Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sfaturi despre... / sentimente ranite    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. - ca tot e noaptea valpurgiilor :D (zic si io, si tre'sa fiti si voi de acord, macar raportat la stranietatea postarilor mele):

Cumva "pe mod automat", am vizionat :D profilul unicului amic cu poza (virtual sau nu, habar n-am si nici nu ma intereseaza) al Eleeei: felix-elix. :rolleyes:
Omu' (fenomenal in felul lui :D) cred c-ar putea intra intr-un alt gen de top decit ala al agramatismului - dar, despre asta, in episoadele aviatoare... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-05-2010 23:59:45)


10-05-2010 23:57:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Nu era furtuna, pana sa apari tu. :):) De-aia intreb si eu, ca si tine: ce atata furtuna intr-un pahar cu apa?

Simplu: din cauza "Invatzaturilor lu Neagoe Basarab catre fiul sau Goe" :D:D


11-05-2010 00:01:25
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Acu' n-o sa-mi spui ca nu esti de acord cu folosirea prezervativelor! :):):)

11-05-2010 00:03:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Clar ca tre'sa inventez un topic special. :rolleyes:
Titlul: "V-ati considera tradata cu o femeie gonflabila???" :D:D hihihihi

Si totusi... this is the question: :rolleyes: "V-ati considera tradata daca sotzul/amantul/etc ar face secs cu o femeie gonflabila???" :D:D:D hihihihihi


11-05-2010 00:03:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Acu' n-o sa-mi spui ca nu esti de acord cu folosirea prezervativelor! :):):)

Hai sa continui pe aceeasi nota stranie: :rolleyes:

Mi se pare JALNICA nu doar nesigurantza :rolleyes: alora de folosesc prezervativele, ci si redusa lor capacitate (nu doar mintala, ci si intuitiv-sufleteasca :)) de apreciere-orientare apropo de partenerul/partenera lor.
Am zis !!! :)


11-05-2010 00:06:08
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Daca tot ai inceput cu generalizarile, poti sa si raspunzi. :):):)
Cu siguranta un raspuns mult mai interesant decat al oricarei femei. :):):)


11-05-2010 00:07:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Si-am si plecat.
Leka noci, detzia! :D


11-05-2010 00:07:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Daca tot ai inceput cu generalizarile, poti sa si raspunzi. :):):)
Cu siguranta un raspuns mult mai interesant decat al oricarei femei. :):):)

In viatza mea (prea lunga) n-am utilizat obiectul in cauza.
Si, evident, nici n-am avut vreo boala "lumeasca". ;)
Ca altfel afirmatia mea ar fi fost doar o bravada ieftina. :)
La fel de clar e insa faptul ca "retzeta" asta nu trebuie aplicata chiar de oricine. :rolleyes:

Si nici... CU ORICINE. Aici intram insa intr-un gen de ansa logica de tip banda lu' Traven :D:D (pardon, a lu' Moebius).

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-05-2010 00:11:00)


11-05-2010 00:09:08
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

Acu' n-o sa-mi spui ca nu esti de acord cu folosirea prezervativelor! :):):)

Hai sa continui pe aceeasi nota stranie: :rolleyes:

Mi se pare JALNICA nu doar nesigurantza :rolleyes: alora de folosesc prezervativele, ci si redusa lor capacitate (nu doar mintala, ci si intuitiv-sufleteasca :)) de apreciere-orientare apropo de partenerul/partenera lor.
Am zis !!! :)


Da, mai ales cand partenerele se tot schimba. E chiar o prostie sa folosesti prezervativ, asa ai mai mult mister : de la cine-oi fi luat SIDA? :):):)


11-05-2010 00:09:10
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Vezi de ce uram mai sus lumii forumistice noapte buna? - si inca-n bulgareste? ;)

Fiindca tot esafodajul meu logic nu face nici cit o ceapa degerata daca nu-i macar citit. :)

Mai clar: nu doar ERRARE, ci si SIMPLIFICARE :D humanum est. Punct. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-05-2010 00:14:06)


