Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / Inselarea    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Gulf
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2009
Mesaje: 38
De ce barbatii ingeneral inseala fie ei casatoriti fie ei singuri.De ce mint de ce aburesc pentru a obtine sex.Poate uni au acasa alti prin "sat" de ce?

09-05-2009 13:42:50
   
?? Robin78
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 5
de ce inseala ..hmmmm ar fi multe motive  pe scurt..la inceput femeia de langa tine e senzuala se imbraca sexy , machiata , portjartier,miroase bine ,dupa o vreme ceva ani de cuplu nu mai da asa mare importanta incepe sa poarte pantaloni trening care atarna la genunchi si fund, a inlocuit parfumul cu mirosul de prajeala  in pat mai mult de pozitia misionarului nu mai vrea ca e obosita  etc....ar fi mai multe dar asa ca o idee cazul meu P

09-05-2009 14:17:20
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Gulf a scris:

De ce barbatii ingeneral inseala fie ei casatoriti fie ei singuri.De ce mint de ce aburesc pentru a obtine sex.Poate uni au acasa alti prin "sat" de ce?

Pentru ca asa sunt 'programati', pt. ca femeile le permit, pt. ca s-au saturat de rutina, pt. ca femeia de langa ei accepta mai usor sa fie tradata decat sa apeleze la niste 'picanterii' sexuale, pt. ca le place riscul unei asemenea relatii, sunt un milion de motive. Apropo de "abureala'...asta e ceea ce cred barbatii. =D=D. Femeia doar accepta  sa fie 'aburita', lasa impresia ca a fost cucerita, dar stie exact ce urmeaza.=D=D.

Ultima modificare facuta de hotbrain (09-05-2009 20:11:27)


09-05-2009 14:35:32
   
?? crazy ll
Cont Sters

Inregistat: 07-05-2009
Mesaje: 19
ca ''e jmecheri ''!

Ultima modificare facuta de crazy ll (09-05-2009 15:09:51)


09-05-2009 15:09:38
   
?? Gulf
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2009
Mesaje: 38

hotbrain a scris:


Gulf a scris:

De ce barbatii ingeneral inseala fie ei casatoriti fie ei singuri.De ce mint de ce aburesc pentru a obtine sex.Poate uni au acasa alti prin "sat" de ce?

Pentru ca asa sunt 'programati', pt. ca femeile le permit, pt. ca s-au saturat de rutina, pt. ca femeia de langa ei accepta mai usor sa fie tradata decat sa apeleze la niste 'picanterii' sexuale, pt. ca le place riscul unei asemenea relatii, sunt un milion de motive. Apropo de "abureala'...asta e ceea ce cred barbatii. =D=D. Femeia doar accepta  sa fie 'aburita', lasa impresia ca a fost cucerita, dar stie exact ce urmeaza.=D=D.

Of of mereu stiti voi ce va urma.....oare stitii sau si voua va place,iti place oare tie femeie sa deti controlul?
Oare numai din cauza sexului ne dam noi pe aratura?


11-05-2009 15:33:37
   
?? Gulf
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2009
Mesaje: 38

Robin78 a scris:

de ce inseala ..hmmmm ar fi multe motive  pe scurt..la inceput femeia de langa tine e senzuala se imbraca sexy , machiata , portjartier,miroase bine ,dupa o vreme ceva ani de cuplu nu mai da asa mare importanta incepe sa poarte pantaloni trening care atarna la genunchi si fund, a inlocuit parfumul cu mirosul de prajeala  in pat mai mult de pozitia misionarului nu mai vrea ca e obosita  etc....ar fi mai multe dar asa ca o idee cazul meu P

Domnule mai atins si oarecum imi place ce scrii asta este nebunia generala a barbatului.Mercii de scris si sa continuam sa vedem unde va duce acest subiect.


11-05-2009 15:34:54
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551

Gulf a scris:


Robin78 a scris:

de ce inseala ..hmmmm ar fi multe motive  pe scurt..la inceput femeia de langa tine e senzuala se imbraca sexy , machiata , portjartier,miroase bine ,dupa o vreme ceva ani de cuplu nu mai da asa mare importanta incepe sa poarte pantaloni trening care atarna la genunchi si fund, a inlocuit parfumul cu mirosul de prajeala  in pat mai mult de pozitia misionarului nu mai vrea ca e obosita  etc....ar fi mai multe dar asa ca o idee cazul meu P

Domnule mai atins si oarecum imi place ce scrii asta este nebunia generala a barbatului.Mercii de scris si sa continuam sa vedem unde va duce acest subiect.


