Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum!!!!!!!    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 ... 81
?? gira
Cont Sters

Inregistat: 15-01-2009
Mesaje: 194
:rolleyes:  se face prezentza? :) 
prezent  :rolleyes:


08-11-2009 22:08:20
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

Ahm... sa revin totusi ontopic macar un mic-pic:
Ma deranjeaza :rolleyes: deci ca, desi scrisu' nu mai e de mult pasiunea nimanui, :( pe aberantul CHAT de-aici intra (sint logatzi la un moment dati) in medie cam 1 din 5.000 de useri, iar pe forum - de zece ori mai putini. :(


esti indus in oroare, moncher, un vocabularelut de cel mult 50 de cuvinte dintre care 15 sint din sfera genitala (ma refer la chat acum) nu te pot face nicidecum memorabil, de-aia ti se par 5000 cind de fapt sint o "minutza"... :D:D


08-11-2009 22:14:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

gira a scris:

:rolleyes:  se face prezentza? :) 
prezent  :rolleyes:

Credeam ca postarea ta, Gira, e urmarea asteia de fapt: :D:D:D

Xtremul a scris:

P.S. Ma-ntrebam deunazi care-ar mai fi rostu' prezentzei lu' JE prin zona asta, unde oricum nu misca nik-nik (nici macar "genitaliile" :D de prin profile).
Cred ca l-am descoperit de fapt: ca sa inervez fomeile !!! :rolleyes::D:D hihihi (plus proshtii-n general, evident, ca prea au mintea odihnita... ;))

Posibila viitoare postare p-acilea, asadar: "Ma deranjeaza idiotu' de Xtrem !!! :( " :D:D


P.S. Tot e mai bun parca "prezent"-ul tau (fara noima oricum :D:D) decit "complimentele adresate unor frumoase doamne" :rolleyes:" transcrise parca sub dicteu automat :D de o alta aparitie impersonal-meteorica (tanti colega chatizda Fedra parca :rolleyes:)

Ultima modificare facuta de Xtremul (08-11-2009 23:31:29)


08-11-2009 22:59:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:


Xtremul a scris:

Ahm... sa revin totusi ontopic macar un mic-pic:
Ma deranjeaza :rolleyes: deci ca, desi scrisu' nu mai e de mult pasiunea nimanui, :( pe aberantul CHAT de-aici intra (sint logatzi la un moment dati) in medie cam 1 din 5.000 de useri, iar pe forum - de zece ori mai putini. :(


esti indus in oroare, moncher, un vocabularelut de cel mult 50 de cuvinte dintre care 15 sint din sfera genitala (ma refer la chat acum) nu te pot face nicidecum memorabil, de-aia ti se par 5000 cind de fapt sint o "minutza"... :D:D

UNU din 5.000 ! Ce-i drept, deloc nememorabili nici aia 5.000, dramite UNU/UNA ala/aia ! :D:D


08-11-2009 23:01:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ma deranjeaza ca nu pot sa fac ce-mi trece prin cap!;)

09-11-2009 20:46:04
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

marianmandache a scris:

Am intuit ca vii ,mai nemernicule ! Cum era sa stai ,tocmai tu,care te arzi in bulan.Mari  jigodii sunteti !Ce sariti ,ca arsi,cand cineva da intr-unul
Unde-ai fost ,pana acum,gainar parvenit Stii de ce iti spun asa
Voi vreti replici ,nu eu .Cineva trebuie sa cedeze.Eu nu am nimic de pierdut
In schimb voi,reputatia de cei mai tari pe forumul asta ,hahalerele dracului.
Voi dirijati,ce si cum pe acest forum.Niste pierde vara,care isi dau cu presupusul la toate.Nimic nu-i de capull vostru,nici la femei nu e bun
Va lingeti "ranile "unul altuia si toti pe istericele alea titrate si fara nici un dumnezeu.Mai fac si misto de cate cineva care le viziteaza profilul
in loc sa se bucure ca cineva le baga in seama .


marianmandache a scris:

Sarutmainile,tasha !
Amintrat in polemici cu nemernicii aia .Acum nu-i mai las .Am cules informatii ,aproape ,despre toti. Ii fac de cacat.Si ,fii atenta,informatii pe bune nu aiureli.Ei au vrut-o .Pe cuvnt,imi pare rau de Florin,e singurul care are cevaq in cap.Am vorbit cu cinevaq de la redactie.Ai sa vezi si sa citesti si tu.Am informatii si despre cineva care iti este apropiat.Surprize ,surprize!
Sunt convins ca vor citi ,foarte multi si la fiecare mesaj postat de ei ,vor
asocia cele spuse de mine cu scrierile lor.
Altfel ,toate bune ?


marianmandache a scris:

Intreaba pe mata ,daca ii nplacea cu mine .Langa Foisorul de foc.Stie ea!
Tu erai mic,mic si-al dracului.Iti placea de soruta ,incestule .Si asta dupa ce a intrat tactu la puscarie pt F.A.O. Stii ce inseamna fao?..'al dracului de nemernic..1976 ,anul cand a intrat laq puscarie.
Hai.mars in nascatoarea...(stii a cui e vorba asta)


marianmandache a scris:

Unde ai cunoscut-o pe...
DAr ,ea n-are nicio vina ca tu esti un nemernic.

