Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Prietenul meu s-a indragostit de mine pe net.    
Autor
Mesaje Pagini: 1
Icetea
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-07-2008
Mesaje: 3
Prietenul meu nu stie ca eu sint cea cu care vorbeste pe mesenger si de care spune la toata lumea ca s-a indragostit.Mi-a spus ca fata de pe mesenger este iubirea lui suprema si ca m-ar lasa pentru ea.Nu ii stie datele de contact si nici de unde este.Doar un nume fals pe tot eu l-am dat.Sufera ingrozitor de mult dupa aceea fata care de fapt sint tot eu.Ce pot face, vreau un sfat
Imi este greu sa ii spunca eu sint aceea pentru ca nu stiu cum ar reactiona.


20-08-2008 20:32:42
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Da-l in cacat, copila, ca-i prea prost ca sa merite sa-ti pierzi timpu'  cu el !
Niciun om intreg la creiere nu se poate indragosti de un nick, nici macar de o poza, ca de vorbe, chiar tre'  sa fii dus cu pluta ca s-o faci !
Ia gandeste-te : tu-i pui tzatza-n palma si el viseaza cai-verzi-pa-peretzi ?!...
Vezi ca am dreptate !


20-08-2008 23:16:53
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Ptiu,da-i prost rau nu asa,trimitel la pascut fatuca,si arata-i si cat e de prost,dupa ce-i spui cu tu esti cea de pe mess,nu-i de tine scapa repede de el.

20-08-2008 23:42:14
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Da-da, altu' la rind !!! (preferabil unu' mai copt decit ciumpalacul tau cam retard dupa cum se vede ;)).
Uite ca_candideaza chiar moshu' (JE adica :D hihihi) la rolul de "schimbator al schimbarii mereu schimbatoare" :D
- normal, doar daca sexoasa-ti poza din profil nu-i a vreuneia din Libertatea (pagina 5 :D:D)


Ultima modificare facuta de Xtremul (20-08-2008 23:54:13)


20-08-2008 23:51:56
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266
Uite cum bantui pe alte topicuri in loc sa treci la lucruri mai serioase.Na ca te si cert X-trmule.

21-08-2008 00:02:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marin67 a scris:

Uite cum bantui pe alte topicuri in loc sa treci la lucruri mai serioase.Na ca te si cert X-trmule.

Serioasa-i si activitatea (care nu se termina niciodata ;)) de LIPEALA :D:D, cumetre marin67 !!!
Mai ales ca (zic... unele ;)) inca -s departe de stadiul de mosh libidinos, hihihi :D:D

N-ar fi trebuit sa revin , sincer, aici, si nu doar fiindca nu-s platit de 127.0.0.1 pentru culturalizarea maselor :D, ba chiar dimpotriva :rolleyes: -
- iar m-au ars la durata prelungirii contului de-aici, motiv pentru care, din principiu macar, chiar ca n-o sa mai calc cit de curind prin zona asta. :x:x:x

Pe moment, sint totusi atitea chestii importante de impartasit macar voua, citorva prieteni (chiar daca virtuali)
asa cum va consider dintotdeauna :), ca sa mai activez un pic p-acilea, chiar daca aparent aiurea-n tramvai. :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-08-2008 00:24:30)


21-08-2008 00:15:30
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

(...) Pe moment, sint totusi atitea chestii importante de impartasit macar voua, citorva prieteni (chiar daca virtuali)
asa cum va consider dintotdeauna :), ca sa mai activez un pic p-acilea, chiar daca aparent aiurea-n tramvai. :D


...Pana la urma, spune: ne folosesti? :D


23-08-2008 16:05:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sa inteleg mai bine, ma chere: ai intrebat daca ... va folosesc (profit de saracutzii de voi :D adica), ori daca "va sint io de folos" ??? :rolleyes:
Fii si tu mai putin criptica, c-am folosit ieri prea mult shampon si mi-a spalat si creieru' cred !!! :D:D
Pina la clarificari suplimentare, tac asadar. :)

Ultima modificare facuta de Xtremul (23-08-2008 18:39:07)


23-08-2008 18:35:14
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

Sa inteleg mai bine, ma chere: ai intrebat daca ... va folosesc (profit de saracutzii de voi :D adica), ori daca "va sint io de folos" ??? :rolleyes:
Fii si tu mai putin criptica, c-am folosit ieri prea mult shampon si mi-a spalat si creieru' cred !!! :D:D
Pina la clarificari suplimentare, tac asadar. :)


