Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Jocuri / Ce-ai face daca...?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Va propun un nou joc...simplu zic eu dar sper sa fie distractiv!

te uiti cine a postat deasupra(inaintea)ta
iti inchipui ca te trezesti cu persoana respectiva in pat
ce-i spui,cum reactionezi,ce(i) faci???

Distractie placuta va doresc!!!

Deci...incep eu...ce as face daca m-as trezi cu persoana deasupra...simplu...nimic...pt ca n-am ....;)
dar urmatorul ma are pe mine...
ei,acum e acum!=D=D

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (05-08-2009 22:59:32)


05-08-2009 22:58:07
   
Zoi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 20-06-2010
Mesaje: 62
Ti-as cere sa imi faci cu mana prin zulufi sa adorm la loc, sigur mai tarziu se schimba ceva la peisajul acela! (da` duamne!)

23-06-2010 10:28:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:rolleyes: Hmmm... uite cum am pierdut ocazia de-a ma trezi cu Tasha... in pat, si inca deasupra mea !!!! :D:D (ca sa nu zic "calare pe situatie!!!) ;)

In fine... sa raspund acu' ce-as face/spune etc trezit asadar cu Zoi in pat (si cu mine sub pat poate, daca are vise agitate? :D):

1. Ii spun ca-i la fel de frumoasa ca atunci cind s-a culcat. :D hihihi (mint frumos totusi, nu?)
2. Gindesc in sinea mea totusi: in poza de pe 127.0.0.1 era parca mai ...alba in patratzelul ala, tot alb - motiv pt. care nu se vedea iok. ;)
3. Profitind de toropeala/ametzeala/surpriza ei, o conving ca n-ar fi rau sa continuam cu un nou episod ;) din "serialul" inceput inainte sa adormim "aseara" :D:D (seara in care, evident, nik-nik nu se intimplase).

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-06-2010 11:49:10)


23-06-2010 11:47:30
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Nu pot pierde aceasta ocazie . Chiar nu pot !!
Deci eu daca m-as trezi in pat cu Extremul l-as face varza !


24-06-2010 23:15:08
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
:D:D:D He! He! He!...

Coane X, se pare ca ar fi total contraindicat sa joci... sah :rolleyes::D cu anumite persoane, fiindca un anumit rezultat al partidei :rolleyes::D(...adica pat :rolleyes::D) te-ar putea aduce in stadiul de... leguma. ;):D:D:D

P.S. On topic:
Daca m-as trezi intr-un pat in care, alaturi, ar fi toate :rolleyes::D persoanele care au postat "deasupra(inaintea)" mea :rolleyes::), probabil ca as propune sa dormim pe rand, pentru a nu face tandari bunatate de mobilier :rolleyes::D:D:D:D.
...Sau, revenind la ideea anterior exprimata (adica sahul), sa fie vorba de un... simultan?!? :D:D:D:D:D

P.P.S. Deja suntem 5 in patul ala!!! :D:D:D... Cam aglomerat(!), insa, de dragul confortului, sa presupunem ca ar fi... king size :).
Ma intreb, totusi, cum va arata dupa ce mai posteaza inca 10-20 de persoane :rolleyes: (?!?) :D... Si, mare atentie(!!!): oricati suntem si oricati ar mai ajunge in patul ala, nimeni, sub nici o forma, sa nu-i faca loc si lui... Procust :rolleyes::rolleyes::D (...sau lui Kasparov :rolleyes:, desi cu ala e greu de ajuns in... pat :rolleyes::D:D:D).

Ultima modificare facuta de traven (25-06-2010 12:14:41)


24-06-2010 23:49:09
   
Zoi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 20-06-2010
Mesaje: 62
Eu daca m-as trezi cu Traven, dimineata devreme, mi-ar trece o gramada de lucruri prin cap, dar cred ca totusi as putea sa ma concentrez si sa  ii “pun” 2 intrebari:1. did we had ….? Hihi 2. De ce Cold hearted man nu a fost niciodata released as a “45”? :D “One time lover heart in his hand Cold hearted man and you can't trust nothing you dont understand”
Oh si ma ofer sa dorm eu prima, la sfarsit sunt scenele cele mai fierbinti!

