Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Jocuri / 3 lucruri care v-ar face fericit/a    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
Zoi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 20-06-2010
Mesaje: 62
La Bucuresti s-a deschis un magazin unde femeile pot alege si cumpara un sot. La intrare sunt afisate regulile de functionare ale magazinului: - Poti vizita magazinul O SINGURA DATA! - Sunt 6 etaje si caracteristicile barbatilor se imbunatatesc pe masura ce urci la etajul superior. - Poti alege orice barbat de la un etaj sau poti urca la etajul urmator. - Nu te poti intoarce la etajul inferior! O femeie decide sa viziteze magazinul pentru a gasi un barbat care sa ii tina companie -La etajul unu pe usa este urmatorul afis: Acesti barbati au un loc de munca! Femeia decide sa mearga la etajul urmator - La etajul al doilea pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca si iubesc copiii! Femeia hotaraste sa urce la etajul urmator. La etajul al treilea pe usa este urmatorul afis: -Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii si sunt extrem de frumosi! "Wow" isi spune femeia, insa hotaraste sa mearga la etajul urmator. La etajul al patrulea pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de inebunesti si ajuta si la treburile din casa! Incredibil! exclama femeia. Cu greu pot rezista! Insa decide sa mearga la etajul urmator La etajul cinci pe usa este urmatorul afis: Aceasti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt frumosi de inebunesti si ajuta si la treburile din casa si sunt extrem de romantici! - Femeia este tentata sa ramana si sa aleaga un barbat, insa pana la urma decide sa urce la ultimul nivel. La etajul sase se afla urmatorul afis: Esti vizitatoarea cu nr. 31.456.012 a acestui etaj. Aici nu sunt barbati, acest etaj exista numai pentru a demonstra ca este imposibil sa satisfaci o femeie. Multumim pentru ca ati ales sa vizitati magazinul nostru!
Vis-a-vis de acest magazin, s-a deschis unul asemanator de unde barbatii isi pot cumpara o nevasta La primal etaj sunt femei care sunt inebunite dupa sex. La etajul doi sunt femei care sunt inebunite dupa sex si nu te bat la cap. Etajele de la 3 la 6 nu au fost niciodata vizitate de barbati!

Ultima modificare facuta de Zoi (22-06-2010 02:29:32)


22-06-2010 02:26:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D Bancul asta mi se pare simptomatic apropo de dorintzele - evident ca aberante, fiindca nu doar cu tenta ireala, dar si pline de contradictii - ale fomeilor.

Conu' Traven a "disecat" cel mai bine simbolismul secret ;) al afirmatiilor/dorintzelor/cerintzelor :D userelor de pe siturile de casatoriale in general si situl asta in particular, asa ca nu mai revin si io la tema, c-as fi redundant.

Pot sa remarc doar ca, pe linga frumusetze, fomeile apreciaza fortza de munca a barbatului cu "b" de la bou. :D Iar pretentzia de a avea un loc de munca (si nu vreo afacere mai nebuloasa) are si ea justificare, dupa mine: in felul asta, femeia-satrap :D are un control total asupra banilor e care "b"-ul tre' sa-i aduca acasa - ca altfel jar maninca!!! :x

Musai ca "b"-ul ideal sa iubeasca insa si copiii :rolleyes: (dar nu asa, la modul general, ci evident ca nu ai lui, ci ai EI, turnatzi inconstient cu alti ciumpalezi)- copii pe care tre'sa-i creasca, sa-i rasfetze si cocolosheasca la modul absolut, in timp ce ajuta si la treburile casei :rolleyes: (normal ca dupa ce vine mort de oboseala de la job, cu fluturasul de leafa in dintzi, :D autentificat la notariat !!!) :D:D hihihi

Nu mai psihanalizez faptul ca fomeile viziteaza in ... bancul asta :rolleyes: un "magazin de SOTZI" - si nu de iubitzi, amantzi, prieteni etc. Clar ca fomeia-i un specimen axat pe nenorocirea totala a unei singure fiintze - SOTZUL. :( Caruia nu numai ca nu trebuie musai sa-i placa secsu', da' poate chiar sa fie impotent fara vreo problema. ;)

Si care - sa nu uit - pe linga (si in paralel cumva cu :rolleyes:) toate caracteristicile de docilitate absoluta cerute mai sus, tre'sa mai fie si... romantic in timp ce leagana puradeii urlatori, matura, spala, calca si mesteca-n ciorba concomitent, dumnezeule !!!! :D:D:D hihihihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-06-2010 10:45:08)


