22-10-2009 11:26:06
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:


Este o gospodina excelenta,de unde macaroane expirate cand ea are propria ei afacere?=(
REFUZ sa cred ca te-ai referit la altceva,pentru ca mi s-ar parea o marlanie totul...

Cherie Tasha, treaba cu marlania e al dracului de relativa, din simplul motiv ca eu am plecat tot timpul in raspunsurile mele adresate cucoanei, de la etalonul pe care ea mi l-a oferit si ma refer aici la termenul "handicapat".
Mai departe: cred ca nu exista un nivel inferior al celui descris in prima fraza si drept urmare orice termeni as folosi la randu-mi, mereu am sa fiu la parter sau etajul intai, deosebit de madam Cami, care nu iese din pivnita.
Da, la altceva m-am referit si cuvintele reprezinta o descriere riguros exacta, data fiind locatia 'meeaei, ca de-ar fi fost in tara, in loc de "macaroane expirate", scriam "pwli invartosate".


22-10-2009 19:16:49
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Bai,porcule !  Iar dai dovada de" inteligenta "...
Intr-un mesaj anterior ,eram atentionat sa fac o lista cu femei jignite de voi pe acest site. MI-am propus , sa nu mai intru in polemica cu nici unul .
Imi este imposibil .


22-10-2009 19:51:19
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

marianmandache a scris:

MI-am propus , sa nu mai intru in polemica cu nici unul .
Imi este imposibil .

Mandache, io de mult am vrut sa-ti amintesc vorbele lu' Anton Pann: "Unde nu ie putirinta, geaba-i chichirez galceava", da'  vaz ca-n final ai ajuns la aceiasi concluzie.
Tine-o tot asa!


22-10-2009 19:57:59
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

marianmandache a scris:

...MI-am propus , sa nu mai intru in polemica cu nici unul .
Imi este imposibil .




Senilache, ia propune-ti sa convingi pe cineva ca IQ-ul tau e supraunitar; ...sa vezi daca n-o sa ajungi rapid la exact aceeasi concluzie (subliniata).

...Si, e efectiv lamentabila eschiva ta referitoare la asa zisa "lista"(...desigur, insa, ca nu ma astept sa pricepi ce vreau sa spun afirmand chestia asta).

Sincer, mai bine ramai cu postarile in zona joculetelor (...acolo, cel putin, cresc sansele sa nu simt nevoia de a evidentia penibilitatea tumbelor  tale de mascarici batran care refuza cu obstinatie sa realizeze ca "rasplata" pentru deplorabila sa prestatie nu poate sa se concretizeze decat in huiduieli, oua clocite si rosii stricate).

Ultima modificare facuta de traven (22-10-2009 22:04:28)


22-10-2009 21:10:41
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai nou,stii si "ghe romano ".  De aici caracterul tau suburban .
Ai luat tot ce dejecta romii .


22-10-2009 21:14:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

Ma deranjeaza  (asta nu-nseamna ca n-as fi permanent "deranjat mintal" :D:D) ca forumul s-a transformat (iar :x) intr-un gen de CHAT primitiv... :(
(pe multe alte topicuri, nu neaparat pe asta)


te invidiez pentru deranjamentul mintal, mie nu-mi iese decit unul digestiv, cheri :D:D daca chatul din site ar fi cuplat cu un webcam, multe energii ar fi altcumva canalizate...


22-10-2009 23:02:32
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

traven a scris:


marianmandache a scris:

...MI-am propus , sa nu mai intru in polemica cu nici unul .
Imi este imposibil .


http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Senilache, ia propune-ti sa convingi pe cineva ca IQ-ul tau e supraunitar; ...sa vezi daca n-o sa ajungi rapid la exact aceeasi concluzie (subliniata).

...Si, e efectiv lamentabila eschiva ta referitoare la asa zisa "lista"(...desigur, insa, ca nu ma astept sa pricepi ce vreau sa spun afirmand chestia asta).

Sincer, mai bine ramai cu postarile in zona joculetelor (...acolo, cel putin, cresc sansele sa nu simt nevoia de a evidentia penibilitatea tumbelor  tale de mascarici batran care refuza cu obstinatie sa realizeze ca "rasplata" pentru deplorabila sa prestatie nu poate sa se concretizeze decat in huiduieli, oua clocite si rosii stricate).


