Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce ma deranjeaza acum! - fara balele alienatului cu dubla persona    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

...Toate au plecat de la Tasha .Ea m-a dus la tine ,parasuta dracului ...VREAU SCANDAL !

:D:D Bingo !!! Intimplator sau nu, scandalu' pare ca-i in toi deja, chiar daca-i o furtuna virtuala intr-un pahar la fel de imaginar si ala.
Serios acu', urmaresc "rezbelul" :rolleyes: vostru distractiv pina la un punct dintr-o simpla curiozitate a deducerii misterioaselor mecanisme de eliberare a atitor megatone :( de rautate din neuronu' albei-ca-zapada-din-groapa-Glina. :D:D
Hmmm, Mariene tata, inclin sa cred ca, in ciuda strigaturilor ei "din toate gaurile", :D totusi n-ai satiscafut-o pe deplin ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (02-12-2009 22:32:08)


02-12-2009 22:26:49
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:


marianmandache a scris:

...Toate au plecat de la Tasha .Ea m-a dus la tine ,parasuta dracului ...VREAU SCANDAL !

:D:D Bingo !!! Intimplator sau nu, scandalu' pare ca-i in toi deja, chiar daca-i o furtuna virtuala intr-un pahar la fel de imaginar si ala.
Serios acu', urmaresc "rezbelul" :rolleyes: vostru distractiv pina la un punct dintr-o simpla curiozitate a deducerii misterioaselor mecanisme de eliberare a atitor megatone :( de rautate din neuronu' albei-ca-zapada-din-groapa-Glina. :D:D
Hmmm, Mariene tata, inclin sa cred ca, in ciuda strigaturilor ei "din toate gaurile", :D totusi n-ai satiscafut-o pe deplin ! ;)


pai, da, onania nu e solutia imbatabila de satisfacere :D:D si zicerea mea e in deplin acord cu topicul!!!

Ultima modificare facuta de SandieShaw (02-12-2009 22:35:25)


02-12-2009 22:34:37
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

marianmandache a scris:

Tu ai vrut-o !Mie chiar mi se rupe .Toate au plecat de la Tasha .Ea m-a dus la tine ,parasuta dracului .Si  ...fata...
De acolo si parola .Si acum ...sa vina scandalul !
da ! Sunt senilache,alcolist,puscarias,ma fut in cur ,am supt bani s-o duc bine in puscarie,sunt idiot,prost,masochist si tot ce vrei tu sabi,tasha,si fata
VREAU SCANDAL !

S-avem rezon, postarea merita citata si astfel pastrata urmasilor mei vacaresti! :D :D :D


03-12-2009 00:16:31
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai ,forumistii astia buni,nu mai umblati la fineturi ! Toti suntem ...si ne mai si place.Aveti impresia ca am nimerit din greseala in "latrina asta" ?
Doamne ,ce-a mai fost pana voastra .Bascalia si rautatea de pe lume.
Care mai de care,in subtilitati(pana la urma ,ieftine) perverse.


03-12-2009 09:30:30
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

whitesnow a scris:

Lasa sa citeasca si ceilalti ce am scris, daca scriem prea mult pierd esentialul si se pierde frumusetea jocului.Dar te rog ceva, rezolva-l pe xtremul ala cocosos si paduchios. Ce zici te bagi la o cafteala forumistica , hai ca am eu cu ce sa te platesc ;) :D :D :D


Xtremul a scris:


Bety cea urata a scris:

Zi tu fata cine crezi ca este CIUDATUL :D :D :D . Xtremul  si nu numai :D :D :D :D
Vorba cuiva :D


au sarit ca un leu si au picat ca 5 bani .

Ai prins clontz cu tupeu dupa cum observ, distruso de te crezi distrugatoare, cum am lipsit o tzira din zona !!! :D:D

Ca sa-mi evaluezi TU resursele ori intentziile (de unde pina unde oricum ideea de "razboi", ei ?? :rolleyes:)
ar trebui mai intai sa te ridici macar la nivelul oolor :D mele strict neuronal vorbind, ca emotional esti varza oricum !! :D
Si... cu cine razboi ??? Cu tineee??? :D:D:D Ma faci sa ma-ngrash instantaneu de-atita ris, parol... Eu nu vinez mushte, soro !! ;)

Postez reply-ul asta vechi, antic si de demult :D cu convingerea 100% ca actuala white-as-the-kk-snow :D e una si-aceeasi persoana cu disparuta Bety-cea-urita (cont sters) - aka Observatoarea, Pall Mall etc etc. Hmmm, sa se fi-ntors oare de la produs din Italia, Spania ori Bosnia-Hertzegovina ?! :rolleyes: :D
Nu doar modul specific de spatziere a emoticoanelor mi-a confirmat banuiala, cit mai ales recitirea/analizarea semantica a tonelor de zoaie :x azvirlite de complexata ipochimena acum aproape doi ani.
E vorba de acelasi stil pina la virgula, acceasi lipsa acuta de umor si saracie... cronica de idei - iar despre similitudinea caracterului execrabil :x al "purtatoarei" profilelor respective chiar n-are rost sa mai vorbim. :(

P.S. 1 - Inutil de adaugat si ca postarea mea de-atunci ramine 100% valabila !!! :)
Cu o mica adaugire necesara :rolleyes: - nu de alta, da' n-are rost sa-ti faci iluzii desharte, white-as-the-kk-snow:
nu doar ca nu vinez, dar nici nu cotzaiesc mushte frustrate, soro !!! :D:D hihihi
Asa ca-ti recomand din nou sa te retragi tiptil, chiar daca si batuta, si NEfootuta... :D:D
P.S 2 - Fireste ca-ti dau voie sa ma venerezi in continuare, dar numai in tacere - hai ca nu-i greu, doar ai mai tot timpul gura plina... :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 16:16:06)


03-12-2009 15:19:00
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
De fapt nu cotai deloc , asta ai vrut sa zici.Ok, sa zicem ca trecem cu vederea peste astea. Vopseste-ti  parul ramas in cap in nuante de kk . Mai simplu foloseste o peruca, nu este vina mea ca ca parul destept paraseste capul prost.
Si apoi unde sa ma retrag mai Capule de Treaba Belita, aici este un loc unde pot zburda in voie.Tu puti  a dictatura si a apa de colonie ieftina si ca atare risti ca niste mustele care te bizie sa nu te lase sa le footi.Am inteles ca esti capul nu si  buricul forumului.
Mai cocosel buricos, inteligentule. frumosule, adulatule, kkarisitule, mergi de schimba medicamentele pentru hemoroizi, alea prescrise de medic nu iti  fac bine la inteligenta.


