Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / de ce amanti ?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? matrixmatrix
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2010
Mesaje: 1
cum vedeti voi femeile relatia extraconjugala?

10-08-2010 13:29:09
   
?? licurici25
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2010
Mesaje: 4
Eu imi caut un amant. Am pe cineva cu care dorm, discut, e jumatatea mea din toate punctele de vedere, mai putin cand vine vorba de sex.
Caut relatie extraconjugala bazata exclusiv pe sex. Probabil multi ma vor eticheta, dar asta prea putin conteaza. Numai cineva in situatia mea poate intelege.


01-09-2010 16:46:49
   
?? speranta39
Cont Sters

Inregistat: 09-08-2010
Mesaje: 1

licurici25 a scris:

Eu imi caut un amant. Am pe cineva cu care dorm, discut, e jumatatea mea din toate punctele de vedere, mai putin cand vine vorba de sex.
Caut relatie extraconjugala bazata exclusiv pe sex. Probabil multi ma vor eticheta, dar asta prea putin conteaza. Numai cineva in situatia mea poate intelege.

Majoritatea barbatilor pe femeile casatorite le eticheteaza cum vor ei dar nici unu nu sta sa se gandeasca la partea buna al lucrurilor..daca o femeie nu le-ar mai oferi iubire ei ar deveni labagii si nu ar mai simti fiorul placerii la fiecare contact sexual...cautam fiecare ce nu primim acasa,te felicit pt curajul cu care ti-ai expus din start ce cauti,succes dar inainte de toate mare atentie.


01-09-2010 16:55:56
   
?? licurici25
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2010
Mesaje: 4

speranta39 a scris:


licurici25 a scris:

Eu imi caut un amant. Am pe cineva cu care dorm, discut, e jumatatea mea din toate punctele de vedere, mai putin cand vine vorba de sex.
Caut relatie extraconjugala bazata exclusiv pe sex. Probabil multi ma vor eticheta, dar asta prea putin conteaza. Numai cineva in situatia mea poate intelege.

Majoritatea barbatilor pe femeile casatorite le eticheteaza cum vor ei dar nici unu nu sta sa se gandeasca la partea buna al lucrurilor..daca o femeie nu le-ar mai oferi iubire ei ar deveni labagii si nu ar mai simti fiorul placerii la fiecare contact sexual...cautam fiecare ce nu primim acasa,te felicit pt curajul cu care ti-ai expus din start ce cauti,succes dar inainte de toate mare atentie.



Nu stiu ce cred altii. Faptul ca persoana de langa tine nu iti ofera ce ai nevoie, te transforma in cu totul si cu totul alta persoana. Aduni frustrari si te gandesti la ce e mai rau.
Inca nu mi-am gasit amant :), dar decizia e luata. Multumesc ca nu ai aruncat cu pietre in mine.


01-09-2010 17:07:46
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

licurici25 a scris:

Eu imi caut un amant. Am pe cineva cu care dorm, discut, e jumatatea mea din toate punctele de vedere, mai putin cand vine vorba de sex.
Caut relatie extraconjugala bazata exclusiv pe sex. Probabil multi ma vor eticheta, dar asta prea putin conteaza. Numai cineva in situatia mea poate intelege.

De ce nu-ti cumperi un vibrator ?


01-09-2010 19:00:27
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

speranta39 a scris:


licurici25 a scris:

Eu imi caut un amant. Am pe cineva cu care dorm, discut, e jumatatea mea din toate punctele de vedere, mai putin cand vine vorba de sex.
Caut relatie extraconjugala bazata exclusiv pe sex. Probabil multi ma vor eticheta, dar asta prea putin conteaza. Numai cineva in situatia mea poate intelege.

Majoritatea barbatilor pe femeile casatorite le eticheteaza cum vor ei dar nici unu nu sta sa se gandeasca la partea buna al lucrurilor..daca o femeie nu le-ar mai oferi iubire ei ar deveni labagii si nu ar mai simti fiorul placerii la fiecare contact sexual...cautam fiecare ce nu primim acasa,te felicit pt curajul cu care ti-ai expus din start ce cauti,succes dar inainte de toate mare atentie.

Aiurea !  Felicitari !?
Nenorocirea (daca se poate numi nenorocire) e ...tot femeile se catalogheaza , eticheteaza....
Si unii si altii o fac indiferent daca barbatii sunt "labagii" sau ele "guriste" .


01-09-2010 19:06:40
   
?? super ar fi
Cont Sters

Inregistat: 08-06-2009
Mesaje: 2
daca nu erai asa departe ma bagam eu

01-09-2010 19:10:43
   
?? licurici25
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2010
Mesaje: 4

super ar fi a scris:

daca nu erai asa departe ma bagam eu



Evident, ai impresia ca daca vreau amant, ma multumesc cu orice....bagator de seama:)


03-09-2010 11:09:24
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Care e ala, fraierul, sa-si declare averea pe matrimoniale ? Si cine are, nu cauta pe forum.... vrea ceva de soi !!!

03-09-2010 13:55:06
   
?? templierul
Cont Sters

Inregistat: 30-10-2010
Mesaje: 1
interesant ce spui tu mai licurici

30-10-2010 23:59:34
   
?? clauxs
Cont Sters

Inregistat: 20-12-2010
Mesaje: 1
sunt in cautare de amante deoarece imi place foarte mult sexul,

20-12-2010 18:57:12
   
Pagini: 1    
Mergeti la