Am intrebat daca profiti de noi, "saracutii de noi" n-ar fi tocmai exact. :D


23-08-2008 22:30:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pai "saracutii" ;) ar fi un termen implicit...
Altfel, cum ar putea un amarit ca mine sa profite de niste oameni "non-saracutzi" ?! :D:D:D hihihi

Ahm, sa nu uit substantza reply-ului, de fapt.
Oricum, nu cred sa fie o relatie bazata pe "profit" asta a noastra de pe forum, serios acum. :rolleyes:
Nu de alta, dar nici macar o caramida pentru bunker n-am cerut cuiva... ;)
In plus, deseori lipsesc pina si comentariile/reactiile la chestii (cred io) interesante. :(
Asa ca nici satisfactia unui dialog fertil (din care sa mai invat si eu oareshce) n-ar confirma un eventual "profit intelectual-orgasmic" :D:D macar...
In plus, cred c-am obosit deja. Deh, batrinetzile... Ma retrag un pic asadar. :)
Mai ales ca m-apropii deja periculos de statutul de "moderator" (4.000 de postari), de care fug ca de dreaku'. :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (24-08-2008 00:55:19)


23-08-2008 23:03:13
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

Pai "saracutii" ;) ar fi un termen implicit...
Altfel, cum ar putea un amarit ca mine sa profite de niste oameni "non-saracutzi" ?! :D:D:D hihihi


Smplu: cu acordul lor ;)


Xtremul a scris:

Ahm, sa nu uit substantza reply-ului, de fapt.
Oricum, nu cred sa fie o relatie bazata pe "profit" asta a noastra de pe forum, serios acum. :rolleyes:


Exact. :)


24-08-2008 22:18:26
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488

Icetea a scris:

Prietenul meu nu stie ca eu sint cea cu care vorbeste pe mesenger si de care spune la toata lumea ca s-a indragostit.Mi-a spus ca fata de pe mesenger este iubirea lui suprema si ca m-ar lasa pentru ea.Nu ii stie datele de contact si nici de unde este.Doar un nume fals pe tot eu l-am dat.Sufera ingrozitor de mult dupa aceea fata care de fapt sint tot eu.Ce pot face, vreau un sfat
Imi este greu sa ii spunca eu sint aceea pentru ca nu stiu cum ar reactiona.

Ma indoiesc ca prezinti o situatie reala....din mai multe motive....incerci si tu sa vezi cine mai bantuie prin zona.....nu-i asa!?


25-08-2008 18:11:37
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Pai "saracutii" ;) ar fi un termen implicit...
Altfel, cum ar putea un amarit ca mine sa profite de niste oameni "non-saracutzi" ?! :D:D:D hihihi

Ahm, sa nu uit substantza reply-ului, de fapt.
Oricum, nu cred sa fie o relatie bazata pe "profit" asta a noastra de pe forum, serios acum. :rolleyes:
Nu de alta, dar nici macar o caramida pentru bunker n-am cerut cuiva... ;)
In plus, deseori lipsesc pina si comentariile/reactiile la chestii (cred io) interesante. :(
Asa ca nici satisfactia unui dialog fertil (din care sa mai invat si eu oareshce) n-ar confirma un eventual "profit intelectual-orgasmic" :D:D macar...
In plus, cred c-am obosit deja. Deh, batrinetzile... Ma retrag un pic asadar. :)
Mai ales ca m-apropii deja periculos de statutul de "moderator" (4.000 de postari), de care fug ca de dreaku'. :D

Eu zic ca-l meriti pe deplin...si tare bine ar fi daca adminul ar acorda moderatorului si posibilitatea de a exercita acest statut in deplinatate nu numai asa de forma cum am fost o seama dintre noi moderatori adica sa nu poti bana ,sterge posturi si potoli spiritele rau intentionate de pe forum...=)


25-08-2008 23:06:26
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Icetea a scris:

Prietenul meu nu stie ca eu sint cea cu care vorbeste pe mesenger si de care spune la toata lumea ca s-a indragostit.Mi-a spus ca fata de pe mesenger este iubirea lui suprema si ca m-ar lasa pentru ea.Nu ii stie datele de contact si nici de unde este.Doar un nume fals pe tot eu l-am dat.Sufera ingrozitor de mult dupa aceea fata care de fapt sint tot eu.Ce pot face, vreau un sfat
Imi este greu sa ii spunca eu sint aceea pentru ca nu stiu cum ar reactiona.