03-12-2009 16:15:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Din momentul asta, ESTI IGNORATA TOTAL, tuto-nefootuto. :D:D hihihi
Cind si cind, o sa-ti mai dau la gioale :D:D totusi cu postarea asta, ca prea-i frumos colorata:

Xtremul a scris:


whitesnow a scris:

Lasa sa citeasca si ceilalti ce am scris, daca scriem prea mult pierd esentialul si se pierde frumusetea jocului.Dar te rog ceva, rezolva-l pe xtremul ala cocosos si paduchios. Ce zici te bagi la o cafteala forumistica , hai ca am eu cu ce sa te platesc ;) :D :D :D


Xtremul a scris:


Bety cea urata a scris:

Zi tu fata cine crezi ca este CIUDATUL :D :D :D . Xtremul  si nu numai :D :D :D :D
Vorba cuiva :D
Ai prins clontz cu tupeu dupa cum observ, distruso de te crezi distrugatoare, cum am lipsit o tzira din zona !!! :D:D
Ca sa-mi evaluezi TU resursele ori intentziile (de unde pina unde oricum ideea de "razboi", ei ?? :rolleyes:)
ar trebui mai intai sa te ridici macar la nivelul oolor :D mele strict neuronal vorbind, ca emotional esti varza oricum !! :D
Si... cu cine razboi ??? Cu tineee??? :D:D:D Ma faci sa ma-ngrash instantaneu de-atita ris, parol... Eu nu vinez mushte, soro !! ;)

Postez reply-ul asta vechi, antic si de demult :D cu convingerea 100% ca actuala white-as-the-kk-snow :D e una si-aceeasi persoana cu disparuta Bety-cea-urita (cont sters) - aka Observatoarea, Pall Mall etc etc. Hmmm, sa se fi-ntors oare de la produs din Italia, Spania ori Bosnia-Hertzegovina ?! :rolleyes: :D
Nu doar modul specific de spatziere a emoticoanelor mi-a confirmat banuiala, cit mai ales recitirea/analizarea semantica a tonelor de zoaie :x azvirlite de complexata ipochimena acum aproape doi ani.
E vorba de acelasi stil pina la virgula, acceasi lipsa acuta de umor si saracie... cronica de idei - iar despre similitudinea caracterului execrabil :x al "purtatoarei" profilelor respective chiar n-are rost sa mai vorbim. :(

P.S. 1 - Inutil de adaugat si ca postarea mea de-atunci ramine 100% valabila !!! :)
Cu o mica adaugire necesara :rolleyes: - nu de alta, da' n-are rost sa-ti faci iluzii desharte, white-as-the-kk-snow:
nu doar ca nu vinez, dar nici nu cotzaiesc mushte frustrate, soro !!! :D:D hihihi
Asa ca-ti recomand din nou sa te retragi tiptil, chiar daca si batuta, si NEfootuta... :D:D
P.S 2 - Fireste ca-ti dau voie sa ma venerezi in continuare, dar numai in tacere - hai ca nu-i greu, doar ai mai tot timpul gura plina... :D:D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 16:23:26)


03-12-2009 16:17:52
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:


whitesnow a scris:

Lasa sa citeasca si ceilalti ce am scris, daca scriem prea mult pierd esentialul si se pierde frumusetea jocului.Dar te rog ceva, rezolva-l pe xtremul ala cocosos si paduchios. Ce zici te bagi la o cafteala forumistica , hai ca am eu cu ce sa te platesc ;) :D :D :D


Xtremul a scris:


Bety cea urata a scris:

Zi tu fata cine crezi ca este CIUDATUL :D :D :D . Xtremul  si nu numai :D :D :D :D
Vorba cuiva :D

Ai prins clontz cu tupeu dupa cum observ, distruso de te crezi distrugatoare, cum am lipsit o tzira din zona !!! :D:D

Ca sa-mi evaluezi TU resursele ori intentziile (de unde pina unde oricum ideea de "razboi", ei ?? :rolleyes:)
ar trebui mai intai sa te ridici macar la nivelul oolor :D mele strict neuronal vorbind, ca emotional esti varza oricum !! :D
Si... cu cine razboi ??? Cu tineee??? :D:D:D Ma faci sa ma-ngrash instantaneu de-atita ris, parol... Eu nu vinez mushte, soro !! ;)

Postez reply-ul asta vechi, antic si de demult :D cu convingerea 100% ca actuala white-as-the-kk-snow :D e una si-aceeasi persoana cu disparuta Bety-cea-urita (cont sters) - aka Observatoarea, Pall Mall etc etc. Hmmm, sa se fi-ntors oare de la produs din Italia, Spania ori Bosnia-Hertzegovina ?! :rolleyes: :D
Nu doar modul specific de spatziere a emoticoanelor mi-a confirmat banuiala, cit mai ales recitirea/analizarea semantica a tonelor de zoaie :x azvirlite de complexata ipochimena acum aproape doi ani.
E vorba de acelasi stil pina la virgula, acceasi lipsa acuta de umor si saracie... cronica de idei - iar despre similitudinea caracterului execrabil :x al "purtatoarei" profilelor respective chiar n-are rost sa mai vorbim. :(

P.S. 1 - Inutil de adaugat si ca postarea mea de-atunci ramine 100% valabila !!! :)
Cu o mica adaugire necesara :rolleyes: - nu de alta, da' n-are rost sa-ti faci iluzii desharte, white-as-the-kk-snow:
nu doar ca nu vinez, dar nici nu cotzaiesc mushte frustrate, soro !!! :D:D hihihi
Asa ca-ti recomand din nou sa te retragi tiptil, chiar daca si batuta, si NEfootuta... :D:D
P.S 2 - Fireste ca-ti dau voie sa ma venerezi in continuare, dar numai in tacere - hai ca nu-i greu, doar ai mai tot timpul gura plina... :D:D:D



Cita finete, inteligenta, bun gust si ce idei mirabolante, noi ,crude ai.Cred ca mor femeile dupa tine cind te vad asa cocosel bleg dar inteligent, oricind gata sa puna la puct cite una  pe aici pe forum.

Asta-i problema cocosel pirlit la cur, unii au prea mult si altii deloc.Ce naspa trebuie sa fie sa te simti inteligentul inteligentilor, desteptul desteptilor, dar in acelas timp sa fii nefututul nefututilor si sa tinjesti dupa o bucatica de "putulica " macar, ca de pisssdulice nici nu se pune problema."

