Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Modul de abordare a fetelor    
Autor
Mesaje Pagini: 1
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Am ceva vechime pe acest site, si sunt una din fete care chiar cauta ceva, asa ca am rabdare sa port o discutie pe chat privat, dar nu cu oricine. Modul de abordare conteaza enorm, primele cuvinte ma pot face sa raspund, sau sa ignor orice mesaj de la respectiva persoana. Imi inchipui ca nici barbatilor nu le este usor sa  abordeze o femeie.
E foarte important ce scrii prima data (asta alaturi de o privire aruncata pe profilul tau, e bine sa ai o descriere buna) , cateodata poate ajunge un salut simplu, e bine sa fii cat mai original, cred ca nu doar la mine functioneaza, raspund de obicei la mesaje originale, haioase, si scrise corect, se paote lega chiar o discutie pe cinste, captivanta.
De evitat abordarile de genul (nu doar in cazul meu): "cand ne-o punem", "cand te gust si eu", "vreau sa te ling", etc. Chiar daca o fata are poze intime postate pe site, nu inseamna ca tocmai cu tine vrea sa faca sex, incerca s-o faci sa te doreasca, sa doresca discutiile cu tine, la pat se ajunge prin minte (in majoritatea cazurilor).


05-06-2010 04:33:38
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Baieti, voi cum abordati o femeie? Ce vreti sa-i transmiteti prin primele cuvinte?

06-06-2010 19:12:21
   
?? onix45
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2010
Mesaje: 3
Depinde de femeie. Mai exact, depinde de profil, de acuratetea si inspiratia cu care si-a realizat profilul.(Bine zici tu, seherezade, o privire pe profil e musai)  Fiecare dintre cei de aici, cauta (alt)ceva. Exista profile pentru gustul fiecaruia. De aceea e important ca profilul sa nu transmita mesaje false, mai bine nu transmite nimic. Un mesaj fals, pune inerlocutorul pe o directie gresita, iar abordarea esueaza. Cand abordezi pe cineva, e de la sine inteles ca te intereseaza, asa ca in primele cuvinte, incerc sa-i spun de ce ma intereseaza.

06-06-2010 22:43:22
   
Pagini: 1    
Mergeti la