Baieti , cearta fara bataie e ca nunta fara lautari !!


24-10-2009 10:20:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ma deranjeaza ploia torentiala de afara....=(
ar fi trebuit sa merg la Negresti azi...


27-10-2009 08:46:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:

Ma deranjeaza ploia torentiala de afara....=(
ar fi trebuit sa merg la Negresti azi...

Ma deranjeaza soarele canicular de afara....=(
si-ar fi trebuit sa merg la Albesti azi...

:D:D Mai glumeam si io doar, draga Tasha, fiindca se pare ca pe noi, oamenii, ceva-cumva imposibil sa nu ne deranjeze oricind. Perfectionistii de noi... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (27-10-2009 10:13:00)


27-10-2009 10:12:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Eu trebuia sa merg la un grizonant azi... dar a fost vreme schimbatoare, al focului ghinion!!! :D:D

27-10-2009 22:08:25
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Lasa grizonatul...;)
mai e vreme...=)


28-10-2009 07:55:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ma deranjeaza ca majoritatea userelor au intre 1,70 si chiar... 1,90 metri ! :D:D hihihi

28-10-2009 12:17:32
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
In ziua de azi, greu sa mai mergi la...una mica ;) .

28-10-2009 12:54:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

In ziua de azi, greu sa mai mergi la... una mica ;) .

Asa-mi zicea si coana Lenutza (1,82 m si 105 kg :D) cind ma plingeam, pe vremea demult apusa a furtunoaselor schimburi de replici cu Sir Ciudy, Moebius, :) dar si Zii33, Observatoarea ori Lolitta, :x de... marimea "galetushei" tip Black-Hole :D:D din dotarea ei:

"Bre Xtreme, nu doar ca nemultumitului i se ia darul" (si chiar mi s-a luat :(), "da' afla de la mine ca din mare poti face mic, si dimensiunea conteaza doar la VOI pentru... NOI, si-n plus Bertele cu picioru' mare ;) au si talente la fel de mari ca <scoicile> lor enorme :D in... marirea derizoriilor voastre madulare !!!" :D:D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-10-2009 14:13:24)


28-10-2009 13:36:36
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Daca postarea mea te-a facut sa-ti amintesti niste vorbe intelepte, eu zic ca n-a fost degeaba. :)

Ultima modificare facuta de Romanticide (28-10-2009 13:55:39)


28-10-2009 13:55:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Daca postarea mea te-a facut sa-ti amintesti niste vorbe intelepte, eu zic ca n-a fost degeaba. :)

Of-of, mai-mai, pai doar vorbele mi le amintesc oricum, draga Romy - ca-n rest, nexam senzatii din Black-Hole... :D:D hihihi

Doar fosta forumista/telenovelista Sarabela :rolleyes: si-a ei MBH (Mega-Black-Hole) :D:D mi-au lasat amintiri de neuitat ;) (v. unul din topicurile abracadabrant-futuriste :D:D).

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-10-2009 14:12:24)


28-10-2009 14:00:27
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Sa inteleg ca senzatiile ar fi fost furtunoasele schimburi de replici din vremuri apuse?

28-10-2009 14:09:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nuuuu, ca si p-alea le-am uitat, cu Alzheimeru' inevitabil la virsta-mi matusalemica. :D:D

28-10-2009 14:14:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

In ziua de azi, greu sa mai mergi la... una mica ;) .

Asa-mi zicea si coana Lenutza (1,82 m si 105 kg :D) cind ma plingeam, pe vremea demult apusa a furtunoaselor schimburi de replici cu Sir Ciudy, Moebius, :) dar si Zii33, Observatoarea ori Lolitta, :x de... marimea "galetushei" tip Black-Hole :D:D din dotarea ei:

"Bre Xtreme, nu doar ca nemultumitului i se ia darul" (si chiar mi s-a luat :(), "da' afla de la mine ca din mare poti face mic, si dimensiunea conteaza doar la VOI pentru... NOI, si-n plus Bertele cu picioru' mare ;) au si talente la fel de mari ca <scoicile> lor enorme :D in... marirea derizoriilor voastre madulare !!!" :D:D:D hihihi

Sa nu uit: a mai zis ceva Xtrem de important coana Lenutza...