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 16:25:16)


03-12-2009 16:24:09
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
De unde ai aceasta karma minunata si de unde te inspiri in postarile minunate cu care ne zgirii ochii ?
Stiu, nu imi spune, culoarea maro te inspira, cind ceva nu merge faci referire la fecale. Deh , vezi ,asa  iti faci singur viata de kkt :) :D :D :D


PS 1.
Cu greu pot gasi o postare  de a ta in care sa nu fie o aluzie cit de mica  la sex sau la kkt.
PS2
tu stii daca esti obsedat sau iti doar exprimi realitatea ( visarea) in care traiesti


Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 16:30:17)


03-12-2009 16:27:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Din momentul asta, RAMAI IGNORATA TOTAL, tuto-nefootuto. :D:D hihihi
Cind si cind, o sa-ti mai dau la gioale :D:D totusi cu postarea asta, ca prea-i frumos colorata:

Xtremul a scris:


whitesnow a scris:

Lasa sa citeasca si ceilalti ce am scris, daca scriem prea mult pierd esentialul si se pierde frumusetea jocului.Dar te rog ceva, rezolva-l pe xtremul ala cocosos si paduchios. Ce zici te bagi la o cafteala forumistica , hai ca am eu cu ce sa te platesc ;) :D :D :D


Xtremul a scris:


Bety cea urata a scris:

Zi tu fata cine crezi ca este CIUDATUL :D :D :D . Xtremul  si nu numai :D :D :D :D
Vorba cuiva :D
Ai prins clontz cu tupeu dupa cum observ, distruso de te crezi distrugatoare, cum am lipsit o tzira din zona !!! :D:D
Ca sa-mi evaluezi TU resursele ori intentziile (de unde pina unde oricum ideea de "razboi", ei ?? :rolleyes:)
ar trebui mai intai sa te ridici macar la nivelul oolor :D mele strict neuronal vorbind, ca emotional esti varza oricum !! :D
Si... cu cine razboi ??? Cu tineee??? :D:D:D Ma faci sa ma-ngrash instantaneu de-atita ris, parol... Eu nu vinez mushte, soro !! ;)

Postez reply-ul asta vechi, antic si de demult :D cu convingerea 100% ca actuala white-as-the-kk-snow :D e una si-aceeasi persoana cu disparuta Bety-cea-urita (cont sters) - aka Observatoarea, Pall Mall etc etc. Hmmm, sa se fi-ntors oare de la produs din Italia, Spania ori Bosnia-Hertzegovina ?! :rolleyes: :D
Nu doar modul specific de spatziere a emoticoanelor mi-a confirmat banuiala, cit mai ales recitirea/analizarea semantica a tonelor de zoaie :x azvirlite de complexata ipochimena acum aproape doi ani.
E vorba de acelasi stil pina la virgula, acceasi lipsa acuta de umor si saracie... cronica de idei - iar despre similitudinea caracterului execrabil :x al "purtatoarei" profilelor respective chiar n-are rost sa mai vorbim. :(

P.S. 1 - Inutil de adaugat si ca postarea mea de-atunci ramine 100% valabila !!! :)
Cu o mica adaugire necesara :rolleyes: - nu de alta, da' n-are rost sa-ti faci iluzii desharte, white-as-the-kk-snow:
nu doar ca nu vinez, dar nici nu cotzaiesc mushte frustrate, soro !!! :D:D hihihi
Asa ca-ti recomand din nou sa te retragi tiptil, chiar daca si batuta, si NEfootuta... :D:D
P.S 2 - Fireste ca-ti dau voie sa ma venerezi in continuare, dar numai in tacere - hai ca nu-i greu, doar ai mai tot timpul gura plina... :D:D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 16:50:49)


03-12-2009 16:50:26
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Daca ignori nu inseamna ca nu exista.
De obicei se da intre gioale, vezi, de aia nu reusesti sa faci sex, chiar daca dai din buci, nu o bagi unde trebuie :D :SD :D :D :D


03-12-2009 17:14:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ete o alta proba a clonarii ;) whitesnow - bety-cea-urita - Observatoarea - Pall-Mall - loolita: :x

Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

....V-O TRAJE PRECUM MADAMA LOOOLITA ! (... se caca cu chilotzii pe ea .....un fel de fun-funny !)

:D:D:D

  am traso unui boshorog bolnav ! treaba cu kktul in chiloti mi s-a intimplat cind ti-am vazut "poza" ...
   marsh si schimba pampersul, ca mirosul de la tine vine, kkcios batrin :D :D :D
   ps : eu chiar ma pot pisha pe tine, tu doar in pampers , Handy!

...cu aceleasi spatii intre emoticoane - si nu numai... scatofilia-i totusi pasiunea ta precum vad, whitesnow ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 17:20:47)


03-12-2009 17:15:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Un alt "sweet remember", :rolleyes: Loolito-alba-ca-cacaoa ! :D:D
Xtremul a scris:


Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

....V-O TRAJE PRECUM MADAMA LOOOLITA ! (... se caca cu chilotzii pe ea .....un fel de fun-funny !)

:D:D:D

  am traso unui boshorog bolnav ! treaba cu kktul in chiloti mi s-a intimplat cind ti-am vazut "poza" ...
   marsh si schimba pampersul, ca mirosul de la tine vine, kkcios batrin :D :D :D
   ps : eu chiar ma pot pisha pe tine, tu doar in pampers , Handy!

LOL :x Loolito :(, m-ai dezamagit complet la faza asta !!!

1. Vezi ca asta-i topicul MEU (din care ai fi putut sa te cultivi si tu o tzira, fara eforturi) si chiar nu-ti permit sa intri cu bocancii in el !!! (FIINDCA TU AI INCEPUT, replicind fara pic de umor si cu naduf nejustificat unei postari a lui PPan :x). Si continuind apoi cu replici la fel de veninoase, la o atentzionare (surprinzator de BLINDA INITZIAL ;), serios, la cit de acid poate fi cumatrul Ciudat_SA) !!!

2. Nu ma intereseaza cit de nefootuta :rolleyes: oi fi in perioada asta ori ce dezamagiri lumeshti te-au facut sa intri ca vaca-n lucerna cu copitele gindirii :D prin zona asta in care cel putin 30 de oameni (cu minte si simt al umorului) nu doar schimba informatii utile, ci chiar SE SIMT BINE !!!
Soooooooooooo...STAY OUT, I'M WARNING YOU !!! :x

3. Pe linga faptul ca te-am sters din lista de amici virtuali (din simplul motiv ca esti DE NERECUNOSCUT :rolleyes: - deci nu mai ai nici macar sanse teoretice sa ai fericirea de-a ti-o trage vreodata, nici macar ORAL :D:D), te mai avertizez ca orice continuare a intruziunii (a oricui de fapt, nu doar a ta), cu scopuri de porcaiala nemotivata pe topicul asta AL MEU, se va lasa cu shuturi in cur (verbale :D) in rafale inimaginabile !!! :D:D


Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 17:21:29)


03-12-2009 17:19:05
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
:) Vorbesti despre ce spune omul, daca tot repeta maro, kk, atunci il banuiesti ca este scatofob, daca zice doar de sex, il banuiesti ca este nefu-tut.
Pe tine te banuiesc de amindoua.


03-12-2009 17:20:59
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

whitesnow a scris:

:) Vorbesti despre ce spune omul, daca tot repeta maro, kk, atunci il banuiesti ca este scatofob, daca zice doar de sex, il banuiesti ca este nefu-tut.
Pe tine te banuiesc de amindoua.