Bai Mandache, tot ce-i selectat mai sus, e luat din topicurile dedicate jocurilor; ma baiete, tu intelegi termenul on topic? Pricepi ideea unui joc, regulile lui?
Am serioase indoieli in privinta asta, altfel n-ai imputi locul mai abitir ca o vidanja plina. Stii, am ajuns la concluzia ca singurul motiv pentru care tu scrii azi pe matrimoniale trei ics, e ala ca intr-o anume zi, tac-tu in loc sa-si ia prezervative, a dat banii pe bautura.


12-11-2009 17:29:13
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

PeterPan 63 a scris:


marianmandache a scris:

Am intuit ca vii ,mai nemernicule ! Cum era sa stai ,tocmai tu,care te arzi in bulan.Mari  jigodii sunteti !Ce sariti ,ca arsi,cand cineva da intr-unul
Unde-ai fost ,pana acum,gainar parvenit Stii de ce iti spun asa
Voi vreti replici ,nu eu .Cineva trebuie sa cedeze.Eu nu am nimic de pierdut
In schimb voi,reputatia de cei mai tari pe forumul asta ,hahalerele dracului.
Voi dirijati,ce si cum pe acest forum.Niste pierde vara,care isi dau cu presupusul la toate.Nimic nu-i de capull vostru,nici la femei nu e bun
Va lingeti "ranile "unul altuia si toti pe istericele alea titrate si fara nici un dumnezeu.Mai fac si misto de cate cineva care le viziteaza profilul
in loc sa se bucure ca cineva le baga in seama .


marianmandache a scris:

Sarutmainile,tasha !
Amintrat in polemici cu nemernicii aia .Acum nu-i mai las .Am cules informatii ,aproape ,despre toti. Ii fac de cacat.Si ,fii atenta,informatii pe bune nu aiureli.Ei au vrut-o .Pe cuvnt,imi pare rau de Florin,e singurul care are cevaq in cap.Am vorbit cu cinevaq de la redactie.Ai sa vezi si sa citesti si tu.Am informatii si despre cineva care iti este apropiat.Surprize ,surprize!
Sunt convins ca vor citi ,foarte multi si la fiecare mesaj postat de ei ,vor
asocia cele spuse de mine cu scrierile lor.
Altfel ,toate bune ?


marianmandache a scris:

Intreaba pe mata ,daca ii nplacea cu mine .Langa Foisorul de foc.Stie ea!
Tu erai mic,mic si-al dracului.Iti placea de soruta ,incestule .Si asta dupa ce a intrat tactu la puscarie pt F.A.O. Stii ce inseamna fao?..'al dracului de nemernic..1976 ,anul cand a intrat laq puscarie.
Hai.mars in nascatoarea...(stii a cui e vorba asta)


marianmandache a scris:

Unde ai cunoscut-o pe...
DAr ,ea n-are nicio vina ca tu esti un nemernic.

Bai Mandache, tot ce-i selectat mai sus, e luat din topicurile dedicate jocurilor; ma baiete, tu intelegi termenul on topic? Pricepi ideea unui joc, regulile lui?
Am serioase indoieli in privinta asta, altfel n-ai imputi locul mai abitir ca o vidanja plina. Stii, am ajuns la concluzia ca singurul motiv pentru care tu scrii azi pe matrimoniale trei ics, e ala ca intr-o anume zi, tac-tu in loc sa-si ia prezervative, a dat banii pe bautura.



Stii ceva? Asta cu vidanja ai luat-o dela mine .Lasa-ma  dracului in pace ca m-am
saturat si plictisit .Am inteles,voi sunteti cei mai buni in toate.GATA !


12-11-2009 18:06:48
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

marianmandache a scris:


Stii ceva? Asta cu vidanja ai luat-o dela mine .Lasa-ma  dracului in pace ca m-am
saturat si plictisit .
Mandache, conditia de baza ca eu sa iau ceva de la tine, ar fi aia in care tu sa posezi ceva-ul ala, oricare ar fi el.
Pai de unde, neicusorule, cata vreme esti mai sec si mai pustiu decat un ued saharian?

marianmandache a scris:

Am inteles,voi sunteti cei mai buni in toate.GATA !

In fine, ai scris si tu ceva cu cap si coada, insa nu te impauna, ca-i vorba de un truism si atat.


12-11-2009 18:18:47
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
<...sec si mai pustiu decat bun ued saharian>  citatul asta e din "Viata romantata a lui IBN SAUD
  Chestia cu vidanja e din primele mele replici .Ai ocazia sa le revizuiesti
Te-am rugat sa ma lasi in pace !


12-11-2009 18:55:19
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

marianmandache a scris:

<...sec si mai pustiu decat bun ued saharian>  citatul asta e din "Viata romantata a lui IBN SAUD
  Chestia cu vidanja e din primele mele replici .Ai ocazia sa le revizuiesti
Te-am rugat sa ma lasi in pace !