:rolleyes: Hmmm... cred c-am uitat !!! :D:D:D hihihi


28-10-2009 14:16:18
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Am auzit io pe undeva ca varsta biologica nu corespunde intotdeauna cu varsta mentala. Acu' nu vreau sa zic ca ai fi adolescent :D, da' se vede cu ochiul liber ca nu esti in pericol de...Alzheimer. :)

28-10-2009 14:17:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

Daca postarea mea te-a facut sa-ti amintesti niste vorbe intelepte, eu zic ca n-a fost degeaba. :)

Of-of, mai-mai, pai doar vorbele mi le amintesc oricum, draga Romy - ca-n rest, nexam senzatii din Black-Hole... :D:D hihihi

Doar fosta forumista/telenovelista Sarabela :rolleyes: si-a ei MBH (Mega-Black-Hole) :D:D mi-au lasat amintiri de neuitat ;) (v. unul din topicurile abracadabrant-futuriste :D:D).

Ca sa nu uit... din nou: draga Tasha, poate stii tu ce mai face "colega ta de pe sticla" ;) Sarabeleaua ??? :rolleyes: :D:D


28-10-2009 14:18:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Am auzit io pe undeva ca varsta biologica nu corespunde intotdeauna cu varsta mentala. Acu' nu vreau sa zic ca ai fi adolescent :D, da' se vede cu ochiul liber ca nu esti in pericol de...Alzheimer. :)

In mintea copiilor :rolleyes: am dat de mult, draga Romy (altfel n-as fi postat 5.802 mesaje pe forumul asta) - ce-i totusi promitzator e ca, de la virsta mintala de 2-3 anisori, am evoluat deja spre 5-6... ;)

Sper d-aia sa pot fi, in curind, chiar primit din nou la scoala !!! :D:D:D
Si, mai ales, sa recidivez in amorul fulgerator de la 15 ani, cu profa de chimie !!! Vremuri... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (28-10-2009 14:23:10)


28-10-2009 14:20:17
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Fiecare are propriul mod de a se distra sau de a se deconecta. Crezi ca esti singurul care face asta "dand in mintea copiilor"? Dar stii ce e cel mai frumos cand dai in mintea copiilor? Trecand peste aprecierile scortoase ale persoanelor "serioase", te distrezi al dracului de bine. De fapt...cred ca stii. :)

Ultima modificare facuta de Romanticide (28-10-2009 14:44:51)


28-10-2009 14:24:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

Daca postarea mea te-a facut sa-ti amintesti niste vorbe intelepte, eu zic ca n-a fost degeaba. :)

Of-of, mai-mai, pai doar vorbele mi le amintesc oricum, draga Romy - ca-n rest, nexam senzatii din Black-Hole... :D:D hihihi

Doar fosta forumista/telenovelista Sarabela :rolleyes: si-a ei MBH (Mega-Black-Hole) :D:D mi-au lasat amintiri de neuitat ;) (v. unul din topicurile abracadabrant-futuriste :D:D).

Ca sa nu uit... din nou: draga Tasha, poate stii tu ce mai face "colega ta de pe sticla" ;) Sarabeleaua ??? :rolleyes: :D:D

Face bine draga de Carmen,e tot singura insa...in vara am vizitat-o cu fetele mele,ne-am plimbat prin parcul Romanescu si ne-am depanat amintirile...=)


29-10-2009 08:09:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

In ziua de azi, greu sa mai mergi la...una mica ;) .

Ma deranjeaza... "deranjamentul mintal" :D al unor tipe care trec la autodescriere "inaltime: 1,70-1,80 m" si pe urma: "miniona" :rolleyes: :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (31-10-2009 11:43:02)


31-10-2009 11:42:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Observ nu doar simple deranjamente mintale, :D ci chiar semnele unei reale alienari :( - site-ul asta fiind in definitiv doar o sectiune prin viatza reala.