P.S. Daca stiam Xtremule ca nu esti barbatul care alearga dupa one night stand (ci dupa two nights stand :D) si daca as mai fi stiut ca daca nu ma grabesc pierd sansa sa mai dorm cu tine, ti-as fi fredonat melodia lui Chris De Burgh (adoratul femeilor hihih) “Give me your night and I will show you my passion, give me your lust and I will drink you dry” (oops!) si ti-as fi cerut sa suni la redactie sa spui ca nu ajungi azi :D, prea ma minti frumos ca sunt frumoasa, inevitabil ti-am dat si explicatia de ce pe 127.0.0.1 nu e poza, pentru ca nu vreau sa fie dezamagit nea omu` ala de se balbaie hormonautic care ma crede Nicoleta Lucioasa cel putin. Vai de pacatele mele, vrei sa ma paraseasca pentru vreo alta daca afla ca sunt o urata? Nu stii tu oare ca unei femei urate daca ii spui ca e frumoasa, nu mai scapi de ea, ce sanse are ea sa i se repete experienta, sa mai gaseasca un alt barbat care sa ii spuna ca e frumoasa?Minime :D :D :D Quiet Kiss

Ultima modificare facuta de Zoi (25-06-2010 08:39:08)


25-06-2010 03:16:19
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
:D:D:D... Eu cred totusi ca, daca te-ai trezi cu mine in pat, prima intrebare pe care ti-ai pune-o ar fi: "Cine, mama zmeilor, o mai fi si asta?" :D:D:D:D, fiindca, desi cel din fotografia atasata profilului sunt chiar eu, imi vine destul de greu sa cred ca as ajunge in patul cuiva purtand echipamentul din imagine (...astfel incat sa pot fi recunoscut dupa aceasta fotografie). :D:D:D:D

On topic: Sincer, nu prea imi pot inchipui, nu situatia, ci un tipar al reactiilor in acea situatie, asa ca nu pot da un raspuns concret;...reactiile ar fi diferite in functie de o gramada de factori ;):D.

Ultima modificare facuta de traven (25-06-2010 13:22:46)


25-06-2010 12:34:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Corect, logic etc tot ce spuseram p-aici, dar tot nu-s lamurit de-o chestie: daca cel care a postat deasupra e tot un barbat (cazul de-acum :rolleyes: cu conu traven "peste mine") jocul cere continuarea psihanalizei confesionale?! :D:D hihihi

Serios acum, astept sa mai posteze cineva... de gen feminin "sub mine" :D ca sa putem continua sa aberam p-acilea. :rolleyes:
Fiindca, desi cumatru' traven mi-e f. simpatic, prin paturi astept (inca)... Xclusiv fomei !!! :D:D
Who'll drink me dry - or not. :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-06-2010 13:18:10)


25-06-2010 13:15:53
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
La varsta mea,chiar nu mai tin cont daca sunt deasupra ori dedesubt . "To be or not to"
Principal e ,sa va simtiti bine ,sau..... sa traiti bine !


25-06-2010 13:55:31
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Acum ,daca atractia capacitatii de cunoastere e mica exista posibilitatea ,destul de mare. ca la trezire.... sa faci "ciroza" .

25-06-2010 14:16:00
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Corect, logic etc tot ce spuseram p-aici, dar tot nu-s lamurit de-o chestie: daca cel care a postat deasupra e tot un barbat (cazul de-acum :rolleyes: cu conu traven "peste mine") jocul cere continuarea psihanalizei confesionale?! :D:D hihihi

Serios acum, astept sa mai posteze cineva... de gen feminin "sub mine" :D ca sa putem continua sa aberam p-acilea. :rolleyes:
Fiindca, desi cumatru' traven mi-e f. simpatic, prin paturi astept (inca)... Xclusiv fomei !!! :D:D
Who'll drink me dry - or not. :D:D


He..he...he....
Scuze , da' nu ma pot abtine .
Mai postez eu odata , tot sub tine !


28-06-2010 21:59:37
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Eu sunt obisnuit ,sa postez ,sub tine !

29-06-2010 07:06:47
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Asculta cumetre marian, sa nu care cumva se crezi ca daca postez acilea sub tine am oarece dorintze de-a ma trezi shi in pat... cu tine :rolleyes: Nu de alta, da' 'io mi-'s destul de maricel :rolleyes: shi chiar n-am avea loc... in acelashi pat :rolleyes: Da' daca ne-am trezi amandoi la o ... tzuica sa zicem, bineintzeles numa' cu conditzia sa faci cinste :rolleyes: , nu m-ash da indarat. Da'... intr-o crashma, nu intr-un pat... :rolleyes: Iar dupa tzuica... ne-am trezi cu greu :rolleyes:
P.S. Sa nu care cumva sa posteze sub mine vreun cumatru, ca-l... :rolleyes: (chiar nu shtiu ce-ash' putea sa-i fac, da cu o cumatra m-ash' descurca ;) )


31-07-2010 09:14:15
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
De ascultat nu am cum sa te ascult ,tinand cont ca m-is rebel dar de citit, te-am citit ca mare atentie ,cumetre Madaline ! Cu beutura nu le am de ,nici o culoare ;Asta mi-ar mai trebui la problema mea....
Acum ,tinand cont ca esti cam maricel,parca mi-as dori ceva minion,in genul lui Xtrem.
Ca tot veni vorba de pat si de unul sub altul....cu postarile .


31-07-2010 11:03:51
   
Pagini: 1    
Mergeti la