Mandache, te-as lasa, neicusorule, daca n-ai continua sa aberezi in registru absurd.
De ce ma acuzi de plagiat, Mandache? Ce carte-i asta: "Viata romantata a lui IBN SAUD", ca nici Google n-a auzit de ea?!!! Iar legat de "primele tale replici", doar nu te-oi crede f'un clasic in viata...
Da'  bine, sa zicem c-am incheiat conturile aici, asta fiind replica de final, chit ca eram al dracului de curios sa aflu rezultatul investigatiei tale asupra mea.

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (12-11-2009 19:22:20)


12-11-2009 19:21:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Sarutmainile,tasha !
Amintrat in polemici cu nemernicii aia .Acum nu-i mai las .Am cules informatii ,aproape ,despre toti. Ii fac de cacat.Si ,fii atenta,informatii pe bune nu aiureli.Ei au vrut-o .Pe cuvnt,imi pare rau de Florin,e singurul care are cevaq in cap.Am vorbit cu cinevaq de la redactie.Ai sa vezi si sa citesti si tu.Am informatii si despre cineva care iti este apropiat.Surprize ,surprize!
Sunt convins ca vor citi ,foarte multi si la fiecare mesaj postat de ei ,vor
asocia cele spuse de mine cu scrierile lor.
Altfel ,toate bune ?

Don Mariano, ultimele matale postari m-ar face sa cred ca esti mai mult... Mandrake :D:D decit Mandache!
Serios acu', nu prea-ntzeleg de pilda de ce "iti pare rau" :rolleyes: de insignifianta-mi persoana - doar n-am dat coltzu' inca !! :D (cind oi da, o sa se simta oricum din plin - macar pe forumul asta daca nu prin presa, chiar daca aparent "nimeni nu-i de neinlocuit" ;)).

In plus, stilul asta securistic :( de "anchetare a biografiilor" unor forumisti - vorba vine, ca-i chiar infantila tentativa asta de... nici nu stiu cum sa-i zic - intimidare cumva? :rolleyes: - nu-i deloc cusher, si crede-ma ca n-o sa-ti atraga cumva simpatia cuiva - aici, dar si in viatza, la modul general.

Poate doar cu exceptia... Tashei ?! :rolleyes: :D:D:D (vad c-aveti confidentze... serioase, nu gluma, voi doi - lucrati macar organizat, cu acte indosariate ?!) :rolleyes: :D:D:D

Iti spun asta pur prieteneste, si ia-mi te rog sfatul de bun, fiindca-s de fapt mult mai trecut prin viatza (asta si multe altele anterioare :D) decit par poate. ;)
Da-le deci incolo de "razboaie" infantile, :rolleyes: ca-s atite chestii interesante de discutat pe forumu' asta care-ar trebui sa fie un loc de relaxare, dar si cunoastere si fara sa ne futa grija de viatza altora (cu nimic mai buni sau mai rai decit noi inshine, in ultima instantza). :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-11-2009 21:18:37)


12-11-2009 21:05:34
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Xtremul a scris:


marianmandache a scris:

Sarutmainile,tasha !
Amintrat in polemici cu nemernicii aia .Acum nu-i mai las .Am cules informatii ,aproape ,despre toti. Ii fac de cacat.Si ,fii atenta,informatii pe bune nu aiureli.Ei au vrut-o .Pe cuvnt,imi pare rau de Florin,e singurul care are cevaq in cap.Am vorbit cu cinevaq de la redactie.Ai sa vezi si sa citesti si tu.Am informatii si despre cineva care iti este apropiat.Surprize ,surprize!
Sunt convins ca vor citi ,foarte multi si la fiecare mesaj postat de ei ,vor
asocia cele spuse de mine cu scrierile lor.
Altfel ,toate bune ?

Don Mariano, ultimele matale postari m-ar face sa cred ca esti mai mult... Mandrake :D:D decit Mandache!
Serios acu', nu prea-ntzeleg de pilda de ce "iti pare rau" :rolleyes: de insignifianta-mi persoana - doar n-am dat coltzu' inca !! :D (cind oi da, o sa se simta oricum din plin - macar pe forumul asta daca nu prin presa, chiar daca aparent "nimeni nu-i de neinlocuit" ;)).

In plus, stilul asta securistic :( de "anchetare a biografiilor" unor forumisti - vorba vine, ca-i chiar infantila tentativa asta de... nici nu stiu cum sa-i zic - intimidare cumva? :rolleyes: - nu-i deloc cusher, si crede-ma ca n-o sa-ti atraga cumva simpatia cuiva - aici, dar si in viatza, la modul general.