De-acu-ncolo, o sa-ti raspund... indirect. ;)

CIUDATUL SA a scris:

Las-o pe mana mea xtreme ca stie bunicu' Ciudatul multe despre curuletzul ei penetrat (apropos de obiceiurile turceshti :D ) .........sa intre pe mess  ca-i suflu io la ureche cine este ! ca d-aia m-a facut mama ordonat shi cu dosare in raft ! :D:D:D


03-12-2009 17:23:07
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

Din momentul asta, RAMAI IGNORATA TOTAL, tuto-nefootuto. :D:D hihihi
Cind si cind, o sa-ti mai dau la gioale  totusi cu postarea asta, ca prea-i frumos colorata:





whitesnow a scris:

Daca ignori nu inseamna ca nu exista.
De obicei se da intre gioale, vezi, de aia nu reusesti sa faci sex, chiar daca dai din buci, nu o bagi unde trebuie :D :SD :D :D :D




A raspunde indirect inseamna a ignora.-conform teoriei taleori nu te-ai putut abtine pentru ca te-am lovit intre gioale,Pacaliciule Xtrem.Pai nu este bine Cocoselule Xtrem, tu ce faci aici ?Desigur, iti acoperi kkt-ul prin acoperirea capului cu pamint.
Inca ceva, am sa iti explic cit pot eu de bine de ce te consider doar un cocosel jumulit si lipsite d epenele inteligentei . Iata , citeste cu atentie.
Fa o lista cu toti cei care ti-au rupt fisul pe forum si pune aici. VOI recunoaste ca sint fiecare dintre ei/ele.

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 17:44:36)


03-12-2009 17:33:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

-Ca s-o terminam cu atata secretomanie iata nishte I"ELE" care posteaza in spatele ID-ului : martiele, doriane, exa, fun-funny shi etc
....shi vezi ca eu nu am frecat-o ca altzi viteji nu shtiu catzi ani prin legiuni inchipuite  :D:D:D !


moebius a scris:


Looolita a scris:


moebius a scris:



... Mda, sunt aproape sigur ca nu posteaza persoana din fotografii ... Si nici macar nu cred ca e vorba de o femeie ...
   E destul de clar ca nea' omu' are probleme mari la mansarda ...


   Ai dreptate, "Lolita" nu mai posteaza de mult pe aici, moebius ! i-am schimbat , oricum, parola , pentru ca suntem (suntem mai multi, o recunosc!) convinsi ca n-o sa mai intre niciodata pe forumul asta. poate ca o sa va dam parola sa intrati toti cei ce aveti o chestie care nu va convine impotriva unei replici, a unei postari deranjante.sa ramina nik-ul asta pentru refulari , atunci cind un forumist se simte  jignit de unul sau altul , sa poata riposta la "adapostul" lui , apoi sa scrie ca si cum "nici usturoi n-a mincat, nici gura nu-i miroase!"
   Pentru ultima fraza, ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" si e pacat de tine ! Reactia noastra fata de cei doi, are temei, nu e rautate gratuita!!!


Ce sa mai zic ... ?!? :(:(:(
Daca voi  ( cei care recunoasteti ca postati sub nick-ul LOOOLITA ) considerati ca e matur sa intrati pe forum doar ca sa "porcaiti" pe cineva, eu ce pot sa mai adaug inafara faptului ca nu sunt genul care sa incep sa postez imprecatii si obscenitati. Orice comentariu pe care l-am facut ( chiar daca a continut o ironie mai mult sau mai putin acida ) eu zic ca s-a mentinut in limitele unui limbaj decent si chiar nu am deloc intentia sa schimb chestia asta.
In ceea ce ii priveste pe Ciudatul si Xtremul, ii consider ca facand parte din acei foarte putini, care efectiv tin in viata forumul asta prin postari cu adevarat interesante, iar in cadrul acestor foarte putini, cei doi exceleaza prin consistentza si constantza. Asa ca, faptul ca ati lasat sa se inteleaga ca aveti cine stie ce motive mai mult sau mai putin justificate, care ( din cate am inteles din afirmatiile voastre ) depasesc ceea ce tine de forum, pe mine unul nu ma influenteaza absolut deloc … Poate ca motivele de care spuneti, exista cu adevarat si poate ca printre voi se numara oameni foarte OK, dar la cum se prezinta lucrurile acum, concluzia e foarte departe de a fi asta …
E adevarat ca nici Ciudatul "nu prea e dus la biserica" si ca atare nu ezita sa va dea replica in aceeasi maniera, dar marea diferenta este aceea ca, daca dam la o parte postarile "veninoase" , el ramane cu chiar mult, iar voi cu nimic ... ;  ... si am evidentiat "veninoase" pentru ca multe din postarile unde conu' S.A. este chiar foarte libertin in limbaj, ... nu se incadreaza in acea zona.
Oricum, ideea este aceea ca in conflictul aparut, sunt fara discutii de partea celor doi, iar postarile mele legate de subiect vor fi in continuare atacuri orientate impotriva voastra, cu atat mai mult cu cat mi se pare foarte aiurea faptul ca ( dupa cum sustineti ) un intreg grup se chinuie se dea replica, mai ales ca rezultatul este cel care se vede, adica un biet sir de "murdarii" :(:(:( ... Evident ca in ceea ce ma priveste, voi ramane in zona decentzei ( chiar daca voi fi cat mai acid ) , dar nu spun asta ca o invitatie la fair play. Daca pe voi va face sa va simtiti mai importanti aruncatul cu fecale verbale, asta e ... fiecare are propriul sistem de valori ...

Dar, … sa ne intoarcem la “impunsaturi” :rolleyes::D:D:D ...

… Apropo de chestia cu grupul, cum se intampla treaba  ?!? ... Aveti intalniri periodice unde faceti cate un brainstorming ( ... adica doar storming :rolleyes::rolleyes: ) privitor la injuraturi, sau sunteti de serviciu pe rand, iar la “sedinte” doar va felicitati si va incurajati pentru mai departe :D:D:D …
Iar in acest al doilea caz , nu sunt certuri la impartirea primelor … ?!? … Pentru ca la gramada, sub acelasi nick , nu se vede ”munca” :rolleyes: individuala :D:D:D …
Ia stati , … grupul n-are vreun nume menit sa va stimuleze eroismul si sa umple de spaima “dusmanul” ?!? :rolleyes: ... :D:D:D ;  … daca nu, promit ca incerc sa va gasesc un nume :rolleyes::rolleyes: … Nu de alta ,da’ grupul Looolita nu prea suna … subversiv :rolleyes::D …
Si ce teste trebuie sa treaca un candidat pentru a i se transmite ( evident, in cadrul unei ceremonii fastuoase :D:D ) parola de intrare pe contul de … guerrilla :D:D:D. Chiar nu stiam de ce postati sub un singur nick, dar acum am inteles ca sunt mici cotizatiile membrilor si nu ajung decat pentru un cont … ;):D:D … Dar, cine stie … mai incolo … cu sprijin din “afara” :rolleyes: … pai , nuuu ?!?  … :D:D:D … Parca va si vad intr-o campanie in toata regula : cu steaguri, insigne, pliante, pancarte, etc, , etc ...
:D:D:D …

Era sa uit o chestie :D:D:D  :
Citez : ... ai grija, ca "daca te bagi in taratze, te maninca porcii" ... Deci, in cadrul acestei fraze menita sa dea o imagine asupra celor doua grupuri care se "infrunta" :rolleyes:, ... noi suntem taratzele ... :D:D:D ... Nu zic nimic mai departe :D:D:D ...


Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 17:48:07)


03-12-2009 17:42:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

whitesnow a scris:


Xtremul a scris:

Din momentul asta, RAMAI IGNORATA TOTAL, tuto-nefootuto. :D:D hihihi
Cind si cind, o sa-ti mai dau la gioale  totusi cu postarea asta, ca prea-i frumos colorata:



whitesnow a scris:

Daca ignori nu inseamna ca nu exista.
De obicei se da intre gioale, vezi, de aia nu reusesti sa faci sex, chiar daca dai din buci, nu o bagi unde trebuie :D :SD :D :D :D


A raspunde indirect inseamna a ignora.-conform teoriei taleori nu te-ai putut abtine pentru ca te-am lovit intre gioale,Pacaliciule Xtrem.Pai nu este bine Cocoselule Xtrem, tu ce faci aici ?Desigur, iti acoperi kkt-ul prin acoperirea capului cu pamint.
Inca ceva, am sa iti explic cit pot eu de bine de ce te consider doar un cocosel jumulit si lipsite d epenele inteligentei . Iata , citeste cu atentie.
Fa o lista cu toti cei care ti-au rupt fisul pe forum si pune aici. VOI recunoaste ca sint fiecare dintre ei/ele.

Cit despre Loolite si presupusele grupuri de "VIGILANTES' internautice :D:D, cu greu imi imaginez gradul de prostie a cuiva care e nevoit sa se asocieze cu altzii ca sa poata da o replica (si aia jalnica :() pe un forum !!! :D:D

In orice caz, psihiatrul amator :D din mine imi spune ca "loolita" reprezinta  o asociere tip "cuplu-cupluri" (ca-i b/f sau b/b sau chiar... f/f :D, asta inca nu stiu, dar as putea aflu ;)) Cred insa ca nu merita efortul, duca-se pe pustii, in fine... macar de-ar fi avut simtzul umorului !!! :(
Pina si din replica penibila la postarea mai ampla (si foarte "la obiect") a cumatrului moebius, grupul "paraloliticilor" :D:D se descalifica total - fie si din motivul ca incearca sa-l "dadaceasca" si "previna" ca pe un copil mucos sa nu se "asocieze" cu tembelii de noi (aici as fi vrut argumente... :)) pe ditamai GENERALUL moebius !!! :D:D

Redevenind serios, vin si-ntreb acum: nu va oripileaza si pe voi PROSHTII care nu doar ca nu realizeaza cit de TOLOMACI sint, dar incearca sa mai dea si SFATURI alora evident cu citeva clase peste nivelul lor de kko ??? :rolleyes: - recte Moebius ?!

IO cel putin, ca sa nu ma "contaminez" cumva de PROSTIE :D:D, aleg de-acum varianta IGNORARII lor totale !!! :)

N-ati aflat ca oshtile luciferice ale lui nea Marduk/Azazel/Satan ala reptilianu' se "hranesc" din sentimentele noastra negative??? :rolleyes: ura, invidie, resentimente etc. Si mai ales INVIDIE - fiindca asta-i clar mecanismul de declansare al reactiilor tip "loolita".


03-12-2009 17:46:44
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Sincer de abia acum ma apuca mila cind te vad intr-o totala pana de idei si intro fantastica saracie in a te exprima.

Atit de mult te-am busit si trintit  incit postezi ce au scris altii pentru a mima ajutorul celor de pe forum .

Sau astepti sa se duca pagina asta si sa inceapa alta. Este posibil si aceasta varianta.Mai bine asteapta sa treaca viata asta.

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 18:02:09)


03-12-2009 17:48:10
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
CHiar asa ? hei Cocoselule despanat ai confirmat ca am dreptate in ceea ce am zis mai sus :)) esti gata ramolici !!!! reciteste partea subliniata.



Xtremul a scris:


whitesnow a scris:


Xtremul a scris:

Din momentul asta, RAMAI IGNORATA TOTAL, tuto-nefootuto. :D:D hihihi
Cind si cind, o sa-ti mai dau la gioale  totusi cu postarea asta, ca prea-i frumos colorata:



whitesnow a scris:

Daca ignori nu inseamna ca nu exista.
De obicei se da intre gioale, vezi, de aia nu reusesti sa faci sex, chiar daca dai din buci, nu o bagi unde trebuie :D :SD :D :D :D


A raspunde indirect inseamna a ignora.-conform teoriei taleori nu te-ai putut abtine pentru ca te-am lovit intre gioale,Pacaliciule Xtrem.Pai nu este bine Cocoselule Xtrem, tu ce faci aici ?Desigur, iti acoperi kkt-ul prin acoperirea capului cu pamint.
Inca ceva, am sa iti explic cit pot eu de bine de ce te consider doar un cocosel jumulit si lipsite d epenele inteligentei . Iata , citeste cu atentie.
Fa o lista cu toti cei care ti-au rupt fisul pe forum si pune aici. VOI recunoaste ca sint fiecare dintre ei/ele.

Cit despre Loolite si presupusele grupuri de "VIGILANTES' internautice :D:D, cu greu imi imaginez gradul de prostie a cuiva care e nevoit sa se asocieze cu altzii ca sa poata da o replica (si aia jalnica :() pe un forum !!! :D:D


In orice caz, psihiatrul amator :D din mine imi spune ca "loolita" reprezinta  o asociere tip "cuplu-cupluri" (ca-i b/f sau b/b sau chiar... f/f :D, asta inca nu stiu, dar as putea aflu ;)) Cred insa ca nu merita efortul, duca-se pe pustii, in fine... macar de-ar fi avut simtzul umorului !!! :(
Pina si din replica penibila la postarea mai ampla (si foarte "la obiect") a cumatrului moebius, grupul "paraloliticilor" :D:D se descalifica total - fie si din motivul ca incearca sa-l "dadaceasca" si "previna" ca pe un copil mucos sa nu se "asocieze" cu tembelii de noi (aici as fi vrut argumente... :)) pe ditamai GENERALUL moebius !!! :D:D

Redevenind serios, vin si-ntreb acum: nu va oripileaza si pe voi PROSHTII care nu doar ca nu realizeaza cit de TOLOMACI sint, dar incearca sa mai dea si SFATURI alora evident cu citeva clase peste nivelul lor de kko ??? :rolleyes: - recte Moebius ?!