11-05-2010 00:12:51
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Tot esafodajul tau logic se sprijina pe supraaprecierea capacitatii  mintale si intuitiv-sufletesti de apreciere-orientare care-ti spune ca tu stii exact cu cine a facut sex inainte partenera ta si cu cine a facut sex partenerul anterior al partenerei tale si asa mai departe. Cu alte cuvinte, toti barbatii si toate femeile din lantul asta n-aveau , cu siguranta, nicio boala. Eheeei, asta da intuitie! :):):)

Din pacate, dupa ce-ai contractat SIDA, asemenea esafodaje chiar nu fac nici cat o ceapa degerata.

Ultima modificare facuta de Romanticide (11-05-2010 00:29:38)


11-05-2010 00:18:08
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai sa simplific din nou, fiindca vad ca-i trendy (pin-om ajunge, evident, la cota ZERO - aia a barbatilor care nu se supraapreciaza, ci sint exact ce sint: niste imbecili - ca toti barbatii,de altfel :D:D):

Mai concis: in general, ma combin cu vaduve de 7-8-10 ani si-n plus temeinic verificate :rolleyes: (mai exact, cu panze de paianjen vizibile in anumite zone :D:D)
Deeeci, daca n-au dat ortu popii de vreo SIDOASA :D contractata in secolu' trecut, e clar ca le pot permite, in marinimia-mi caracteristica,  sa-mi faca un secs oral de nota 11 :D:D (poanta asta n-ar putea-o intzelege decit Ciudatul S.A. ;)).


11-05-2010 00:49:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

Foloseste prezervativul,  Un tip destept imi spunea ca 90% dintre femei se subapreciaza. .

O tipa desteapta (sau care, in fine, se credea asa ;)) imi spunea ca 99% dintre barbati se supraapreciaza. :rolleyes:
Cauza: mamele lor n-au folosit prezervativul. :D:D Asa cum bine sfatuiesti tu aici ipoteticele mame din lumea-ntreaga.
Mame unineuronale :D care, evident, faceau parte din alea 90% ce se subapreciau, crezind ca-s catastrofice, cind ele erau doar submediocre. ;)
La final nu prea iese calculul procentelor, :rolleyes: da' ce mai conteaza? Oricum, daca se adevereste (cum zic unii) ca femeile n-ar fi oameni, corolarul teoremei e ca nici berbantii nu e oameni, nascuti fiind de fomei si doar arareori de Sfintu' Duh. :)

Asa m-am lamurit insa cel putin de ce ala unu la suta barbat :D ramas... depreciat :rolleyes: la adevarata lui valoare (adica ZERO, dupa feministele subliminale sau nu prea) nu mai face fatza la solicitarile Xtreme ale tipeselor din lumea-ntreaga.
Implicit, se explica de ce masculii cu IQ-ul tinzind spre zero au multiple succesuri :D  la fomei, cu sau fara napraznice orgasmuri :D ('telectuale macar).

P.S. * (serios adica): Idiotzenia gaunoasa - inevitabil insotzita de supraapreciere - mi se pare ca-i omogen repartizata-ntre secse. Cu un plus (minor, de circa 98,13% :D:D) constatat la genul feminin. Care nu-i deloc orgolios fara acoperire, nici arogant-tzifnos-fitzos :rolleyes: - niciodata. Poate doar 10% acolo, si alea dintre canibalitzele :D:D traitoare prin Papua (fac fitze mai ales cind tre'sa gateasca prizonieri mai atzosi - asa ca mine sau conu' Mandache :D).

P.S.2: Invatzaturile lu Neagoe Basarab catre fiul sau Goe :D:D sint trucaje pe linga astea expuse aici, draga Romycide, parol !