22-06-2010 10:29:45
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Foarte interesant ar fi, zic eu, sa aflam presupuneri (...si din partea barbatilor, dar mai ales din partea reprezentantelor sexului frumos :);)) referitoare la ce ar putea contine inscriptiile afisate la etajele 3, 4 si 5 ale asa zisului magazin de neveste ;)
...:D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (22-06-2010 11:03:44)


22-06-2010 10:56:15
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Presupuneri:

etaj 3: fomei innebunite dupa secs, care nu te bat la cap(ul) de sus :D si-s in plus frumoase.

etaj 4: fomei care, pe linga calitatile de mai sus, sint si destepte, si bucatarese perfecte :rolleyes: (ipoteza destul de SF-istica, tre'sa recunoastem :D:D).

etaj 5: fomei cu toate calitatile de mai sus, care-n plus nu doar accepta, dar chiar iti apreciaza/lauda aventurile cu alte fomei :D:D si, pe linga toate astea, sint si dispuse sa te tzina acasa, ca tu sa-ti poti practica fara restrictii toate hobbyurile fanteziste :D (evident ca "ele-idealele" ar fi nu doar solvabile, ci si idealist-altruiste :rolleyes: - doaaaamne, ce aberatzii pot scrie :D:D, se vede c-am produs literatura SF in tineretze...)

P.S. Coane Traven, mi se pare ca iegzista si etajul VI !!! :rolleyes: Sau asta ar fi doar similar ca rol aluia din "magazinul de barbati"?

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-06-2010 11:40:17)


22-06-2010 11:14:27
   
Zoi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 20-06-2010
Mesaje: 62
Am sa incerc si eu :
Etaj 3:femei innebunite dupa secs, care nu te bat la cap si care incurajeaza iesirile cu baietii la o bere, le gasesc reconfortante :D sa perceapa pasiunea ta pentru fotbal ca cea mai secsi latura. Ea obligatoriu sa nu bea mai mult decat tine!
Etaj 4: femei innebunite dupa secs, care nu te bat la cap,accepta escapadele tale si sunt puternice si independente de tine si de banii tai, dar care sa iti recunoasca puterea decizionala si sa fie de accord ca toate propietatile sa fie numai pe numele tau, si care sa plateasca nota de plata
Etaj 5: Toate de mai sus si in plus sa nu fie mofturoase, harnice, bune mame si care sa accepte ca un fel de distractie secsul in trei cu cea mai buna si cea mai frumoasa prietena a ei

Ultima modificare facuta de Zoi (22-06-2010 12:58:31)


22-06-2010 12:50:33
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

Xtremul a scris:

P.S. Coane Traven, mi se pare ca iegzista si etajul VI !!! :rolleyes: Sau asta ar fi doar similar ca rol aluia din "magazinul de barbati"?



Hmmm!!! ..."Surpriza" :rolleyes: de la etajul 6 consta in faptul ca, singura femeie care se afla acolo, tocmai datorita faptului ca a devenit perfecta, s-a transformat in... barbat. :rolleyes::D:D

P.S. Presimt ca urmeaza o ploaie de posete peste scafarlia mea (...totusi, ladies, nu cu... Vuitton-urile :rolleyes::D:D ; ...pastrati-le pentru momentul cand voi avea suicidara idee :rolleyes: de a-mi exprima parerea referitoare la etajele 3-5 :rolleyes::D:D:D).

Ultima modificare facuta de traven (22-06-2010 21:52:30)


22-06-2010 21:19:19
   
?? gira
Cont Sters

Inregistat: 15-01-2009
Mesaje: 194
Hmmm! Pomenind de perfectiune... P-aici pe undeva am citit ca dupa ce l-a creat pe Adam, D-zeu l-a privit si-a spus: Pot face ceva si mai bun  :D  si-a facut femeia :rolleyes:

22-06-2010 22:48:09
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

traven a scris:

Hmmm!!! ..."Surpriza" :rolleyes: de la etajul 6 consta in faptul ca, singura femeie care se afla acolo, tocmai datorita faptului ca a devenit perfecta, s-a transformat in... barbat. :rolleyes::D:D


Hai sa continui eu povestea : singura femeie care se afla acolo, devenind perfecta, s-a transformat in doi barbati. Fiind singuri pe-acolo, au inceput sa exploreze...imprejurimile :D si-au descoperit  ca sunt unul activ si unul pasiv.:D Si-au trait fericiti pana la adanci batraneti, fara a fi deranjati vreodata de lipsa de interes a femeilor pentru persoanele lor, avand alte preocupari. :):):)