IO cel putin, ca sa nu ma "contaminez" cumva de PROSTIE :D:D, aleg de-acum varianta IGNORARII lor totale !!! :)

N-ati aflat ca oshtile luciferice ale lui nea Marduk/Azazel/Satan ala reptilianu' se "hranesc" din sentimentele noastra negative??? :rolleyes: ura, invidie, resentimente etc. Si mai ales INVIDIE - fiindca asta-i clar mecanismul de declansare al reactiilor tip "loolita".


Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 17:52:37)


03-12-2009 17:50:13
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Pai ce faci ,acum ma lasi neterminata si nu ma mai distrugi "forumistic" cu armele inteligentei  si cunostiintelor tale dobindinte in anii studentiei in defavoarea sexului si distractiei.

Acum lasa-l pe Marduk  si nu o mai da pe paranormale si pe nestiute decit de tine.
Iata la tine cum dezvolti un mecanism tipic de om terminat si depasit de o persoana pe care o consideri inferioara tie.
Ii voi spune isteria forumistico- Xtrema :D :D :D


03-12-2009 17:58:59
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Ce bine de tine, ai prieteni cu care sa te imbarbatezi pe mesenger, pe umarul carora sa plingi si cu care sa poti face glume proaste pe seama mea.

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 18:19:08)


03-12-2009 18:12:41
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

Ete o alta proba a clonarii ;) whitesnow - bety-cea-urita - Observatoarea - Pall-Mall - loolita: :x

Looolita a scris:


CIUDATUL SA a scris:

....V-O TRAJE PRECUM MADAMA LOOOLITA ! (... se caca cu chilotzii pe ea .....un fel de fun-funny !)

:D:D:D

  am traso unui boshorog bolnav ! treaba cu kktul in chiloti mi s-a intimplat cind ti-am vazut "poza" ...
   marsh si schimba pampersul, ca mirosul de la tine vine, kkcios batrin :D :D :D
   ps : eu chiar ma pot pisha pe tine, tu doar in pampers , Handy!

...cu aceleasi spatii intre emoticoane - si nu numai... scatofilia-i totusi pasiunea ta precum vad, whitesnow ! ;)




Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


marianmandache a scris:

Forumisti din toate topicurile,uniti-va ! Toti o cunoasteti pe tipa asta .

Oricum nu merita atentzia cuiva, cumetre - posibil deci sa fie de pilda o noua clona a Exei :rolleyes: (EXA depistata cindva de ex-forumistul Ciudatul SA ca fiind autoarea altor interventii abjecte :() - sa fie sanatoasa din partea mea, desi-i clar ca valurile astea de porniri toxice :D se intorc intotdeauna impotriva emitentului/ei. ;)

Se pare ca-i chiar EXA - evident, si ea prietena virtuala de-a Tashei. :) IP-ul de pe care posteaza indica un aspect sugestiv, pe care nu-L INDIC :D insa nici de asta data (glumitza asta, reamintita de asa-zisa whitesnow intr-o postare, e un alt indiciu circumstantzial :rolleyes:).



Lista este inca deschisa, asteptam propuneri si sugestii, imi este lene sa caut postarea cu cherie SS gasinusa motata in care sustine ca as fi domn, mandache ( aici chiar ca este sf ).

Se duce un tip la biblioteca nationala  si intreaba :
-Aveti romanul Probe de intelegenta alte Cocoselului Moderator Xtrem ?
Bibliotecarul raspunde ":
-Va rog cautati in sectiunea SF !!! :D :D :D :D

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 18:45:37)


03-12-2009 18:33:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

whitesnow a scris:

Pai ce faci ,acum ma lasi neterminata si nu ma mai distrugi "forumistic" cu armele inteligentei  si cunostiintelor tale dobindinte in anii studentiei in defavoarea sexului si distractiei.

Acum lasa-l pe Marduk  si nu o mai da pe paranormale si pe nestiute decit de tine.
Iata la tine cum dezvolti un mecanism tipic de om terminat si depasit de o persoana pe care o consideri inferioara tie.
Ii voi spune isteria forumistico- Xtrema :D :D :D

Nu doar ca nu vinez, dar nici nu cotzaiesc mushte frustrate, soro !!! :D:D hihihi
Asa ca-ti recomand din nou sa te retragi tiptil, chiar daca si batuta, si NEfootuta... :D:D
P.S 2 - Fireste ca-ti dau voie sa ma venerezi in continuare, dar numai in tacere - hai ca nu-i greu, doar ai mai tot timpul gura plina... :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 18:35:37)


03-12-2009 18:35:21
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Clar s-a terminat minecuta de inspiratie si s-a evaporat roua de inteligenta.Esti in impas Xtremule, cocosel obosit si terminat,  iti doresti singur vizita vulpii la cotet.
Macar nu mai posta, joaca faza aia cu  detasarea superioara a intelectualului rafinat si nu te lasa bagat in morcirla cu astia mai slabi pregatiti decit tine.


03-12-2009 18:42:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. final: Psihanalistul... deloc amator ;) din JE a tras, in fine, o concluzie... la fel de finala: :D
nick-urile whitesnow si whocares :rolleyes: sint "fatate" de acelasi pattern mintal (evident chinuit de complexe irezolvabile si irefutabile). :D:D

Si cu asta, basta, te-am pupat pe portofel, whitesnow - whocares - loolita - pall mall - observatoarea - Bety cea urita - FunFunny etc etc. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 18:49:06)


03-12-2009 18:46:34
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Din punctul meu de vedere esti terminat, nu mai am ce face cu tine.
Mai vorbim dupa alegeri,
Hai pa ca-i scump curentul si internetul in Batesville :D:D :D

Ultima modificare facuta de whitesnow (03-12-2009 18:49:27)


03-12-2009 18:49:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
N-o sa-ti dau satisfactia ultimului cuvint, terminato ! :D

Fiindca esti un simplu rateu uman :( macinat de cele mai josnice refulari si resentimente - provocate din pacate de BINE si FRUMOS.
Sau... din fericire de fapt ?! :rolleyes: ;)-  fiindca altminteri cum ne-ar fi testata rabdarea macar ? :rolleyes:

Parintele-sfint Cleopa nu degeaba zicea cam asa - pentru urechile capabile nu doar sa auda, ci sa mai si inteleaga:

Iadul e doar rugul propriei arderi (in Ceruri, dar si pe Pamint :(... mai ales),
ardere nascuta din neputinta acceptarii propriilor pacate, limite si desherturi interioare.
Nerecunoastere care anuleaza din start posibilitatea Evolutiei, ori o amana cel putin pe termen nedefinit,
intr-un cerc viciat de orbire rauvoitoare si rupere a puntilor cu lumea, dar si cu ramasitzele din Sinele inca nealterat.


Tradus mai pe limba albelor-ca-smoala: :D
"Mergi sanatoasa :rolleyes: inapoi la clondir si joint, Necurato !!!"