Poate doar cu exceptia... Tashei ?! :rolleyes: :D:D:D (vad c-aveti confidentze... serioase, nu gluma, voi doi - lucrati macar organizat, cu acte indosariate ?!) :rolleyes: :D:D:D

Iti spun asta pur prieteneste, si ia-mi te rog sfatul de bun, fiindca-s de fapt mult mai trecut prin viatza (asta si multe altele anterioare :D) decit par poate. ;)
Da-le deci incolo de "razboaie" infantile, :rolleyes: ca-s atite chestii interesante de discutat pe forumu' asta care-ar trebui sa fie un loc de relaxare, dar si cunoastere si fara sa ne futa grija de viatza altora (cu nimic mai buni sau mai rai decit noi inshine, in ultima instantza). :)


Xtremule, cand vrei sa dai coltu"..imi lasi mie mostenire pixu" ? =D ( ala cu care scrii, sa nu te gandesti la altceva, doamne feri ! )

Ultima modificare facuta de hotbrain (12-11-2009 21:31:50)


12-11-2009 21:30:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
OK, ti-l las mostenire, draga Hot... da' am voie sa ma gindesc si la "altceva" ??? :rolleyes: :D:D
Intrebare retorica - normal ca am voie :D (ca altceva ce-as putea face, de la 634,7 km? :D:D hihihi)


12-11-2009 22:14:37
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

OK, ti-l las mostenire, draga Hot... da' am voie sa ma gindesc si la "altceva" ??? :rolleyes: :D:D
Intrebare retorica - normal ca am voie :D (ca altceva ce-as putea face, de la 634,7 km? :D:D hihihi)


Si mie treningu' ?


13-11-2009 08:25:56
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

OK, ti-l las mostenire, draga Hot... da' am voie sa ma gindesc si la "altceva" ??? :rolleyes: :D:D
Intrebare retorica - normal ca am voie :D (ca altceva ce-as putea face, de la 634,7 km? :D:D hihihi)

Of,of!!!....mai ,mai!!!...ganditorule!!!! ;)
=D=D


13-11-2009 15:23:22
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Asa,ca sa fie clar pentru forumisti,m-am intalnit cu Marian(m-a asteptat la gara cand eu am plecat spre Italia),la o cafea am povestit cite eva si despre forum...printre altele am amintit de Xtremul pe care il respect si-l citesc cu placere,i-am spus ca este redactor la o revista,lucru care nu este deloc secret,revista circula si-l poate recunoaste oricine...o alta persoana care a prezentat interes pentru Marian a fost Sandie,postarile ei i-au trezit interesul,despre care evident ca am numai vorbe bune,fiindu-mi chiar foarte draga,si cu care m-am intalnit de citeva ori...in rest,nu a fost interesat de niciun alt forumist...si de fapt nici nu am avut cand sa vb.prea multe,eu fiind in drum spre Italica... =)
Asa ca Florine,nu ma ironiza ca nu este cazul!=)


13-11-2009 15:31:50
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Acum ... mi-e clar ! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ultima modificare facuta de niladam (13-11-2009 15:54:50)


13-11-2009 15:54:38
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Chiar nu inteleg de ce trebuie sa ne justificam ?
Eu oricum voi raspunde cu aceeasi moneda falsa si cu aceeasi placere


13-11-2009 18:35:01
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:

Asa,ca sa fie clar pentru forumisti,m-am intalnit cu Marian(m-a asteptat la gara cand eu am plecat spre Italia),la o cafea am povestit cite eva si despre forum...printre altele am amintit de Xtremul pe care il respect si-l citesc cu placere,i-am spus ca este redactor la o revista,lucru care nu este deloc secret,revista circula si-l poate recunoaste oricine...o alta persoana care a prezentat interes pentru Marian a fost Sandie,postarile ei i-au trezit interesul,despre care evident ca am numai vorbe bune,fiindu-mi chiar foarte draga,si cu care m-am intalnit de citeva ori...in rest,nu a fost interesat de niciun alt forumist...si de fapt nici nu am avut cand sa vb.prea multe,eu fiind in drum spre Italica... =)
Asa ca Florine,nu ma ironiza ca nu este cazul!=)

La partea bolduita sa nu zici zau, ca juri stramb si azi e vineri, asa ca tre'  sa ai mare grija... :D:D:D

titmouse a scris:


k.
Pai hai sa punem lucrurile la punct in ce priveste "prelucratul informativ" ODATA PENTRU TOTDEAUNA ca sa fie clar pentru toti cei interesati .

   Intai , Sandie Show , eu iti doresc sa te bucuri in continuare cu succes de prietenia Tashei in viata ta personala , dar aici pe forum las-o mai moale ca nu tine .,
   Ei , ce sa-ti spun , a trebuit sa apara MarianMandache pe forum ca sa aflam ce preocupari barfistico-informative are Tasha , ca , vezi Doamne , altfel nici nu stiam .
   Ba stiam , nu mai departe eu cand eram nou venita pe forum am aflat de la Tasha in cateva minute despre viata personala a lui Peter Pan , deficiente fizice

Copila neichii, gura lumii nu-i doar sloboda, ie si proasta in exact aceeasi masura.
Hai sa-ti spuna mosh-tu un secret: ceea ce pentru unii pare "deficienta fizica", altii o numesc binecuvantare Dumnezeiasca.

