Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / buna!    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? nyc981
Cont Sters

Inregistat: 08-01-2012
Mesaje: 9
daca esti cu adevarat interesata de o relatie pe viata cu mine sunama sa ne cunoastem si sa aflam daca vom putea sa ne intelegem si sa fim impreuna numerele mele sunt->0758337795  sau www.matrimoniale3x.ro distanta nu conteaza pentru mine deloc !

20-02-2012 11:29:45
   
faith
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-02-2012
Mesaje: 5
Alo
   Salutări de la tine, sper că acest mail va găsi vă bine şi sănătos şi sper că putem stabilit o relaţie, deoarece ne īntālnim aici, pentru prima dată.
Am trecut printr-un profil de care vorbeşte de tine pe acest site: Am fost impresionat cānd am văzut profilul dvs. şi de a decide de a comunica cu tine.
Este dorinţa mea de a stii, imi place onestitate, īncredere, dragoste, grijă, adevăr şi respect.
amabilitatea să răspundă la mine prin cutia mea de mail privat (date de contactyahoo.co.uk), astfel īncāt ne putem cunoaste mai bine.
Sper să citesc de la tine, dacă dvs. sunt, de asemenea, interesat. Apoi, i se va trimite fotografiile mele pentru tine. Multumesc Credinţă, şi sperānd să aud de la tine cīt mai repede īn ID-ul Yahoo mea binecuvānteze


22-02-2012 05:04:48
   
faith
Femeie

Nou venit

Inregistat: 22-02-2012
Mesaje: 5
Alo
   Salutări de la tine, sper că acest mail va găsi vă bine şi sănătos şi sper că putem stabilit o relaţie, deoarece ne īntālnim aici, pentru prima dată.
Am trecut printr-un profil de care vorbeşte de tine pe acest site: Am fost impresionat cānd am văzut profilul dvs. şi de a decide de a comunica cu tine.
Este dorinţa mea de a stii, imi place onestitate, īncredere, dragoste, grijă, adevăr şi respect.
amabilitatea să răspundă la mine prin cutia mea de mail privat o.o.k), astfel īncāt ne putem cunoaste mai bine.
Sper să citesc de la tine, dacă dvs. sunt, de asemenea, interesat. Apoi, i se va trimite fotografiile mele pentru tine. Multumesc Credinţă, şi sperānd să aud de la tine cīt mai repede īn ID-ul Yahoo mea binecuvānteze


22-02-2012 05:05:52
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86

faith a scris:

Alo
   Salutări de la tine, sper că acest mail va găsi vă bine şi sănătos şi sper că putem stabilit o relaţie, deoarece ne īntālnim aici, pentru prima dată.
Am trecut printr-un profil de care vorbeşte de tine pe acest site: Am fost impresionat cānd am văzut profilul dvs. şi de a decide de a comunica cu tine.
Este dorinţa mea de a stii, imi place onestitate, īncredere, dragoste, grijă, adevăr şi respect.
amabilitatea să răspundă la mine prin cutia mea de mail privat o.o.k), astfel īncāt ne putem cunoaste mai bine.
Sper să citesc de la tine, dacă dvs. sunt, de asemenea, interesat. Apoi, i se va trimite fotografiile mele pentru tine. Multumesc Credinţă, şi sperānd să aud de la tine cīt mai repede īn ID-ul Yahoo mea binecuvānteze


:))) balbaito! :)))


27-06-2012 01:58:14
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86
hai , pa!

27-06-2012 02:06:15
   
Pagini: 1    
Mergeti la