Mai sunt si alti indragostiti pe net,in afara de prietenul tau? :D

Ie normal sa nu-i poti spune ca tu esti si ca bantui pe net cu bucile goale :D sau nu doar pe net? :)

Daca are nevoie sa se indragosteasca de o alta ,inseamna ca a priceput cate parale faci ;)

bag sama ca femeile au dreptate, chiar si pe cei trecuti prin viatza si experimentati,le ia mnezeu mintile cand vad un cur de muiere doar o idee acoperit :D e normal sa-si permita (femeile)sa faca pipi de la distantza pe unii

Au dreptate,ai slabiciuni,asuma

Ultima modificare facuta de stromboli (27-08-2008 19:12:53)


27-08-2008 14:12:30
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Xtremul a scris:

Sa inteleg mai bine, ma chere: ai intrebat daca ... va folosesc (profit de saracutzii de voi :D adica), ori daca "va sint io de folos" ??? :rolleyes:
Fii si tu mai putin criptica, c-am folosit ieri prea mult shampon si mi-a spalat si creieru' cred !!! :D:D
Pina la clarificari suplimentare, tac asadar. :)


Foloseste-ne neica, noi profitam de munca ta  ;)

Ultima modificare facuta de stromboli (27-08-2008 19:04:36)


27-08-2008 14:15:25
   
?? AncuYo
Cont Sters

Inregistat: 31-08-2008
Mesaje: 14

Icetea a scris:

Prietenul meu nu stie ca eu sint cea cu care vorbeste pe mesenger si de care spune la toata lumea ca s-a indragostit.Mi-a spus ca fata de pe mesenger este iubirea lui suprema si ca m-ar lasa pentru ea.Nu ii stie datele de contact si nici de unde este.Doar un nume fals pe tot eu l-am dat.Sufera ingrozitor de mult dupa aceea fata care de fapt sint tot eu.Ce pot face, vreau un sfat
Imi este greu sa ii spunca eu sint aceea pentru ca nu stiu cum ar reactiona.



Oricum ar reactiona...trebuie sa ii spui...ca nu e un om in care poti avea incredere...daca s-a indragostit de un nick...dar atunci cand se va indragosti de ceva real..esti constienta ca tot tu vei avea de suferit mai devreme sau mai tarziu ?!Iar atunci cand ii vei spune ca tu esti pe acel id va avea un soc...si tot urat va reactiona...ca probabil s-a plictisit de relatia cu tine...si cauta altceva...si cand va descoperi ca tot tu esti iti va reprosa o groaza de chestii...Sincer am impresia ca pe tine te tine asa de flori de mar...e constient ca-l iubesti...sau ca ti la el...si e bine sa sti ca ai pe cineva caruia ii pasa de tine...iar el...daca ar avea-o pe "fata" aia langa el...ai fi  decat ceva in plus nimic mai mult...


31-08-2008 17:43:44
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Greu de dat retete pe net...oricum trebuie sa fii atenta sa nu creditezi mai mult decat merita...

07-09-2008 08:33:44
   
?? sufletzel_dulce
Cont Sters

Inregistat: 07-09-2008
Mesaje: 40
eu zic k sai spui k tu esti acea fata...

Ultima modificare facuta de sufletzel_dulce (09-09-2008 16:36:41)


09-09-2008 16:36:14
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

sufletzel_dulce a scris:

eu zic k sai spui k tu esti acea fata...

unii se simt in siguranta doar in spatele nick-ului...nu-si dezvaluie identitatea...stiu si eu ce sa-ti spun?...e alegerea ta!


09-09-2008 17:13:39
   
Icetea
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-07-2008
Mesaje: 3
Poate ca ma iubeste, am sperat asta din tot sufletul meu  De foarte multe ori cred ca o iubeste pe ea pentru ca imi seamna.Sint tot eu insa fara a fi cea de fiecare zi..Insista sa ii trimit poze cu mine si sa afle de unde sint sa facem sex virtual.
Vin acasa iar primul lucru care il vad la el este acela ca sufera.O iubeste si a facut o pasiune pentru EA.Culmea este ca imi povesteste tot , chiar imi povesteste ce a vorbit cu EA dupa care are un chef nebun de a face dragoste, dar nu cu mine.Cred ca o face cu mine si se gindeste tot la EA.
O urasc si in acelas timp am o satisfactie.