P.S. Eu cred ca bancul asta a fost inventat de un barbat pe care-l ignorau femeile. Dupa o logica de fier, acest lucru se intampla intotdeauna pentru ca femeile ( toate, fara exceptie! ) au dorinte aberante, nu pentru ca bietul baiat n-ar fi avut vreo calitate care sa suscite interesul. :):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (22-06-2010 23:58:25)


22-06-2010 23:33:50
   
Zoi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 20-06-2010
Mesaje: 62
Femeia nu se multumeste niciodata cu ce are, vrea mai mult decat are, in loc sa isi usureze viata, totul devine o lupta, in care curand trebuie sa sacrifice ceva, asta e parerea mea!
Daca are dorinte aberante? Stiu ca este aberant sa complice toate lucrurile, ca in final sa afle ca avantajele care ii erau favorabile, ori nu le-a cautat, ori nu le stia, in ambele cazuri nu o mai avatajeaza cu nimic sa le afle la final.
Oare cate femei s-ar opri la etajul 3?? Sau etajul 4 ?
Vreuna ? There, I killed it with absurdity ! :D

Ultima modificare facuta de Zoi (23-06-2010 09:50:00)


23-06-2010 09:45:19
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Eu cred ca fiecare, barbat sau femeie, cauta ceea ce-i trebuie. Sau ce crede ca-i trebuie. Probabil ca, in cele mai multe cazuri,  nemultumirile legate de sexul opus sunt rezultatul neconcordantei acestor doua lucruri.

23-06-2010 20:41:07
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Sunt situatii cand, femeie sau barbat ( ori una ori alta ?) , nu stie ca-i trebuie ceea ce ii trebuie. In cele mai multe cazuri .
Titi Acs !


25-09-2010 17:31:57
   
?? dymytrys34
Cont Sters

Inregistat: 29-12-2010
Mesaje: 2
1.sa ma iubeasca
2.sa ma respecte
3.sa ma iubeasca si sa ma respecte


29-12-2010 02:09:01
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
un singur lucru , nu trei : sa ma mangaie cineva pe cap !

31-12-2010 20:02:41
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ui', parol c-aici ne potrivim in gusturi: si mie-mi place, da'  nu doar o data, ci de vreo suta, doua, de ori, iar spre sfarsit oleaca mai repejor, bashca apasat... :D

01-01-2011 03:16:14
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

PeterPan 63 a scris:

Ui', parol c-aici ne potrivim in gusturi: si mie-mi place, da'  nu doar o data, ci de vreo suta, doua, de ori, iar spre sfarsit oleaca mai repejor, bashca apasat... :D


Peter Pan , nerusinatule !
Tot asa-i ramas !
Sa....sa....sa-ti....eu vorbeam serios !

ps. Nu raspunde ca stiu , ceva de genul :" si eu tot serios !"


01-01-2011 20:09:16
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
M-am razgandit , nu trei lucruri , unul singur : Hercule !
Ah , ce ghem de muschi si par !
Ma-ntreb daca Peter Pan va mai comenta la fel : "ui , parol ca-aici ne potrivim in gusturi "


12-01-2011 19:39:56
   
?? sokat_bazat
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19
Simona Senzual, Oana Zavoranu, Bianca Dragusanu.
Ati spus 3 lucruri...


08-08-2011 19:57:03
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
angel_of_ice: MARS DRACU SI LATRA LA USA LU MATA ..A PARDON MATA NU ARE USA CA DOARME IN GHRAJD CU CAI
angel_of_ice: HAHAHA...ASA SE POARTA LA CIORII EI N-AU CASE DE DORMIT AU GRAJDURII
angel_of_ice: VAI DE CAPU VOSTRU AMARATILOR MA VANANCA MUSTELE ALEA DE KKT
angel_of_ice:
valeriu: tu esti drogata mnesimtita boarfa de 2 lei ma-ta aia te-a facut proasta rau mai bimne facea un rahat tot fata ai ajuns
angel_of_ice: YACCC IMI VINE SA VARS CAT DE RAU PUTE DE LA TINE...IESI DRACU DE PE SITE CA L-AI IMBAXIT CU IZUL TAU DE HIOT SI GRAJD


08-08-2011 20:12:17
   
?? sokat_bazat
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19
Astea sunt cele 3 lucruri ??? Mare minune...