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (13-11-2009 18:50:00)


13-11-2009 18:43:01
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

PeterPan 63 a scris:


tasha 1951 a scris:

Asa,ca sa fie clar pentru forumisti,m-am intalnit cu Marian(m-a asteptat la gara cand eu am plecat spre Italia),la o cafea am povestit cite eva si despre forum...printre altele am amintit de Xtremul pe care il respect si-l citesc cu placere,i-am spus ca este redactor la o revista,lucru care nu este deloc secret,revista circula si-l poate recunoaste oricine...o alta persoana care a prezentat interes pentru Marian a fost Sandie,postarile ei i-au trezit interesul,despre care evident ca am numai vorbe bune,fiindu-mi chiar foarte draga,si cu care m-am intalnit de citeva ori...in rest,nu a fost interesat de niciun alt forumist...si de fapt nici nu am avut cand sa vb.prea multe,eu fiind in drum spre Italica... =)
Asa ca Florine,nu ma ironiza ca nu este cazul!=)

La partea bolduita sa nu zici zau, ca juri stramb si azi e vineri, asa ca tre'  sa ai mare grija... :D:D:D

titmouse a scris:


k.
Pai hai sa punem lucrurile la punct in ce priveste "prelucratul informativ" ODATA PENTRU TOTDEAUNA ca sa fie clar pentru toti cei interesati .

   Intai , Sandie Show , eu iti doresc sa te bucuri in continuare cu succes de prietenia Tashei in viata ta personala , dar aici pe forum las-o mai moale ca nu tine .,
   Ei , ce sa-ti spun , a trebuit sa apara MarianMandache pe forum ca sa aflam ce preocupari barfistico-informative are Tasha , ca , vezi Doamne , altfel nici nu stiam .
   Ba stiam , nu mai departe eu cand eram nou venita pe forum am aflat de la Tasha in cateva minute despre viata personala a lui Peter Pan , deficiente fizice

Copila neichii, gura lumii nu-i doar sloboda, ie si proasta in exact aceeasi masura.
Hai sa-ti spuna mosh-tu un secret: ceea ce pentru unii pare "deficienta fizica", altii o numesc binecuvantare Dumnezeiasca.


Te rog sa ma ierti , Peter Pan


13-11-2009 19:11:03
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Nebunie totala...?!?

13-11-2009 20:01:39
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

marianmandache a scris:

Nebunie totala...?!?


Don Mariano , ce-ar fi sa deschizi tu un topic despre intamplari din vremea comunismului , pe care tu le-ai trait pe pielea ta . . Ii dai un titlul topicului si dup-aceea ne explici acolo despre tot felul de lucruri pe care nu le stim . Si cine vrea intra si citeste , cine nu vrea , nu citeste.
Ce zici ?

Ultima modificare facuta de titmouse (13-11-2009 20:07:42)


13-11-2009 20:07:04
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

titmouse a scris:



Te rog sa ma ierti , Peter Pan

Ma Titisor, n-am de ce sa te iert, copila, ca tu nu mi-ai gresit cu nimic, n-ai stat cu mine la masa, nu ne-am privit in albul ochilor, altii-s cu pacatul!

Ba Mandache, ca sa fie treaba, treaba, ia spune-le tu userilor, neicusorule, ca pe mine nu ma deranjeaza, cam tot ce-ai strans in dosarel pana acum legat de Peter Pan.


13-11-2009 20:20:40
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mandache, muta-ti caruta aici si lasa copiii sa se joace-n liniste!

marianmandache a scris:


Mai,ati inebunit  ? Am pomenit eu de tarele fizice ale vreunuia?
Mai SS cea zburdalnica,il stia tasha pe profesorul Lascu sau pe senatoru' ?
Si inca ceva,nu-mi spune mie securist  sau informator .Nu tu ai fost saltata ,in 1985, din fata U.S.A alaturi de Negreanu ,Florescu de la R.L. si raposatul Filip
Nu tu ai luat omorul la interogatorii.Intrunele din emisiunile lui DEan Diaconescu eram cu infractorul Clita(cel care l-a omorat pe dizidentul Ursu) si cu Ion Becali(tantaru).Acolo ,Clita a recunoscut si povestit cum l-am scos din picioarele lui
pe Ursu. In timpul ala tu ,si ca tine  foarte multi, participati la sedinte P.C.R-iste
Asa ca terminacu fitele astea de centurista si cu termenii astia de MANUALa .
Nu eu le am cu sifonaria si 'datu pe gheata"
  Vorba unei celebre "muste": ciocu' mic !  ...si mai pune piedica la limba


13-11-2009 20:26:54
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

PeterPan 63 a scris:


titmouse a scris:



Te rog sa ma ierti , Peter Pan

Ma Titisor, n-am de ce sa te iert


Stiu...dar ...mi-a displacut profund ce-a trebuit sa scriu


13-11-2009 20:42:53
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Prefer sa lansez o postare generala, caci mi-e prea scirba sa ma adresez unora:
1. Dan Diaconescu, clita, plita si alti securisti mai mari sau mai marunti sint ultimile persoane pe care le-as asculta vorbind despre fenomenul dizidentei si al asupririi securistice dinainte de '89 cu coditele lasate si dupa '90. Har Domnului, pot s-o citesc pe Herta Mueller, sa-i vad filmele lui Hossu-Longin, sa citesc scrierile grupului de istorici tineri de la Brasov....
2. Pe acest forum, si nu pe altul, am spus raspicat ca cel/cea care amesteca viata reala a forumistilor cu profilul construit-virtual al acestora, de pe forum, e un LIMAX BALOS... recunosc ca pentru a respecta aceasta regula, trebuie sa ai un standard cultural si moral foarte ridicat...
3. M-am convins ca personajul vermifob care scrie de-o bucata de vreme pe forum nu-i decit un papagal, suge informatii de ici, de colo, neezitind sa-i bage in troaca lui pe cei care in mare mila lor ii dai dau ipochimenului ceva de ros... promit ca pe unde-si va lasa balele pe forum, acolo nu voi mai calca, sa stiu bine ca voi crea topicuri daca vreau sa scriu ceva (in 4 ani, am initiat un singur topic) :D:D

Cam atit, cred ca-i destul pentru un statement provocat de un nimeni...