P.S. 3 Nu-mi luati in serios halucinatiile de azi, :rolleyes: fiindca-s rodul unei mintzi nu doar simple, ci mai ales obosite. :(

Ma autocitez ca sa:
1. o pun de inc-o postare. ;)
2. imi reamintesc de legea proportionalitatii diluarii postarilor: cu cit mai lungi, cu atit mai necitite! :D (si neintelese, cu atit mai mult). ;)


11-05-2010 00:54:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Clar ca tre'sa inventez un topic special. :rolleyes:
Titlul: "V-ati considera tradata cu o femeie gonflabila???" :D:D hihihihi

Si totusi... this is the question: :rolleyes: "V-ati considera tradata daca sotzul/amantul/etc ar face secs cu o femeie gonflabila???" :D:D:D hihihihihi

Si totusi... v-ati sau nu v-ati?! :rolleyes: :D:D


11-05-2010 00:55:56
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Dupa cum vad, te-ai dezlantuit! Te pomenesti ca...ai sentimente ranite! :):):)

11-05-2010 06:42:04
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:

Hai sa simplific din nou, fiindca vad ca-i trendy (pin-om ajunge, evident, la cota ZERO - aia a barbatilor care nu se supraapreciaza, ci sint exact ce sint: niste imbecili - ca toti barbatii,de altfel :D:D):

Mai concis: in general, ma combin cu vaduve de 7-8-10 ani si-n plus temeinic verificate :rolleyes: (mai exact, cu panze de paianjen vizibile in anumite zone :D:D)
Deeeci, daca n-au dat ortu popii de vreo SIDOASA :D contractata in secolu' trecut, e clar ca le pot permite, in marinimia-mi caracteristica,  sa-mi faca un secs oral de nota 11 :D:D (poanta asta n-ar putea-o intzelege decit Ciudatul S.A. ;)).


Oh! Imi cer scuze! Cu asemenea argumente logice, m-ai convins, irationala de mine!:):):)

Si eu, care nu voiam sa spun decat ca folosirea prezervativului ( da, e un fel de bau-bau pentru erectie :):):) ) tine de educatie si igiena. Prostii! Da-i 'nainte cu secsu' oral ! :):):)


11-05-2010 06:46:11
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Serios acum, poate-ar fi timpul sa te prinzi ca cei care nu-s de aceeasi parere cu tine nu-s tampiti din nastere, cum ti-ar placea tie. Pur si simplu au alta parere. Iar intr-o discutie pe-aici nu se aplica aia cu "cine nu-i cu noi e impotriva noastra". Sau?

11-05-2010 07:20:25
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Serios acum, poate-ar fi timpul sa te prinzi ca cei care nu-s de aceeasi parere cu tine nu-s tampiti din nastere, cum ti-ar placea tie. Pur si simplu au alta parere. Iar intr-o discutie pe-aici nu se aplica aia cu "cine nu-i cu noi e impotriva noastra". Sau?

Mai si glumim, draga Romycide (ce-i drept, unii au insa un simtz al umorului mai straniu ;)).
Oricum, ca sa evitam interpretarile sugerind vreo tendintza dominator-pedagogica, o sa pun de acum inainte de orice postare acronimul IMO (In My Opinion) sau chiar IMHO (In My Humble Opinion). :D

In orice caz, asa cum amicul Lake  a sustinut de n ori, fiecare-i liber sa priveasca viatza prin prisma proprie - si, evident, sa si iubeasca "igienic/steril". Si implicit cu teama. :D:D
Clar e insa si ca nu-mi poate interzice nimeni eventuale psihanalize generice ale nesigurantzei ori angoaselor :rolleyes: oricui.
Howgh ! :D


11-05-2010 13:45:57
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Dragule, daca pe tine te face fericit sa consideri ca am un simt al umorului straniu sau sa ma "psihanalizezi" inchipuindu-ti ca sunt nesigura, eu n-am nicio obiectie. Tu sa fii sanatos! :):):)

11-05-2010 20:55:54
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


Romanticide a scris:

Foloseste prezervativul,  Un tip destept imi spunea ca 90% dintre femei se subapreciaza. .