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-12-2009 19:01:55)


03-12-2009 18:50:12
   
whocares
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-08-2009
Mesaje: 91

Xtremul a scris:

P.S. final: Psihanalistul... deloc amator ;) din JE a tras, in fine, o concluzie... la fel de finala: :D
nick-urile whitesnow si whocares :rolleyes: sint "fatate" de acelasi pattern mintal (evident chinuit de complexe irezolvabile si irefutabile). :D:D

Si cu asta, basta, te-am pupat pe portofel, whitesnow - whocares - loolita - pall mall - observatoarea - Bety cea urita - FunFunny etc etc. :)



Xtremul a scris:

P.S. final: Psihanalistul... deloc amator ;) din JE a tras, in fine, o concluzie... la fel de finala: :D
nick-urile whitesnow si whocares :rolleyes: sint "fatate" de acelasi pattern mintal (evident chinuit de complexe irezolvabile si irefutabile). :D:D

Si cu asta, basta, te-am pupat pe portofel, whitesnow - whocares - loolita - pall mall - observatoarea - Bety cea urita - FunFunny etc etc. :)



Iar eu iti spun ca NU, Florine! O spun pentru prima data si, probabil, pentru ultima.. ca NICIODATA nu am scris eu asa ceva.. referindu-ma absolut la toate acele nick-uri pe care le pomenesti (unele nu le stiu.. deduc doar o succesiune a lor ... imediat dupa plecarea mea).
Nu ai nici un motiv real sa faci asemenea acuzatii. Ceea ce ma surprinde cu adevarat.. este faptul ca aduceti in discutie mesajele vechi ale acestor nick-uri... dar nici unul nu e scris de FF. Nici macar una din miile de postari care apartin FF nu contine un asemenea limbaj (ma refer la anii in care eu postam aici). Nici macar o data eu nu mi-am iesit din fire, daca facem exceptie de perioada (de-a dreptul inocenta) costelino...  si nu am folosit un limbaj vulgar.
Cum e posibil doar pe baza unei presupuneri, coincidente sau barfe de culise... sa faci asemenea afirmatii? Cu exceptia ta.. cu ceilalti am petrecut ore in sir, fata in fata, in diverse locuri.... Ne-am privit in ochi in tot acest timp.  Mi-ar palcea sa stiu care dintre acestia pot afirma, fara teama ca s-ar insela, ca eu as fi capabila de asa ceva.
Relatia mea cu Tasha (pe care nu o voi comenta mai mult decit e necesar)... s-a incheiat din motive pe care numai eu si ea le stim. Dar ea a ramas... avind posibilitatea sa-si spuna versiunea. Eu am plecat. 
Este adevarat ca eu nu pot demonstra adevarul spuselor mele... dar nici voi. Probabil ca nu vom afla niciodata cine si de ce a pornit toata "joaca" asta.  Probabil ca nici nu ar trebui sa ne pese atit de mult, nu?
Inchei.. spunindu-va din nou... NU, NICIODATA FF nu ar fi folosit un asemena limbaj. Eu sint sigura.. pentru ca o cunosc. Voi, se pare ca nu.


03-12-2009 20:37:21
   
whocares
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-08-2009
Mesaje: 91
Repet, aduceti in discutie, de fiecare data, aceleasi nick-uri si le comparati. Nu-i  greu sa observi asemanarea de grafie, stil, limbaj… ce mai vreti voi.. din moment ce este vorba de aceeasi persoana.  E ridicol! Vreti sa demonstrati ca x scrie ca y.. dupa ce ati demonstrat deja ..ca x este y? Nu despre asta vorbeam si eu? Va ceream sa comparati mesaje scrise de-a lungul timpului (din ce perioada vreti voi, inclusiv de pe mess) de FF si sa-mi aratati, fara putinta de tagada.. asemanarea cu unul dintre aceste nick-uri.  Nu exista. Si asta ar fi trebuit sa fie primul vostru semnal de alarma.. si nu o vorba aruncata in vint de mai stiu eu cine. 
Asta n-o voi intelege niciodata! Ati judecat in lipsa.. pe baza afirmatiilor unui oarecare ….. facind permanent abstractie de dovezile scrise aflate la indemina voastra.  Pentru ca toate supozitiile voastre se bazezaza pe o asemenea  analiza,  nu?
Apoi… va ceream intr-un mesaj recent.. sa gasiti motivatia unei asemena actiuni. Sintem adulti cu totii. A-mi spune de invidie, nef.. sau mai stiu eu ce nebunii din astea… e o copilarie. Cel putin eu, m-am despartit de voi – DE TOTI – in conditii minunate, cu pareri de rau ca nu ne vom mai putea intilni, cu speranta si invitatia de a veni oricind la noi.
Din pacate, argumentele mele sint putine, probabil si destul de firave… dar asta este.  Nu am urmarit forumul timp de 1 an si ceva (uneori nici eu un stiu cit timp a trecut de cind ma aflu aici). Si, o alta curiozitate de-a mea.. Voi stiti foarte bine ca eu un am fost singura aici. Era suficient sa intrebati …cealalta persoana daca eu am pomenit vreodata de 3x sau daca eu aveam macar 3x in calculator.  Ambele raspunsuri ar trebui sa fie “nu”. De-asta imi este si foarte greu acum sa inteleg ceea ce se intimpla, sa fac legaturi, deductii…asemanari sau mai stiu eu ce.
Si ca o incheiere… Nu am incercat sa ma apar. E mult prea tirziu si nici nu pareti interesati de adevar.  Un user a trebuit sa moara pentru a fi sters de pe lista. Oribil! Probabil ca nu-mi ramine decit sa astept ca x+y+z sa faca o greseala… pentru a intelege si voi in ce eroare totala va aflati.  Nu-i  bai. Nici unul dintre noi.. nu a pierdut nimic.
Nici macar nu stiu cu cine ma "lupt". Florin pare .. purtator de cuvint. Ori pe mine, va reamintesc, un asemenea limbaj... ma inhiba. Si nu voi continua nici un schimb de replici in maniera aleasa de voi.

Spunea Sandie undeva.. ca si-ar cere scuze daca... Pentru ce ar face-o? Cui ii mai pasa de toate astea acum.... mai ales acum?


04-12-2009 03:23:42
   
?? MIHAIDAN
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2007
Mesaje: 73
eu zic sa luam exemplul lui geoana shi sa facetzi reconciliere eterna. ibitzi-va fratzilor ca purceaua nu mai are timp sa moara in cotetz: vine craciunul!
uite un nou exemplu elocvent: pana shi basescu a acceptat sa participe spashit la proiectul linishtii shi bucuriei eterne shi a acceptat in ultimul moment sa faca parte din planul de reconstructzie a sperantzei poporului roman(fie-mi iertat ca-i rostesc numele). astfel preshedentzia se va transforma in consulat, bineintzeles cu doi consuli, geoana shi basescu. unul va da paine poporului , iar cealalt circ.
daca nici asta nu va face acum sa va ascundetzi reciproc cate un pupic dupa lobul urechii atunci ce?   :D


04-12-2009 08:29:52
   
?? MIHAIDAN
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2007
Mesaje: 73
eu dau cuiva un pupic ca am datorie   ;)

04-12-2009 08:31:16
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

whocares a scris:

Repet, aduceti in discutie, de fiecare data, aceleasi nick-uri si le comparati.
Dulceatzo, dac-as sti c-ajuta cu ceva, as garanta eu pentru tot ce-ai scris aici, insa de-a lungu'  vremii am mai facut observatii in sensul asta si tot degeaba.
Pan'  la coada vezi-ti de postarile tale, de ce ai tu de zis, ca pe langa pomelnicul nick-urilor incriminate, macar whocares are logica si stil in exprimare.
Toate gandurile noastre bune (Eu si Ea) primeste-le acolo unde esti!