13-11-2009 21:06:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:

Asa,ca sa fie clar pentru forumisti,m-am intalnit cu Marian(m-a asteptat la gara cand eu am plecat spre Italia),la o cafea am povestit cite eva si despre forum...printre altele am amintit de Xtremul pe care il respect si-l citesc cu placere,i-am spus ca este redactor la o revista,lucru care nu este deloc secret,revista circula si-l poate recunoaste oricine...o alta persoana care a prezentat interes pentru Marian a fost Sandie,postarile ei i-au trezit interesul,despre care evident ca am numai vorbe bune,fiindu-mi chiar foarte draga,si cu care m-am intalnit de citeva ori...in rest,nu a fost interesat de niciun alt forumist...si de fapt nici nu am avut cand sa vb.prea multe,eu fiind in drum spre Italica... =)
Asa ca Florine,nu ma ironiza ca nu este cazul!=)


Tasha, mai bine stateai la o cafea in Gara de Nord cu acarul Paun :D:D


13-11-2009 21:10:54
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

SandieShaw a scris:


tasha 1951 a scris:

Asa,ca sa fie clar pentru forumisti,m-am intalnit cu Marian(m-a asteptat la gara cand eu am plecat spre Italia),la o cafea am povestit cite eva si despre forum...printre altele am amintit de Xtremul pe care il respect si-l citesc cu placere,i-am spus ca este redactor la o revista,lucru care nu este deloc secret,revista circula si-l poate recunoaste oricine...o alta persoana care a prezentat interes pentru Marian a fost Sandie,postarile ei i-au trezit interesul,despre care evident ca am numai vorbe bune,fiindu-mi chiar foarte draga,si cu care m-am intalnit de citeva ori...in rest,nu a fost interesat de niciun alt forumist...si de fapt nici nu am avut cand sa vb.prea multe,eu fiind in drum spre Italica... =)
Asa ca Florine,nu ma ironiza ca nu este cazul!=)


Tasha, mai bine stateai la o cafea in Gara de Nord cu acarul Paun :D:D


Tasha,stii ca acest acar Paun a stat pe Petre Ispirescu in Rahovei ,iar fiisu  mi-a fost antrenor la Stiinta Bucuresti(am facut box 6 ani  si 3 ani lupte la Vulcan)?


13-11-2009 22:40:38
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

SandieShaw a scris:

Prefer sa lansez o postare generala, caci mi-e prea scirba sa ma adresez unora:
1. Dan Diaconescu, clita, plita si alti securisti mai mari sau mai marunti sint ultimile persoane pe care le-as asculta vorbind despre fenomenul dizidentei si al asupririi securistice dinainte de '89 cu coditele lasate si dupa '90. Har Domnului, pot s-o citesc pe Herta Mueller, sa-i vad filmele lui Hossu-Longin, sa citesc scrierile grupului de istorici tineri de la Brasov....
2. Pe acest forum, si nu pe altul, am spus raspicat ca cel/cea care amesteca viata reala a forumistilor cu profilul construit-virtual al acestora, de pe forum, e un LIMAX BALOS... recunosc ca pentru a respecta aceasta regula, trebuie sa ai un standard cultural si moral foarte ridicat...
3. M-am convins ca personajul vermifob care scrie de-o bucata de vreme pe forum nu-i decit un papagal, suge informatii de ici, de colo, neezitind sa-i bage in troaca lui pe cei care in mare mila lor ii dai dau ipochimenului ceva de ros... promit ca pe unde-si va lasa balele pe forum, acolo nu voi mai calca, sa stiu bine ca voi crea topicuri daca vreau sa scriu ceva (in 4 ani, am initiat un singur topic) :D:D

Cam atit, cred ca-i destul pentru un statement provocat de un nimeni...

Sarutmana"SS"!
Ce treaba ai tu cu Irina Hossu ? Ii cunosti,cel putin ,famila?De unde provine?
Tu sa te interesezi de :Olga Bancic,Donca SImo,Maria Banus si mai ales Ury Benador(?) Dar de drama eroinei pr.din piesa "Fara reazam",ce zici ?
Aici e lumea ta !


14-11-2009 10:28:51
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Hmmm, un nebun arunca o piatra in "balta" forumului si.... :(:(:(

...Iar tu, Mareane, esti, clar, mult mai infect decat m-a lasat, hai sa-i spunem flerul, sa intrevad... Pe langa alte aspecte (anterior mentionate :rolleyes: ), ce rahat de barbat mai esti si tu (...si, cica ai mai si practicat lupte si box) daca te apuci sa colportezi "barfe de bucatareasa", ehm?!?...