13-09-2008 01:10:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Icetea a scris:

Poate ca ma iubeste, am sperat asta din tot sufletul meu  De foarte multe ori cred ca o iubeste pe ea pentru ca imi seamna.Sint tot eu insa fara a fi cea de fiecare zi..Insista sa ii trimit poze cu mine si sa afle de unde sint sa facem sex virtual.
Vin acasa iar primul lucru care il vad la el este acela ca sufera.O iubeste si a facut o pasiune pentru EA.Culmea este ca imi povesteste tot , chiar imi povesteste ce a vorbit cu EA dupa care are un chef nebun de a face dragoste, dar nu cu mine.Cred ca o face cu mine si se gindeste tot la EA.
O urasc si in acelas timp am o satisfactie.

Pfai!!! esti interesanta cum poti sa-l chinui pe bietul barbat?


13-09-2008 08:39:01
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
Esti nebuna raaauuuu faaata draga!!! Esti geloasa pe tine?!! Sau  pe el?!! Oricum ai da-o nu e ceva normal. Asa ca ,iesi din anonimat , pana nu o iei razna ...total si irevocabil :D

13-09-2008 20:32:37
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Ca sa pot da un raspuns oarecum la obiect trebuie sa imi raspunzi la o intrebare mai ceai cu gheata: Esti masochista?
HIC!


15-09-2008 13:01:44
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

evil a scris:

Ca sa pot da un raspuns oarecum la obiect trebuie sa imi raspunzi la o intrebare mai ceai cu gheata: Esti masochista?
HIC!
Gheata,e buna la altceva...;)
=D


15-09-2008 14:39:18
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

evil a scris:

Ca sa pot da un raspuns oarecum la obiect trebuie sa imi raspunzi la o intrebare mai ceai cu gheata: Esti masochista?
HIC!


Nu-i masochista...nu te stii tu la muieri . Si eu patesc la fel cand mi se umfla cea de-a doua personalitate...da' nu spun la nimeni... Si HIC !


15-09-2008 19:15:18
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

titmouse a scris:


evil a scris:

Ca sa pot da un raspuns oarecum la obiect trebuie sa imi raspunzi la o intrebare mai ceai cu gheata: Esti masochista?
HIC!


Nu-i masochista...nu te stii tu la muieri . Si eu patesc la fel cand mi se umfla cea de-a doua personalitate...da' nu spun la nimeni... Si HIC !



Nu fi rea cu mine mai Tit ca incerc si eu sa-mi dau aere de intelectualist poate poate pica o musculita'n plasa.
Dar serios vorbind cred ca mademoazela cu pricina e putin masochista altfel nu-mi explic comportamentul ei sau poate sufera de dubla personalitate precum domnia(sau domnitza) ta si atunci se explica hihihi
HIC!


15-09-2008 21:38:51
   
?? sufletzel_dulce
Cont Sters

Inregistat: 07-09-2008
Mesaje: 40

Icetea a scris:

Poate ca ma iubeste, am sperat asta din tot sufletul meu  De foarte multe ori cred ca o iubeste pe ea pentru ca imi seamna.Sint tot eu insa fara a fi cea de fiecare zi..Insista sa ii trimit poze cu mine si sa afle de unde sint sa facem sex virtual.
Vin acasa iar primul lucru care il vad la el este acela ca sufera.O iubeste si a facut o pasiune pentru EA.Culmea este ca imi povesteste tot , chiar imi povesteste ce a vorbit cu EA dupa care are un chef nebun de a face dragoste, dar nu cu mine.Cred ca o face cu mine si se gindeste tot la EA.
O urasc si in acelas timp am o satisfactie.


t urasti p tine...pt k u esti acea persoana...cel mai bine e sai spui k esti tu...parerea mea


18-09-2008 18:02:45
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Icetea, in cazul in care te-a recunoscut si face pe nestiutorul tu esti de fapt "victima".Iti face jocul tinindu-te strins legata de el.Cred ca este suficient sa ii zica " necunoscutei"

1.am chef de ...
2.as minca ...
3.mi-ar place..

ca tu sa ii indeplinesti dorinta.

Verifica , te astept cu elemente noi.


