Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Misterul lui kick / n-am inteles..    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? deea24
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2010
Mesaje: 47
am primit kick n-am inteles de ce..si'evident' k nimeni nu ma va lamuri.dar nu mai conteaza..

13-08-2010 13:01:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

deea24 a scris:

am primit kick n-am inteles de ce..si'evident' k nimeni nu ma va lamuri.dar nu mai conteaza..

Nu exista moderatori, deea24, doar administratori (invizibili de altfel :D) ai sitului.
Ce vezi tu ca apare la unii forumisti ("moderator") e doar un anuntz automat, la peste 4.000 de postari
Incearca totusi sa iei legatura cu asa-zisul "webmaster", desi ma-ndoiesc ca-ti va raspunde cineva. :(.

Ultima modificare facuta de Xtremul (13-08-2010 21:08:11)


13-08-2010 21:07:56
   
?? deea24
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2010
Mesaje: 47

Xtremul a scris:


deea24 a scris:

am primit kick n-am inteles de ce..si'evident' k nimeni nu ma va lamuri.dar nu mai conteaza..

Nu exista moderatori, deea24, doar administratori (invizibili de altfel :D) ai sitului.
Ce vezi tu ca apare la unii forumisti ("moderator") e doar un anuntz automat, la peste 4.000 de postari
Incearca totusi sa iei legatura cu asa-zisul "webmaster", desi ma-ndoiesc ca-ti va raspunde cineva. :(.

Ok Xpertule.dar am o singura intrebare,la care sper sa-mi raspunzi fara "ironia ta speciala" sa-i zic asa.in decursul acestei saptamani,de cate ori incercam sa accesez alte optiuni al sitului,ma trimitea din nou la logare,cu toate ca o facusem deja.Astazi cand reusisem sa dispun de toate optiunile,iesind si reintrand mi s-a intamplat acelasi lucru.as vrea sa inteleg si eu ce se intampla...


14-08-2010 00:57:34
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

deea24 a scris:


Xtremul a scris:


deea24 a scris:

am primit kick n-am inteles de ce..si'evident' k nimeni nu ma va lamuri.dar nu mai conteaza..

Nu exista moderatori, deea24, doar administratori (invizibili de altfel :D) ai sitului.
Ce vezi tu ca apare la unii forumisti ("moderator") e doar un anuntz automat, la peste 4.000 de postari
Incearca totusi sa iei legatura cu asa-zisul "webmaster", desi ma-ndoiesc ca-ti va raspunde cineva. :(.

Ok Xpertule.dar am o singura intrebare,la care sper sa-mi raspunzi fara "ironia ta speciala" sa-i zic asa.in decursul acestei saptamani,de cate ori incercam sa accesez alte optiuni al sitului,ma trimitea din nou la logare,cu toate ca o facusem deja.Astazi cand reusisem sa dispun de toate optiunile,iesind si reintrand mi s-a intamplat acelasi lucru.as vrea sa inteleg si eu ce se intampla...



"alte optiuni al sitului,"
Ai facut ochi ? Lasa problema cu trasu' ...Eu ,oricum ma duc, deh varsta . Tu sa ai grija ta ! Daca ti-au iesit cateva tuleie ,tot nu ai dreptul sa faci dezacorduri .


03-09-2010 08:21:11
   
?? deea24
Cont Sters

Inregistat: 05-08-2010
Mesaje: 47
Iti multumesc Nene Marian ca m-ai corectat...si aici ai dreptate am facut o greseala.Pe viitor voi incerca sa fiu mai atenta...poate fi si din cauza tastarii mele de pe telefon...dar acest lucru nu ma justifica!

03-09-2010 09:36:01
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
Nene Marian, pānă pui armele īn  "coş" nici eu nu voi fi pianist, dar nici Scala din Milano nu a deschis ochii īn pătuţ.
      De la o anumită vārstă observa Pulitzer toată Academia. Surāsul Hiroshimei!


04-09-2010 00:25:36
   
Pagini: 1    
Mergeti la