Hm,la inceput si domnii fac surprize, si ei se imbraca sexy, miros frumos, dupa care cam uita lucrurile elementare de comportament in casa...e nevoie sa detaliez?-nu cred...


30-05-2009 03:44:21
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
trimit un raspuns raspicat: nu hotarit maioului si sosetelor, in timpul partidei de sex - arata mai dizgratios decit o camasa de noapte femeiasca :D:D

30-05-2009 14:26:11
   
?? Be_free
Cont Sters

Inregistat: 13-04-2009
Mesaje: 63
Pentru ca sunt la origine...vanatori...le place acest joc...ii fac sa se simta).."masculi"..au mereu nevoie de certficarea acestui lucru...pentru ca .."isi pun palaria si pleaca"...si sunt"Barbati" nu "curve" ca  femeile...pentru ca..pentru ca...

31-05-2009 19:56:21
   

Adela Ilie
Femeie

Nou venit

Inregistat: 30-05-2009
Mesaje: 39

Gulf a scris:

De ce barbatii ingeneral inseala fie ei casatoriti fie ei singuri.De ce mint de ce aburesc pentru a obtine sex.Poate uni au acasa alti prin "sat" de ce?


:d tu esti barbat,ar trebui sa stii cel mai bine :)).In fine,lasand glumele la o parte ,sunt de parere ca femeile sunt de vina ca barbatii inseala...sa fim seriosi..daca ea s ingrijeste ,se ocupa de el,ii da atentie,dragoste...e ok din toate punctele de vedere,nu inteleg de ce un barbat ar insela si acelasi lucru e valabil si pentru femei...poate doar din prostie.Se inseala numai cand nu exista fericire,implinire alaturi de persoana aleasa.


31-05-2009 21:44:36
   
?? Gulf
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2009
Mesaje: 38

seherezade a scris:


Gulf a scris:


Robin78 a scris:

de ce inseala ..hmmmm ar fi multe motive  pe scurt..la inceput femeia de langa tine e senzuala se imbraca sexy , machiata , portjartier,miroase bine ,dupa o vreme ceva ani de cuplu nu mai da asa mare importanta incepe sa poarte pantaloni trening care atarna la genunchi si fund, a inlocuit parfumul cu mirosul de prajeala  in pat mai mult de pozitia misionarului nu mai vrea ca e obosita  etc....ar fi mai multe dar asa ca o idee cazul meu P

Domnule mai atins si oarecum imi place ce scrii asta este nebunia generala a barbatului.Mercii de scris si sa continuam sa vedem unde va duce acest subiect.


Hm,la inceput si domnii fac surprize, si ei se imbraca sexy, miros frumos, dupa care cam uita lucrurile elementare de comportament in casa...e nevoie sa detaliez?-nu cred...

Adevarati domna scumpa nu renteaza ca el apoi sa fie baut sa ii miroasa gura si sa ii puta sosetele....ai dreptate.pup


01-06-2009 15:09:17
   
?? Gulf
Cont Sters

Inregistat: 21-03-2009
Mesaje: 38

SandieShaw a scris:

trimit un raspuns raspicat: nu hotarit maioului si sosetelor, in timpul partidei de sex - arata mai dizgratios decit o camasa de noapte femeiasca :D:D

da da super ai zis si mai ales daca este maieu cu gaurele este betonnnnnnnnnnn


01-06-2009 15:10:16
   
cleopatra30
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-07-2009
Mesaje: 13
eu cred ca din cand e bine sa mai calci stramb,afli mai exact cum stai cu relatia ta.Si atunci stii mai bine ce ai acasa.Scuze damelor dar e mai bine decat sa ai burta si par alb.

25-08-2009 15:33:32
   
?? licurici25
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2010
Mesaje: 4
Dar femeile de ce inseala?
Se aplica intrebarea ambelor sexe. Ceva lipseste in relatia de acasa...


01-09-2010 16:54:40
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
" Daca dragoste nu e , nimic nu e ! "
Bine ar fi ca, dupa o relatie extra si unu si celalalt, sa uite sau ,cel putin sa realizeze ceva de genul asta: El - Am facut sex sau am fost la strand ?
                             Ea - Am facut sex sau am fost la ginecolog ?