04-12-2009 10:41:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Draga Funny,am stat si am analizat si eu stilul persoanei care scrie cu nick-ul albei ca zapada,sincer mi se pare o persoana care nu e straina de acest forum,poate asta o fi fost si banuiala lui Florin ...cand te-a acuzat de clonare,care o fi fost motivul ei,vorba ta poate nu vom stii niciodata,ma rog!e alegerea fiecaruia sa-si petreaca timpul cum vrea...oricum,cu toate cele intamplate intre noi,care ma rog ne-au indepartat eu iti doresc in ajun de sarbatori impliniri pe toate planurile,sa-ti fie bine acolo unde esti,sa fii multumita si iubita...An nou cu fericire alaturi de cei dragi  tie! :)

04-12-2009 17:07:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

MIHAIDAN a scris:

eu dau cuiva un pupic ca am datorie   ;)

Il dau si eu daca il primeste....;)


04-12-2009 17:09:13
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
Gata, alegerile au trecut......:D :D :D vorba Xtremului kkman ,  voi nu stitit asta.Reptilienii au avut o victorie si cum pentru unii supravietuirea este ratiunea suprema ma intreb daca nu cumva este inutil sa cistigi batalia daca nu te poti bucura de gustul victoriei.

Ultima modificare facuta de whitesnow (05-12-2009 08:05:53)


05-12-2009 08:05:31
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

N-o sa-ti dau satisfactia ultimului cuvint, terminato ! :D

Fiindca esti un simplu rateu uman :( macinat de cele mai josnice refulari si resentimente - provocate din pacate de BINE si FRUMOS.
Sau... din fericire de fapt ?! :rolleyes: ;)-  fiindca altminteri cum ne-ar fi testata rabdarea macar ? :rolleyes:

Parintele-sfint Cleopa nu degeaba zicea cam asa - pentru urechile capabile nu doar sa auda, ci sa mai si inteleaga:

Iadul e doar rugul propriei arderi (in Ceruri, dar si pe Pamint :(... mai ales),
ardere nascuta din neputinta acceptarii propriilor pacate, limite si desherturi interioare.
Nerecunoastere care anuleaza din start posibilitatea Evolutiei, ori o amana cel putin pe termen nedefinit,
intr-un cerc viciat de orbire rauvoitoare si rupere a puntilor cu lumea, dar si cu ramasitzele din Sinele inca nealterat.


Tradus mai pe limba albelor-ca-smoala: :D
"Mergi sanatoasa :rolleyes: inapoi la clondir si joint, Necurato !!!"


Ok, din cite vad  jocul marunt din glezne  si gura ta mare ( oare cit kk iti incape acolo -exclusiv cutia craniana, acolo ai alt tip de deseu) la care se adauga faza cu detasarea superioara a intelectualului rafinat , te f(uck)ac sa semeni cu acel copil inteligent in tinerete care a devenit libidinos la maturitate si iar inteligent la batrinete.
Eu zic sa ramii nefutu( evita deci si pe lilith :D :D :D si evita sa mai desenezi femei goale in pauza dintre 2 motociclete si 4 postari pe forum) .
Uita-te bine ca nici macar nu zimbesc.
A face sex  poate fi pentru tine mai malign decit sa scrii pe acest forum.


05-12-2009 08:06:45
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195
In discutia de mai sus nu am pomenit de masturbare, aia ai voie sa faci ca doar si in tinerete era principala ta preocupare.BA umbla vorba prin sat ca si linga scumpa ta doamna tot masturbarea era practica ta speciala.

Revenind la oile noastre ( pasaricile din capul tau -scuze de confuzie) o sa iti dau virtuala posibilitate si reala sansa ( nu sint David Cooperfiled dar te pot ajuta)  sa ai o erectie mai de durata.
Uita-te in cea mai mare oglinda pe care o ai in casa si priveste-ti neputinciosul organ  (fara nici un apropo la creierul tau )  folosit momentan doar pentru a te urina cum atirna legat de lustra  cu o sfoara. ( chiar si ata de papiota poate rezista greutatii insignifiante a respectivului madular)..
Odata facuta asta o sa iti plasez o fraza asa cum ai facut tu cindva :

Prezumtia mea vizavi de masochismul tau latent ;) a fost clar corecta: vad doar ca, fie si plin de rani letale :D, tot nu te lasi si MAI VRRREEEEIIII...
:D:D hihihi

Ultima modificare facuta de whitesnow (05-12-2009 08:18:00)


05-12-2009 08:12:57
   
whitesnow
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2009
Mesaje: 195

Xtremul a scris:

P.S. final: Psihanalistul... deloc amator ;) din JE a tras, in fine, o concluzie... la fel de finala: :D
nick-urile whitesnow si whocares :rolleyes: sint "fatate" de acelasi pattern mintal (evident chinuit de complexe irezolvabile si irefutabile). :D:D

Si cu asta, basta, te-am pupat pe portofel, whitesnow - whocares - loolita - pall mall - observatoarea - Bety cea urita - FunFunny etc etc. :)




titmouse a scris:



Pentru lista asta chiar ca trebuie sa te felicit , Extremule !
Jur c-ai merita ca toate cele 3 miliarde de femei de pe planeta sa fie ale tale , Mare Cap Al Trebii !


Cocoselul paranoia dupa asemenea oda s-a dus linistit la culc(masturb)are, visind la turmele de miss Virginity care i se perindau prin fata ochilor sai ca de melc orb. .Somnul nu i-a fost deloc dulce pentru ca in scena prezentarii si-a facut aparitia o grozavie lilitho-reptiliano-Xtrema, plina de brown-appell.

Inca se cerceteaza daca lighioana in costum de baie era cherieSS sau marean.


05-12-2009 08:47:07
   
?? casca_nova
Cont Sters

Inregistat: 04-11-2009
Mesaje: 85
jUPANEASA VISE ARE CU PACHETUL DE TIGARI FARA TIMBRU? sAU VENI VORBA DE INCHIRIEREA TERENULUI?
fATALITATE.


17-12-2009 00:02:35
   
?? casca_nova
Cont Sters

Inregistat: 04-11-2009
Mesaje: 85
Mah, chestie de NEŢ!

17-12-2009 21:51:54
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la