Ultima modificare facuta de traven (14-11-2009 14:20:46)


14-11-2009 12:13:16
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mon vieux, nu jigni bucataresele...

14-11-2009 13:38:16
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
traven-e !E posibil sa fiu ma infect decat te-a lasat ,hai sa-i spunem ,flerul.
Dar ,spre deosebire de tine ,eu vam spus adevarul.Stii care e diferenta dintre noi doi ? Eu sunt inalt iar tu esti prost .Prostule ! Sa taci ca nu ai habar.Afara e vopsit gardul ,iar inauntru sta ...Habar nu ai ,aerianule.


14-11-2009 21:20:14
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
..flerul sa intrevezi...      ...eu am spus ...(scuze)

14-11-2009 21:25:01
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
:D:D:D:D Indubitabil, esti... genial :rolleyes::rolleyes: ; ...insa, evident, dupa cum spui si tu (ca esti), doar in alt... univers :D:D:D:D:D)

P.S. "Inalt ca bradu', prost ca gardu' "(...ala vopsit :rolleyes: )

Mars la eutanasie!!!...:D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (15-11-2009 18:02:22)


15-11-2009 17:54:30
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

:D:D:D:D Indubitabil, esti... genial :rolleyes::rolleyes: ; ...insa, evident, dupa cum spui si tu (ca esti), doar in alt... univers :D:D:D:D:D)

P.S. "Inalt ca bradu', prost ca gardu' "(...ala vopsit :rolleyes: )

Mars la eutanasie!!!...:D:D:D:D:D

Ma ,esti tampit ! Una scriu si altceva intelegi.Du-te'n cacat ! " Mars la eutanasie"(tu esti incurabil) !


15-11-2009 19:55:42
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Chestia e ca mi-ar fi rusine de mine insumi daca ti-as da replica asa cum meriti; ...esti doar un gainar jegos :x, dupa cum dovedeste (pe langa altele) chiar si limbajul pe care il folosesti.

Repet, mars la eutanasie!!!...

Ultima modificare facuta de traven (16-11-2009 10:05:02)


16-11-2009 10:04:02
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Data trecuta cand ai facut uz de expresii"imteligente",parca nu erai asa ipocrit ?Repet,mars la cacat ,iar dupa digestie chestia cu eutanasia !

16-11-2009 10:15:13
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Tu vorbesti de rusine,bai golanule si nesimtitule ?
Zexe ! Acum o faci pe elegantul cu mine. Fii elegant cu femeile .Ai uitat
nenorocitule,cate ai spus la adresa la adresa lor.Eu ,si se poate verifica,mi-am permis ordinarii cu tine si cu un alt barbat.Ca mai provoc repulsie cate unei femei,asta e. Nu toti barbati sunt "eleganti " ca tine.
PORC DE CAINE ce esti !


16-11-2009 10:28:32
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Cretinache, nu te mai agita ca faci vreun accident vascular (...da' nu cerebral, ca n-ai cum :rolleyes::D). Chestia cu eutanasia e doar pentru ca media de inteligenta a planetei sa inregistreze un salt spectaculos. Deci, hai, fii cumintel si taie-ti venele!!!! :D:D:D:D:D:D

16-11-2009 12:32:59
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

traven a scris:

Cretinache, nu te mai agita ca faci vreun accident vascular (...da' nu cerebral, ca n-ai cum :rolleyes::D). Chestia cu eutanasia e doar pentru ca media de inteligenta a planetei sa inregistreze un salt spectaculos. Deci, hai, fii cumintel si taie-ti venele!!!! :D:D:D:D:D:D

N=o mai da tu pe intelect ,ca tot idiot din nastere esti.Am crezut ca,renuntand la poza aia de copil retardat,ti-ai revenit. Nici o sansa ,tot in hazna vei zburda mai hahalera groteasca ce se vrea simpatica.Mars la fecale !!! Istericule !


16-11-2009 16:06:42
   

veterana
Femeie

Nou venit

Inregistat: 11-05-2009
Mesaje: 9
Wow,da ce "deranjata" e lumea pe forumul asta! Si eu care credeam ca o sa va gasesc mult mai ingaduitori decat v-am lasat :D Ehhh,asta e! Nu va deranjati..continuati va rog..eu oricum imi iau bocceluta mea cu amintiri frumoase si ies incet pe usa!

P.S. Pfff...am uitat si sa dau binete! Te salut moebius...salutare si tie sir Ciudy :D :D :D..ce credeati ,ca nu va recunosc???


16-11-2009 18:52:50
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

marianmandache a scris:

N=o mai da tu pe intelect [...]