26-09-2008 12:40:45
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Deja ati atins un alt nivel de comunicare, nivel rar atins de altii, un nivel superior in care vorbiti deschis despre voi si problemele vostre.Nu conteaza cum o faci, important este sa comunici.

26-09-2008 12:43:49
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

titmouse a scris:


evil a scris:

Ca sa pot da un raspuns oarecum la obiect trebuie sa imi raspunzi la o intrebare mai ceai cu gheata: Esti masochista?
HIC!


Nu-i masochista...nu te stii tu la muieri . Si eu patesc la fel cand mi se umfla cea de-a doua personalitate...da' nu spun la nimeni... Si HIC !



Sa inteleg ca toate femeile au cel putin 2 personalitati? :) sau doar muierile?

o lume nebuna nebuna :D

evil a ghicit-o cel mai bine (vezi prima lui postare de pe topic)...e in plina fantasma schizoparanoperversomanipulare

si....HIC

Ultima modificare facuta de stromboli (28-09-2008 02:39:27)


28-09-2008 02:32:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Am un mesaj, care poate avea un singur destinatar, sau pot fi sute de beneficiare ale unui gand pe care-l impart cu voi: nu neaparat a fi doi inseamna a fi fericit! Important este sa fii in pace cu tine insati, iar daca cel de langa tine nu-ti este alaturi cu trup, minte si suflet, atunci orice avere ai avea, poti s-o dai sarmanilor, sau pur si simplu, s-o arzi. Pentru ca e mai bine sa fii singura, stiind ca undeva, departe, cineva innebuneste cat si-ar dori sa fie cu tine, decat sa-ti fie alaturi fizic, iar gandul lui sa fie secunda de secunda cu altcineva....=(

29-09-2008 06:38:27
   
?? sufletzel_dulce
Cont Sters

Inregistat: 07-09-2008
Mesaje: 40

tasha 1951 a scris:

Am un mesaj, care poate avea un singur destinatar, sau pot fi sute de beneficiare ale unui gand pe care-l impart cu voi: nu neaparat a fi doi inseamna a fi fericit! Important este sa fii in pace cu tine insati, iar daca cel de langa tine nu-ti este alaturi cu trup, minte si suflet, atunci orice avere ai avea, poti s-o dai sarmanilor, sau pur si simplu, s-o arzi. Pentru ca e mai bine sa fii singura, stiind ca undeva, departe, cineva innebuneste cat si-ar dori sa fie cu tine, decat sa-ti fie alaturi fizic, iar gandul lui sa fie secunda de secunda cu altcineva....=(


ai dreptate tasha:(


29-09-2008 14:52:05
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Conform zicalei cu nefericirea altuia...mai Tasha daca cumva devii nefericita sa stii ca eu sint sarman...spusesei ca ai vila,masina etc...ce zici am vreo speranta?

30-09-2008 23:01:01
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Carol38 a scris:

Conform zicalei cu nefericirea altuia...mai Tasha daca cumva devii nefericita sa stii ca eu sint sarman...spusesei ca ai vila,masina etc...ce zici am vreo speranta?

Sa te iau copil de suflet?;)


02-10-2008 14:12:35
   
Icetea
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-07-2008
Mesaje: 3
Tot cu mine este,Cum se face ca  dupa 2 anii de pauza in care eu cea de pe mesenger am incetat sa ii mai scriu el se gindeste inca la fata de pe mesenger....

Ultima modificare facuta de Icetea (10-07-2010 02:11:24)


10-07-2010 02:10:04
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Icetea a scris:

Tot cu mine este,Cum se face ca  dupa 2 anii de pauza in care eu cea de pe mesenger am incetat sa ii mai scriu el se gindeste inca la fata de pe mesenger....

De doi ani stai in pozitia aia ? Precis.... ai scolioza .


10-07-2010 07:21:23
   
symy49
Femeie

Nou venit

Inregistat: 09-08-2010
Mesaje: 1

Icetea a scris:

Prietenul meu nu stie ca eu sint cea cu care vorbeste pe mesenger si de care spune la toata lumea ca s-a indragostit.Mi-a spus ca fata de pe mesenger este iubirea lui suprema si ca m-ar lasa pentru ea.Nu ii stie datele de contact si nici de unde este.Doar un nume fals pe tot eu l-am dat.Sufera ingrozitor de mult dupa aceea fata care de fapt sint tot eu.Ce pot face, vreau un sfat
Imi este greu sa ii spunca eu sint aceea pentru ca nu stiu cum ar reactiona.