P.S. 3 Nu-mi luati in serios halucinatiile de azi, :rolleyes: fiindca-s rodul unei mintzi nu doar simple, ci mai ales obosite. :(

Ma autocitez ca sa:
1. o pun de inc-o postare. ;)
2. imi reamintesc de legea proportionalitatii diluarii postarilor: cu cit mai lungi, cu atit mai necitite! :D (si neintelese, cu atit mai mult). ;)


Hei , nu-i deloc adevarat ! . Dupa 2 saptamani de plictiseala m-am bucurat si eu in sfarsit cu schimburile voastre de replici . Ale tale si-ale Romicicai !


11-05-2010 21:23:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hihihi, bune la ceva si halucinatiile astea deci, draga Tit... ;)
In orice caz, simtzul ala straniu al umorului pare sa-mi apartina (o spun autocritic, parol :D).
Am gresit deci - mea culpa! - atribuindu-l "altora" :rolleyes: - care nu numai ca nu-l au deloc straniu :D, ci nu-l au chiar deloc. :( :D :( :D


11-05-2010 21:41:44
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Lasa, nu fi suparat! Uite, mie imi esti chiar simpatic. :) Este induiosator cum, in orice discutie, despre indiferent ce subiect, ajungi, inevitabil, la "psihanaliza" pertinenta pe post de "argument" imbatabil ( deja devine un cliseu iar personajul tau trebuie sa fie, intotdeauna, imprevizibil ;) ) a persoanei cu care discuti sau mai degraba a persoanei care are obraznicia sa aiba o parere diferita. Eu nu ma pricep deloc la psihanaliza :rolleyes: asa ca o sa consider ca asta face parte din farmecul tau. :):):)

P.S. Serios, nu pune la suflet! Ce naiba, viata-i prea scurta iar subiectul prea lipsit de importanta ca sa te catranesti din cauza unei muieri.:rolleyes::D :):):) Si-aia fara simtul umorului! Da' deloc-deloc! :):):):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (11-05-2010 22:43:40)


11-05-2010 22:33:53
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
** Tre'sa ma opresc aici cu psihanaliza, dear Romycide - nu de alta, dar am alte lucruri mai placute de facut, odata ajuns la postarea nr. 6369... :D:D hehehe

** = serios, dar si IMHO !!! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-05-2010 01:08:43)

12-05-2010 00:54:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. As mai putea raspunde doar eventualelor opinii de tipul "cin'se cearta, se iubeste". :rolleyes:

Altfel, tac ca mamutu'. :rolleyes: :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-05-2010 01:17:01)


12-05-2010 01:07:20
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Eu ma bucur ca am avut o infima contributie in a ajunge tu la postarea cu numarul 6369. " The best things in life are the simple things". :):):)

Si-apoi, eu nu ma cert cu tine, n-ai observat? Da' e evident ca te iubesc. Nu te iubeste pe tine toata suflarea feminina de pe forum?  Nu esti tu idealul de barbat al oricarei femei, trecute, prezente sau viitoare?:):):)

Acu' nu ma umflu in pene :rolleyes::):) c-as fi om, da' am si eu inima! :):):)

Asta mi-a adus aminte de o caricatura. Un robot si o roboata ;) stand de vorba . El ( prezentat cu o usita deschisa in metalul din zona pieptului si aratandu-i ei obiectul pe care-l tine in mana): crezi ca eu n-am inima? Iat-o! :):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (12-05-2010 09:24:43)


12-05-2010 09:02:02
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

Hihihi, bune la ceva si halucinatiile astea deci, draga Tit... ;)
In orice caz, simtzul ala straniu al umorului pare sa-mi apartina (o spun autocritic, parol :D).
Am gresit deci - mea culpa! - atribuindu-l "altora" :rolleyes: - care nu numai ca nu-l au deloc straniu :D, ci nu-l au chiar deloc. :( :D :( :D


Nu te lasi , ai , nu te lasi ?!
Folosirea prezervativului tine intr-adevar de EDUCATIE daca o persoana schimba foarte des partenerii dpdv sexual . Romicica a avut inima buna ( si-a scos-o pe la usita - :uite ca am si eu inimia) si-a avertizat-o pe fata ca daca imbecilul cu care traieste face sex cu foarte multe femei fara sa foloseasca un prezervativ s-ar putea ca intr-o zi analizele medicale sa le-aduca vesti triste . Amandurora .