Senilache, vad ca pricepi greu si uiti repede. Ti-am explicat odata care-i treaba cu fotografia, insa devine evident faptul ca, la nivelul tau de comprehensiune, explicatiile n-au efect fara creioane colorate si plastelina. Chiar sa nu-ti fi zis nimeni ca alcoolul sanitar e doar pentru uz extern, sau ai crezut ca-i gluma, ehm?!?...:D:D

...Si "N=0" e, desigur, doar o marturisire (involuntara) a numarului tau de neuroni; ...era oricum evident, dar e de apreciat sinceritatea, chiar si cea, dupa cum spuneam, involuntara. :D:D:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (17-11-2009 13:42:35)


16-11-2009 22:45:59
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai traven,eu ,cel putin ma straduiesc .La tine e problema. Tu nici macarnu realizezi cat esti de imbecil (neghiob,tampit) Poate pricepi semnificatia .In mintea ta idioata ,traiesti cu impresia ca esti grozav,iar cei care iti citesc mesajele ,se prapadesc de ras,Si prost si ridicol.
Ah,am uitat: mars la fecale si apoi la eutanasie !!!
O zi buna ,mai draga !


17-11-2009 06:55:12
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Fosilache, practicarea anumitor sporturi de contact (...mai ales box), datorita loviturilor incasate in cap, poate conduce la o afectiune posttraumatica denumita dementa pugilistica. ...Totusi, ca sa ajungi chiar in halul in care te prezinti acum, ori erai mult mai rau chiar decat un sac de antrenament, uman (...ma rog, vagi asemanari cu homo sapiens, un fel de caricatura groteasca), ori, mult mai probabil, la tine nu prea avea ce sa se deterioreze fiindca ai fost supus (preventiv :rolleyes::D ) unei lobotomii totale.

Penibilitatile tale de mascarici batran nu starnesc decat mila si repusie in acelasi timp, ambele dublate datorita zadarnicelor tale scremete de a asterne cateva cuvinte fara a-ti trada din start imbecilitatea (...care, impreuna cu execrabilitatea caracterului te fac, de-a dreptul... irezistibil :rolleyes::D:D:D:D, dupa cum sunt, dealtfel, convins ca te consideri).

...Incearca, totusi, sa renunti pentru o zi, sau doua, la bautul formolului din vasul in care te afli pentru conservare si studiu;...astfel, poate vei realiza, in sfarsit, cat de stringenta ar fi eutanasierea ta si ce serviciu imens ai aduce omenirii daca ai face ceva in aceasta directie.

Ultima modificare facuta de traven (27-11-2009 07:04:31)


17-11-2009 10:55:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
De unde pina unde concluziile astea... descurajante, coane Traven? :rolleyes: ;)

Audiatur et altera pars, :D deci:

vivi50: MARIANE esti cel mai nobil si cel mai corect barbat meriti tot cei frumos succes In tot ce faci prietene..

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-11-2009 11:19:38)


17-11-2009 11:06:54
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Pai, sincer, daca s-ar hotara odata sa-si taie venele  (...sau ceva asemanator), i-as ura si eu... "succes In tot ce faci prietene.." :rolleyes::D, la care as mai adauga si tot felul de aprecieri (...postume :rolleyes::rolleyes: ).

Ultima modificare facuta de traven (17-11-2009 11:19:00)


17-11-2009 11:18:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

traven a scris:

Pai, sincer, daca s-ar hotara odata sa-si taie venele  (...sau ceva asemanator), i-as ura si eu... "succes In tot ce faci prietene.." :rolleyes::D, la care as mai adauga si tot felul de aprecieri (...postume :rolleyes::rolleyes: ).

:D:D Hmmm... totusi, iegzista si alte marturii :rolleyes: referitoare la vitza nobila a Mandachestilor:

tasha1951: te tragi din vita nobila,indubitabil,Regele Carol al II-lea suferea de priapism...vezi arborele genealogic,cine stie?


17-11-2009 11:21:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. (offtopic, da' cu nimic mai putin valabil ;)):

Re-vazind/observind lipsa spatiilor dintre unele cuvinte in mai toate postarile dragei de Tasha, rememorez aceeasi "anomalie" :rolleyes: brusc aparuta-n postarile userei... Cami 49 :rolleyes: (care nu scria-n stilul asta pina acum), in unele foste asa-zise :rolleyes: postari vituperante :D ale lui Cami49 (??? :rolleyes: ???) intr-un dialog "incins" cu PPan, Titmouse etc.

Hmmm... :rolleyes: - de mult nu mai cred in coincidentze !!! :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (17-11-2009 11:32:30)


17-11-2009 11:28:21
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

Xtremul a scris:

:D:D Hmmm... totusi, iegzista si alte marturii :rolleyes: referitoare la vitza nobila a Mandachestilor:

tasha1951: te tragi din vita nobila,indubitabil,Regele Carol al II-lea suferea de priapism...vezi arborele genealogic,cine stie?



Hmmm, daca eliminam cateva cuvinte, ma declar total de acord. Mai exact, referirea la el sa fie redusa la:
Te tragi din vită, indubitabil, ...vezi arborele genealogic,cine ştie?

Ultima modificare facuta de traven (17-11-2009 11:36:33)


17-11-2009 11:34:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D:D:D hihihi... mergea si "nobila", linga cuvintu' "vita" fara "tz", cumetre...
Clar, reactiile mele arata ca sint la fel de "imbecil (neghiob,tampit)" :D:D ca tine, da' cred ca nu-i rau deloc ca-s asa !!! ;)


17-11-2009 11:40:37
   
Pagini: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 ... 81    
Mergeti la