01-09-2010 18:57:02
   
?? stefan47
Cont Sters

Inregistat: 07-01-2011
Mesaje: 4
inselam ptr ca asa ne place

18-01-2011 12:40:00
   
?? stefan47
Cont Sters

Inregistat: 07-01-2011
Mesaje: 4
platim cu aceiasi moneda

18-01-2011 12:41:15
   
?? alexdan
Cont Sters

Inregistat: 14-01-2011
Mesaje: 1
prost trebuie sa fi sa stai numai cu unul/una. ce e acasa e acasa iar daca o faci fa cu cap .Daca nu stie nu o/il doare capul si e cel mai bine.

19-01-2011 10:33:24
   
?? hyperlips
Cont Sters

Inregistat: 27-01-2011
Mesaje: 3
sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,


27-01-2011 12:10:45
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107

hyperlips a scris:

sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,



Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit


27-01-2011 18:36:35
   
fedra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 05-07-2009
Mesaje: 135
exact
Seherezade. a scris:


hyperlips a scris:

sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,



Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit


27-01-2011 20:02:48
   
?? soundwave
Cont Sters

Inregistat: 16-12-2009
Mesaje: 90

Seherezade. a scris:


hyperlips a scris:

sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,



Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit

Lasa-l, mama draga, are dreptate: barbatii traiesc instinctiv iar femeile traiesc folosindu-si creierul...fiecare dupa puteri, nah :rolleyes: :D :D


27-01-2011 20:04:23
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107

soundwave a scris:


Seherezade. a scris:


hyperlips a scris:

sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,



Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit

Lasa-l, mama draga, are dreptate: barbatii traiesc instinctiv iar femeile traiesc folosindu-si creierul...fiecare dupa puteri, nah :rolleyes: :D :D




Instinctiv poate,, dar nu si cu sentimente, sentimentele vin din creier nu din instinct.


27-01-2011 22:37:17
   
?? hyperlips
Cont Sters

Inregistat: 27-01-2011
Mesaje: 3

Seherezade. a scris:


hyperlips a scris:

sa va spun din experienta pe scurt?
femeile sunt preocupate mult prea mult de "frumusetea lor interioara si exterioara", pe cand barbatii, sexul slab, par a fi cei care cauta sentimentalismul si dau curs atractiei fizice.
mai pe scurt, noi barbatii traim instinctiv si lasam inima si instinctul sa decida pentru ca suntem specia care se reproduce, pe cand femeile isi manifesta egoismul, temperamentul "misogin" manifestat pentru barbati,



Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit


Oh, am uitat sa mentionez "grija pentru intretinere" care mananca atat de mult timp... fiecare om care se respecta si vrea sa arate bine face asta, dar cu prea mult timp acordat mofturilor zilnice de catre femei, noi barbatii pierdem timp pretios si hormoni... Oare femeile din ziua de azi mai stiu sa iubeasca?

Ultima modificare facuta de hyperlips (28-01-2011 11:36:15)


28-01-2011 11:35:47
   
?? hyperlips
Cont Sters

Inregistat: 27-01-2011
Mesaje: 3
draga, sentimentele vin din inima...cel putin la mine... poate tu le poti programa sa vina din creier? despre care creier vorbesc?


Seherezade. a scris:


soundwave a scris:


Seherezade. a scris:




Cica sentimentalism... cata falsitate, nimic mai departe de adevar, p**a  nu stie sentimente, doar caldurica in loc ferit

Lasa-l, mama draga, are dreptate: barbatii traiesc instinctiv iar femeile traiesc folosindu-si creierul...fiecare dupa puteri, nah :rolleyes: :D :D




Instinctiv poate,, dar nu si cu sentimente, sentimentele vin din creier nu din instinct.


28-01-2011 11:38:14
   
?? dorothy35
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2011
Mesaje: 15
Am creat un forum nou si va invit sa-mi faceti o vizita:

www.ganduriefemere.online-talk.net/index.htm

Putem discuta despre dragoste, prietenie, relatii, muzica, moda, frumusete, bucatarie, politica si multe alte subiecte, mai mult sau mai putin serioase  :)
Va astept sa luati parte la discutiile noastre.


29-01-2011 08:22:58
   
simona1818
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-02-2011
Mesaje: 15
Va astept sa vb la nr de tel www.matrimoniale3x.ro ; 0733850170 ; www.matrimoniale3x.ro ma numesc Simona sunt din colceag (jud ph),  si vreau sa fac sex (p gratis) asa k sunati-ma!! :X:X:X :*:*:*

15-02-2011 16:29:08
   
Pagini: 1    
Mergeti la