Mie mai greu mi-e sa pricep chestia cu IGIENA . Folosirea prezervativului tine de IGIENA ?  Dar mai igienic decat prezervativul ar fi antisepticul si dezinfectantul , cu pansamentul patratel si penseta , ce-i sigur e sigur !!

Singurele lucruri care tin de igiena in relatii intime sunt apa si sapunul .Cat mai des daca se poate.

Am uitat : IMP !!!
               IN MY OPINION !


12-05-2010 09:47:12
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

Xtremul a scris:

** Tre'sa ma opresc aici cu psihanaliza, dear Romycide - nu de alta, dar am alte lucruri mai placute de facut, odata ajuns la postarea nr. 6369
... :D:D hehehe

** = serios, dar si IMHO !!! ;)

Foooarte Mare Cap Al Trebii , te-ai inteleptit cumva ? Sa te-opresti la timp e dovada de mare-ntelepciune  (cel putin in cazul acestui "schimb de idei" cu Romi ) , nu cumva buchisesti sfaturile lu' Neagoe catre fiu-su ?
Glumeste si tu cu oameni care stiu de gluma ! Si-n rest , dupa cum bine-ai spus , ocupa-te de lucruri mai placute !
IMP !

Ultima modificare facuta de titmouse (12-05-2010 10:02:53)


12-05-2010 10:01:41
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

titmouse a scris:

Mie mai greu mi-e sa pricep chestia cu IGIENA .


IGIÉNĂ f. 1) Ramură a științei medicale care studiază mijloacele de ocrotire a sănătății omului și de prevenire a bolilor. 2) Ansamblul principiilor și măsurilor practice de păstrare a sănătății.

Apa si sapunul nu-s de ajuns pentru a-ti pastra sanatatea. Bolile cu transmitere sexuala se "iau" indiferent cata apa si sapun folosesti, microbeii, ciupercutele si alte dragalasenii nu se sperie de-alde astea.  De-aia am zis ca-i igienic. Lamurita?

Ultima modificare facuta de Romanticide (12-05-2010 11:41:51)


12-05-2010 11:11:53
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

titmouse a scris:

Glumeste si tu cu oameni care stiu de gluma !


Serios, nici tu nu te-ai prins ca raspundeam la glume tot cu glume? :):):)
Ce sa fac, daca glumele grosolane nu-mi plac? Imi plac alea subtile. Acu' fii si tu marinimoasa,ce te costa? Gandeste-te ca glumele mele sunt prostii de femeie fara simtul umorului. Si gata, s-a rezolvat! :):):):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (12-05-2010 11:39:42)


12-05-2010 11:29:06
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Hai sa ma autocitez si io!


Romanticide a scris:

O discutie normala e o discutie in care doua sau mai multe persoane isi expun parerile despre anumite subiecte, argumentandu-le, fara sa faca referiri la viata personala, caracterul, inteligenta celorlalti participanti la discutie.


Da' am gresit acolo unde-am zis ca o astfel de discutie ar fi normala. Clar ca e o exceptie. Care nu tine de igiena ;) . Mea maxima culpa! :):):):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (12-05-2010 12:09:33)


12-05-2010 12:05:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Eu ma bucur ca am avut o infima contributie in a ajunge tu la postarea cu numarul 6369. " The best things in life are the simple things". :):):)

Si-apoi, eu nu ma cert cu tine, n-ai observat? Da' e evident ca te iubesc. Nu te iubeste pe tine toata suflarea feminina de pe forum?  Nu esti tu idealul de barbat al oricarei femei, trecute, prezente sau viitoare?:):):)

Acu' nu ma umflu in pene :rolleyes::):) c-as fi om, da' am si eu inima! :):):)