 

Sfatul meu este sa-i spui adevarul .Dupa felul in care va reactiona iti vei da seama ce fel de om este.Oricum nu mi se pare normal ce face.


09-08-2010 16:36:38
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
A dracu' telenovela :) Un nou episod dupa 2 ani de zile.
Poate cu ocazia asta primesc si eu un raspuns ...sa nu :)
HIC!


12-08-2010 01:46:53
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
O singura persoana ( a se citi : fanfaron) iti poate raspunde . E as in materie de MASOCHISM !   Ala care - hihihi - si cand e cazul si cand nu !

12-08-2010 06:15:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Icetea a scris:

Poate ca ma iubeste, am sperat asta din tot sufletul meu  De foarte multe ori cred ca o iubeste pe ea pentru ca imi seamna.Sint tot eu insa fara a fi cea de fiecare zi..Insista sa ii trimit poze cu mine si sa afle de unde sint sa facem sex virtual.
Vin acasa iar primul lucru care il vad la el este acela ca sufera.O iubeste si a facut o pasiune pentru EA.Culmea este ca imi povesteste tot , chiar imi povesteste ce a vorbit cu EA dupa care are un chef nebun de a face dragoste, dar nu cu mine.Cred ca o face cu mine si se gindeste tot la EA.
O urasc si in acelas timp am o satisfactie.

Ciudat sentiment...:)


17-08-2010 16:05:20
   
Alter Ego
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-08-2010
Mesaje: 3
ce super aiureala!
du-te draga mea la un psiholog - eu cred ca ai mare nevoie de ajutor specializat!


21-08-2010 10:36:16
   
?? theme
Cont Sters

Inregistat: 26-07-2010
Mesaje: 7
Alter Ego: iar eu zic sa te duci la un oftalmolog :)) ca se pare ca nici nu vezi in ce data a fost creat acest topic si postat ultimu mesaj :))

Ultima modificare facuta de theme (23-08-2010 01:25:04)


23-08-2010 01:24:29
   
Alter Ego
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-08-2010
Mesaje: 3

theme a scris:

Alter Ego: iar eu zic sa te duci la un oftalmolog :)) ca se pare ca nici nu vezi in ce data a fost creat acest topic si postat ultimu mesaj :))

sigur? poate te duci tu la oftalmolog....dupe ce citesti atent tot topicul si remarci revenirea actuala a initiatoarei lui!
PS. Scuzele le accept numai cu flori..virtuale desigur! :)


23-08-2010 09:45:51
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Icetea a scris:

Tot cu mine este,Cum se face ca  dupa 2 anii de pauza in care eu cea de pe mesenger am incetat sa ii mai scriu el se gindeste inca la fata de pe mesenger....

Un lucru e sigur , ori minti, ori mananci ...in timp ce vorbesti si nu e frumos .

Ultima modificare facuta de marianmandache (06-09-2010 21:10:14)


06-09-2010 21:02:19
   
ibiutza
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-07-2010
Mesaje: 14
daca tu nu stii sa il rezolvi e normal sa arda dupa alta ca tu stii sa il faci din vorbe si atit daca a mers la curve si a vazut ce stie alea nu te mai place pentru ca nu ii faci oral sau fantezie

21-09-2010 01:02:54
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mai , "fantezie" neagra , de cand esti experta in sex ? Tu ai impresia ca, daca ii sugi madularul unuia si te lasi penetrata cu diferite obiecte contondente, nu te va mai parasi ?
Daca te-ai uita mai atent la tine, ai realiza ca destinul tau este de a fi batjocorita si abandonata .Tu , niciodata nu vei avea viitor .Pe unde te vei duce , vei fi expulzata si cu gura plina .

Ultima modificare facuta de marianmandache (21-09-2010 11:02:23)


21-09-2010 06:08:00
   
ibiutza
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-07-2010
Mesaje: 14
daca citeai bine vedeai ca   spuneam la icetea sa isi schimbe stilul de facut amor si din cite am inteles ea nu este parasita nici dupa 2 ani de zile eu stiu ca esti destept si bun la pat asa ca nu te supara daca parerea mea este un sfat pentru o fata

28-09-2010 00:03:33
   
Pagini: 1    
Mergeti la