08-08-2011 20:17:24
   
?? un_pic_dulcic
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2008
Mesaje: 41
cat trebuie sa mai suportam pe acest site/chat petarda asta jalnica, trista, prostituata abjecta, mizerabila, bleaga, nasoala, inculta si dureros de agramata?nu de alta dar mie imi e sila de cat de tembela poate sa fie..combinatia dureroasa de prostituata, urata, proasta si agramata..of..of..e o tragedie, asa e!

09-08-2011 11:38:50
   
?? sokat_bazat
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19
Da' ce ti-am facut eu, draguta ?

09-08-2011 12:28:12
   
?? un_pic_dulcic
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2008
Mesaje: 41
eu ma refeream la tuta aia bleaga coane..insa daca te regasesti in descriere (desi eu am folosit DOAR genul feminin) si asta e capacitatea ta de a intelege un mesaj ce nu-ti e adresat eu nu caut sa te conving, te las sa crezi tu ce vrei...:)

09-08-2011 12:40:41
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
tuta aia probabil e tot sokatu.

09-08-2011 18:21:52
   
fedra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 05-07-2009
Mesaje: 135
DE CE VA CERTATZI,,,,VIATZA ESTE SCURTA,,,,AVEM NEVOIE DE IUBIRE,,,VA PUPA FEMEIA CU ALUNITZA PE SANUL STANG....
Seherezade. a scris:

tuta aia probabil e tot sokatu.


09-08-2011 21:38:02
   
?? angel_of_ice
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2011
Mesaje: 125
angel_of_ice: MIE SILA DISAPARI DRACU DE PE SITE CA PUTI A HOIT
Alexandru vd: tu esti fomista daca ajungi sa te vinzi...si ieftin tipa de 2 bani noi va platim sa va umilim sa stai in genunghi sa sugi bani mai josnic nu exista
angel_of_ice: SE CITESTE FRUSTRAREA IN FRAZA TA ..SE VEDE DE LA O POSTA C-AI AVUT CONTACTE NUMAI CU TARANCI FOMISTE DE 2 BANI VENITE SA FACA AVERE IN CAPITALA SAU TARFE DE LA PESTI CARE SE FUT LA NORMA
angel_of_ice: TE COMPATIMESC ,DE AICI SI FRUSTRAREA TA ...CE SA FACI DACA N-AI CREIER SI NICI PRINCIPII SI INSTINCT ...ASA AI AJUNS NUMAI LA TARTURI CARE FAC ORICE PT NISTE AMARATI DE BANI ...LA MINE NU AU ACCES FRUSTRATII, ZGARCITII CA TINE ,LABAGII CARE VAD O floare STRAINA ODATA LA 3 LUNI SI SE DUC DOAR SA SE DESCARCE CA LA W.C-UL
angel_of_ice: SA AI PARTE NUMAI DE ASTFEL DE TARTURI VAD CA TE ATRAG...BAFTA!


11-08-2011 12:48:09
   
?? sokat_bazat
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19

Seherezade. a scris:

tuta aia probabil e tot sokatu.


Stai dom'ne ca nu-i asa. Sokatu asta in cel mai rau caz poate fi "tut", nu "tuta".
Da' si fedra are dreptate : ce-aveti voi cu cei de pe-aici ? Mai bine spuneti alea trei lucruri... si poate vi le dau ;)


12-08-2011 17:20:15
   
?? sokat_bazat
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19

un_pic_dulcic a scris:

eu ma refeream la tuta aia bleaga coane..insa daca te regasesti in descriere (desi eu am folosit DOAR genul feminin) si asta e capacitatea ta de a intelege un mesaj ce nu-ti e adresat eu nu caut sa te conving, te las sa crezi tu ce vrei...:)


Coane... sau "coana", da' aici trebea' sa fii "un_pic_dulcica" si... nu prea pari :rolleyes: eu nu ma regasesc nicaieri (si... de cand ma caut), da' nu stiu daa'-ai sesizat, da ai postat exact... sub mine, iar eu (pacatele mele) nu ti-am facut chiar nimic-nimicuta. Sau... aici am gresit, ca nu ti-am facut...?!?


12-08-2011 17:24:55
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Bere blonda, bere bruna, bere la pahar...sex.
Sunt patru, dar intotdeauna e prea putina bere, cand ai nevoie sa rezisti la sex. :P


12-08-2011 19:29:08
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Unii ar alege: Blonda, bruna si sexu', toate la pachet; oricum, e prea putina bere.

13-08-2011 00:07:40
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Sau sexul cu o blonda si o bruna, si bere.

13-08-2011 12:25:31
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Mie-mi place calul sur si femeia lata-n cur. Va jur!

09-09-2011 13:58:56
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la