Asta mi-a adus aminte de o caricatura. Un robot si o roboata ;) stand de vorba . El ( prezentat cu o usita deschisa in metalul din zona pieptului si aratandu-i ei obiectul pe care-l tine in mana): crezi ca eu n-am inima? Iat-o! :):):)

* Corect, in ansamblu, dear Romy - modest mai sint, nu?! :D Am subliniat insa "al oricarei femei trecute" fiindca asta-i tot ce-a mai supravietuit - foste idealizari. :(
Ale unor femei "trecute" nu ca virsta, ci chiar... la propriu prin viatza - inclusiv in sensul de "dincolo de viatza". :rolleyes:

Hai sa fiu si ontopic totusi un pic (apropo de "sentimente ranite"). Poate ca asta sa fi fost si motivatia replicilor mele mai "romanti_acide" ?! :rolleyes: :D - pentru care uite ca-mi cer iertare (mai clar: m-o fi influentzat si faptul ca luni am inhumat-o pe exa, moarta la doar 43 de ani :( - dar cel putin plecata "dincolo" cumva senina si impacata cu soarta/sinele, iertata si generos-iertatoare). Cel de Sus s-o odihneasca ! :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-05-2010 13:39:47)


12-05-2010 13:09:29
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Draga Xtremule, sincere condoleante. Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace!

12-05-2010 16:02:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
kama-deva, sint alaturi de tine, chiar daca nu stiu exact in/la ce... vorbim de sentimente, senzatii, chestii fine... imi pare rau pentru o femeie inca tinara, ca si pentru un barbat inca tinar, cind dispare...

12-05-2010 23:28:40
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Multzam fain, dragelor Romy-Sandie, si eu incerc sa fiu alaturi de... mine. :rolleyes:
Chiar daca despartirea asta finala de exa a fost doar o alta etapa. :)
25 de ani din viatza (buni sau rai in diverse procente) nu se pot totusi uita, asta-i tot.:(


13-05-2010 02:04:24
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
:( Ce ar mai fi de postat aici ...cuvintele sunt de prisos, fiecare isi duce crucea, ca sa folosesc un cliseu care nu exprima nici pe departe sau pe aproape sentimentele ce-l incearca pe un X, Y, Z .

Insa tre sa stim ca orice inceput are si unm sfarsit ..si de cele mai multe ori modul cum se termina ceva nu sta in puterea noastra sa-l alegem, bat campii ce-i drept, e de la ora inaintata in varsta !
Va salut si sa nu va parasiti inimioarele, cufundati-va in munca!


13-05-2010 02:29:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

traven a scris:


SandieShaw a scris:

si cind te gindesti ca fundatiile turnului se asezara pe un sentiment ranit din cauza de sex oral...



:D:D:D Hmmm... Acu', daca tot au fost evidentiate implicatiile subtile ale relatiei dintre fundatii, sentimente ranite si sex oral, oare incep sa iasa la iveala si adevaratele frustrari ale... mesterului Manole :rolleyes::rolleyes:?!?...:D:D:D

:D:D Poezea ontopic:

Se povestea ca Ana are mere,
Dar uneori Manole vrea si pere
Si uite-asa, insidios, iubirea piere
De cind ursu' s-a dedulcit la miere.


14-05-2010 11:50:24
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


traven a scris:


SandieShaw a scris:

si cind te gindesti ca fundatiile turnului se asezara pe un sentiment ranit din cauza de sex oral...



:D:D:D Hmmm... Acu', daca tot au fost evidentiate implicatiile subtile ale relatiei dintre fundatii, sentimente ranite si sex oral, oare incep sa iasa la iveala si adevaratele frustrari ale... mesterului Manole :rolleyes::rolleyes:?!?...:D:D:D

:D:D Poezea ontopic:

Se povestea ca Ana are mere,
Dar uneori Manole vrea si pere
Si uite-asa, insidios, iubirea piere
De cind ursu' s-a dedulcit la miere.

Mai ai la dispozitie , 7 postari !


08-09-2010 10:51:31
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la