Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / La mine in oras / sex din pasiune reciproca in BUCURESTI    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? sincerlyyours
Cont Sters

Inregistat: 12-06-2011
Mesaje: 19
salutare all
sunt relativ nou pe site si caut binentele  o femeie pentru o aventura frumoasa doar din pasiune reciproca, de preferat care sa aiba si unde, deocamdata nu am gasit decat prostituate ceea ce nu imi este pe plac, dar se spune ca speranta moare ultima. astept comentariile voastre si poate se si rezolva,
va pup,
Bogdan


17-06-2011 14:25:25
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Tu cu ce vii in relatia aceea? Cu nimic? NU tu sentimente, nu tu locuinta, nu tu nimic, presupun ca nici iesiri, ca sigur e nevoie si de discretie...

Ultima modificare facuta de Seherezade. (17-06-2011 22:41:05)


17-06-2011 22:38:08
   
?? sincerlyyours
Cont Sters

Inregistat: 12-06-2011
Mesaje: 19
eu cred ca m-ai inteles un pic anapoda sau chiar esti putin suparata. in primul rand eu am scris ca e de preferat sa aiba unde, dar nu e obligatoriu, deci e doar de preferat, adica mi-ar conveni mie mai mult, in sensul asta; sentimente ofer crede-ma chiar f mult mai ales ca nu am rezolvat asa ceva pana acum si sunt nou in chestii din astea; discretia mi-ar conveni dar daca consider ca persoana chiar merita si avem si o chimie mai speciala ma implic si mai mult; sunt sociabil si imi plac iesirile, nu sunt genul care sa nu ofere nimic si chiar ma jigneste asta dar nici nu vreau sa devin doar un sponsor, de aceea nici nu accept prostituatele. Totusi cred ca ma judeci pe nedrept sau hai sa zic pripit, hsa ca hai sa incercam si sa iti spui parerea dupa, ce zici?

17-06-2011 23:10:30
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Chimia ori e ori n-o sa fie deloc, nu e ceva voluntar

17-06-2011 23:21:01
   
?? sincerlyyours
Cont Sters

Inregistat: 12-06-2011
Mesaje: 19
sunt de-acord cu tine, oricum sa nu crezi ca sunt chiar experienta intruchipata sau ca astept marea cu sarea, doar sa ma atraga, un pic de interes, de dorinta reciproca, de bun simt si de respect pt ceva serios. oricum daca e sa vrei ceva si se nimereste altceva mult mai profund trebuie sa fie din motive intemeiate. trebuie sa iti mai si recunosc  ca urla hormonii in mine momentan poate ma intelegi, desi pt femei e putin mai diferit, barbatii au nevoie cateodata, stii. in alta ordine de idei desi am facut-o nu cred ca e oportun sa ma justifc fata de tine doar ca sa iti raspund la o parere, dar am facut-o din respect. tre sa iti spun ca imi place poza ta, esti draguta foc. PS: urmatorul raspuns de la mine doar maine ca ies acum. te pup. Bogdan

17-06-2011 23:54:24
   
?? nuove
Cont Sters

Inregistat: 31-08-2010
Mesaje: 7
Da,da,da.... Mai baga, mon cher, mai baga! Poate reusesti sa futi ceva!

16-07-2011 12:23:45
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

nuove a scris:

Da,da,da.... Mai baga, mon cher, mai baga! Poate reusesti sa futi ceva!

Pai, tu crezi ca ei, de asta ii arde, cand arde milanezu pe ea?


16-07-2011 18:02:15
   
Pagini: 1    
Mergeti la