Pe chat de ex. apar periodic "profile" de fomei care-s de fapt masculi refulatzi scapati de la Jilava, :D:D aproape nimeni nu mai cauta... dialogul (totu' se rezuma de fapt la un gen de expunere la taraba a unor... organe :rolleyes:), iar saracia de idei e deja acuta. :(
Hmmm.... revin cu detalii, c-am observat si altele.. :).

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-11-2009 11:33:32)


08-11-2009 11:33:08
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Interesanta ar fi constatarea ca doar masculii scapati de undeva sau refulati se dau drept femei pe forum, nu si invers...cum ar fi de intrepretat asimetria identificarii cu sexul opus... transgresiunea personalitatii e subiect drag mie :D:D

08-11-2009 12:59:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Apropo de transhumantza inefabila a transgresiunii intersecsuale heteroclit-obtruzive: :D:D
Serios (*) acum si mai simplist o tzira, chere SS, io cred ca respectivii refulatzi :x spera-n felu' asta doar sa "agatze" ceva lesbioance :rolleyes: (in subconstientu' lor intunecos cel putin asa gindesc probabil). :rolleyes:

La modu' general filosofind (din nou) aiurea-n tramvai :D prin zona asta, cred ca fomeile aleg funciarmente clasica tactica "a pescarului" ;) (asteapta pasive, "la cotitura", aparitia unei "prazi" promitzatoare), in timp ce masculii-s mai "vinatoreste activi". ;)

De unde si tembelele precizari din numeroase profile... feminin/feministe: "PRETENTIOASA, NU CAUT NIMIC, IO DOAR ALEG" :rolleyes: :x

Pozitie vizavi de care io vin doar c-o urare:
Spor la alegere, pina v-o prinde fofoloanca paienjeni, pretentzioasele moshului !!! :D:D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-11-2009 20:36:55)


08-11-2009 20:09:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Ma-ntrebam deunazi care-ar mai fi rostu' prezentzei lu' JE prin zona asta, unde oricum nu misca nik-nik (nici macar "genitaliile" :D de prin profile).
Cred ca l-am descoperit de fapt: ca sa inervez fomeile !!! :rolleyes::D:D hihihi (plus proshtii-n general, evident, ca prea au mintea odihnita... ;))

Posibila viitoare postare p-acilea, asadar: "Ma deranjeaza idiotu' de Xtrem !!! :( " :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-11-2009 20:53:42)


08-11-2009 20:15:02
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

De unde si tembelele precizari din numeroase profile... feminin/feministe: "PRETENTIOASA, NU CAUT NIMIC, IO DOAR ALEG" :rolleyes: :x

Pozitie vizavi de care io vin doar c-o urare:
Spor la alegere, pina v-o prinde fofoloanca paienjeni, pretentzioasele moshului !!! :D:D:D hihihi


Garantez ca tactica navodului e mai tare decit raid-ul antitiritoare! hi,hi... poti verifica doar prin transhumanta perversa, kama deva :D:D


08-11-2009 21:09:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Convins deja de implacabila realitate, cherie... ;)
Cuvintele cu noima-s in orice caz dusman de moarte al "vinatorilor" prin zona asta web-forumizdica. :D


08-11-2009 21:46:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Asa ca mai bine tac.
Sau, si mai bine,... tic-tac. :D:D


08-11-2009 21:46:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si astept doar, cu navodu-ntins... ;)
Chiar daca ochiurile-s cam sarite, :rolleyes: macar asa ma risc doar la peshtoaice maretze !!! :D:D


08-11-2009 21:49:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Maretze doar la figurat, bien sur...
Si uite cum mi-am mai tras o postare ! ;)


08-11-2009 21:50:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si inca una... :D:D:D hihihi

08-11-2009 21:50:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ahm... sa revin totusi ontopic macar un mic-pic:
Ma deranjeaza :rolleyes: deci ca, desi scrisu' nu mai e de mult pasiunea nimanui, :( pe aberantul CHAT de-aici intra (sint logatzi la un moment dati) in medie cam 1 din 5.000 de useri, iar pe forum - de zece ori mai putini. :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-11-2009 22:00:11)


08-11-2009 21:59:47
   
Pagini: 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 ... 81    
Mergeti la